Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 14.08.2016 21:02:58 vasta tsitaadiga

Ilma eraldi värki tõmbamata ma küll panoraami teha ei saa.
_________________
Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2016 09:18:41 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul telefon aegajalt lampi lülitab ennast välja.
Praegu vaatasin akut on 50% aga lihtsalt tundsin et laud korraks värises ja telefoni vaadates on nokia kiri ja siis järsult pilt tasku.
Polnud isegi puutunud telefoni oma pool tundi.

Tüüpiline WP. Mul oli ka mitmeid olukordi, kui õhtul läksin magama, 60-70% akut järgi, hommikul ärgates oli täiesti tühjaks tõmmanud ennast ja äratus ei hakanud tööle. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.08.2016 10:49:59 vasta tsitaadiga

Mul ei olnud aku tühi. Mul oli ta pärast sisse lülitamist ka 54% peal aku ja praegu on 52% peal. Ööseks laadima ei pannud.
Mul päris tihti lampi lülitab ennast välja ja siis avastan mingi pool päeva hiljem vms.
Ma telefoniga ei mängi ja lehti ei loe.
Ma niigi kodus viibides istun arvuti taga liiga palju, siis milleks veel igalpool mujal olles vaja ekraanis ninapidi olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 17.08.2016 13:31:30 vasta tsitaadiga

Mul sama seis, lisaks teeb telefon lambist kummalist heli. Käis isegi garantiis aga kasu ei olnud, elukaaslase telefon teeb ka seda heli.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 01.09.2016 08:48:04 vasta tsitaadiga

Lumia 950xl a Messenger on juba kuu aega selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


Olen uuesti installinud, esimesel avamisel töötab ning edasi on plank. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2016 21:31:46 vasta tsitaadiga

Lumia 650 -l sama jama. Pika ootamise peale tuleb muidugi messengeri pilt ette.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2016 22:24:45 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta...

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2016 22:56:12 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta...


Suures osas vist isegi harjumusest, aga kuna kasutan oma kokku kolmes seadmes WIN 10, siis ühilduvus on väga hea! Üldiselt kõik töötab laitmatult ja vajalikud äpid on ka olemas. Võib-olla tänapäeva WP omanikud pigem eristuvad hallist massist, kes omavad androide v iphone icon_biggrin.gif Hetkel igatahes ei näe küll ühtegi põhjust miks peaks oma 950 millegi muu vastu vahetama.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.09.2016 00:46:34 vasta tsitaadiga

inca, nagu raalifriik kirjutas, siis osaliselt on see harjumus. Mul oli ennem Lumia 1020 ja olin selle telefoniga ülimalt rahul. Mitte millegi üle ei saanud kurta. Kahe ja poole aasta jooksul oli vaid kaks kokkujooksmist. Pole ükski nutiseade nii stabiilne olnud. Lisaks mulle meeldis see, et ei tulnud iga päev mingeid teateid erinevate rakenduste kohta. Praegu on plaan Lumia 950 osta. Miks? Esiteks on selle hind mõnusalt kukkunud. Soomest saab uue telefoni 289 euro eest ning kui hästi rääkida, siis Mozo nahast kaane tasuta kaasa. Eestist, kui võtan firma arvele, siis 272 eurot. Teiseks mulle meeldib väga Lumiate ikoonidega koduekraan ning kuna varasemalt olen WP telefoni kasutanud, siis menüü on mulle juba tuttav. Osad asjad on näiteks Windows telefonidel oluliselt lihtsamalt ja loogilisemalt lahendatud, kui Androidil (IOSiga kogemused puuduvad). Kolmandaks ikkagi kaamera. Kui tavaoludes teevad paljud teised telefonid võrdväärset pilti, siis näiteks välguga pildistamine ja selle heleduse järeltöötluses korrigeerimine on minu arvates väga väärt lahendus. Selline võimalus võiks ausalt öeldes olla ka päris fotokatel. Kuigi ma üritan tavaliselt välguga pildistamist vältida, siis telefoni puhul tähendab kõrge ISO ikkagi üsna mürarikast ja koledat pilti ning päris hämaras on välk nii või teisiti asendamatu. Sama on ka filmimisel. Tavaoludes võib mõni telefon isegi üle olla, kuid kui on vaja filmida mürarikkas keskkonnas, näiteks kontserdil, siis ei suuda korralikku heli salvestada isegi LG V10, millel on mikritele suurt rõhku pandud ja kõva promo tehtud teadvustamaks seda, et nende balanssi saab regulleerida esimeste ja tagumiste vahel.
Mina ei mõista jälle neid inimesi, kes tulevad Androidi või IOSi pealt üle ja kukuvad kohe kiruma, kui halb on ikka WP'ga elada. Seega, nagu öeldake igaühele oma.

Edit. Ah jaa, kuni 2TB mälukaardi lisamise võimalus pole ka sugugi halb boonus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 05.09.2016 12:01:44 vasta tsitaadiga

Mulle ka väga meeldib WP, aga ikkagi see äppide puudus ja platvormi aeglane või olematu areng sundis Androidi teed minema.
Siiski hoian pöialt ja loodan, et asjad paranevad, et saaks rahuliku südamega tagasi WP peale minna. Ilus ja väga töökindel süsteem. Minu 920 jooksis kokku vast 1-2 korda kogu kasutusaja peale (3+ aastat).

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.09.2016 12:43:44 vasta tsitaadiga

Väga palju kokku jooksnud siis, sama ajaga Nexused pole kordagi kokku jooksnud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 06.09.2016 18:06:33 vasta tsitaadiga

Minul on see kolmas Lumia, esimene oli 720, teine 925 ning nüüd 950XL. Suuresti harjumuse asi, Android tundub sellega võrreldes minule mõttetult keeruline, äppide puudus ei häiri. iPhone'i osta ei jaksa, XL'i sain ~430€ eest. Selle raha eest ei saa vist pisikest SE'd ka mitte. No ja muidugi kaamera... tõsi, 240fps videot ei tee ning autofookus pole nii kiire kui S7'l aga hinnavahe on ka vastav. Lisaks meeldib mulle ka windowsi suur ning servast-servani klahvidega klaviatuur.

Muidugi, olles mitu aastat olnud 8.1 peal siis kohati paneb see 10'e töökindlus vanduma küll icon_biggrin.gif

Ilmselt olen jonnakas fänn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 07.09.2016 11:09:32 vasta tsitaadiga

Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana. 10 vimkadega hakkan juba harjuma ja õnneks enamuse probleemidest lahendab restart.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 08.09.2016 09:05:34 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Nokia 930 Win 10. Sõber saatis kirjaga 2 pilti 7,3 MB, et ma selgitaks piltidel olevaid asju. Telefon ei avanud pilte vaid soovitas rakendust poest otsida!!!!! Pärast kodus lauaarvutis avas arvuti need pildid kohe, tavalised JPG pildid. Milles point?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 08.09.2016 15:35:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 08.09.2016 22:09:36 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Keegi võiks lühidalt kokku võtta, millest seal juttu on. Ei mõista soome keelt kahjuks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.09.2016 05:12:36 vasta tsitaadiga

Seal on juttu kaasaegsete mobiiltelefonide võimekusest. See puudutab saatevõimsust, vaastuvõtuvõimekust ja datalaadimiskiirust. Pmst kõige hullemad lood on võrdlustestides Iphone telefonidega, ei pääsenud nad testides isegi top kümnesse, kuuldavus on neil niigi nõrk ja väljaminev signaal samamoodi, lisaks mõjutab saadet ja vastuvõttu ka veel see fakt, kummas käes ta rääkimise ajal on, elik millise kõrva juures. Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele icon_lol.gif

Huawei veel kuidagi püsis mingi signaaliga mõlemas käes eraldi, aga polnud ka kiita midagi, Nexus 6 oli hea näitajaga paremal pool rääkides. Lumiatel oli andmeside kiirus kõige parem allalaadimisel.

Mobiilitootjatel on nüüd põhjust ümarlaua taha istuda ja probleemile lahendus leida....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.09.2016 07:22:22 vasta tsitaadiga

p3000, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=685051
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 10.09.2016 01:00:13 vasta tsitaadiga

mark-lll, tänud.

mark-lll kirjutas:
/.../Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele icon_lol.gif /.../
Ma olen paremakäeline, kuid telefoni hoian alati vasaku kõrva juures.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2016 02:48:29 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana.

Millega sa kaameraid hoiatad - Waze?
Here Drive naviga see vist ei toimi ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.09.2016 08:26:32 vasta tsitaadiga

Wase ei kasuta, ma küll tõmbasin aga mulle millegipärast eriti ei meeldinud ja ma unustan kogu aeg ta sisse lülitada. Kasutan Kiirusekaamerate äppi. Tegelikult ongi ta mul spidomeetri eest, sest mul on mingid vales mõõdus rehvid all ja spido näitab tegelikust kiirusest rohkem. Suurematel kiirustel on ikka üsna suur vahe juba. Aga äpp näitab väga täpselt ja hoiatab kaamerate eest ka, pimedas on ikka üsna raske märgata mõnda ja eriti veel kusagil sellises kohas kuhu iga päev ei satu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 12.09.2016 09:40:17 vasta tsitaadiga

Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) icon_sad.gif kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.09.2016 09:50:18 vasta tsitaadiga

fotod
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2016 09:50:41 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) icon_sad.gif kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata.

Üldiselt teeb seda Photos äpp. Äkki on probleem kasutatavas mailirakenduses, mis manustega hätta jääb? Viimases hädas muidugi factory reset aitab ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 12.09.2016 13:36:20 vasta tsitaadiga

Lumia 830 (win 10) on menüüs File Explorer, kuhu ta siis salvestab kõik kirjaga kaasas olnud failid (loomulikult, kui ise soovin).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.