|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
11.03.2017 19:29:05
|
|
|
Kui läheb lihtsalt monitoriks telia digiboxi taha, siis tõesti ehk sharpi kaaluda, võttes arvesse Slazenger kogemuse.
Ei imesta, kui teeb sitast saia odavama raha eest kui kallimad rahvatelerid. (Kallid paneelid teevad imesid SD signaaliga)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
11.03.2017 23:11:57
|
|
|
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima  |
Võin omaltpoolt nende filmide UHD HDR versioonide muljeid jagada... esiteks kindlasti pole asi pikslites, sisu on tähtis, kuid kõik filmid näevad paremad välja.
Revenant tasub kindlasti vaadata, leidub ikka väga uhkeid kaadreid, sisu ise ka põnev
Shallows on väga ilus vaadata just alguse osas, stoori ise ja võitlus haiga oli natuke etteaimatav
Sicario on neist sisu poolest vast kõige haaravam, samuti pimedad kohad ja valgusmängud, kuid niivõrd ilusaid loodusvõtteid selles pole kui kahes eelmises.
Martian on isiklik lemmik nii pildi kui sisu poolest. |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan." Kunagi kui tuli see esimene Planet Earth blu-ray plaadil, siis sai tellitud, et nautida ilusaid looduskaadreid HD kvaliteedis, sellel ajal väga palju muid võimalusi polnud...
Kas proovid uue UHD versiooni ära? mul nüüd Oppo olemas aga 4k ekraan veel puudu
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009

|
11.03.2017 23:36:22
|
|
|
Umm...
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
12.03.2017 10:51:02
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima  |
Võin omaltpoolt nende filmide UHD HDR versioonide muljeid jagada... esiteks kindlasti pole asi pikslites, sisu on tähtis, kuid kõik filmid näevad paremad välja.
Revenant tasub kindlasti vaadata, leidub ikka väga uhkeid kaadreid, sisu ise ka põnev
Shallows on väga ilus vaadata just alguse osas, stoori ise ja võitlus haiga oli natuke etteaimatav
Sicario on neist sisu poolest vast kõige haaravam, samuti pimedad kohad ja valgusmängud, kuid niivõrd ilusaid loodusvõtteid selles pole kui kahes eelmises.
Martian on isiklik lemmik nii pildi kui sisu poolest. |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan." Kunagi kui tuli see esimene Planet Earth blu-ray plaadil, siis sai tellitud, et nautida ilusaid looduskaadreid HD kvaliteedis, sellel ajal väga palju muid võimalusi polnud...
Kas proovid uue UHD versiooni ära? mul nüüd Oppo olemas aga 4k ekraan veel puudu  |
Tuleb ära ikkagi tellida
Viimased kuu aega olen mõelnud, kas tahan seda vaadata või mitte.... Whathifi ülevaated on tihti bs, kuid seda konkreetset ilmselt tasub uskuda.
Edit: tellitud Homsest hakatakse postitama, praegu veel pre-order, nii et varsti saab näha
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
13.03.2017 01:23:19
|
|
|
Mida kindlasti vältida on Philipsi uuemad junnid. Tuttavale määris Euronicsi müügimees Philipsi 7500 seeria pähe ning teist nii kohutavat tehnikaseadet pole ma varem näinud. Ambilight on küll äge, aga kõik muu selle teleka juures on allapoole arvestust. Telekas jookseb pidevalt kokku, ei vaheta kanaleid, pilt jääb seisma, Android TV on ära rikutud. Kõige hullem aga ongi see, et telekas ei suuda tihti ka tavalist telepilti näidata - tihti tuleb ette kiri "process.TV has stopped" vms ning juhul kui pult ka selle peale reageerimise lõpetab, on ainus variant pistik seinast tõmmata (telekal puudub ka füüsiline on-off nupp).
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
13.03.2017 04:57:30
|
|
|
isegi erinevate tehnikapoodide müüjad laidavad neid philipsi android telekaid maha...tasuks eemale hoida ilmselt just selle androidi pärast
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.03.2017 12:08:09
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
isegi erinevate tehnikapoodide müüjad laidavad neid philipsi android telekaid maha...tasuks eemale hoida ilmselt just selle androidi pärast |
eks see android ole jah kurjajuur, samas sony-l vist nii hull see asi ple ? kellel sony, võib kogemusi jagada...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
13.03.2017 13:16:15
|
|
|
Töökaaslasel eelmise aasta 800 seeria Sony, kirub ka toda Androidi, samas üleüldiselt öeldakse, et Sonydel pidi see siiski normaalselt töötama...
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
13.03.2017 13:20:02
|
|
|
Philipsil ei suuda need kuradi t*rahiinlased korralikult Androidi tööle saada. Siiani ootan update, mis parandaks heli ja pildi sünkrooni.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
13.03.2017 14:44:17
|
|
|
| Sonydele soovitatakse kohe peale ostmist uusim soft peale lasta.. ehk parandavad vigu kiirelt..(võibolla mõne jaoks mitte piisavalt kiirelt)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
13.03.2017 15:35:30
|
|
|
Samsung H7000 tuli algul update kõvasti (iga paari kuu tagant), aga viimane aasta ei mäleta, et midagi tulnud oleks. Samas ühtegi olulist viga ei ole teleka juures märganud.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.03.2017 18:34:30
|
|
|
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.03.2017 18:34:33
|
|
|
Tuttaval nägin ühte Sharpi UHD-d nutiTV taga, pilt tundus kuidagi plass olevat. Samas polnud mul mahti menüüdesse ka sukelduda et seadeid veidi uurida ja näppida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
13.03.2017 19:25:35
|
|
|
| plass= värvid tuhmid, vähe heledust, kontrast madal??
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
13.03.2017 19:57:04
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
isegi erinevate tehnikapoodide müüjad laidavad neid philipsi android telekaid maha...tasuks eemale hoida ilmselt just selle androidi pärast |
eks see android ole jah kurjajuur, samas sony-l vist nii hull see asi ple ? kellel sony, võib kogemusi jagada... |
Paar kuud vana 55XD7005 ja ei kurda üldse, toimib täitsa normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
13.03.2017 20:54:46
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| mis värk nende kirjutas: |
| tsitaat: |
Ainuke miinus samsungil, et pole seda LG WebOs3.0 laadset asja veebis sirvimiseks (mingi pisike junn jookseb mööda ekraani kui pulti liigutada)
|
See on telekapult (mis kuvab kursori ekraanile), mitte WebOs eripära |
Aga samsungil seda vidinat ju pole? |
KU6402 mudelitel on igal juhul "see vidin" olemas, nimeks Web Browser ja saab käsutada kas puldiga või paned USB auku klaveri ja hiire ning erineb arvutist suht vähe, kursor on suur nagu liblikas ja brauseriga ei lasta kõike teha mida võibolla tahaks. Aga on ja töötab.
(lugesin nüüd uue teemana seda, sestap märkasin)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
13.03.2017 22:27:59
|
|
|
Telekatel on ka telefoni rakendused olemas. Kui tahta teleka softis kursoriga võimelda, siis sellega on see kõige mugavam. LG TV Plus annab näiteks soovi korral touchpadi ja märksa etem, kui nn magic remote. Viivituski on üllatuslikult suht olematu, arvestades et asi käib wifiga.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.03.2017 22:31:25
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
eks see android ole jah kurjajuur, samas sony-l vist nii hull see asi ple ? kellel sony, võib kogemusi jagada... |
Sama chipset, sama codebase, sama seis...
| Anti112 kirjutas: |
| Paar kuud vana 55XD7005 ja ei kurda üldse, toimib täitsa normaalselt. |
Enda Philips 55PUS6561 küll ei vigurda, kokku ei jookse, erroreid ei loobi...
Kodi kah töötab.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.03.2017 23:49:07
|
|
|
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan." Kunagi kui tuli see esimene Planet Earth blu-ray plaadil, siis sai tellitud, et nautida ilusaid looduskaadreid HD kvaliteedis, sellel ajal väga palju muid võimalusi polnud...
Kas proovid uue UHD versiooni ära? mul nüüd Oppo olemas aga 4k ekraan veel puudu  |
Tuleb ära ikkagi tellida
Viimased kuu aega olen mõelnud, kas tahan seda vaadata või mitte.... Whathifi ülevaated on tihti bs, kuid seda konkreetset ilmselt tasub uskuda.
Edit: tellitud Homsest hakatakse postitama, praegu veel pre-order, nii et varsti saab näha  |
eks jaga siis muljeid kui plaadid kohal ja testitud ...hetkel ei meenu et oleks jutuks olnud, aga mis ekraanilt kõike seda ilu jälgid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2017 11:20:48
|
|
|
Ma millalgi linkisin vanasse teemasse philipsi OLED teleri ülevaate, aga vist natuke vale sai, see oli eelmise aasta oma.
POS901
Selle aasta mudel on POS902 ja tuleb juulis müügile
Jutt on täpselt sama, mis LG-mudelite kohta, hind tuleb kindlasti kirves tänud Ambilightile....muud head sealt vaevalt leiab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
14.03.2017 12:44:26
|
|
|
| Keegi LG UH7707 ja UH7507 erinevusi oskab välja tuua? Tunduvad hetkel hea hinnaga olevat mõlemad RDE-s ja Bigboxis.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2017 12:54:59
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Keegi LG UH7707 ja UH7507 erinevusi oskab välja tuua? Tunduvad hetkel hea hinnaga olevat mõlemad RDE-s ja Bigboxis. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9019327#9019327
Spoiler 2 ja 3
Dolby Visioni puudumine , nipet näpet veel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
14.03.2017 13:20:48
|
|
|
| Ehk siis 7707 tundub olevat parem valik juba ainuüksi SUHD (Quantum Dot) tõttu? Ilmselgelt on natuke kallim ka aga 80€ ei aja veel panka lõhki. Veider on see, et 7507 teoreetiliselt toetab HDR-i, aga paneel on selline, et reaalset vahet pole HDR ja nonHDR videol.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.03.2017 13:21:20
|
|
|
| Parem paneel, sellise hinnavahega pole isegi mõtet vaadata 7507't
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.03.2017 13:50:44
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Ehk siis 7707 tundub olevat parem valik juba ainuüksi SUHD (Quantum Dot) tõttu? Ilmselgelt on natuke kallim ka aga 80€ ei aja veel panka lõhki. Veider on see, et 7507 teoreetiliselt toetab HDR-i, aga paneel on selline, et reaalset vahet pole HDR ja nonHDR videol. |
quantum dot on samsungi tehnoloogia ja vähe teises hinnaklassis.
hdr osas pole ka 7707 parem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.03.2017 14:42:13
|
|
|
MaxPower, b6 launch price oli täpselt sama.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2017 14:50:15
|
|
|
2016
2017
| tsitaat: |
Finally there's the B7 which uses the Crescent stand and will be available in the second week of April. This TV comes in two screen sizes with the 65-inch also costing £4,499 and the 55-inch costing £2,999.
|
Täpselt samad hinnad....nii et pm võite HV lehel vaadata, millal hinnalangus võib tulla
Kes võtab 2016, kes ootab (väidetavalt) uut mudelit 2018.....hetkel B7 on facelift
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.03.2017 14:55:29
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| MaxPower, b6 launch price oli täpselt sama. |
seda küll, aga kuna B6 on tegelikult üpris korralik asi, siis sellist extra pappi ma küll ei näe mõtet maksta B7 eest (võib muidugi review-sid oodata ja vaadata mis räägitakse, aga hinnavahe on ikkagi nii suur et ise küll ei kujuta ette, kuidas see ennast õigustab)...teine asi, mis rohkem imestama paneb on, et milleks sama hinnaga kaks mudelit, kus point on ...kõik ikka eeldasid et B7 tuleb odavam...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
14.03.2017 14:58:25
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Rauno266 kirjutas: |
| Ehk siis 7707 tundub olevat parem valik juba ainuüksi SUHD (Quantum Dot) tõttu? Ilmselgelt on natuke kallim ka aga 80€ ei aja veel panka lõhki. Veider on see, et 7507 teoreetiliselt toetab HDR-i, aga paneel on selline, et reaalset vahet pole HDR ja nonHDR videol. |
quantum dot on samsungi tehnoloogia ja vähe teises hinnaklassis.
hdr osas pole ka 7707 parem. |
Quantum Dot või Quantum Display - erinev branding aga sama asi. Pole mõtet juuksekarva siin lõhki ajama hakata.
Ja uurisin seda HDR-i ka. 7707 tuleb HDR Super-ga (HDR10 + Dolby Vision) ja 7507 HDR Pro-ga (HDR10).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.03.2017 15:01:53
|
|
|
Rauno266, vastupidi, see pole kaugeltki sama asi.
quantum dot on tegelikult täitsa lahe uudne tehnoloogianüanss. võiks veel lahedam olla aga see samsungi praegune kasutus on ka juba hea.
lg quantum display on puhas lollakas marketing - kuna samsungil on quantum something siis neil peab ka olema quantum something.
hdr/superhdr ei puhu pilli. sa ise rääkisid ekraani võimekusest, see on mõlemal võrdlemisi hädine kui hdrist jutt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
14.03.2017 15:16:15
|
|
|
2017a LG kasutab nüüd üldnimetust Active HDR:
| tsitaat: |
| (HDR10, Dolby Vision, HLG and Advanced HDR by Technicolor). LG is using the term ”Active HDR” |
Spoiler 
Spoiler 
| tsitaat: |
John Tsantes • 11 days ago
I was told by a dealer that LG's 2017 4k OLED TVs might come in sizes smaller than 55 inches. Does anyone have any info on this?
•
Reply
•
Share ›
Avatar
Rasmus Larsen Mod John Tsantes • 10 days ago
55, 65 and 77" sizes only - unless there is something LG has neglected to tell the entire press team
•
Reply
•
Share ›
Avatar
John Tsantes Rasmus Larsen • 10 days ago
Thank you for the info. The 55 is a bit too large for my application. Unfortunately, I will be forced to to go with the smaller Samsung QLED for 2017. Too bad, the LG OLED is awesome |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.03.2017 19:30:25
|
|
|
kellegi on probleeme olnud samsa nutiteleriga sinna samsungi kontole sisselogimisega probleeme? tahaks nagu sisse logida et vaadata mis äppe vms asju seal pakutakse aga ei ole õnnestunud lihtsalt sisestan kõik värgid ja paroolid ära aga ''Valmis'' ei saa panna ...ei tööta see teenus eestis? tähendab faceboogi kontoga logimine õnnestub ja siis vaja see samsa ID teha aga sealt edasi ei saa
Spoiler 
vahet pole mida sinna sisestada...VALMIS aktiivseks ei muutu
telekas ühendatud läbi wifi...ei tohiks see nagu piduriks ju olla
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2017 19:43:59
|
|
|
samsa kontot moblas/ arvutis teha ei anna?
E:
Sul logimisega probleeme, lugesin valesti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
14.03.2017 19:47:56
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
kellegi on probleeme olnud samsa nutiteleriga sinna samsungi kontole sisselogimisega probleeme? tahaks nagu sisse logida et vaadata mis äppe vms asju seal pakutakse aga ei ole õnnestunud lihtsalt sisestan kõik värgid ja paroolid ära aga ''Valmis'' ei saa panna ...ei tööta see teenus eestis? tähendab faceboogi kontoga logimine õnnestub ja siis vaja see samsa ID teha aga sealt edasi ei saa
Spoiler 
vahet pole mida sinna sisestada...VALMIS aktiivseks ei muutu
telekas ühendatud läbi wifi...ei tohiks see nagu piduriks ju olla |
On probleeme. Täpselt sama jama. Telekas ei saa kontot teha ega sisse logida. Peaks vast Samsa supporti kaebama.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 15.03.2017 10:00:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.03.2017 20:09:49
|
|
|
järelikult siis tegemist üldise ja laiema probleemiga oli just hiljuti tarkvara uuendus 1165-peale,mõtlesin et jama kadunud ehk ,kuid näib et mitte
muide..eesti toele olen kirjutanud
Lugupeetud Rasmus,
Täname, et võtsite ühendust Samsung Electronics Baltics.
Ma olen saatnud päringu tehnikutele edasi, kui saan vastust koheselt annan Teile teada.
Kena päeva Teile!
Lugupidamisega,
Tatjana
Samsung Electronics Baltics klienditugi
Tel. 800 7267 (tasuta infotelefon)
Lahtiolekuajad: esmaspäev-reede 9.00 - 18.00
Veebileht: www.samsung.ee
siiani ootan kõnet/tagasisidet
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
14.03.2017 22:10:42
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
kellegi on probleeme olnud samsa nutiteleriga sinna samsungi kontole sisselogimisega probleeme? tahaks nagu sisse logida et vaadata mis äppe vms asju seal pakutakse aga ei ole õnnestunud lihtsalt sisestan kõik värgid ja paroolid ära aga ''Valmis'' ei saa panna ...ei tööta see teenus eestis? tähendab faceboogi kontoga logimine õnnestub ja siis vaja see samsa ID teha aga sealt edasi ei saa
Spoiler 
vahet pole mida sinna sisestada...VALMIS aktiivseks ei muutu
telekas ühendatud läbi wifi...ei tohiks see nagu piduriks ju olla |
Samsungi ku6072 sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.03.2017 22:41:43
|
|
|
üritasin samsung live suppordiga suhelda aga tundub et see on ainult US klientidele vms...saatis mulle lingi eur support lehtedega/andmetega et helista bissnes houer
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
14.03.2017 23:42:27
|
|
|
Kas Samsung ku61xx bluetooth toetab ainult Samsungi enda tooteid ja muud ei leia? Audio osas. Lisamise all on hdmi ja optiline, bt ei paku. Mingit bt sisselülitamist ei peaks ka olema, veidi nukker.
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.03.2017 08:35:47
|
|
|
monitorina on ta päris hea, kuigi 9a vana mudel (2007a)
FHD, 550 cd/m², Anti-Reflet ekraan, 100Hz, Ambilight2.
12,5cm paks ja 33,5kg raske.
H +- 125-150€
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.03.2017 16:46:19
|
|
|
lol, Sony ikka väga pilve tõusnud
Sony's A1 OLED TVs will start at $5000
| tsitaat: |
The company stayed true to its word. At launch a 65” Sony Z9D was priced at $6,999 dollars. The 65” A1 OLED will be priced at $6,499. The smaller 55” model will cost $4,999. Ahead of CES, Sony’s OLED TVs were rumored to start at just $2000 dollars but that estimate was clearly wrong.
At $5000 dollars Sony's TVs will also be more expensive than LG's new OLED TVs. LG has yet to reveal pricing details for its most affordable 2017 B7 model but the 2017 C7 model will cost $3,499 in 55" |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
15.03.2017 16:58:27
|
|
|
njaa...55" eest plekkida 5K
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.03.2017 18:00:06
|
|
|
panen mõned uute 2017a LCD/ OLED mudelite hinnad, need on juba müügil Euroopas:
* TV SONY KD-49XE9005 (KD49XE9005BAEP) h täna 1590.-€ (France)
* TV SONY KD-55XE9005 (KD55XE9005BAEP) h täna 1990.-€ (FR)
* TV SONY KD-65XE9005 2790.-€ (FR)
*TV SONY KD-75XE9005 5490.-€ (FR)
------
* KD-55XE8096 1299.- (DE)
*
----------
*Panasonic TX-49EXW604 al. 825.-€
*Panasonic TX-65EZW1004 OLED 6999.-€ (DE)
jne.
--------
* Bang & Olufsen BeoVision Horizon 40 40" 4K LCD hinnaga 3200.-€
---------
* Telefunken D43U400I4CW 43" 2017a h al. 380.-€
-------
Saksamaal on 3 tüüpi ekraanidega TV-d müügis aastal 2017a: HDR, LED või OLED
ehk on tavalised LCD LED , siis LCD LED HDR ning OLED telekad
*HDR ekraaniga TV-d pakuvad 4 tootjat: Grundig, Panasonic, Sony ja Samsung
näiteks
* Panasonic TX-43EXW604 al 715.-€
* Sony KD-43XE8005 al. 900.-€
* Samsung UE78KS9580 7999.-€
----------
2017a mudelid on juba müügil Panasonicul, Sonyl, Samsungil, Telefunkenil jne (Saksas )
viimati muutis p3000 15.03.2017 18:18:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.03.2017 18:00:49
|
|
|
| tsitaat: |
Saksamaal on 3 tüüpi ekraanidega TV-d müügis aastal 2017a: HDR, LED või OLED
|
See HDR siia küll nüüd ei sobi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.03.2017 18:26:32
|
|
|
paneb imestama küll, jah.
Saksa suurim otsingumootor idealo laseb eristada "Display-Technologie" järgi:
ju siis hakatakse eristama LCD LED ja LCD LED HDR ekraane
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.03.2017 18:37:59
|
|
|
See on lihtsalt filter, linnukese paned, siis saad LED ja OLEDit koos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|