|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
16.03.2017 19:39:45
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Saatsin Samsungi esindajale päringu. |
on miskit kuulda olnud?
järgmise nädala alguses üritan ka nende eesti support toele helistada...
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
16.03.2017 20:45:25
|
|
|
Panasonicul on siis praeguse seisuga 2017a 3 OLED mudelit tulemas
*TX-55EZ950E
*TX-65EZ950E
*TX-65EZ1000E
kõik THX Certified Display
*LCD mudelid tulevad 32", 40", 49", 55", 58", 65", 75"
*FHD on ES500/513 32" kuni 49".
*UHD-d on 40"-75" EX600-EX780. kõigil mitme HDR tugi + 4K HDR Game Mode
*Pildikvaliteedi standard HCX ( Hollywood Cinema Experience)
http://www.panasonic.com/ee/consumer/kodune-meelelahutus/televiisorid/led-lcd-tv.html
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.03.2017 21:29:33
|
|
|
| Selle 55" OLED Pana hind ka teada ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
16.03.2017 21:54:33
|
|
|
| arvatavasti alla 3000 ei lähe (praegu ca 3999)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
17.03.2017 18:29:49
|
|
|
| Plaanis 1300 kandis 55" teler soetada, oluline pildikvaliteet ja sujuv pilt (netflix, 4k, filmid, sport). Hetkel sõelale rohkem jäänud Samsungid (UE55KS7002, UE55KS7502, UE55KS8002). Kas tasuks pigistada 8. seeria välja või on vahe (näiteks 7502ga) marginaalne, või on hoopis LG-lt või kelleltki teiselt midagi tõsiselt paremat?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
17.03.2017 20:36:48
|
|
|
| immot kirjutas: |
| Plaanis 1300 kandis 55" teler soetada, oluline pildikvaliteet ja sujuv pilt (netflix, 4k, filmid, sport). Hetkel sõelale rohkem jäänud Samsungid (UE55KS7002, UE55KS7502, UE55KS8002). Kas tasuks pigistada 8. seeria välja või on vahe (näiteks 7502ga) marginaalne, või on hoopis LG-lt või kelleltki teiselt midagi tõsiselt paremat? |
kas curved ekraan meeldib ka (7502)? LG-st siis vast sobiks 55UH950V...eks nende edge Led ekraanidega paras häda on, just uurisin ka nende kohta juhuks kui OLED-i ost välja ei vea! Ise jõudsin sellisele järeldusele et hetkel oleks vast edge LED ekraanidest parim (kuni 1600 eur hinnaklassis), rõhutan et minu arvamusel, see https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/703397/ ainuke häda et on android
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
17.03.2017 23:45:56
|
|
|
See edge led on paras ikaldus. Vahetasin oma keskklassi direct led ekraani paar seeriat kõrgema edge ledi vastu ja noh... Kruti, mis sa krutid, aga sama heaks ei saa pilti. Oleks pidanud vist samsa ostma.
Aga see selleks. Tegelikult oli mul küsimus. Kuna hankisin teleka paketi ja Telia äppi enam uues ekraanis pole, siis pidin selle arrise hankima. Kuskil oli juttu, et teleka pult osadel suudab arrise üle võtta. Enam posti üles ei leia. Mul küll väidab, et jaja konfisin end ära ja nüüd saan arrisega läbi. Tegelikult ei muffigi, mingi imeliku kontrollpaneeli suudab luua, aga isegi see ei tööta. On keegi tööle saanud?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.03.2017 00:04:54
|
|
|
subjektiivne arvamus, aga ma sihiks pildikvaliteeti taga ajades ikka oledi. vana 910v on fullhd-ga leppides mõistlikus hinnaklassis ka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.03.2017 00:22:52
|
|
|
Uhh, sel kõver ekraan ju..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.03.2017 00:25:04
|
|
|
oeh, on jah. läks meelest ära :/
ehk siis jah, oledi hinnaklass on kahjuks alates 2k.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
18.03.2017 01:50:52
LG 49UH8507 |
|
|
Sai soetatud LG 49UH8057 telekas, ennem oli Philips ambilight 42PFL7008K/12 telekas ja peaks ütlema et philips on silmale mõnusam.
Kui võtta hea kvaliteediga sisu, siis on pilt ilus ja kena, seda ka fhd sisu puhul. Samas aga kohati on udune, kohati sudune- Näiteks telia arris digipoksi sisu vaadates, on philips ikka parem. Sättisin pilti küll ühte ja teist pidid, aga arrisest mõistilku pilit kuvama ei saanud.
Spoiler 
Mingi kanal ja saade oli nagu paris ok ja siis vahetsid kanalit ja tuli tahtmine uuesti pilti krutima hakata. Kohati olid inimesed selged, aga taust hägune, siis jälle oli kogu pilt kuidagi liiga hämar. Minighetk oli kõik kuidagi udune ja kui said teravaks läks jälle liiga punaseks jne jne.
Aga jah, kõige hullem arrise puhul ongi see, et iga kanal näitab eri pilti, mida philipsi puhul ei ole.
Ja üks kummaline asi on see, et sd ja kehvema hd pildi puhul väsivad silmad ruttu ära. Korraliku hd materjali ja 4k puhul seda justkui ei ole. Kaasa kommenteeris selle peale, et justkui pilt jõuaks viivitusega ajusse. Et pildi näed ära, aga ajusse jõuab arusaam viitega.
Ja heliväljundi heli nivood ei saa muuta, mida mul vaja oleks ja mida philipsiga saab teha.
Hetkel on küll mulje, et vii või vägisi isend poodi tagasi ja tuleks ilmselt midagi muud asemele vaadata.
kus juures ema juurde sai kuuenda seera 4k lg telekas (43UH603V) ja nii palju kui seda seal korra sai vaadatud, tundus parema pildiga olema, kui see kaheksanda seeria isend.
On kellelgi midagi kommenteerida selle kohta või ideid, kuidas arrisest parem pilt välja võluda ja kuidas silmade väsimist vähendada? pilit saab vaadatud nii 4-4,5 meetri pealt.
-
| inca kirjutas: |
| Kuskil oli juttu, et teleka pult osadel suudab arrise üle võtta. Enam posti üles ei leia. Mul küll väidab, et jaja konfisin end ära ja nüüd saan arrisega läbi. Tegelikult ei muffigi, mingi imeliku kontrollpaneeli suudab luua, aga isegi see ei tööta. On keegi tööle saanud? |
lg puhul valisin arrise digipoksi puhul tootjaks "Motorola" ja sealt 14es või 15es controlleri set. Ainult et back pole mitte back nupp vaid stb/menu nupp (lg magic remote puhul vähemalt)
_________________ 2+2=22,2 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
18.03.2017 11:00:53
|
|
|
Järgmine kord poodi minnes osta telekat ikka kohapeal nähtava pildi alusel, mitte müügimehe soovituse alusel.
Võtad poodi kaasa USB pulga, millele on salvestatud Eesti SD pilt ja mõne satikanali HD pilt (või ka asjalik FullHD video), soovitavalt võimaliku suure datastreamiga ja kvaliteetne (et sa mingit upscaletud SD ei võtaks). Ja siis võrdled, vaatad just motion blurri ja muid defekte, ka värve. Nii välistad, et kodus pilti vaadates pole sind poes spetsiaalselt sulle presenteeritud testvideost eksitatud lasta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ott256
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2010
|
18.03.2017 11:27:20
|
|
|
tänapäeval polegi midagi soovitada, samsa ku6072 suurim miinus on frame dimming. telekas võtab taustvalgustust vähemaks kui tumedam kaader. lg oled jällegi läheb ainult 125 niti peale kui valge kaader. tahaks et telekas ei teeks mingit isetegevust ja oleks stabiilselt 500+ nitti heledust.
praegusel hetkel ostaks reviewide põhjal sony xe90, xe93. ilmselt on ka android nüüdseks korralikult tööle saadud.
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900e
"The TV is able to maintain this high brightness indefinitely which is good."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
18.03.2017 11:36:59
|
|
|
Mida uuendus paremaks teeb, et kauaoodatud oli?
HLG?
changelog kuskil ka olemas?
EDIT: link on vigane
viimati muutis Six 18.03.2017 12:01:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.03.2017 11:57:41
|
|
|
| Lilleke kirjutas: |
lg puhul valisin arrise digipoksi puhul tootjaks "Motorola" ja sealt 14es või 15es controlleri set. Ainult et back pole mitte back nupp vaid stb/menu nupp (lg magic remote puhul vähemalt) |
Ok. Tänud. Proovin õhtul uuesti. Mul samuti LG 8507 ja mõtlen ka, et äkki peaks ümber vahetama. Tõenäoliselt ei viitsi. Eeldasin, et on parem, või sama hea kui 77 seeria, mida siin haibitakse. Viimane haibisoovitus siit teemast läks samas täppi.
Aga jah, nutt ja hala. Niikuinii on iga mudeliga nokk kinni, saba lahti.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.03.2017 13:43:11
|
|
|
| Six kirjutas: |
Mida uuendus paremaks teeb, et kauaoodatud oli?
HLG?
changelog kuskil ka olemas?
EDIT: link on vigane
|
Maha võetud. See ei pruugi olla sama build mis lõpuks ametlikult välja tuleb. HDR Game mode annab ja motion sujuvam.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
18.03.2017 13:45:42
|
|
|
HDR Game modes motion sujuvam või üleüldiselt parandatud?
| aise kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Mida uuendus paremaks teeb, et kauaoodatud oli?
HLG?
changelog kuskil ka olemas?
EDIT: link on vigane
|
Maha võetud. See ei pruugi olla sama build mis lõpuks ametlikult välja tuleb. HDR Game mode annab ja motion sujuvam. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.03.2017 13:48:38
|
|
|
| HDR Game mode lisati, seda ei olnud enne. Motion üldiselt mitte ainult Game modes.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.03.2017 18:40:58
|
|
|
| Lülita pildimaagia välja.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
18.03.2017 19:32:16
|
|
|
üldiselt taustavalgustusega telekad (LCD-d) ongi sellised, vähem või rohkem..
sellepärast ostetakse teler netipoest ja 14p saab vahetada.. võibolla saad veidi parema
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
18.03.2017 19:59:11
|
|
|
Selle asja nimi on "pillars of light" ja põhjuseks on osade ledide väljalülitamine, et must näeks parem välja. Edge ledil tavaline ja vältimatu. Võid selle funktsiooni (led local dimming) välja lülitada, aga must on siis hall. Väljavahetamine ei aita, järgmine on täpselt samade funktsioonidega Vahetada on mõtet siis, kui pildil või ekraanil on midagi muud viga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
18.03.2017 20:04:54
|
|
|
| all parem nurk on küll midagi muud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
18.03.2017 20:32:18
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| all parem nurk on küll midagi muud |
see võib olla ka etv2 logost, aga võib ka mitte olla, selleks peaks nii täismusta kui halli ekraaniga testima jms kontrolle läbi viima.
Osad on lasknud tagant kruvid lõdvemaks või hoopiski kinni keeranud, kui on juba tehasest tulles lahti olnud. Light bleedingu vastu on see mõnikord natuke aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
18.03.2017 21:07:32
|
|
|
| kureke kirjutas: |
Osad on lasknud tagant kruvid lõdvemaks või hoopiski kinni keeranud, kui on juba tehasest tulles lahti olnud. Light bleedingu vastu on see mõnikord natuke aidanud. |
jah, olen ka seda lugenud, soome foorumist, ise ei torgiks..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
19.03.2017 13:08:27
LG 49UH8507 / Philips 42PFL7008K/12 |
|
|
sai seda led local dimming siis veidi testitud. See parem nurk on muidu täitsa ok. Kui valida low režiim, siis see on isegi hullem, kui asi on välja lülitatud. Nimme on siis mingi osa must ja mu osa on veel heledam, kui off asendis. Medium puhul tekib sedasi, et all äär ongi kuidagi heledam, kui ülemine osa. High režiimis tundus ülevalt alla kõik ühtlaselt ühesugune olema ja umbes sama heledusega, kui off asendis.
Sai eile arvuti järgi ühendatud ja LFS'i ja Pcars'i proovitud. Mõlema sim puhul oli game profiil valides selline kummaline efekt, et kui kurvis keerad või lihtsalt kiiremaid liigutusi teed, siis muutusid raja ääres olevad tekstid häguseks/loetamatuks, seda ka suurte reklaamide/tekstide puhul. Otsesõites seda ei olnud. proovisin seda profiili muuta, kuid sellest jamast lahti ei saanud. Muude profiilide puhul seda ei olnud, või oli vähe ja philipsil kah seda jama pole. Lisaks oli game profiilis LFS puhul pilt veel väga hüplik ja see segas piisavalt, et mõistlikult sõita saaks. Pcars puhul seda ei täheldanud. Teiste profiilidega oli parem või ok selle teemaga. Kuid kõikide profiilide puhul tundus LFS'is, nagu oleks kohati justkui kaader vahelt ära jäänud, selline kummaline hetkeline hakkimine iga mingi hetke tagant. Pcars puhul seda ei täheldanud. Ja kõik kehtib nii 4k, kui fhd reso puhul. Pcars puhul oli fhd reso puhul see, et olemata profiilist, kui tee peal olid varjud, oli kohati väga raske ette aru saada, kust täpselt tee läheb. 4k puhul oli asi ok.
Hetkel on seda nüüd muditud ühte ja teistpidi, ja hetkel on enam vähem ja silm on kuidagi harjuma hakanud selle isendiga. Seda vähemalt siis, kui tuba hämar/pime pole. Kuid hetkel on siiski veel mõtte, isend tagasi saata sinna, kust see tuli.
Ja minu arust see upscaling ei toimi kõige edukamalt, võimalik et sd telia sisu, ei saagi viisakalt 4k peale näitama. Ja saadetest oleneb ka ikka päris palju. Näiteks "suur täht väike täht" saade, on ikka täitsa kohutav ja udune.
_________________ 2+2=22,2 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.03.2017 13:26:28
|
|
|
Nojaa, uhd hdr sisu ette andes on pilt ikka kohati päris edev...
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
19.03.2017 13:45:58
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Nojaa, uhd hdr sisu ette andes on pilt ikka kohati päris edev... |
Ja, on tõesti, selles osas ma vastu ei vaidle kuidagi. Kuid paratamatult enamus ajast jõuab siiski kehvem sisu ekraanile. Kuid isegi korralik kvaliteediga fhd sisu on täitsa kena vaadata.
Sa telekat mängimiseks ei kasuta?
_________________ 2+2=22,2 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.03.2017 13:51:03
|
|
|
Nope. Televisiooni vaatamiseks ka väga mitte.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
19.03.2017 14:29:36
|
|
|
| Lilleke kirjutas: |
| Kuid paratamatult enamus ajast jõuab siiski kehvem sisu ekraanile. Kuid isegi korralik kvaliteediga fhd sisu on täitsa kena vaadata. |
Probleem on sügavalt TV3 poolne, mis on kõige kehvema pildiga vs ERR või Kanal2. Ja järgmisena Telia on imo kõige kehvema pildiga teenusepakkuja (ok, viakakast ei saa midagi kehvemat olla).
Teler ei saa hakkama sellisest s.... pildi tegemisega, aga teleri süüdistamine on minuarust alusetu. Fullhd teler oleks mõttekam telekanalite vaatamiseks kui UHD.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.03.2017 14:35:41
|
|
|
Vaatasin täna ETVst "Planeet Maa 2" osa ja oli hea detailne pilt ikka. Peale seda tuli kohe mingi vaheklipp mingist kirikutorni ajaloost, mille peale kõik toas hakkasid silmi kratsima ja häält tegema pildi kvaliteedi jubeduse osas
On ikka väga suur vahe enamusele inimestele HD ja mingi SD jubeduse vahel
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.03.2017 13:32:52
|
|
|
Ma juba ootan selle teleka ülevaadet.....
Kas samsung tegi tõesti mingi über, mega, super teleka või nad arvavad endast ikka väga palju
| tsitaat: |
Samsung’s 2017 flagship TV, the Q9, will be priced to match OLED. If you want the 65” version you will have to spend $6000 dollars. The TVs are up for pre-order now.
|
| tsitaat: |
Samsung 2017 “QLED” LCD TV pricing
Q7 flat - Q7F:
55” $2,799.99
65” $3,999.99
75” $5,999.99
Q7 curved - Q7C:
55” $2,999.99
65” $4,299.99
Q8 curved - Q8C:
55” $3,499.99
65” $4,799.99
65” $6,799.99
Q9 flat - Q9F:
65” $5,999.99
75” $9,999.99
|
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1490078295
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
21.03.2017 14:19:51
Televiisor ostu abi soovin |
|
|
Tervist!
Ema tahab oma kineskoopteleri pisut tänapäevasema ja suurema vastu välja vahetada.
Kas oskate soovitada missugust eelistada?
Mänge ta seal mängima ei hakka ning põhikasutus hakkab olema TV kanalite vaatamine.
Televiisorit üheks aastaks ostma ei hakka, pigem 5+ aastat võiks kaasaegne püsida (Ilmselt suht võimatu).
Hind võiks jääda alla 600€
Kas see oleks liiga overkill?
https://www.euronics.ee/t/72553/tv-ja-kodukinod/43-ultra-hd-led-lcd-teler-lg/43uh668v
Tänan tähelepanu eest!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
21.03.2017 16:28:30
|
|
|
See on telekavaatamise jaoks overkill. Piisab fullHD telekast.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
21.03.2017 17:44:00
|
|
|
| Aga palun: sel neljapäeval, 23. märtsil kell 16:00 Rocca al Mare Euronicsis leiab aset Samsungi uue põlvkonna QLED telerite eksklusiivne Eesti esmaesitlus.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
21.03.2017 17:54:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ma juba ootan selle teleka ülevaadet.....
Kas samsung tegi tõesti mingi über, mega, super teleka või nad arvavad endast ikka väga palju
Samsung’s 2017 flagship TV, the Q9, will be priced to match OLED. If you want the 65” version you will have to spend $6000 dollars. The TVs are up for pre-order now.
|
...ja ma arvasin et ainult sony on oma A1-ga hulluks läinud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.03.2017 22:10:48
|
|
|
kodus on üks 55'' samsa, mis on vähe suurevõitu.
Mis 42'' pilli soovitate?
TV üle õhu vaatamine ja pulgalt multikad....
Või olen ma ainuke, kel tundub 55'' 2m pealt vaatamine liig
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.03.2017 22:32:50
|
|
|
Noh, kui sulle tundub suur ju ta siis nii on. Meie arvamus siin rolli ei mängi, vaatad ju ikkagi sina ise.
Järgmine variant oleks pigem 49tolli. 42" tundub juba päris pisike.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
22.03.2017 08:48:26
|
|
|
.. ja kogu ülejäänud teema kisub juba 60+" poole...
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.03.2017 08:51:48
|
|
|
jägaja, ma seda ise ei vaata. Seda vaatavad lapsed. Nood väidavad et on OK. Ma pelgan, et äkki saavad neist silmahaiged
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
22.03.2017 12:52:17
|
|
|
Ma pakun, et väiksem toll simahaigestumist ei mõjuta eriti.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.03.2017 12:57:32
|
|
|
ainukene asi, mis ekraani suuruse juures sõlmahaigestumist võib mõjutada on vajadus vaadates pingutada. telekate ja neist vaadatava sisu juures pole see reeglina probleemiks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
22.03.2017 16:57:31
|
|
|
| Samsungi QLEDi kohta on juba palju ülevaateid väljas. Nagu arvata oligi, on see nimevahetus puhas marketing, et vähemteadlikku ostjat OLEDiga segamini ajada. Eelmise aasta SUHD-ga võrreldes veidi paremad värvid, veidi parem kontrast ja parem valgustugevus, aga mõneski osas jääb varasematele Samsungi tippudele alla. Üldiselt ikka samad probleemid mis teistelgi tavalistel LED telekatel. Odavama hinnaga oleks valikus, aga OLEDiga samas hinnas ei konkureeri. Mõistlik vaid siis kui OLEDi valgustugevusest ei piisa
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.03.2017 17:27:22
|
|
|
qled = quantum dot värvilfiltriks (või pigem seda aitamas).
sisuliselt on tegu lihtsalt päris hea kvaliteediga led taustvalgusega lcd-ga.
qled on turunduses olediga sarnaseks aetud jah, mille eest tuleks samsungit peksta.
samamoodi nagu lg quantum display, mis on samsa quantum dotiga sarnaseks aetud ja mille eest tuleks lg-d peksta.
pada ja katel raisk.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.03.2017 17:29:16
|
|
|
no netis kommentaare lugedes, siis samsa mängibki oma tipuga selle peale, et mõni loll ei saa aru, et tegu pole OLEDiga.
Reaalsuses on porno kuubis see strateegia. Teadjad vaid naeravad selle üle, lolle hakatakse koorima.
Nüüd saavad head strateegiat teha, näe lasime hinda 2k alla, poolmuidu ostke nüüd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
22.03.2017 17:31:34
|
|
|
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan." Kunagi kui tuli see esimene Planet Earth blu-ray plaadil, siis sai tellitud, et nautida ilusaid looduskaadreid HD kvaliteedis, sellel ajal väga palju muid võimalusi polnud...
Kas proovid uue UHD versiooni ära? mul nüüd Oppo olemas aga 4k ekraan veel puudu  |
Tuleb ära ikkagi tellida
Viimased kuu aega olen mõelnud, kas tahan seda vaadata või mitte.... Whathifi ülevaated on tihti bs, kuid seda konkreetset ilmselt tasub uskuda.
Edit: tellitud Homsest hakatakse postitama, praegu veel pre-order, nii et varsti saab näha  |
nüüd vist on juba kohale jõudnud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
22.03.2017 22:56:24
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan." Kunagi kui tuli see esimene Planet Earth blu-ray plaadil, siis sai tellitud, et nautida ilusaid looduskaadreid HD kvaliteedis, sellel ajal väga palju muid võimalusi polnud...
Kas proovid uue UHD versiooni ära? mul nüüd Oppo olemas aga 4k ekraan veel puudu  |
Tuleb ära ikkagi tellida
Viimased kuu aega olen mõelnud, kas tahan seda vaadata või mitte.... Whathifi ülevaated on tihti bs, kuid seda konkreetset ilmselt tasub uskuda.
Edit: tellitud Homsest hakatakse postitama, praegu veel pre-order, nii et varsti saab näha  |
nüüd vist on juba kohale jõudnud? |
Ei ole, krt! Lootsin vähemalt selle nädala lõpuks, aga nüüd juba kahtlen. Kuskil nagu lihtsalt seisaks pakk, kuigi teele pandud ammu. Viimasel ajal on üldse see EU omavaheline pakindus imelikuks läinud - USAst tuleb tihti kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
23.03.2017 10:11:57
|
|
|
Ise ostaks kogenud telekatootja uuema mudeli, näiteks mingi Panasonicu. Esimese telekaga said aastal nad 1953 hakkama - kogemust peaks olema, kvaliteedi ja kasutajatoega pole ka muret olnud.
Ning SD pildiks on 1080p telekast maa ja ilm. Kui seadistama hakkad siis kontrast koobi ja FHD LCD vahel võib päris lõbus olla ning mitte just LCD kasuks .
Aga sellega harjub ning kui HD pilt tuleb siis on olukord juba palju parem.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|