Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 23:58:20 vasta tsitaadiga

-FoX-, ise olen avastanud et prol on näiteks laadimise ajad lühemad kui tava versioonil. samuti vahel kui möni mäng on veits "rebinud" on pro peal see palju sujuvam. enamasti mängin battlefield 1'te ja seal on see vägagi tuntav. mu meelest on prol ainuke miinus see et see kipub veits rohkem mürisema kui on pikemalt(no umbes 1h alates) mängitud ja gpul või prosel vaja rohkem tööd teha(sellest on ka foorumites ja youtubis videosid seega kui see aspekt häirib, siis ilmselt on slim kindlasti targem otsus)



Alari A., excalibur, MummikAl, kas te olete mänginud ka neid? olen märganud et vahel tiribki see ps4 need mängd löpuks täismahus alla kuid mängida saad "ettnähtud" aja ja siis pane aga VISA vinguma

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 00:15:52 vasta tsitaadiga

Seda mõtlengi, et demod tulevad täismahus mänguna alla mis peale ostu lähevad lukust lahti nagu F1 2016.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 00:24:45 vasta tsitaadiga

kahtlane. lugege youtubes analoogsete videode kommentaare.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.02.2017 00:30:11 vasta tsitaadiga

Pole veel lukku läinud veel midagi. Homme saab ehk selgust
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 01:33:46 vasta tsitaadiga

Arvatavasti tegu ikka mängude trial versioonidega - vastav märge/kiri (+ võimalus täismäng osta) peaks ka mängu menüüs olema.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 01:56:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Arvatavasti tegu ikka mängude trial versioonidega - vastav märge/kiri (+ võimalus täismäng osta) peaks ka mängu menüüs olema.


Just katsetasin Minecraftiga. Kui ennem oli menüüs kiri "unlock full version", kustutasin mängu ära ja tõmbasin uuesti antud meetodit kasutades ja nüüd on kiri manüüst kadunud. Seega hetkel kõik toimib.


viimati muutis MummikAl 23.02.2017 01:59:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 01:57:54 vasta tsitaadiga

MummikAl, sa nagu tõmbad kaks korda full mängu?
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 02:00:35 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
MummikAl, sa nagu tõmbad kaks korda full mängu?


Mul fulli pole olnud, selle demo mis mul ennem oli kustutasin ära ja tõmbasin uuesti videos kirjeldatud meetodiga ja nüüd on mängust full versioon unlockitud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 03:38:15 vasta tsitaadiga

MummikAl, kas see kustutamine on vajalik? Videos seda ei täheldanud
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 03:43:34 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
MummikAl, kas see kustutamine on vajalik? Videos seda ei täheldanud


kuidas sa selle siis tõmbama paned ja samal ajal keele ära vahetad kui sul vana mäng all on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 18:28:30 vasta tsitaadiga

Proovisin FC4 ja mul tuli küll demo variant. Tõmbas küll täismängu alla, aga mängida saab 2 tundi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 18:31:58 vasta tsitaadiga

demo tulebki nii, proovisin 2 mängu sama skeemiga tõmmata.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 23:17:08 vasta tsitaadiga

firemark, ja said full mängud?
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 23:22:04 vasta tsitaadiga

ärge unistage. mängige parem ghost recon open betat.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.02.2017 23:24:28 vasta tsitaadiga

täisverisoon tuleb ka alla jah. Olen ainult tomb raiderit mänginud see läks kinni.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 00:58:51 vasta tsitaadiga

Ega siis ikkagi ei tööta?? Hea video millega like kiirelt saada icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 01:19:52 vasta tsitaadiga

Ei tööta. Kui kanalil teisi videosid vaadata, siis on selge, et see on täielik bs.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 16:00:22 vasta tsitaadiga

Minecraft töötab nii
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 17:14:37 vasta tsitaadiga

Minecraftil ei ole ajalist piirangut, content on osaliselt piiratud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 18:03:58 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
Minecraftil ei ole ajalist piirangut, content on osaliselt piiratud.


Full game on avatud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 16:15:43 vasta tsitaadiga

Kust Eesti muidu kõige mõttekam osta PS4 Slim? Soov oleks PS4 Slim 1TB konsool soetada, 1a.ee paistab siin vahetevahel silma kõige soodsamate pakkumistega. Küll aga kuulsin juhtumit, kus 1a.ee garantii ei kehti, kuna Sony ametlik edasimüüja ta pole. Seega kust oleks kõige mõistlikum soodsalt konsool osta ilma, et peaks kartma, et garantii ei toimi või ei tule kohale vms.

Kuidas on konsoolid.com usaldusväärsusega?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 16:37:28 vasta tsitaadiga

Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 21:14:53 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.


Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.02.2017 01:40:28 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
Kust Eesti muidu kõige mõttekam osta PS4 Slim? Soov oleks PS4 Slim 1TB konsool soetada, 1a.ee paistab siin vahetevahel silma kõige soodsamate pakkumistega. Küll aga kuulsin juhtumit, kus 1a.ee garantii ei kehti, kuna Sony ametlik edasimüüja ta pole. Seega kust oleks kõige mõistlikum soodsalt konsool osta ilma, et peaks kartma, et garantii ei toimi või ei tule kohale vms.

Kuidas on konsoolid.com usaldusväärsusega?


Ise võtsin sony centerist kuna tundus mõistlik diil.(vb küll mitte kõige odavam) Ps4 slim 1TB ,kaks pulti + mäng. Lisaks kindel ostukoht. Hinnaks 399€

A ei oska öelda kas see pakkumine ikka saadaval
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.02.2017 01:47:03 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
m2ka kirjutas:
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.


Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest.

Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid

Või seal ka garantii puudub?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 28.02.2017 03:23:16 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
R4sm8s kirjutas:
m2ka kirjutas:
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.


Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest.

Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid

Või seal ka garantii puudub?

Pidavat olema suht pikk ooteaeg + 100% ettemaksu koheselt(?)
Ilmselt tellitakse jumal teab kust ja garantiiga keeruline icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 08:04:46 vasta tsitaadiga

Ma sealt konsoolid.com lehelt tellinud asju ning täitsa toimib.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 11:13:22 vasta tsitaadiga

Keegi kaubast ilma ei ole vist jäänud, aga ooteaeg kipub venima ja kontakti nendega on raske saada. Ostutšeki sain sealt tagantjärgi küsimise peale.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 28.02.2017 12:31:34 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:


Kuidas on konsoolid.com usaldusväärsusega?
Julgen soovitada, ostsin PS4 Pro sealt ja sain kahe päeva pärast kätte.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 12:36:09 vasta tsitaadiga

peamine miinus sellel poel ongi,et meilidele nad üldjuhul ei vasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 12:38:47 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
R4sm8s kirjutas:
m2ka kirjutas:
Garantiiline täiskomplekt eraisikult on kõige odavam ikkagi, kuna päris paljud tahavad üle minna Pro peale, seega pakkumise probleemi vast ei ole.
4K-telerid on juba üsna odavaks läinud ning PS4 Pro on üks kõige parematest võimalustest telerist võimalikult palju välja võtta.


Märksõnaks kingitus, seega kasutatuna ja teiste käest ei sobi. Huviorbiidis vaid tuttuued ja poest.

Siit näiteks? http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid

Või seal ka garantii puudub?

Antud poe kohta eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=649390
Loe ja otsusta, kas tasub sealt tellida või mitte.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 16:15:58 vasta tsitaadiga

Tänud.

Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 16:19:45 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:

Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa?

Saad mängida neid seni kuni Sul PSN+ aktiivne.

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 19:56:40 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
R4sm8s kirjutas:

Kuidas muidu PSN+ puhul tasuta mängudega on. Neid saab mängida vaid jooksva kuu jooksul, kui pakkumises on? Kui tuleb uus mäng tasuta, siis eelmist mängu enam mängida ei saa?

Saad mängida neid seni kuni Sul PSN+ aktiivne.


Ohoo, et siis saab neid niimoodi koguda jah? Vahepeal kui PSN+ aktiivne pole, siis ei saa mängida, kui uuesti kuutasu maksan, siis saan vanad mängud jälle käima?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 20:19:27 vasta tsitaadiga

Täpselt nii.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 11:29:43 vasta tsitaadiga

R4sm8s, soovitan selle teemaga tutvuda:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=402547

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 13:03:42 vasta tsitaadiga

Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:30:39 vasta tsitaadiga

firemark, kas proovisid pulti konsooliga "paaritada" ikka USB juhtme abil?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:32:03 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole.

Võib vabalt ka konsooli probleem olla. Olen näinud ka sellist konsooli, mis pulte ei tunnista, samas puldid teise konsooli taga töötavad nagu kulda

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:37:17 vasta tsitaadiga

juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 05.03.2017 00:25:12 vasta tsitaadiga

Tere

Kas PlayStationil on juba tehtud update, et saab välise kõvaketta ühendada USB 3.0-ga?
http://www.polygon.com/2017/2/3/14496778/playstation-4-external-hard-drives-finally-supported
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 00:43:58 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget.

Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 03:02:26 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Tere

Kas PlayStationil on juba tehtud update, et saab välise kõvaketta ühendada USB 3.0-ga?
http://www.polygon.com/2017/2/3/14496778/playstation-4-external-hard-drives-finally-supported


Veel mitte, järgmise uuendusega peaks tulema. Hetkel saavad seda teha ainult beta testijad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 09:21:23 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
firemark kirjutas:
juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget.

Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib.


Arvuti küljes toimib. Panin mingid driverid peale ja täitsa kannatab arvutiga mängida. Konsool siiani ei suhtle puldiga
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 22:23:16 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Clover kirjutas:
firemark kirjutas:
juhtmega ka nad ei taha suhelda. pult ise täitsa nagu toimiks, laadimist näitab kui laadija külge panna aga ühendamisel vilgutab aint valget.

Ma ei tea kas see näitaks, et pult korras või ei aga proovi kas arvuti küljes toimib.


Arvuti küljes toimib. Panin mingid driverid peale ja täitsa kannatab arvutiga mängida. Konsool siiani ei suhtle puldiga

Äkki siis vaja PS4'le reset teha. Üle USB peaksid vist klaviatuurid toimima (nii kirjutatakse), äkki sellega saad reseti teha (või RemotePlay'ga).
Või proovi PS4 käivitada Safe Mode's ning äkki seal üle USB hakkab pult tööle. Siis saad sealt teha reseti.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 15:58:46 vasta tsitaadiga

kas kellelgi teisel on tulnud PS4 Proga selline kurb kogemus et jookseb mängu mängides kokku? nimelt sai nv allatömmatud the rise of tomb raider demo, ning mängida sai seda kokku järjest maks 15 minutit siis jooksis kokku ja error CE-34878-0. Seejärel viskas PS4 kodumenüüsse, panin siis uuesti käima mängu ning jälle sama jant natuke sai edasi ronitud mööda seda jää kaljut, konsooli vent undas nii mis kole ja tulemuseks maleruudustik ekraanil ja sama error. Löpuks oli konsool rahulikum aga pilt oli nagu mängiks väga aeglase arvutiga uuemat video mängu ehk siis lag ja jube uimane reaktsioon, ning pilt väga udune. kokku proovisin sela migi 3-4 tundi ja stabiilsemaks asi ei läinud(sai ka mäng uuesti peale lastud et ikka proovida kas äkki on intallis midagi valeti läinud). Googledasin ja leidsin erinevaid kohti kus oli kirjas et selline huvitav lugu et pmst ainult Hardware vahetus aitab ja tuleks saata konsool tagasi, see on siis Pro'de puhul.

Lihtsalt huvipärast soovitan nendel inimestel kes pole veel proovinud tömmata too demo alla ja vaadata üle kuidas teie konsool toimib sellega. Kusjuures 4k telerit pole aga mängusisesed sätted oli 4k. Teine probleemne mäng pidavat olema Ratchet and Clank mis samuti selle "kehva" konsooli kokku jooksutab. Nii et Pro omanikud proovige ja testige ning kui asi ei toimi vöib olla teil samuti "kehv väljalase" ja saate minna poodi uut nöudma.

googeldada oskab igaüks ise aga panen siia alla möned lingid
http://forums.eu.square-enix.com/showthread.php?t=193978
https://www.reddit.com/r/PS4Pro/comments/5dg2th/ps4_pro_keeps_crashing_with_rise_of_the_tomb/

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 06.03.2017 16:56:16 vasta tsitaadiga

Mul tavalisega sama error koguaeg, rohkem pole viitsinud mängida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 19:44:52 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Mul tavalisega sama error koguaeg, rohkem pole viitsinud mängida.


Jep seda viga tuleb ette.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 06.03.2017 20:36:47 vasta tsitaadiga

Ka minul oli probleem selle TR temoga.Mul küll pole pro aga ka seal jää küljes ronimise juures viskas kinni,ja ütles et nagu pole täielikult alla laadinud demo vms.
Teisel päeval proovisin uuesti siis oli kõik ok.
Pane full mängu plaat sisse ja usun et su pro toimetab ilusti!

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 14:14:48 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Tundub,et mul konsoolil läks pult läbi. Pult hakkab ainult valget tulukest vilgutama aga konsooliga ära ei ühildu enam. Proovisin reset nuppu ka vajutada sellest ka enam kasu ei ole.


Mul on ka korra nii juhtunud. Aitas konsooli restart, puldi reset ja juhtmega uuesti paaritamine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.