Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.01.2017 18:12:47 vasta tsitaadiga

CI+ on CI edasiarendus. Vanem pesa tõenäoliselt ei peagi +iga hakkama saama.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 18:19:05 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
CI+ on CI edasiarendus. Vanem pesa tõenäoliselt ei peagi +iga hakkama saama.

ok, my bad siis, ma ei teadnud seda. vb kusagil karu pees on ka koduleht olemas, ei viitsi otsida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.01.2017 18:23:46 vasta tsitaadiga

Ma ka ei viitsi otsida, seega pole mu väide ka 100% kindel. Aga pohlad. Sellist saasta ostab nagunii ainult mõni üksik kooner.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2017 19:01:02 vasta tsitaadiga

ot:
miinimumpalgaga kooner

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.01.2017 19:04:17 vasta tsitaadiga

Miinimumpalgaga saab kasutatult odavamalt parema teleka. Järelmaksu sel juhul muidugi ei saa.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 19:35:30 vasta tsitaadiga

Miinimumiga saab jube hästi järelmakus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.01.2017 23:23:42 vasta tsitaadiga

Rõhk oli sõnal "kasutatult".
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.01.2017 00:18:47 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
MaxPower kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Hmm, shitasti kui see paika peab
http://www.fudzilla.com/news/42511-oled-suffers-from-burn-in-effect


icon_eek.gif ...see nüüd küll halb lugu, peab uurima, kas kuskilt veel sellist infot tuleb.

Artikli kommentaarides on selline link:
http://televisions.reviewed.com/features/what-to-know-about-oled-screen-burn-in-problems-causes-image-retention


Kas OLED-il polnud veel ühte viga, mille kohta tootja(LG) ütles : ekraanil olev lainetus on televiisori eripära ?

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/klient-avastas-tuhandeid-eurosid-maksnud-oled-teleri-ekraani-juures-olulise-probleemi-pood-see-on-ekraani-eripara?id=74993085
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 00:40:26 vasta tsitaadiga

Meil vist 100% müüjatest sellise suhtumisega. thumbs_down.gif Veavad lõpuni täiesti mõttetu asja pärast vägikaigast ja siis vinguvad, et kõik välismaalt tellivad. IMO inimesed ärgu vingugu, et tarbijakaitse on mõttetu (siin föönide alafoorumis eriti popp). Kui pöörduda, siis saab ka lahenduse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 02:04:51 vasta tsitaadiga

Jänes, see ei puutu absull burn in teemasse
Lisaks see teema pudru ja kapsad ...OLEDist sai led
tsitaat:
Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga. Ka lisati, et isegi kui ekraan välja vahetada, jääks lainetus püsima

icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 29.01.2017 08:49:07 vasta tsitaadiga

Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära... kopp.gif
Müüja süüdistab transportijat vigastuse tekitamises. Mida
arvavad targemad, kellel ekraanidega rohkem kogemusi?
Pilte probleemist:
https://1drv.ms/a/s!AsuX3tITSMSTjCCfvMiXFahPY3Et
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 09:20:59 vasta tsitaadiga

mul on vist kõik telekad sellised.
Kui vaatad pilti, siis ei hakka see ju silma icon_rolleyes.gif
kas sul on tingimata vaja, et oleks kogu aeg ees ühevärviline pilt?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.01.2017 11:56:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jänes, see ei puutu absull burn in teemasse
Lisaks see teema pudru ja kapsad ...OLEDist sai led
tsitaat:
Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga. Ka lisati, et isegi kui ekraan välja vahetada, jääks lainetus püsima

icon_lol.gif


https://takis.tarbijakaitseamet.ee/avalik/otsused/134867/file264439/Otsus%2005.07.2016%207-1-002240-269-16.pdf

--Tarbija kaebus edastati Kauplejale, kelle vastuse kohaselt ei ole antud juhtumi puhul tegu toote defektiga, vaid LG poolt pakutava OLED ekraani eripäraga, seade on tunnistatud korras olevaks ning vastavuses tootja nõuetega. LG sõnul tekivad seadme ekraanile mingi aja kasutuse järel lainetused, mis on OLED telerite omapära ja on nähtavad ainult siis, kui teler ei tööta ning isegi kui seadme ekraan ära vahetada, siis mingi aja järel tulevad lainetused tagasi. Kuna televiisori on üle vaadanud ja seisukoha esitanud LG ametlik hooldus, ei ole Kaupleja nõus rahuldama tarbija soovi taganeda ostu-müügi lepingust, kuna selleks pole Kaupleja hinnangul mingit alust ega põhjust.--

Kummaline ikkagi, et LG väidab, et mingi aja kasutuse järel tekikkivad lainetused on OLED telerite omapära. Seda kisa peaks siis ju rohkem olema ?

Muidugi pidid või video oleks abiks olnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 29.01.2017 13:24:29 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul on vist kõik telekad sellised.
Kui vaatad pilti, siis ei hakka see ju silma icon_rolleyes.gif
kas sul on tingimata vaja, et oleks kogu aeg ees ühevärviline pilt?


See pilveke on nähtav ka siis, kui ees on pilt(foto), kasvõi seadetes oleva sony nö testpildiga. Ja hakkab silma ka liikuva pildiga.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2017 14:33:01 vasta tsitaadiga

kalaluu kirjutas:
Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära... kopp.gif


Oleksid sa siis ostnud selle teleri? Rääkimatajätmise puhul ei saa aga valetamises süüdistada ja teler on samas jälle müüdud. See on kõiki ostan-müün-vahetan äritehingute puhul nii. Reklaamitakse häid, mitte halbu omadusi doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 29.01.2017 19:00:49 vasta tsitaadiga

Sa said aru küll et ostsin. Tähenärimine ja parastav suhtumine tegi sul tuju heaks?

jägaja kirjutas:
kalaluu kirjutas:
Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära... kopp.gif


Oleksid sa siis ostnud selle teleri? Rääkimatajätmise puhul ei saa aga valetamises süüdistada ja teler on samas jälle müüdud. See on kõiki ostan-müün-vahetan äritehingute puhul nii. Reklaamitakse häid, mitte halbu omadusi doh.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2017 19:41:09 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
laurx kirjutas:
https://www.klick.ee/tv-heli/telerid?tootja=9068

eile selgus tõsiasi, et CI+ mooduliga see käkk hakkama ei saa. tundub, et antud käkerdisega pildi saamine käib AINULT scart kaabli kaudu..


Antennisisendist vabakanaleid ei näita ja HDMI sisendid puuduvad ? icon_rolleyes.gif


HDMI sse tulevat pilti ei oska antud käkerdis lahti teha - viljandis mõni aeg tagasi sai käidud rikkel, mille lahendamiseks tuli starbox din-scardiga ühendada. nüüd sai teine tehnik töö, kus tuli moodul seadistada. paaritamine lõpuni ei lähe. vaikimisi on teemaks ainult CI+ moodulid..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2017 22:05:29 vasta tsitaadiga

kalaluu kirjutas:
Sa said aru küll et ostsin. Tähenärimine ja parastav suhtumine tegi sul tuju heaks?


ot:
Sa paned natike mööda. Parastamisega pole siin tegu. Sa lihtsalt ostsid kauba, mille kohta räägiti mingi jutt kokku ja mida sa ostjana uskuma jäid ning ei kontrollinud kaupa enne ostu üle (olgugi, et selleks tulnuks eesti maastaabis kusagile kaugemale kohale sõita).
Müüja jaoks ei pruukinudki see isegi probleemina näida ega pruukinud ta seda ka tähele panne või ei seganud see teda.
Igatahes ostja ostis ehku peale kauba ja nüüd tuleb sellega leppida või see samamoodi edasi müüa. Järgmine kord oled teadlikum.

Ma ise ostsin ka hiljuti sarnaselt teleri, kuid läksin ise kohale ja kruttisin ning vaatasin kõik oma silmaga üle. Ostu ei kahetse.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 30.01.2017 01:12:23 vasta tsitaadiga

Tere!

Pikalt juba teemat jälginud ja kuna lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda, siis mõlgutan vaikselt mõtteid teleka väljavahetamisest. Ehk keegi suudaks anda soovitusi valiku osas. Plaan siis 4 K ja HDR ning suurus alates 55" ja hinnapiir kuni 1,5k. Soovitusi ootaks pigem selliseid kus oleks ära toodud erinevad tootjad a`la Samsung alates 7 seeria, Sony x85 jne ehk siis millest poleks mõttekas latti allapoole lasta. Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada. Ette tänades!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 01:47:35 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda
Videot ei ole? icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 30.01.2017 03:34:08 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada.


Oled ikka kindel?
Nutitelekad ja nutitelefonid hakkavad üha rohkem sarnanema.
Igal aastal püütakse leida uusi omadusi, et aga üleelmise aasta mudel kindlasti igivana tunduda saaks.
Mina küll ei oskaks ennustada, millised omadused järgmise kümne aasta jooksul kõik tulla ja kaduda jõuda võivad.
Mõtle või eelmise aastakümne sees toimunu peale (plasmatelekad, 3D, nõgusad ekraanid), kineskooptelekast ei räägi üldse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 30.01.2017 08:44:07 vasta tsitaadiga

Muretult selles mõttes, et valik oleks hinna/omaduste ja kvaliteedi suhtelt ostuhetkel paigas. Antud hetkel tunduvad ju 4k ja HDR "must have" valikutena. See, et tootjad suudavad vahepeal veel tekitada hunnikutes 2-3 tähelisi ühendeid, on garanteeritud aga see ei sega telekavaatamist ilma nendeta. Vana Sony KDL 40W4500 näitab ka pilti aga mõned praod ekraanis annavad tunda icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 30.01.2017 10:20:24 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
Tere!

Pikalt juba teemat jälginud ja kuna lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda, siis mõlgutan vaikselt mõtteid teleka väljavahetamisest. Ehk keegi suudaks anda soovitusi valiku osas. Plaan siis 4 K ja HDR ning suurus alates 55" ja hinnapiir kuni 1,5k. Soovitusi ootaks pigem selliseid kus oleks ära toodud erinevad tootjad a`la Samsung alates 7 seeria, Sony x85 jne ehk siis millest poleks mõttekas latti allapoole lasta. Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada. Ette tänades!


ise valik vast selle https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730478/ või siis ootaks selle aasta mudeleid, aga kuna loen et vana telekas rikkis siis vist ei kannata oodata?
ja muidugi ei saaks soovitamata jätta OLED-i (55B6J) juhul kui u 500eur eelarvet kergitad icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 30.01.2017 10:47:00 vasta tsitaadiga

Saksamaal hakkab kehtima miski uus standard TVB-T2 HD + CI moodul. Uuematel telekatel on see tugi juba olemas. Meie poes ei teadnud müüja midagi TVB-T2 - st.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 10:59:52 vasta tsitaadiga

Ikka DVB-T2

Eelmise aasta LG peaks kõik seda toetama, pm eelmise aasta mudelitel peaks see kõigil küljes olema, kui just mingi x firma mudeliga tegu ole.
Usun, et ka varasematel.

Neid ikka küllaga ja peale
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=993f7c94b2d551b599930a8cbe981eac

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 11:03:45 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
Muretult selles mõttes, et valik oleks hinna/omaduste ja kvaliteedi suhtelt ostuhetkel paigas. Antud hetkel tunduvad ju 4k ja HDR "must have" valikutena. See, et tootjad suudavad vahepeal veel tekitada hunnikutes 2-3 tähelisi ühendeid, on garanteeritud aga see ei sega telekavaatamist ilma nendeta. Vana Sony KDL 40W4500 näitab ka pilti aga mõned praod ekraanis annavad tunda icon_smile.gif


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730487/ - kui 3D pole vaja, siis see peaks oma hinna ees parim olema hetkel.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 12:35:19 vasta tsitaadiga

sony 55xd8505 on väga asjalik valik.
-häälega juhitav pult
-android 7.0 tugi tulevikus
-topelt tuunerid DVB-T2 h.265 +CI+, DVB-C HD ja DVB-S2, kõiki tuunereid kaks, abiks kõvakettale salvestamisel
-4x HDCP 2.2 HDMI™
-miinuseks võiks lugeda IPS paneeli
jne.

siin võrdlus 8505 ja säästukas 7005 (1200 vs. 800e)
http://www.gigantti.fi/INTERSHOP/web/WFS/store-gigantti-Site/fi_FI/-/EUR/ViewProductCompare-Start?products=KD55XD8505BAE@store-gigantti|KD55XD7005BAE@store-gigantti

Sony ee
8505- https://www.sony.ee/electronics/televisions/xd8505-series/specifications
7005- https://www.sony.ee/electronics/televisions/xd7505-xd7005-series/specifications
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 30.01.2017 12:51:49 vasta tsitaadiga

kui sony, siis KD-55XD9305, muul juhul ei näe mõtet. XD93 eeliseks LG ees VA paneel, aga samas see ka sõltub kuidas keegi soovib asja näha... Siin võrdlus minu pakutud LG-ga http://www.displayspecifications.com/en/comparison/d80d1bec LG eelis jällegi Dolby vision ja minu arvates on ka Web OS asjalikum kui android! Lisaks ei saa märkimata jätta, et LG tipp (9-seeria) on oluliselt soodsam kui sony 9-seeria!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 12:59:15 vasta tsitaadiga

http://omgue.com/lg-2017-oled-tvs-now-up-for-preorder-starting-at-2500/
tsitaat:

LG / B&H
Looks like you’ll pay at least $500 more to own a 2017 LG OLED TV compared to the 2016 version.

In advance of any official pricing announcement from LG itself, retailer B&H has posted preorder pages for the 55-inch ($2,500) and 65-inch ($4,000) sizes in LG’s C7 series of OLED TVs. We expect other retailers to follow suit soon.

See siis C-seeria. B peaks natuke odavam vist olema.
Kuigi nats imelik, et hinda on juurde vändatud. Vb kombivad turgu

Siin saksa keelset infot
http://www.4kfilme.de/us-preise-lg-2017-oled-fernseher/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 30.01.2017 13:02:36 vasta tsitaadiga

jeesus188, kui aus olla siis ei imesta et kallim, ikkagi nelja sorti HDR ja veidi brightnessi juures jne icon_biggrin.gif ...kuigi kui B6 vs B7 hinnavahe jääks 500eur siis isegi võtaks vast B6-e icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 13:07:21 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
jeesus188, kui aus olla siis ei imesta et kallim, ikkagi nelja sorti HDR ja veidi brightnessi juures jne icon_biggrin.gif ...kuigi kui B6 vs B7 hinnavahe jääks 500eur siis isegi võtaks vast B6-e icon_wink.gif

Samas saksa lingil B7 pole, aga C7 on odavam . Kuigi see aasta ei erine paneelid vaid niisama bling-bling

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 15:40:53 vasta tsitaadiga

Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 15:57:33 vasta tsitaadiga

direct-led on kallim/parem kui edge-led
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 17:29:47 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.

ega tal juhuslikult topelttuunerid pole?
ja HDR tugi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 18:01:07 vasta tsitaadiga

HDR tugi on olemas.
Topelttuunereid vist mitte, aga endal vajadus selle järele puudub ka.

londiste kirjutas:
direct-led on kallim/parem kui edge-led


"Tänu" sellele pole küll telekas nii seksikalt õhuke, mis tänapäeval vist paljudele oluline on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 21:36:51 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.


Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.01.2017 22:01:36 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.


Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta
https://www.youtube.com/watch?v=VVZR2CHEzQI

Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 22:32:20 vasta tsitaadiga

Ostsin nädalake tagasi tööle 70" Samsungi 70KU6072.
Ausalt öeldes jätab pildi kvaliteet täiesti "meh" mulje aga suurus oli oluline, seetõttu jäi kvaliteet tahaplaanile ja ega mingi Powerpointi või Exceli näitamiseks teab-mis-kvaliteeti vaja polegi.
Filme vaataks pigem koduselt ~10a vana 1024x768 resoga 42" Pana plasmalt icon_biggrin.gif
Alguses häiris triibuline pilt aga see oli ilmselt tingitud dynamic contrastist ja peale selle maha keeramist asi nagu paranes. Siiski on valge tausta ebaühtlus minu silma jaoks häirivalt märgatav.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 22:47:31 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....


Mulle täitsa meeldib ja probleeme pole küll esinenud. Väga mugav on Kodi't kasutada erineva meedia vaatamiseks/kuulamiseks.
Ja muidugi Google Cast thumbs_up.gif

hobihall kirjutas:

Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta.
Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode icon_rolleyes.gif


Ei kasuta teda arvutikuvarina, nii et pole selle probleemiga kokku puutunud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 23:21:27 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....

Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. icon_razz.gif Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid. Muidugi hea pluss on see, et saab peaaegu kõiki Androidil olevaid programme telekasse installida. Eriti hea programm on Torrent Stream Controller millega saab tasuta vaadata terve persetäis kanaleid k.a HD kanaleid ja Viasat Sport Balticut. icon_razz.gif

KODI-t ma ise ei kasuta aga olen proovinud. Eelistan PLEX-i. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 23:54:16 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
udumees kirjutas:
Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....

Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. icon_razz.gif Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid.


Mis probleemid need siis on?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 00:02:44 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
udumees kirjutas:
Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....

Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. icon_razz.gif Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid.


Mis probleemid need siis on?

Vigane soft. Küll ei suutnud telekas pildisätteid meeles hoida. Siis rikuti punane värv ära. Praegu on audiolääg millest ei suudeta jagu saada. Kellel läks tv öösel ise tööle. Osadel ei tööta Googlecast. Mõndadel mudelitel ei tööta 3D ega ka Ambilight. Kellel teeb kogu aeg restarte jne jne. Probleeme on palju. Eriti masendav on see, et Androidi interface ei suudeta vähemalt 1080p peale teha. 720p 4K teleris on päris kohutav. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 00:07:44 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.


Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta
https://www.youtube.com/watch?v=VVZR2CHEzQI

Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode icon_rolleyes.gif


Jah, VA-l seda ei esine. Samas Sony X700 ongi üks väga õnnetu isend selle koha pealt.
http://www.rtings.com/tv/learn/image-retention-burn-in
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 08:53:49 vasta tsitaadiga

kuulge, mis kõrgusele peaks teleri panema, kui seinale tahta panna?
Telerialused on ju vaid mingi 30cm kõrged. Seinal nii madalal tunduks nagu imelik või?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:09:09 vasta tsitaadiga

Oleneb teleka suurusest. Üldiselt vaatamisasendi silmade kõrgus on kindla peale minek
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:12:11 vasta tsitaadiga

30 cm põrandast? Kui sul 120+ tolli on, siis vast küll. Muidu ikka vaata diivani/istekoha kõrguse järgi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:14:10 vasta tsitaadiga

kui teleka tsenter võtta aluseks silmade kõrgusega, siis ei olene teleka suurusest ju midagi.
Kui mul on 55'', siis selle keskpunkt diivanil istuva inimese silmadega ühel kõrgusel on vist OK... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 31.01.2017 09:18:23 vasta tsitaadiga

Ma panin seinale piisavalt kõrgele, et pägalikud ei ulataks käperdama, aga nad kasvavad...
Muidu ekraani kõrgus oleneb sellest, kuidas oled harjunud või tahad ekraani vaadata, kui vaatad ilusti istudes, siis peaks olema mugavaim silmade asend, pilk silmade kõrguselt natuke alla suunatud, see pidavat olema evolutsiooniliselt kõige loomulikum vaatamise asend - inimene on harjunud nt kõndides vaatama mitte silmade kõrgusele vaid natuke allapoole, teerada - jalgade ette.
Omast kogemusest, seinal telekat on hea vaadata pikutades, pea padjal. Mul elutoa telekas seinal, ja magamistoa oma kapil ja magamistoa telekat on voodist kehvem (pead padjal kaela painutama, et vaadata allapoole) vaadata kui elutoa telekat diivanil lesides icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:24:17 vasta tsitaadiga

H_K, kas sul telekas üleval ka natuke allapoole kallutatud on?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 31.01.2017 09:38:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
H_K, kas sul telekas üleval ka natuke allapoole kallutatud on?
natuke on jah, mul liikuv seinakinnitus saan kallutada, seinast eemale sikutada jm teha. Ega ta mul päris lae all ei ole, püsti seistes teleka alumine serv kuskil rinna kohal, aga eks oleneb ka kui kaugelt vaadata, et mugav oleks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.