Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2016 02:19:32 vasta tsitaadiga

Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2016 12:08:00 vasta tsitaadiga

Ah, meenus, et olümpial kergejõustik on TV3 pärusmaa. Mis variandid on seda netist näha? Täna Kanter ja Kupper "keset päeva" ja tööinimene telerini ei jõua.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2016 12:19:35 vasta tsitaadiga

Dijital, https://playplus.ee icon_question.gif Iseasi kas neil olümpiaks netiõigused on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2016 18:43:27 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Ah, meenus, et olümpial kergejõustik on TV3 pärusmaa. Mis variandid on seda netist näha? Täna Kanter ja Kupper "keset päeva" ja tööinimene telerini ei jõua.


Abi osutatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2016 18:26:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok?

Pole veel ETV striime korralikult tööle saanud. Ei tea, mis värk on, töötab siis kui ise tahab.
m3u8 fail näitab "0 bytes"

ETV2 klikkides:

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2016 20:24:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mõlemad töötavad sealt tsitaadist
Geoblok?

Pole veel ETV striime korralikult tööle saanud. Ei tea, mis värk on, töötab siis kui ise tahab.
m3u8 fail näitab "0 bytes"

ETV2 klikkides:



Tundub, et wowza geoblock.
Proovi mirrorit http://wowza3.err.ee/live/etv2h/playlist.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 00:05:48 vasta tsitaadiga

Sain juba tööle. Geoblokk ikka jah krt, a noh, mis mul viriseda, pole Eestis maksumaksja ka.


Keegi teab kuidas saaks BT Sport 1 HD ja BT Sport 2 HD kanaleid vaadata? Võib olla tasuline variant ka.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 00:15:56 vasta tsitaadiga

satilt tulevad. Pead vaid enigma2 põhise boxi ja taldriku muretsema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 00:17:07 vasta tsitaadiga

Hah, seda kindlasti. Pidasin silmas mingit IPTV lahendust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 00:33:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, proovi järgi. väidetavalt 2 päeva trial
http://www.uksky.tv

edit muidu võid seda redditi uurida https://www.reddit.com/r/IPTV/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2016 16:42:21 vasta tsitaadiga

salatoimik, tänud, uurin.


edit:
Töötab, korralik pilt.
https://www.full-hd-iptv.com


edit2:
Tegin 3 kuu liitumise, 245 kanalit, enamus HD. Super hind.
http://directiptv.co/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2016 18:20:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Tegin 3 kuu liitumise, 245 kanalit, enamus HD. Super hind.
http://directiptv.co/


Kuidas selle nüüd Kodis ära seadistada? icon_rolleyes.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2nks
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2016




sõnum 23.08.2016 17:40:11 vasta tsitaadiga

kussu, sul see kava app ikka jookseb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2016 17:53:09 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitatud
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2016 18:27:24 vasta tsitaadiga

m2nks kirjutas:
kussu, sul see kava app ikka jookseb?


Jookseb? Kuhu?

Ütleme siis nii, et personaalne versioon töötab kogusaeg. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2016 23:49:38 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
SKG kirjutas:

Tegin 3 kuu liitumise, 245 kanalit, enamus HD. Super hind.
http://directiptv.co/


Kuidas selle nüüd Kodis ära seadistada? icon_rolleyes.gif

Facebook grupis neil juhend ja klienditugi olemas.
https://www.facebook.com/groups/directiptv/

Ma sain SPMC-s (Kodi fork) ka kenasti tööle.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 21:28:51 vasta tsitaadiga

Jälgi jõuluõlle valmimist @ Maaleht/delfi.

http://m364x.babahhcdn.com/delfi/monster1/playlist.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marjok
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010




sõnum 19.12.2016 03:10:39 vasta tsitaadiga

On kellelgi ideid, kuidas viasat history,national geographic,discovery live tv/kordussaadete linke saada, või mingit lehte, kus neid saab mõne kopika eest vaadata? icon_smile.gif
Proovisin history ametlikku äppi tõmmata play store'i, kuid see ei ole Eestis saadaval... beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K4rm0
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2013




sõnum 24.12.2016 14:33:49 vasta tsitaadiga

Tere, kas keegi teab kas keegi pakub eesti iptv linke?
Kas või tasulist teenust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 15:03:16 vasta tsitaadiga

leisertv.com, Välismaa VPN peab kasutama.
Starman TV Evrywhere
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 20:27:23 vasta tsitaadiga

Kõik kohalikud telekanalid ju pakuvad internetis vaatamise võimalust.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 23:01:16 vasta tsitaadiga

ETV+ @ acestream 4609a123b6f8b683469781e6623a9196dc91bc71
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 17:49:04 vasta tsitaadiga

Starmani TV Everywhere. On mingi võimalus sealset striimi laadida?
Oma teadmistega jõudsin niikaugele, et mul on terve posu 10 sekundi pikkuseid ts faile ning siis veel m3u8 fail, kus need ts omad ära indekseeritud. VLC stream+convert jookseb kokku. Kui downloadin ts faile üksikult ja käivitan VLC-s siis pilt on aga häält pole.

Säärase käsuga kutsutakse striiming ellu:
Spoiler Spoiler Spoiler


Too index.m3u8 fail sisaldab viiteid kolmele järgnevale m3u8 failile, vastavalt siis videopildi kvaliteedile. Mitte kusagilt ei leia aga viidet audiostriimile.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 18:00:55 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Starmani TV Everywhere. On mingi võimalus sealset striimi laadida?
Oma teadmistega jõudsin niikaugele, et mul on terve posu 10 sekundi pikkuseid ts faile ning siis veel m3u8 fail, kus need ts omad ära indekseeritud. VLC stream+convert jookseb kokku. Kui downloadin ts faile üksikult ja käivitan VLC-s siis pilt on aga häält pole.

Säärase käsuga kutsutakse striiming ellu:
Spoiler Spoiler Spoiler


Too index.m3u8 fail sisaldab viiteid kolmele järgnevale m3u8 failile, vastavalt siis videopildi kvaliteedile. Mitte kusagilt ei leia aga viidet audiostriimile.


Lase see striim ffmpeg-ga käima, kas siis on hääl?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 18:03:51 vasta tsitaadiga

Kunagi vahemalt oli küll nii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 18:11:28 vasta tsitaadiga

ffplay fail.ts on koos audioga thumbs_up.gif

Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida.

Näpunäiteid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 18:14:29 vasta tsitaadiga

No ffmpeg on ju igati skriptimissõbralik. Sellega transportstriimi kokku kleepimine pole eriline probleem.
Suurem töö oleks arvatavasti selle pleilisti parsimine ja sealt url'ide välja nokkimine
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 19:48:56 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida.

Teed nalja vä? FFmpeg-ga laed ju m3u8 alla.
FFmpeg -i "http://orbit2.starman.ee/session/misiganes.m3u8....." -vcodec copy -acodec copy "video.ts"
Või kui just tõesti mitu audiostriimi on, pead täpsustama, stiilis "-acodec copy -map 0:2" vms.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 20:02:22 vasta tsitaadiga

Tehtud!

Uued kogemused ka teistele kirja, kel sama tee käia:

1. tve.starman.ee lehel tarvis valmis vaadata saade või film, mida "järelvaadata", vastavalt mugavusastmele võib kerida õigesse kohta, sest järelvaatamisel pole kõik saated õigete ajatemplitega. Vali ka sobiv kvaliteet
2. ctrl+shift+i ning sealt edasi juba network - media
3. pane ajamasin käima ning näed seal Media tabi all jooksmas *.ts failide nimekirja. Failid on nummerdatud ja kõige väiksema numbriga fail on esimene tükk. Klikka videoaknas oma saade või film lõppu, sinna kus reaalne saade lõpeb ja lase veidi joosta. kui saade lõpeb, siis näed all Media tabis viimast ts failitükki.
4. paremklikk selle ts faili peal ning Copu URL
5. paste notepadi ning sama tee ka lõputüki aadressiga - nüüd on sul kaks meediafaili aadressi, algustükk ja lõputükk ( a la fail00123_50001.ts ja fail00123_50234.ts ) Antud näites koosneb saade 234 tükist.
6. uGet - http://ugetdm.com/downloads
7. ava uGet ning vali File - Batch Download - URL sequence download
8. avanenud aknas paste link ning asenda muutuv osa failinimest tärniga * (eespool näites fail00123_*.ts); pane paika digits (eespool näite põhjal 5 numbrit on muutuvad) ja from/to vastavad alg- ja lõputüki numbrid (eespool näite põhjal from 50001 to 50234)
9. kontrolli näidise aknas, kas tükid jooksevad korralikult ning vajuta FORWARD
10. kõik läbi, mine /user/sinunimi kausta ning näed seal tervet hunnikut ts faile. Tee uus kaust ja tõsta failid sinna.
11. ava notepad ning paste sinna: copy /b *.ts output.ts
12 salvesta samasse kausta bat failina (mitte txt)
13. mine kausta ja käivita bat fail, oota kuni kõik tehtud ning ongi videofail olemas, nimega output.ts
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 26.01.2017 21:44:19 vasta tsitaadiga

Kas TV3 täna õhtul oleks võimalik mingil viisil vaadata?
_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 23:58:33 vasta tsitaadiga

VilX kirjutas:
Kas TV3 täna õhtul oleks võimalik mingil viisil vaadata?


PS!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2017 01:14:30 vasta tsitaadiga

Kas endine 7 ja nüüs siis MyHits oleks ka kuidagi arvutis vaadatav? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 11:20:40 vasta tsitaadiga

Kas nende kodukal pole linki, vanasti 7-l justkui oli? Ilmselt siiski mäletan valesti. Aga HbbTV striim töötab arvutis vaid minutikese korralikult, siis hakkab jamama, vanasti oli sama jama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 13:27:09 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas nende kodukal pole linki, vanasti 7-l justkui oli? Ilmselt siiski mäletan valesti. Aga HbbTV striim töötab arvutis vaid minutikese korralikult, siis hakkab jamama, vanasti oli sama jama.

Peale umbes minutit hakkab tulema jah

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taimu
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2007




sõnum 01.02.2017 11:45:57 vasta tsitaadiga

Eesmärgiks on suunata ETV järelvaatamine Andtoid telefonilt Chromecastiga telekasse (ilma screen mirroring-ita). Kombinatsioon Kodi + Localcast. TV3Play töötab nii nagu vaja. ETV ja Kanal2 add-onid aga mitte. Ideid, soovitusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanha
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 06.02.2017 13:15:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab või on kogemusi vaatamisel ka MAG seadmega?

viimati muutis Vanha 02.11.2017 12:18:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 11.02.2017 20:36:05 vasta tsitaadiga

Kas töötavat ETV striimi on kuskil leidumas täna õhtuks, vaataksin Eesti laulu üle.
Praegused Kodi listis ei paista toimivat enam. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 20:57:00 vasta tsitaadiga

http://striimid.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
http://etvstream.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
rtmp://striimid.err.ee/live/smil:etvh
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 20:58:57 vasta tsitaadiga

Oskar.r kirjutas:
Kas töötavat ETV striimi on kuskil leidumas täna õhtuks, vaataksin Eesti laulu üle.
Praegused Kodi listis ei paista toimivat enam. thumbs_down.gif

http://wowzalive.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w1494986001_b1544100_slest.m3u8 @ 720p

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotfried
HV vaatleja
Gotfried

liitunud: 26.03.2006




sõnum 18.02.2017 11:07:06 vasta tsitaadiga

Telia Kanal2 UDP'd on kellelgi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2017 11:56:32 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9371518#9371518
Sinna panin nimekirja, siia enam ei mahu, serveri kettaruum saab muidu otsa. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blefish
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2016




sõnum 05.03.2017 23:55:35 vasta tsitaadiga

Keegi avastanud TV6 striimi kah? Endal minuTV ja TV3 vaatan läbi õhu aga TV6 jääb puudu :/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 20:35:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mõnda sellist (heli)striimide salvestamise lahendust, kuhu saaks näiteks mingid striimid ära kirjeldada ja neid siis vastavalt ajakavale salvestama panna? Põhimõtteliselt nagu TVHeadend vms. lahendus aga helistriimidele.
Mõtlen midagi sellist, mis suudab nö. 'headless' masinas töötada. Desktop'i rakendused jätaks esialgu kõrvale.

Leidsin Radiorecorder'i nimelise asja, mis on streamripper'i frontend. Potentsiaaliga lahendus aga veidike toores.

Iseenesest saaks ju cron'i, at'i ja ffmpeg'iga asja ära teha... aga taolised asjad võiks vähe mugavamalt aetud saada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 21:46:41 vasta tsitaadiga

scheduled task + vlc?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 22:29:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
scheduled task + vlc?

Kah varianti... aga kuulub ka pigem sinna "cron või at + ffmpeg" rubriiki. Toimiks kindlasti hästi aga adminnimis- ja kasutuvmugavus pole just paremate killast (ehk siis WAF on kehvake). Sellepärast ma Headendi näite tõingi - lihtne klõps-klõps ja toimib.

Huvi pärast aga küsin - miks just VLC ja mitte ffmpeg, mplayer vms. tööriist? Kas VLC'l on mingi eelis nende ees?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 22:32:23 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Kas VLC'l on mingi eelis nende ees?

Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida, lihtsalt tuimalt salvestab striimi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 22:33:36 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
warwas kirjutas:
Kas VLC'l on mingi eelis nende ees?

Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida. 

no ffmpeg'i puhul peaks "-c:a copy" ju suht 1:1'le kettale kirjutama. Ole ainult mees ja ütle väljundisse õige vorming/konteiner
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 22:43:58 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
A.S. kirjutas:
warwas kirjutas:
Kas VLC'l on mingi eelis nende ees?

Ei ürita seal omaenese tarkusega midagi konverteerida. 

no ffmpeg'i puhul peaks "-c:a copy" ju suht 1:1'le kettale kirjutama. Ole ainult mees ja ütle väljundisse õige vorming/konteiner

No sellest "copy" värgist üksi jääb väheks, sest kui FFmpeg avastab sinu salvestatava faili laiendi, on tal lõbu laialt. Päästab vaid .ts faili laiendiks panemine, siis salvestab tuimalt, ilma konvertimata.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 23:35:26 vasta tsitaadiga

No üks võimalus on http://borpas.info/iptvplayer

VLC baasil aga scheduler suht next next võimalusega sisse ehitatud. Striimide playlisti pead vaid ise looma ja ette näitama. UDP raadiostriimidega saab hakkama seega ei näe põhjust, miks ei peaks http vms striimid toimima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 00:03:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No üks võimalus on http://borpas.info/iptvplayer

VLC baasil aga scheduler suht next next võimalusega sisse ehitatud. Striimide playlisti pead vaid ise looma ja ette näitama. UDP raadiostriimidega saab hakkama seega ei näe põhjust, miks ei peaks http vms striimid toimima.

Tundub täitsa huvitav. Uurin!
Tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.