Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 14:45:53 vasta tsitaadiga

ufo56, uus Headphones with HRTF süsteem ikka maha keeratud? See on paljudel fps drope ja lage põhjustanud. Lisaks pidi ka Win10 all GameDVR-i disablemine aitama: https://www.youtube.com/watch?v=73m1MMincAc
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.12.2016 11:42:09 vasta tsitaadiga

samuti launch optionist igasugused "Performance" commandid ära võtta, " -high, -threads" jne , redditis räägitakse et teevad pigem halba kui head. Mõnel aitab samuti kui multicore rendering disableda, aga minu praktikas viib see ainult alla
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 12:03:36 vasta tsitaadiga

Evil14, Pole vahet kas on või off HRTF. Tundub et peale video driverite uninstalli DDU'ga ja uut installi on mingi abi tekkinud.

ertr2, Olen proovinud neid, pole vahet täheldanud.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 14:46:47 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:

Proovitud, vähem kui kaks kuud tagasi fps benchmark mapis oli average fps 244 äkki, nüüd tegin sain 150 millegagi...

Mu profiilikaga keskmine selle testiga ja mul ikka hulga lahjem masin. Jookseb stock seades.

HRTF on peal fps 137.

Ilma HRTF on fps 147.

Win 10.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 18:21:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis häda viimane aasta sellega on, et alt tabides ekraan freezib paariks sekundiks ja siis hakkab tööle? Kahe erineva masinaga sama jama. Kui fullscreen panna siis seda pole aga vanasti polnud seda mitte kunagi.


icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 19:46:49 vasta tsitaadiga

kasuta borderless windowed mode ja korras, pole vaja midagi alt tabida. Tänapäeva on nii paljudel mängudel selle alt+tab kombinatsiooniga probleeme, et ma imestan, miks nussitakse enda ajusi selle probleemiga kui borderless windowed mode toimib ilma ühegi probleemita. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 19:47:53 vasta tsitaadiga

kuidas ma borderless aknata 1280x960 mängin minuteada ei saa väga.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 19:48:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Desktopi reso ikka muudetav beer_yum.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 20:06:13 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kuidas ma borderless aknata 1280x960 mängin minuteada ei saa väga.


Programm HRC (HotKey Resolution Changer) on väga mugav asi, saab hotkey'ga desktopi reso vahetada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 20:53:17 vasta tsitaadiga

Ilgelt viitsin mingite resovahetamiste jms pornodega vaeva näha tahaks, et asi töötaks nagu peab aga ei
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:01:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kuidas ma borderless aknata 1280x960 mängin minuteada ei saa väga.
Miks on vaja sellise porno resoga üldse mängida? Mängiks õige resoga siis puuduks ka probleem.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:02:07 vasta tsitaadiga

2560x1440 jõle lahe on mingit pisikest jama sihtida
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:05:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, miks on vaja nii suure resoga monitori üldse osta siis? 24" monitor 1920x1080 on täiesti piisav.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:10:50 vasta tsitaadiga

CSGO pole ainuke mäng, ei viitsi neid FHD kuubikuid mujal vahtida
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:15:39 vasta tsitaadiga

way to go, ostame uhd molu kh, et mängida seal hd-ready resoga mänge. thumbs_up.gif Soovitaks prille või osta juurde teine molu madala resoga cs:go mängimiseks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:31:23 vasta tsitaadiga

soovitaks enne lolli iba ajamist end asjaga kurssi viia!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:36:54 vasta tsitaadiga

Samasuguse ibaga nagu "cs:go jaoks on tarvis 400FPS, alla selle ei kannata mängida"?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:59:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
2560x1440 jõle lahe on mingit pisikest jama sihtida
cs:go teema on see, mis mängust me räägime? suurem reso = rohkem detaile.
mul ei ole vastased väiksemad, küll aga koosnevad nad rohkematest pikslitest...

hari meid ka selle lolli iba osas palun?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 14:16:04 vasta tsitaadiga

Ta lihtsalt nägi mingis progeimeri configus sellist resolutsiooni ja arvas, et peab ka nüüd sellega mängima (nagu mängus kohtan neid kellel on rate 128000 ja saan sõimata kui ütlen, et tehku korda.. et mingi pro configus oli ja ma ei tea midagi, proovisin ka 128k peale panna ja kena 20% choke sees kohe).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 14:55:23 vasta tsitaadiga

Prod mängivadki 320x240 ja 5000fps. beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 15:01:48 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Prod mängivadki 320x240 ja 5000fps. beer_yum.gif

ja siin leidub mitu PRO AHV 'i icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 16:24:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Samasuguse ibaga nagu "cs:go jaoks on tarvis 400FPS, alla selle ei kannata mängida"?

Proffidel ongi fps 400 kandis. Ju selle järgi võtavadki, et alla selle ei kannata mängida icon_biggrin.gif Aga eks see 400 on ilmselt sellepärast, kui nad suitse viskama hakkavad, siis fps ei kukuks nii palju, et mängu segama hakkaks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 18:12:31 vasta tsitaadiga

ma ei tea, isegi mu kastiga ei kuku smokega fps sedasi, et miskit segama hakkaks. Kuigi ega ma pole pikka aega enam seda jura mänginud kh, võibolla vahepealsete updatedega miskit piixu keeratud
Ega me aastas 2005 pole, kus mingi 1.6 sai sedasi mängitud, et kui ära plantisid siis smokesid kõik kohad täis, kõigil fps mingi 1-10 ja võit tuli easylt icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 05.01.2017 22:37:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
2560x1440 jõle lahe on mingit pisikest jama sihtida
cs:go teema on see, mis mängust me räägime? suurem reso = rohkem detaile.
mul ei ole vastased väiksemad, küll aga koosnevad nad rohkematest pikslitest...

hari meid ka selle lolli iba osas palun?


sellise resoga sa näiteks dd2 pitist A platele ei näe korralikult mida väiksem reso seda rohkem näed ja see järgi testitud. Teiseks tunduvad hitboxid paremad kui väiksema resoga mängida ja see ka järele proovitud ( vb sellepärast et detailid on väiksemad )
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 00:05:57 vasta tsitaadiga

CS'ile on aegade algusest meeldinud väike reso, hoopis teine hitbox.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 00:19:26 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
sellise resoga sa näiteks dd2 pitist A platele ei näe korralikult mida väiksem reso seda rohkem näed ja see järgi testitud. Teiseks tunduvad hitboxid paremad kui väiksema resoga mängida ja see ka järele proovitud ( vb sellepärast et detailid on väiksemad )

hit detection on cs:go-l serverside.

pitist nägemise osas:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 00:54:29 vasta tsitaadiga

Mis sihik see veel on icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 00:55:13 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2017 00:56:23 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi dynamic ja pildi tegemise ajal hüppas õhku.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 00:57:07 vasta tsitaadiga

Siin ka veidi asjakohast infot... https://www.youtube.com/watch?v=9DzjKDJ-bX4
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:05:17 vasta tsitaadiga

Braienil on õigus. dynamic, hüppasin jah. selg vastu seina oli lihtsam samas kohas olla.

duxdery kirjutas:
Siin ka veidi asjakohast infot... https://www.youtube.com/watch?v=9DzjKDJ-bX4
jõuan minut ära vaadata ja juba ei saa aru. kas see video on tõsine või trollimine?
võtame 19:6 kuvari ja joonistame sinna 4:3 pilti, siis on horisontaalselt välja venitatud, fov väiksem ja see on... hea?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.01.2017 01:08:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:08:16 vasta tsitaadiga

Pole mingi troll, ammu teada ju, et stretched venitab ka hitboxi ning kui oma sensitivity strechediga paika saad, siis põhimõtteliselt lasedki paksemat vastast ju...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:09:41 vasta tsitaadiga

duxdery, kas sa 21:9 kuvari peale oled juba tõsiselt mõelnud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:19:40 vasta tsitaadiga

Joptvõimatt... Pole ma kordagi öelnud, et see on hea või et ise nii mängin. Kohe on nii vaja kuidagi võimu näidata ja rünnata. Eestlased rsk...
Ülevalpool lihtsalt mainiti, et väiksema resoga on hitbox suurem. Nii see pole aga pmst streched'ga on küll ja tõin selle lingi näiteks. PUNKT... KÕIK!
Rohkem ma ei öelnud midagi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:22:09 vasta tsitaadiga

see on puhas lollus. väiksema resoga ei ole hitbox suurem.
ma südamest loodan, et siin teemas keegi seda ei usu.

no kui sa küsimusele vastuseks video postitad, siis ma eeldan, et sa pead seda adekvaatseks vastuseks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:23:18 vasta tsitaadiga

Krt küll icon_lol.gif Loe mu eelmist posti uuesti! Just nii ma seal ütlesingi, ju et väiksema resoga pole hitbox suurem!!! Loe...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 01:24:40 vasta tsitaadiga

okei, lugesin väikese reso osa valesti.
aga point ei muutu. ei ole ka venitatud pildiga hitbox suurem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 14:12:28 vasta tsitaadiga

Olen pikalt 4:3 resoga venitatult mänginud. Vahed laiemad ja modelid on paksemad, ning tõesti kergem märgata ja sihtida. Lihtsalt tuleb laiema pildi ja horisontaalse hiire kiirusega harjuda või siis m_yaw'd modifitseerida, mida väge ei soovitata.
Paljud professionaalid kasutavad venitatud 4:3 ja ka mitte venitatult. FOV küll kahaneb aga see on paljudele proffidele plussiks, et palju häirivat korraga pildil poleks. Väiksem reso annb ka stabiilsema FPS-i.
Tõsisemale CS-i mängijale on tähtis sujuv pilt, mitte pildi ilu.

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 14:25:14 vasta tsitaadiga

miks mitte venitatult 4:3 hea on? jättes siinkohal fpsi kõrvale.
m_yaw mitte muutmine peaks sisuliselt neutraliseerima laiemaks venitatud modeli kasuteguri. pihta sihtida on nii ju täpselt sama lihtne/raske kui ilma venitamata. selles mõttes, et probleem ei ole eeldatavasti mitte vastase nägemises vaid piisava täpsuse ja kiirusega sihiku vastase peale liigutamises.

fov on cs:go-s vähetähtis? miks see nii on? kas mingist tasemest alates mängitakse peale täielikult ette aimatavate liikumiste peale või lihtsalt ei tehta selliseid reaktsiooni peale laske?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 14:59:58 vasta tsitaadiga

Ma ise mängin 100x100 resoga UHD ekraani peal. FPS, mis peamine, on 50000 ja terve ekraan ongi ainult üks hitbox. Sihtima põhimõtteliselt ei pea ja vastased arvavad et mängid cheadiga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 15:34:21 vasta tsitaadiga

@londiste
4:3 resoga oled rohken kontsentreeritud ees toimuvale, mitte mis ekraani äärtes toimub. Mõned arvatavasti on ka lihtsalt vanast CS-i ajast harjunud 4:3 pildiga.
m_yaw'd võid sama hästi võtta kui sensitivity't. Igaühel oma sobivuse järgi. Kui algul 16:9-lt venitatud 4:3-le üle püüad minna, tundub horisontaalne kiirus lihtsalt kiirem olevat. Ei kao sellega venitatud modeli ja pildi kasutegur kuskile.
Kõrgem FOV pole tõesti nii tähtis. Kui piisavalt oled CS-i pelanud siis tead kuidas nurkasid hoida ja nende järgi liikuda. Väga harv juhus, kuid on ka parematel ette tulnud, kus kitsas FOV on karuteene teinud.

@Kapitan
Peab järgi proovima, kuid mul ainult FHD icon_confused.gif icon_lol.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 15:38:23 vasta tsitaadiga

ma kahtlustaksin 4:3 osas palju rohkem harjumust kui muud kasutegurit.

m_yaw on sensitivity horisontaalne komponent. kui seda ei muuda, pead peale pildi venitamist hiirt vastase peale liigutama täpselt samamoodi nagu enne. mõningase harjumisajaga, sest sensitivity horisontaalne ja vertikaalne komponent kuvaril näidatava suhtes on nüüd erinevaks muutunud.

aga m_yaw venitatud pildiga sünkrooni viimisega sama lõpptulemuse saaks ju ka niisama hiire sensitivityt muutes?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 16:06:04 vasta tsitaadiga

Foorumeid kunagi lugedes, meeldis paljudele 4:3 just sellepärast, et ääred ei segaks. Aga eks ta ole mõlemat. Ka osad profid vahetavad endal pidevalt reso ja aspect ratiot.
Jah.
Niisama sensi muutes venitatud pildiga läheb vertikaalne nö paigast ära, millega harjutud. Väga vähesed kasutavad m_yaw 0.0165, et 1:1 vahekorda tagasi saada. Lihtsalt harjuma peab.

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 20:37:01 vasta tsitaadiga

Esimesed 1000h mängisin 16:9
Pärast seda vahetasin 4:3 peale ja nüüd 2000h ning 8 LANi hiljem ei kujuta ettegi, et mängiksin uuesti suurema FOVga ja kitsamate objektidega

Ega siin suurt teadust vast taga ei ole, lihtsalt mida keegi eelistab. Endale tundub, et 4:3 on kergem vastaseid AWP-ga lasta, sest nad on suuremad ja statsionaarses olekus ei mängi nende horisontaalne kiirus rolli. FOV ei häiri samuti, sest väga harva saab kuskilt külge, normaalse tiimiga omad piisavalt infot oma ümbrustest. Pigem on just hea, et kõik laiem on ja vähem asju pildil, kergem kuskil tünnide taga kükitavaid vastaseid näha thumbs_up.gif

Sensitivityt pidi tõesti pärast 4:3 üleminekut vähendama, aga selle muutusega harjub kiirelt ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 20:59:38 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Ma ise mängin 100x100 resoga UHD ekraani peal. FPS, mis peamine, on 50000 ja terve ekraan ongi ainult üks hitbox. Sihtima põhimõtteliselt ei pea ja vastased arvavad et mängid cheadiga. thumbs_up.gif
rofl.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 22:29:30 vasta tsitaadiga

Eldest, kas vähendasid sensitivityt üldiselt või m_yaw 0.0165?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 23:41:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Eldest, kas vähendasid sensitivityt üldiselt või m_yaw 0.0165?


Lihtsalt tõmbasin sensi alla, see ümberharjumine käib kiirelt. Vahepeal, kui tundub, et sens on liiga kõrge (hiirematt hakkab kuluma), siis lasen järk-järgult iga päev näiteks 0.01 kaupa alla, et mängimist ei segaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.01.2017 02:39:49 vasta tsitaadiga

Olen nädal aega siit teemast eemal siuke seletamine käib icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Esiteks, m_yawi ei näpi peaaegu mitte keegi, sest stretched ekraaniga seda muutes sulle küll tundub, et hiir liigub telgedel sama kiiresti aga tegelikult läheb asi halvemaks hoopis. Ei leia videot selle kohta, aga siin list paljudest prodest, vaata, enamikel on see stock: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/edit#gid=1762004852

Nüüd 16:9 vs 4:3 vs 4:3 stretched - 4:3ga on küll fov madalam, madalama fovga on kaugemat vastast parem lasta, pluss mängides sa tunned et see on parem, lisaks nagu enne mainiti ei mängi csgos külgedelt kaotatud nägemisulatus suurt rolli, sest see pole selline mäng kus sulle vastane küljepealt sisse jalutab, kui see juhtub siis oled ise eelnevalt midagi valesti teinud. Tegelikkuses on see vahe minimaalne, kõige suurema “eelise” tekitab sujuvus, mille madalam resolutsioon sulle annab. FHD ekraanil 1440x1080 vs 1920x1080 annab 4:3 sulle 500 000 pixlit kokkuhoidu. Siin enne veel räägiti, et rohkem fpsi ei anna midagi juurde- see on max vale, igaüks võib ise proovida, mängida maxfps 100ga ja siis proovida 500ga, 3kliksphilip tegi selle kohta kunagi video ka:
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks teema mis siin veel oli toodud oli windowed modes mängimine- csgod ei tasuks mingil juhul nii mängida: windowed modes mängides kaotad fpsi ja suureneb input lag, samuti iirc on mängus pilt heledam kui mäng fullscreenis on. Ma olen üle 2000 tunni seda mängu mänginud, tükk aega leppisin madalama fpsi ja input lagiga, sest windowed mode oli nii mugav, kuid mingi hetk sain aru et normaalne inimene nii ei mängi, ning harjusin ümber mängusisest browserit kasutama. Sessuhtes, ega see kui nüüd kohe +10 skilli ei anna, aga aga pro suusataja sõidab heade suuskadega ikka parema aja kui halvematega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 11:53:25 vasta tsitaadiga

listist vaadates, venitatud pilt on ikkagi päris vähestel.
miks on madalama fov-ga kaugemat vastast parem lasta?

aknas mängimise kohta olen ma saanud vastuseks sama põhjuse, miks black baride ja väiksema fov-ga mängimisel - muidu on pilt kuvaril liiga suur ja ei saa korralikult kontsentreeruda mängus toimuvale.

miks pilt aknas heledam on ja/või miks see halb on?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 12:26:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks pilt aknas heledam on ja/või miks see halb on?

Aknas väidetavalt tumedam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.