|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
22.02.2017 23:58:20
|
|
|
-FoX-, ise olen avastanud et prol on näiteks laadimise ajad lühemad kui tava versioonil. samuti vahel kui möni mäng on veits "rebinud" on pro peal see palju sujuvam. enamasti mängin battlefield 1'te ja seal on see vägagi tuntav. mu meelest on prol ainuke miinus see et see kipub veits rohkem mürisema kui on pikemalt(no umbes 1h alates) mängitud ja gpul või prosel vaja rohkem tööd teha(sellest on ka foorumites ja youtubis videosid seega kui see aspekt häirib, siis ilmselt on slim kindlasti targem otsus)
Alari A., excalibur, MummikAl, kas te olete mänginud ka neid? olen märganud et vahel tiribki see ps4 need mängd löpuks täismahus alla kuid mängida saad "ettnähtud" aja ja siis pane aga VISA vinguma
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.02.2017 00:15:52
|
|
|
| Seda mõtlengi, et demod tulevad täismahus mänguna alla mis peale ostu lähevad lukust lahti nagu F1 2016.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
23.02.2017 00:24:45
|
|
|
kahtlane. lugege youtubes analoogsete videode kommentaare.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.02.2017 00:30:11
|
|
|
| Pole veel lukku läinud veel midagi. Homme saab ehk selgust
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
23.02.2017 01:33:46
|
|
|
Arvatavasti tegu ikka mängude trial versioonidega - vastav märge/kiri (+ võimalus täismäng osta) peaks ka mängu menüüs olema.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.02.2017 01:56:30
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Arvatavasti tegu ikka mängude trial versioonidega - vastav märge/kiri (+ võimalus täismäng osta) peaks ka mängu menüüs olema. |
Just katsetasin Minecraftiga. Kui ennem oli menüüs kiri "unlock full version", kustutasin mängu ära ja tõmbasin uuesti antud meetodit kasutades ja nüüd on kiri manüüst kadunud. Seega hetkel kõik toimib.
viimati muutis MummikAl 23.02.2017 01:59:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
23.02.2017 01:57:54
|
|
|
MummikAl, sa nagu tõmbad kaks korda full mängu?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.02.2017 02:00:35
|
|
|
| taaniellin kirjutas: |
| MummikAl, sa nagu tõmbad kaks korda full mängu? |
Mul fulli pole olnud, selle demo mis mul ennem oli kustutasin ära ja tõmbasin uuesti videos kirjeldatud meetodiga ja nüüd on mängust full versioon unlockitud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
23.02.2017 03:38:15
|
|
|
MummikAl, kas see kustutamine on vajalik? Videos seda ei täheldanud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.02.2017 03:43:34
|
|
|
| taaniellin kirjutas: |
| MummikAl, kas see kustutamine on vajalik? Videos seda ei täheldanud |
kuidas sa selle siis tõmbama paned ja samal ajal keele ära vahetad kui sul vana mäng all on?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
23.02.2017 18:28:30
|
|
|
| Proovisin FC4 ja mul tuli küll demo variant. Tõmbas küll täismängu alla, aga mängida saab 2 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.02.2017 18:31:58
|
|
|
| demo tulebki nii, proovisin 2 mängu sama skeemiga tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
23.02.2017 23:17:08
|
|
|
firemark, ja said full mängud?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
23.02.2017 23:22:04
|
|
|
ärge unistage. mängige parem ghost recon open betat.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.02.2017 23:24:28
|
|
|
| täisverisoon tuleb ka alla jah. Olen ainult tomb raiderit mänginud see läks kinni.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
24.02.2017 00:58:51
|
|
|
Ega siis ikkagi ei tööta?? Hea video millega like kiirelt saada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
24.02.2017 01:19:52
|
|
|
| Ei tööta. Kui kanalil teisi videosid vaadata, siis on selge, et see on täielik bs.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
24.02.2017 16:00:22
|
|
|
| Minecraft töötab nii
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
24.02.2017 17:14:37
|
|
|
| Minecraftil ei ole ajalist piirangut, content on osaliselt piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
24.02.2017 18:03:58
|
|
|
| raymk5 kirjutas: |
| Minecraftil ei ole ajalist piirangut, content on osaliselt piiratud. |
Full game on avatud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
27.02.2017 16:15:43
|
|
|
Kust Eesti muidu kõige mõttekam osta PS4 Slim? Soov oleks PS4 Slim 1TB konsool soetada, 1a.ee paistab siin vahetevahel silma kõige soodsamate pakkumistega. Küll aga kuulsin juhtumit, kus 1a.ee garantii ei kehti, kuna Sony ametlik edasimüüja ta pole. Seega kust oleks kõige mõistlikum soodsalt konsool osta ilma, et peaks kartma, et garantii ei toimi või ei tule kohale vms.
Kuidas on konsoolid.com usaldusväärsusega?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
27.02.2017 16:37:28
|
|
|
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
27.02.2017 21:14:53
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta. |
Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
28.02.2017 01:40:28
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
Kust Eesti muidu kõige mõttekam osta PS4 Slim? Soov oleks PS4 Slim 1TB konsool soetada, 1a.ee paistab siin vahetevahel silma kõige soodsamate pakkumistega. Küll aga kuulsin juhtumit, kus 1a.ee garantii ei kehti, kuna Sony ametlik edasimüüja ta pole. Seega kust oleks kõige mõistlikum soodsalt konsool osta ilma, et peaks kartma, et garantii ei toimi või ei tule kohale vms.
Kuidas on konsoolid.com usaldusväärsusega? |
Ise võtsin sony centerist kuna tundus mõistlik diil.(vb küll mitte kõige odavam) Ps4 slim 1TB ,kaks pulti + mäng. Lisaks kindel ostukoht. Hinnaks 399€
A ei oska öelda kas see pakkumine ikka saadaval
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
28.02.2017 01:47:03
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
| m2ka kirjutas: |
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta. |
Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest. |
Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid
Või seal ka garantii puudub?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
28.02.2017 03:23:16
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| R4sm8s kirjutas: |
| m2ka kirjutas: |
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta. |
Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest. |
Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid
Või seal ka garantii puudub? |
Pidavat olema suht pikk ooteaeg + 100% ettemaksu koheselt(?)
Ilmselt tellitakse jumal teab kust ja garantiiga keeruline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
28.02.2017 08:04:46
|
|
|
| Ma sealt konsoolid.com lehelt tellinud asju ning täitsa toimib.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
28.02.2017 11:13:22
|
|
|
| Keegi kaubast ilma ei ole vist jäänud, aga ooteaeg kipub venima ja kontakti nendega on raske saada. Ostutšeki sain sealt tagantjärgi küsimise peale.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
28.02.2017 12:36:09
|
|
|
peamine miinus sellel poel ongi,et meilidele nad üldjuhul ei vasta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
28.02.2017 12:38:47
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| R4sm8s kirjutas: |
| m2ka kirjutas: |
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta. |
Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest. |
Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid
Või seal ka garantii puudub? |
Antud poe kohta eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=649390
Loe ja otsusta, kas tasub sealt tellida või mitte.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
02.03.2017 16:15:58
|
|
|
Tänud.
Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
02.03.2017 16:19:45
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa? |
Saad mängida neid seni kuni Sul PSN+ aktiivne.
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
02.03.2017 19:56:40
|
|
|
| zipzic kirjutas: |
| R4sm8s kirjutas: |
Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa? |
Saad mängida neid seni kuni Sul PSN+ aktiivne. |
Ohoo, et siis saab neid niimoodi koguda jah? Vahepeal kui PSN+ aktiivne pole, siis ei saa mängida, kui uuesti kuutasu maksan, siis saan vanad mängud jälle käima?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
02.03.2017 20:19:27
|
|
|
| Täpselt nii.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.03.2017 13:03:42
|
|
|
| Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
04.03.2017 14:30:39
|
|
|
firemark, kas proovisid pulti konsooliga "paaritada" ikka USB juhtme abil?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
04.03.2017 14:32:03
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole. |
Võib vabalt ka konsooli probleem olla. Olen näinud ka sellist konsooli, mis pulte ei tunnista, samas puldid teise konsooli taga töötavad nagu kulda
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.03.2017 14:37:17
|
|
|
| juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
05.03.2017 00:43:58
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget. |
Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
05.03.2017 03:02:26
|
|
|
Veel mitte, järgmise uuendusega peaks tulema. Hetkel saavad seda teha ainult beta testijad.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2017 09:21:23
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget. |
Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib. |
Arvuti küljes toimib. Panin mingid driverid peale ja täitsa kannatab arvutiga mängida. Konsool siiani ei suhtle puldiga
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
05.03.2017 22:23:16
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget. |
Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib. |
Arvuti küljes toimib. Panin mingid driverid peale ja täitsa kannatab arvutiga mängida. Konsool siiani ei suhtle puldiga |
Äkki siis vaja PS4'le reset teha. Üle USB peaksid vist klaviatuurid toimima (nii kirjutatakse), äkki sellega saad reseti teha (või RemotePlay'ga).
Või proovi PS4 käivitada Safe Mode's ning äkki seal üle USB hakkab pult tööle. Siis saad sealt teha reseti.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
06.03.2017 15:58:46
|
|
|
kas kellelgi teisel on tulnud PS4 Proga selline kurb kogemus et jookseb mängu mängides kokku? nimelt sai nv allatömmatud the rise of tomb raider demo, ning mängida sai seda kokku järjest maks 15 minutit siis jooksis kokku ja error CE-34878-0. Seejärel viskas PS4 kodumenüüsse, panin siis uuesti käima mängu ning jälle sama jant natuke sai edasi ronitud mööda seda jää kaljut, konsooli vent undas nii mis kole ja tulemuseks maleruudustik ekraanil ja sama error. Löpuks oli konsool rahulikum aga pilt oli nagu mängiks väga aeglase arvutiga uuemat video mängu ehk siis lag ja jube uimane reaktsioon, ning pilt väga udune. kokku proovisin sela migi 3-4 tundi ja stabiilsemaks asi ei läinud(sai ka mäng uuesti peale lastud et ikka proovida kas äkki on intallis midagi valeti läinud). Googledasin ja leidsin erinevaid kohti kus oli kirjas et selline huvitav lugu et pmst ainult Hardware vahetus aitab ja tuleks saata konsool tagasi, see on siis Pro'de puhul.
Lihtsalt huvipärast soovitan nendel inimestel kes pole veel proovinud tömmata too demo alla ja vaadata üle kuidas teie konsool toimib sellega. Kusjuures 4k telerit pole aga mängusisesed sätted oli 4k. Teine probleemne mäng pidavat olema Ratchet and Clank mis samuti selle "kehva" konsooli kokku jooksutab. Nii et Pro omanikud proovige ja testige ning kui asi ei toimi vöib olla teil samuti "kehv väljalase" ja saate minna poodi uut nöudma.
googeldada oskab igaüks ise aga panen siia alla möned lingid
http://forums.eu.square-enix.com/showthread.php?t=193978
https://www.reddit.com/r/PS4Pro/comments/5dg2th/ps4_pro_keeps_crashing_with_rise_of_the_tomb/
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
06.03.2017 16:56:16
|
|
|
| Mul tavalisega sama error koguaeg, rohkem pole viitsinud mängida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.03.2017 19:44:52
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Mul tavalisega sama error koguaeg, rohkem pole viitsinud mängida. |
Jep seda viga tuleb ette.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
06.03.2017 20:36:47
|
|
|
Ka minul oli probleem selle TR temoga.Mul küll pole pro aga ka seal jää küljes ronimise juures viskas kinni,ja ütles et nagu pole täielikult alla laadinud demo vms.
Teisel päeval proovisin uuesti siis oli kõik ok.
Pane full mängu plaat sisse ja usun et su pro toimetab ilusti!
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
07.03.2017 14:14:48
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole. |
Mul on ka korra nii juhtunud. Aitas konsooli restart, puldi reset ja juhtmega uuesti paaritamine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|