|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
28.01.2017 18:12:47
|
|
|
CI+ on CI edasiarendus. Vanem pesa tõenäoliselt ei peagi +iga hakkama saama.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 18:19:05
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| CI+ on CI edasiarendus. Vanem pesa tõenäoliselt ei peagi +iga hakkama saama. |
ok, my bad siis, ma ei teadnud seda. vb kusagil karu pees on ka koduleht olemas, ei viitsi otsida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
28.01.2017 18:23:46
|
|
|
Ma ka ei viitsi otsida, seega pole mu väide ka 100% kindel. Aga pohlad. Sellist saasta ostab nagunii ainult mõni üksik kooner.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2017 19:01:02
|
|
|
| ot: |
| miinimumpalgaga kooner |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
28.01.2017 19:04:17
|
|
|
Miinimumpalgaga saab kasutatult odavamalt parema teleka. Järelmaksu sel juhul muidugi ei saa.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 19:35:30
|
|
|
Miinimumiga saab jube hästi järelmakus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
29.01.2017 00:40:26
|
|
|
Meil vist 100% müüjatest sellise suhtumisega. Veavad lõpuni täiesti mõttetu asja pärast vägikaigast ja siis vinguvad, et kõik välismaalt tellivad. IMO inimesed ärgu vingugu, et tarbijakaitse on mõttetu (siin föönide alafoorumis eriti popp). Kui pöörduda, siis saab ka lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.01.2017 02:04:51
|
|
|
Jänes, see ei puutu absull burn in teemasse
Lisaks see teema pudru ja kapsad ...OLEDist sai led
| tsitaat: |
| Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga. Ka lisati, et isegi kui ekraan välja vahetada, jääks lainetus püsima |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
29.01.2017 08:49:07
|
|
|
Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära...
Müüja süüdistab transportijat vigastuse tekitamises. Mida
arvavad targemad, kellel ekraanidega rohkem kogemusi?
Pilte probleemist:
https://1drv.ms/a/s!AsuX3tITSMSTjCCfvMiXFahPY3Et
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.01.2017 09:20:59
|
|
|
mul on vist kõik telekad sellised.
Kui vaatad pilti, siis ei hakka see ju silma
kas sul on tingimata vaja, et oleks kogu aeg ees ühevärviline pilt?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
29.01.2017 11:56:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Jänes, see ei puutu absull burn in teemasse
Lisaks see teema pudru ja kapsad ...OLEDist sai led
| tsitaat: |
| Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga. Ka lisati, et isegi kui ekraan välja vahetada, jääks lainetus püsima |
 |
https://takis.tarbijakaitseamet.ee/avalik/otsused/134867/file264439/Otsus%2005.07.2016%207-1-002240-269-16.pdf
--Tarbija kaebus edastati Kauplejale, kelle vastuse kohaselt ei ole antud juhtumi puhul tegu toote defektiga, vaid LG poolt pakutava OLED ekraani eripäraga, seade on tunnistatud korras olevaks ning vastavuses tootja nõuetega. LG sõnul tekivad seadme ekraanile mingi aja kasutuse järel lainetused, mis on OLED telerite omapära ja on nähtavad ainult siis, kui teler ei tööta ning isegi kui seadme ekraan ära vahetada, siis mingi aja järel tulevad lainetused tagasi. Kuna televiisori on üle vaadanud ja seisukoha esitanud LG ametlik hooldus, ei ole Kaupleja nõus rahuldama tarbija soovi taganeda ostu-müügi lepingust, kuna selleks pole Kaupleja hinnangul mingit alust ega põhjust.--
Kummaline ikkagi, et LG väidab, et mingi aja kasutuse järel tekikkivad lainetused on OLED telerite omapära. Seda kisa peaks siis ju rohkem olema ?
Muidugi pidid või video oleks abiks olnud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
29.01.2017 13:24:29
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul on vist kõik telekad sellised.
Kui vaatad pilti, siis ei hakka see ju silma
kas sul on tingimata vaja, et oleks kogu aeg ees ühevärviline pilt? |
See pilveke on nähtav ka siis, kui ees on pilt(foto), kasvõi seadetes oleva sony nö testpildiga. Ja hakkab silma ka liikuva pildiga.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.01.2017 14:33:01
|
|
|
| kalaluu kirjutas: |
Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära... |
Oleksid sa siis ostnud selle teleri? Rääkimatajätmise puhul ei saa aga valetamises süüdistada ja teler on samas jälle müüdud. See on kõiki ostan-müün-vahetan äritehingute puhul nii. Reklaamitakse häid, mitte halbu omadusi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
29.01.2017 19:00:49
|
|
|
Sa said aru küll et ostsin. Tähenärimine ja parastav suhtumine tegi sul tuju heaks?
| jägaja kirjutas: |
| kalaluu kirjutas: |
Sain ühe kasutatud 40" sony omale. Ma saan aru, et taustavalgusega võib probleeme olla ka uute puhul, aga sellise defekti mainiks ma ise kasutatud telerit müües kindlasti ära... |
Oleksid sa siis ostnud selle teleri? Rääkimatajätmise puhul ei saa aga valetamises süüdistada ja teler on samas jälle müüdud. See on kõiki ostan-müün-vahetan äritehingute puhul nii. Reklaamitakse häid, mitte halbu omadusi  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
29.01.2017 19:41:09
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
Antennisisendist vabakanaleid ei näita ja HDMI sisendid puuduvad ?  |
HDMI sse tulevat pilti ei oska antud käkerdis lahti teha - viljandis mõni aeg tagasi sai käidud rikkel, mille lahendamiseks tuli starbox din-scardiga ühendada. nüüd sai teine tehnik töö, kus tuli moodul seadistada. paaritamine lõpuni ei lähe. vaikimisi on teemaks ainult CI+ moodulid..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.01.2017 22:05:29
|
|
|
| kalaluu kirjutas: |
| Sa said aru küll et ostsin. Tähenärimine ja parastav suhtumine tegi sul tuju heaks? |
| ot: |
Sa paned natike mööda. Parastamisega pole siin tegu. Sa lihtsalt ostsid kauba, mille kohta räägiti mingi jutt kokku ja mida sa ostjana uskuma jäid ning ei kontrollinud kaupa enne ostu üle (olgugi, et selleks tulnuks eesti maastaabis kusagile kaugemale kohale sõita).
Müüja jaoks ei pruukinudki see isegi probleemina näida ega pruukinud ta seda ka tähele panne või ei seganud see teda.
Igatahes ostja ostis ehku peale kauba ja nüüd tuleb sellega leppida või see samamoodi edasi müüa. Järgmine kord oled teadlikum.
Ma ise ostsin ka hiljuti sarnaselt teleri, kuid läksin ise kohale ja kruttisin ning vaatasin kõik oma silmaga üle. Ostu ei kahetse. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
30.01.2017 01:12:23
|
|
|
Tere!
Pikalt juba teemat jälginud ja kuna lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda, siis mõlgutan vaikselt mõtteid teleka väljavahetamisest. Ehk keegi suudaks anda soovitusi valiku osas. Plaan siis 4 K ja HDR ning suurus alates 55" ja hinnapiir kuni 1,5k. Soovitusi ootaks pigem selliseid kus oleks ära toodud erinevad tootjad a`la Samsung alates 7 seeria, Sony x85 jne ehk siis millest poleks mõttekas latti allapoole lasta. Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada. Ette tänades!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.01.2017 01:47:35
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda |
Videot ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
30.01.2017 03:34:08
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada. |
Oled ikka kindel?
Nutitelekad ja nutitelefonid hakkavad üha rohkem sarnanema.
Igal aastal püütakse leida uusi omadusi, et aga üleelmise aasta mudel kindlasti igivana tunduda saaks.
Mina küll ei oskaks ennustada, millised omadused järgmise kümne aasta jooksul kõik tulla ja kaduda jõuda võivad.
Mõtle või eelmise aastakümne sees toimunu peale (plasmatelekad, 3D, nõgusad ekraanid), kineskooptelekast ei räägi üldse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
30.01.2017 08:44:07
|
|
|
Muretult selles mõttes, et valik oleks hinna/omaduste ja kvaliteedi suhtelt ostuhetkel paigas. Antud hetkel tunduvad ju 4k ja HDR "must have" valikutena. See, et tootjad suudavad vahepeal veel tekitada hunnikutes 2-3 tähelisi ühendeid, on garanteeritud aga see ei sega telekavaatamist ilma nendeta. Vana Sony KDL 40W4500 näitab ka pilti aga mõned praod ekraanis annavad tunda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
30.01.2017 10:20:24
|
|
|
| Raul kirjutas: |
Tere!
Pikalt juba teemat jälginud ja kuna lapsed suutsid vanale telekale täistabamuse anda, siis mõlgutan vaikselt mõtteid teleka väljavahetamisest. Ehk keegi suudaks anda soovitusi valiku osas. Plaan siis 4 K ja HDR ning suurus alates 55" ja hinnapiir kuni 1,5k. Soovitusi ootaks pigem selliseid kus oleks ära toodud erinevad tootjad a`la Samsung alates 7 seeria, Sony x85 jne ehk siis millest poleks mõttekas latti allapoole lasta. Loodaks siis järgmised 10 aastat pärast jälle muretult hakkama saada. Ette tänades! |
ise valik vast selle https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730478/ või siis ootaks selle aasta mudeleid, aga kuna loen et vana telekas rikkis siis vist ei kannata oodata?
ja muidugi ei saaks soovitamata jätta OLED-i (55B6J) juhul kui u 500eur eelarvet kergitad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
30.01.2017 10:47:00
|
|
|
| Saksamaal hakkab kehtima miski uus standard TVB-T2 HD + CI moodul. Uuematel telekatel on see tugi juba olemas. Meie poes ei teadnud müüja midagi TVB-T2 - st.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 10:59:52
|
|
|
Ikka DVB-T2
Eelmise aasta LG peaks kõik seda toetama, pm eelmise aasta mudelitel peaks see kõigil küljes olema, kui just mingi x firma mudeliga tegu ole.
Usun, et ka varasematel.
Neid ikka küllaga ja peale
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=993f7c94b2d551b599930a8cbe981eac
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.01.2017 11:03:45
|
|
|
| Raul kirjutas: |
Muretult selles mõttes, et valik oleks hinna/omaduste ja kvaliteedi suhtelt ostuhetkel paigas. Antud hetkel tunduvad ju 4k ja HDR "must have" valikutena. See, et tootjad suudavad vahepeal veel tekitada hunnikutes 2-3 tähelisi ühendeid, on garanteeritud aga see ei sega telekavaatamist ilma nendeta. Vana Sony KDL 40W4500 näitab ka pilti aga mõned praod ekraanis annavad tunda  |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730487/ - kui 3D pole vaja, siis see peaks oma hinna ees parim olema hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
30.01.2017 12:51:49
|
|
|
| kui sony, siis KD-55XD9305, muul juhul ei näe mõtet. XD93 eeliseks LG ees VA paneel, aga samas see ka sõltub kuidas keegi soovib asja näha... Siin võrdlus minu pakutud LG-ga http://www.displayspecifications.com/en/comparison/d80d1bec LG eelis jällegi Dolby vision ja minu arvates on ka Web OS asjalikum kui android! Lisaks ei saa märkimata jätta, et LG tipp (9-seeria) on oluliselt soodsam kui sony 9-seeria!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 12:59:15
|
|
|
http://omgue.com/lg-2017-oled-tvs-now-up-for-preorder-starting-at-2500/
| tsitaat: |
LG / B&H
Looks like you’ll pay at least $500 more to own a 2017 LG OLED TV compared to the 2016 version.
In advance of any official pricing announcement from LG itself, retailer B&H has posted preorder pages for the 55-inch ($2,500) and 65-inch ($4,000) sizes in LG’s C7 series of OLED TVs. We expect other retailers to follow suit soon.
|
See siis C-seeria. B peaks natuke odavam vist olema.
Kuigi nats imelik, et hinda on juurde vändatud. Vb kombivad turgu
Siin saksa keelset infot
http://www.4kfilme.de/us-preise-lg-2017-oled-fernseher/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
30.01.2017 13:02:36
|
|
|
jeesus188, kui aus olla siis ei imesta et kallim, ikkagi nelja sorti HDR ja veidi brightnessi juures jne ...kuigi kui B6 vs B7 hinnavahe jääks 500eur siis isegi võtaks vast B6-e
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 13:07:21
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
jeesus188, kui aus olla siis ei imesta et kallim, ikkagi nelja sorti HDR ja veidi brightnessi juures jne ...kuigi kui B6 vs B7 hinnavahe jääks 500eur siis isegi võtaks vast B6-e  |
Samas saksa lingil B7 pole, aga C7 on odavam . Kuigi see aasta ei erine paneelid vaid niisama bling-bling
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.01.2017 15:40:53
|
|
|
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.01.2017 15:57:33
|
|
|
direct-led on kallim/parem kui edge-led
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
30.01.2017 17:29:47
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline. |
ega tal juhuslikult topelttuunerid pole?
ja HDR tugi?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.01.2017 18:01:07
|
|
|
HDR tugi on olemas.
Topelttuunereid vist mitte, aga endal vajadus selle järele puudub ka.
| londiste kirjutas: |
| direct-led on kallim/parem kui edge-led |
"Tänu" sellele pole küll telekas nii seksikalt õhuke, mis tänapäeval vist paljudele oluline on.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
30.01.2017 21:36:51
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline. |
Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest....
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
30.01.2017 22:01:36
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline. |
Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta
https://www.youtube.com/watch?v=VVZR2CHEzQI
Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
30.01.2017 22:32:20
|
|
|
Ostsin nädalake tagasi tööle 70" Samsungi 70KU6072.
Ausalt öeldes jätab pildi kvaliteet täiesti "meh" mulje aga suurus oli oluline, seetõttu jäi kvaliteet tahaplaanile ja ega mingi Powerpointi või Exceli näitamiseks teab-mis-kvaliteeti vaja polegi.
Filme vaataks pigem koduselt ~10a vana 1024x768 resoga 42" Pana plasmalt
Alguses häiris triibuline pilt aga see oli ilmselt tingitud dynamic contrastist ja peale selle maha keeramist asi nagu paranes. Siiski on valge tausta ebaühtlus minu silma jaoks häirivalt märgatav.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.01.2017 22:47:31
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest.... |
Mulle täitsa meeldib ja probleeme pole küll esinenud. Väga mugav on Kodi't kasutada erineva meedia vaatamiseks/kuulamiseks.
Ja muidugi Google Cast
| hobihall kirjutas: |
Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta.
Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode  |
Ei kasuta teda arvutikuvarina, nii et pole selle probleemiga kokku puutunud.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
30.01.2017 23:21:27
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest.... |
Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid. Muidugi hea pluss on see, et saab peaaegu kõiki Androidil olevaid programme telekasse installida. Eriti hea programm on Torrent Stream Controller millega saab tasuta vaadata terve persetäis kanaleid k.a HD kanaleid ja Viasat Sport Balticut.
KODI-t ma ise ei kasuta aga olen proovinud. Eelistan PLEX-i.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.01.2017 23:54:16
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| udumees kirjutas: |
| Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest.... |
Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid. |
Mis probleemid need siis on?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.01.2017 00:02:44
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| udumees kirjutas: |
| Kudaa Android on? Räägivad hirmujutte sellest.... |
Saan rääkida omast kogemusest Philipsi näol ja see on ikka väga kohutav. Eks suur osa ole ka Philipsi hiinlastel, kes vist ei oska Androidi korralikult tööle saada. Samas olen lugenud, et ka Sony-l on samad probleemid. |
Mis probleemid need siis on? |
Vigane soft. Küll ei suutnud telekas pildisätteid meeles hoida. Siis rikuti punane värv ära. Praegu on audiolääg millest ei suudeta jagu saada. Kellel läks tv öösel ise tööle. Osadel ei tööta Googlecast. Mõndadel mudelitel ei tööta 3D ega ka Ambilight. Kellel teeb kogu aeg restarte jne jne. Probleeme on palju. Eriti masendav on see, et Androidi interface ei suudeta vähemalt 1080p peale teha. 720p 4K teleris on päris kohutav.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
31.01.2017 00:07:44
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
Ise otsin ca kuu tagasi Sony KD-55XD7005 ära ja olen vägagi rahul.
Enne ostu sai poes kõrvuti võrreldud ka 8.seeria mudeliga ja minu silm seda hinnavahet õigustavat kvaliteedivahet küll ei suutnud näha. Lisaks meeldis mulle XD70 mudeli Direct-LED taustvalgustus versus kallimate mudelite Edge-LED.
Näiteks sõber võttis endale prooviks XE93 mudeli, aga saatis selle peale paaripäevast proovimist poodi tagasi, kuna taustvalgustus oli laiguline. |
Paistab et image retentioni/burn-in nägemiseks pole vaja OLEDi osta
https://www.youtube.com/watch?v=VVZR2CHEzQI
Mingi LG featuur, kuna IPS samuti LG toode  |
Jah, VA-l seda ei esine. Samas Sony X700 ongi üks väga õnnetu isend selle koha pealt.
http://www.rtings.com/tv/learn/image-retention-burn-in
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.01.2017 08:53:49
|
|
|
kuulge, mis kõrgusele peaks teleri panema, kui seinale tahta panna?
Telerialused on ju vaid mingi 30cm kõrged. Seinal nii madalal tunduks nagu imelik või?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2017 09:09:09
|
|
|
Oleneb teleka suurusest. Üldiselt vaatamisasendi silmade kõrgus on kindla peale minek
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
31.01.2017 09:12:11
|
|
|
| 30 cm põrandast? Kui sul 120+ tolli on, siis vast küll. Muidu ikka vaata diivani/istekoha kõrguse järgi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.01.2017 09:14:10
|
|
|
kui teleka tsenter võtta aluseks silmade kõrgusega, siis ei olene teleka suurusest ju midagi.
Kui mul on 55'', siis selle keskpunkt diivanil istuva inimese silmadega ühel kõrgusel on vist OK...
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
31.01.2017 09:18:23
|
|
|
Ma panin seinale piisavalt kõrgele, et pägalikud ei ulataks käperdama, aga nad kasvavad...
Muidu ekraani kõrgus oleneb sellest, kuidas oled harjunud või tahad ekraani vaadata, kui vaatad ilusti istudes, siis peaks olema mugavaim silmade asend, pilk silmade kõrguselt natuke alla suunatud, see pidavat olema evolutsiooniliselt kõige loomulikum vaatamise asend - inimene on harjunud nt kõndides vaatama mitte silmade kõrgusele vaid natuke allapoole, teerada - jalgade ette.
Omast kogemusest, seinal telekat on hea vaadata pikutades, pea padjal. Mul elutoa telekas seinal, ja magamistoa oma kapil ja magamistoa telekat on voodist kehvem (pead padjal kaela painutama, et vaadata allapoole) vaadata kui elutoa telekat diivanil lesides
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
31.01.2017 09:38:19
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| H_K, kas sul telekas üleval ka natuke allapoole kallutatud on? |
natuke on jah, mul liikuv seinakinnitus saan kallutada, seinast eemale sikutada jm teha. Ega ta mul päris lae all ei ole, püsti seistes teleka alumine serv kuskil rinna kohal, aga eks oleneb ka kui kaugelt vaadata, et mugav oleks.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|