Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  IDE perfoomance test märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2004 22:29:08 vasta tsitaadiga

nendelt räptoritelt oleks oodanud enamat kui ainult 112 mega maximell
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2004 22:32:56 vasta tsitaadiga

HPTA374 kirjutas:
nendelt räptoritelt oleks oodanud enamat kui ainult 112 mega maximell

rohkem vist ei pigista.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2004 22:44:57 vasta tsitaadiga

Raptor alone:
Access time: 8.3
Read BurstSpeed: 95.4MB
MAX read speed: 79.1MB
MIN: 37.2MB
AVG 50.3MB
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 11:13:18 vasta tsitaadiga

aga kui ma nad Stripesse panin, siis lasi valida ka mingit värki... ma panin Auto ehk siis 16K. seal oli muid variante kah muidu. icon_question.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 24.04.2004 11:52:24 vasta tsitaadiga

Seagate Barracuda 7200.7 ST340014A 40 GB 7200rpm UDMA/100 2MB

Access time-14.9ms
Read Burst Speed-34.1mb/s
max read speed-32.9mb/s
minimum-16.6mb/s
avg-23.1mb/s

_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2004 12:37:57 vasta tsitaadiga

HD TAch 3 BETA väljas thumbs_up.gif
http://www.simplisoftware.com/Public/index.php?request=HdTachBetaDownloadRegistration

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 13:33:10 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Seagate Barracuda 7200.7 ST380011A 80GB

Random Acess Time: 14,6ms
Read Burst Speed: 79,8 MB/s
Read Speed: maximum 57,0 MB/s, minimum 25,1MB/s, average 46,9 MB/s

Intel 845PE Chipset


väike võrdlus siis:

Seagate Barracuda 7200.7 ST380011A 80GB
Random Acess Time: 14,7ms
Read Burst Speed: 85,1 MB/s
Read Speed: maximum 58,1 MB/s, minimum 28,3 MB/s, average 47,2 MB/s

Chipset: nForce2
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 16:44:54 vasta tsitaadiga

kui sa strippi tegid (teinekord kutsu mind kah) siis mida suurem klaster seda kiiremini loeb, ent seda rohkem raiskab ruumi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2004 17:25:53 vasta tsitaadiga

AMD K6-500
Maxtor 2R015H1 15GB
Read:
Max.19,9MB/s
Min.11,8MB/s
avg.18MB/s
CPU ut. % 42,9
Random access time 20,4ms
Read burst speed 20,2MB/s
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 17:53:59 vasta tsitaadiga

HPTA374 kirjutas:
kui sa strippi tegid (teinekord kutsu mind kah) siis mida suurem klaster seda kiiremini loeb, ent seda rohkem raiskab ruumi thumbs_up.gif

ee.. mis mõttes rohkem raiskab ruumi? seleta värki täpsemalt.. seal 16K oli nagu default vist
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2004 18:43:53 vasta tsitaadiga

mida suurem väärtus seda kiirem icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 19:27:46 vasta tsitaadiga

ses mõttes et kui sul on fail mis on suurusega 4kilo ja klaster on 64 kilo siis 64 miinus 4 =60 ehk 60 kilo on raisatud ruum
samas 64+64+ jne on lugemiskiirus no ikka on icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2004 19:32:25 vasta tsitaadiga

jah 60 raisatud icon_razz.gif
aga kiirus suurem icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 19:43:03 vasta tsitaadiga

jah ja suurem on kasulikum
(according to.....) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Morillo
HV kasutaja
Morillo

liitunud: 21.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 20:47:44 vasta tsitaadiga

WD caviar IDE 40gb 8mb ata100 in sata converter


RAT: 13,1ms
RBS: 92,1mb/s
read speed: max 50,8; min 26,5;average 42,9
cpu: 22,2%

chip: nForce2 400
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 23:14:33 vasta tsitaadiga

krt.et mul need maxtor dm9 vastu ei ole pidanud icon_sad.gif väga kiired olid (nimelt 3 ketas läks vahetusse)nüüd WD 80gb 8mb cache omanik ja tulemuseks:
random access time: 14 ms
read burst speed: 87.6 mb/s
read speed max: 56.3 mb/s; min 29.7 mb/s; average 49.0 mb/s
ps.värselt win peal,süsteemi ei koorma mitte mingi lisa programm jne.

võrdluseks vana ruunatud ketas:
Maxtor DM9:ketta(msn ja smart ftp taustaks+disk defragmenti ei ole pikalt teinud ketas u.90%täis) ja tulemuseks oli:
random access time: 17 ms
read burst speed: 114,9 mb/s
read speed max: 65,5 mb/s; min 21 mb/s; average 49.2 mb/s
R.I.P dm9 icon_sad.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 23:18:29 vasta tsitaadiga

maksimum oli vist 4MB suurus.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Svmaster
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 29.04.2004 21:16:20 vasta tsitaadiga

Ketas profiilis.
Random access time: 19,4 ms
Read burst speed: 68,7 mb/s
Read spiid max: 31.7 MB/s, min. 18 MB/s, average 25,9 MB/s..
väga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2004 23:49:07 vasta tsitaadiga

raptori average on kõva aga burst speedi imestan isegi.
mul oli see 130
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoax
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 30.04.2004 13:48:07 vasta tsitaadiga

seagate st3200822a

access 14,9ms
Burst 79,7
max 63,7
min28,2
average 52,5

cpu 8,1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2004 13:49:53 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
raptori average on kõva aga burst speedi imestan isegi.
mul oli see 130

proovin nädalavahetusel max. clustriga, vaatab mis siis teeb.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 22:08:30 vasta tsitaadiga

panin clusteri max. peale, 128KB (enne oli 16KB), aga HD Tach järgi oleks nagu jõudluse langus hoopis.. icon_eek.gif
kõik näidud langesid märgatavalt millegi pärast icon_rolleyes.gif

access time 8,7ms [enne 8,6]
burst - 100MB/s [enne 112]
max - 91MB/s [enne 102]
min - 46MB/s [enne 75]
avg - 65MB/s [enne 91]

WTF!? icon_eek.gif

ps: 700MB filmi kopimine samalt kettale samale võttis aega alla 25 seki.. aga ühe korra tegi ka 8 sekiga icon_lol.gif ju see film oli mälus siis veel.

edit: tegin väiksed muudatused
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 01.05.2004 22:45:10 vasta tsitaadiga

Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y080P0 80GB 8MB+nforce2(abit nf7-sl) (mirc,msn,ie tõõtasid samal ajal; kettal ca 5Gb vaba ruumi)
Random Acess Time: 12,4ms
Read Burst Speed: 113,1 MB/s
Read Speed: maximum 53,2 MB/s, minimum 34,8 MB/s, average 45,5 MB/s
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 12:21:25 vasta tsitaadiga

nu panin tagasi 16K pääle.. icon_smile.gif

muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 16:44:53 vasta tsitaadiga

WD Caviar 80 GB 7200rpm 8MB cache:
Random Acess Time: 14,4ms
Read Burst Speed: 75,2 MB/s
Read Speed: maximum 60MB/s, minimum 34,2MB/s, average 50,1MB/s
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.05.2004 17:04:05 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
nu panin tagasi 16K pääle.. icon_smile.gif

muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.


Kõige kiirem peaks muide olema 4k.
Naised saunas rääkisid ...
Ja nemad juba teavad mida räägivad
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 18:37:59 vasta tsitaadiga

Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm 8MB ATA100
NVidia NForce2 SPP/MCP

Random Acess Time: 12,4ms
Read Burst Speed: 92,5MB/s
Read Speed: maximum 65,6MB/s, minimum 32,4MB/s, average 49,9MB/s
CPU Utilization: 22.9%
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoax
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 03.05.2004 11:31:20 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
nu panin tagasi 16K pääle.. icon_smile.gif

muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.


Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 03.05.2004 14:38:31 vasta tsitaadiga

hoax kirjutas:
Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks?


kuskilt kõrvu jäänud et mida suurema paned seda parem, aga raiskab vist väikeste failide puhul rohkem ruumi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morillo
HV kasutaja
Morillo

liitunud: 21.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 00:05:19 vasta tsitaadiga

Nüid parandatud näitajad:

oma uue SATA Raptoriga, mis lõpuks endale soetatud,

Random Access Time: 8,6ms
Read Burst Speed: 97,1mb
Read speed: max 60,2mb/s; min 35,9mb/s; average 50,3mb/s

cpu utilization: 19,7 %

chip nForce2 ultra
ja ketas siis siliconi SATA kivi järel
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2004 23:43:40 vasta tsitaadiga

Ketas Maxtor diamond max plus 9, 80GB, SATA, 8MB

Random Access Time: 15,3ms
ReadBurst :111,9MB/s
Read sepeed max 65.1 MB/s
min 30.6 MB/s
average 49.0 MB/s
CPU : 26.3%

Lõunasild VIA VT8237


viimati muutis Ti 08.05.2004 15:17:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2004 00:44:49 vasta tsitaadiga

Tegin kah oma kastiga proovi ja olen tulemustes positiivselt üllatunud.
WD400JB (8-megase puhvriga) x 2 - proovisin mõlema kettaga mõned korrad ja suuri erinevusi polnud, tulemused esimesest testist master kettaga.
Chipset VIA Pro266TD, lõunasild VT8233 (WXP SP1a ja VIA PCI Latency Patch v020 beta21 peal)

Random Access Time: 13,4ms
Read Burst Speed: 83,2MB/s
Read Speed: maximum 51,7MB/s, minimum 24,6MB/s, average 42,2MB/s
CPU Utilization: 4.2%

Homme vaatan teise kastiga järgi, seal Seagate SATA 120GB ketas ja VIA KT600 chipset VT8237 lõunasillaga.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2004 01:01:12 vasta tsitaadiga

hoax kirjutas:
Fast&Furious kirjutas:
nu panin tagasi 16K pääle.. icon_smile.gif

muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.


Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks?

hmm.. kus täpsemalt?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoax
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 08.05.2004 01:37:01 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:

hmm.. kus täpsemalt?


kuskil peale windows setuppi peaks teatud häälestus tulema, ning seal kohtasin valikuid 512b-4kb.

Aga leidsin tomshardwarest väikse kommi raid kontrolleri all oleva blocki seletuseks.

But block size is also significant in terms of the performance to be expected, as the smallest unit also determines when a file can be distributed to two or more drives. This would mean that with a block size of 64 KB, files with less than 64 KB would be written to only one hard drive. This does not happen any faster in a RAID array than on a single hard drive. On the other hand, a file with 150 KB would be distributed to three hard drives (if available): 64 + 64 + 22 KB. The controller is now able to read from all three drives simultaneously, which reduces the read operation immensely.

Ehk siis väikeste failide osas põhjus olemas miks kiirus 16kb block puhul kiirem on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2004 12:34:26 vasta tsitaadiga

OK.. uus tulemus uute Silicon Image 3112 (BIOS 4.2.47) SATA RAID draiveritega:

Random Access Time: 8,5ms
Read Burst Speed: 117,3MB/s
Average Read Speed: 91,7MB/s
CPU: 5%
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2004 12:52:11 vasta tsitaadiga

KT400 kiip, Maxtor ATA133 80GB 7200rpm 8MB ketas.

Access time: 12ms
Read Burst: 112 MB/s

Read Speed:
Maximum - 65 MB/s
Minimum - 33 MB/s
Average - 51 MB/s
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2004 12:38:53 vasta tsitaadiga

Maxtor6 Y060L0 60gb 7200rpm Ultra- Ata/133

Random Access 15ms
Read Burst Speed105,2MB/s

Read speed
Maximun-53,4 MB/s
Minimum 2.0 MB/s
Average 40,6 MB/s
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2004 12:50:21 vasta tsitaadiga

Hitachi Deskstar 7k250 2mb buffer icon_cry.gif 80gb
Random access time 17,6ms
Read burst speed 88,9MB/s
Read speed - Max 65.7 / MIN 11,5 / Aver 48,2
emaplaadiks siis abit nf7s

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 22:23:07 vasta tsitaadiga

Burst speed 187.4
Random Access 8.6ms
Average read 73.4

Asus P4C800E-Delux ja 2x raptor36GB raid 0
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xayqo
HV kasutaja
Xayqo

liitunud: 04.08.2002




sõnum 29.07.2004 00:12:51 vasta tsitaadiga

Seagate Barracuda 40Gb 2mb buffer, 7200rpm

Random acces time 14,3ms
Read burst speed 59,5MB/s

Read speed maximum 43,8MB/s, minimum 24,5MB/s, average 37,6B/s
CPU utilizatsion 25,7%

Emaplaat Abit KX7-333, ja sellel mingi VIA KT333 /VT8233A. Kuigi ma ei tea mida see kaldkriips peak siis tähendama?-Et esimene northbirdge ja teine siis south?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 00:17:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et esimene northbirdge ja teine siis south?

nii see on

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 03:10:59 vasta tsitaadiga

natuke üllatuslikult suured numbrid on viimastel maxtoritel
kas via 237 shouthbridge on tõesti oma perfoomantsi enamvähem korda saanud??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.07.2004 08:42:01 vasta tsitaadiga

HPTA374 kirjutas:
natuke üllatuslikult suured numbrid on viimastel maxtoritel
kas via 237 shouthbridge on tõesti oma perfoomantsi enamvähem korda saanud??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif


suuremad probleemid jäid minuteada 686'ga seljataha juba.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 12:52:30 vasta tsitaadiga

siiski 235-el on täpselt samad jamad ja enamgi veel
seega ongi üllatuslik et 237 hästi skaleerub
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capoguy
HV kasutaja
capoguy

liitunud: 18.03.2002




sõnum 24.09.2004 01:05:57 vasta tsitaadiga

Random access time 15 ms
Read burst speed 100.3 Mb/s
Read speed: max 79.8 Mb/s - min 20.3 Mb/s - average 44.1 Mb/s
CPU utilization 7.7

Kontroller: Silicon Image Sil680 ATA/133 RAID 0
2x HDD: 120GB Seagate 7200.7 ST-3120026A
CPU: Tualatin Celeron 1.1@1.46GHz
Mobo: Intel SE440BX-3
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 01:08:47 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Burst speed 187.4
Random Access 8.6ms
Average read 73.4

Asus P4C800E-Delux ja 2x raptor36GB raid 0

hmm.. kahtlased numbrid
burst kudagi liiga kõrge ja average kahtlaselt madal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 26.09.2004 06:53:41 vasta tsitaadiga

Seagate Barracuda 120GB 8M, ATA 7200.7, 8.5ms
pole defragmenti teind kaua, ja 120gb-st mingi 8 vaba kah :p
systrayl paar proge kah

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.09.2004 10:38:25 vasta tsitaadiga

HD tach 3.0.1.0
Hitachi 160GB 8MB cache
Random acc: 12,4ms
Burst: 96,3MB/s
keskmine: 49,3MB/s
Hitachi'l on ikka powerit küllaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2004 11:44:58 vasta tsitaadiga

2xSamsung 160GB 8MB cache raid0
Pilt: http://piip.ee/hdtach.jpg
Burst: 154,0MB
Average: 83,4MB
Random acc: 13,5
CPU: 7%

tegelt raid kontroller veitsa imeb, adaptec ootab oma järge kunagi, praegu on seesama raid, mis on emmesse integreeritud. tulemus on küll hea, kuid mitte hea raidi kohta icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 26.09.2004 12:10:04 vasta tsitaadiga

Chipset VIA VT8622/3 Apollo CLE266
Disk Drive HITACHI_DK23EA-30 (30 GB, 4200 RPM, Ultra-ATA/100)

Random access time 22 ms
Read burst speed 31,2 Mb/s
Read speed: max 30,0Mb/s - min 9,0 Mb/s - average 23,8 Mb/s
CPU utilization 4,6%
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  IDE perfoomance test mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.