|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.04.2004 22:29:08
|
|
|
| nendelt räptoritelt oleks oodanud enamat kui ainult 112 mega maximell
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.04.2004 22:32:56
|
|
|
| HPTA374 kirjutas: |
| nendelt räptoritelt oleks oodanud enamat kui ainult 112 mega maximell |
rohkem vist ei pigista..
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
23.04.2004 22:44:57
|
|
|
Raptor alone:
Access time: 8.3
Read BurstSpeed: 95.4MB
MAX read speed: 79.1MB
MIN: 37.2MB
AVG 50.3MB
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2004 11:13:18
|
|
|
aga kui ma nad Stripesse panin, siis lasi valida ka mingit värki... ma panin Auto ehk siis 16K. seal oli muid variante kah muidu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
24.04.2004 13:33:10
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
Seagate Barracuda 7200.7 ST380011A 80GB
Random Acess Time: 14,6ms
Read Burst Speed: 79,8 MB/s
Read Speed: maximum 57,0 MB/s, minimum 25,1MB/s, average 46,9 MB/s
Intel 845PE Chipset |
väike võrdlus siis:
Seagate Barracuda 7200.7 ST380011A 80GB
Random Acess Time: 14,7ms
Read Burst Speed: 85,1 MB/s
Read Speed: maximum 58,1 MB/s, minimum 28,3 MB/s, average 47,2 MB/s
Chipset: nForce2
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.04.2004 16:44:54
|
|
|
kui sa strippi tegid (teinekord kutsu mind kah) siis mida suurem klaster seda kiiremini loeb, ent seda rohkem raiskab ruumi
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2004 17:25:53
|
|
|
AMD K6-500
Maxtor 2R015H1 15GB
Read:
Max.19,9MB/s
Min.11,8MB/s
avg.18MB/s
CPU ut. % 42,9
Random access time 20,4ms
Read burst speed 20,2MB/s
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2004 17:53:59
|
|
|
| HPTA374 kirjutas: |
kui sa strippi tegid (teinekord kutsu mind kah) siis mida suurem klaster seda kiiremini loeb, ent seda rohkem raiskab ruumi  |
ee.. mis mõttes rohkem raiskab ruumi? seleta värki täpsemalt.. seal 16K oli nagu default vist
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2004 18:43:53
|
|
|
mida suurem väärtus seda kiirem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.04.2004 19:27:46
|
|
|
ses mõttes et kui sul on fail mis on suurusega 4kilo ja klaster on 64 kilo siis 64 miinus 4 =60 ehk 60 kilo on raisatud ruum
samas 64+64+ jne on lugemiskiirus no ikka on
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2004 19:32:25
|
|
|
jah 60 raisatud
aga kiirus suurem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.04.2004 19:43:03
|
|
|
jah ja suurem on kasulikum
(according to.....)
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morillo
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001
|
24.04.2004 20:47:44
|
|
|
WD caviar IDE 40gb 8mb ata100 in sata converter
RAT: 13,1ms
RBS: 92,1mb/s
read speed: max 50,8; min 26,5;average 42,9
cpu: 22,2%
chip: nForce2 400
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
24.04.2004 23:14:33
|
|
|
krt.et mul need maxtor dm9 vastu ei ole pidanud väga kiired olid (nimelt 3 ketas läks vahetusse)nüüd WD 80gb 8mb cache omanik ja tulemuseks:
random access time: 14 ms
read burst speed: 87.6 mb/s
read speed max: 56.3 mb/s; min 29.7 mb/s; average 49.0 mb/s
ps.värselt win peal,süsteemi ei koorma mitte mingi lisa programm jne.
võrdluseks vana ruunatud ketas:
Maxtor DM9:ketta(msn ja smart ftp taustaks+disk defragmenti ei ole pikalt teinud ketas u.90%täis) ja tulemuseks oli:
random access time: 17 ms
read burst speed: 114,9 mb/s
read speed max: 65,5 mb/s; min 21 mb/s; average 49.2 mb/s
R.I.P dm9
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2004 23:18:29
|
|
|
maksimum oli vist 4MB suurus..
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svmaster
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
29.04.2004 21:16:20
|
|
|
Ketas profiilis.
Random access time: 19,4 ms
Read burst speed: 68,7 mb/s
Read spiid max: 31.7 MB/s, min. 18 MB/s, average 25,9 MB/s..
väga
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
29.04.2004 23:49:07
|
|
|
raptori average on kõva aga burst speedi imestan isegi.
mul oli see 130
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
30.04.2004 13:48:07
|
|
|
seagate st3200822a
access 14,9ms
Burst 79,7
max 63,7
min28,2
average 52,5
cpu 8,1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2004 13:49:53
|
|
|
| Piip kirjutas: |
raptori average on kõva aga burst speedi imestan isegi.
mul oli see 130 |
proovin nädalavahetusel max. clustriga, vaatab mis siis teeb.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2004 22:08:30
|
|
|
panin clusteri max. peale, 128KB (enne oli 16KB), aga HD Tach järgi oleks nagu jõudluse langus hoopis..
kõik näidud langesid märgatavalt millegi pärast
access time 8,7ms [enne 8,6]
burst - 100MB/s [enne 112]
max - 91MB/s [enne 102]
min - 46MB/s [enne 75]
avg - 65MB/s [enne 91]
WTF!?
ps: 700MB filmi kopimine samalt kettale samale võttis aega alla 25 seki.. aga ühe korra tegi ka 8 sekiga ju see film oli mälus siis veel.
edit: tegin väiksed muudatused
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
01.05.2004 22:45:10
|
|
|
Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y080P0 80GB 8MB+nforce2(abit nf7-sl) (mirc,msn,ie tõõtasid samal ajal; kettal ca 5Gb vaba ruumi)
Random Acess Time: 12,4ms
Read Burst Speed: 113,1 MB/s
Read Speed: maximum 53,2 MB/s, minimum 34,8 MB/s, average 45,5 MB/s
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2004 12:21:25
|
|
|
nu panin tagasi 16K pääle..
muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
02.05.2004 16:44:53
|
|
|
WD Caviar 80 GB 7200rpm 8MB cache:
Random Acess Time: 14,4ms
Read Burst Speed: 75,2 MB/s
Read Speed: maximum 60MB/s, minimum 34,2MB/s, average 50,1MB/s
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.05.2004 17:04:05
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
nu panin tagasi 16K pääle..
muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju. |
Kõige kiirem peaks muide olema 4k.
Naised saunas rääkisid ...
Ja nemad juba teavad mida räägivad
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
02.05.2004 18:37:59
|
|
|
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm 8MB ATA100
NVidia NForce2 SPP/MCP
Random Acess Time: 12,4ms
Read Burst Speed: 92,5MB/s
Read Speed: maximum 65,6MB/s, minimum 32,4MB/s, average 49,9MB/s
CPU Utilization: 22.9%
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
03.05.2004 11:31:20
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
nu panin tagasi 16K pääle..
muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju. |
Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
03.05.2004 14:38:31
|
|
|
| hoax kirjutas: |
| Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks? |
kuskilt kõrvu jäänud et mida suurema paned seda parem, aga raiskab vist väikeste failide puhul rohkem ruumi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morillo
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001
|
05.05.2004 00:05:19
|
|
|
Nüid parandatud näitajad:
oma uue SATA Raptoriga, mis lõpuks endale soetatud,
Random Access Time: 8,6ms
Read Burst Speed: 97,1mb
Read speed: max 60,2mb/s; min 35,9mb/s; average 50,3mb/s
cpu utilization: 19,7 %
chip nForce2 ultra
ja ketas siis siliconi SATA kivi järel
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
07.05.2004 23:43:40
|
|
|
Ketas Maxtor diamond max plus 9, 80GB, SATA, 8MB
Random Access Time: 15,3ms
ReadBurst :111,9MB/s
Read sepeed max 65.1 MB/s
min 30.6 MB/s
average 49.0 MB/s
CPU : 26.3%
Lõunasild VIA VT8237
viimati muutis Ti 08.05.2004 15:17:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
08.05.2004 00:44:49
|
|
|
Tegin kah oma kastiga proovi ja olen tulemustes positiivselt üllatunud.
WD400JB (8-megase puhvriga) x 2 - proovisin mõlema kettaga mõned korrad ja suuri erinevusi polnud, tulemused esimesest testist master kettaga.
Chipset VIA Pro266TD, lõunasild VT8233 (WXP SP1a ja VIA PCI Latency Patch v020 beta21 peal)
Random Access Time: 13,4ms
Read Burst Speed: 83,2MB/s
Read Speed: maximum 51,7MB/s, minimum 24,6MB/s, average 42,2MB/s
CPU Utilization: 4.2%
Homme vaatan teise kastiga järgi, seal Seagate SATA 120GB ketas ja VIA KT600 chipset VT8237 lõunasillaga.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.05.2004 01:01:12
|
|
|
| hoax kirjutas: |
| Fast&Furious kirjutas: |
nu panin tagasi 16K pääle..
muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju. |
Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi installi ajal küsib samuti, vist 512-4k vahel. Milline sealt siis parem valik oleks? |
hmm.. kus täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
08.05.2004 01:37:01
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
hmm.. kus täpsemalt? |
kuskil peale windows setuppi peaks teatud häälestus tulema, ning seal kohtasin valikuid 512b-4kb.
Aga leidsin tomshardwarest väikse kommi raid kontrolleri all oleva blocki seletuseks.
But block size is also significant in terms of the performance to be expected, as the smallest unit also determines when a file can be distributed to two or more drives. This would mean that with a block size of 64 KB, files with less than 64 KB would be written to only one hard drive. This does not happen any faster in a RAID array than on a single hard drive. On the other hand, a file with 150 KB would be distributed to three hard drives (if available): 64 + 64 + 22 KB. The controller is now able to read from all three drives simultaneously, which reduces the read operation immensely.
Ehk siis väikeste failide osas põhjus olemas miks kiirus 16kb block puhul kiirem on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.07.2004 12:34:26
|
|
|
OK.. uus tulemus uute Silicon Image 3112 (BIOS 4.2.47) SATA RAID draiveritega:
Random Access Time: 8,5ms
Read Burst Speed: 117,3MB/s
Average Read Speed: 91,7MB/s
CPU: 5%
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
19.07.2004 12:52:11
|
|
|
KT400 kiip, Maxtor ATA133 80GB 7200rpm 8MB ketas.
Access time: 12ms
Read Burst: 112 MB/s
Read Speed:
Maximum - 65 MB/s
Minimum - 33 MB/s
Average - 51 MB/s
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
20.07.2004 12:38:53
|
|
|
Maxtor6 Y060L0 60gb 7200rpm Ultra- Ata/133
Random Access 15ms
Read Burst Speed105,2MB/s
Read speed
Maximun-53,4 MB/s
Minimum 2.0 MB/s
Average 40,6 MB/s
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.07.2004 12:50:21
|
|
|
Hitachi Deskstar 7k250 2mb buffer 80gb
Random access time 17,6ms
Read burst speed 88,9MB/s
Read speed - Max 65.7 / MIN 11,5 / Aver 48,2
emaplaadiks siis abit nf7s
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
28.07.2004 22:23:07
|
|
|
Burst speed 187.4
Random Access 8.6ms
Average read 73.4
Asus P4C800E-Delux ja 2x raptor36GB raid 0
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
29.07.2004 00:12:51
|
|
|
Seagate Barracuda 40Gb 2mb buffer, 7200rpm
Random acces time 14,3ms
Read burst speed 59,5MB/s
Read speed maximum 43,8MB/s, minimum 24,5MB/s, average 37,6B/s
CPU utilizatsion 25,7%
Emaplaat Abit KX7-333, ja sellel mingi VIA KT333 /VT8233A. Kuigi ma ei tea mida see kaldkriips peak siis tähendama?-Et esimene northbirdge ja teine siis south?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.07.2004 00:17:21
|
|
|
| tsitaat: |
Et esimene northbirdge ja teine siis south?
|
nii see on
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
29.07.2004 03:10:59
|
|
|
natuke üllatuslikult suured numbrid on viimastel maxtoritel
kas via 237 shouthbridge on tõesti oma perfoomantsi enamvähem korda saanud???
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.07.2004 08:42:01
|
|
|
| HPTA374 kirjutas: |
natuke üllatuslikult suured numbrid on viimastel maxtoritel
kas via 237 shouthbridge on tõesti oma perfoomantsi enamvähem korda saanud???  |
suuremad probleemid jäid minuteada 686'ga seljataha juba.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
29.07.2004 12:52:30
|
|
|
siiski 235-el on täpselt samad jamad ja enamgi veel
seega ongi üllatuslik et 237 hästi skaleerub
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capoguy
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
24.09.2004 01:05:57
|
|
|
Random access time 15 ms
Read burst speed 100.3 Mb/s
Read speed: max 79.8 Mb/s - min 20.3 Mb/s - average 44.1 Mb/s
CPU utilization 7.7
Kontroller: Silicon Image Sil680 ATA/133 RAID 0
2x HDD: 120GB Seagate 7200.7 ST-3120026A
CPU: Tualatin Celeron 1.1@1.46GHz
Mobo: Intel SE440BX-3
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.09.2004 01:08:47
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
Burst speed 187.4
Random Access 8.6ms
Average read 73.4
Asus P4C800E-Delux ja 2x raptor36GB raid 0 |
hmm.. kahtlased numbrid
burst kudagi liiga kõrge ja average kahtlaselt madal
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
26.09.2004 06:53:41
|
|
|
Seagate Barracuda 120GB 8M, ATA 7200.7, 8.5ms
pole defragmenti teind kaua, ja 120gb-st mingi 8 vaba kah :p
systrayl paar proge kah
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.09.2004 10:38:25
|
|
|
HD tach 3.0.1.0
Hitachi 160GB 8MB cache
Random acc: 12,4ms
Burst: 96,3MB/s
keskmine: 49,3MB/s
Hitachi'l on ikka powerit küllaga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
26.09.2004 11:44:58
|
|
|
2xSamsung 160GB 8MB cache raid0
Pilt: http://piip.ee/hdtach.jpg
Burst: 154,0MB
Average: 83,4MB
Random acc: 13,5
CPU: 7%
tegelt raid kontroller veitsa imeb, adaptec ootab oma järge kunagi, praegu on seesama raid, mis on emmesse integreeritud. tulemus on küll hea, kuid mitte hea raidi kohta
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiki
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
26.09.2004 12:10:04
|
|
|
Chipset VIA VT8622/3 Apollo CLE266
Disk Drive HITACHI_DK23EA-30 (30 GB, 4200 RPM, Ultra-ATA/100)
Random access time 22 ms
Read burst speed 31,2 Mb/s
Read speed: max 30,0Mb/s - min 9,0 Mb/s - average 23,8 Mb/s
CPU utilization 4,6%
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|