Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 18:10:57 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Archangel, Vägisi ei saa ükski mäng meeldida... selleks on võimelised ainult kõige fanaatilisemad fännid ja kui mäng ei ole hea selle pärast, et ei mängi nii nagu "peab"... siis on viga ikka mängus. ME3 näiteks, mida sa kõrvutasid Andromedaga, läks minu jaoks kohe käima ja ma mängisin mõnuga algusest lõpuni. Kordagi ei tekkinud tunnet, et on igav või midagi on valesti, Andromedaga on teine lugu, sa pead lihtsalt selle meeldimise endast välja punnima ja see pole asi mis iseloomustaks head mängu. Sinule meeldis Andromeda juba siis kui sa teda veel nuusutanudki polnud, selge, et sa ei tunnista isegi endale, et Andromeda on Mass Effecti hale vari. Minule Andromeda ei paku absoluutselt mitte midagi ja isegi sina ei saa seda muuta... icon_biggrin.gif
Asi on selles, et ma ei otsi paaniliselt põhjuseid, et mingi mäng mulle hoolimata kõigest meeldima hakkaks. Kui mäng ei kliki ja jätkamiseks pean ennast sundima, siis pole see mäng minu jaoks. Ongi kõik.


Ahhh... sa ei saa mu poindile hästi pihta.

Okei, kujuta ette, et sa mängid Mass Effect 3'e ning kõik on nagu ikka, aga selle vahega, et galaktika kaart on 50x suurem ning queste kus "skänni planeete ja too mingile jorsile artifact" on samuti 50x rohkem.

Kas mäng muutuks sellest halvemaks või ei?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 18:25:19 vasta tsitaadiga

Minu arust on sidequestid üsna hästi disainitud siin (erinevalt DA:I), kõik on seotud peaeesmärgiga luua turvaline asupaik uutel planeetidel uues galaktikas. Pisikesi häirivaid asju on palju(nagu peaaegu kõik character modelid, isegi dr Lexi on default näoga wtf), oleks vaid kiirustamise asemel mõni kuu lihvinud, oleks tulnud üldsuse poolt väga hinnatud mäng. Minule endale pakub tublisti üle keskmise meelelahutust, midagi ülihämmastavat ei ole aga rahast kahju ka pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2017 18:31:18 vasta tsitaadiga

Hmm. Olen siin uurinud paari asja ja vastuseid pole leidnud. Kas Strike tiimidel puudub levelcap nagu sinu karakteril SP-s? Ehk siis leveldavad lõputult?
Kas uue SP playrough (mitte NG+) alustamisel läbi strike teamide saadud rewardid kaovad ära või jäävad alles? Ma saan aru, et need on one time use aga kui ma neid tasuta saadud loot boxe SP-s lahti ei tee, siis ideaalis peaksin ju uue playrtrough peal saama need lahti teha kui need üle tulevad?

Veel seoses graafikaga - nimelt pärast level loadi peab andma mängule minuti aega, et jõudlus stabiliseeruks. Juu siis taustal veel laeb mällu midagi. Näiteks vahetult peale level loadi kukkus jõudlus kohati isegi 15-30fps peale icon_eek.gif aga siis stabiliseerus kenasti 70fps kanti.
Ja sain ühe crashi kah:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas asi äkki selles, et mul pagefile ainult 200MB?. Vb talle see ei meeldi, kuigi vaba RAM ja VRAM on piisavalt, et ei pea ju pagefile kasutama üldse.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 26.03.2017 18:46:30 vasta tsitaadiga

Mnjah pean postitama, ärge küsige miks aga miskipärast sobivad.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 18:56:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Veel seoses graafikaga - nimelt pärast level loadi peab andma mängule minuti aega, et jõudlus stabiliseeruks. Juu siis taustal veel laeb mällu midagi. Näiteks vahetult peale level loadi kukkus jõudlus kohati isegi 15-30fps peale icon_eek.gif aga siis stabiliseerus kenasti 70fps kanti.
Ja sain ühe crashi kah:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas asi äkki selles, et mul pagefile ainult 200MB?. Vb talle see ei meeldi, kuigi vaba RAM ja VRAM on piisavalt, et ei pea ju pagefile kasutama üldse.


Jah, peale suuremat loadi läheb mõned sekundid aega, et fps stabiliseeruks. Mul päris minutit ei võta, pigem ca. 20 sekundit kõigub veidi ning siis läheb tagasi normi.

See crash on jah imelik. Arvan, et Pagefile teema tõesti. Mul oli sama jama. Näppisin hunniku sätteid aga ei teinud midagi, siis lükkasin Page File'i oma 10gb peale ning nüüd pole probleeme olnud.

30h mängu ja 0 crashi. Pidev alt-tabimine, screenshotid, Anselt. Jookseb kui siidi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.03.2017 19:54:57 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Vondur kirjutas:
Archangel, Vägisi ei saa ükski mäng meeldida... selleks on võimelised ainult kõige fanaatilisemad fännid ja kui mäng ei ole hea selle pärast, et ei mängi nii nagu "peab"... siis on viga ikka mängus. ME3 näiteks, mida sa kõrvutasid Andromedaga, läks minu jaoks kohe käima ja ma mängisin mõnuga algusest lõpuni. Kordagi ei tekkinud tunnet, et on igav või midagi on valesti, Andromedaga on teine lugu, sa pead lihtsalt selle meeldimise endast välja punnima ja see pole asi mis iseloomustaks head mängu. Sinule meeldis Andromeda juba siis kui sa teda veel nuusutanudki polnud, selge, et sa ei tunnista isegi endale, et Andromeda on Mass Effecti hale vari. Minule Andromeda ei paku absoluutselt mitte midagi ja isegi sina ei saa seda muuta... icon_biggrin.gif
Asi on selles, et ma ei otsi paaniliselt põhjuseid, et mingi mäng mulle hoolimata kõigest meeldima hakkaks. Kui mäng ei kliki ja jätkamiseks pean ennast sundima, siis pole see mäng minu jaoks. Ongi kõik.


Ahhh... sa ei saa mu poindile hästi pihta.

Okei, kujuta ette, et sa mängid Mass Effect 3'e ning kõik on nagu ikka, aga selle vahega, et galaktika kaart on 50x suurem ning queste kus "skänni planeete ja too mingile jorsile artifact" on samuti 50x rohkem.

Kas mäng muutuks sellest halvemaks või ei?
Ka sina ei saa minu pointile pihta... Andromedal pole minu jaoks hinge, on ainult see, et teeme veel ühe Mass Effecti, 50x suurema, paneme sinna hunniku asju mida korjata ja kirjutame klišeesid täis loo juurde, et lihtsalt "oleks". Vastupidiselt kolmele esimesele ME-le ei köida mind Andromeda üldse. Saad aru, mind ei huvita 50x suurem galaktika, kui seal midagi ei toimu mis mind köidaks... Minu jaoks pole ME olnud kunagi sõdimine ja asjade korjamine, vaid mind huvitav lugu ja tegelased, kes mõjuvad usutavalt. Andromedas seda kõike pole. Ja et sina üritad mulle iga hinna eest selgeks teha, et see mäng peab mulle meeldima, kinnitab fakti, et ka sina otsid kehvas mängus plusse ja näed suurt vaeva, et ennast ja nüüd ka mind veenda, et Andromeda on tegelikult super... Ei ole, Andromeda on lihtsalt amatööride poolt loodud spinoff triloogiale, milele algsed loojad juba aastatid tagasi lõpliku punkti panid. Mis mõttega sa mind praegu töötled? Arvad, et sellest läheb Andromeda minu jaoks huvitavamaks? Kindlasti on olemas kümneid mänge, mis mulle meeldivad, aga sinu jaoks ei tähenda nad midagi... kas sulle meeldiks, kui ma hakkaksin sulle neid pähe määrima jutuga, et sa ei saa lihtsalt midagi aru? Kindlalt ei meeldiks see sulle. Nii et ära solvu, aga sinu promo ei mõjuta mind. Sulle meeldib Andromeda, naudi seda, aga ära hakka teistele ette ütlema, mis neile peab meeldima või ei tohi meeldida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 20:37:46 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Saad aru, mind ei huvita 50x suurem galaktika, kui seal midagi ei toimu mis mind köidaks... Minu jaoks pole ME olnud kunagi sõdimine ja asjade korjamine, vaid mind huvitav lugu ja tegelased, kes mõjuvad usutavalt. Andromedas seda kõike pole. .


Ma saan aru, et sind ei huvita open world, kus kvaliteetset sisu on vähem. Sa vihkad grindi ja niisama ringi jooksmist. Sa tahad kvaliteetsed põhi-storit ja tegelasi. Eks?

Aga see teebki minu jaoks asja naljakaks, sest sa punnid kõigest jõust ME:A's seda vihatud "filler contenti" teha ning siis nutad, et mäng on jama. icon_lol.gif - well no shit.

Sinu ME:A mängimist saab võrrelda sellega, et sa istud ME1 planeetidel mineraale korjates, ME2's planeete skännides ning ME3's artifacte otsides. Ühesõnaga - lähed suure kaarega kvaliteetsest main story'st ja tegelaste sisust mööda ning järeldad, et neid polegi. icon_rolleyes.gif

ME:A on 90% fluffi ning 10% sügavat sisu. See 10% on igati võrreldav eelmiste osadega, kuid kui sa valid mängustiili, kus selle 10% kogemiseks müttad läbi ka selle ülejäänud 90%'i - olgugi, et sind huvitab ainult see 10% - siis pole ka ime, et ei meeldi.

Lihtsalt märgin ära, et kui sind huvitab story ja tegelased, siis pole mõtet filler contenti raiuda. See on ju kõik valikuline sisu. Unusta ära grind. Unusta ära mineraalide taga ajamine, skännimine, random mobidega kaklemine, fetch questide tegemine - nahhui nada kui ei meeldi, eks? Lükka "priority mission" list lahti ja anna minna. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 20:45:01 vasta tsitaadiga

Andromeda server piixus
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 26.03.2017 20:57:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 20:52:18 vasta tsitaadiga

Archangel, jäta juba hing rahule. No on keskpärane, no meeldib ainult fännidele ja casualidele, so what? Sinu elu eesmärk ei pea olema siin iga viimane vähegi negatiivne post kalluritäie õige arvamuse taha ära peita, /r/masseffect on selle jaoks (aga seal kajakambris hakkaks vist isegi sinul piinlik).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 26.03.2017 21:07:36 vasta tsitaadiga

^
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 26.03.2017 21:10:25 vasta tsitaadiga

mäng ongi selline keskpärane,ei midagi suurepärast ja halba,käib kah
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 23:46:11 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:

jah, mõni karakter on üpris pinnapealne. igatahes mitte peebee (tahaks hoopis kellad sappa panna icon_lol.gif ).


Veidi erutust ka:

http://www.dailymotion.com/video/x5gafcb_hott_videogames
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 23:54:35 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
High-Q kirjutas:

jah, mõni karakter on üpris pinnapealne. igatahes mitte peebee (tahaks hoopis kellad sappa panna icon_lol.gif ).


Veidi erutust ka:

http://www.dailymotion.com/video/x5gafcb_hott_videogames

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.03.2017 00:12:58 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Vondur kirjutas:
Saad aru, mind ei huvita 50x suurem galaktika, kui seal midagi ei toimu mis mind köidaks... Minu jaoks pole ME olnud kunagi sõdimine ja asjade korjamine, vaid mind huvitav lugu ja tegelased, kes mõjuvad usutavalt. Andromedas seda kõike pole. .


Ma saan aru, et sind ei huvita open world, kus kvaliteetset sisu on vähem. Sa vihkad grindi ja niisama ringi jooksmist. Sa tahad kvaliteetsed põhi-storit ja tegelasi. Eks?

Aga see teebki minu jaoks asja naljakaks, sest sa punnid kõigest jõust ME:A's seda vihatud "filler contenti" teha ning siis nutad, et mäng on jama. icon_lol.gif - well no shit.

Sinu ME:A mängimist saab võrrelda sellega, et sa istud ME1 planeetidel mineraale korjates, ME2's planeete skännides ning ME3's artifacte otsides. Ühesõnaga - lähed suure kaarega kvaliteetsest main story'st ja tegelaste sisust mööda ning järeldad, et neid polegi. icon_rolleyes.gif

ME:A on 90% fluffi ning 10% sügavat sisu. See 10% on igati võrreldav eelmiste osadega, kuid kui sa valid mängustiili, kus selle 10% kogemiseks müttad läbi ka selle ülejäänud 90%'i - olgugi, et sind huvitab ainult see 10% - siis pole ka ime, et ei meeldi.

Lihtsalt märgin ära, et kui sind huvitab story ja tegelased, siis pole mõtet filler contenti raiuda. See on ju kõik valikuline sisu. Unusta ära grind. Unusta ära mineraalide taga ajamine, skännimine, random mobidega kaklemine, fetch questide tegemine - nahhui nada kui ei meeldi, eks? Lükka "priority mission" list lahti ja anna minna. thumbs_up.gif
Kui sul on ees kuhi sitta ja seal kusagil sügaval all on üks "maitsev pirukas" kas sa hakkad seda sitahunnikut laiali lappama, et pirukat kätte saada? Sina ehk hakkad, aga minul pole selle jaoks ei aega ega ka tahtmist. Muide, ma pole midagi läbi mütanud, vaid olen üritanud minna mööda põhilugu, kuid see mida pakutakse, pole lugu, vaid saiapuru, mida keegi Bioware andetu "sulesepp" pisikeste dooside kaupa sealt hunnikust välja viskab... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 01:23:40 vasta tsitaadiga

Tegin 4 Vanguardiga goldi, täielik nali .. aga fun icon_biggrin.gif 4x Nova prime + charge/shockwave detonate koguaeg. Lihtsalt seisate kõigi keskel ja paugutate, vahet pole kui palju ja kas mechid ka on thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 01:48:42 vasta tsitaadiga

Coincidence? I think not:

Spoiler Spoiler Spoiler


---

Mõned nõuanded SP mängijatele:

*Tab'i vajutamine viib automaatselt menüüst välja. Kui näiteks vajutad "M" mapi jaoks, siis vajuta tab ning viib kohe mängu tagasi. Ei pea Esc. klõbistama mitu korda.
*Kui tempest'il tiimikaaslaste tubade uksed automaatselt ei avane, siis on neil story-dialoog rääkida. Kui avanevad automaatselt, siis on ainult banter jms.
*Dialoogivalikud, isegi kui on nö. tumedad "grayed out", võivad ikka uut dialoogi anda. Näiteks saad Drack'i käest mitu korda "war stories" - "combat advice" küsida ning ta vastab mitu korda erinevalt.
*Tempest'i "pathfinder quarters'is" oma casual riideid ja nende värvi muutes vajuta "space", et see sisse lukustada.
*Forward Station'ite terminalides on uusi asju peale iga uue stationi allakutsumist. Sageli huvitavat story värki või lihtsalt huumorit.
*Remnant pusled ei ole muud, kui lihtsustatud Sudoku pusled - kes veel ei tea. Seega, kui vajad abi, siis saab googeldada lihtsamaid põhitõdesid, mis asja mõistmist kergendavad.
*Craftides läheb väga vähe resursse ja juppe kaduma. Kui tahad mingit relva või armori tükki välja vahetada parema vastu, siis "un-equip" see varustus ja "de-construct". Saad tagasi osa resursse, ning kõik augmentid ja modid.
*Kui researchid mingi relva või armori jupi Lvl V variandi, tekib saadavale ka lvl VI - X variandid.
*Level cap'i mängus pole. Soft Cap on lvl 132, mida on äärmiselt ebareaalne saavutada, isegi NG+s.

Kui tuleb veel midagi meelde siis lisan hiljem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 02:10:43 vasta tsitaadiga

hahah, what the fff:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2017 07:55:55 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

*Dialoogivalikud, isegi kui on nö. tumedad "grayed out", võivad ikka uut dialoogi anda. Näiteks saad Drack'i käest mitu korda "war stories" - "combat advice" küsida ning ta vastab mitu korda erinevalt.

Nojah... suht tüütu nii lapata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 09:21:37 vasta tsitaadiga

Ma täitsa usun Vondurit ja kuigi ma pole uut ME:A mänginud, siis mis siin imestada, et tänapäeval pannakse rõhku open world ja tüütu grindfest. Sellest on väga kahju, kus mitu head loopõhist mängu on ära solgitud. Nüüd siis paistab, et ka uus ME.
Ühe mängu pidin lihtsalt poolikuks jätma, kuna viskas koblaka ette, nimelt Metal Gear.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2017 11:26:07 vasta tsitaadiga

Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi. Ma pole ülevaateid üldse vaadanud. Kui teisi kõiges oskuda, siis on väga vähe asju mis universaalselt head on.
Milline open world mäng pole grind fest ja millised open world mängus pole buge? Kõrgelt hinnatud W3-s ja GTA-s on need samuti olemas.

Minu senised kogemused MEA-ga on igatahes väga positiivsed. Eile õhtu sain lõpuks mängu kätte (jälle tehnilised probleemid). Sellest ajast lisandunud 8 mängutundi aga arvan, et origin paneb võssa. Mul oli juba trialis kõik kümme tundi ja praegu tundub vähemalt 10 veel otsa. Minule sobib see ideaalselt. Ma pole veel kohanud kahte identset questi kuigi paar tükki on olnud sarnased. Eose sain 80% viability peale ja hetkel sain viimase tiimiliikme Jaali kah aga main stoori on alles alguses. Küsimusi on veel palju ja huvi on üleval.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 12:51:12 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
hahah, what the fff:

Link

Kas tõesti mitte mingit kvaliteedikontrolli pole seal või ? icon_lol.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 12:56:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi. Ma pole ülevaateid üldse vaadanud. Kui teisi kõiges oskuda, siis on väga vähe asju mis universaalselt head on.
Milline open world mäng pole grind fest ja millised open world mängus pole buge? Kõrgelt hinnatud W3-s ja GTA-s on need samuti olemas.

Minu senised kogemused MEA-ga on igatahes väga positiivsed. Eile õhtu sain lõpuks mängu kätte (jälle tehnilised probleemid). Sellest ajast lisandunud 8 mängutundi aga arvan, et origin paneb võssa. Mul oli juba trialis kõik kümme tundi ja praegu tundub vähemalt 10 veel otsa. Minule sobib see ideaalselt. Ma pole veel kohanud kahte identset questi kuigi paar tükki on olnud sarnased. Eose sain 80% viability peale ja hetkel sain viimase tiimiliikme Jaali kah aga main stoori on alles alguses. Küsimusi on veel palju ja huvi on üleval.

Mul on enam vähem sama arvamus asjast. Seda hirmsat vingumist, mida osad teevad, kuulates ootasin palju hullemat.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.03.2017 13:15:21 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
hahah, what the fff:

Link

Kas tõesti mitte mingit kvaliteedikontrolli pole seal või ? icon_lol.gif


Kas sa seda ise pole täheldanud, et yt palju vigu buggidest, mida ise mängides kordagi pole näinud. Rääkimata sellest, mis arvutiga need tüübid seal videos mängisid + mis pahna arvuti täis on.


Mind huvitab rohkem kas see openworld aspekt on sama jüralt tehtud nagu DA:I-s?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2017 13:20:57 vasta tsitaadiga

minimap tundus kõrbes suhteliselt kasutu... ala lõppeb enne kui kaart.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 14:59:27 vasta tsitaadiga

Sellist probleemi on kellelgi olnud , et audio kaob keset MP arvutist ära, ainuke fix on mäng kinni ja restart windows audio services alt.. kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 15:09:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi.


Neli kümpi on natuke liiga suur summa, et sellega loteriid mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 17:15:37 vasta tsitaadiga

Originis on return policy no questions asked: Within 24 hours after you first launch the game. Within 7 days from your date of purchase. Ukraina võtmetega see ei kehti jah.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 20:27:27 vasta tsitaadiga

Õhtuseks mängufilmi elamuseks:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 27.03.2017 20:43:13 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Sellist probleemi on kellelgi olnud , et audio kaob keset MP arvutist ära, ainuke fix on mäng kinni ja restart windows audio services alt.. kopp.gif
Bug olnud mängus juba triali ajast!
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2017 21:45:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi.


Neli kümpi on natuke liiga suur summa, et sellega loteriid mängida icon_rolleyes.gif

Aga 4€ on kah liiga suur summa, et loteriid mängida?

Kõigil kes tahtsid oli ja on võimalus 4€ eest proovida läbi EA accessi. Kui seda ei kasuta, siis on nagu kummaline kaevelda, et peab justkui täishinna maksma.
Võin kinnitada, et 10 tundi trialit esindab adekvaatselt mängu kvaliteeti (kuigi see pole kaugeltki parim osa mängust) aga samas pole ka cherrypicked parim osa (a'la filmitreilerid).

Lisaks kandub progress üle ja täismängus on juba kerge head start olemas. Isegi parem kui demod midagi kunagi tehti.

Kas MEA on ideaalne? Ei. Kaugeltki mitte. See, et see mäng mulle isiklikult istub ei tähenda, et ma tahaks kõiki selles veenda. Paljudele kindlasti meeldibki lineaarsem action packed SP kampaania.
Toon ka suurimad plussid ja miinused välja mida ma märganud olen:

- Autosave süsteem on jama. Lisaks see, et miskipärast teatud missioonidel või kohtades ei saa käsitsi seivida. Võibolla on see seetõttu, et ma mängin Insanity peal? Igatahes vahel surma saades peab kaugemalt alustama kui tahaks.
- See kuidas toimub powerite kasutamine kui relv on holsteris. Miskipärast siis ei saa powereid ega coverit kasutada. Võibolla see on tehtud selleks, et mitte häirida kui niisama ringi jalutad. Isiklikult siiski meeldiks powereid ja coverit kasutada sõltumata sellest kas mul on relv välja tõmmatud või mitte.
- Kaart pole just parim imho. Võiks olla selline kaart nagu doomis oli. Ehk siis täielik topograafiline 3d kaart mida saab igasse suunda keerata. 2d kaart on kohati üsna segadusseajav just selles osas, kui objective on kõrgemal mäe otsas või madalamal koopas.
- Character creatoris on palju asju puudu mis seal võiks olla.
- Menüüsüsteem on kohati kummaline: kord pead kinnitamiseks vajutama enter, teine kord space.
- Mõned üksikud animatsioonid siin ja seal. Enamus neist on siia teemasse ka postitatud. 90% ajast seda ei märka ja see on ülespuhutud teema.
Ehk siis enamus asju on tehnilised või seotud gameplay mitte stoopori endaga.

+ Kaardid on suured. Tõesti suured. Ainuüksi esimese planeedi (Eopse) mäpp on suurem kui kõik ME2 ja ME3 mäpid kokku. Suurem ka kui individuaalsed ME1 planeedi mäpid ja loomulikult on palju rohkem seal teha kui samu hooneid vahtida. Nagu ma ütlesin, siis kahte indentset questi pole veel leidnud.
+ Combat on väga sujuv ja vaieldamatult väga hästi tehtud v.a see märge eespool.
+ Stoori vähemalt minu jaoks on küll huvitav. Samas on hea mängida peategelast kes pole ultimate badass vaid kelles kaheldakse ja kes ei pea iga kord päästma terve galaktika.
+ Koloniseerimine on seni vähemalt huvitav.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.03.2017 22:19:06 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Archangel, Vägisi ei saa ükski mäng meeldida... selleks on võimelised ainult kõige fanaatilisemad fännid ja kui mäng ei ole hea selle pärast, et ei mängi nii nagu "peab"... siis on viga ikka mängus. ME3 näiteks, mida sa kõrvutasid Andromedaga, läks minu jaoks kohe käima ja ma mängisin mõnuga algusest lõpuni. Kordagi ei tekkinud tunnet, et on igav või midagi on valesti, Andromedaga on teine lugu, sa pead lihtsalt selle meeldimise endast välja punnima ja see pole asi mis iseloomustaks head mängu. Sinule meeldis Andromeda juba siis kui sa teda veel nuusutanudki polnud, selge, et sa ei tunnista isegi endale, et Andromeda on Mass Effecti hale vari. Minule Andromeda ei paku absoluutselt mitte midagi ja isegi sina ei saa seda muuta... icon_biggrin.gif
Asi on selles, et ma ei otsi paaniliselt põhjuseid, et mingi mäng mulle hoolimata kõigest meeldima hakkaks. Kui mäng ei kliki ja jätkamiseks pean ennast sundima, siis pole see mäng minu jaoks. Ongi kõik.
ma nüüd ei tea, mida sa varasemates mängudes teisiti nägid, kuid minujaoks oli pidev grindimine ka kitsastes koridorides korduvalt jooksmine täiesti elementaarne tegevus - kõiki MA mä'nge olen seetõttu pmst 2x alustanud - esimene mäng ja siis peale tülpimuse kadumist uus ring vanalt savelt
vähe sellest tasemed olid ka pea identsed varsemalt, seega kui kuskil tulistamine toimus, siis teadsid täpselt kuhu joosta ja kust looti otsida
ja nüüd siis nood meeldejäävad karakterid, kes ilmselt kolme osaga pähe raiuti, sest midagi muud neis ei olnud - ei olnud mingit sügavat draamat, mis oma esitluselt kuidagi südamesse oleks läinud.
Ilmselt olin vähe teises eas, kui neid mänge mängisin ja minu kiindumus nendele karakteritele ei ole samavõrd siduv, kuid endiselt ei näe, kuidas varasemad palju paremad olid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.03.2017 00:45:26 vasta tsitaadiga

Siin on üks teatud seltskond, kellele kuidagi ei mahu pähe, et arvamused võivad olla nende omadest erinevad... ja kui asjasse on segatud veel piisk fanatismi, siis hakkabki juhtuma see mis siin juhtub. Neile ei piisa lihtsast faktist, et kellelegi meeldib või ei meeldi üks või teine mäng... Kohe hakatakse nahast välja pugema, et tõestada OMA mätta otsast nähtavat pilti ja sellest polekski midagi, aga selle asemel, et kainelt leppida VÕÕRA arvamusega, hakatakse agressiivselt suruma peale OMA religiooni. Ma ütlesin välja oma arvamuse, Andromeda on MINU jaoks igav ja tühi mäng, mis jäi pooleli... erinevalt kolmest esimest Mass Effectist. Nende puhul ei tekkinud mul kordagi tunnet, et kõik, edasi pole lihtsalt mõtet. Siis tuleb herr libe ja teatab, et tema arust on kõik neli Mass Effecti üks ja sama ja tema ei TEA mida ma esimestes ME-des erilist nägin. Just nimelt, herr Libe ei tea ja ei saagi seda teada, sest mängisin ju mina mitte tema! icon_biggrin.gif Aga ehk hakkabki herr libe edaspidi minu eest mänge mängima ja otsustama? icon_biggrin.gif Archangelist ei hakka ma rääkimagi, temal on Andromedaga mingi eriline "diil"... tema ründab viivitamatult kõike mis liigub ja Andromedast vasikavaimustuses pole. Miks peaks teid häirima see, et ma Andromeda pooleli jätsin? Minul on küll ükskõik mida teie teete, võtke või kaks monitori ette ja mängige kahte Andromedat korraga, ühte enda, teist minu eest... ehk hakkab siis kergem. Ma arvasin siiani, et siin on piisavalt tark seltskond, kes oskab vahet teha enda ja võõra eelistustel, maitsetel, soovidel või mida iganes, aga siin võetakse iga oma lemmiku kohta käivat kriitikat kui otsest rünnakut nende aule ja uhkusele... Seitsmenda Resident Evili puhul oli asi aga vastupidine, seal ei mahtunud ühele pähe, kuidas mulle see mäng üldse meeldida võib ja kuidas ma julgen arvata, et mäng tabab esimese, teise ja kolmanda RE atmosfääri... nimetas mind hulluks, kellele sellised asjad ainult "tunduvad", hakkas mingeid nimekirju koostama ja minult neid nõudma... Mis kurat on osadel tegelastel viga, et nad ei suuda vahet teha enda ja teiste arvamusel, eelistustel, maitsetel? Mina ei pressi kellelegi peale, et ärge ostke Andromedat ja ärge mängige... miks siis näiteks Archangel lausa nõuab, et kui mäng ei meeldi, mängite te mängu valesti, tehke nii ja tehke naa, siis on mäng ideaalne... See on täiesti tobe käitumine, sama värk nagu need supertolmuimejate müüjad kes oma kaupa suure PR loba ja tüütu pealetükkivusega kõigile pähe üritavad määrida. icon_biggrin.gif

viimati muutis Vondur 28.03.2017 00:47:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2017 08:39:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi.


Neli kümpi on natuke liiga suur summa, et sellega loteriid mängida icon_rolleyes.gif

Nohh kui võtta nii, et 40 vs 30 kuhu võiks hind jõuada 2-3 kuu jooksul, siis see 10.- õigustab pigem protestina.
Ja ma arvan, et ka hiljem on emotsioon parem. Mõneti isegi hea, et alguses sealt kõrbest kaugemale ei saanud ja ka see suht rikkis oli.
Witcheri 1,5a muidugi ma oodata ei kavatse icon_lol.gif

Samas seni pole keegi vastanud, kas sai tervet kõrbeala kohe avastada või ei pidanudki igale poole saama...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2017 09:24:43 vasta tsitaadiga

Magic, Kohe ei saa igale poole. Mäng seob sind emotsionaalselt sellega koloniseerimise läbi (kuna sina asutasid koloonia, siis sind huvitab nende eluolu ja sa tahad neid aidata) ja see annab põhjuse hiljem tagasi tulla ja viability 100% peale viia mida ma praegu teengi. TB rääkis sellest samuti oma videos ja üldiselt ma nõustun enamus tema punktidega. Pigem üllatav, et ta autosave süsteemi miinusena välja ei toonud nagu mina.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2017 09:57:43 vasta tsitaadiga

Ehk kõrbes ei saa sinna kõrbepuuride juurde ja shieldiga kaitstud kohta?
trialis õnnestus sinna igatahes minna ja see õhku lasta icon_lol.gif
autosave muidugi seda ei reganud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 10:05:21 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Siin on üks teatud seltskond, kellele kuidagi ei mahu pähe, et arvamused võivad olla nende omadest erinevad...

mis on eestlase lemmiktoit? icon_lol.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2017 11:20:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ehk kõrbes ei saa sinna kõrbepuuride juurde ja shieldiga kaitstud kohta?
trialis õnnestus sinna igatahes minna ja see õhku lasta icon_lol.gif
autosave muidugi seda ei reganud icon_razz.gif

No trialis ma nii kaugele ei jõudnud. Tahtsin MP kah pelada. Igatahes täismängus oli seal level 3 radiatsioon ja isegi nomadis istudes olid poole minutiga surnud kui sinna sattusid.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2017 11:22:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Magic kirjutas:
Ehk kõrbes ei saa sinna kõrbepuuride juurde ja shieldiga kaitstud kohta?
trialis õnnestus sinna igatahes minna ja see õhku lasta icon_lol.gif
autosave muidugi seda ei reganud icon_razz.gif

No trialis ma nii kaugele ei jõudnud. Tahtsin MP kah pelada. Igatahes täismängus oli seal level 3 radiatsioon ja isegi nomadis istudes olid poole minutiga surnud kui sinna sattusid.

selge ju siis mängu viga, et seal töllerdada sain.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 11:57:09 vasta tsitaadiga


Link


ot:
Mass Effect Andromeda was the most disappointing thing since my son. I mean, how much more could you possibly fuck up an entire new Mass Effect universe? And while my son eventually hanged himself in the bathroom of the gas station, the unfortunate reality of this Mass Effect Sequel is that it'll be around. Forever. It will never go away. It can never be undone.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2017 12:27:30 vasta tsitaadiga

sooty, Kas see peaks olema mingi tõsiseltvõetav arvutus või? Ma ei tea kes selle video autor on aga ta paneb nii paljude asjadega mööda, et see on lausa koomiline. Combat on kehvem kui eelnevates? Tõsiselt või?
Rääkimata sellest, et tema ei mõista kuidas crafting jms toimib = sitt mäng. Ainus adekvaatne kriitika mis ka tõele vastab on character creation piirangud ja kehv UI. Lisaks space traveli skippimatud cinematicud mis nagu TB seletas on seal selleks, et sa kogu universumi ressurrse 5 minutiga ära ei korja ja reditisse karjuma ei lähe kui lühike planet scanning on.
Nomad on stupid? open world on stupid?

5 min raisatud aega icon_rolleyes.gif
Tahate adekvaatselt ja tõsiseltvõetavat ülevaatet, siis vaadate TB oma (täies pikkuses):
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2017 13:32:34 vasta tsitaadiga

Need ülevaated spoilerdavad ka midagi?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 13:54:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
sooty, Kas see peaks olema mingi tõsiseltvõetav arvutus või? Ma ei tea kes selle video autor on aga ta paneb nii paljude asjadega mööda, et see on lausa koomiline. Combat on kehvem kui eelnevates? Tõsiselt või?
Rääkimata sellest, et tema ei mõista kuidas crafting jms toimib = sitt mäng. Ainus adekvaatne kriitika mis ka tõele vastab on character creation piirangud ja kehv UI. Lisaks space traveli skippimatud cinematicud mis nagu TB seletas on seal selleks, et sa kogu universumi ressurrse 5 minutiga ära ei korja ja reditisse karjuma ei lähe kui lühike planet scanning on.
Nomad on stupid? open world on stupid?

5 min raisatud aega icon_rolleyes.gif
Tahate adekvaatselt ja tõsiseltvõetavat ülevaatet, siis vaadate TB oma (täies pikkuses):
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tahtnud tervet postitust OT tagi pärast panna, seega lajatasin ühe video ka, eks ta suuresti trollimine oli. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 14:09:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Soovitan oma arvamus kujundada ikka oma kogemuse põhjal mitte pimesi uksuda teisi.


Neli kümpi on natuke liiga suur summa, et sellega loteriid mängida icon_rolleyes.gif

ME:A ei ole küll kõikide aegade parim mäng, aga 40€ selle eest on hästi kulutatud raha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 19:15:51 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., icon_lol.gif need CrowbCat videod on leged thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2017 08:55:48 vasta tsitaadiga

Väga autentne NPC reaktsioon sellele, kui mängija kannab N7 armorit:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 11:33:02 vasta tsitaadiga

Ma olen üks väheseid vist, kes pole varem mitte ühtegi Mass Effecti mänginud ja pole isegi kursis nende sisuga. Samas RPG mängud mulle meeldivad. Kaalun isegi selle mängu ostmist, aga olen veel kahevahel. Kas muidu mänguna on see ok? Siiani on jäänud mulje, et põhiline pettumus tuleb sellest, et seda ei peeta vanemate Mass Effecti vääriliseks? Või ongi mäng lihtsalt igav ja üksluine raha raiskamine?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 11:35:35 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Ma olen üks väheseid vist, kes pole varem mitte ühtegi Mass Effecti mänginud ja pole isegi kursis nende sisuga. Samas RPG mängud mulle meeldivad. Kaalun isegi selle mängu ostmist, aga olen veel kahevahel. Kas muidu mänguna on see ok? Siiani on jäänud mulje, et põhiline pettumus tuleb sellest, et seda ei peeta vanemate Mass Effecti vääriliseks? Või ongi mäng lihtsalt igav ja üksluine raha raiskamine?


ei ole raha raiskamine küll. Tegevust ning mänguaega on piisavalt
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 12:41:58 vasta tsitaadiga

simo5555, alustuseks soovitaks esimesed 3 ette võtta. Selle aja peale jõuab ME:A odavamaks minna ja patchid saada. Voice actingut nad ilmselt vahetama ei hakka, aga animatsioonid ehk parandavad ära. Glitchid samuti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.03.2017 12:43:55 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Ma olen üks väheseid vist, kes pole varem mitte ühtegi Mass Effecti mänginud ja pole isegi kursis nende sisuga. Samas RPG mängud mulle meeldivad. Kaalun isegi selle mängu ostmist, aga olen veel kahevahel. Kas muidu mänguna on see ok? Siiani on jäänud mulje, et põhiline pettumus tuleb sellest, et seda ei peeta vanemate Mass Effecti vääriliseks? Või ongi mäng lihtsalt igav ja üksluine raha raiskamine?


ei ole raha raiskamine küll. Tegevust ning mänguaega on piisavalt


Omaette asi kas see tegevus huvitav on. Dragon age inqusitonis oli ka tonnides asju teha. Aga k6ik igav ja korduv. L6puks jätsin pooleli. Need jama tegevusega ülipikaks venitatud mänge on liiga palju!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 12:44:26 vasta tsitaadiga

Keegi ei sunni neid kõiki lisategevusi tegema. Võib ainult peamised ülessandeid teha ning lugu järgida.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.