|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2017 20:22:51
|
|
|
tänased kokkupuuted telekatega: 1) probleem -LG. tv3 e ei näe. tegelikult oli saabudes teleka sisend HDMI peal kuigi pidi olema antenn, programmeerimata ja menüü keeleks belarus.. see sarnaneb vene keelele, seega leidsin tehaseseaded ja taastasin algse olukorra, programmeerisin ja küsisin kuidas juhtus? vastus: ise läks, kaks tundi olla vaadata saanud.. tegelikkus on ilmselt selles, et puldi nuppe lihtsalt vajutatakse..
2) teleka pilt on tuhm - samsung. pilt läks "korda" peale seda kui ECO välja sai lülitatud..
selle kõige jaoks oli vaja tellida tehnik.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.01.2017 20:25:32
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| selle kõige jaoks oli vaja tellida tehnik. |
A, mes sa undad...dividendid ju aina paisuvad...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.01.2017 20:29:45
|
|
|
Mõtlesin, et kasutaks oma juba suvel ostetud teleri seinakinnituse Vogel's W50810 ära ja paneks oma Samsung UE40H7000ST seinale.
Probleem aga selles, et teleri korpus on alt 1cm paksem kui mujalt ning seinakinnituse osa mis teleri külge käib, jääb VESA kinnituskohtade juures õhku. Mõtlesin, et panen 2x 5mm spacerit sinna vahele, mis kinnitusega kaasas on, aga siis ei ulata jälle poldid pessa. Variant pikemad poldid osta, aga kas on jälle hea mõte, et teler põhimõtteliselt ainult poltide otsas seisab siis.
Spoiler 
Mingeid ideid või ongi see kinnitus telerile liiga suur? Vogel's-i koduleht näitab, et sobib selle telekaga ning sellepärast saigi suurema teleri variant ostetud, et kunagi kui suurem telekas tuleb, siis ei pea uut kinnitust ostma.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2017 20:38:13
|
|
|
poldid on hea küll. mul on kokkupuude ühe mingi philipsiga millel jäi CI mooduli pesa kinnituse taha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.01.2017 22:22:40
|
|
|
vesa kinnitused ju ongi mõeldud piltide otsas rippuma?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2017 22:26:54
|
|
|
selleks, et moodul pessa saada, tuli kaks alumist kruvi ära võtta ja ülemisi nii palju lahti keerata, et mooduli vahele saaks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.01.2017 13:57:45
|
|
|
Need 4 polti taluvad telekast 10 korda suuremat raskust vähemalt. VESA kinnitus ja teleka korpus annavad ammu enne seda järele.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.01.2017 13:59:10
|
|
|
mul on voodi jalgade kinnitamiseks kasutatud poltide koormustaluvus 4,5T
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
25.01.2017 15:12:58
|
|
|
oskab keegi mingit head kalibreerimisvahendit soovitada? Mu fototöötlusprogrammil on üks sihuke sisse ehitatud, aga sellega saab ainult kontrasti sättida. Teler on liiga kuradima nutikas, laob aga erinevaid režiime ja parandusviise üksteise otsa, lõpuks on mingi softnatural HDR ehk siis laserid udus ja mina ei saa enam mitte midagi aru.
Võib käia nii arvutist, samsungi äpina, juutuubist vms.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.01.2017 15:19:50
|
|
|
kalibreerimisvahendid on riistvara, mitte tarkvara.
softi osas on vaid testpildid:
http://www.lagom.nl/lcd-test/
http://www.eizo.be/fileadmin/content/download/sonstiges/software/Eizo_Monitortest_windows.zip
teleka kalibreerimise jaoks leia esimese asjana üles igasugused dünaamilised asjad - kontrast, taustvalgus, eco reziimid, sharpening ja muu automaagiline tarkus ja lülita need heaga välja.
praktikas pole teleka puhul mõtet kalibreeritust taga ajada vaid seadistada tunde järgi. minu praktiline kogemus näitab, et enamik telekavaatajaid ei huvitu absoluutselt kalibreeritusest ja vaataks hästi kirgast pilti, mis mul endal silmad pasavett jooksma paneb. kalibreeritud pilt on tuhmim ja tumedam kui enamik inimesi eeldab. lõpptulemus tulebki mingi kompromiss.
või kasutad sa telekat monitorina?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
25.01.2017 15:40:06
|
|
|
parematel teleritel on THX-mode, mis nagu ongi mingil määral kalibreeritud pilt..
THX lehel isegi mingi calibr-app olemas.. https://itunes.apple.com/gb/app/thx-tune-up/id592624594
edit! This app is not a professional calibration tool and is not intended to replace an in-home professional calibration.
Spoiler 
| tsitaat: |
THX tune-up features custom video test patterns, carefully selected photos and tutorials to help adjust and confirm the best picture settings on your display based on room lighting. Using special audio tests, THX tune-up also lets you check external speakers to make sure they are working in phase and are connected properly for 2-channel stereo or 5.1 sound systems.
THX tune-up is completely interactive — go through it at your own pace, in any order. Connect a supported iOS device to the display or sound system with an HDMI adapter & cable, or via AirPlay with Apple TV (3rd gen).
Locate the adjustment buttons on your TV and AVR remote controls and then follow the THX app tutorials which walk you through your “THX tune-up.” The app offers tips about your remote control, room lighting, viewing distance and other helpful advice.
Video adjustments
• Aspect ratio – ensure your TV displays shapes & sizes correctly
• Brightness – make certain shadow details & night scenes are clearly visible
• Contrast – confirm white detail is distinct on your television
• Color – make sure colors are bright & vibrant but not cartoonish
• Tint – check skin tones look natural & are not too green or red
THX tune-up uses your iOS device’s camera to set color and tint with a special built in color filter. Point the device camera at the TV screen and see if the color or tint is adjusted correctly. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
25.01.2017 15:47:42
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
oskab keegi mingit head kalibreerimisvahendit soovitada? Mu fototöötlusprogrammil on üks sihuke sisse ehitatud, aga sellega saab ainult kontrasti sättida. Teler on liiga kuradima nutikas, laob aga erinevaid režiime ja parandusviise üksteise otsa, lõpuks on mingi softnatural HDR ehk siis laserid udus ja mina ei saa enam mitte midagi aru.
Võib käia nii arvutist, samsungi äpina, juutuubist vms. |
Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.01.2017 15:54:47
|
|
|
| arvuti režiim minuarust ongi kõige parema pildikvaliteediga kui kasutan Telia digiboxi.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
25.01.2017 16:34:58
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim? |
Mängurežiim on HDMI peal menüüs hall, ehk ei anna sisse lülitada. Niikuinii on kuskil sügaval muus menüüs mingi setting peal, mis keelab. Vähegi uhkema tehnika suurim viga tundubki olevat, et see üritab liiga palju, näidaku üht ja head pilti. Mul helisüsteemiga sama olukord, et tuhat erinevat režiimi, kui lõpuks ühe ja hea leiad, siis jääb pult tagumiku alla ja läinud ta ongi.
40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
25.01.2017 17:03:26
|
|
|
londiste, millal OLED-i kohta muljetad?
eriti just huvitabki vahetu võrdlus mõne vanema LED-ga või mis parasjagu enne kasutusel oli, just et oleks kodu tingimustes...poodides vaatamine ple ikka päris see õige!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.01.2017 17:27:49
|
|
|
MaxPower, nädala sees pole väga palju aega näppida ja mängida. tunnikene näppimist ja paar õhtut vaatamist on siiani küll oodatult positiivse mulje jätnud.
ausalt öeldes on mulje seni parem kui eeldasin, siiani olen oled ekraane näinud mittekodustes tingimustes nagu poed ja muu avalikum koht või siis valges. kodus aga vaatan telekat enamasti hämaras.
midagi väga uut selgunud nagu ei ole, pigem on paljud loetud asjad saanud kinnitust.
reviewdes kohati välja toodud hetk, et filmi vaadates mustad servad on mustad, tuli küllalt kiirelt ära.
mängud näevad kohutavalt impressive välja (forza horizon 3 näiteks), rohkem kui arvanuks.
pildi kvaliteedi osas reaalses kasutuses ei oska kuidagi kurta, aga loomulikult lasin lagomi lehelt testpildid ja monitor test appiga kiirelt üle ja paar kiiksu asjal on.
inversion/pixel walk testpildid saavad osalt rohelise tooni külge.
samamoodi vaatenurkade esimese testpildiga muutub teksti värv vaatenurgast olenevalt. meenutab väga va ekraanide gamma shifti.
ma vähemalt loodan, et sain kõik automaagilised pildiparandused maha, kui mõni peale jäi, siis võib see ka kurjajuur olla.
huvitav nüanss oli ka samas kohast kontrasti lehte alla keerides - valge oli eredam kuniks ~20% ekraanist valgega täitus, siis tõmmati eredust alla. see sõltus konkreetselt katvusest, mitte ajast, nii et mingi backplane teema, voolutarbe/soojuse majandus?
omapärane häda tekkis seadistusega, brightnessi maha kiskumine viib ühelt maalt (49%-st allapoole) pildi väga paigast ära, kohane väljend on vist crushed blacks. sealt ülespoole on kõik väga okei. samal ajal oled light ja kontrast seaded töötavad nagu eeldada võib.
teleka pildinäitamise võimekuse tõusuga käib kahjuks kaasas häda contentiga. keskmine h264 pakitud film või sari on tumedate toonide kohalt liiga kokku pakitud, tumehallide üleminekud on see kõige kurjem teema, sisuliselt lihtsalt tulevad nähtavale pakkimisartefaktid. mööda aitab parema kvaliteediga content ja eks enamasti on see ignoreeritav ka.
(nüüd siis teine) telekas kodus on 43uf7707, selle ips-paneel on teleka jaoks nii ja naa. kontrastivahe on mäekõrgune. vana oligi mul lõpuks konfitud dünaamilise kontrastiga ja elasin üle need kohati tüütud vilkumised, sest muidu oli kas liiga hele must või liiga tuhmid ja kõverad värvid. muus osas - mõlemad lg ja webos 2.0, nii et kasutamise osas üsna märkamatu üleminek.
edit:
tundus rohkem peegeldavat kui vana telekas aga väljalülitatuna kõrvuti seistes ei paista rohkem peegel olema. kuri kahtlus, et mustad mustad võimendavad peegeldamisvõimekust
input lagi küll proovisin aga skaleeritud pildiga ja mitte gaming modes, nii et üsna halb stsenaarium. 3-4 kaadrit - 50-67ms. kahtlustan, et ega see sealt paremaks lähegi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 25.01.2017 17:39:54, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ott256
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
25.01.2017 18:53:43
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| KyBer kirjutas: |
Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim? |
Mängurežiim on HDMI peal menüüs hall, ehk ei anna sisse lülitada. Niikuinii on kuskil sügaval muus menüüs mingi setting peal, mis keelab. Vähegi uhkema tehnika suurim viga tundubki olevat, et see üritab liiga palju, näidaku üht ja head pilti. Mul helisüsteemiga sama olukord, et tuhat erinevat režiimi, kui lõpuks ühe ja hea leiad, siis jääb pult tagumiku alla ja läinud ta ongi.
40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema. |
https://www.youtube.com/watch?v=zsnPBuI7xIU
Minule ole see köige parem
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.01.2017 19:24:32
|
|
|
Uue teleka ostmine on ikka jubedaks raketiteaduseks tehtud. Peab tegema eeltööd nagu ostaks uut autot. Dislike.
Kahju, et enam lolle telekaid ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
25.01.2017 19:26:54
|
|
|
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
25.01.2017 19:38:57
|
|
|
Kuna OLED on mulle jätkuvalt liiga kallis siis ostsin eile telia LG 60" UH605v teleka ära.
Aasta - kaks püüab nüüd sellega hakkama saada, siis vaatab edasi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
25.01.2017 20:42:56
|
|
|
londiste, just lugesin et input lag-i vähendamiseks tuli firmware update 2016 mudelitele aga sinu omale seda vist ple minu puhul oleks muidugi suht savi, sest mängimisega väga ei tegele. Mingit HDR-i värki oled ka juba jõudnud proovida, netflix orsmth?
PS! keda huvitab, siis uurisin veidike uute mudelite kohta ja B7 pidavat kõigi eelduste kohaselt meie maale jõudma teises kvartalis.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2017 20:50:52
|
|
|
Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
25.01.2017 20:54:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel? |
Hinnalangust.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2017 20:57:33
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel? |
Hinnalangust.  |
Seda juba 5 aastat oodanud, vaikselt langeb......aga oodata kiiremat hinnasula....eriti ei usu.
Pm eks paista, mis hinnaga see aasta tulevad, pakun suht sama hinda. Samas aasta lõpus võib hinnasula suurem olla, kuna nüüd vaja teistel ka laojääkisest lahti saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
25.01.2017 20:59:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel? |
HFR kindlasti üks asi mida oodata (LG ju ise ütles et mitte varem kui 2018) ja siis et brightness ka üle 1000nits ikka oleks...sellega praegu veel pisut kehvasti, kuigi minu jaoks kõlbab küll ma arvan. Omal muidugi kogemus puudub, puhtalt ainult jutt mida ülevaadetest lugenud olen...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.01.2017 21:05:41
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
londiste, just lugesin et input lag-i vähendamiseks tuli firmware update 2016 mudelitele aga sinu omale seda vist ple minu puhul oleks muidugi suht savi, sest mängimisega väga ei tegele. Mingit HDR-i värki oled ka juba jõudnud proovida, netflix orsmth? |
hdr-i pole jõudnud otsida-proovida. input lagi firmware fix oli hdr-iga mängimise koha pealt, ilma selleta peaks okei-ish olema.
| MaxPower kirjutas: |
HFR kindlasti üks asi mida oodata  |
hfr telekas on overrated. telekate content kipub olema kas 24 või 30 hz, okei, konsoolidelt 60 ja vaikselt tilkuma hakkav content nagu sport vms mingi 48/60 ka. kuskilt sisendist 100/120hz sisse võtta oleks juba huvitav aga selle ainukene mõistlik use case on ikkagi mängud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
25.01.2017 21:25:27
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema. |
See ?
https://www.youtube.com/watch?v=zsnPBuI7xIU
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
25.01.2017 21:34:33
|
|
|
| Teate seda, et ette areneda pole mõtet. Piisab sellest, et oled maailmas esimene. Kui keegi hakkab järele jõudma, siis hakkab suuremaid uuendusi tulema. LG saab sellest aru küll.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2017 22:54:36
|
|
|
Hfr suhtes olen londisteega päri. Mul pole sellega midagi peale hakata. Nittidest vast mulle piisab praegugi.......ei vaata telekat nii, et päike vaatab samat pilti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.01.2017 09:41:35
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
26.01.2017 10:17:42
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin. |
Ma olena ka alati rääkinud, et ainult Lamborghini'ga tasub sõita. Küll on inimesed lollid, et teisi autosid ostavad....
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.01.2017 10:54:01
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Teate seda, et ette areneda pole mõtet. Piisab sellest, et oled maailmas esimene. Kui keegi hakkab järele jõudma, siis hakkab suuremaid uuendusi tulema. LG saab sellest aru küll. |
2 küsimust tekkis siit edasi mõeldes:
- Kas LG ongi hetkel ainus OLED paneelide tootja?
- Kas keegi on näinud tõsiseltvõetavaid allikaid OLED kestvuse osas? (või on tehnoloogia liiga uus veel)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.01.2017 11:08:21
|
|
|
1- Jah
2- http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1465304750
| tsitaat: |
| When we first started manufacturing OLED TVs in 2013, their lifespan was some 36,000 hours," said Lee Byung-chul, Vice president for LG Electronics to Korea Times and continued; "technological development has extended it to 100,000 hours now. This is equal to 30 years, if a user watches our OLED TV for 10 hours a day |
Alles oli ka link siin teemas, et ennem surevad 100 muud asja ära kui paneel peaks saba andma
Hmm, shitasti kui see paika peab
http://www.fudzilla.com/news/42511-oled-suffers-from-burn-in-effect
Samas selleks ajaks kui B7 normaalse hinnani jõuab, on siin foorumis juba aasta + OLEDeid kasutatud, saab reaalse tagasiside
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 26.01.2017 11:13:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.01.2017 11:13:33
|
|
|
...see nüüd küll halb lugu, peab uurima, kas kuskilt veel sellist infot tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.01.2017 13:43:36
|
|
|
korralik konsensus selle koha pealt puudub. tegelikult võib vist ainult kohati leitavatest kurtmistest järeldada, et suurt probleemi ei ole, sest telekaid peaks kodudes nüüdseks olema päris palju. ka nende target audience peaks olema palju valjuhäälsem kui keskmine kasutaja.
plasmade probleemist on see kindlasti väiksem. probleem paistab olema pigem image retention kui burn in (ehk siis mitte püsiv kahjustus) ja sedagi üsna ekstreemsetel tingimustel nagu 20h staatilise pildi näitamise lugu lingil.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.01.2017 13:53:34
|
|
|
londiste, anna siis teada kui midagi märkad oma ekraanil? Tavakasutuses tundub siiski kõik suht OK olevat, aga ainuke asi, et kui nt vaadata jalkat vms siis just see kanali märk nt TV6 üleval nurgas võib "sisse põleda", ülejäänud pilt ju liigub kogu aeg
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.01.2017 14:02:48
|
|
|
MaxPower, püüan. ma väga enda tavakasutusest kõrvale loomkatseid teha ei viitsi aga mõni pikem mängusessioon peaks ikka ära tulema (staatiline ui/hud).
early adopter on kogu aeg halb olla olnud. mu esimene lcd telekas, millel nüüdseks 10a täis tiksunud, sai 6-7 aastaga päris korraliku burn-ini - 4:3 telekapildi mustad ribad ja kanalite logod. selle probleemi lahendamine ka lcd-telekatel võttis aega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.01.2017 14:09:38
|
|
|
LG ise arvab nii
| tsitaat: |
OLED Image Retention or Burn-In: Burn-in and image retention are possible on virtually any display. However, with an LG OLED TV, any risk of burn-in or image retention have been addressed through the use of technology that not only helps protect against damage to the screen, but features self-healing properties so that any short-term image retention that may occur is quickly rectified. It is rare for an average TV consumer to create an environment that could result in burn-in. Most cases of burn-in in televisions is a result of static images or on-screen elements displaying on the screen uninterrupted for many hours or days at a time – with brightness typically at peak levels. So it is possible to create burn-in in almost any display if one really tries hard enough. And even if burn-in does occur from extreme usage, it can usually be mitigated within a short period of time by turning the display off for a while, and watching a few hours of varying content (such as your standard TV watching and channel-surfing).
Additionally, LG OLED TVs come with special features and settings to preserve image quality and prevent burn in and image retention. First, there is a screen saver feature that will turn on automatically if the TV detects that a static image is displayed on screen after approximately two minutes.
There are also two options – available in the Picture Mode Settings within the Smart Picture menu – that can be used to preserve image quality.
1. The first of these is the Clear Panel Noise feature that preserves the quality of the image on the display panel by resetting the TV so that it clears the pixels. This feature can be turned on when needed within the settings mentioned above.
2. The second feature which is automatically employed is the Screen Shift feature which moves the screen slightly at regular intervals to preserve image quality.
So in short: Reasonable, responsible usage of an OLED TV, combined with powerful image preservation abilities should result in a seamless home entertainment experience. |
http://www.lg.com/us/experience-tvs/oled-tv/technology
viimati muutis p3000 27.01.2017 14:32:41, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
27.01.2017 14:15:25
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin. |
Ma olena ka alati rääkinud, et ainult Lamborghini'ga tasub sõita. Küll on inimesed lollid, et teisi autosid ostavad.... |
Vahe on selles, et Eesti teedel on Lamborghiniga halb sõita ja veermiku ja stanged lõhud väikse juhtimisvea korral kiiresti ära.
Eestis tuleks sõita Lamborghini traktoriga
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
28.01.2017 17:24:04
|
|
|
Antennisisendist vabakanaleid ei näita ja HDMI sisendid puuduvad ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 17:33:54
|
|
|
Aga ei tasu igat sitta ka osta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
28.01.2017 17:42:51
|
|
|
Kusagil pole kirjas, et CI+ tugi olemas on.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
28.01.2017 17:49:05
|
|
|
Usun, et siin on tegemist "kliendi" sooviga
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 18:08:44
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Kusagil pole kirjas, et CI+ tugi olemas on. |
CI pesa
| tsitaat: |
| Manta televiisor võimaldab Teil kasutada teenusepakkujate tasuliste kanalite vaatamiseks mõeldud kaarti, mis suurendab tunduvalt Teie kanalite valikut ilma digiboksita. Selleks on Teil vaja vaid Conax moodulit, mis käib CI pessa. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|