Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 465, 466, 467 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2017 09:45:51 vasta tsitaadiga

Proovisin ka veidi testserveris HT-ga mängida - esimene, kes spoti sai, seda tabas artyrahe icon_evil.gif

Aga spot dämmi oli megalihtne teha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

maatriks kirjutas:
Uus arty mehaanika tundub päris õudne koos muude buffidega.

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2017 09:49:05 vasta tsitaadiga

Ehk uidata ei tasu... ja nüüd põõsas spoti tegemine tulusam?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.04.2017 10:18:19 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Niih, mis värk on?
WoTi ei saa enam üldse mängida, viskab pingi lakke ja vapsee midagi ei liigu. Kõik muud programmid/internet töötab kenasti. 8K video striimimine pole mingi küsimus kuid WoT ei taha kuidagi koostööd teha. Ideid?


Ära mängi õhtuse tipptunni ajal. Muud väga teha ei saa.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 04.04.2017 10:28:21 vasta tsitaadiga

Common testis üsna raske mingit pilti tegelt saada, kas arty sai siis kokkuvõttes buffi või nerfi (lihtsalt meta ja MM pole võrreldab live meta ja MM'iga). See sai selgeks vist enam-vähem sandboxis. Mängisin CT's artyt (mingi 20-30 mängu), pean ütlema, et pigem meeldivad need muudatused. Artist aanud selline tuvi, kes nokib väikseid tükke ära vastastest. Full pene arta puhul nüüdsest pigem kerge ime ja juhtub eelkõige ainult siis kui lased sisult 0 soomusega tanki. Sest 40-60mm pene pole lihtsalt suuteline suurt midagi penema. Nii, et kui nüüd lased näiteks 261'ga (900 alfa / 45mm pene) mingit superheavy nagu Maus või Type 5 heavy, siis teed talle u. 50 dämmi eest, külje pealt võib jopata 200 dämmi. Nii, et sisult üksikuid super heavysid lasta enam pole isegi mõtet, võib olla CGC'ga. Usun kokkuvõttes, et kõiges rohkem võidavad sellest superheavyd ja heavyd üldse, kuna arty mängijad loomuses tahavad ikkagi dämmi teha, siis päris suur fookus läheb nüüd lightyde ja nõrgema soomusega tankide pihta..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2017 12:05:17 vasta tsitaadiga

Artyt mängides oli jah kergeid lasta ning kuna spash kõvasti suurem, siis 8/10 midagi ikka pihta sai...
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2017 12:10:41 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Niih, mis värk on?
WoTi ei saa enam üldse mängida, viskab pingi lakke ja vapsee midagi ei liigu. Kõik muud programmid/internet töötab kenasti. 8K video striimimine pole mingi küsimus kuid WoT ei taha kuidagi koostööd teha. Ideid?


Ära mängi õhtuse tipptunni ajal. Muud väga teha ei saa.

Viimati oli lag ikka tuntav... ehk normaalselt tundus sujuvat AC4 exp mängimine. Siis võtsin BF1 ette hoopis parem. Seal ka see mingi "hajuvus", aga üldiselt ikka jäi mulje, et käe täpsus veel olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 13:01:47 vasta tsitaadiga

Jäin youtubes vaatama QB kahte videot, mis tõid päris hea nostalgia esile, kui sai veel paras potato oldud ja T-50-2'ga suicide scouti pidevalt tehtud. Mõned kaardid võiksid kindlasti tagasi tulla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 14:50:28 vasta tsitaadiga

Sai proovitud seda uut t8 HT Mausi liinis. Peaks ütlema, et siiamaani parim t8 HT mida randomis grindinud. Armourit on, gun on hea, angleda jms majandada saab. Pmst nagu t8 Maus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 14:57:18 vasta tsitaadiga

Milline uus tierX light siis kõige rohkem OP on ja kas mõni CW's ka kastust leiaks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 15:22:47 vasta tsitaadiga

ilmselt kas venelane või prantslane. Igastahes see vene oma näeb juba nii cool välja, et sellest kas see midagi teha ka suudab, on absull savi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.04.2017 15:58:20 vasta tsitaadiga

See venelane tundub eriti nobeda minekuga, võibolla mägikitsede uus lemmik - ehk siis saab raskeid booste temaga teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.04.2017 15:59:33 vasta tsitaadiga

Kuna tier x lightyde mobiilsus nii räige, siis võivad kättesaadavaks minna ka teatud boostid kesisema harjutamise korral. Tundub, et neil kõigil omad eelised:

- hiinakal on võimas turret armor, korralik gun
- vene omal parim camo ja hull armor ja korralik kiirus
- sakslasel võimsad ground resistanced, täpne kahur
- ameeriklasel dpm ja võimas view range
- prantslasel, overall hea performance ja ainuke auoloader
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 05.04.2017 17:26:24 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Jäin youtubes vaatama QB kahte videot, mis tõid päris hea nostalgia esile, kui sai veel paras potato oldud ja T-50-2'ga suicide scouti pidevalt tehtud. Mõned kaardid võiksid kindlasti tagasi tulla.
Spoiler Spoiler Spoiler


Konsoolil need siiani ja väga tihti tulevad ette.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.04.2017 21:25:45 vasta tsitaadiga

Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.

Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses icon_smile.gif Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 05.04.2017 21:54:52 vasta tsitaadiga

thomak28 hea lightyde ülevaade huvitav millised lightyd ja artyd missioonide jaoks parimad tulevad hetkel kisub vene/prantsuse lighty ja usa/prantsuse arty poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.04.2017 22:09:48 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.

Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses icon_smile.gif Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi.
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 00:05:48 vasta tsitaadiga

Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat.

viimati muutis brokenarm 06.04.2017 00:08:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.04.2017 00:07:14 vasta tsitaadiga

Aiaiai, nii palju tuttavaid nimesid. Sel ajal sai ikka korralikult lastud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 06.04.2017 00:12:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.

Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses icon_smile.gif Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi.
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E


Wow, see oli mingi tõsisem romuralli seal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 00:12:56 vasta tsitaadiga

Sai ka üle pika aja (3 kuud pausi icon_biggrin.gif) üks kerge 12-mänguline sessioon tehtud. Üllataval kombel WN8 2400+ isegi, kuigi tuli jamasid mänge ka sisse. Peab homme veel proovima, LT-d on vaja välja osta enne uue patchi tulekut.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 00:14:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Vanadest kaartidest tunnen minagi puudust. Vahel nad võiks ikka neid ka kätte anda.

Kas keegi suudab välja kaevata video, kus WOT oli alles alguses icon_smile.gif Huvitav oleks vaadata, millest see kõik algas. Ise alustasin 2012 aga enam ei mäletagi.
Üsna igivana naljaklannikas: https://www.youtube.com/watch?v=PJmrELvL41E



Vanade aegade mälestuseks sai EES chati jälle külastatud, Kreisiraadio endiselt elab icon_smile.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 09:00:09 vasta tsitaadiga

Aga milline uus tier 8 light alles tasuks jätta? Just CW ja SH peale mõeldes?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 09:49:57 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat.


küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 06.04.2017 10:04:16 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat.


No CW, SH's ma poleks kindel. Kui võrrelda neid kahte tanki: http://tanks.gg/v0918ct/compare/b-c-25-t?t=amx-13-105
Siis üsna selge, et light on on palju paindlikum, parem camo, parem view range, parem mobility, parem gun depp, ka mingis mõttes parem gun. Usun, et teatud booste teha ja teatud mapides asendab ta bc25t. Kui räägime puhtalt fire powerist, kui vaja teha focus fire yolo, siis selge, et bc25t parem. Pakun siiski, et seda hakatse kasutama max 1-2 tk mängus, olenevalt map'ist..

kr6ll kirjutas:

küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek


Üsna kindel, et nad ei muuda seda tanki enam, ning ei mõista pessimiski selle tanki osas, ta pole OP, aga tal omad head plussid mis võiks leida kasutust...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 10:55:07 vasta tsitaadiga

HT - MT - LT vaatekauguste vahed võiksid suuremad olema, nii 10% sammudega.
a'la 320 - 360 - 400.
Hetkeseis veel eriti nutune, t8 LT'ga sõites iga kuradima tX medikas näeb vähemalt sama kaugele kui mitte kaugemale.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 11:07:43 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Väga kahtlen, et prantsuse LT kasutust leiab. Too on lihtsalt eriti s*tt batchat.


No CW, SH's ma poleks kindel. Kui võrrelda neid kahte tanki: http://tanks.gg/v0918ct/compare/b-c-25-t?t=amx-13-105
Siis üsna selge, et light on on palju paindlikum, parem camo, parem view range, parem mobility, parem gun depp, ka mingis mõttes parem gun. Usun, et teatud booste teha ja teatud mapides asendab ta bc25t. Kui räägime puhtalt fire powerist, kui vaja teha focus fire yolo, siis selge, et bc25t parem. Pakun siiski, et seda hakatse kasutama max 1-2 tk mängus, olenevalt map'ist..

kr6ll kirjutas:

küll nad uuendavad seda tanki veel paremaks. Kuigi see 4 klipp oma näitajatega on juba niigi 13-90 võrreldes oluline edasiminek


Üsna kindel, et nad ei muuda seda tanki enam, ning ei mõista pessimiski selle tanki osas, ta pole OP, aga tal omad head plussid mis võiks leida kasutust...

Boostide jaoks on venelane/sakslane kõvasti paremad.
Sellist prantsuse rauda kasutatakse üldjuhul burst damage tegemiseks. Seda näed kasvõi praegu 7on7s või t8 close brawl mappides (mujal kasutatakse jätkuvalt RU'd või t54lwd). T8 pole ühtegi tanki, mis midagi sellist teha suudaks koos spottimise ning mobiilsusega. tX aga on Bchat.

Snipemiseks on tX medikad ning close/mid range clippimiseks sul camo niikuinii vaja pole, lahti tõmmatakse sind nii või naa kui lasu teed. Tähendab, et kasutatakse Bchati, millel 1950 potential clip dmg ning suudab ka tX medikaid 1 clippida.

1170 clip dmg on suht pointless tX. Isegi praegune 1390 surub torust 1440 välja.

Üks neist jääb alati garaaži seisma, kuna nad on pmst üksteise kloonid. Ainuke suurem eelis on camo liikumisel, aga selle nullivad ära saksa ja vene LTd.

Nagu enamus esialgseid numbreid nähes juba mainisid, siis kõige mõttetum tX LT. Hiinakas on lihtsalt kasutu, kuna meil on vene medikad.


viimati muutis brokenarm 06.04.2017 11:33:56, muudetud 9 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 06.04.2017 11:10:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
HT - MT - LT vaatekauguste vahed võiksid suuremad olema, nii 10% sammudega.
a'la 320 - 360 - 400.
Hetkeseis veel eriti nutune, t8 LT'ga sõites iga kuradima tX medikas näeb vähemalt sama kaugele kui mitte kaugemale.


WG ei taha seda teha, sest see teeks näiteks Malinovkas/Prohhorovkas kogu tulemuse sõltuvaks eelkõige matchmakingust - milline tiim saab 45%WR skaudi ja milline 60%WR skaudi.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.04.2017 11:30:21 vasta tsitaadiga

bladerunner, ei näe sama kaugele või kaugemale. 445 meetrit on hard limit, alla selle arvestatakse seda kalkuleeritud vaatekaugust kooskõlas avastatava masina camoreitinguga. Kergetankide peamine eelis on see, et neil ei lange camoreiting liikudes, seega on nendega oluliselt parem aktiivne skaut olla, kasvõi põõsas istudes ja õigeaegselt ära liikudes sealt, kuna põgenemine ei tee teda kergemini avastatavaks. Lisaks sellele on kasvõi camo väärtused kergetankidel kõvasti paremad.

Teame küll ju seda, et kergetankid suudavad keset lagedat põldu ära kaduda (alla 400 meetri), kuna neil on lihtsalt niivõrd vinge camo reiting.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 06.04.2017 11:51:00 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
bladerunner, ei näe sama kaugele või kaugemale. 445 meetrit on hard limit, alla selle arvestatakse seda kalkuleeritud vaatekaugust kooskõlas avastatava masina camoreitinguga. Kergetankide peamine eelis on see, et neil ei lange camoreiting liikudes, seega on nendega oluliselt parem aktiivne skaut olla, kasvõi põõsas istudes ja õigeaegselt ära liikudes sealt, kuna põgenemine ei tee teda kergemini avastatavaks. Lisaks sellele on kasvõi camo väärtused kergetankidel kõvasti paremad.

Teame küll ju seda, et kergetankid suudavad keset lagedat põldu ära kaduda (alla 400 meetri), kuna neil on lihtsalt niivõrd vinge camo reiting.


Mul oli just üleeile lahing, kus mina T49 peal, vastane BC25t peal piilusime korduvalt nurga tagant välja samades kohtades. Murovanka, mina B3 künka taga, tema D1 maja taga. Ma ei spottinud teda kordagi enne laskmist ja laskmise hetkel spotti saades oli ta konkreetselt maja nurga tagant poolenisti väljas. Mul T49 viewrange peaks olema 467m. Mingeid põõsaid kummalgi ees ei olnud.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.04.2017 22:28:06 vasta tsitaadiga

Uunikumid, andke tuld, mida oleks saanud veel paremini teha?
Spoiler Spoiler Spoiler

Alguses peale põõsasse sättimist oleks saanud ilmselt S1te lasta, kuid magasin maha selle. Lõpus oleks pidanud ka vist agressiivsem olema kuna järele mõeldes ei oleks T25 Pilot enam kuidagi seal olla saanud kus ta oli...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:35:05 vasta tsitaadiga

Päris korralikult mode peal. Including kahtlase väärtusega, minu jaoks personaalselt.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.04.2017 05:16:07 vasta tsitaadiga

Kõik pärineb Aslaini pakist...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 06:51:18 vasta tsitaadiga

Väike küssa mis mõte on random mängus rühma loomisel kui loojad on med või light tankid ja kutsutakse aeglast heavyt aga kannatab kogu team peale sellist tandemi amokki jooksu.
Mida üldse see randomis annab peale selle,et olen rühmas ja toetan neid kuigi kutsujate vaated pelast ei ühildu teami omadega nägemusest võidust. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 08:40:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kõik pärineb Aslaini pakist...
Vastase toru suund ja ekraanil linnukesed, kuhu vastased ilmusid, need on minu jaoks kahtlase väärtusega. Ei öelnud, et keelatud on.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.04.2017 08:53:25 vasta tsitaadiga

rycyve, kas on sinust osavamad mängijad või mitte? Kui on, siis ole rõõmus, et sul platoonis 2 asjalikumat venda on. Nii tead, et oma tiimis vähemalt 2 asjalikku skauti/medi on. Kui pole, siis ära võta kutset vastu.
Kogu tiim ei kannata 1/2 med/lighti pärast, kui nad asjalikud on. Sa ei pea nendega koos lahinguväljal tilpnema ja üritama neile järgi jõuda, tee oma mängu edasi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 09:28:35 vasta tsitaadiga

Veidi uue "balanced" Mausi gameplayd kah.
http://wotreplays.com/site/3485958
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.04.2017 09:49:15 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Uunikumid, andke tuld, mida oleks saanud veel paremini teha?
Spoiler Spoiler Spoiler

Alguses peale põõsasse sättimist oleks saanud ilmselt S1te lasta, kuid magasin maha selle. Lõpus oleks pidanud ka vist agressiivsem olema kuna järele mõeldes ei oleks T25 Pilot enam kuidagi seal olla saanud kus ta oli...


Ütleks nii, et algne positsioon oli väga õigesti valitud, kuna vastastel oli 2 tier 9 medikat vs teie 1, kes tõenäliselt russhivad K1 positsiooni, kuhu nad ka mängukäigus läksid, siis oli see õige valik jääda kaugemale. Samas, kui on MM enam-vähem võrdne, siis tasub praktiliselt alati võtta ikka K1 positsioon ise ära ja seal spottida. Muidu nagu halba sõna ei saa öelda, eks õnne oli ka palju, üldiselt ikak hästi ja targalt mängitud icon_smile.gif Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2017 10:20:53 vasta tsitaadiga

kui see lag on nagu vahepeal siis zoomi järele puudust pole, aga muidu tundus abi olevat
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 07.04.2017 14:52:02 vasta tsitaadiga

Veits rng-d
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.04.2017 16:12:07 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Väike küssa mis mõte on random mängus rühma loomisel kui loojad on med või light tankid ja kutsutakse aeglast heavyt aga kannatab kogu team peale sellist tandemi amokki jooksu.
Mida üldse see randomis annab peale selle,et olen rühmas ja toetan neid kuigi kutsujate vaated pelast ei ühildu teami omadega nägemusest võidust. icon_rolleyes.gif

Vahest mängu lõpus kui sul on 3 killi ja kellelgi veel, siis ka kutsutakse, et Relvavennad medalit saada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 17:28:21 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi taotuslik, et mul ca nädal aega ainult tomatite tiimid hommikust õhtuni? Sessiooni WR 57% pealt kukkunud ca 45% peale. Suur enamus nendest mängudest heal juhul 5-15 skooridega. Mängu isu ikka suht kadunud, sest vahet pole, mis tankiga ma mängu hüppan, on meeskonnas ainult punased poolakad ja sakslased.

Enamus mänge on sellised: esimese 1 minuti ja 30 sekundiga on vähemalt 2 meie tanki (tavaliselt skaudid) surnud, edasi saab suur enamus lemmingut kuskil koridoris kotte(mäng kestnud ca 4min) ning siis juba peab tõttama oma liinilt tagasi baasi kaitsma aga pole kahjuks nii hea mängija, et mingi 5-10 matsi ise kasti taguda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.04.2017 17:45:57 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Kas see on mingi taotuslik, et mul ca nädal aega ainult tomatite tiimid hommikust õhtuni? Sessiooni WR 57% pealt kukkunud ca 45% peale. Suur enamus nendest mängudest heal juhul 5-15 skooridega. Mängu isu ikka suht kadunud, sest vahet pole, mis tankiga ma mängu hüppan, on meeskonnas ainult punased poolakad ja sakslased.

Enamus mänge on sellised: esimese 1 minuti ja 30 sekundiga on vähemalt 2 meie tanki (tavaliselt skaudid) surnud, edasi saab suur enamus lemmingut kuskil koridoris kotte(mäng kestnud ca 4min) ning siis juba peab tõttama oma liinilt tagasi baasi kaitsma aga pole kahjuks nii hea mängija, et mingi 5-10 matsi ise kasti taguda. thumbs_down.gif


Vt. kuhu tomatid lähevad ja liitu lemmingsiga, aita pushida seda, teamil suurem võimalus võita...või mängi platooni. Eile tegime escapeartist, mina (thomak28), lagzr'iga platooni tier 9'sas, ei mäleta, et oleks kaotanud ühtegi mängu..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 23:34:14 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika :)
Kui modid näitavad ekraanil, kus vastane spotiti või kaardil, kuhu vastased vaatavad, siis ei ole see awareness nii tähtis :D
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 00:33:45 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Üks asi mis silma jäi gameplays oli see, et sa zoomisid liialt sise sniper view's. Põhim. kui harjutad mängima nii, et paned hiire vähemtundlikuks ja proovid väiksema zoom astmega snipida, siis säilib paremini situatioanl awerness - ehk, et näed samal ajal ka mujal toimuvat paremini. Lihtsalt mõte, pole nagu suur kriitika icon_smile.gif
Kui modid näitavad ekraanil, kus vastane spotiti või kaardil, kuhu vastased vaatavad, siis ei ole see awareness nii tähtis icon_biggrin.gif

Minu silmis on see ikkagi cheat icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2017 06:16:01 vasta tsitaadiga

See kus suunas toru on polegi cheat? Arvasin, et see läks reload timeriga samasse auku.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2017 09:02:19 vasta tsitaadiga

Minimapi peal sinu renderraadiuses on ok.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.04.2017 09:33:48 vasta tsitaadiga

Aslaini pakis on kõik asjad vastavuses WoT Fair Play poliisiga...

tsitaat:
LEGALITY
I prepared this modpack to be compatible with The WG Fair Play Policy http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/fair_play_policy/ However please be cautious, because some mods may and will have their legality status changed sometimes, this is not for a lifetime.


Kokkuvõtvalt peab endal ka aju olema, ega need torusuunad mingil tomatil paremaks saada ei aita...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 09:58:40 vasta tsitaadiga

IMHO võiks WG statistika lisada ja kõik modid kinni keerata
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2017 10:05:16 vasta tsitaadiga

XVM on rohkem kui lihtsalt WN8 number.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.04.2017 10:09:11 vasta tsitaadiga

Noh, kui nüüd aus olla, on paljud algsed modid jõudnud ka woti enda vanilla mängu. Heaks näiteks on uue uuendusega tulev uus suurtükivaade (saab vahetada 90- ja 45-kraadise nurga vaate vahel). Samuti damage counter, sissetuleva kahju suund, ringid minikaardil jne... WG on ka ise öelnud, et paljud praegused modid võivad mingi hetk ka tavaliseks mängu osaks saada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 465, 466, 467 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.