Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 20:22:51 vasta tsitaadiga

tänased kokkupuuted telekatega: 1) probleem -LG. tv3 e ei näe. tegelikult oli saabudes teleka sisend HDMI peal kuigi pidi olema antenn, programmeerimata ja menüü keeleks belarus.. see sarnaneb vene keelele, seega leidsin tehaseseaded ja taastasin algse olukorra, programmeerisin ja küsisin kuidas juhtus? vastus: ise läks, kaks tundi olla vaadata saanud.. tegelikkus on ilmselt selles, et puldi nuppe lihtsalt vajutatakse..
2) teleka pilt on tuhm - samsung. pilt läks "korda" peale seda kui ECO välja sai lülitatud..

selle kõige jaoks oli vaja tellida tehnik.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 20:25:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
selle kõige jaoks oli vaja tellida tehnik.


A, mes sa undad...dividendid ju aina paisuvad... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 20:29:45 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et kasutaks oma juba suvel ostetud teleri seinakinnituse Vogel's W50810 ära ja paneks oma Samsung UE40H7000ST seinale.

Probleem aga selles, et teleri korpus on alt 1cm paksem kui mujalt ning seinakinnituse osa mis teleri külge käib, jääb VESA kinnituskohtade juures õhku. Mõtlesin, et panen 2x 5mm spacerit sinna vahele, mis kinnitusega kaasas on, aga siis ei ulata jälle poldid pessa. Variant pikemad poldid osta, aga kas on jälle hea mõte, et teler põhimõtteliselt ainult poltide otsas seisab siis.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingeid ideid või ongi see kinnitus telerile liiga suur? Vogel's-i koduleht näitab, et sobib selle telekaga ning sellepärast saigi suurema teleri variant ostetud, et kunagi kui suurem telekas tuleb, siis ei pea uut kinnitust ostma.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 20:38:13 vasta tsitaadiga

poldid on hea küll. mul on kokkupuude ühe mingi philipsiga millel jäi CI mooduli pesa kinnituse taha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 22:22:40 vasta tsitaadiga

vesa kinnitused ju ongi mõeldud piltide otsas rippuma?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 22:26:54 vasta tsitaadiga

selleks, et moodul pessa saada, tuli kaks alumist kruvi ära võtta ja ülemisi nii palju lahti keerata, et mooduli vahele saaks..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 13:57:45 vasta tsitaadiga

Need 4 polti taluvad telekast 10 korda suuremat raskust vähemalt. VESA kinnitus ja teleka korpus annavad ammu enne seda järele.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 13:59:10 vasta tsitaadiga

mul on voodi jalgade kinnitamiseks kasutatud poltide koormustaluvus 4,5T
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:12:58 vasta tsitaadiga

oskab keegi mingit head kalibreerimisvahendit soovitada? Mu fototöötlusprogrammil on üks sihuke sisse ehitatud, aga sellega saab ainult kontrasti sättida. Teler on liiga kuradima nutikas, laob aga erinevaid režiime ja parandusviise üksteise otsa, lõpuks on mingi softnatural HDR ehk siis laserid udus ja mina ei saa enam mitte midagi aru.

Võib käia nii arvutist, samsungi äpina, juutuubist vms.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:19:50 vasta tsitaadiga

kalibreerimisvahendid on riistvara, mitte tarkvara.
softi osas on vaid testpildid:
http://www.lagom.nl/lcd-test/
http://www.eizo.be/fileadmin/content/download/sonstiges/software/Eizo_Monitortest_windows.zip

teleka kalibreerimise jaoks leia esimese asjana üles igasugused dünaamilised asjad - kontrast, taustvalgus, eco reziimid, sharpening ja muu automaagiline tarkus ja lülita need heaga välja.

praktikas pole teleka puhul mõtet kalibreeritust taga ajada vaid seadistada tunde järgi. minu praktiline kogemus näitab, et enamik telekavaatajaid ei huvitu absoluutselt kalibreeritusest ja vaataks hästi kirgast pilti, mis mul endal silmad pasavett jooksma paneb. kalibreeritud pilt on tuhmim ja tumedam kui enamik inimesi eeldab. lõpptulemus tulebki mingi kompromiss.

või kasutad sa telekat monitorina?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:40:06 vasta tsitaadiga

parematel teleritel on THX-mode, mis nagu ongi mingil määral kalibreeritud pilt..
THX lehel isegi mingi calibr-app olemas.. https://itunes.apple.com/gb/app/thx-tune-up/id592624594
edit! This app is not a professional calibration tool and is not intended to replace an in-home professional calibration.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:47:42 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
oskab keegi mingit head kalibreerimisvahendit soovitada? Mu fototöötlusprogrammil on üks sihuke sisse ehitatud, aga sellega saab ainult kontrasti sättida. Teler on liiga kuradima nutikas, laob aga erinevaid režiime ja parandusviise üksteise otsa, lõpuks on mingi softnatural HDR ehk siis laserid udus ja mina ei saa enam mitte midagi aru.

Võib käia nii arvutist, samsungi äpina, juutuubist vms.

Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:54:47 vasta tsitaadiga

arvuti režiim minuarust ongi kõige parema pildikvaliteediga kui kasutan Telia digiboxi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 16:34:58 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:

Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim?


Mängurežiim on HDMI peal menüüs hall, ehk ei anna sisse lülitada. Niikuinii on kuskil sügaval muus menüüs mingi setting peal, mis keelab. Vähegi uhkema tehnika suurim viga tundubki olevat, et see üritab liiga palju, näidaku üht ja head pilti. Mul helisüsteemiga sama olukord, et tuhat erinevat režiimi, kui lõpuks ühe ja hea leiad, siis jääb pult tagumiku alla ja läinud ta ongi.

40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.01.2017 17:03:26 vasta tsitaadiga

londiste, millal OLED-i kohta muljetad? icon_wink.gif
eriti just huvitabki vahetu võrdlus mõne vanema LED-ga või mis parasjagu enne kasutusel oli, just et oleks kodu tingimustes...poodides vaatamine ple ikka päris see õige!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 17:27:49 vasta tsitaadiga

MaxPower, nädala sees pole väga palju aega näppida ja mängida. tunnikene näppimist ja paar õhtut vaatamist on siiani küll oodatult positiivse mulje jätnud.
ausalt öeldes on mulje seni parem kui eeldasin, siiani olen oled ekraane näinud mittekodustes tingimustes nagu poed ja muu avalikum koht või siis valges. kodus aga vaatan telekat enamasti hämaras.

midagi väga uut selgunud nagu ei ole, pigem on paljud loetud asjad saanud kinnitust.

reviewdes kohati välja toodud hetk, et filmi vaadates mustad servad on mustad, tuli küllalt kiirelt ära.
mängud näevad kohutavalt impressive välja (forza horizon 3 näiteks), rohkem kui arvanuks.

pildi kvaliteedi osas reaalses kasutuses ei oska kuidagi kurta, aga loomulikult lasin lagomi lehelt testpildid ja monitor test appiga kiirelt üle ja paar kiiksu asjal on.
inversion/pixel walk testpildid saavad osalt rohelise tooni külge.
samamoodi vaatenurkade esimese testpildiga muutub teksti värv vaatenurgast olenevalt. meenutab väga va ekraanide gamma shifti.
ma vähemalt loodan, et sain kõik automaagilised pildiparandused maha, kui mõni peale jäi, siis võib see ka kurjajuur olla.
huvitav nüanss oli ka samas kohast kontrasti lehte alla keerides - valge oli eredam kuniks ~20% ekraanist valgega täitus, siis tõmmati eredust alla. see sõltus konkreetselt katvusest, mitte ajast, nii et mingi backplane teema, voolutarbe/soojuse majandus?

omapärane häda tekkis seadistusega, brightnessi maha kiskumine viib ühelt maalt (49%-st allapoole) pildi väga paigast ära, kohane väljend on vist crushed blacks. sealt ülespoole on kõik väga okei. samal ajal oled light ja kontrast seaded töötavad nagu eeldada võib.

teleka pildinäitamise võimekuse tõusuga käib kahjuks kaasas häda contentiga. keskmine h264 pakitud film või sari on tumedate toonide kohalt liiga kokku pakitud, tumehallide üleminekud on see kõige kurjem teema, sisuliselt lihtsalt tulevad nähtavale pakkimisartefaktid. mööda aitab parema kvaliteediga content ja eks enamasti on see ignoreeritav ka.

(nüüd siis teine) telekas kodus on 43uf7707, selle ips-paneel on teleka jaoks nii ja naa. kontrastivahe on mäekõrgune. vana oligi mul lõpuks konfitud dünaamilise kontrastiga ja elasin üle need kohati tüütud vilkumised, sest muidu oli kas liiga hele must või liiga tuhmid ja kõverad värvid. muus osas - mõlemad lg ja webos 2.0, nii et kasutamise osas üsna märkamatu üleminek.

edit:
tundus rohkem peegeldavat kui vana telekas aga väljalülitatuna kõrvuti seistes ei paista rohkem peegel olema. kuri kahtlus, et mustad mustad võimendavad peegeldamisvõimekust icon_sad.gif
input lagi küll proovisin aga skaleeritud pildiga ja mitte gaming modes, nii et üsna halb stsenaarium. 3-4 kaadrit - 50-67ms. kahtlustan, et ega see sealt paremaks lähegi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 25.01.2017 17:39:54, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ott256
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 17:29:22 vasta tsitaadiga

kalibreeritud on liiga tume minu jaoks. heledamaks saab taustavalgus max ja kontrast max. "heledus" reguleerib hoopis musta taset.
https://www.youtube.com/channel/UC0r8LqyA5qccr2qB7Fgnttg/videos
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 18:53:43 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
KyBer kirjutas:

Telekal siis puudub arvuti või mängu režiim?


Mängurežiim on HDMI peal menüüs hall, ehk ei anna sisse lülitada. Niikuinii on kuskil sügaval muus menüüs mingi setting peal, mis keelab. Vähegi uhkema tehnika suurim viga tundubki olevat, et see üritab liiga palju, näidaku üht ja head pilti. Mul helisüsteemiga sama olukord, et tuhat erinevat režiimi, kui lõpuks ühe ja hea leiad, siis jääb pult tagumiku alla ja läinud ta ongi.

40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema.


https://www.youtube.com/watch?v=zsnPBuI7xIU

Minule ole see köige parem

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 19:24:32 vasta tsitaadiga

Uue teleka ostmine on ikka jubedaks raketiteaduseks tehtud. icon_razz.gif Peab tegema eeltööd nagu ostaks uut autot. icon_biggrin.gif Dislike. thumbs_down.gif
Kahju, et enam lolle telekaid ei tehta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 25.01.2017 19:26:54 vasta tsitaadiga

Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu icon_razz.gif
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 19:38:57 vasta tsitaadiga

Kuna OLED on mulle jätkuvalt liiga kallis siis ostsin eile telia LG 60" UH605v teleka ära.
Aasta - kaks püüab nüüd sellega hakkama saada, siis vaatab edasi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.01.2017 20:42:56 vasta tsitaadiga

londiste, just lugesin et input lag-i vähendamiseks tuli firmware update 2016 mudelitele aga sinu omale seda vist ple icon_rolleyes.gif minu puhul oleks muidugi suht savi, sest mängimisega väga ei tegele. Mingit HDR-i värki oled ka juba jõudnud proovida, netflix orsmth?

PS! keda huvitab, siis uurisin veidike uute mudelite kohta ja B7 pidavat kõigi eelduste kohaselt meie maale jõudma teises kvartalis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 20:50:52 vasta tsitaadiga

Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 20:54:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel?

Hinnalangust. icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 20:57:33 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel?

Hinnalangust. icon_wink.gif

Seda juba 5 aastat oodanud, vaikselt langeb......aga oodata kiiremat hinnasula....eriti ei usu.
Pm eks paista, mis hinnaga see aasta tulevad, pakun suht sama hinda. Samas aasta lõpus võib hinnasula suurem olla, kuna nüüd vaja teistel ka laojääkisest lahti saada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.01.2017 20:59:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas kui B7 pidavat nn face lift olema, siis mida üldse OLEDilt oodatakse järgmistel aastatel?


HFR kindlasti üks asi mida oodata icon_biggrin.gif (LG ju ise ütles et mitte varem kui 2018) ja siis et brightness ka üle 1000nits ikka oleks...sellega praegu veel pisut kehvasti, kuigi minu jaoks kõlbab küll ma arvan. Omal muidugi kogemus puudub, puhtalt ainult jutt mida ülevaadetest lugenud olen...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 21:05:41 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
londiste, just lugesin et input lag-i vähendamiseks tuli firmware update 2016 mudelitele aga sinu omale seda vist ple icon_rolleyes.gif minu puhul oleks muidugi suht savi, sest mängimisega väga ei tegele. Mingit HDR-i värki oled ka juba jõudnud proovida, netflix orsmth?
hdr-i pole jõudnud otsida-proovida. input lagi firmware fix oli hdr-iga mängimise koha pealt, ilma selleta peaks okei-ish olema.

MaxPower kirjutas:
HFR kindlasti üks asi mida oodata icon_biggrin.gif
hfr telekas on overrated. telekate content kipub olema kas 24 või 30 hz, okei, konsoolidelt 60 ja vaikselt tilkuma hakkav content nagu sport vms mingi 48/60 ka. kuskilt sisendist 100/120hz sisse võtta oleks juba huvitav aga selle ainukene mõistlik use case on ikkagi mängud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.01.2017 21:25:27 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:


40ku6072 jätkuvalt. Siit jooksis üks hea kalibreerimisvideo vahepeal läbi, sellest oli nagu kasu, aga ju sai kuskilt jälle riivamisi vastu mindud ja aparaat hakkas isepäi mõtlema.


See ?
https://www.youtube.com/watch?v=zsnPBuI7xIU
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 21:34:33 vasta tsitaadiga

Teate seda, et ette areneda pole mõtet. Piisab sellest, et oled maailmas esimene. Kui keegi hakkab järele jõudma, siis hakkab suuremaid uuendusi tulema. LG saab sellest aru küll.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 22:54:36 vasta tsitaadiga

Hfr suhtes olen londisteega päri. Mul pole sellega midagi peale hakata. Nittidest vast mulle piisab praegugi.......ei vaata telekat nii, et päike vaatab samat pilti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.01.2017 09:41:35 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu icon_razz.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 10:17:42 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu icon_razz.gif
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin.



Ma olena ka alati rääkinud, et ainult Lamborghini'ga tasub sõita. Küll on inimesed lollid, et teisi autosid ostavad....

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 10:54:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Teate seda, et ette areneda pole mõtet. Piisab sellest, et oled maailmas esimene. Kui keegi hakkab järele jõudma, siis hakkab suuremaid uuendusi tulema. LG saab sellest aru küll.


2 küsimust tekkis siit edasi mõeldes:
- Kas LG ongi hetkel ainus OLED paneelide tootja?
- Kas keegi on näinud tõsiseltvõetavaid allikaid OLED kestvuse osas? (või on tehnoloogia liiga uus veel)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 11:08:21 vasta tsitaadiga

1- Jah
2- http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1465304750
tsitaat:
When we first started manufacturing OLED TVs in 2013, their lifespan was some 36,000 hours," said Lee Byung-chul, Vice president for LG Electronics to Korea Times and continued; "technological development has extended it to 100,000 hours now. This is equal to 30 years, if a user watches our OLED TV for 10 hours a day


Alles oli ka link siin teemas, et ennem surevad 100 muud asja ära kui paneel peaks saba andma

Hmm, shitasti kui see paika peab
http://www.fudzilla.com/news/42511-oled-suffers-from-burn-in-effect

Samas selleks ajaks kui B7 normaalse hinnani jõuab, on siin foorumis juba aasta + OLEDeid kasutatud, saab reaalse tagasiside

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.01.2017 11:13:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.01.2017 11:13:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Hmm, shitasti kui see paika peab
http://www.fudzilla.com/news/42511-oled-suffers-from-burn-in-effect


icon_eek.gif ...see nüüd küll halb lugu, peab uurima, kas kuskilt veel sellist infot tuleb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 12:53:21 vasta tsitaadiga

See what's new in LG's webOS 3.5 Smart TVs

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1485251457
Jutt selle aasta samsungitest......jube pikk jutt ehk kokkuvõttes võib öelda vaid seda, et vaatenuk on paremaks muutunud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.01.2017 13:21:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 26.01.2017 12:57:36 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Hmm, shitasti kui see paika peab
http://www.fudzilla.com/news/42511-oled-suffers-from-burn-in-effect


icon_eek.gif ...see nüüd küll halb lugu, peab uurima, kas kuskilt veel sellist infot tuleb.

Artikli kommentaarides on selline link:
http://televisions.reviewed.com/features/what-to-know-about-oled-screen-burn-in-problems-causes-image-retention
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 13:43:36 vasta tsitaadiga

korralik konsensus selle koha pealt puudub. tegelikult võib vist ainult kohati leitavatest kurtmistest järeldada, et suurt probleemi ei ole, sest telekaid peaks kodudes nüüdseks olema päris palju. ka nende target audience peaks olema palju valjuhäälsem kui keskmine kasutaja.

plasmade probleemist on see kindlasti väiksem. probleem paistab olema pigem image retention kui burn in (ehk siis mitte püsiv kahjustus) ja sedagi üsna ekstreemsetel tingimustel nagu 20h staatilise pildi näitamise lugu lingil.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.01.2017 13:53:34 vasta tsitaadiga

londiste, anna siis teada kui midagi märkad oma ekraanil? Tavakasutuses tundub siiski kõik suht OK olevat, aga ainuke asi, et kui nt vaadata jalkat vms siis just see kanali märk nt TV6 üleval nurgas võib "sisse põleda", ülejäänud pilt ju liigub kogu aeg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 14:02:48 vasta tsitaadiga

MaxPower, püüan. ma väga enda tavakasutusest kõrvale loomkatseid teha ei viitsi aga mõni pikem mängusessioon peaks ikka ära tulema (staatiline ui/hud).

early adopter on kogu aeg halb olla olnud. mu esimene lcd telekas, millel nüüdseks 10a täis tiksunud, sai 6-7 aastaga päris korraliku burn-ini - 4:3 telekapildi mustad ribad ja kanalite logod. selle probleemi lahendamine ka lcd-telekatel võttis aega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 16:36:35 vasta tsitaadiga

http://www.forbes.com/sites/johnarcher/2017/01/23/samsung-forced-to-buy-lcd-tv-panels-from-lg-says-report/#4d393e404684
Ostad Samsungi, saad ikka LG icon_lol.gif
Ok, päris tipp on samsa enda oma arvatavasti, aga ikka epic värk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 26.01.2017 21:14:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://www.forbes.com/sites/johnarcher/2017/01/23/samsung-forced-to-buy-lcd-tv-panels-from-lg-says-report/#4d393e404684
Ostad Samsungi, saad ikka LG icon_lol.gif
Ok, päris tipp on samsa enda oma arvatavasti, aga ikka epic värk


Samsa on ammu tuntud oma "paneeli loteriiga". Kasutab ühel ja samal mudelil mitut erinevat paneeli, mis vahest päris palju teineteisest erinevad.

http://www.rtings.com/tv/learn/panel-lottery-samsung
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 14:09:38 vasta tsitaadiga

LG ise arvab nii

tsitaat:
OLED Image Retention or Burn-In: Burn-in and image retention are possible on virtually any display. However, with an LG OLED TV, any risk of burn-in or image retention have been addressed through the use of technology that not only helps protect against damage to the screen, but features self-healing properties so that any short-term image retention that may occur is quickly rectified. It is rare for an average TV consumer to create an environment that could result in burn-in. Most cases of burn-in in televisions is a result of static images or on-screen elements displaying on the screen uninterrupted for many hours or days at a time – with brightness typically at peak levels. So it is possible to create burn-in in almost any display if one really tries hard enough. And even if burn-in does occur from extreme usage, it can usually be mitigated within a short period of time by turning the display off for a while, and watching a few hours of varying content (such as your standard TV watching and channel-surfing).
Additionally, LG OLED TVs come with special features and settings to preserve image quality and prevent burn in and image retention. First, there is a screen saver feature that will turn on automatically if the TV detects that a static image is displayed on screen after approximately two minutes.
There are also two options – available in the Picture Mode Settings within the Smart Picture menu – that can be used to preserve image quality.
1. The first of these is the Clear Panel Noise feature that preserves the quality of the image on the display panel by resetting the TV so that it clears the pixels. This feature can be turned on when needed within the settings mentioned above.
2. The second feature which is automatically employed is the Screen Shift feature which moves the screen slightly at regular intervals to preserve image quality.
So in short: Reasonable, responsible usage of an OLED TV, combined with powerful image preservation abilities should result in a seamless home entertainment experience.

http://www.lg.com/us/experience-tvs/oled-tv/technology


viimati muutis p3000 27.01.2017 14:32:41, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 27.01.2017 14:15:25 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
von Wu kirjutas:
Alla OLEDi pole mõtet enam osta ja nende valik väga väike, seega ei ole hullu icon_razz.gif
LCD osas kulus küll mitu aastat ja 3 telekat enne kui lõpuks sobiva leidsin.



Ma olena ka alati rääkinud, et ainult Lamborghini'ga tasub sõita. Küll on inimesed lollid, et teisi autosid ostavad....


Vahe on selles, et Eesti teedel on Lamborghiniga halb sõita ja veermiku ja stanged lõhud väikse juhtimisvea korral kiiresti ära.
Eestis tuleks sõita Lamborghini traktoriga thumbs_up.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 13:44:33 vasta tsitaadiga

https://www.klick.ee/tv-heli/telerid?tootja=9068

eile selgus tõsiasi, et CI+ mooduliga see käkk hakkama ei saa. tundub, et antud käkerdisega pildi saamine käib AINULT scart kaabli kaudu..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.01.2017 17:24:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.klick.ee/tv-heli/telerid?tootja=9068

eile selgus tõsiasi, et CI+ mooduliga see käkk hakkama ei saa. tundub, et antud käkerdisega pildi saamine käib AINULT scart kaabli kaudu..


Antennisisendist vabakanaleid ei näita ja HDMI sisendid puuduvad ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 17:33:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.klick.ee/tv-heli/telerid?tootja=9068

eile selgus tõsiasi, et CI+ mooduliga see käkk hakkama ei saa. tundub, et antud käkerdisega pildi saamine käib AINULT scart kaabli kaudu..

Aga ei tasu igat sitta ka osta icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 28.01.2017 17:42:51 vasta tsitaadiga

Kusagil pole kirjas, et CI+ tugi olemas on.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 17:49:05 vasta tsitaadiga

Usun, et siin on tegemist "kliendi" sooviga icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 18:08:44 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kusagil pole kirjas, et CI+ tugi olemas on.

CI pesa
tsitaat:
Manta televiisor võimaldab Teil kasutada teenusepakkujate tasuliste kanalite vaatamiseks mõeldud kaarti, mis suurendab tunduvalt Teie kanalite valikut ilma digiboksita. Selleks on Teil vaja vaid Conax moodulit, mis käib CI pessa.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.