Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 09:53:25 vasta tsitaadiga

kureke kirjutas:


Oppo mängijat praegu Eestis elades osta ei tasu sellepärast, et nad pole 2 kuuga ikka seda veel normaalselt tööle saanud. Ja kui vaja tagasi saata, siis tülikas. Ülistavad ülevaated hetkel on bs, kuigi see on väga hea mängija juhul, kui töötab.
Pana UB900 on praegu palju parem valik kui Oppo203. Töötab alati ja igast asendist, pilt vähemalt sama hea kui Oppol.
Säästlikule eestlasele on aga optimaalne variant ub700 võtta. Vaieldamatult parima hinna kvaliteedi suhtega mängija hetkel, kui analoogosa pole vaja.

Nendest kuskil tagapool siis Samsung 8500 ja xbox s mängijad. Nii sisu- kui pildikvaliteedilt kehvemad.

Ja mul on UHD mängija endal olemas, et poleks arusaamatust icon_smile.gif


mis mängija sul endal siis? Ma usun et selle Oppo-ga ei teki probleeme, leidsin et Eestis ka müüakse...ainuke jama, mis mul netist uurides silma jäi on, et see tavamudel ei pruugi olla region free, mis tähendab et siis blu-ray või DVD-ga võib probleeme tekkida. UK-s on mingid poed, mis müüvad ka multiregion variante (lisatakse tegelt mingi vidin juurde nagu aru sain), aga siis 100£ kallim icon_cry.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 01.03.2017 09:58:50 vasta tsitaadiga

Mul on ub900, aga mitte sellepärast ei kiida seda. Ostetud juba enne, kui oppo üldse välja tuli enda omaga. Oleksin kindlasti oppot kaalunud ja ilmselt ka eelistanud, kui oleks valikus olnud. Praegu tänan õnne, et ei olnud sel ajal valida seda.
Kindlasti oppo lahendab oma probleemid ära, aga hoiatuseks.
DVD mängimisvõime ei huvita, nii et ei oska kommenteerida. Kõik UHD plaadid on region free.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 10:06:34 vasta tsitaadiga

kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 01.03.2017 10:11:17 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam?


Vaatan, plaadid tuleb tellida samast riigist kust mängijagi, nii et töötaks alati icon_smile.gif
Aga tõsiselt rääkides, siis kui euroopa mängija tellid, siis ju kõik kohalikud plaadid töötavad, pole vaja US plaatide kallale minna...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 10:24:06 vasta tsitaadiga

kureke kirjutas:
MaxPower kirjutas:
kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam?


Aga tõsiselt rääkides, siis kui euroopa mängija tellid, siis ju kõik kohalikud plaadid töötavad, pole vaja US plaatide kallale minna...

icon_wink.gif

mul üks küsimus ka tarkadele tehnoloogia "hulludele"...seletage ära kui LED paneel on 10 bit või siis 8bit+FRC...kas inimese silm saab aru ka midagi või petab ära see FRC süsteem? netist lugedes kuidagi ei jõudnud selgusele. Või kas on üldse väga suur vahe 10bit paneelil vs 8+FRC?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 10:42:58 vasta tsitaadiga

kas sa tn-paneeliga kuvaril näed, et tegu ei ole mitte 8-bit värvidega vaid 6-bit+frc? icon_smile.gif

aga see sõltub väga palju, mida ekraanil näidatakse.
10-bit sisuga - olenevalt mis ekraanil on võib vahet teha või mitte vahet teha.
testpiltidega on lihtsam, nendega teeb vahet küll.
keskmisel teleri kasutajal on niikuinii jumala ükskõik.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 01.03.2017 10:59:15 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:

mul üks küsimus ka tarkadele tehnoloogia "hulludele"...seletage ära kui LED paneel on 10 bit või siis 8bit+FRC...kas inimese silm saab aru ka midagi või petab ära see FRC süsteem? netist lugedes kuidagi ei jõudnud selgusele. Või kas on üldse väga suur vahe 10bit paneelil vs 8+FRC?


Hea 8bit+FRC petab silma ära, probleem võib tekkida UHD seadmetel/signaalil omavahel - nn banding jms.
Läksin ise samuti riski peale hinnavahe tõttu ja 8bit+frc on ok. Ostan niikuinii paari aasta pärast uue mudeli. Kui pikemaks ajaks plaanis, siis vb mõttekam 10bit kohe võtta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 11:16:43 vasta tsitaadiga

uurisin sellepärst, et pean võib-olla oma sõnu sööma hakkama icon_sad.gif

mõõtsin eile kodus vaatamiskaugust ja hindasin olukorda nii adekvaatselt kui suutsin, siis UHD ja FHD korral tegelt oleks mul mõistlik minna vast 65" peale, AGA 65" OLED ei vea küll välja...seega ainuke lahendus oleks praegu mõni 55" LED võtta (saab odavalt kätte) ja siis 2-3a pärst korralik OLED osta. Või jään ikka algse plaani juurde ja võtan 55" OLED-i...peab veel mõtlema icon_confused.gif

PS! Kes soovib norm hinnaga LG 65UH7707 siis eile tuli stocki kataloog ja seal pakutakse http://view.24mags.com/mobilev/211e27141ee155f7b7fa50d82c18ba08#/page=36
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 01.03.2017 11:20:28 vasta tsitaadiga

Iga kell soovitaks piiratud eelarve korral võtta suur korralik led kui väike oled. Oledil on omad hädad, ega seegi ideaalne pole. Nii et vutt-vutt ise selle LG järele, MaxPower icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 11:27:54 vasta tsitaadiga

kureke, ma kindel OLED-i pooldaja ja sellepärst ei taha LED TV alla lihtsalt niisma raha kinni panna, niikuinii tuleb OLED-i peale millalgi üle minna...see 55" LED oleks selline ajutine lahendus, kuna hetkel kasutusel kõigest 42" ja sellest tõesti ei näe enam midagi icon_biggrin.gif
Lisaks tahaks proovida ka UHD materjali ning smart tv-l ka omad plussid võrreldes hetkel kasutuses oleva 6-7a vana mudeliga
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 01.03.2017 11:35:42 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
kureke, ma kindel OLED-i pooldaja ja sellepärst ei taha LED TV alla lihtsalt niisma raha kinni panna, niikuinii tuleb OLED-i peale millalgi üle minna...see 55" LED oleks selline ajutine lahendus, kuna hetkel kasutusel kõigest 42" ja sellest tõesti ei näe enam midagi icon_biggrin.gif
Lisaks tahaks proovida ka UHD materjali ning smart tv-l ka omad plussid võrreldes hetkel kasutuses oleva 6-7a vana mudeliga


55" on lukuauk, mis sa ikka üht lukuauku teise vastu vahetad icon_wink.gif See, et lukuauk on OLED, ei muuda asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 11:37:39 vasta tsitaadiga

55" elab juba ära, pildikvaliteet kaalub OLEDi üles pigem.

(alati saab lähemale istuda, kui tahad "suuremat" elamust) icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.03.2017 14:39:12 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
55" elab juba ära, pildikvaliteet kaalub OLEDi üles pigem.

seda ma nagu isegi mõtlen...

lappasin veidi netis (nt siin https://www.avforums.com/threads/lg-55uh950v-lcd.2030430/ ) LG LED TV kohapealt (8 ja 9 seeria)...krt raffas ikka ple üldse rahul, clouding vms kimbutab neid edge-led TV-sid korralikult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 14:49:09 vasta tsitaadiga

MaxPower, maal 75" sama mure, aga üldiselt ei häiri mind, teisi üldse mitte.
Samas ma seda igapäevaselt ei vaata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 11:12:59 vasta tsitaadiga

Eh see teleka valimine on tänapäeval ikka mega keeruline. Soov oleks oma 42" lukuauk välja vahetada. Mahuks ära maks 60". Raha oleks kuni 1200€.
Igal mudelil selles hinnaklassis on omad plussid miinused. Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama), 55" saaks Samsung KS7002 (aga pult pole nii hea kui LG-l ja vaatenurk nõrgem - samas muidugi ei peagi lapsed söögitoas süües telekad vahtima), saaks 55" UH8507 (kuigi must pole nii must ja pidi cloudingut olema. Samas saaks 3d vaadata. Kuigi kasutame harva oli Avatar ja Pii elu olid päris kenad 3D-s) või siis hoopis saaks 60" UH7707 (samad vead mis 8507-l, 3D puudub aga selle eest 5" suurem kui muud).

Viska või täringuid...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 11:20:22 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Eh see teleka valimine on tänapäeval ikka mega keeruline. Soov oleks oma 42" lukuauk välja vahetada. Mahuks ära maks 60". Raha oleks kuni 1200€.
Igal mudelil selles hinnaklassis on omad plussid miinused. Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama), 55" saaks Samsung KS7002 (aga pult pole nii hea kui LG-l ja vaatenurk nõrgem - samas muidugi ei peagi lapsed söögitoas süües telekad vahtima), saaks 55" UH8507 (kuigi must pole nii must ja pidi cloudingut olema. Samas saaks 3d vaadata. Kuigi kasutame harva oli Avatar ja Pii elu olid päris kenad 3D-s) või siis hoopis saaks 60" UH7707 (samad vead mis 8507-l, 3D puudub aga selle eest 5" suurem kui muud).

Viska või täringuid...

ot:
viskame täringut

Aga nii ongi, kõike head ja odavalt ei saa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 11:26:59 vasta tsitaadiga

Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.

elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 11:30:47 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama)


pakun et mõtlesid seda mudelit 55EG910V? ei soovitaks enam tänasel päeval...kõigest FHD, Curved (IMO üldse ei sobi), HDR puudub...

tean mida tunned, TV valimine piiratud eelarve korral on ikka suht keeruline icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 11:48:53 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.

elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast icon_rolleyes.gif


Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida. icon_lol.gif

Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.

Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 12:00:09 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Anti kirjutas:
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.

elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast icon_rolleyes.gif


Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida. icon_lol.gif

Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.

Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta.


Kõik suuremad tegelased lõpetasid 3D telekate tootmise ära minumeelest, seega võib vast surnuks lugeda selle tehnoloogia.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 12:10:42 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Kõik suuremad tegelased lõpetasid 3D telekate tootmise ära minumeelest, seega võib vast surnuks lugeda selle tehnoloogia.


nii tundub olevat...3D minu puhul oleks ka viimane asi mida vaadata, nii harva kui kinos käin siis võimalusel väldin 3D filme, need prillid ikka kohutavalt segavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 12:14:43 vasta tsitaadiga

LG passiiv-3D on täiesti kasutatav ja lisaväärtus, võrreldamatult parem lahendus teiste aktiivprillide-perverssusest kodukasutuses.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:04:20 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Anti kirjutas:
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.

elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast icon_rolleyes.gif


Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida. icon_lol.gif

Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.

Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta.


puht sportlikust huvist küsin, et miks sa näiteks ei osta sellist uhd telerit? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/893025/
5a peab kindlasti vastu ja pildil pole mingit vahet nende lõuna korea tootjatega.. lihtsalt lg-d ja samsungi haibitakse üleliia..
http://www.sharp.eu/av/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 13:18:50 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
puht sportlikust huvist küsin, et miks sa näiteks ei osta sellist uhd telerit? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/893025/
5a peab kindlasti vastu ja pildil pole mingit vahet nende lõuna korea tootjatega.. lihtsalt lg-d ja samsungi haibitakse üleliia..
http://www.sharp.eu/av/


tegelikult oleks päris huvitav teada, mis pilti suudab näidata sellise hinnaga 55" UHD icon_rolleyes.gif

Kas oled ise muidu näinud? Kui jah, siis millega võrrelnud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:20:38 vasta tsitaadiga

mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:33:12 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida?


kindlasti siis peab olema vähemalt 60 tolli ning UHD ja HDR toega. Alla selle pole mõtet kindlasti vaadata.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:41:06 vasta tsitaadiga

Põhjused iks odavat ja tundmatut ei taha on, et nagu mainisin tahaks mõnikord õhtul ka mingit filmi nautida kui lapsed magavad. Seda siis netfixist, kodu NAS-ist (kuhu ripin kõik filmid plaatidelt) või siis muust digitaalselt kanalist. Samuti lapsed armastavad youtub-ist muusikat kuulata, samuti kasutame järelvaatmist ETV ja teiste Eesti telekanalite kodulehtedelt (Mul pole ei Starman ega Telia). Seega nuti värk peaks mingil määral töötama ja olema mugav. Samuti võiks menüüd olla kiired - ei meeldi kui telekas uimerdab.

Ka pildi kvaliteet võiks õhtuste filmide vaatamise jaoks olla adekvaatne. Ei oota selle raha eest tippataset aga võiks olla parem või samaväärne kui mu LG LM660s oma.

Miks mitte Sharp? Ülevaated suht puudu ja ma ei ta kas see mu nõudmistele vastab. Poes NASi pealt filmide mängimist ju väga ei katseta, samuti raske selles poe virvarris pildikvaliteedist aru saada. Miks just LG ja Samsa valikus? Just nende paljudes ülevaadetes kiidetud nutiplatvormi stabiilsuse ja hinna pärast. Mõtlesin ka Panasonic ja Sony varianti aga tundub, et kallim tuleb seal bang for buck. Philispi ambilight ei anna mulle ka midagi kuna teleka taga ei ole ühtlane sein.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 03.03.2017 14:21:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 13:48:54 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida?


mhmm...see on väga individuaalne. Võib-olla see ei ole parim võrdlus, aga võtame nt auto ostmine. Mõnele on see elu suurim ost, väga emotsionaalne jne, teise jaoks on see ainult tarbeeseme soetamine, et punktist A punkti B kulgeda. Ei saa ju öelda, et üks inimene on oma väärtustega halvem kui teine...

ja eks foorum ongi koht kust infot saada...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:20:00 vasta tsitaadiga

selle uue Sharpi mudeli kohta, mis Eestis on tegelikult väga hea hinnaga, võib lugeda ka siit
http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5226072_-lc-55cuf8472es-sharp.html
http://www.lcd-compare.com/televiseur-SHALC55CUF8472ES-SHARP-LC-55CUF8472ES.htm

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis p3000 03.03.2017 14:22:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:22:49 vasta tsitaadiga

autoga saad sa reaalset emotsiooni ja tunnet. Mootorihääl, tõmme, perforeeritud nahk, mugavus, lõhnad, emotsioonid, daamid vaatavad järele. Telekaga saad sa musta värvi ristküliku, portsu numbreid ja kolmetähelisi lühendeid, mis sind mõtetes ehk erutavad, aga reaalsuses osooni või abielusaadet vaadates teleri sees kurvalt peidus on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 03.03.2017 14:31:35 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
autoga saad sa reaalset emotsiooni ja tunnet. Mootorihääl, tõmme, perforeeritud nahk, mugavus, lõhnad, emotsioonid, daamid vaatavad järele. Telekaga saad sa musta värvi ristküliku, portsu numbreid ja kolmetähelisi lühendeid, mis sind mõtetes ehk erutavad, aga reaalsuses osooni või abielusaadet vaadates teleri sees kurvalt peidus on.


Nii auto kui teler on siiski sarnased: selleks, et naised su autole üldse järele vaataksid, tuleb kena kopikas kulutada nii nagu ka teleri puhul. Muidu ei vaata naised ei su autot ega telekat icon_biggrin.gif

Ja kõik kes muretsevad, et uus teler oleks ikka parem kui vana: Kui ostate vähemalt sama seeria uue mudeli mis vanagi oli, siis pildikvaliteet uuega paraneb. Ainult et tuleb veenduda, kas tootja uus ja vana seeria on tasemetelt vastavuses seerianumbriga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:35:28 vasta tsitaadiga

No te saate ikka asjadest väga valesti aru. Teleri nr1 on suurus. Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi. Ilus, suur ja läikiv. Auto puhul suure hundai või kiaga oled lihtsalt üks kloun.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:44:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi

sellise hinnaga on raske saada, lisaks kui on noname ja kasvõi lg, siis võtaks silma pilgutamata ka LG.
Eks osta tuleb vastavalt vajadustele ja nõudmistele. Samas teiste valikut pole mõtet ka maha teha.
Hetkel tööl taustaks üldse 27" 50kg samsa, millel vanust 10 aastat vast ikka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:45:57 vasta tsitaadiga

me rääkisime sellest, mis naistele silma jääb ja meeldib icon_evil.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:51:20 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
me rääkisime sellest, mis naistele silma jääb ja meeldib icon_evil.gif

No mu naine ei tahaks mingit saasta pilti vaadata mida pakuvad odavad noname junnid
Ära vihasta nüüd, pead homme tööle minema? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 15:03:22 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
selle uue Sharpi mudeli kohta, mis Eestis on tegelikult väga hea hinnaga, võib lugeda ka siit
http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5226072_-lc-55cuf8472es-sharp.html
http://www.lcd-compare.com/televiseur-SHALC55CUF8472ES-SHARP-LC-55CUF8472ES.htm

Spoiler Spoiler Spoiler


tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele icon_rolleyes.gif huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.03.2017 15:04:56 vasta tsitaadiga

Telekat selle nutiosa järgi ei tasu vist üldse vaadata, nutiosa kipub moraalselt kiiresti vananema ja 50€ eest saab lisada Raspberry Pi või analoogi, mis tavaliselt toimetab filmide mängimise ja NAS-indusega paremini kui telekasse ehitatud nutiosad. Menüüde kiirus ja nutiosa sujuvus ka tuleviku äppide puhul jääb sõltuma teleka rauast, mis mis kiibistik, protsessor, palju mälu seda nutiosa edasi liigutab - ja see nutiosa raud on seal vist võrreldav nutitelefonidega.

Anti kirjutas:
No te saate ikka asjadest väga valesti aru. Teleri nr1 on suurus. Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi. Ilus, suur ja läikiv. Auto puhul suure hundai või kiaga oled lihtsalt üks kloun.

Autoteemas see küll nii ei ole ju, seal mehed tahavad autot, millega saaks teistele, ka naistele siis, tagatulesid näidata icon_lol.gif - auto peab nii kiire olema, et naise eest ära saab, või veel parem kui naine ei jõua kiirelt mööda vuhisevat masinat märgatagi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:31:25 vasta tsitaadiga

Mu Webos1.4'ga 2014 mudel saab Xplay appi ja Plexi koostöös kõige mängimisega hakkama mis tema pihta visanud olen, Amazon Prime ja Netflix samamoodi, muretult, toimivad.

Investeering on ennast õigustanud, pigem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 16:00:55 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:


tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele icon_rolleyes.gif huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll.


Sharpi design ja know-how Jaapanist ning Euroopa turul paneb kokku Slovakkia tehas UMC.
Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )
Lootust on, et paneel on hea, smart tv toimiv ja h.265 tuunerid asjalikult (näiteks siit tasuta UHD teste vaadata https://www.lyngsat.com/uhd/Astra-1KR-1L-1M-1N.html selle aasta F1 on ka UHD, aga ainult Sky UK originaaltuuneriga )


viimati muutis p3000 03.03.2017 19:37:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.03.2017 16:10:42 vasta tsitaadiga

Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud icon_smile.gif
Peaks ka järgmisel kümnendil midagi uuemat vaatama, aga pole nagu vaja. Kursis hoian ikka, saanud siin koos teiega unistada 3D-st, siis kumerast ekraanist, nüüd unistan 4k-HDR-OLED, paari aasta pärast on juba uued lühendid milleta täisväärtuslik vaatajakogemus ja elu on mõttetu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 17:03:24 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud icon_smile.gif
Peaks ka järgmisel kümnendil midagi uuemat vaatama, aga pole nagu vaja. Kursis hoian ikka, saanud siin koos teiega unistada 3D-st, siis kumerast ekraanist, nüüd unistan 4k-HDR-OLED, paari aasta pärast on juba uued lühendid milleta täisväärtuslik vaatajakogemus ja elu on mõttetu icon_biggrin.gif


Minu LG 5 aasta tagune teler teeb küll kõik vajaliku nuti-muti ise ära. Ainuke asi miks ma tahan teda välja vahetada ongi see, et sai liiga väike ostetud. Oleks tollel ajal suurema ostnud poleks mul mingit vahetamise mõtet. Aga nüüd on aastate peale ikka päris selgeks saanud, et 42" üle 3,5 m peale on ikke liiga väike.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 12:56:30 vasta tsitaadiga

Paljud kasutavad 42" arvutimonitorina. Endale tundus 65" ka väike. Ja ega 75" ka nüüd mingit ahvivaimustust just ei tekita-veidike suurem on kui 65".

Suurem hüpe oleks juba 85"-90"-see meenutaks juba veidi projektorit.

Muidugi kõik sõltub ka toa suurusest ja vaatamiskaugusest.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 04.03.2017 13:03:13 vasta tsitaadiga

Kui ekraanilt subtiitrite lugemiseks peab juba pead pöörama ja ekraanil toimuva jälgimiseks silmi liigutama, siis vist on ekraan juba liiga suur, või on tuba/maja kaugemale istumiseks liiga väike.
Ka OLED tehnoloogial on mingeid olulisi miinuseid ka, eluiga vms?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:26:41 vasta tsitaadiga

(tänane lg) oled on laiatarbes olnud vaid paar-kolm aastat, sellest pikemas perspektiivis ei tea avalikult midagi.
puhttehnoloogilises mõttes ei tohiks olla. lg ise muidugi räägib, et lcd-ga täitsa võrreldav (mida neil muud ikka väita).
ilmselt ühel hetkel hakkavad pikslid tuhmuma aga millal, kui palju ja kui hästi firmware seda kompenseerib, ei tea vist veel keegi.

pildi sissepõlemist ei paista olema, image retention (ehk siis ajutiselt) küll kuid selle vastu tegelevad telekad ise.
siiani pole ise niisama kasutades näinud, kuigi terve päev mängimist või samas kohas mustade ribadega filmi vaatamist on ikka ette tulnud.
halli testpildiga, kus probleem kõige paremini avaldub, on mingi lapilisus aga see paistab kaduma peale järgmist korda, kus telekas omaette midagi toimetab.

ja mul on 2015 mudel, ehk probleemidega on praeguseks aasta-paar rohkem tegeletud.

praktilisema poole pealt, color banding musta kandis. pole tehnoloogia ega ekraani probleem ja sõltub VÄGA contentist. hästi pakitud ja dvd/br contentil ei paista olema, kahtlasema ja palju pakitud contentiga on häiriv.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 03:53:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

puht sportlikust huvist küsin, et miks sa näiteks ei osta sellist uhd telerit? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/893025/
5a peab kindlasti vastu ja pildil pole mingit vahet nende lõuna korea tootjatega.. lihtsalt lg-d ja samsungi haibitakse üleliia..
http://www.sharp.eu/av/
Sisetunne ütleb et tegemist võib olla odava türgi tootega, mille puhul on suur tõenäosus remonditöökoda külastada.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 05.03.2017 10:36:56 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
MaxPower kirjutas:


tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele icon_rolleyes.gif huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll.


Sharpi design ja know-how Jaapanist ning Euroopa turul paneb kokku Slovakkia tehas UMC.
Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )
Lootust on, et paneel on hea, smart tv toimiv ja h.265 tuunerid asjalikult (näiteks siit tasuta UHD teste vaadata https://www.lyngsat.com/uhd/Astra-1KR-1L-1M-1N.html selle aasta F1 on ka UHD, aga ainult Sky UK originaaltuuneriga )


UMC on küll Slovakkia päritolu, aga Sharpi tehas peaks asuma Poolas
http://televisions.reviewed.com/features/sharp-europe-the-rise-fall-and-return-of-a-great-tv-brand
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2017 11:47:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )


mina ei saa telekat enne näppida kui keegi selle on ostnud ning mingil põhjusel ei saa selle dvb-t/c häälestamisega hakkama. ma ei tee ka selle telekaga rohkemat. enamasti ma ei lähe teleka taha kui mul pole sealt mingil põhjusel vaja mingit mudelit. ma olen viimmasel ajal ka kõikvõimalikud väljaspoole internetist tulevat tarkvarauuendused kure juurde saatnud.

ainuke koht, kus ma tean, et dvb-t d saab häälestada tartus on kaunase pst 21 "kodumasinad". seal on antennivõrk. teistes kohtades tartus ja mujal ma ei tea, et selline asi võimalik oleks kuidagigi. st. ostad põrsa kotis lihtsalt demopildi järgi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 05.03.2017 16:12:53 vasta tsitaadiga

Keegi Samsung ue49ku6172u kohta oskab midagi halba öelda? Nõgus ekraan pigem meeldib. Võib soovitada midagi muud samas hinnas, aga mitte "kui paned 200- juurde, saad palju parema ning veel 400- lisades oleks päris hea". beer_yum.gif[/url]
_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 16:25:23 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud icon_smile.gif

Mu 2013. aasta SONY mudel ei mängi x265, see suht kurb, muidu mängib suht rahuldavalt. Vahel mingeid asju ei suuda veel maha mängida, ent üldiselt ok.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.03.2017 19:56:44 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
(tänane lg) oled on laiatarbes olnud vaid paar-kolm aastat, sellest pikemas perspektiivis ei tea avalikult midagi.
puhttehnoloogilises mõttes ei tohiks olla. lg ise muidugi räägib, et lcd-ga täitsa võrreldav (mida neil muud ikka väita).
ilmselt ühel hetkel hakkavad pikslid tuhmuma aga millal, kui palju ja kui hästi firmware seda kompenseerib, ei tea vist veel keegi.

pildi sissepõlemist ei paista olema, image retention (ehk siis ajutiselt) küll kuid selle vastu tegelevad telekad ise.
siiani pole ise niisama kasutades näinud, kuigi terve päev mängimist või samas kohas mustade ribadega filmi vaatamist on ikka ette tulnud.
halli testpildiga, kus probleem kõige paremini avaldub, on mingi lapilisus aga see paistab kaduma peale järgmist korda, kus telekas omaette midagi toimetab.

ja mul on 2015 mudel, ehk probleemidega on praeguseks aasta-paar rohkem tegeletud.

praktilisema poole pealt, color banding musta kandis. pole tehnoloogia ega ekraani probleem ja sõltub VÄGA contentist. hästi pakitud ja dvd/br contentil ei paista olema, kahtlasema ja palju pakitud contentiga on häiriv.


Kas oled nüüdseks jõudnud mingit UHD sisu ka vaadata? on plaanis mõni UHD mängija ka juurde soetada või juba olemas?

ma siin lolli peaga mõtlesin, et võib-olla ostan selle Oppo mängija siiski ette ära...sahtlis on korralik hulk Blu-ray plaate (mida ple vaadanud aastaid peale PS3 müüki), neid saaks vaadata nii kaua kuni ükskord 4k TV koju jõuab, siis kolin UHD plaatidele üle icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.