|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.03.2017 17:00:13
|
|
|
| siven, 10% kõrgema oskustasemega meeskond, mitte 10% paremad parameetrid masinatel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 18:01:09
|
|
|
| siven kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| siven, ma ei teagi, mida sulle vastama peaks, nii et sa aru saaksid. Võibolla tasub mõelda selle üle, et kui kõik tugevad mängijad kasutavad toitu, siis see ehk annab neile mingi tuntava efekti mis on seda creda kulu väärt nende jaoks? |
aga võibolla nad ongi tugevad sellepärast ,et kasutavad toitu imo.. suht cheat 10% parem kõiges kui mitte kasutaja...
ja ei saa öelda ,et tema halb oleks.. lihtsalt sul on eeelis kiirem reload + parem view range täpsem gun jne...
kahju ,et wotis pole eraldi võimalust mängida ilma prem ammo ja toiduta oleks suht fun:P |
No vot midagi sellist ma ootasin ka Et paneksid ka toidu peale oleksid superuunikum valmis? Õige õige, pole need superuunikumid ilma oma toiduta midagi väärt
viimati muutis erick 14.03.2017 18:02:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
14.03.2017 18:03:32
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| siven, 10% kõrgema oskustasemega meeskond, mitte 10% paremad parameetrid masinatel. |
oskus tase tõstabki ju sihtimist ja ka reloadi vaata ise???
view range annab ikka korralikult spottimisele kõvasti abiks.
ja mai mõtlend seda erick aga sarnase skilliga mängijad on kindel eelis toiduga pelajal.
ja kindlasti annab toit keskmisele sinu avg wn8ale juurde 200 ikka.
varsti hakkan uuesti pelama siis kohe proovin mingi 50 matchi toiduga ja siis ilma vaatan mis tulemused tulevad:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 18:04:13
|
|
|
| No ma olen päri, aga toit ei ole see mis teeb mingist WN8 1200 mängijast superuunikumi. Seda kasutatakse ikka siis kõige efektiivsemalt, kui oskusi ka juba on, niiet kallis kraam raisku ei lähe...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
14.03.2017 18:34:13
|
|
|
Keskmine pleb ei oska oma tanki maksimaalselt ära kasutadagi, food ei päästa sul seal midagi. Seda kasutad ikka siis kui juba limiidil mängid ning vaja paar lisapunkti pigistada. Ja toiduga tX sõites jääb kasumisse, kui just mingit E100 jms tunnelis premiumiga taguma ei pea.
Kõige utoopilisem RNG mida ma WOTis näinud olen: https://gfycat.com/BitterDeliriousGardensnake
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 19:06:09
|
|
|
brokenarm, said aru, mida see mürsk tegi seal? Bounces tanki põhja pealt vms? Lendas trackide vahelt läbi?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
14.03.2017 19:07:54
|
|
|
| Toiduga nii ja naa. Esiteks peavad crew skillid vastavad olema, et saaksid üldse seda kasutada. Sul pole neljandat slotti seal toidu jaoks, midagi pead ohverdama, kas med pack või kustuti. Mõelmad tegelikult väga vajalikud, osasid tanke näiteks polegi mõtet sõita toiduga, sest kumbagi ei saa ära võtta, põlevad lihtsalt nii palju, või mõni crew memeber alatase surnud. Nii, et pole maailm nii mustvalge ka wot'is, et panen toidu peale ja koputan FAME'i uksele..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
14.03.2017 19:26:41
|
|
|
| erick kirjutas: |
brokenarm, said aru, mida see mürsk tegi seal? Bounces tanki põhja pealt vms? Lendas trackide vahelt läbi?  |
Lasi lw põhja alt läbi ning mürsk tappis ära 1k+ hp T95, kes uitas kuskil mapi peal ringi spotis olemata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
14.03.2017 19:56:01
|
|
|
| erick kirjutas: |
| siven kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| siven, ma ei teagi, mida sulle vastama peaks, nii et sa aru saaksid. Võibolla tasub mõelda selle üle, et kui kõik tugevad mängijad kasutavad toitu, siis see ehk annab neile mingi tuntava efekti mis on seda creda kulu väärt nende jaoks? |
aga võibolla nad ongi tugevad sellepärast ,et kasutavad toitu imo.. suht cheat 10% parem kõiges kui mitte kasutaja...
ja ei saa öelda ,et tema halb oleks.. lihtsalt sul on eeelis kiirem reload + parem view range täpsem gun jne...
kahju ,et wotis pole eraldi võimalust mängida ilma prem ammo ja toiduta oleks suht fun:P |
No vot midagi sellist ma ootasin ka Et paneksid ka toidu peale oleksid superuunikum valmis? Õige õige, pole need superuunikumid ilma oma toiduta midagi väärt  |
Aga kas sa ilma toiduta oleksid SUPERuunikum?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 20:37:09
|
|
|
Mul on siin üks selline pilt vanadest aegadest, kus mängisin IS-6 ainult 175mm AP'ga ja loomulikult ilma toiduta, selleks et näidata, kuidas sellega on võimalik normaalselt raha teenida:
On piisavalt superuunikum su jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
14.03.2017 20:43:32
|
|
|
Mõtlesin nagu rohkem üleüldiselt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 20:58:18
|
|
|
chatwalker, üleüldiselt mul on Type 59 peal 5500 mängu keskmise WN8-ga 3525+. Kus ma pole kunagi kasutanud toitu ja kus kullamoona kasutamine on suht piiratud, kui tahad midagi teenida ka. Minu puhul 34st mürsust 10 APCRi.
Et kui tegelikult tahate teada, kuidas selliseid numbreid näidatakse, siis õppige kaarti lugema, weakspotte laskma ja soomust korrektselt kasutama. Toit puutub asjasse väga vähe eelnevatega võrreldes.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
14.03.2017 21:07:26
|
|
|
Ma mõtlesin, et kas sa oleksid superuunikum ilma, et oleksid kordagi toitu kasutanud. Aga see selleks. oled kindlasti hea mängija, aga peale seda, kui wn8 üle 2900 said, kuuleb sõna superuunikum kuidagi liiga tihti sinu suust
Ehk siis sõnastan küsimuse uuesti: Kas sa arvad, et oleksid superuunikum (wn8 2900+) ilma, et oleksid kordagi oma 30k+ mängu peale toitu kasutanud?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2017 21:20:32
|
|
|
chatwalker, no mis sa ise arvad? Arvad, et poleks ilma toiduta kunagi superuunikumi välja venitanud või mis loogika sul seal taga on? Eespool juba seletati kui ebakorrektne üldse selline küsimusepüstitus on.
Mu viimase 30,826 lahingu keskmine WN8 on 3240. Arvuta ise välja, palju sellest on toiduga saadud neil tankidel, kus seda üldse kasutakse.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
14.03.2017 21:24:00
|
|
|
Võib-olla oleksid ka, liiga raske spekuleerida niimoodi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
15.03.2017 10:12:04
|
|
|
| Täna 20k exp. Tehke duubleid ja pange mõni exp-i personal reserve käima enne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intact
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2003
|
15.03.2017 13:01:43
|
|
|
| ma ei kasuta kunagi toitu ja olen maailma parim
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.03.2017 13:32:49
|
|
|
ma kasutan aint õlut ja viina
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2017 13:36:38
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
ma kasutan aint õlut ja viina  |
õige... kohalik doping
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
15.03.2017 13:40:42
|
|
|
Ma ei saa üldse aru, mille üle arutelu käib. Lisatoit on ju lihtsalt üks jupike kulumaterjalidest - sama hästi võiks arutleda, kas ilma tulekustutit kasutamata saab superunicumiks. Igaüks valib varustuse vastavalt masinale, mängustiilile ja eesmärkidele.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
15.03.2017 13:48:38
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| Ma ei saa üldse aru, mille üle arutelu käib. Lisatoit on ju lihtsalt üks jupike kulumaterjalidest - sama hästi võiks arutleda, kas ilma tulekustutit kasutamata saab superunicumiks. Igaüks valib varustuse vastavalt masinale, mängustiilile ja eesmärkidele. |
Mis sa tuled siia teemat rahustama valame ikka õli tulle \,,/
Kõik kes kasutavad tarvikuid on chiiterid ja ainult "mina" olen õige mees! Mina sõidan alati verivorst pardatsoki, tulekustuti tõstan autosse ainult kui ülevaatusele vaja minna.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.03.2017 15:58:04
|
|
|
ma olen ysna veendund selles, et sellised brokenarm sugused tegelased paneks suvalise stock tankiga, ilma igasuguste moodulite, komplektide ja kuldmoonata paremaid tulemusi kui enamus siin kasvõi kullast tankiga ja 100 mooduli ja muu asjaga.
See on täpselt sama teema, võta näiteks suvaline maailma tipptennisist. Pane talle selga 90 kilo kaaluv raudrüü. Reketi asemel lumelabidas. Põhi löögikäsi seo seljataha ja ta võidab ikkagi 99% mängudest sellise keskmise harrastaja vastu
Nii lihtsalt on
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.03.2017 17:10:28
|
|
|
| Lihtsad mõistused otsivad ikka lihtsaid seletusi, miks keegi neist kõvasti tugevam on, ükskõik mis alal. Aitab veits nagu seedida seda tasemeerinevust. Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates. Aga eks ikka psühholoogiliselt kergem on öelda, et "ah ta mängib ju toiduga, ega ta ilma selleta superuunikum poleks".
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
15.03.2017 17:38:22
|
|
|
Vipule, kuna mu replay viis ta sügavasse stressi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
15.03.2017 19:54:12
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
Vipule, kuna mu replay viis ta sügavasse stressi.
Spoiler 
|
Mmmm ...
Eided pläkutavad jälle ..
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
15.03.2017 19:58:48
|
|
|
| Pidin arvutist maha kustutama mängu, sai kohe tagasi installitud ja enam ei lase sisse logida, milles asi võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
15.03.2017 20:20:45
|
|
|
| vlat kirjutas: |
| Pidin arvutist maha kustutama mängu, sai kohe tagasi installitud ja enam ei lase sisse logida, milles asi võib olla? |
Mis ta ütleb sulle?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
15.03.2017 20:21:14
|
|
|
nn regioon 6ige ?
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
15.03.2017 20:48:33
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Lihtsad mõistused otsivad ikka lihtsaid seletusi, miks keegi neist kõvasti tugevam on, ükskõik mis alal. Aitab veits nagu seedida seda tasemeerinevust. Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates. Aga eks ikka psühholoogiliselt kergem on öelda, et "ah ta mängib ju toiduga, ega ta ilma selleta superuunikum poleks". |
Sa ei saa vist ikka aru, mida ma öelda tahan. Liiga kinni oma väljamõeldud maailmas. peale seda, kui ennast leo pta ja type59 üle 2900 paddisid, kuuleb sinu suust sõna "superuunikum" ikka väga tihti. Küsisin lihtsalt, et kas ilma toiduta oleksid ikka "SUPER uunikum" ,ehk kas arvad, et su wn8 oleks 2950 või äkki siiski hoopis 2850? Ehk siis lihtsalt tavaline uunikum. Mehed liiga sügavale vajunud ikka juba, üldse enam endale aru ei anna, mis on päris ja mis mängult.
| erick kirjutas: |
| Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates.". |
No vot. Sa oled 32 aastane mees, kes on viimased 6 aastat iga päev 2,5h kulutanud WOT peale. Ja kusjuures olengi üsna kindel, et su wn8 oleks alla 2900 ilma toiduta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
15.03.2017 21:06:50
|
|
|
See toit ei anna ju selles mõttes sinu isiklikule skillile juurde vaid annab võimaluse mõningatest olukordadest rohkem välja pigistada. See, nagu eelnevalt siin juba mainiti, ei tule millegi muu kui mängukogemuse ja erinevate lugemiseoskuste koosmõjul.
Pealegi on enamus mmo mängudes need tippu jõudnud tegijad teinud seda peamiselt ühte teatud karakterit, skilli vms. spammides, ehk nad tunnevad ennast koduselt mängides seda champi või masinat mis parasjagu käes on ja kuna nad sellele peavad oma ajuressurssi vähem kasutama annab see võimaluse rõhk mujale suunata. Peale seda kui on omandatud need mängulugemisoskused on täitsa loogiline, et osatakse ka teistest, siinkohal tankidest, parem stat välja pigistada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.03.2017 21:50:57
|
|
|
| chatwalker kirjutas: |
| peale seda, kui ennast leo pta ja type59 üle 2900 paddisid, kuuleb sinu suust sõna "superuunikum" ikka väga tihti. |
Mul on service recordi all 82 tanki mille WN8 on 2900+. Vast aitab kah selleks aastaks lollidest teooriatest.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.03.2017 22:30:07
|
|
|
| chatwalker kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Lihtsad mõistused otsivad ikka lihtsaid seletusi, miks keegi neist kõvasti tugevam on, ükskõik mis alal. Aitab veits nagu seedida seda tasemeerinevust. Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates. Aga eks ikka psühholoogiliselt kergem on öelda, et "ah ta mängib ju toiduga, ega ta ilma selleta superuunikum poleks". |
Sa ei saa vist ikka aru, mida ma öelda tahan. Liiga kinni oma väljamõeldud maailmas. peale seda, kui ennast leo pta ja type59 üle 2900 paddisid, kuuleb sinu suust sõna "superuunikum" ikka väga tihti. Küsisin lihtsalt, et kas ilma toiduta oleksid ikka "SUPER uunikum" ,ehk kas arvad, et su wn8 oleks 2950 või äkki siiski hoopis 2850? Ehk siis lihtsalt tavaline uunikum. Mehed liiga sügavale vajunud ikka juba, üldse enam endale aru ei anna, mis on päris ja mis mängult.
| erick kirjutas: |
| Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates.". |
No vot. Sa oled 32 aastane mees, kes on viimased 6 aastat iga päev 2,5h kulutanud WOT peale. Ja kusjuures olengi üsna kindel, et su wn8 oleks alla 2900 ilma toiduta  |
Mis seal vahet on kuidas see saadud on. Ma ei saa aru milles siin probleem on. IMO tuleb olla rahul, et meil on siin mehi kes teevad häid tulemusi. Oma meeste, eestlaste, häid tulemusi on ikka teine asi vaadata. Nagu spordiski. Kui ikka eestlased medalite eest võitlevad elavad paljud kaasa.
Samas lööb see meie rahvusspordiala, irisemine, ikka välja, olgu head või halvad ajad alal.
Kui ikka naabrimehe auto on kallim kui enda oma, siis eks ta ikka varastatud ole. Naabrimehe kena naine on, nagu ikka, lits. Kui naabrimehe palk on suurem siis on see kõik täna nihverdamistele ja sahkerdamistele.
Ainuke õige mees olen ma ise, kõik teised on lurjused ja petised
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
15.03.2017 23:30:36
|
|
|
Sain oma probleemi korda, installisin vale serveriga mängu
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
16.03.2017 00:03:26
|
|
|
| Puhastasin teemat.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
16.03.2017 09:23:33
|
|
|
eks mõnele inimesele meeldib lihtsalt enda statsi esile tõsta. aga milleks on vaja uhkustada sellega? see näitab et austust teiste vastu pole.ma ei usu et varem rõhutasid seda kui olid näitakes tavaline roheline mängija?
lihtsalt hetkel ongi teema üles tulnud selle et miks sa superuunikumile nii rõhku paned?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
16.03.2017 10:13:46
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Lihtsad mõistused otsivad ikka lihtsaid seletusi, miks keegi neist kõvasti tugevam on, ükskõik mis alal. Aitab veits nagu seedida seda tasemeerinevust. Ma olen varsti juba kuus aastat teinud 18 mängu keskmiselt päevas ja pannud hakkama loendamatuid tunde WoT wikit lugedes, tanks.gg's armor modeleid uurides, igasugu artikleid lugedes ja tippude striime vaadates. Aga eks ikka psühholoogiliselt kergem on öelda, et "ah ta mängib ju toiduga, ega ta ilma selleta superuunikum poleks". |
Loe seda teemat nagu klickbait uudiseid - üks härra seadis kahtluse alla, et kas tulemused oleks sama head, kui toitu ei kasutaks. Järgmisel lehel on juba teema SUUR UUDIS! kas Eric on ikka superunicum VÕI lihtsalt LABANE toidu kasutaja? [1/15pages]. Keegi ei maininud isegi sõna unicum kusagil, selle lisasid sa ise juurde. Ja tõele otsa vaadates, keegi ju ei kasutaks seda toitu, kui see mitte midagi ei muudaks? Ilmselt mängiksid sa ikka samal tasemel edasi, aga statimine võib lihtsalt kauem aega võtta.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.03.2017 11:58:55
|
|
|
| EESTISamur kirjutas: |
eks mõnele inimesele meeldib lihtsalt enda statsi esile tõsta. aga milleks on vaja uhkustada sellega? see näitab et austust teiste vastu pole.ma ei usu et varem rõhutasid seda kui olid näitakes tavaline roheline mängija?
lihtsalt hetkel ongi teema üles tulnud selle et miks sa superuunikumile nii rõhku paned? |
See on mingi 4 aasta pikkuse keskendunud pingutuse ja enesearendamise tulemus. Terves Eestis läbi WoT'i ajaloo on 7 mängijat, kes on superuunikumi tiitli välja teeninud. Sa ütled, et ma ei tohiks selle üle uhke olla?
Minu austuse teenivad ära sellised mängijad,
a) kes juba on väga kõrgel tasemel
b) kes recentitega näitavad, et nad on sinna teel
c) kes on head field commanderid või sinna teel
d) kes on andnud oma osa, et meil oleks arenguvõimeline community, kasvõi läbi TSi serveri loomise või võistluste korraldamise
e) kes saavad aru, et nad (veel) ei oska, aga respektivad neid, kes oskavad
Absoluutselt kõige vähem kannatan ma mängijaid, kes on mitkümmend tuhat mängu nühkinud paremal juhul keskpäraste statside juures peaaegu ilma mingi arenguta, ilma lugemata ja selgeks tegemata wikist mängu baasmehhaanikaid, aga arvavad, et nad teavad kõige paremini, kuidas on õige mängida, istuda ja astuda. Selliselt kontingendilt tuleb kõige rohkem ka neid "tin foil hat" teooriaid mängumehhaanika ja väga heade mängijate edu saladuste kohta.
Õnneks WoT ei ole missivõistlus kus suvaliste vendade häälte alusel tekib pingerida, siin vaatad venna statsid, arusaamise mängust ja suhtumise üle, saad kohe pildi ette, kas väärib austust või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
16.03.2017 12:40:40
|
|
|
Mitte et sinu austus midagi maksaks... Su pidev eneseimetlemine ja enda upitamine on teinud korraliku hävitustöö su mainele. Ega siis midagi - IS3'lt rammer maha ja lahingusse!
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
16.03.2017 12:40:50
|
|
|
| pents kirjutas: |
 |
Seal on kirjas, et TOP 10 damage aga mängus sees ütleb, et peab olema TOP 10 XP!
| tsitaat: |
Win a total of 10 battles
Be in the top 10 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, Premium Account, etc., will not be counted to determine the rankings)
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.03.2017 12:51:32
|
|
|
| kalm kirjutas: |
| Mitte et sinu austus midagi maksaks... Su pidev eneseimetlemine ja enda upitamine on teinud korraliku hävitustöö su mainele. Ega siis midagi - IS3'lt rammer maha ja lahingusse! |
No vähemalt mul on, mida upitada, mõnel pole sedagi Ma mäletan, et ma mängisin IS-3 ilma rammerita paremini kui sa rammeriga...
Anyway, vaatan, et praeguse tempo juures oled paari-kolmesaja mängu pärast uunikum, hea töö, ilma irooniata.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
44444
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2017
|
16.03.2017 12:56:45
|
|
|
ma ei mõista miks ericku poste ära ei kustutata, ta solvab pidevalt teisi mängijaid, aga see selleks.
kui küsida suvaliselt eesti mängijate käest kes on eesti superuunikum siis ma patsin julgelt, et keegi ei oska mitte kedagi nimetagi ja ammugi pole see erick.
kui teha uus konto, kulutada 200 eurot: ostad 100 eest kulda, teise saja eest premium kontot ja mõni hetke OP premmikas, siis peaks 3000 lahinguga saama kenasti EU top 1000 mängija sekka.
Muidugi pead tulistama koguaeg ainult kulda, treenima mehi ümber kulla eest, konverdid koguaeg expi kullaga ümber ja ei lähe stock masinaga lahingusse. mängida tuleb valitud OP tankidega.
võib-olla kulub mängule isegi natuke rohkem raha, aga rahaga teeb tulemust. kummaline on siin lugeda võrdlusi spordiga. spordis on doping samuti kasutusel ja kes vahele jääb, temaga on aamen igaveseks.
veerpalust ja šmigunist täna ei taha enam keegi rääkida ja teised eesti suusatajad ei jõua isegi 20 sekka. tuleb dopingut panna, siis tulevad võidud, aga selleks on raha vaja.
mis tennisesse puutub, siis ega ikka lumelabidaga ei võida kedagi. sharapova sai kenasti 2 aastat dopingu eest võistluskeeldu, võitis tulemused dopinguga ja pärast kaotas kõik sponsorid takkapihta.
superuunikumid võiks ikka mängida ilma kullata, juba professionaalsusest. aga kui selline nutt ja hala hakkab pihta.... olen ise ka kulda lasknud, kunagi ka mod'e kasutanud, aga mina kasvasin ammu sellest välja.
mõne jaoks on see ikka eluasi kui kulda ei saa tulistada. nõuab tulihingeliselt bännimist ja kustutamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
16.03.2017 13:40:34
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| pents kirjutas: |
 |
Seal on kirjas, et TOP 10 damage aga mängus sees ütleb, et peab olema TOP 10 XP!
| tsitaat: |
Win a total of 10 battles
Be in the top 10 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, Premium Account, etc., will not be counted to determine the rankings)
|
|
Ok..muidu 10 võitu ja top10 expi arvestuses ülesanne juba oli ju vist?
E: 5 võitu oli ikka esimene ülesanne
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
16.03.2017 13:50:24
|
|
|
| Ikka suht ok. Aga vaikselt hakkavad timmima raskemaks. Eks vaatab, kui hakkavad aina nõudlikumaks minema siis ilmselt pole aega väga teha. Aga kui mõni üksik jääb tegemata siis võib paar rutsi välja käia küll.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.03.2017 13:56:26
|
|
|
44444/vipu/p6kk, sa seenele ei taha juba oma kulla ja dopingu jutuga sõita!? Täielik eit.
Ennast see T25 Pilot Number 1 väga ei tõmba.
Paar sinist rikkurit on nendega lahingus vastu juba ka sattunud, miski 2k dmg tavaliselt võlusid nad välja. On seda nüüd vähe või palju....
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
16.03.2017 13:59:23
|
|
|
| erick kirjutas: |
| kalm kirjutas: |
| Mitte et sinu austus midagi maksaks... Su pidev eneseimetlemine ja enda upitamine on teinud korraliku hävitustöö su mainele. Ega siis midagi - IS3'lt rammer maha ja lahingusse! |
No vähemalt mul on, mida upitada, mõnel pole sedagi Ma mäletan, et ma mängisin IS-3 ilma rammerita paremini kui sa rammeriga...
Anyway, vaatan, et praeguse tempo juures oled paari-kolmesaja mängu pärast uunikum, hea töö, ilma irooniata.  |
Eesti keeles ei ole selliseid sõnu, mis suudaks edasi anda seda ükskõiksust mis mind peale seda postituse lugemist valdas. Su kaitsemehanism igasugusele kriitikale on kohe võrrelda statte ja sellega lahendad omastarust kõik erimeelsused.
Pigem ma leian seda, et kui sa juba EOS sellisele mõttele kunagi tulid ja seda promosid tõestab seda, et sa oled täpselt samasugune lammas nagu iga teine, vahetpole mis number sul kuskil paralleelselt jookseb või ei jookse.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.03.2017 14:05:42
|
|
|
| kalm, kuule see oli enne seda kui IS-3 sai dispersion valuedele buffi ja tegelikult ma hiljem nentisin ka, et see oli halb mõte. Ehk siis eksisin. Juhtub ka minuga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
44444
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2017
|
16.03.2017 14:37:24
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
44444/vipu/p6kk, sa seenele ei taha juba oma kulla ja dopingu jutuga sõita!? Täielik eit. . |
Milles mu eidelikus väljendub? Eit on see kes tulistab kulda, sest ta on nõrk.
Wot on rahakoti mäng, need kellel on tuhandeid eurosid kulutada mängule loomulikult võidavad neid kellel seda raha pole. See selleks, aga miks pidada siis end superuunikumiks ja seda 4 aastat iga päev HV teistele toonitada?
Ilma kullata mängimine on raske ja kui osatakse mängida, siis ei jää muud üle öelda kui tõesti väga kõva vana. Kui lased kulda, miks pidada end superuunikumiks?
Nalajaks kui mõned aastad tagasi ma seda modide asja siin tõstatasin, siis ka kõik sõimasid mind, tehti hull ringkaitse. Modid on normaalsed, ilma ei saa mängida ja täna neid modidega mängijaid lausa bännitakse ja kõik parastavad neid, kes vahele on jäänud.
Aga mõned aastad tagasi oleks siit enamus mängijaid tänase seisuga bänni saanud. Inimesed on kummalised.
viimati muutis 44444 16.03.2017 14:44:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
16.03.2017 14:46:48
|
|
|
Huvitav kas läheb x2 edasi..st homme vaja 20 killi, ülehomme 30k damage jne?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|