Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 08:17:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Hiinast Eesti nädalaga, Eestist vist nädalaga kätte ei toimetata thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 08:35:35 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hiinast Eesti nädalaga, Eestist vist nädalaga kätte ei toimetata thumbs_up.gif

doh.gif See ei tähenda, et pakk oleks Eestis. Vaid pakk pandi Hiinas konteinerisse kuhu on peale kirjutatud Estonia. Nüüd ootab kuni konteiner täitub ja siis lendab Eestisse. Läheb vabalt 1-2 nädalat veel aega.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 08:45:24 vasta tsitaadiga

kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist? icon_eek.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 09:46:12 vasta tsitaadiga

2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka icon_evil.gif kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 10:04:27 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka icon_evil.gif kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...

Kindlasti oli tasuta saatmine, oleks pidanud ühe kaupa ostma.
Ise tahaks IP kaamerat osta, millist soovitate alist?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 10:28:20 vasta tsitaadiga

Ma palun alati müüjal kirjutada konkreetne väärtus peale ~20$ või nii, siis olen pääsenud peaaegu alati tollist. thumbs_up.gif

viimati muutis DVDRW 13.12.2016 10:53:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2016 10:37:07 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist? icon_eek.gif

Tähendab ikka. Edasi võib minna ka 2 nädalat icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 11:11:06 vasta tsitaadiga

Ma küll võitsin 11.11 päevaga.
miniarvuti oli 103$ nüüd 115$
Nikkelriba 1Kg oli 48$ nüüd 57$
Mujal odavam pole.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 13.12.2016 11:34:55 vasta tsitaadiga

Osa oktoobri lõpu pakke ikka tilgub. Paar tükki tulid kiiresti, kolme nädalaga, siis pakk nädalas ja kolm on ikka kusagil seismas. Kuna track näitab saatmist, siis vast ikka jõuavad kohale.

Näide kah:


2016-10-24 12:00 Estonia, Arrive at Estonia airport.
2016-10-21 12:00 Handled by airline,flight No..
2016-10-21 00:00 Internationg Mail Center, Prepare to dispatch.
2016-10-20 00:00 Internationg Mail Center, Received.
2016-10-19 22:00 Internationg Mail Center, Accepted.
2016-10-19 20:47 Beijing, Despatched from yanwen sorting center.


Omniva veel ei näe seda pakki. Kohale jõudnud pakkidel ilmub Sorteerimiskeskuse rida:
2016-12-12 20:28 Sorteerimiskeskus (pakid), Dispatching


...

Nende kolme teeloleva paki valguses küsingi, kas DHGate's müüjale ka peaks teada andma, et nii kaua läheb? Eeldatav aeg on läbi, mõne päeva pärast avaneb Resolution centeri kaaasamise link. Raha kantakse müüjale automaatselt alles veebruaris, kui ostja midagi ei tee.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 12:02:10 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist? icon_eek.gif


Yanwen teebki nii, tegelikult Yanweni tracking lõpeb Hiinaga. Eestis tuleb sulle juba LM.........EE koodiga kätte ehk siis üllatusena.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.12.2016 13:15:07 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist? icon_eek.gif


sellest on korduvalt juttu olnud, et lennujaamas ei toimu mingit pakkide registreerimist. esimene rida, mis eestis ilmub on, kas toll või sorteerimiskeskus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 14:19:02 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Catfish kirjutas:
2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka icon_evil.gif kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...

Kindlasti oli tasuta saatmine, oleks pidanud ühe kaupa ostma.
Ise tahaks IP kaamerat osta, millist soovitate alist?


IP kaamerad võtsin müüjalt "Sincerity Trade co., LTD"

https://number20058.aliexpress.com/store/1282343

Müüb Hikvision ja Dahua kaameraid. OK kvaliteediga, hind normaalne, kiire saatmine, 2 m mullikilet karpidele ümber keritud (karbid ilma ühegi muljumiseta, mida juhtub väga harva Hiinast tellides!) ja õige summa pakil, et ei peaks tolliga sekeldama nagu juhtus nende õnnetute prožedega...
Muide, see h***** prože müüja, kes kirjutas pakile mõni $ üle 20 summa, on "Truebrilit led Store"
Soovitan kõigil seda müüjat vältida thumbs_down.gif üle kuu ootamist ja toll mõne euri pärast selga - täiest piiksus teema...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 14:41:48 vasta tsitaadiga

See "Arrive at Estonia airport." käib ju neil piludel automaatscriptiga. Peale seda kui on hiina lennufirmale vms üle antud tekib +x päeva pärast et arrived. Reaalselt võibolla pole hiinast kaup veel lahkunudki.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ookvard
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 17:41:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Reaalselt võibolla pole hiinast kaup veel lahkunudki.

Või vastupidi. Kauba sain kätte 10 päeva pärast tellimist (Yun Express thumbs_up.gif ), aga trackingu andmetel pole pakk Hiinast veel lahkunudki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 15.12.2016 18:37:54 vasta tsitaadiga

Sain eile oma 11.11 kauba kätte, mehaaniline klava, võit oli ~15 euri
2016-12-14 11:30:00 【xxx】Estonia - xxx - Arrival at delivery office
2016-11-16 03:38:57 Successful package pick-up
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.12.2016 12:31:13 vasta tsitaadiga

Ise ootan pingsalt esmaspäeva, et maha ei magaks.Saab avatud üle pika aja dispute,kuna maks lubatud aeg 15-43 päeva saab täis ja kaupa pole.Pikendust ka ei kavatse paluda.
Alguses saadeti mulle Hollandi tracknr..mis näitas et kaup kohal ehk Tartus mitte Tallinnas.Helistasin posti sealt öeldi et sellise nr pole minu nime ega ka aadressi.Praegu tracknr on mingi jura algab 032....
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 19:12:34 vasta tsitaadiga

Gearbestis ilmunud "dispatch faster" nupp, kas see toimib ka? icon_biggrin.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 19:59:54 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Gearbestis ilmunud "dispatch faster" nupp, kas see toimib ka? icon_biggrin.gif

Proovi ära.
Ehk on seotud krediitkaardiga, ja annab saadetisele ca 50$ kiirenduse?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2016 20:02:18 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
riaak kirjutas:
Gearbestis ilmunud "dispatch faster" nupp, kas see toimib ka? icon_biggrin.gif

Proovi ära.
Ehk on seotud krediitkaardiga, ja annab saadetisele ca 50$ kiirenduse?

see ammu seal juba, vahel kirjutab, et ei funka, vahel kirjutab, et vastu võetud....reaalselt nagu vahet ei tunneta icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 00:02:59 vasta tsitaadiga

Hea väikse scriptiga randomilt platseebot rakendada ju icon_biggrin.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 20:08:08 vasta tsitaadiga

See aasta vist kohale ei tulegi.
https://www.upload.ee/image/6470155/Screenshot_5.png
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2016 20:51:31 vasta tsitaadiga

Istub tollis?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 07:41:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Istub tollis?

Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2016 09:05:03 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Istub tollis?

Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.

Helista ja küsi, ega vangi ei panda icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.12.2016 09:40:57 vasta tsitaadiga

Siin on olnud jutuks, et mõnikord on antud ostjale võltssisuga tracking. Ootan veel kolme pakki, ühel on selline sisu:

2016-10-24 12:00 Estonia, Arrive at Estonia airport.
2016-10-21 12:00 Handled by airline,flight No..
2016-10-21 00:00 Internationg Mail Center, Prepare to dispatch.
2016-10-20 00:00 Internationg Mail Center, Received.
2016-10-19 22:00 Internationg Mail Center, Accepted.
2016-10-19 20:47 Beijing, Despatched from yanwen sorting center.
2016-10-19 20:46 Yanwen Acceptance.
2016-10-19 20:46 Beijing, Process completed in yanwen sorting center.
2016-10-19 20:00 The post office of electronic information has been received.
2016-10-19 09:07 The item information was created by the seller.
.

Natuke kummalised need täistundidega kellaajad icon_question.gif Estonia Airport on olnud ka teistel pakkidel, mis ka kohale tulnud, see imestama ei panegi.
Paar samal ajal tellitud pakki tulid poolteist kuud. Seda pole vist mõtet enam oodata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 11:25:47 vasta tsitaadiga

Mul näitas ühe ali paki träking , et elektrooniline teave saadud ainult, koguaeg. Pakk saabus 2 kuu pärast, oli vist miski paar päeva veel aega ennem kui aeg oleks nulli jooksnud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 17:45:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Markokene kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Istub tollis?

Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.

Helista ja küsi, ega vangi ei panda icon_smile.gif

Helistan küsin: "Kus minu nimeline pakk on" icon_biggrin.gif
Ootan veel veidikene, kuid arvan, et seda pakki ei tule.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2016 17:56:56 vasta tsitaadiga

Jah, viskad veel trackingu ka neile kui nime järgi ei leia icon_rolleyes.gif
Kui üldse ei leia, siis pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 22.12.2016 12:06:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jah, viskad veel trackingu ka neile kui nime järgi ei leia icon_rolleyes.gif
Kui üldse ei leia, siis pole


Mis selle trackingu peale hakata? Kasutu muinasjutt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 12:37:55 vasta tsitaadiga

Mina ei tea, mis andmetega nad tolli asjad võtavad....äkki tsurkad on vale nime pakile pannud jne.....ma lihtsalt pakkusin

E:

Need esimesed alternatiivid Samsung Gear IconX´le?
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.banggood.com/True-Wireless-QCY-Q29-Mini-Wireless-Bluetooth-4_1-Double-Dual-Headphone-Earphone-With-Charging-Box-p-1091625.html
Hind on jummala hea, peaks huvi pärast võtma.
QCY juhtmeta klappe olen kasutanud, suht ok on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 12:59:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

QCY juhtmeta klappe olen kasutanud, suht ok on

otsin ka selliseid asju aga ise ei ole jõudnud proovida selle asutuse toodangut.
Hea teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 13:07:25 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

QCY juhtmeta klappe olen kasutanud, suht ok on

otsin ka selliseid asju aga ise ei ole jõudnud proovida selle asutuse toodangut.
Hea teada thumbs_up.gif

Sisse/välja lülitades mingi mutt vaid möliseb paar sõna icon_lol.gif
Eks see ok on subjektiivne, minu ok, ei pruugi teistele sobida. icon_smile.gif
Ma pole ses suhtes eriline audiopede

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 13:10:30 vasta tsitaadiga

E: nevermind, otsing andis vale asja, e ainult 1 klapi ilma dokita.
Siin õige link, revüüde lugemiseks https://www.amazon.com/QCY-Q29-Bluetooth-Headphones-Smartphone/dp/B01MSMUSWE/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1482401322&sr=1-1&keywords=qcy+29

https://www.amazon.com/Bluetooth-QCY-Invisible-Headphones-Hands-free/dp/B01HJK9MMK isegi kallis seal banggoodis, aga no usast me ei saa tellida enivei. Amazonis mõned hinnangud ka ikka kirjas.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 13:18:33 vasta tsitaadiga

gearbestis sama asi 55€, bannggood lehel 35€
Saatsin neile kirja, et miks neil pea poole kallim on kui banggood lehel , sain vastuse icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

täielik umbluu jutt. Banggood senini olnud parima teenindusega üldse thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.12.2016 13:23:49 vasta tsitaadiga

No eks see oleneb, kust nad neid ise ka ostavad ja kui kiiresti tarnida suudetakse. See on täiesti reaalne ja igapäevane nähtus, et mõni identne asi maksab mõnes laos pea 2x rohkem... vähemalt Eestis.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 13:30:57 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No eks see oleneb, kust nad neid ise ka ostavad ja kui kiiresti tarnida suudetakse. See on täiesti reaalne ja igapäevane nähtus, et mõni identne asi maksab mõnes laos pea 2x rohkem... vähemalt Eestis.

Üldjuhul nende 2 poe hinnavahe on olnud 1kohaline, olenemata tootest. Kord ühel odavam, siis teisel.
Sp saatsingi kirja, et varem pole sellist pulli olnud.
Võtan jaanuari alguses need ära, eks paista kuidas tulemus on thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 14:20:56 vasta tsitaadiga

Isegi hiinakatest tehakse odavaid koopiaid. Xiaomi odavaid klappe kopeeriti veel odavamateks... muidugi ei tea, kas banggood ja gearbest jne väga müünud selliseid asju on.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 15:08:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muidugi ei tea, kas banggood ja gearbest jne väga müünud selliseid asju on.

müüvad ja lademetes tänaseni, kohati isegi sama hinnaga mis originaalid.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 15:15:08 vasta tsitaadiga

mul pole õnnestunud veel saada võltsingut.
Üldjuhul seal juures märge selle kohta
kasvõi siin authentic https://www.fasttech.com/products/1403/10027795/6551600-qcy-q29-mini-bluetooth-v4-1-headset
Muul juhul nad seda juurde ei topi, sellega probleeme neil küllaga olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.12.2016 09:16:47 vasta tsitaadiga

Lugesin teemat, aga sellist varianti ei leidnud: käisin eile postkontoris, et mõned paar pakki võtta, teenindaja andis ühe lehe rohkem täitmiseks. Okei, üks pakk siis trackingus ei kajastunud. Sain ühe kilekotikese, mis sama paks nagu ümbrik, mingi papitüki moodi asi sees. Kodus vaatasin, seda tracknumbrit mul listis polnud, aga tellimuse numbri järgi on tellimus, milles peaks olema pingemuundurid. Mäletan,et kohe varsti peale tellimist müüja kirjutas, et tal teistmoodi kaup kui pildil. Olin nõus, seejärel tühistas algse trackingnumbri. Kuna see midagi ei näidanud ja varsti paar kuud möödunud, pidin hakkama juba dispuuti tegema, et pole kohale jõudnud.

Aga nüüd tracking näitab, et olen paki kätte saanud. "Pakki" avanud ei ole, saan pilte ja mingisuguse video ka teha. On sel vaidlemisel mõtet?
Jutt DHGate'st.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 23.12.2016 19:43:10 vasta tsitaadiga

Keegi mingit akupanka oskab soovitada mida saab kasutada auto starterina kui autoaku liiga tühi?
Keegi ise tellinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.12.2016 23:08:30 vasta tsitaadiga

iceVice, selleks on krokodillidega akujuhtmed ja teine auto.

teine võimalus on veokiaku, seda kasutati tühjaks jooksnud akudega veokite kävitamisel.

siis on sellised asjad: http://www.estpresto.ee/files/taekud_2_TAeKKU.pdf
tagasi üles
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 24.12.2016 02:34:40 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
iceVice, .... siis on sellised asjad: http://www.estpresto.ee/files/taekud_2_TAeKKU.pdf
sellised kobakad sobivad auto müügiplatsidele ...
vaatasin https://www.google.ee/search?num=20&biw=1536&bih=736&tbm=vid&q=Jump+Starter
siin tekib rida küsimusi:
- palju seda vaja? kui 1 auto vaid, siis tasub uus aku osta
- millised vajadused tingivad mis hinnaklassi vaadata?
- kas liitium või pliiakudega?
...
https://www.youtube.com/watch?v=CfIN_Ebu1Dg

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 24.12.2016 13:50:03 vasta tsitaadiga

Need näiteks toodud asjad on liiga väiksed müügiplatside jaoks. müügiplatsil on sellised: https://www.stokker.ee/akulaadija-starter-dynamic-620-start-telwin/-635019097 ja suuremad.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 18:08:35 vasta tsitaadiga

Selliseid kodanik mõtleb vist: https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/autotarvikud-akulaadijad-tuuning-auto-akulaadija-stardiabid-kaivitusabid
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 19:40:03 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Keegi mingit akupanka oskab soovitada mida saab kasutada auto starterina kui autoaku liiga tühi?
Keegi ise tellinud?


Ostsin sellise - http://www.ebay.co.uk/itm/291696422465?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Starterina pole proovinud (õnneks). Ostsin selle, kuna oli üks väheseid, mida oldi nõus Eestisse saatma, reviewed on ka positiivsed.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.12.2016 19:47:37 vasta tsitaadiga

käivitusabina need väiksed jullad ei tööta. väikese laadijana jah küll.
Auto käiviti on peavoolumootor ja see võtab ampreid korralikult. seega käivitusabiks kõlbav seade peab suutma välja anda 200+ A voolu.
tagasi üles
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 22:25:24 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
käivitusabina need väiksed jullad ei tööta. väikese laadijana jah küll.
Auto käiviti on peavoolumootor ja see võtab ampreid korralikult. seega käivitusabiks kõlbav seade peab suutma välja anda 200+ A voolu.


Olen oma silmaga näinud, kuidas sellisega pannakse käima 2,3 liitrine turbobensukas. Akult ei hakanud isegi salongivalgustus tööle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 09:49:43 vasta tsitaadiga

tõesta icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 13:10:05 vasta tsitaadiga

Motors24 katsetati kunagi taolist asja.

Link
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.