Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 20.07.2016 23:30:27 vasta tsitaadiga

proovisin 950-ga neid lehti, ei mingit probleemi, suht hetkega pildid ees ja sujuvalt sirvitavad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2016 01:44:04 vasta tsitaadiga

Vot siis, hea teada! thumbs_up.gif
Ega polegi midagi imestada tegelikult - 925 raud on juba üle 4a vana ka.
Aga ise ei plaani küll veel uuendada - tulevad 'Surface Phone'd' järgmine aasta välja, siis mõtleb uuesti...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 21.07.2016 09:52:38 vasta tsitaadiga

Netiraadiol on kaks võimalust, kas mängib või jääb levi puudumisel vait. FM küll sahiseb, aga uudistest kuuleb ikka ära, mitu inimest kuskil terrorirünnakus jälle lõpu leidis. Nt R2 on veebis väga vaikne, FM'is aga piisavalt vali.

Kasutan 950 XL-i ning FM raadio täiesti olemas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi levi on 925ga võrreldes täiesti naeruväärne.
Mäletan, et Lumia 720'l polnud ka ostes tavalist raadiot kuid mingi tarkvarauuendusega see siiski ilmus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2016 23:20:06 vasta tsitaadiga

Aga kuhu see raadio siis peidetud on? Ei suuda ka leida
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2016 23:22:37 vasta tsitaadiga

Menüü all fm ra(a)dio pole?
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 21.07.2016 23:35:46 vasta tsitaadiga

GSMArenast sain aru, et see, kas telefonil on raadio kohe peal või mitte, sõltub ka regioonist. Huvitav oleks teada, millistesse riikidesse siis müüakse Lumia 950 telefone, kus FM raadio ei ole peidetud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:37:40 vasta tsitaadiga

Windows Phone 8 jääb Skype toest ilma:
http://www.windowscentral.com/skype-details-its-plans-future-cloud-infrastructure-mind

tsitaat:
Skype says they will continue to support Windows 7, 8, XP and Vista, Yosemite on Mac, iOS 8 and Android 4.03 operating systems, and obviously Windows 10 and Windows 10 Mobile.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:40:19 vasta tsitaadiga

Windows Phone 7 all over again. Päris häbiväärne, Android 4.03 tugi jääb, kuid enda platvormi tugi kaotatakse.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:03:53 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Menüü all fm ra(a)dio pole?

Kui nii lihtsalt leitav oleks, siis ei küsiks ju
Kus juures teave all on raadio tarkvara versioon isegi ära märgitud aga raadiot ei leia kusagilt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:24:32 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
kusti85 kirjutas:
Menüü all fm ra(a)dio pole?

Kui nii lihtsalt leitav oleks, siis ei küsiks ju
Kus juures teave all on raadio tarkvara versioon isegi ära märgitud aga raadiot ei leia kusagilt

https://www.microsoft.com/et-ee/store/p/fm-tiles/9nblggh093hw?tduid=(16a837e8d3e72d334cb2708e5d7faf7a)(259740)(2804583)()()

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.07.2016 11:28:40 vasta tsitaadiga

peps71, 'Radio software' on tegelikult vastutav sidemoodulite töö eest, GPS, Wifi ja mobiilühendused.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 24.07.2016 11:40:50 vasta tsitaadiga

Eile kukkkus värskendama ennast 930. Tükk aega jälle restartis ja mässas. Vaatasin siis mis muutus, muutusid numbrid icon_smile.gif nüüd on OS järk 10.0.10586.494 enne oli 420 lõpuga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 12:54:28 vasta tsitaadiga

Peale nelja aastat Windows Phonel, viskas lõpuks üle selle OS-i üliaeglane areng ning arendajate tugi äppidele. Kolisin iOS-ile ja tuleb tõdeda, et WP-l on veel pikk maa minna...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 27.07.2016 08:51:55 vasta tsitaadiga

Viimane fast ring preview versioon installitud ning Edge brauseris on swipe funktsioonid tagasi, viimati nägin neid 8.1 peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 09:04:57 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Eile kukkkus värskendama ennast 930. Tükk aega jälle restartis ja mässas. Vaatasin siis mis muutus, muutusid numbrid icon_smile.gif nüüd on OS järk 10.0.10586.494 enne oli 420 lõpuga.

Mul näitab küll 10.0.14393 juba, eilne build.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.07.2016 16:41:00 vasta tsitaadiga

Üritasin ka eile selgust majja saada, kas Win 10 Mobile on nüüd ametlikult täisversioon väljas ja mis mobiilidele? Lumia 925 toetatud nutikate alla vist ei kuulunud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2016 17:02:00 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Üritasin ka eile selgust majja saada, kas Win 10 Mobile on nüüd ametlikult täisversioon väljas ja mis mobiilidele? Lumia 925 toetatud nutikate alla vist ei kuulunud?


https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-mobile-upgrade
tsitaat:
Phones and devices that can upgrade to Windows 10

Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501


Väike tärnike ütleb aga:
tsitaat:
The availability of Windows 10 Mobile as an upgrade for existing Windows Phone 8.1 devices varies by device manufacturer, device model, country or region, mobile operator or service provider, hardware limitations and other factors. To check if your device is supported and other important information, visit your device manufacturer’s website.


Lisaks on äpp tehtud, mille saad telefoni tõmmata ja see ütleb, kas saad 10 või ei saa:
https://www.microsoft.com/et-ee/store/p/upgrade-advisor/9nblggh0f5g4
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 28.07.2016 09:42:53 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2016 09:52:08 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
icon_cry.gif Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama.


See uus "Nokia" kasutab minuteada vaid nime, sisulist sidet vana legandaarse Nokiaga ei tohiks olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 00:07:41 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
icon_cry.gif Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama.
Need on vanad telefonid mida saab uuendada win 10 peale. Seal ei ole kirjas telefonid mis tulevad juba win10 eelinstalleerituna aga neid ka palju ei ole icon_neutral.gif Mingil põhjusel HP ühe eriti kalli tippmudeliga välja tuli, eks mingit tulevikku näeb
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.07.2016 10:35:03 vasta tsitaadiga

GertR, HP Elite x3 toode on suunatud ärikliendile.

Acer Liquid Jade Primo
https://www.youtube.com/watch?v=4a0qjOqBt8Y

Paar hiinakat silmapiiril.
NuAns Neo
https://www.youtube.com/watch?v=PcajFFP1QJM

Cube
http://mspoweruser.com/chinas-cube-introduces-new-windows-10-mobile-device/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 10:57:24 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
icon_cry.gif Ma käisin sellel win 10 upgrade saidil telefone vaatamas ja hakkas kurb - pakuti vaid 10 erinevat telefoni enamik neist olid Nokiad. Kas tõesti winmobile on kaduv nähtus nagu ka Blackberry, kes ka juba androide arendab. Kas mõne aasta pärast on winmobile kadunud - tootjad hakkavad ainult androide tegema? Nokia ise pidi ka androide juba vorpima hakkama.

sama siin, Nokia 635 8.1 update operaator:DK-IS-EE-LV-LT
tel. ei kõlba uuendamiseks W10 peale..
os ver. 8.10.14234.375
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.07.2016 11:07:27 vasta tsitaadiga

Sai siin ekraani digitizerit jälle vahetatud enda ja naise teleonil, naine suutis selle protsessi käigus kuulari katki teha...
Väike e-bay otsing leidis 1 taalase kuulari - päris mõnus telefon on ikka Lumia820 tegelt, nagu PC kus vahetad juppe, kui katki läheb icon_biggrin.gif
Kogu kompott on ainult 9 kruviga kinni ja sealt edasi pudeneb juppideks icon_biggrin.gif

2 telefoni eluea jooksul oleme vist siiani ca 10 digitizerit koos klaasiga uut pannud icon_razz.gif

Kuidas see google project Ara muidu edeneb? höhöhö
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 06.08.2016 16:35:15 vasta tsitaadiga

Kuidas seda mõista, et ühel päeval mängib youtube taustal Edge brauseris, saab tab'e vahetada ning ekraani lukku panna ilma, et heli katkeks ning teisel päeval mitte? Mingeid sätteid muutnud pole, Edge on taustal lubatud koguaeg...

E: avastasin, et kaamera äppi on äkki ilmunud taas panoraamivõimalus!

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.08.2016 18:47:05 vasta tsitaadiga

Mul telefon aegajalt lampi lülitab ennast välja.
Praegu vaatasin akut on 50% aga lihtsalt tundsin et laud korraks värises ja telefoni vaadates on nokia kiri ja siis järsult pilt tasku.
Polnud isegi puutunud telefoni oma pool tundi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 14.08.2016 21:02:58 vasta tsitaadiga

Ilma eraldi värki tõmbamata ma küll panoraami teha ei saa.
_________________
Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 09:18:41 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul telefon aegajalt lampi lülitab ennast välja.
Praegu vaatasin akut on 50% aga lihtsalt tundsin et laud korraks värises ja telefoni vaadates on nokia kiri ja siis järsult pilt tasku.
Polnud isegi puutunud telefoni oma pool tundi.

Tüüpiline WP. Mul oli ka mitmeid olukordi, kui õhtul läksin magama, 60-70% akut järgi, hommikul ärgates oli täiesti tühjaks tõmmanud ennast ja äratus ei hakanud tööle. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.08.2016 10:49:59 vasta tsitaadiga

Mul ei olnud aku tühi. Mul oli ta pärast sisse lülitamist ka 54% peal aku ja praegu on 52% peal. Ööseks laadima ei pannud.
Mul päris tihti lampi lülitab ennast välja ja siis avastan mingi pool päeva hiljem vms.
Ma telefoniga ei mängi ja lehti ei loe.
Ma niigi kodus viibides istun arvuti taga liiga palju, siis milleks veel igalpool mujal olles vaja ekraanis ninapidi olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 13:31:30 vasta tsitaadiga

Mul sama seis, lisaks teeb telefon lambist kummalist heli. Käis isegi garantiis aga kasu ei olnud, elukaaslase telefon teeb ka seda heli.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 01.09.2016 08:48:04 vasta tsitaadiga

Lumia 950xl a Messenger on juba kuu aega selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


Olen uuesti installinud, esimesel avamisel töötab ning edasi on plank. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 21:31:46 vasta tsitaadiga

Lumia 650 -l sama jama. Pika ootamise peale tuleb muidugi messengeri pilt ette.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 22:24:45 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2016 22:56:12 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Ma nüüd ei ürita saagi käima tõmmata, aga mind ikkagi huvitab mis paneb WP kasuks otsustama? Näha on ju, et sealt ei tule mitte midagi ja ei hakka ka kunagi tulema. Pureview kaameraid ka nagu pole, Here on tänapäeval oma aktuaalsuse kaotanud. Mis seal veel oli?
Meil firmas oli küll corporate telefonide listis WP olemas, aga kõik asjad peaks muude riistadega ka tehtav olema. Üks meil isegi võttis mingi meeltesegaduse ajel omale iosi asemel wp. Nüüd vannub, aga ümber ka ei vaheta...


Suures osas vist isegi harjumusest, aga kuna kasutan oma kokku kolmes seadmes WIN 10, siis ühilduvus on väga hea! Üldiselt kõik töötab laitmatult ja vajalikud äpid on ka olemas. Võib-olla tänapäeva WP omanikud pigem eristuvad hallist massist, kes omavad androide v iphone icon_biggrin.gif Hetkel igatahes ei näe küll ühtegi põhjust miks peaks oma 950 millegi muu vastu vahetama.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 05.09.2016 00:46:34 vasta tsitaadiga

inca, nagu raalifriik kirjutas, siis osaliselt on see harjumus. Mul oli ennem Lumia 1020 ja olin selle telefoniga ülimalt rahul. Mitte millegi üle ei saanud kurta. Kahe ja poole aasta jooksul oli vaid kaks kokkujooksmist. Pole ükski nutiseade nii stabiilne olnud. Lisaks mulle meeldis see, et ei tulnud iga päev mingeid teateid erinevate rakenduste kohta. Praegu on plaan Lumia 950 osta. Miks? Esiteks on selle hind mõnusalt kukkunud. Soomest saab uue telefoni 289 euro eest ning kui hästi rääkida, siis Mozo nahast kaane tasuta kaasa. Eestist, kui võtan firma arvele, siis 272 eurot. Teiseks mulle meeldib väga Lumiate ikoonidega koduekraan ning kuna varasemalt olen WP telefoni kasutanud, siis menüü on mulle juba tuttav. Osad asjad on näiteks Windows telefonidel oluliselt lihtsamalt ja loogilisemalt lahendatud, kui Androidil (IOSiga kogemused puuduvad). Kolmandaks ikkagi kaamera. Kui tavaoludes teevad paljud teised telefonid võrdväärset pilti, siis näiteks välguga pildistamine ja selle heleduse järeltöötluses korrigeerimine on minu arvates väga väärt lahendus. Selline võimalus võiks ausalt öeldes olla ka päris fotokatel. Kuigi ma üritan tavaliselt välguga pildistamist vältida, siis telefoni puhul tähendab kõrge ISO ikkagi üsna mürarikast ja koledat pilti ning päris hämaras on välk nii või teisiti asendamatu. Sama on ka filmimisel. Tavaoludes võib mõni telefon isegi üle olla, kuid kui on vaja filmida mürarikkas keskkonnas, näiteks kontserdil, siis ei suuda korralikku heli salvestada isegi LG V10, millel on mikritele suurt rõhku pandud ja kõva promo tehtud teadvustamaks seda, et nende balanssi saab regulleerida esimeste ja tagumiste vahel.
Mina ei mõista jälle neid inimesi, kes tulevad Androidi või IOSi pealt üle ja kukuvad kohe kiruma, kui halb on ikka WP'ga elada. Seega, nagu öeldake igaühele oma.

Edit. Ah jaa, kuni 2TB mälukaardi lisamise võimalus pole ka sugugi halb boonus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 12:01:44 vasta tsitaadiga

Mulle ka väga meeldib WP, aga ikkagi see äppide puudus ja platvormi aeglane või olematu areng sundis Androidi teed minema.
Siiski hoian pöialt ja loodan, et asjad paranevad, et saaks rahuliku südamega tagasi WP peale minna. Ilus ja väga töökindel süsteem. Minu 920 jooksis kokku vast 1-2 korda kogu kasutusaja peale (3+ aastat).

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 12:43:44 vasta tsitaadiga

Väga palju kokku jooksnud siis, sama ajaga Nexused pole kordagi kokku jooksnud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 06.09.2016 18:06:33 vasta tsitaadiga

Minul on see kolmas Lumia, esimene oli 720, teine 925 ning nüüd 950XL. Suuresti harjumuse asi, Android tundub sellega võrreldes minule mõttetult keeruline, äppide puudus ei häiri. iPhone'i osta ei jaksa, XL'i sain ~430€ eest. Selle raha eest ei saa vist pisikest SE'd ka mitte. No ja muidugi kaamera... tõsi, 240fps videot ei tee ning autofookus pole nii kiire kui S7'l aga hinnavahe on ka vastav. Lisaks meeldib mulle ka windowsi suur ning servast-servani klahvidega klaviatuur.

Muidugi, olles mitu aastat olnud 8.1 peal siis kohati paneb see 10'e töökindlus vanduma küll icon_biggrin.gif

Ilmselt olen jonnakas fänn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 07.09.2016 11:09:32 vasta tsitaadiga

Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana. 10 vimkadega hakkan juba harjuma ja õnneks enamuse probleemidest lahendab restart.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 08.09.2016 09:05:34 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Nokia 930 Win 10. Sõber saatis kirjaga 2 pilti 7,3 MB, et ma selgitaks piltidel olevaid asju. Telefon ei avanud pilte vaid soovitas rakendust poest otsida!!!!! Pärast kodus lauaarvutis avas arvuti need pildid kohe, tavalised JPG pildid. Milles point?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 15:35:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 08.09.2016 22:09:36 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Keegi võiks lühidalt kokku võtta, millest seal juttu on. Ei mõista soome keelt kahjuks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.09.2016 05:12:36 vasta tsitaadiga

Seal on juttu kaasaegsete mobiiltelefonide võimekusest. See puudutab saatevõimsust, vaastuvõtuvõimekust ja datalaadimiskiirust. Pmst kõige hullemad lood on võrdlustestides Iphone telefonidega, ei pääsenud nad testides isegi top kümnesse, kuuldavus on neil niigi nõrk ja väljaminev signaal samamoodi, lisaks mõjutab saadet ja vastuvõttu ka veel see fakt, kummas käes ta rääkimise ajal on, elik millise kõrva juures. Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele icon_lol.gif

Huawei veel kuidagi püsis mingi signaaliga mõlemas käes eraldi, aga polnud ka kiita midagi, Nexus 6 oli hea näitajaga paremal pool rääkides. Lumiatel oli andmeside kiirus kõige parem allalaadimisel.

Mobiilitootjatel on nüüd põhjust ümarlaua taha istuda ja probleemile lahendus leida....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 07:22:22 vasta tsitaadiga

p3000, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=685051
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 10.09.2016 01:00:13 vasta tsitaadiga

mark-lll, tänud.

mark-lll kirjutas:
/.../Selgub, et telefonidel on paremad näitajad siis, kui nad on rääkimise ajal paremas käes ja parema kõrva juures, vasakul pool olles langeb signaali kvaliteet mitmekordselt ja siin arvatakse, et tootjad oleks nagu telefone teinud paremakäelistele icon_lol.gif /.../
Ma olen paremakäeline, kuid telefoni hoian alati vasaku kõrva juures.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2016 02:48:29 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Sama siin! Mul on vana 8.1 telefon veel alles ja kasutusel autos gps-ina ja kiirusekaamerate eest hoiatajana.

Millega sa kaameraid hoiatad - Waze?
Here Drive naviga see vist ei toimi ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.09.2016 08:26:32 vasta tsitaadiga

Wase ei kasuta, ma küll tõmbasin aga mulle millegipärast eriti ei meeldinud ja ma unustan kogu aeg ta sisse lülitada. Kasutan Kiirusekaamerate äppi. Tegelikult ongi ta mul spidomeetri eest, sest mul on mingid vales mõõdus rehvid all ja spido näitab tegelikust kiirusest rohkem. Suurematel kiirustel on ikka üsna suur vahe juba. Aga äpp näitab väga täpselt ja hoiatab kaamerate eest ka, pimedas on ikka üsna raske märgata mõnda ja eriti veel kusagil sellises kohas kuhu iga päev ei satu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle90
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 12.09.2016 09:40:17 vasta tsitaadiga

Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) icon_sad.gif kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 09:50:18 vasta tsitaadiga

fotod
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 09:50:41 vasta tsitaadiga

kalle90 kirjutas:
Kirjas saadetud JPG fotode avamine. Millise äpiga saab avada windowsmobiles ( Nokia 930 - win 10) icon_sad.gif kirjale lisatud fotosid. Outloogis saadud fotosid ei saa isegi kuhugi seivida - kuigi pakub ava/salvesta. Foto tehti Android Samsungiga, teise foto saatsin oma lauaarvutist - kumbagi ei saa avada ja vaadata.

Üldiselt teeb seda Photos äpp. Äkki on probleem kasutatavas mailirakenduses, mis manustega hätta jääb? Viimases hädas muidugi factory reset aitab ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 13:36:20 vasta tsitaadiga

Lumia 830 (win 10) on menüüs File Explorer, kuhu ta siis salvestab kõik kirjaga kaasas olnud failid (loomulikult, kui ise soovin).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.