|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 09:53:25
|
|
|
| kureke kirjutas: |
Oppo mängijat praegu Eestis elades osta ei tasu sellepärast, et nad pole 2 kuuga ikka seda veel normaalselt tööle saanud. Ja kui vaja tagasi saata, siis tülikas. Ülistavad ülevaated hetkel on bs, kuigi see on väga hea mängija juhul, kui töötab.
Pana UB900 on praegu palju parem valik kui Oppo203. Töötab alati ja igast asendist, pilt vähemalt sama hea kui Oppol.
Säästlikule eestlasele on aga optimaalne variant ub700 võtta. Vaieldamatult parima hinna kvaliteedi suhtega mängija hetkel, kui analoogosa pole vaja.
Nendest kuskil tagapool siis Samsung 8500 ja xbox s mängijad. Nii sisu- kui pildikvaliteedilt kehvemad.
Ja mul on UHD mängija endal olemas, et poleks arusaamatust  |
mis mängija sul endal siis? Ma usun et selle Oppo-ga ei teki probleeme, leidsin et Eestis ka müüakse...ainuke jama, mis mul netist uurides silma jäi on, et see tavamudel ei pruugi olla region free, mis tähendab et siis blu-ray või DVD-ga võib probleeme tekkida. UK-s on mingid poed, mis müüvad ka multiregion variante (lisatakse tegelt mingi vidin juurde nagu aru sain), aga siis 100£ kallim
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
01.03.2017 09:58:50
|
|
|
Mul on ub900, aga mitte sellepärast ei kiida seda. Ostetud juba enne, kui oppo üldse välja tuli enda omaga. Oleksin kindlasti oppot kaalunud ja ilmselt ka eelistanud, kui oleks valikus olnud. Praegu tänan õnne, et ei olnud sel ajal valida seda.
Kindlasti oppo lahendab oma probleemid ära, aga hoiatuseks.
DVD mängimisvõime ei huvita, nii et ei oska kommenteerida. Kõik UHD plaadid on region free.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 10:06:34
|
|
|
| kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
01.03.2017 10:11:17
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam? |
Vaatan, plaadid tuleb tellida samast riigist kust mängijagi, nii et töötaks alati
Aga tõsiselt rääkides, siis kui euroopa mängija tellid, siis ju kõik kohalikud plaadid töötavad, pole vaja US plaatide kallale minna...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 10:24:06
|
|
|
| kureke kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| kureke, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam? |
Aga tõsiselt rääkides, siis kui euroopa mängija tellid, siis ju kõik kohalikud plaadid töötavad, pole vaja US plaatide kallale minna... |
mul üks küsimus ka tarkadele tehnoloogia "hulludele"...seletage ära kui LED paneel on 10 bit või siis 8bit+FRC...kas inimese silm saab aru ka midagi või petab ära see FRC süsteem? netist lugedes kuidagi ei jõudnud selgusele. Või kas on üldse väga suur vahe 10bit paneelil vs 8+FRC?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.03.2017 10:42:58
|
|
|
kas sa tn-paneeliga kuvaril näed, et tegu ei ole mitte 8-bit värvidega vaid 6-bit+frc?
aga see sõltub väga palju, mida ekraanil näidatakse.
10-bit sisuga - olenevalt mis ekraanil on võib vahet teha või mitte vahet teha.
testpiltidega on lihtsam, nendega teeb vahet küll.
keskmisel teleri kasutajal on niikuinii jumala ükskõik.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
01.03.2017 10:59:15
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
mul üks küsimus ka tarkadele tehnoloogia "hulludele"...seletage ära kui LED paneel on 10 bit või siis 8bit+FRC...kas inimese silm saab aru ka midagi või petab ära see FRC süsteem? netist lugedes kuidagi ei jõudnud selgusele. Või kas on üldse väga suur vahe 10bit paneelil vs 8+FRC? |
Hea 8bit+FRC petab silma ära, probleem võib tekkida UHD seadmetel/signaalil omavahel - nn banding jms.
Läksin ise samuti riski peale hinnavahe tõttu ja 8bit+frc on ok. Ostan niikuinii paari aasta pärast uue mudeli. Kui pikemaks ajaks plaanis, siis vb mõttekam 10bit kohe võtta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 11:16:43
|
|
|
uurisin sellepärst, et pean võib-olla oma sõnu sööma hakkama
mõõtsin eile kodus vaatamiskaugust ja hindasin olukorda nii adekvaatselt kui suutsin, siis UHD ja FHD korral tegelt oleks mul mõistlik minna vast 65" peale, AGA 65" OLED ei vea küll välja...seega ainuke lahendus oleks praegu mõni 55" LED võtta (saab odavalt kätte) ja siis 2-3a pärst korralik OLED osta. Või jään ikka algse plaani juurde ja võtan 55" OLED-i...peab veel mõtlema
PS! Kes soovib norm hinnaga LG 65UH7707 siis eile tuli stocki kataloog ja seal pakutakse http://view.24mags.com/mobilev/211e27141ee155f7b7fa50d82c18ba08#/page=36
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
01.03.2017 11:20:28
|
|
|
Iga kell soovitaks piiratud eelarve korral võtta suur korralik led kui väike oled. Oledil on omad hädad, ega seegi ideaalne pole. Nii et vutt-vutt ise selle LG järele, MaxPower
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 11:27:54
|
|
|
kureke, ma kindel OLED-i pooldaja ja sellepärst ei taha LED TV alla lihtsalt niisma raha kinni panna, niikuinii tuleb OLED-i peale millalgi üle minna...see 55" LED oleks selline ajutine lahendus, kuna hetkel kasutusel kõigest 42" ja sellest tõesti ei näe enam midagi
Lisaks tahaks proovida ka UHD materjali ning smart tv-l ka omad plussid võrreldes hetkel kasutuses oleva 6-7a vana mudeliga
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
01.03.2017 11:35:42
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
kureke, ma kindel OLED-i pooldaja ja sellepärst ei taha LED TV alla lihtsalt niisma raha kinni panna, niikuinii tuleb OLED-i peale millalgi üle minna...see 55" LED oleks selline ajutine lahendus, kuna hetkel kasutusel kõigest 42" ja sellest tõesti ei näe enam midagi
Lisaks tahaks proovida ka UHD materjali ning smart tv-l ka omad plussid võrreldes hetkel kasutuses oleva 6-7a vana mudeliga |
55" on lukuauk, mis sa ikka üht lukuauku teise vastu vahetad See, et lukuauk on OLED, ei muuda asja
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2017 11:37:39
|
|
|
55" elab juba ära, pildikvaliteet kaalub OLEDi üles pigem.
(alati saab lähemale istuda, kui tahad "suuremat" elamust)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.03.2017 14:39:12
|
|
|
| anubis kirjutas: |
55" elab juba ära, pildikvaliteet kaalub OLEDi üles pigem.
|
seda ma nagu isegi mõtlen...
lappasin veidi netis (nt siin https://www.avforums.com/threads/lg-55uh950v-lcd.2030430/ ) LG LED TV kohapealt (8 ja 9 seeria)...krt raffas ikka ple üldse rahul, clouding vms kimbutab neid edge-led TV-sid korralikult
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.03.2017 14:49:09
|
|
|
MaxPower, maal 75" sama mure, aga üldiselt ei häiri mind, teisi üldse mitte.
Samas ma seda igapäevaselt ei vaata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.03.2017 11:12:59
|
|
|
Eh see teleka valimine on tänapäeval ikka mega keeruline. Soov oleks oma 42" lukuauk välja vahetada. Mahuks ära maks 60". Raha oleks kuni 1200€.
Igal mudelil selles hinnaklassis on omad plussid miinused. Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama), 55" saaks Samsung KS7002 (aga pult pole nii hea kui LG-l ja vaatenurk nõrgem - samas muidugi ei peagi lapsed söögitoas süües telekad vahtima), saaks 55" UH8507 (kuigi must pole nii must ja pidi cloudingut olema. Samas saaks 3d vaadata. Kuigi kasutame harva oli Avatar ja Pii elu olid päris kenad 3D-s) või siis hoopis saaks 60" UH7707 (samad vead mis 8507-l, 3D puudub aga selle eest 5" suurem kui muud).
Viska või täringuid...
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.03.2017 11:20:22
|
|
|
| udumees kirjutas: |
Eh see teleka valimine on tänapäeval ikka mega keeruline. Soov oleks oma 42" lukuauk välja vahetada. Mahuks ära maks 60". Raha oleks kuni 1200€.
Igal mudelil selles hinnaklassis on omad plussid miinused. Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama), 55" saaks Samsung KS7002 (aga pult pole nii hea kui LG-l ja vaatenurk nõrgem - samas muidugi ei peagi lapsed söögitoas süües telekad vahtima), saaks 55" UH8507 (kuigi must pole nii must ja pidi cloudingut olema. Samas saaks 3d vaadata. Kuigi kasutame harva oli Avatar ja Pii elu olid päris kenad 3D-s) või siis hoopis saaks 60" UH7707 (samad vead mis 8507-l, 3D puudub aga selle eest 5" suurem kui muud).
Viska või täringuid... |
Aga nii ongi, kõike head ja odavalt ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.03.2017 11:26:59
|
|
|
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.
elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
03.03.2017 11:30:47
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Saaks 55" LG 2015 OLEDi (aga raibe on kõver ja klaas peegeldab, mul aga aknad igas küljes. Juba praeguse telekaga on suvel rakse ja peab hunniku kaardinaid ette tõmbama) |
pakun et mõtlesid seda mudelit 55EG910V? ei soovitaks enam tänasel päeval...kõigest FHD, Curved (IMO üldse ei sobi), HDR puudub...
tean mida tunned, TV valimine piiratud eelarve korral on ikka suht keeruline
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.03.2017 11:48:53
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.
elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast  |
Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida.
Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.
Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.03.2017 12:00:09
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.
elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast  |
Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida.
Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.
Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta. |
Kõik suuremad tegelased lõpetasid 3D telekate tootmise ära minumeelest, seega võib vast surnuks lugeda selle tehnoloogia.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
03.03.2017 12:10:42
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kõik suuremad tegelased lõpetasid 3D telekate tootmise ära minumeelest, seega võib vast surnuks lugeda selle tehnoloogia. |
nii tundub olevat...3D minu puhul oleks ka viimane asi mida vaadata, nii harva kui kinos käin siis võimalusel väldin 3D filme, need prillid ikka kohutavalt segavad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.03.2017 12:14:43
|
|
|
| LG passiiv-3D on täiesti kasutatav ja lisaväärtus, võrreldamatult parem lahendus teiste aktiivprillide-perverssusest kodukasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
03.03.2017 13:04:20
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Miks see keeruline on?
Võta maha need naeruväärsed must have asjad nagu 3d, kõverus, hdr, vaatenurgad, featuurid ja muu numbriralliga kaasnev, mida siin kõvasti taga aetakse ja arvesta oma reaalset kasutusvajadust. Ilmselt on selleks igapäevaste toimetuste kõrval lihtsalt "millegi" vaatamine. Kui muidugi perfektsel kaugusel õige valgusega kinotoas käib igapäevane parimate 4K klippide vaatamine siis muidugi on teine lugu. Muidu võta üks suvaline teler ära ja rahu majas.
elate oma elukese nii keeruliseks kuradi telerikasti pärast  |
Nojah - eks ma ole selline loll inimene, kes tahab oma € eest parimat vastet. Ei viitsi kunagi uue tehnikaga kaasas käia ja selle eest maksta, et mingi asja esimsena kätte saan - ootan ikka vähemalt 1/2 aastat et hind kukuks. Samuti mul suht savi kas Samsung, LG, AMD või Intel. Vaatan mis momendil parima hinna kvaliteediga tundub. See teebki asja keeruliseks. Eh peaks ka mingi brändi fänniks hakkama oleks lihtsam valida.
Aga kasutus on selline Eesti pere keskmine vast. Õhta poole laste multikad kas siis kaablist või mõni pikk vahepeal parema kvaliteediga netist. Aeg ajalt nati X-boxi. Õhtul kui lapsed magavad siis mõnikord naisega mõni film või sarjajupike pigem netist.
Ise hakkan LG7707 poole kalduma. Pilt kindlasti parem kui praegusel. Vast see 5" kaalub üle selle 3D ja parema musta. |
puht sportlikust huvist küsin, et miks sa näiteks ei osta sellist uhd telerit? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/893025/
5a peab kindlasti vastu ja pildil pole mingit vahet nende lõuna korea tootjatega.. lihtsalt lg-d ja samsungi haibitakse üleliia..
http://www.sharp.eu/av/
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
03.03.2017 13:18:50
|
|
|
tegelikult oleks päris huvitav teada, mis pilti suudab näidata sellise hinnaga 55" UHD
Kas oled ise muidu näinud? Kui jah, siis millega võrrelnud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.03.2017 13:20:38
|
|
|
| mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
03.03.2017 13:33:12
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida? |
kindlasti siis peab olema vähemalt 60 tolli ning UHD ja HDR toega. Alla selle pole mõtet kindlasti vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.03.2017 13:41:06
|
|
|
Põhjused iks odavat ja tundmatut ei taha on, et nagu mainisin tahaks mõnikord õhtul ka mingit filmi nautida kui lapsed magavad. Seda siis netfixist, kodu NAS-ist (kuhu ripin kõik filmid plaatidelt) või siis muust digitaalselt kanalist. Samuti lapsed armastavad youtub-ist muusikat kuulata, samuti kasutame järelvaatmist ETV ja teiste Eesti telekanalite kodulehtedelt (Mul pole ei Starman ega Telia). Seega nuti värk peaks mingil määral töötama ja olema mugav. Samuti võiks menüüd olla kiired - ei meeldi kui telekas uimerdab.
Ka pildi kvaliteet võiks õhtuste filmide vaatamise jaoks olla adekvaatne. Ei oota selle raha eest tippataset aga võiks olla parem või samaväärne kui mu LG LM660s oma.
Miks mitte Sharp? Ülevaated suht puudu ja ma ei ta kas see mu nõudmistele vastab. Poes NASi pealt filmide mängimist ju väga ei katseta, samuti raske selles poe virvarris pildikvaliteedist aru saada. Miks just LG ja Samsa valikus? Just nende paljudes ülevaadetes kiidetud nutiplatvormi stabiilsuse ja hinna pärast. Mõtlesin ka Panasonic ja Sony varianti aga tundub, et kallim tuleb seal bang for buck. Philispi ambilight ei anna mulle ka midagi kuna teleka taga ei ole ühtlane sein.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 03.03.2017 14:21:59, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
03.03.2017 13:48:54
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| mis pilti teil vaja on, et õhtul valges elutoas ak-d vaadata, lastele muumit näidata ja niisama taustal mängimas hoida? |
mhmm...see on väga individuaalne. Võib-olla see ei ole parim võrdlus, aga võtame nt auto ostmine. Mõnele on see elu suurim ost, väga emotsionaalne jne, teise jaoks on see ainult tarbeeseme soetamine, et punktist A punkti B kulgeda. Ei saa ju öelda, et üks inimene on oma väärtustega halvem kui teine...
ja eks foorum ongi koht kust infot saada...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
03.03.2017 14:20:00
|
|
|
selle uue Sharpi mudeli kohta, mis Eestis on tegelikult väga hea hinnaga, võib lugeda ka siit
http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5226072_-lc-55cuf8472es-sharp.html
http://www.lcd-compare.com/televiseur-SHALC55CUF8472ES-SHARP-LC-55CUF8472ES.htm
Spoiler 
Expert opinion
Specialist for home cinema Stefan Günzelsberger - 23.02.17
The LC-55CUF8472ES from Sharp is a cost-effective 55-inch TV that lets you immerse yourself in the world of ultra-fast 4K images. The Smart TV has all the essential connections on board. Are the usual functions available despite the low price?
Enjoy 4K images with the Sharp LC-55CUF8472ES
The TV of the Sharp brand is designed for use in medium-sized rooms: the optimum seating distance is around 3.50 m. While the display is 4K images, 3D material is not supported. Likewise missing the support of High Dynamic Range (HDR), which is against the background of the low price but not surprising. The built-in speakers can be heard: The two boxes of Harman Kardon deliver a total of 20 W of power and support the sound formats Dolby Digital Plus and DTS.
The LC-55CUF8472ES is equipped with a modern triple tuner, which supports the new standard DVB-T2-HD. Alternatively, you can receive the TV program via cable (DVB-C) or satellite (DVB-S2). It is a smart TV: Thanks to the built-in WLAN module, you can easily connect it to your home network. Then you use content of preinstalled apps like Netflix or YouTube. The model also has 3 HDMI and 2 USB ports on board.
Features for more comfort
For more fun in everyday life, various additional functions are provided. These include an electronic program guide (EPG). This shows you in a comfortable way, which shows will be broadcasted in the coming days. The integrated media player plays movies and series in the usual file formats. You do not want to miss a show? Then access the PVR feature and record the program on a USB stick or an external hard drive. The Sharp also supports the time-shift feature, which allows time-shifting television. For parents, the integrated child safety device, which protects the little ones from unsuitable contents, is of interest.
Conclusion
The LC-55CUF8472ES from Sharp is an option if you are looking for a cheap 4K TV. It supports the new DVB-T2 HD standard and offers sufficient connections. Various additional features such as the recording function ensure relaxed television enjoyment. |
viimati muutis p3000 03.03.2017 14:22:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.03.2017 14:22:49
|
|
|
| autoga saad sa reaalset emotsiooni ja tunnet. Mootorihääl, tõmme, perforeeritud nahk, mugavus, lõhnad, emotsioonid, daamid vaatavad järele. Telekaga saad sa musta värvi ristküliku, portsu numbreid ja kolmetähelisi lühendeid, mis sind mõtetes ehk erutavad, aga reaalsuses osooni või abielusaadet vaadates teleri sees kurvalt peidus on.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
03.03.2017 14:31:35
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| autoga saad sa reaalset emotsiooni ja tunnet. Mootorihääl, tõmme, perforeeritud nahk, mugavus, lõhnad, emotsioonid, daamid vaatavad järele. Telekaga saad sa musta värvi ristküliku, portsu numbreid ja kolmetähelisi lühendeid, mis sind mõtetes ehk erutavad, aga reaalsuses osooni või abielusaadet vaadates teleri sees kurvalt peidus on. |
Nii auto kui teler on siiski sarnased: selleks, et naised su autole üldse järele vaataksid, tuleb kena kopikas kulutada nii nagu ka teleri puhul. Muidu ei vaata naised ei su autot ega telekat
Ja kõik kes muretsevad, et uus teler oleks ikka parem kui vana: Kui ostate vähemalt sama seeria uue mudeli mis vanagi oli, siis pildikvaliteet uuega paraneb. Ainult et tuleb veenduda, kas tootja uus ja vana seeria on tasemetelt vastavuses seerianumbriga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.03.2017 14:35:28
|
|
|
| No te saate ikka asjadest väga valesti aru. Teleri nr1 on suurus. Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi. Ilus, suur ja läikiv. Auto puhul suure hundai või kiaga oled lihtsalt üks kloun.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.03.2017 14:44:14
|
|
|
| tsitaat: |
Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi
|
sellise hinnaga on raske saada, lisaks kui on noname ja kasvõi lg, siis võtaks silma pilgutamata ka LG.
Eks osta tuleb vastavalt vajadustele ja nõudmistele. Samas teiste valikut pole mõtet ka maha teha.
Hetkel tööl taustaks üldse 27" 50kg samsa, millel vanust 10 aastat vast ikka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.03.2017 14:45:57
|
|
|
me rääkisime sellest, mis naistele silma jääb ja meeldib
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.03.2017 14:51:20
|
|
|
| Anti kirjutas: |
me rääkisime sellest, mis naistele silma jääb ja meeldib  |
No mu naine ei tahaks mingit saasta pilti vaadata mida pakuvad odavad noname junnid
Ära vihasta nüüd, pead homme tööle minema?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
03.03.2017 15:03:22
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
selle uue Sharpi mudeli kohta, mis Eestis on tegelikult väga hea hinnaga, võib lugeda ka siit
http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5226072_-lc-55cuf8472es-sharp.html
http://www.lcd-compare.com/televiseur-SHALC55CUF8472ES-SHARP-LC-55CUF8472ES.htm
Spoiler 
Expert opinion
Specialist for home cinema Stefan Günzelsberger - 23.02.17
The LC-55CUF8472ES from Sharp is a cost-effective 55-inch TV that lets you immerse yourself in the world of ultra-fast 4K images. The Smart TV has all the essential connections on board. Are the usual functions available despite the low price?
Enjoy 4K images with the Sharp LC-55CUF8472ES
The TV of the Sharp brand is designed for use in medium-sized rooms: the optimum seating distance is around 3.50 m. While the display is 4K images, 3D material is not supported. Likewise missing the support of High Dynamic Range (HDR), which is against the background of the low price but not surprising. The built-in speakers can be heard: The two boxes of Harman Kardon deliver a total of 20 W of power and support the sound formats Dolby Digital Plus and DTS.
The LC-55CUF8472ES is equipped with a modern triple tuner, which supports the new standard DVB-T2-HD. Alternatively, you can receive the TV program via cable (DVB-C) or satellite (DVB-S2). It is a smart TV: Thanks to the built-in WLAN module, you can easily connect it to your home network. Then you use content of preinstalled apps like Netflix or YouTube. The model also has 3 HDMI and 2 USB ports on board.
Features for more comfort
For more fun in everyday life, various additional functions are provided. These include an electronic program guide (EPG). This shows you in a comfortable way, which shows will be broadcasted in the coming days. The integrated media player plays movies and series in the usual file formats. You do not want to miss a show? Then access the PVR feature and record the program on a USB stick or an external hard drive. The Sharp also supports the time-shift feature, which allows time-shifting television. For parents, the integrated child safety device, which protects the little ones from unsuitable contents, is of interest.
Conclusion
The LC-55CUF8472ES from Sharp is an option if you are looking for a cheap 4K TV. It supports the new DVB-T2 HD standard and offers sufficient connections. Various additional features such as the recording function ensure relaxed television enjoyment. |
|
tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
03.03.2017 15:04:56
|
|
|
Telekat selle nutiosa järgi ei tasu vist üldse vaadata, nutiosa kipub moraalselt kiiresti vananema ja 50€ eest saab lisada Raspberry Pi või analoogi, mis tavaliselt toimetab filmide mängimise ja NAS-indusega paremini kui telekasse ehitatud nutiosad. Menüüde kiirus ja nutiosa sujuvus ka tuleviku äppide puhul jääb sõltuma teleka rauast, mis mis kiibistik, protsessor, palju mälu seda nutiosa edasi liigutab - ja see nutiosa raud on seal vist võrreldav nutitelefonidega.
| Anti kirjutas: |
| No te saate ikka asjadest väga valesti aru. Teleri nr1 on suurus. Kui noname 65" 600eurone teler istub sul laual on goal reached naise silmade läbi. Ilus, suur ja läikiv. Auto puhul suure hundai või kiaga oled lihtsalt üks kloun. |
Autoteemas see küll nii ei ole ju, seal mehed tahavad autot, millega saaks teistele, ka naistele siis, tagatulesid näidata - auto peab nii kiire olema, et naise eest ära saab, või veel parem kui naine ei jõua kiirelt mööda vuhisevat masinat märgatagi.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.03.2017 15:31:25
|
|
|
Mu Webos1.4'ga 2014 mudel saab Xplay appi ja Plexi koostöös kõige mängimisega hakkama mis tema pihta visanud olen, Amazon Prime ja Netflix samamoodi, muretult, toimivad.
Investeering on ennast õigustanud, pigem.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
03.03.2017 16:00:55
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll. |
Sharpi design ja know-how Jaapanist ning Euroopa turul paneb kokku Slovakkia tehas UMC.
Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )
Lootust on, et paneel on hea, smart tv toimiv ja h.265 tuunerid asjalikult (näiteks siit tasuta UHD teste vaadata https://www.lyngsat.com/uhd/Astra-1KR-1L-1M-1N.html selle aasta F1 on ka UHD, aga ainult Sky UK originaaltuuneriga )
viimati muutis p3000 03.03.2017 19:37:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
03.03.2017 16:10:42
|
|
|
Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud
Peaks ka järgmisel kümnendil midagi uuemat vaatama, aga pole nagu vaja. Kursis hoian ikka, saanud siin koos teiega unistada 3D-st, siis kumerast ekraanist, nüüd unistan 4k-HDR-OLED, paari aasta pärast on juba uued lühendid milleta täisväärtuslik vaatajakogemus ja elu on mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.03.2017 17:03:24
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud
Peaks ka järgmisel kümnendil midagi uuemat vaatama, aga pole nagu vaja. Kursis hoian ikka, saanud siin koos teiega unistada 3D-st, siis kumerast ekraanist, nüüd unistan 4k-HDR-OLED, paari aasta pärast on juba uued lühendid milleta täisväärtuslik vaatajakogemus ja elu on mõttetu  |
Minu LG 5 aasta tagune teler teeb küll kõik vajaliku nuti-muti ise ära. Ainuke asi miks ma tahan teda välja vahetada ongi see, et sai liiga väike ostetud. Oleks tollel ajal suurema ostnud poleks mul mingit vahetamise mõtet. Aga nüüd on aastate peale ikka päris selgeks saanud, et 42" üle 3,5 m peale on ikke liiga väike.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2017 13:03:13
|
|
|
Kui ekraanilt subtiitrite lugemiseks peab juba pead pöörama ja ekraanil toimuva jälgimiseks silmi liigutama, siis vist on ekraan juba liiga suur, või on tuba/maja kaugemale istumiseks liiga väike.
Ka OLED tehnoloogial on mingeid olulisi miinuseid ka, eluiga vms?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.03.2017 14:26:41
|
|
|
(tänane lg) oled on laiatarbes olnud vaid paar-kolm aastat, sellest pikemas perspektiivis ei tea avalikult midagi.
puhttehnoloogilises mõttes ei tohiks olla. lg ise muidugi räägib, et lcd-ga täitsa võrreldav (mida neil muud ikka väita).
ilmselt ühel hetkel hakkavad pikslid tuhmuma aga millal, kui palju ja kui hästi firmware seda kompenseerib, ei tea vist veel keegi.
pildi sissepõlemist ei paista olema, image retention (ehk siis ajutiselt) küll kuid selle vastu tegelevad telekad ise.
siiani pole ise niisama kasutades näinud, kuigi terve päev mängimist või samas kohas mustade ribadega filmi vaatamist on ikka ette tulnud.
halli testpildiga, kus probleem kõige paremini avaldub, on mingi lapilisus aga see paistab kaduma peale järgmist korda, kus telekas omaette midagi toimetab.
ja mul on 2015 mudel, ehk probleemidega on praeguseks aasta-paar rohkem tegeletud.
praktilisema poole pealt, color banding musta kandis. pole tehnoloogia ega ekraani probleem ja sõltub VÄGA contentist. hästi pakitud ja dvd/br contentil ei paista olema, kahtlasema ja palju pakitud contentiga on häiriv.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
05.03.2017 03:53:50
|
|
|
Sisetunne ütleb et tegemist võib olla odava türgi tootega, mille puhul on suur tõenäosus remonditöökoda külastada.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
05.03.2017 10:36:56
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
tegelt sharp oli kunagi ikka väga tegija...kui õigesti mäletan, siis tootis ise ka LCD paneele huvitav miks tänapäeval nii ära vajunud on, kui oleks korralikud mudelid olemas mis konkureeriksid sony, LG, samsa tippudega, siis kaaluks ostmist küll. |
Sharpi design ja know-how Jaapanist ning Euroopa turul paneb kokku Slovakkia tehas UMC.
Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )
Lootust on, et paneel on hea, smart tv toimiv ja h.265 tuunerid asjalikult (näiteks siit tasuta UHD teste vaadata https://www.lyngsat.com/uhd/Astra-1KR-1L-1M-1N.html selle aasta F1 on ka UHD, aga ainult Sky UK originaaltuuneriga ) |
UMC on küll Slovakkia päritolu, aga Sharpi tehas peaks asuma Poolas
http://televisions.reviewed.com/features/sharp-europe-the-rise-fall-and-return-of-a-great-tv-brand
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.03.2017 11:47:01
|
|
|
| tsitaat: |
Kahjuks ei ole ise veel seda telerit näppinud.. (võibolla Laurx on )
|
mina ei saa telekat enne näppida kui keegi selle on ostnud ning mingil põhjusel ei saa selle dvb-t/c häälestamisega hakkama. ma ei tee ka selle telekaga rohkemat. enamasti ma ei lähe teleka taha kui mul pole sealt mingil põhjusel vaja mingit mudelit. ma olen viimmasel ajal ka kõikvõimalikud väljaspoole internetist tulevat tarkvarauuendused kure juurde saatnud.
ainuke koht, kus ma tean, et dvb-t d saab häälestada tartus on kaunase pst 21 "kodumasinad". seal on antennivõrk. teistes kohtades tartus ja mujal ma ei tea, et selline asi võimalik oleks kuidagigi. st. ostad põrsa kotis lihtsalt demopildi järgi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oswald
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2004
|
05.03.2017 16:12:53
|
|
|
Keegi Samsung ue49ku6172u kohta oskab midagi halba öelda? Nõgus ekraan pigem meeldib. Võib soovitada midagi muud samas hinnas, aga mitte "kui paned 200- juurde, saad palju parema ning veel 400- lisades oleks päris hea". [/url]
_________________ Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.03.2017 16:25:23
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Sony 2009 aasta nutiosaga mudel ei mängi pooli asju maha, pole kunagi mänginud  |
Mu 2013. aasta SONY mudel ei mängi x265, see suht kurb, muidu mängib suht rahuldavalt. Vahel mingeid asju ei suuda veel maha mängida, ent üldiselt ok.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
05.03.2017 19:56:44
|
|
|
| londiste kirjutas: |
(tänane lg) oled on laiatarbes olnud vaid paar-kolm aastat, sellest pikemas perspektiivis ei tea avalikult midagi.
puhttehnoloogilises mõttes ei tohiks olla. lg ise muidugi räägib, et lcd-ga täitsa võrreldav (mida neil muud ikka väita).
ilmselt ühel hetkel hakkavad pikslid tuhmuma aga millal, kui palju ja kui hästi firmware seda kompenseerib, ei tea vist veel keegi.
pildi sissepõlemist ei paista olema, image retention (ehk siis ajutiselt) küll kuid selle vastu tegelevad telekad ise.
siiani pole ise niisama kasutades näinud, kuigi terve päev mängimist või samas kohas mustade ribadega filmi vaatamist on ikka ette tulnud.
halli testpildiga, kus probleem kõige paremini avaldub, on mingi lapilisus aga see paistab kaduma peale järgmist korda, kus telekas omaette midagi toimetab.
ja mul on 2015 mudel, ehk probleemidega on praeguseks aasta-paar rohkem tegeletud.
praktilisema poole pealt, color banding musta kandis. pole tehnoloogia ega ekraani probleem ja sõltub VÄGA contentist. hästi pakitud ja dvd/br contentil ei paista olema, kahtlasema ja palju pakitud contentiga on häiriv. |
Kas oled nüüdseks jõudnud mingit UHD sisu ka vaadata? on plaanis mõni UHD mängija ka juurde soetada või juba olemas?
ma siin lolli peaga mõtlesin, et võib-olla ostan selle Oppo mängija siiski ette ära...sahtlis on korralik hulk Blu-ray plaate (mida ple vaadanud aastaid peale PS3 müüki), neid saaks vaadata nii kaua kuni ükskord 4k TV koju jõuab, siis kolin UHD plaatidele üle
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|