|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.08.2016 02:19:32
|
|
|
Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
12.08.2016 12:08:00
|
|
|
Ah, meenus, et olümpial kergejõustik on TV3 pärusmaa. Mis variandid on seda netist näha? Täna Kanter ja Kupper "keset päeva" ja tööinimene telerini ei jõua.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
12.08.2016 18:43:27
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Ah, meenus, et olümpial kergejõustik on TV3 pärusmaa. Mis variandid on seda netist näha? Täna Kanter ja Kupper "keset päeva" ja tööinimene telerini ei jõua. |
Abi osutatud
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.08.2016 18:26:08
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok? |
Pole veel ETV striime korralikult tööle saanud. Ei tea, mis värk on, töötab siis kui ise tahab.
m3u8 fail näitab "0 bytes"
ETV2 klikkides:
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
13.08.2016 20:24:31
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok? |
Pole veel ETV striime korralikult tööle saanud. Ei tea, mis värk on, töötab siis kui ise tahab.
m3u8 fail näitab "0 bytes"
ETV2 klikkides:
 |
Tundub, et wowza geoblock.
Proovi mirrorit http://wowza3.err.ee/live/etv2h/playlist.m3u8
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2016 00:05:48
|
|
|
Sain juba tööle. Geoblokk ikka jah krt, a noh, mis mul viriseda, pole Eestis maksumaksja ka.
Keegi teab kuidas saaks BT Sport 1 HD ja BT Sport 2 HD kanaleid vaadata? Võib olla tasuline variant ka.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2016 00:15:56
|
|
|
satilt tulevad. Pead vaid enigma2 põhise boxi ja taldriku muretsema
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2016 00:17:07
|
|
|
| Hah, seda kindlasti. Pidasin silmas mingit IPTV lahendust.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
21.08.2016 18:20:16
|
|
|
Kuidas selle nüüd Kodis ära seadistada?
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2nks
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2016
|
23.08.2016 17:40:11
|
|
|
| kussu, sul see kava app ikka jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.08.2016 17:53:09
|
|
|
Oleks ka huvitatud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
23.08.2016 18:27:24
|
|
|
| m2nks kirjutas: |
| kussu, sul see kava app ikka jookseb? |
Jookseb? Kuhu?
Ütleme siis nii, et personaalne versioon töötab kogusaeg.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.08.2016 23:49:38
|
|
|
| K3891 kirjutas: |
Kuidas selle nüüd Kodis ära seadistada?  |
Facebook grupis neil juhend ja klienditugi olemas.
https://www.facebook.com/groups/directiptv/
Ma sain SPMC-s (Kodi fork) ka kenasti tööle.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marjok
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2010
|
19.12.2016 03:10:39
|
|
|
On kellelgi ideid, kuidas viasat history,national geographic,discovery live tv/kordussaadete linke saada, või mingit lehte, kus neid saab mõne kopika eest vaadata?
Proovisin history ametlikku äppi tõmmata play store'i, kuid see ei ole Eestis saadaval...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K4rm0
HV vaatleja
liitunud: 01.03.2013
|
24.12.2016 14:33:49
|
|
|
Tere, kas keegi teab kas keegi pakub eesti iptv linke?
Kas või tasulist teenust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
24.12.2016 15:03:16
|
|
|
leisertv.com, Välismaa VPN peab kasutama.
Starman TV Evrywhere
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.12.2016 20:27:23
|
|
|
| Kõik kohalikud telekanalid ju pakuvad internetis vaatamise võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.01.2017 23:01:16
|
|
|
ETV+ @ acestream 4609a123b6f8b683469781e6623a9196dc91bc71
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Halls
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2009
|
21.01.2017 18:03:51
|
|
|
| Kunagi vahemalt oli küll nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
21.01.2017 18:11:28
|
|
|
ffplay fail.ts on koos audioga
Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida.
Näpunäiteid?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.01.2017 18:14:29
|
|
|
No ffmpeg on ju igati skriptimissõbralik. Sellega transportstriimi kokku kleepimine pole eriline probleem.
Suurem töö oleks arvatavasti selle pleilisti parsimine ja sealt url'ide välja nokkimine
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.01.2017 19:48:56
|
|
|
| c3ltic kirjutas: |
| Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida. |
Teed nalja vä? FFmpeg-ga laed ju m3u8 alla.
FFmpeg -i "http://orbit2.starman.ee/session/misiganes.m3u8....." -vcodec copy -acodec copy "video.ts"
Või kui just tõesti mitu audiostriimi on, pead täpsustama, stiilis "-acodec copy -map 0:2" vms.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
21.01.2017 20:02:22
|
|
|
Tehtud!
Uued kogemused ka teistele kirja, kel sama tee käia:
1. tve.starman.ee lehel tarvis valmis vaadata saade või film, mida "järelvaadata", vastavalt mugavusastmele võib kerida õigesse kohta, sest järelvaatamisel pole kõik saated õigete ajatemplitega. Vali ka sobiv kvaliteet
2. ctrl+shift+i ning sealt edasi juba network - media
3. pane ajamasin käima ning näed seal Media tabi all jooksmas *.ts failide nimekirja. Failid on nummerdatud ja kõige väiksema numbriga fail on esimene tükk. Klikka videoaknas oma saade või film lõppu, sinna kus reaalne saade lõpeb ja lase veidi joosta. kui saade lõpeb, siis näed all Media tabis viimast ts failitükki.
4. paremklikk selle ts faili peal ning Copu URL
5. paste notepadi ning sama tee ka lõputüki aadressiga - nüüd on sul kaks meediafaili aadressi, algustükk ja lõputükk ( a la fail00123_50001.ts ja fail00123_50234.ts ) Antud näites koosneb saade 234 tükist.
6. uGet - http://ugetdm.com/downloads
7. ava uGet ning vali File - Batch Download - URL sequence download
8. avanenud aknas paste link ning asenda muutuv osa failinimest tärniga * (eespool näites fail00123_*.ts); pane paika digits (eespool näite põhjal 5 numbrit on muutuvad) ja from/to vastavad alg- ja lõputüki numbrid (eespool näite põhjal from 50001 to 50234)
9. kontrolli näidise aknas, kas tükid jooksevad korralikult ning vajuta FORWARD
10. kõik läbi, mine /user/sinunimi kausta ning näed seal tervet hunnikut ts faile. Tee uus kaust ja tõsta failid sinna.
11. ava notepad ning paste sinna: copy /b *.ts output.ts
12 salvesta samasse kausta bat failina (mitte txt)
13. mine kausta ja käivita bat fail, oota kuni kõik tehtud ning ongi videofail olemas, nimega output.ts
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilX
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2005

|
26.01.2017 21:44:19
|
|
|
Kas TV3 täna õhtul oleks võimalik mingil viisil vaadata?
_________________ remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
26.01.2017 23:58:33
|
|
|
| VilX kirjutas: |
| Kas TV3 täna õhtul oleks võimalik mingil viisil vaadata? |
PS!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
28.01.2017 01:14:30
|
|
|
Kas endine 7 ja nüüs siis MyHits oleks ka kuidagi arvutis vaadatav?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.01.2017 11:20:40
|
|
|
| Kas nende kodukal pole linki, vanasti 7-l justkui oli? Ilmselt siiski mäletan valesti. Aga HbbTV striim töötab arvutis vaid minutikese korralikult, siis hakkab jamama, vanasti oli sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2017 13:27:09
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kas nende kodukal pole linki, vanasti 7-l justkui oli? Ilmselt siiski mäletan valesti. Aga HbbTV striim töötab arvutis vaid minutikese korralikult, siis hakkab jamama, vanasti oli sama jama. |
Peale umbes minutit hakkab tulema jah
Spoiler 
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 4, expected 13) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 13, expected 5) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 12, expected 10) for PID 17
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 3, expected 2) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 12, expected 11) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 4, expected 3) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 13, expected 12) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 10, expected 8) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 3, expected 1) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 14, expected 11) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 7, expected 4) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 1, expected 15) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 10, expected 9) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 3, expected 2) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 12, expected 11) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 6, expected 4) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 15, expected 13) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 2, expected 0) for PID 17
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 5, expected 4) for PID 281
ts error: libdvbpsi (misc PSI): Bad CRC_32 table 0x2 !!!
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PMT decoder): invalid section (table_id == 0x00 expected 0x02)
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 14, expected 13) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 7, expected 6) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 2, expected 0) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 11, expected 9) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 13, expected 12) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 5, expected 3) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 9, expected 8) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 2, expected 1) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 11, expected 10) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 5, expected 3) for PID 0
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 14, expected 12) for PID 281
ts error: libdvbpsi (PSI decoder): TS discontinuity (received 9, expected 4) for PID 17 |
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taimu
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2007
|
01.02.2017 11:45:57
|
|
|
| Eesmärgiks on suunata ETV järelvaatamine Andtoid telefonilt Chromecastiga telekasse (ilma screen mirroring-ita). Kombinatsioon Kodi + Localcast. TV3Play töötab nii nagu vaja. ETV ja Kanal2 add-onid aga mitte. Ideid, soovitusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanha
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
06.02.2017 13:15:04
|
|
|
Kas keegi kasutab või on kogemusi vaatamisel ka MAG seadmega?
viimati muutis Vanha 02.11.2017 12:18:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
11.02.2017 20:36:05
|
|
|
Kas töötavat ETV striimi on kuskil leidumas täna õhtuks, vaataksin Eesti laulu üle.
Praegused Kodi listis ei paista toimivat enam.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotfried
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006
|
18.02.2017 11:07:06
|
|
|
| Telia Kanal2 UDP'd on kellelgi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blefish
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2016
|
05.03.2017 23:55:35
|
|
|
| Keegi avastanud TV6 striimi kah? Endal minuTV ja TV3 vaatan läbi õhu aga TV6 jääb puudu :/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.03.2017 20:35:33
|
|
|
Kas keegi teab mõnda sellist (heli)striimide salvestamise lahendust, kuhu saaks näiteks mingid striimid ära kirjeldada ja neid siis vastavalt ajakavale salvestama panna? Põhimõtteliselt nagu TVHeadend vms. lahendus aga helistriimidele.
Mõtlen midagi sellist, mis suudab nö. 'headless' masinas töötada. Desktop'i rakendused jätaks esialgu kõrvale.
Leidsin Radiorecorder'i nimelise asja, mis on streamripper'i frontend. Potentsiaaliga lahendus aga veidike toores.
Iseenesest saaks ju cron'i, at'i ja ffmpeg'iga asja ära teha... aga taolised asjad võiks vähe mugavamalt aetud saada.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2017 21:46:41
|
|
|
scheduled task + vlc?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.03.2017 22:29:43
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| scheduled task + vlc? |
Kah varianti... aga kuulub ka pigem sinna "cron või at + ffmpeg" rubriiki. Toimiks kindlasti hästi aga adminnimis- ja kasutuvmugavus pole just paremate killast (ehk siis WAF on kehvake). Sellepärast ma Headendi näite tõingi - lihtne klõps-klõps ja toimib.
Huvi pärast aga küsin - miks just VLC ja mitte ffmpeg, mplayer vms. tööriist? Kas VLC'l on mingi eelis nende ees?
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.03.2017 22:32:23
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| Kas VLC'l on mingi eelis nende ees? |
Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida, lihtsalt tuimalt salvestab striimi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.03.2017 22:33:36
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| Kas VLC'l on mingi eelis nende ees? |
Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida. |
no ffmpeg'i puhul peaks "-c:a copy" ju suht 1:1'le kettale kirjutama. Ole ainult mees ja ütle väljundisse õige vorming/konteiner
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.03.2017 22:43:58
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| Kas VLC'l on mingi eelis nende ees? |
Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida. |
no ffmpeg'i puhul peaks "-c:a copy" ju suht 1:1'le kettale kirjutama. Ole ainult mees ja ütle väljundisse õige vorming/konteiner |
No sellest "copy" värgist üksi jääb väheks, sest kui FFmpeg avastab sinu salvestatava faili laiendi, on tal lõbu laialt. Päästab vaid .ts faili laiendiks panemine, siis salvestab tuimalt, ilma konvertimata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2017 23:35:26
|
|
|
No üks võimalus on http://borpas.info/iptvplayer
VLC baasil aga scheduler suht next next võimalusega sisse ehitatud. Striimide playlisti pead vaid ise looma ja ette näitama. UDP raadiostriimidega saab hakkama seega ei näe põhjust, miks ei peaks http vms striimid toimima.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
08.03.2017 00:03:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No üks võimalus on http://borpas.info/iptvplayer
VLC baasil aga scheduler suht next next võimalusega sisse ehitatud. Striimide playlisti pead vaid ise looma ja ette näitama. UDP raadiostriimidega saab hakkama seega ei näe põhjust, miks ei peaks http vms striimid toimima. |
Tundub täitsa huvitav. Uurin!
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|