|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
20.07.2016 23:30:27
|
|
|
| proovisin 950-ga neid lehti, ei mingit probleemi, suht hetkega pildid ees ja sujuvalt sirvitavad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
21.07.2016 01:44:04
|
|
|
Vot siis, hea teada!
Ega polegi midagi imestada tegelikult - 925 raud on juba üle 4a vana ka.
Aga ise ei plaani küll veel uuendada - tulevad 'Surface Phone'd' järgmine aasta välja, siis mõtleb uuesti...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
21.07.2016 09:52:38
|
|
|
Netiraadiol on kaks võimalust, kas mängib või jääb levi puudumisel vait. FM küll sahiseb, aga uudistest kuuleb ikka ära, mitu inimest kuskil terrorirünnakus jälle lõpu leidis. Nt R2 on veebis väga vaikne, FM'is aga piisavalt vali.
Kasutan 950 XL-i ning FM raadio täiesti olemas:
Spoiler 
Kuigi levi on 925ga võrreldes täiesti naeruväärne.
Mäletan, et Lumia 720'l polnud ka ostes tavalist raadiot kuid mingi tarkvarauuendusega see siiski ilmus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
21.07.2016 23:20:06
|
|
|
| Aga kuhu see raadio siis peidetud on? Ei suuda ka leida
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
21.07.2016 23:22:37
|
|
|
Menüü all fm ra(a)dio pole?
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
21.07.2016 23:35:46
|
|
|
| GSMArenast sain aru, et see, kas telefonil on raadio kohe peal või mitte, sõltub ka regioonist. Huvitav oleks teada, millistesse riikidesse siis müüakse Lumia 950 telefone, kus FM raadio ei ole peidetud.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
22.07.2016 09:40:19
|
|
|
Windows Phone 7 all over again. Päris häbiväärne, Android 4.03 tugi jääb, kuid enda platvormi tugi kaotatakse.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
22.07.2016 12:03:53
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| Menüü all fm ra(a)dio pole? |
Kui nii lihtsalt leitav oleks, siis ei küsiks ju
Kus juures teave all on raadio tarkvara versioon isegi ära märgitud aga raadiot ei leia kusagilt
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
23.07.2016 11:28:40
|
|
|
| peps71, 'Radio software' on tegelikult vastutav sidemoodulite töö eest, GPS, Wifi ja mobiilühendused.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
24.07.2016 11:40:50
|
|
|
Eile kukkkus värskendama ennast 930. Tükk aega jälle restartis ja mässas. Vaatasin siis mis muutus, muutusid numbrid nüüd on OS järk 10.0.10586.494 enne oli 420 lõpuga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
26.07.2016 12:54:28
|
|
|
| Peale nelja aastat Windows Phonel, viskas lõpuks üle selle OS-i üliaeglane areng ning arendajate tugi äppidele. Kolisin iOS-ile ja tuleb tõdeda, et WP-l on veel pikk maa minna...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
27.07.2016 08:51:55
|
|
|
| Viimane fast ring preview versioon installitud ning Edge brauseris on swipe funktsioonid tagasi, viimati nägin neid 8.1 peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
27.07.2016 09:04:57
|
|
|
| mark-lll kirjutas: |
Eile kukkkus värskendama ennast 930. Tükk aega jälle restartis ja mässas. Vaatasin siis mis muutus, muutusid numbrid nüüd on OS järk 10.0.10586.494 enne oli 420 lõpuga. |
Mul näitab küll 10.0.14393 juba, eilne build.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
27.07.2016 16:41:00
|
|
|
| Üritasin ka eile selgust majja saada, kas Win 10 Mobile on nüüd ametlikult täisversioon väljas ja mis mobiilidele? Lumia 925 toetatud nutikate alla vist ei kuulunud?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.07.2016 17:02:00
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Üritasin ka eile selgust majja saada, kas Win 10 Mobile on nüüd ametlikult täisversioon väljas ja mis mobiilidele? Lumia 925 toetatud nutikate alla vist ei kuulunud? |
https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-mobile-upgrade
| tsitaat: |
Phones and devices that can upgrade to Windows 10
Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501 |
Väike tärnike ütleb aga:
| tsitaat: |
| The availability of Windows 10 Mobile as an upgrade for existing Windows Phone 8.1 devices varies by device manufacturer, device model, country or region, mobile operator or service provider, hardware limitations and other factors. To check if your device is supported and other important information, visit your device manufacturer’s website. |
Lisaks on äpp tehtud, mille saad telefoni tõmmata ja see ütleb, kas saad 10 või ei saa:
https://www.microsoft.com/et-ee/store/p/upgrade-advisor/9nblggh0f5g4
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
28.07.2016 09:42:53
|
|
|
Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.07.2016 09:52:08
|
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama. |
See uus "Nokia" kasutab minuteada vaid nime, sisulist sidet vana legandaarse Nokiaga ei tohiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
29.07.2016 00:07:41
|
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama. |
Need on vanad telefonid mida saab uuendada win 10 peale. Seal ei ole kirjas telefonid mis tulevad juba win10 eelinstalleerituna aga neid ka palju ei ole Mingil põhjusel HP ühe eriti kalli tippmudeliga välja tuli, eks mingit tulevikku näeb
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.07.2016 10:57:24
|
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama. |
sama siin, Nokia 635 8.1 update operaator:DK-IS-EE-LV-LT
tel. ei kõlba uuendamiseks W10 peale..
os ver. 8.10.14234.375
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
29.07.2016 11:07:27
|
|
|
Sai siin ekraani digitizerit jälle vahetatud enda ja naise teleonil, naine suutis selle protsessi käigus kuulari katki teha...
Väike e-bay otsing leidis 1 taalase kuulari - päris mõnus telefon on ikka Lumia820 tegelt, nagu PC kus vahetad juppe, kui katki läheb
Kogu kompott on ainult 9 kruviga kinni ja sealt edasi pudeneb juppideks
2 telefoni eluea jooksul oleme vist siiani ca 10 digitizerit koos klaasiga uut pannud
Kuidas see google project Ara muidu edeneb? höhöhö
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
06.08.2016 16:35:15
|
|
|
Kuidas seda mõista, et ühel päeval mängib youtube taustal Edge brauseris, saab tab'e vahetada ning ekraani lukku panna ilma, et heli katkeks ning teisel päeval mitte? Mingeid sätteid muutnud pole, Edge on taustal lubatud koguaeg...
E: avastasin, et kaamera äppi on äkki ilmunud taas panoraamivõimalus!
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.08.2016 18:47:05
|
|
|
Mul telefon aegajalt lampi lülitab ennast välja.
Praegu vaatasin akut on 50% aga lihtsalt tundsin et laud korraks värises ja telefoni vaadates on nokia kiri ja siis järsult pilt tasku.
Polnud isegi puutunud telefoni oma pool tundi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daeron
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2013
|
14.08.2016 21:02:58
|
|
|
Ilma eraldi värki tõmbamata ma küll panoraami teha ei saa.
_________________ Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
15.08.2016 09:18:41
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul telefon aegajalt lampi lülitab ennast välja.
Praegu vaatasin akut on 50% aga lihtsalt tundsin et laud korraks värises ja telefoni vaadates on nokia kiri ja siis järsult pilt tasku.
Polnud isegi puutunud telefoni oma pool tundi. |
Tüüpiline WP. Mul oli ka mitmeid olukordi, kui õhtul läksin magama, 60-70% akut järgi, hommikul ärgates oli täiesti tühjaks tõmmanud ennast ja äratus ei hakanud tööle.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.08.2016 10:49:59
|
|
|
Mul ei olnud aku tühi. Mul oli ta pärast sisse lülitamist ka 54% peal aku ja praegu on 52% peal. Ööseks laadima ei pannud.
Mul päris tihti lampi lülitab ennast välja ja siis avastan mingi pool päeva hiljem vms.
Ma telefoniga ei mängi ja lehti ei loe.
Ma niigi kodus viibides istun arvuti taga liiga palju, siis milleks veel igalpool mujal olles vaja ekraanis ninapidi olla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
17.08.2016 13:31:30
|
|
|
| Mul sama seis, lisaks teeb telefon lambist kummalist heli. Käis isegi garantiis aga kasu ei olnud, elukaaslase telefon teeb ka seda heli.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
01.09.2016 08:48:04
|
|
|
Lumia 950xl a Messenger on juba kuu aega selline:
Spoiler 
Olen uuesti installinud, esimesel avamisel töötab ning edasi on plank. Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
04.09.2016 21:31:46
|
|
|
| Lumia 650 -l sama jama. Pika ootamise peale tuleb muidugi messengeri pilt ette.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
04.09.2016 22:24:45
|
|
|
Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta...
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
04.09.2016 22:56:12
|
|
|
| inca kirjutas: |
Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta... |
Suures osas vist isegi harjumusest, aga kuna kasutan oma kokku kolmes seadmes WIN 10, siis ühilduvus on väga hea! Üldiselt kõik töötab laitmatult ja vajalikud äpid on ka olemas. Võib-olla tänapäeva WP omanikud pigem eristuvad hallist massist, kes omavad androide v iphone Hetkel igatahes ei näe küll ühtegi põhjust miks peaks oma 950 millegi muu vastu vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
05.09.2016 00:46:34
|
|
|
inca, nagu raalifriik kirjutas, siis osaliselt on see harjumus. Mul oli ennem Lumia 1020 ja olin selle telefoniga ülimalt rahul. Mitte millegi üle ei saanud kurta. Kahe ja poole aasta jooksul oli vaid kaks kokkujooksmist. Pole ükski nutiseade nii stabiilne olnud. Lisaks mulle meeldis see, et ei tulnud iga päev mingeid teateid erinevate rakenduste kohta. Praegu on plaan Lumia 950 osta. Miks? Esiteks on selle hind mõnusalt kukkunud. Soomest saab uue telefoni 289 euro eest ning kui hästi rääkida, siis Mozo nahast kaane tasuta kaasa. Eestist, kui võtan firma arvele, siis 272 eurot. Teiseks mulle meeldib väga Lumiate ikoonidega koduekraan ning kuna varasemalt olen WP telefoni kasutanud, siis menüü on mulle juba tuttav. Osad asjad on näiteks Windows telefonidel oluliselt lihtsamalt ja loogilisemalt lahendatud, kui Androidil (IOSiga kogemused puuduvad). Kolmandaks ikkagi kaamera. Kui tavaoludes teevad paljud teised telefonid võrdväärset pilti, siis näiteks välguga pildistamine ja selle heleduse järeltöötluses korrigeerimine on minu arvates väga väärt lahendus. Selline võimalus võiks ausalt öeldes olla ka päris fotokatel. Kuigi ma üritan tavaliselt välguga pildistamist vältida, siis telefoni puhul tähendab kõrge ISO ikkagi üsna mürarikast ja koledat pilti ning päris hämaras on välk nii või teisiti asendamatu. Sama on ka filmimisel. Tavaoludes võib mõni telefon isegi üle olla, kuid kui on vaja filmida mürarikkas keskkonnas, näiteks kontserdil, siis ei suuda korralikku heli salvestada isegi LG V10, millel on mikritele suurt rõhku pandud ja kõva promo tehtud teadvustamaks seda, et nende balanssi saab regulleerida esimeste ja tagumiste vahel.
Mina ei mõista jälle neid inimesi, kes tulevad Androidi või IOSi pealt üle ja kukuvad kohe kiruma, kui halb on ikka WP'ga elada. Seega, nagu öeldake igaühele oma.
Edit. Ah jaa, kuni 2TB mälukaardi lisamise võimalus pole ka sugugi halb boonus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.09.2016 12:01:44
|
|
|
Mulle ka väga meeldib WP, aga ikkagi see äppide puudus ja platvormi aeglane või olematu areng sundis Androidi teed minema.
Siiski hoian pöialt ja loodan, et asjad paranevad, et saaks rahuliku südamega tagasi WP peale minna. Ilus ja väga töökindel süsteem. Minu 920 jooksis kokku vast 1-2 korda kogu kasutusaja peale (3+ aastat).
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.09.2016 12:43:44
|
|
|
Väga palju kokku jooksnud siis, sama ajaga Nexused pole kordagi kokku jooksnud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
06.09.2016 18:06:33
|
|
|
Minul on see kolmas Lumia, esimene oli 720, teine 925 ning nüüd 950XL. Suuresti harjumuse asi, Android tundub sellega võrreldes minule mõttetult keeruline, äppide puudus ei häiri. iPhone'i osta ei jaksa, XL'i sain ~430€ eest. Selle raha eest ei saa vist pisikest SE'd ka mitte. No ja muidugi kaamera... tõsi, 240fps videot ei tee ning autofookus pole nii kiire kui S7'l aga hinnavahe on ka vastav. Lisaks meeldib mulle ka windowsi suur ning servast-servani klahvidega klaviatuur.
Muidugi, olles mitu aastat olnud 8.1 peal siis kohati paneb see 10'e töökindlus vanduma küll
Ilmselt olen jonnakas fänn.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
07.09.2016 11:09:32
|
|
|
| Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana. 10 vimkadega hakkan juba harjuma ja õnneks enamuse probleemidest lahendab restart.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
08.09.2016 09:05:34
|
|
|
Nokia 930 Win 10. Sõber saatis kirjaga 2 pilti 7,3 MB, et ma selgitaks piltidel olevaid asju. Telefon ei avanud pilte vaid soovitas rakendust poest otsida!!!!! Pärast kodus lauaarvutis avas arvuti need pildid kohe, tavalised JPG pildid. Milles point?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
08.09.2016 15:35:31
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
08.09.2016 22:09:36
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
Spoiler 
|
Keegi võiks lühidalt kokku võtta, millest seal juttu on. Ei mõista soome keelt kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
09.09.2016 05:12:36
|
|
|
Seal on juttu kaasaegsete mobiiltelefonide võimekusest. See puudutab saatevõimsust, vaastuvõtuvõimekust ja datalaadimiskiirust. Pmst kõige hullemad lood on võrdlustestides Iphone telefonidega, ei pääsenud nad testides isegi top kümnesse, kuuldavus on neil niigi nõrk ja väljaminev signaal samamoodi, lisaks mõjutab saadet ja vastuvõttu ka veel see fakt, kummas käes ta rääkimise ajal on, elik millise kõrva juures. Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele
Huawei veel kuidagi püsis mingi signaaliga mõlemas käes eraldi, aga polnud ka kiita midagi, Nexus 6 oli hea näitajaga paremal pool rääkides. Lumiatel oli andmeside kiirus kõige parem allalaadimisel.
Mobiilitootjatel on nüüd põhjust ümarlaua taha istuda ja probleemile lahendus leida....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
10.09.2016 01:00:13
|
|
|
mark-lll, tänud.
| mark-lll kirjutas: |
/.../Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele /.../ |
Ma olen paremakäeline, kuid telefoni hoian alati vasaku kõrva juures.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
11.09.2016 02:48:29
|
|
|
| stents kirjutas: |
| Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana. |
Millega sa kaameraid hoiatad - Waze?
Here Drive naviga see vist ei toimi ju?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
11.09.2016 08:26:32
|
|
|
| Wase ei kasuta, ma küll tõmbasin aga mulle millegipärast eriti ei meeldinud ja ma unustan kogu aeg ta sisse lülitada. Kasutan Kiirusekaamerate äppi. Tegelikult ongi ta mul spidomeetri eest, sest mul on mingid vales mõõdus rehvid all ja spido näitab tegelikust kiirusest rohkem. Suurematel kiirustel on ikka üsna suur vahe juba. Aga äpp näitab väga täpselt ja hoiatab kaamerate eest ka, pimedas on ikka üsna raske märgata mõnda ja eriti veel kusagil sellises kohas kuhu iga päev ei satu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle90
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
12.09.2016 09:40:17
|
|
|
Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.09.2016 09:50:18
|
|
|
fotod
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
12.09.2016 09:50:41
|
|
|
| kalle90 kirjutas: |
Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata. |
Üldiselt teeb seda Photos äpp. Äkki on probleem kasutatavas mailirakenduses, mis manustega hätta jääb? Viimases hädas muidugi factory reset aitab ka.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
12.09.2016 13:36:20
|
|
|
| Lumia 830 (win 10) on menüüs File Explorer, kuhu ta siis salvestab kõik kirjaga kaasas olnud failid (loomulikult, kui ise soovin).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|