Hiinast Eesti nädalaga, Eestist vist nädalaga kätte ei toimetata
See ei tähenda, et pakk oleks Eestis. Vaid pakk pandi Hiinas konteinerisse kuhu on peale kirjutatud Estonia. Nüüd ootab kuni konteiner täitub ja siis lendab Eestisse. Läheb vabalt 1-2 nädalat veel aega.
2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...
2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...
Kindlasti oli tasuta saatmine, oleks pidanud ühe kaupa ostma.
Ise tahaks IP kaamerat osta, millist soovitate alist?
Osa oktoobri lõpu pakke ikka tilgub. Paar tükki tulid kiiresti, kolme nädalaga, siis pakk nädalas ja kolm on ikka kusagil seismas. Kuna track näitab saatmist, siis vast ikka jõuavad kohale.
Näide kah:
2016-10-24 12:00 Estonia, Arrive at Estonia airport.
2016-10-21 12:00 Handled by airline,flight No..
2016-10-21 00:00 Internationg Mail Center, Prepare to dispatch.
2016-10-20 00:00 Internationg Mail Center, Received.
2016-10-19 22:00 Internationg Mail Center, Accepted.
2016-10-19 20:47 Beijing, Despatched from yanwen sorting center.
Omniva veel ei näe seda pakki. Kohale jõudnud pakkidel ilmub Sorteerimiskeskuse rida:
Nende kolme teeloleva paki valguses küsingi, kas DHGate's müüjale ka peaks teada andma, et nii kaua läheb? Eeldatav aeg on läbi, mõne päeva pärast avaneb Resolution centeri kaaasamise link. Raha kantakse müüjale automaatselt alles veebruaris, kui ostja midagi ei tee.
kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist?
Yanwen teebki nii, tegelikult Yanweni tracking lõpeb Hiinaga. Eestis tuleb sulle juba LM.........EE koodiga kätte ehk siis üllatusena. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
kas arrive at Estonia airport ei tähenda mitte lennuväljale saabumist?
sellest on korduvalt juttu olnud, et lennujaamas ei toimu mingit pakkide registreerimist. esimene rida, mis eestis ilmub on, kas toll või sorteerimiskeskus.
2 led prožet, mida kiirelt vaja oleks, on üle kuu aja reisinud ja nüüd jäid veel tolli kinni ka kusjuures ostuhind ainult veidi üle piirangu: kokku 24€...
Kindlasti oli tasuta saatmine, oleks pidanud ühe kaupa ostma.
Ise tahaks IP kaamerat osta, millist soovitate alist?
IP kaamerad võtsin müüjalt "Sincerity Trade co., LTD"
Müüb Hikvision ja Dahua kaameraid. OK kvaliteediga, hind normaalne, kiire saatmine, 2 m mullikilet karpidele ümber keritud (karbid ilma ühegi muljumiseta, mida juhtub väga harva Hiinast tellides!) ja õige summa pakil, et ei peaks tolliga sekeldama nagu juhtus nende õnnetute prožedega...
Muide, see h***** prože müüja, kes kirjutas pakile mõni $ üle 20 summa, on "Truebrilit led Store"
Soovitan kõigil seda müüjat vältida üle kuu ootamist ja toll mõne euri pärast selga - täiest piiksus teema...
See "Arrive at Estonia airport." käib ju neil piludel automaatscriptiga. Peale seda kui on hiina lennufirmale vms üle antud tekib +x päeva pärast et arrived. Reaalselt võibolla pole hiinast kaup veel lahkunudki. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Sain eile oma 11.11 kauba kätte, mehaaniline klava, võit oli ~15 euri
2016-12-14 11:30:00 【xxx】Estonia - xxx - Arrival at delivery office
2016-11-16 03:38:57 Successful package pick-up
Ise ootan pingsalt esmaspäeva, et maha ei magaks.Saab avatud üle pika aja dispute,kuna maks lubatud aeg 15-43 päeva saab täis ja kaupa pole.Pikendust ka ei kavatse paluda.
Alguses saadeti mulle Hollandi tracknr..mis näitas et kaup kohal ehk Tartus mitte Tallinnas.Helistasin posti sealt öeldi et sellise nr pole minu nime ega ka aadressi.Praegu tracknr on mingi jura algab 032....
Gearbestis ilmunud "dispatch faster" nupp, kas see toimib ka?
Proovi ära.
Ehk on seotud krediitkaardiga, ja annab saadetisele ca 50$ kiirenduse?
see ammu seal juba, vahel kirjutab, et ei funka, vahel kirjutab, et vastu võetud....reaalselt nagu vahet ei tunneta _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Istub tollis? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.
Helista ja küsi, ega vangi ei panda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Siin on olnud jutuks, et mõnikord on antud ostjale võltssisuga tracking. Ootan veel kolme pakki, ühel on selline sisu:
2016-10-24 12:00 Estonia, Arrive at Estonia airport.
2016-10-21 12:00 Handled by airline,flight No..
2016-10-21 00:00 Internationg Mail Center, Prepare to dispatch.
2016-10-20 00:00 Internationg Mail Center, Received.
2016-10-19 22:00 Internationg Mail Center, Accepted.
2016-10-19 20:47 Beijing, Despatched from yanwen sorting center.
2016-10-19 20:46 Yanwen Acceptance.
2016-10-19 20:46 Beijing, Process completed in yanwen sorting center.
2016-10-19 20:00 The post office of electronic information has been received.
2016-10-19 09:07 The item information was created by the seller.
.
Natuke kummalised need täistundidega kellaajad Estonia Airport on olnud ka teistel pakkidel, mis ka kohale tulnud, see imestama ei panegi.
Paar samal ajal tellitud pakki tulid poolteist kuud. Seda pole vist mõtet enam oodata?
Mul näitas ühe ali paki träking , et elektrooniline teave saadud ainult, koguaeg. Pakk saabus 2 kuu pärast, oli vist miski paar päeva veel aega ennem kui aeg oleks nulli jooksnud.
Jah, viskad veel trackingu ka neile kui nime järgi ei leia
Kui üldse ei leia, siis pole _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
otsin ka selliseid asju aga ise ei ole jõudnud proovida selle asutuse toodangut.
Hea teada
Sisse/välja lülitades mingi mutt vaid möliseb paar sõna
Eks see ok on subjektiivne, minu ok, ei pruugi teistele sobida.
Ma pole ses suhtes eriline audiopede _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
gearbestis sama asi 55€, bannggood lehel 35€
Saatsin neile kirja, et miks neil pea poole kallim on kui banggood lehel , sain vastuse
Spoiler
täielik umbluu jutt. Banggood senini olnud parima teenindusega üldse _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
No eks see oleneb, kust nad neid ise ka ostavad ja kui kiiresti tarnida suudetakse. See on täiesti reaalne ja igapäevane nähtus, et mõni identne asi maksab mõnes laos pea 2x rohkem... vähemalt Eestis.
No eks see oleneb, kust nad neid ise ka ostavad ja kui kiiresti tarnida suudetakse. See on täiesti reaalne ja igapäevane nähtus, et mõni identne asi maksab mõnes laos pea 2x rohkem... vähemalt Eestis.
Üldjuhul nende 2 poe hinnavahe on olnud 1kohaline, olenemata tootest. Kord ühel odavam, siis teisel.
Sp saatsingi kirja, et varem pole sellist pulli olnud.
Võtan jaanuari alguses need ära, eks paista kuidas tulemus on _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Isegi hiinakatest tehakse odavaid koopiaid. Xiaomi odavaid klappe kopeeriti veel odavamateks... muidugi ei tea, kas banggood ja gearbest jne väga müünud selliseid asju on. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
mul pole õnnestunud veel saada võltsingut.
Üldjuhul seal juures märge selle kohta
kasvõi siin authentic https://www.fasttech.com/products/1403/10027795/6551600-qcy-q29-mini-bluetooth-v4-1-headset
Muul juhul nad seda juurde ei topi, sellega probleeme neil küllaga olnud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Lugesin teemat, aga sellist varianti ei leidnud: käisin eile postkontoris, et mõned paar pakki võtta, teenindaja andis ühe lehe rohkem täitmiseks. Okei, üks pakk siis trackingus ei kajastunud. Sain ühe kilekotikese, mis sama paks nagu ümbrik, mingi papitüki moodi asi sees. Kodus vaatasin, seda tracknumbrit mul listis polnud, aga tellimuse numbri järgi on tellimus, milles peaks olema pingemuundurid. Mäletan,et kohe varsti peale tellimist müüja kirjutas, et tal teistmoodi kaup kui pildil. Olin nõus, seejärel tühistas algse trackingnumbri. Kuna see midagi ei näidanud ja varsti paar kuud möödunud, pidin hakkama juba dispuuti tegema, et pole kohale jõudnud.
Aga nüüd tracking näitab, et olen paki kätte saanud. "Pakki" avanud ei ole, saan pilte ja mingisuguse video ka teha. On sel vaidlemisel mõtet?
Jutt DHGate'st.
käivitusabina need väiksed jullad ei tööta. väikese laadijana jah küll.
Auto käiviti on peavoolumootor ja see võtab ampreid korralikult. seega käivitusabiks kõlbav seade peab suutma välja anda 200+ A voolu.
käivitusabina need väiksed jullad ei tööta. väikese laadijana jah küll.
Auto käiviti on peavoolumootor ja see võtab ampreid korralikult. seega käivitusabiks kõlbav seade peab suutma välja anda 200+ A voolu.
Olen oma silmaga näinud, kuidas sellisega pannakse käima 2,3 liitrine turbobensukas. Akult ei hakanud isegi salongivalgustus tööle.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.