Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 802, 803, 804 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 22:12:26 vasta tsitaadiga

Teliast helistati tagasi (saatsin sama kirja ka otse Teliale), nenditi viga. Pakuti tasuta digiboxi, icon_smile.gif. Krt, see loogika ju ei toimi, sest antud teleka võtmise 1 põhjusi oligi see, et pulte ja boxe oleks vähem. Lubasid siis salvestusele pooleks aastaks soodustuse panna.
E. Vaatasin iseteenindusse, tõepoolest oli 100 % soodustus peal. Soliidne firma, asju tööle ei saa, aga raha ka ei võta beer_yum.gif .
Telia kiituseks peab ütlema, et mu eelmine torin, kus paljusid Vene programme näidati formaadis "tikutops tikutopsis" (st horisontaalis ja vertikaalis servades ribadega) oli nüüdseks enamuses ära lahendatud. Vähemalt nii hetkel tundus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 22:34:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sukelduja, vist või kindlasti? Telia on selles osas sulle vastuse andnud? Pole küll LG peal pikalt pausinud aga UF7787 sellist viga pole väljendanud. Samsal on selline viga olemas kindlasti olnud kui see juba korras pole.


Ei ole korras. Asendati lihtsalt teise veaga.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 23:26:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sukelduja, vist või kindlasti? Telia on selles osas sulle vastuse andnud? Pole küll LG peal pikalt pausinud aga UF7787 sellist viga pole väljendanud. Samsal on selline viga olemas kindlasti olnud kui see juba korras pole.

Samsungil pole korras ja võiksid ise järele proovida LG peal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 00:35:13 vasta tsitaadiga

TNT Comedy-l on programm 1-2 tundi nihkes. Vähemalt salvestiste osas täna õhtul. Ju siis läks kogemata ajavõõnd valeks. Venelastel on vähemalt 1 tund rohkem. TV6 salvestisel oli täna ekraani formaat vale, lasti 4:3-s. Viga oli näha läbi LG äpi.
Huvitav, kas Telial programmide jaoks toimetaja või järelevalve üldse on, või kõik, mis sisse tuleb, lastakse ilma mingi kontrolli ja toimetamiseta kohe edasi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 14.02.2017 00:44:05 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Telia kiituseks peab ütlema, et mu eelmine torin, kus paljusid Vene programme näidati formaadis "tikutops tikutopsis" (st horisontaalis ja vertikaalis servades ribadega) oli nüüdseks enamuses ära lahendatud. Vähemalt nii hetkel tundus.

Mitmed vene (ja ukraina) programmid on hiljuti vahetanud oma 4:3 formaadi 16:9 peale.
Telial sellega küll midagi pistmist ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 08:07:40 vasta tsitaadiga

Juhtimiskeskus jälgib kõike mis silma hakkab, võetakse info ka kliendipöördumistest ja pannakse kokku. Nii tekibki aegajalt kanalitele alla, et ühel või teisel on tehnilised probleemid. Info edastatakse programmi tootjale ja siis oodatakse lahendust, pisivigade pärast just pilti pimedaks ei tehta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 10:45:02 vasta tsitaadiga

Telia videolaenutuses ei saa filmi nime järgi otsida? icon_eek.gif
Kas seal on tõesti nii vähe filme, et viitsitakse lapata noolega?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 10:46:50 vasta tsitaadiga

Korralikult kuuma saab Telia TV hektel Sky Plusist.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 10:47:38 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Korralikult kuuma saab Telia TV hektel Sky Plusist.

Saavad jah icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 11:04:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Telia videolaenutuses ei saa filmi nime järgi otsida? icon_eek.gif
Kas seal on tõesti nii vähe filme, et viitsitakse lapata noolega?


Otsingust (mitte ainult videolaenutuse omast) rääkida, siis selle kohta öeldi juba ammu-ammu see kulunud sõnapaar: "töö käib".

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 14.02.2017 11:47:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Juhtimiskeskus jälgib kõike mis silma hakkab, võetakse info ka kliendipöördumistest ja pannakse kokku. Nii tekibki aegajalt kanalitele alla, et ühel või teisel on tehnilised probleemid. Info edastatakse programmi tootjale ja siis oodatakse lahendust, pisivigade pärast just pilti pimedaks ei tehta.

Ma saan aru küll, et kui mingi vene TV kanal on otsustanud oma pildiformaadi 4:3 pealt 16:9 peale viia, et natukegi ajaga kaasas käia, siis tahad ka selle Telia teeneks lugeda. Midagi muud tõesti võtta ei ole enam?
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 12:45:43 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Korralikult kuuma saab Telia TV hektel Sky Plusist.


Mida temaga seal tehakse? Mul telekal pilt veel olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 12:48:41 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Korralikult kuuma saab Telia TV hektel Sky Plusist.


Mida temaga seal tehakse? Mul telekal pilt veel olemas.

Lahati videolaenutust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:30:03 vasta tsitaadiga

Pold suurt midagi, jahuti otsingu puudumise üle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:38:23 vasta tsitaadiga

eks võite ise järgi kuulata http://player.skyplus.fm/?archive=hommik&date=2017-02-14#
09:40 ajal

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:56:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Telia videolaenutuses ei saa filmi nime järgi otsida? icon_eek.gif
Kas seal on tõesti nii vähe filme, et viitsitakse lapata noolega?

Paraku ei tea inimene isegi mis filmi ta vaadata tahab ja isegi kui teab, siis ei tea filmi nime.
Tihtilugu püüan puldiga teleri youtube äpis tähti tabada ja klõbistada kuid pigem loobun ja valin video telefonist ning suunan ekraanile.

Ehitada kasutu lisafunktsionaalsus videolaenutusse 10k € eest oleks vist suhteliselt jabur. Pigem mõelda lahendus mis kasutajale toimib ja sobib, näiteks personaliseeritud sisu, pakutakse neid filme mida kasutaja varem vaadanud on ja sealt leiab ehk kiiremini sobiva. Valid telefonist filmi välja ka käivitad?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:58:23 vasta tsitaadiga

Kui juba otsingu lisamine 10k € maksab siis ei tahagi teada, palju see videolaenutus ise maksis icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:58:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui juba otsingu lisamine 10k € maksab siis ei tahagi teada, palju see videolaenutus ise maksis icon_eek.gif

sa ei kujuta ettegi palju programmeerija ühe nupukese ehitamise eest raha tahab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 15:10:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tihtilugu püüan puldiga teleri youtube äpis tähti tabada ja klõbistada kuid pigem loobun ja valin video telefonist ning suunan ekraanile.

No siin on küll asi telekas või tihendis icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 14.02.2017 15:12:09 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pigem mõelda lahendus mis kasutajale toimib ja sobib, näiteks personaliseeritud sisu, pakutakse neid filme mida kasutaja varem vaadanud on ja sealt leiab ehk kiiremini sobiva.


icon_eek.gif ...?

Kordus Filmiriiul rofl.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 15:24:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ehitada kasutu lisafunktsionaalsus videolaenutusse 10k € eest oleks vist suhteliselt jabur.


Nojah icon_lol.gif

Aga ärge siis tehke ainult laenutusse, vaid ka näiteks kordustv-sse. Selle kohta on siin küsitud ja minu meelest ka vastatud, et otsinguga tegeletakse.
Mu silmis on pigem kordustv ilma otsinguta kasutu lisafunktsionaalsus, kuhu on see 10K€ magama pandud ja näppima ei kutsu.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 15:34:09 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
Ehitada kasutu lisafunktsionaalsus videolaenutusse 10k € eest oleks vist suhteliselt jabur.


Nojah icon_lol.gif

Aga ärge siis tehke ainult laenutusse, vaid ka näiteks kordustv-sse. Selle kohta on siin küsitud ja minu meelest ka vastatud, et otsinguga tegeletakse.
Mu silmis on pigem kordustv ilma otsinguta kasutu lisafunktsionaalsus, kuhu on see 10K€ magama pandud ja näppima ei kutsu.


Ei tegeleta otsinguga, tegeletakse lahendusega mis kliendi jaoks töötab ja on mugav.
Seni ma ei näe probleemi meie sajandil kasutada kiiret suunamist nutitelefonist kui otsing peaks oluline olema.

Olen nõus, et puldiga kordusTVs lappamine on meeletult ebamugav ja tüütu tegevus. Olen igapäevane kasutaja. Loodan, et arendus teeb pisut kiiremini kui varem on tehtud aga mina pole nende "boss"
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 15:36:15 vasta tsitaadiga

Pardon, aga ma ei vaata telefoniga telekat. Nagu ka veel tuhanded teisedki.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 15:43:54 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Pardon, aga ma ei vaata telefoniga telekat. Nagu ka veel tuhanded teisedki.


Räägivad kasutajad kes nõudsid kunagi pulti nutitelefonile. icon_smile.gif
Täiesti nõus, ka mina ei kasuta üldiselt nutitelefoni aga otsing on ka näiteks youtube puhul sellega kordades kiirem kui hakata puldiga ekraanil tähti taga ajama, seda enam, kui sa ei tea mida vaadata.
On asju mis ei ole teleri ekraanil läbi löönud, ükskõik kui elemetaarseks me seda peame.

Võimalik, et on kavalamaid viise kuidas kasutaja ekraanil kiirelt soovitud filmi üles leiab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 14.02.2017 15:47:29 vasta tsitaadiga

Kriitika otsingu puudumise üle on igati põhjendatud. Mugavus, mis siiani puudub. Ei saa vaielda ka parima tahtmise juures. Millal tuleb, kaugel teema on jms, ei lahka. Kriitika puuduse üle on arusaadav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 15:52:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ivokas kirjutas:
Pardon, aga ma ei vaata telefoniga telekat. Nagu ka veel tuhanded teisedki.


Räägivad kasutajad kes nõudsid kunagi pulti nutitelefonile. icon_smile.gif
Täiesti nõus, ka mina ei kasuta üldiselt nutitelefoni aga otsing on ka näiteks youtube puhul sellega kordades kiirem kui hakata puldiga ekraanil tähti taga ajama, seda enam, kui sa ei tea mida vaadata.
On asju mis ei ole teleri ekraanil läbi löönud, ükskõik kui elemetaarseks me seda peame.

Võimalik, et on kavalamaid viise kuidas kasutaja ekraanil kiirelt soovitud filmi üles leiab.


Mina nõudsin icon_question.gif icon_eek.gif

Muideks nii harva, kui ma teleris näiteks youtube´t kasutan, teen ma seda LG magic remotega.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:03:12 vasta tsitaadiga

Visake boksid standbysse ja tagasi. Kanal2, Kanal11 ja Kanal12 on HDs. (vähemalt Arrises juba on)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 16:05:28 vasta tsitaadiga

ooooooo, vana nuti kindlasti mitte icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:20:20 vasta tsitaadiga

Kuidagi tuleb ju vana nuti kasutajaid peedistada. icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:38:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ooooooo, vana nuti kindlasti mitte icon_biggrin.gif

Vaata kas on ja anna teada, mis sa niisama tuututad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:38:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ooooooo, vana nuti kindlasti mitte icon_biggrin.gif
Kindel seel, pole ju võimalik tehniliselt listi lisada vms need vabandused olnud on icon_lol.gif Floppy maht on täis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:39:20 vasta tsitaadiga

Eino mõndadel on ikka mölapidamatus.
On olemas seal ju kõik need kanalid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:39:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Telia videolaenutuses ei saa filmi nime järgi otsida? icon_eek.gif
Kas seal on tõesti nii vähe filme, et viitsitakse lapata noolega?

Paraku ei tea inimene isegi mis filmi ta vaadata tahab ja isegi kui teab, siis ei tea filmi nime.
kena üldistamine thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 16:43:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ooooooo, vana nuti kindlasti mitte icon_biggrin.gif

Vaata kas on ja anna teada, mis sa niisama tuututad.

Aegajalt tule tööl ka käia, et raha teenida, et saaks seda Teliale saata doh.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:49:04 vasta tsitaadiga

ei tegelikult on olemas, kanalilisti lõpus. Sai listis SD hd vasta välja vahetatud.

Nüüd siis on jänud viasat oma krempliga, aga need vaevalt järgmise 40 aasta jooksul sinnani jõuavad. Ei jõuta oma 10€ maksev sport balticutki HDsse viia.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 16:50:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui juba otsingu lisamine 10k € maksab siis ei tahagi teada, palju see videolaenutus ise maksis icon_eek.gif

sa ei kujuta ettegi palju programmeerija ühe nupukese ehitamise eest raha tahab icon_biggrin.gif


Tundub, et võiks Teliale allhankena teenust pakkuda. Teades küll kasutatavat tehnoloogiat aga teadmata keerukust ja nägemata ülesehitust pakun ennast siiski 5k€ eest otsingut ehitama icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 14.02.2017 17:14:20 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui juba otsingu lisamine 10k € maksab siis ei tahagi teada, palju see videolaenutus ise maksis icon_eek.gif

sa ei kujuta ettegi palju programmeerija ühe nupukese ehitamise eest raha tahab icon_biggrin.gif


Tundub, et võiks Teliale allhankena teenust pakkuda. Teades küll kasutatavat tehnoloogiat aga teadmata keerukust ja nägemata ülesehitust pakun ennast siiski 5k€ eest otsingut ehitama icon_lol.gif beer_yum.gif


Proof of concept (PoC), demo Telia TV keskkonnas, portimise võimalused (kogu Telia TV keskkond), kiire implementatsiooni võimalused ja 5K€ eest? Tule ja näita ning räägime edasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 17:41:09 vasta tsitaadiga

Peale selveri ja maxima reklaami seal kanal2-s küll miskit suurt vist HDs pole, isegi omasaadete reklaamid on päris jubedat upscale saanud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 18:03:00 vasta tsitaadiga

Mingi türgi sari oli enne, see sakitas ka päris koledalt.
Arrise boksiga vähemalt.

salatoimik kirjutas:
Peale selveri ja maxima reklaami seal kanal2-s küll miskit suurt vist HDs pole, isegi omasaadete reklaamid on päris jubedat upscale saanud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 18:13:59 vasta tsitaadiga

Enne õhtuseid uudiseid vist pole mõtet midagi sealt otsida. Need türklased kõik vist SD sisse ostetud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 14.02.2017 18:21:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ooooooo, vana nuti kindlasti mitte icon_biggrin.gif

Vaata kas on ja anna teada, mis sa niisama tuututad.

Üks ebameeldivus on siiski tekitatud vana menüü kasutajatele.
Kui oled vana menüüga isegi uue Telia TV teenuse peal, siis nn "ajamasin" nende uute HD versioonide peal ei tööta.


viimati muutis seeru 14.02.2017 18:24:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 18:22:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Enne õhtuseid uudiseid vist pole mõtet midagi sealt otsida. Need türklased kõik vist SD sisse ostetud
No ma ei tea, reporteri reklaam oli ka puhas SD icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 18:24:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Enne õhtuseid uudiseid vist pole mõtet midagi sealt otsida. Need türklased kõik vist SD sisse ostetud


"Monk" K12 peal kindlasti SD upscale, Benny Hill see oli isegi SD-st hullema kvaliteediga, õhtul Hubert & Staller, see ikkagi nii uus sari, et peaks HD olema (SD-nagi väga hea pildiga). Mida täheldasin, reklaamid nüüd hoopis valjema heliga, ehmatas lausa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 18:29:31 vasta tsitaadiga

Heliga seoses. Kui tennist näidati eelmine nädal, siis kanal11 oli jubedalt vali heli, teised kanalid olid suisa sosin selle karjumise kõrval
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 19:46:12 vasta tsitaadiga

Hmm, kas keegi ütles, et kui need kanalid HD peale lähevad on kogu sisu seal samuti HD's?
Kui me hakkame siin nüüd Eesti Meedia sisu sorteerima siis äkki peaks eraldi teema tegema?

Info mida siin edasi anti oli see, et need kanalid väljastatakse HD striimina. Ilmselt ettevalmistus olümpiaks mis võiks nagu HD olla.
http://sport.err.ee/v/olympia/864f1aa7-8208-487b-9225-eb9088a74daa/eesti-meedia-omandas-pyeongchangi-ja-tokyo-om-i-ulekandeoigused
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.02.2017 20:04:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ivokas kirjutas:
tsitaat:
Ehitada kasutu lisafunktsionaalsus videolaenutusse 10k € eest oleks vist suhteliselt jabur.


Nojah icon_lol.gif

Aga ärge siis tehke ainult laenutusse, vaid ka näiteks kordustv-sse. Selle kohta on siin küsitud ja minu meelest ka vastatud, et otsinguga tegeletakse.
Mu silmis on pigem kordustv ilma otsinguta kasutu lisafunktsionaalsus, kuhu on see 10K€ magama pandud ja näppima ei kutsu.


Ei tegeleta otsinguga, tegeletakse lahendusega mis kliendi jaoks töötab ja on mugav.
Seni ma ei näe probleemi meie sajandil kasutada kiiret suunamist nutitelefonist kui otsing peaks oluline olema.

Olen nõus, et puldiga kordusTVs lappamine on meeletult ebamugav ja tüütu tegevus. Olen igapäevane kasutaja. Loodan, et arendus teeb pisut kiiremini kui varem on tehtud aga mina pole nende "boss"


Iga kord kui ma proovin midagi MINU.TV äpist arrise boxi saata on mingi ikaldus, kas teleka ekraanil teade et käivitamine ebaõnnestus või lihtsalt must pilt hakkiva heliga. Saatsin äpi kaudu ka tagasisidet, helistati ja uuriti aga rohkem ei kipu ega kõppu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 20:44:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Hmm, kas keegi ütles, et kui need kanalid HD peale lähevad on kogu sisu seal samuti HD's?
Kui me hakkame siin nüüd Eesti Meedia sisu sorteerima siis äkki peaks eraldi teema tegema?

Info mida siin edasi anti oli see, et need kanalid väljastatakse HD striimina. Ilmselt ettevalmistus olümpiaks mis võiks nagu HD olla.
http://sport.err.ee/v/olympia/864f1aa7-8208-487b-9225-eb9088a74daa/eesti-meedia-omandas-pyeongchangi-ja-tokyo-om-i-ulekandeoigused

Eraldi kanalite teemat pole. Lisaks postitati, et telia keskonnas tuli kanal2 HD.

Vaatan praegu uudiseid ja no paberite järgi võib see olla, aga etv-de kõrval küll kriitikat ei kannata thumbs_down.gif
E:

Jube

Helistage kui uuesti hd peale üritavad minna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 21:18:39 vasta tsitaadiga

Njaa kui nüüd pildikvaliteedist üldiselt rääkida siis ilmselt bluray'd ei oodanud taaskord keegi aga kui silmad ikka kehvad ja sd ning hd striimil vahet ei tee, käivitage eelmise nädala radar ja hetkel käiv saade kordusTVst kordamööda. Ehk siis pilt arusaadavam, ikka nõus, alati võiks parem olla aga mõni loll (minusugune) on rahul sellega, et niigi suur areng toimus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 21:39:05 vasta tsitaadiga

Vanasti ponud võrdlust võtta, aga hetkel etv-d kõrvale pannes siis no comments.
Mu silmanägemine pole üleöö kadunud, ausalt. Võin ka paberi selle kohta tuua kui raske uskuda icon_rolleyes.gif

Ma kordustest ei tea midagi, ma vaatasin live pilti.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.02.2017 21:51:53 vasta tsitaadiga

Juurdetulnud kanalites lihtsalt pole eriti tootja poolt HD sisu, mida indrekp ka ütles. Ega polnud ka ETV'l kui nad alustasid katsetega, enamik oli lihtviisil upscale.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 802, 803, 804 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.