Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2017 13:10:43 vasta tsitaadiga

Vot see on see formaatide sõda. Igaks juhuks tasub kõik sisse toppida icon_lol.gif
tsitaat:

So far, Life's Good!

LG OLED TV will support all major HDR formats.
Universal HDR-compliant displays



Apparently, all 2017 LG OLED TV will be compatible with all existing operational HDR formats (HEVC HDR10, HEVC Dolby Vision, HEVC HLG HDR, VP9-HLG YouTube HDR, VP9-PQ YouTube HDR) and upcoming Technicolor HDR ( apparently aka Technicolor/Philips HDR or SMPTE ST 2094-20/30 dynamic metadata-based Dynamic HDR or ETSI SL-HDR1).
http://forum.blu-ray.com/showpost.ph...0&postcount=27

For various reasons, the industry has created different HDR formats which can provide a big picture quality jump from SDR.
For the consumer, at the end of the day, it is HDR content that matters most, not HDR content format.
A consumer-driven HDR TV shall be able to play any operational HDR content.

And different HDR formats are just different (HDR) software running on capable (i.e. powerful enough) TV System-on-Chip with 10-bit HEVC/VP9 hardware accelerated decoding, like the Sigma Designs STV7804 TV SoC or the MediaTek MT5597 TV SoC (CompuTV, Welcome to the Moore law’s world!).

As the industry is unable to reach a consensus on HDR, a consumer-driven HDR TV shall support all operational HDR formats in the same way AVRs have universal support for audio formats.

So far, Life's Good!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 18.01.2017 13:24:42 vasta tsitaadiga

See pole mitte formaatide sõda, vaid kohanemine iga võimaliku tegija tõlgendusega asjast, millele pole siiani standardit loodud. Ma olen seda kusagil foorumis ka öelnud selle vaidluse peale, et HDR ei tähenda, et te näete mingi teise või kolmanda osapoole tõlgendust HDR pildist, kui teleris olev järgib ainult LG HDR tõlgendust.
Hüvasti Netflix HDR; hüvasti BBC HDR; hüvasti Amazon HDR; hüvasti iga järgmine XXX HDR. Teie teler ei toeta mitte ühtegi järgnevate tegijate tõlgendust asjast.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2017 13:31:32 vasta tsitaadiga

No lg paneb igaks juhuks kõik formaadid masinasse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.01.2017 18:42:53 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
raxz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
OLEDil on ka omad probleemid millega soovitan tutvuda. esimesed mis pähe hüppavad: image retention või võiks öelda isegi isegi burn-in, kiire värvide tuhmumine. Olin hiljuti sarnase küsimuse ees ja leidsin, et kvaliteetne LCD on mõttekam. Las see OLED tehnoloogia veel areneb kui hinda ja kvaliteeti võrrelda.
Kas sul on isiklikud kogemused või NSR?
Kas keegi siit on neid probleeme oma OLEDil kohanud?


Paljudel üldse OLED on ? Et saaks mingit adekvaatset vastust. icon_rolleyes.gif


andke jah teada kellel OLED-id...täitsa huvitaks ennastki, et kuidas igapäeva elus tunduvad? Ma muidu veendunud OLED-i fän aga endal veel ple icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2017 18:44:26 vasta tsitaadiga

keegi foorumis ostis ju suisa paar tk neid, ei viitsi ajalugu lapata täna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 18:51:15 vasta tsitaadiga

Mul on 55" ja 65" EF950V.
Seni rahul... kuigi 55" läheb vist kohe varsti HV-sse müüki.
Suuremat vaja.

EDIT: Müügil https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=696857

jeesus188 kirjutas:
keegi foorumis ostis ju suisa paar tk neid, ei viitsi ajalugu lapata täna


viimati muutis Six 19.01.2017 10:24:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.01.2017 18:54:19 vasta tsitaadiga

lähed B6 või mõne vingema mudeli peale või proovid üldse teist tootjat?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 19:02:21 vasta tsitaadiga

Pole veel otsustanud, kas võtan B6 või ootan ära B7.
Samas oleks huvitav ka teada, mis hinnaga Sony ja Pana välja tulevad.
Aga nendega läheb vist liiga kaua aega... kuskilt jäi meelde, et 2017 lõpu poole alles. Või ma eksin...
Seega peab vist ikka algatuseks B6 võtma.

MaxPower kirjutas:
lähed B6 või mõne vingema mudeli peale või proovid üldse teist tootjat?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.01.2017 19:06:25 vasta tsitaadiga

see sony mudel mis esitleti, ma olen 99% kindel et tuleb kallim kui B7, sama ka panasonicu kohta...ma arvan et hinnad sinna kanti kus LG-l E seeria või isegi sellestki rohkem. Aga eks aeg näitab icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 19:11:45 vasta tsitaadiga

Pole leidnud infot, mis erinevus hakkab olema B7 ja C7.
Kuna raud pidi kõigil sama olema ja soundbari pole tänu ressiiverile vaja, siis need mudelid jäävad valikusse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.01.2017 19:16:23 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Pole leidnud infot, mis erinevus hakkab olema B7 ja C7.
Kuna raud pidi kõigil sama olema ja soundbari pole tänu ressiiverile vaja, siis need mudelid jäävad valikusse.


siin veidi lugemist uute mudelite kohta https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1484640539
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 19:40:33 vasta tsitaadiga

Tänan.
The difference between B7 and C7 is mostly design. C7 has LG’s “Alpine” stand.

MaxPower kirjutas:
Six kirjutas:
Pole leidnud infot, mis erinevus hakkab olema B7 ja C7.
Kuna raud pidi kõigil sama olema ja soundbari pole tänu ressiiverile vaja, siis need mudelid jäävad valikusse.


siin veidi lugemist uute mudelite kohta https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1484640539
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 20:03:36 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Pole leidnud infot, mis erinevus hakkab olema B7 ja C7.
Kuna raud pidi kõigil sama olema ja soundbari pole tänu ressiiverile vaja, siis need mudelid jäävad valikusse.

Pm LG kõik OLEDid on sama rauaga jah, aga hakkad teistsuguse raami, soundbari jne asjade eest kõvasti rohkem maksma. Kokkuvõttes mõttetu ja ise peale B7 muud ei piilugi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.01.2017 20:48:14 vasta tsitaadiga

väga huvitav on nüüd teada, mis hinnaga B7 müüki tuleb ehk siis küsimus on, et kui palju kallim kui praegune B6 (kas õigustab hinnavahet või mitte) icon_rolleyes.gif Kui nüüd automaailmast paralleeli tõmmata siis B7 tundub nagu facelift mudel olevat, et alles 2018 võib midagi päris uut oodata...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 22:43:26 vasta tsitaadiga

Tuli plaan telekas osta. OLEDi veel osta ei raatsi, aga suuremat pilti tahaks juba näha.
Hetkel jäid silma 55'' UE55KU6072 ja 60'' LG UH605, hinnavahe kuskil ~100.- Mis targemad härrad sellest arvavad, tasub neid odavama otsa masinaid koju tarida?

SAM - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730490/
LG - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/786910/
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.01.2017 09:50:11 vasta tsitaadiga

LG mudel peaks olema vähemalt 7-ndast (UH7707) seeriast...samsungi kohta ei ole nii pädev, et soovitada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 10:22:10 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Jänes kirjutas:
raxz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
OLEDil on ka omad probleemid millega soovitan tutvuda. esimesed mis pähe hüppavad: image retention või võiks öelda isegi isegi burn-in, kiire värvide tuhmumine. Olin hiljuti sarnase küsimuse ees ja leidsin, et kvaliteetne LCD on mõttekam. Las see OLED tehnoloogia veel areneb kui hinda ja kvaliteeti võrrelda.
Kas sul on isiklikud kogemused või NSR?
Kas keegi siit on neid probleeme oma OLEDil kohanud?


Paljudel üldse OLED on ? Et saaks mingit adekvaatset vastust. icon_rolleyes.gif


andke jah teada kellel OLED-id...täitsa huvitaks ennastki, et kuidas igapäeva elus tunduvad? Ma muidu veendunud OLED-i fän aga endal veel ple icon_razz.gif


4 kuud vana 55EG910V ostetud. Kõik on super ja telekaga väga rahul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 00:41:10 vasta tsitaadiga

Tere,

Oleks huvi 55"+ 1080p TV vastu millel oleks reaalne 120Hz. Peaks nagu olemas olema mõni variant?? Jõle raske on leida reaalset TV hertzi.
Tahaks mängimiseks kaadreid juurde, 60 on veits jama.
Oskab keegi suunata?

Tänude ette!

Mehh, lugesin veits veel ja tundub, et ei tehtagi üle 60Hz, miks nii? : D Mõni haruldus aint töötab vist kui manuaalselt panna 120 peale. TV gaming pole moes või kuidas.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 01:01:52 vasta tsitaadiga

1080p kohta ei oska aidata, aga 4k kohta võid põhjalikumalt siit lugeda:

http://4k.com/everything-you-need-to-know-about-4k-tv-refresh-rates-in-one-post-15371-2/#
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 01:06:39 vasta tsitaadiga

telekas võib küll 120hz osata aga sisendist 120hz signaali sisse võtvat telekat ei tohiks ühtegi olla.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 01:12:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
telekas võib küll 120hz osata aga sisendist 120hz signaali sisse võtvat telekat ei tohiks ühtegi olla.


https://www.gtplanet.net/forum/threads/best-tvs-for-pc-gaming-minimum-120hz-input-support.343711/

Tundub, et mõned Sony'd saavad Full HD @ 120 Hz hakkama?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 01:30:53 vasta tsitaadiga

hmm, meeldiv lugeda, et eksisin icon_smile.gif
krt, miks sellised asjad specis korralikult kirjas ei võiks olla :/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 01:33:14 vasta tsitaadiga

Jah, aga need on kõik UHD telerid ja 1080p peal on asi kole ju.

Keegi kirutab aastal 2014: The Good King Snugglewumps says:
December 8, 2014 at 9:08 am
E601i-A3 running at 120Hz at 1920 x 1080 with Nvidia’s custom resolution settings.

https://www.vizio.com/e601ia3.html Selline Teler oleks siis ideaalne mulle. Aga pole saada ju : p

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 11:19:58 vasta tsitaadiga

3d televiisorite ajajärk on selleks korraks läbi. Sony ja LG uutel mudelitel pole enam 3d võimalust.
https://www.cnet.com/news/shambling-corpse-of-3d-tv-finally-falls-down-dead/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 11:35:37 vasta tsitaadiga

scarface, selle taga on paar erinevat põhjust:
- hdmi 2.0 piir on uhd@60hz
- ka telekate sisene raud ei ole sealt kõrgemale võimeline. kuna töötlemisvõimekus on sisuliselt bitrate pealt arvestatav, siis 1080p@120hz < uhd@60hz
ka nende 1080p@120hz võimeliste 4k telekate juures peaks input lag päris korralik mure olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2017 21:46:58 vasta tsitaadiga

Samsungi KU ja KS seeriale uus firmware 1160, Amazon näitab nüüd HDR-i.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 23:29:14 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Samsungi KU ja KS seeriale uus firmware 1160, Amazon näitab nüüd HDR-i.


See vaid jänkide lehel olemas, nii Eesti kui Soome Samsungi lehed seda veel ei näita. Sobib ikka kõigile Euroopa KU6 seeria teleritele?

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2017 00:14:55 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Samsungi KU ja KS seeriale uus firmware 1160, Amazon näitab nüüd HDR-i.


See vaid jänkide lehel olemas, nii Eesti kui Soome Samsungi lehed seda veel ei näita. Sobib ikka kõigile Euroopa KU6 seeria teleritele?


Täitsa ise tuli telekasse, ei pidand kuskilt lehelt tõmbama

E: samsungi kodukal ka olemas - http://www.samsung.com/ee/support/model/UE49KU6402UXXH
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 21.01.2017 20:20:08 vasta tsitaadiga

KU6072-le ei pakuta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 22:40:09 vasta tsitaadiga

Kas telekatel usb porte parandatakse või tinutatakse tgsi, kui lahti tulnud? Juhtus nii, et kolmest pordist 2 juba lahti tulnud pideva filmide vaatamisega, väliselt kõvaketalt. Kolm aastat kasutuses olnud.

viimati muutis Meshboy28 21.01.2017 22:44:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 22:43:59 vasta tsitaadiga

kas mina olen silmavärdjas või lihtsalt pime aga reedel..... stockmanis oli kõrvuti 60" LG 4K 605 mudel ja LG 55" 1920*1080 OLED mudel mis mängisid australian openit.
ja 4K pilt oli kõvasti parem kui OLEDi oma!!!!??? kas äkki oli OLED teleka pilt paika panemata
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2017 22:46:15 vasta tsitaadiga

Meshboy28, allan20co või mis see kasutaja on pärnus, kellel jootekolb peos seisab. tema ehk paneb tagasi sul. sa võta kasutusse usb pikendus, mis istub teleka küljes ja välja võtad tema küljest. ehk püsib paremini.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 22:55:17 vasta tsitaadiga

Tänud soovituste eest laurx! Uurin asja
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 11:04:21 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
kas mina olen silmavärdjas või lihtsalt pime aga reedel..... stockmanis oli kõrvuti 60" LG 4K 605 mudel ja LG 55" 1920*1080 OLED mudel mis mängisid australian openit.
ja 4K pilt oli kõvasti parem kui OLEDi oma!!!!??? kas äkki oli OLED teleka pilt paika panemata

kõik oleneb seadetest. Üldiselt pood müüb parema meelega 10 lcd-d maha kui 1 OLEDi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 14:23:03 vasta tsitaadiga

villu70, mille osas pilt kõvasti parem oli? 4x suurem reso ja veidi suurem ekraan?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 14:43:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
villu70, mille osas pilt kõvasti parem oli? 4x suurem reso ja veidi suurem ekraan?
Ju pilt oli teravam ja sellepärast tunduski, et on parem. icon_smile.gif Reso mõttes on ju 4K igal juhul parem kui FHD, juhul kui on vastava kvaliteediga sisu pakkuda. SD saast on mõlema peal ikkagi saast. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 14:47:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SD saast on mõlema peal ikkagi saast

Tegelikult pole, mida aasta edasi seda paremini oskavad uued telekad sitast sepikut teha. Päris saiani küll ei ulatu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 14:48:13 vasta tsitaadiga

AU open Stockmannis 2160p? Ma pigem arvan, et pildisätted olid paigast ära.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 16:44:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
villu70, mille osas pilt kõvasti parem oli? 4x suurem reso ja veidi suurem ekraan?

eriti paistis see silma tennisepalli lennu ajal, OLEDil konkreetselt pall väreles rõvedalt ja oli vastik vaadata.
muidugi ega suurem LG ka teab mis prillikivi ei olnud aga vähemalt sai normaalsemalt vaadata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 16:50:27 vasta tsitaadiga

Pildisätted paigast ära.

Võrrelda saad juhul kui ise oled puldi kätte saanud ja pildisätteid timminud, muidu müüakse reklaam[pilt]i sulle.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2017 17:02:07 vasta tsitaadiga

vahepeal olid mingid suured odavad philipsid konkreetselt pikitriibuga..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 17:08:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vahepeal olid mingid suured odavad philipsid konkreetselt pikitriibuga..

Philips teeb veel telekaid?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 17:51:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
laurx kirjutas:
vahepeal olid mingid suured odavad philipsid konkreetselt pikitriibuga..

Philips teeb veel telekaid?

Jah. icon_biggrin.gif Mul üks 50" 4K käkk on kodus. Heameelega lööks sealt rusika läbi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 18:03:52 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
laurx kirjutas:
vahepeal olid mingid suured odavad philipsid konkreetselt pikitriibuga..

Philips teeb veel telekaid?

Jah. icon_biggrin.gif Mul üks 50" 4K käkk on kodus. Heameelega lööks sealt rusika läbi. icon_razz.gif

Ma huvi pärast küsiks, kas sul relv oli kuklas kui ostu sooritasid? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2017 18:32:49 vasta tsitaadiga

philips ei tee aag hiinlased funai korporatsioonist kleebivad seda nime oma käkkidele peale. viimasel ajal on vana hea philipsi firmamärk ka tekkinud avakuvale.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 18:37:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
laurx kirjutas:
vahepeal olid mingid suured odavad philipsid konkreetselt pikitriibuga..

Philips teeb veel telekaid?

Jah. icon_biggrin.gif Mul üks 50" 4K käkk on kodus. Heameelega lööks sealt rusika läbi. icon_razz.gif

Ma huvi pärast küsiks, kas sul relv oli kuklas kui ostu sooritasid? icon_lol.gif

Ei olnud aga rahakott ei ole puuga seljas nagu teil mandrirahval. icon_razz.gif
90% eesti elanikest ei suuda/taha osta omale 1500-2000€-seid telereid koju seisma. icon_razz.gif
Ma õnneks vaatan TV-d suht minimaalselt. 4K-d ja FHD-d kannatab vahtida küll. Ma nii pedant kah pole nagu suurem osa siinsest rahvast. icon_razz.gif
PS! Philipsi telekal poleks häda midagi kui nad suudaks korraliku SW teha. Praegu teeb iga SW update asja vaid hullemaks. icon_razz.gif Android on ikka kuradima s*tt platvorm tv OS-iks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 19:39:59 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
philips ei tee aag hiinlased funai korporatsioonist kleebivad seda nime oma käkkidele peale. viimasel ajal on vana hea philipsi firmamärk ka tekkinud avakuvale.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kahtlane, minu oma väidab end Euroopas tehtud olevat... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.01.2017 19:44:52 vasta tsitaadiga

Ilmselt on tehased ka üle võetud.
Aga Interneti andmetel on Funai hoopis Jaapani firma. icon_rolleyes.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 22:03:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
laurx kirjutas:
philips ei tee aag hiinlased funai korporatsioonist kleebivad seda nime oma käkkidele peale. viimasel ajal on vana hea philipsi firmamärk ka tekkinud avakuvale.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kahtlane, minu oma väidab end Euroopas tehtud olevat... icon_rolleyes.gif

Mul on Poola tehasest pärit.

Philipsi bränd on ju litsenseeritud TPV-le, mis omab TP Visioni - ehk siis puhas Made in China firma aga toodab/müüb üle maailma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek73
HV kasutaja


liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.01.2017 23:30:37 vasta tsitaadiga

Mul ka LG OLED 55EG910 pea aasta vana ja ka väga rahul eriti meeldivad värvid veits meenutavad pana plasma värve. Natuke peegeldab küll kui mingi valgus selja taga paistab... ja tahaks suuremat😀 Aga muidu probleeme pole esinenud!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.