|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
25.08.2016 10:56:31
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| 2.5-3M vaatamiskaugus... nii suur kui selle eest saab, samas kvaliteetse pildiga.. |
Selle maa pealt alla 50" pole mõtet, ei jõua end pärast ära kiruda, ma ise sama lolluse teinud, säästa mingi millisekundi või hertsi vms sellise pealt, aga mitte suuruse. |
Nii kaugel vaatamiseks on 55" ka väike,
3m pealt peaks valima 60"+ suuruseid.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.08.2016 12:44:23
|
|
|
Telerist kohalike teenusepakkujate edastatavate telekanalite jälgimiseks on 24-43 tolli ka hea ekraan.
Kui suure ekraani tunnetust promotakse, siis juba projektoriga saavutatav üleseina ekraani suurus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.08.2016 13:27:12
|
|
|
Tal ei mahu füüsiliselt sinna suurem ära lihtsalt.. endal on ka 42" ja vaatan 2m kauguselt, on ok. vahel vaatan sama telkat 4M kauguselt ja võiks suurem olla
Tal pigem 2.5M kui 3M , arvan, et händlib ära.
Kahju, et see pana nii väike on, muidu tunduks nagu parim neist.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
26.08.2016 23:15:45
|
|
|
| best bang for the buck 32" TV arvutimonitoriks? kasutus: mängud (fifa, nba, battlefield, witcher jms) ja istumiskaugus 80cm - 110cm vahel. olen vaadanud netis ringi, displaylag.com jms saidid, aga ehk kellelgi on head soovitust oma kogemusest?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.08.2016 23:29:34
|
|
|
Oma kogemusest väidan, et teler ei kõlba monitoriks, sest kõik tänapäevased telekad on läikiva ekraaniga.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
27.08.2016 01:52:04
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas läbi kaardimooduli digi-tv teenust kasutades ongi nii, et kõik kanalid on läbisegi, mille hulgas on enamus skrambleeritud kanalid? Kas on mingit lihtsat lahendust kanalite ümberpaigutamiseks ja ainult nende selekteerimiseks, mis paketis sisalduvad? Teenust pakub STV.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
27.08.2016 17:05:36
|
|
|
| Ma pidin küll käsitsi paika panema, esimene kord võttis see lausa poolteist tundi aega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2016 20:12:44
|
|
|
| tsitaat: |
Teenust pakub STV.
|
palju õnne. ise pead järjestama KUI telekas lubab. kui tuleb kanaliplaani uuendus, saad jälle seda teha. starmanil on asi lihtsam: korralik seade teeb otsingu selliselt, nagu kodulehel olevas PDF is kanalid numerdatud on. riigi vahetamisest on ka abi ja CLN vms ta ongi on ka abiks kohati järjestamisel. S(ääästu)TV loogikast pole kanalite paigutamisel aru saanud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.08.2016 20:21:57
|
|
|
laurx, logical channel number (LCN) . See nagu DNLA
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2016 20:22:32
|
|
|
thompsonikärakatega, millel on ainus viis kanaleid " õigesti" saada teha install saksamaa riigi alt, pakub seda kanaliotsingu lõpus. sama tarkvara leidub nt odavphilipsite ja finluxide ning funaide küljes..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.08.2016 02:36:25
|
|
|
| mart88 kirjutas: |
| Ma pidin küll käsitsi paika panema, esimene kord võttis see lausa poolteist tundi aega. |
Siis on küll ebaõnn.
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Teenust pakub STV.
|
palju õnne. ise pead järjestama KUI telekas lubab. kui tuleb kanaliplaani uuendus, saad jälle seda teha. starmanil on asi lihtsam: korralik seade teeb otsingu selliselt, nagu kodulehel olevas PDF is kanalid numerdatud on. riigi vahetamisest on ka abi ja CLN vms ta ongi on ka abiks kohati järjestamisel. S(ääästu)TV loogikast pole kanalite paigutamisel aru saanud. |
Tahad öelda, et Starmanil on läbi kaardimooduli teenust kasutades kanalid samamoodi paigas nagu digiboksi taga?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
28.08.2016 09:28:55
|
|
|
| Ei ole kanalid paigas. See sõltub telekast.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 09:40:03
|
|
|
Kopz, jah. 95% samsung ja lg teevad täpselt sellise nimekirja nagu vaja. grunding kah. vanemad sonyd tõstsid kaks kanalit nihkesse nii, et PBK oli mitte 60 vaid 62. vanemad LG d ja philipsid tahavad häälestamiseks riigiks "soome", eelpool mainitud tarkvaraga philipsi, funai, thompsoni, hitachi, lasker jms tahavad riigiks "saksamaa" ja hiljem mainit kolmetähelise lühendi abi aga jah, valdavalt saavad dvb-c s asjad kanaliplaanist starmanis enam-vähem nii aru, nagu lehel numeratsioon on. dvb-t s aga toodavad funai, lasker ja philips nimekirja "järjest".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.08.2016 13:02:54
|
|
|
| laurx, siis ei ole ju vahet, kes teenust pakub, kui kanalijärjestus ei sõltu temast, vaid telekast. Mis sa siis sellest STV'st ikka kirud?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
28.08.2016 16:08:36
|
|
|
| Üks hirmutamine käib siin.. Starmani xl+14hd kanalit toob sulle võrreldes STV samalaadse kokkupandud paketiga aastas 60euri lisakulu ka.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.08.2016 16:18:56
|
|
|
Mis vahet seal üldse on, mis järjestuses need kanalid on, kuniks nad olemas on?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.08.2016 16:23:25
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mis vahet seal üldse on, mis järjestuses need kanalid on, kuniks nad olemas on?  |
no on ikka vahe küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.08.2016 16:35:40
|
|
|
no ma ei tea, mul on küll totaalselt kama kas pbk on nüüd 60 või 62
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 18:25:32
|
|
|
kui sul on S + " loodus ja teadus", "laste" ja mingi muusika " noppekanal" on väga oluline, mis numbrilt otsima peab. lisaks on väga kenad paberid ja pdf id olemas selleks, kus mingi kanal asub.
http://www.starman.ee/teenused/digitv/digitv/kanalid#1184446663
kui me nüüd tõmbame korraks teenusepakkujate manu siis ma olen korra "aparaadiga" mõõtnud mõlemate teenusepakkujate võrku. Säästuteevee mehed kohati ei viitsi sulle pakutavate kanalite vaatamiseks võimalusi tekitada. kui sa kurtma hakkad, kirjutatakse võrguremont kenasti arvele, nii töö kui materjalide näol. mis see remondi hinnakiri on, vaatab iga üks ise veebist. sai uutele liitujatele omal ajal aparaadiga kontroll tehtud, et mis ja kust tuleb ning vajadusel asendatud, küll mitte päris tasuta vaid materjalide hinnaga (0,6€ = 1m). signaali kvaliteedi seisukohast on väga oluline, et kaabel oleks jätkamata ja võimalikult ühes tükis siis antud säästuteevee meeste tegevusi on nähtud ka selliselt, et u 30 m kaabli peale on viis jätkamist, kõik tükid on erinevast kaablist ja klient tuleb üle, sest "telekapilt ei kannata kriitikat".
näide: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9109108#9109108
selliselt ei saa teenust pakkuda ning "60€ kuus vähem" maksta selle teenuse eest..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.08.2016 19:18:39
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| no ma ei tea, mul on küll totaalselt kama kas pbk on nüüd 60 või 62 |
+2
ehk siis Telia võrgus on nad ka minu jaoks segaselt järjestatud, tellid näiteks mõne lisakanali ja järjekord läheb järjekordselt segamini.
Sestap teangi, et mu vaadatav kanal asub numbril see ja see, ning liigungi paari nupuvajutusega puldil sinna.
See eelpool viidatud LCN on kanaliedastaja eelistus, mis enamasti ei ühti televaataja omaga.
Televaataja jaoks, kel vaja, on lausa lemmikkanaliloendi loomise võimalused loodud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 19:25:22
|
|
|
kui ma teen dvb-t / t seadmega otsingu ja kui seade on " mõistlik", saan ma sealt väga kindla tulemuse. mulle nt meeldib, et kanalid on kindlates kohtades ja seda mitte ainult minu juures vaid ka mujal. 95% inimesi kasutab seda "paberijärjestust" ja 5% tahab teha mingit oma järjestust. neist viiest protsendist viis jäid endale kindlaks ka siis kui sai öeldud, et tegemist on tasulise teenusega ning kell läheb käima sellest hetkest kui kasutusjuhendit otsima hakatakse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.08.2016 19:28:47
|
|
|
laurx,
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 19:50:12
|
|
|
mis arusaamatuks jäi?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
28.08.2016 20:21:22
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas läbi kaardimooduli digi-tv teenust kasutades ongi nii, et kõik kanalid on läbisegi, mille hulgas on enamus skrambleeritud kanalid? Kas on mingit lihtsat lahendust kanalite ümberpaigutamiseks ja ainult nende selekteerimiseks, mis paketis sisalduvad? Teenust pakub STV. |
Viimati kui kontrollisin siis STV ei kasutanud mingil põhjusel LCN'i. Sellisel juhul järjestab nii teler kui ka digiboks kanalid üldjuhul sellises järjekorras nagu nad otsingu ajal leidis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.08.2016 21:35:19
|
|
|
| mart88 kirjutas: |
| Üks hirmutamine käib siin.. Starmani xl+14hd kanalit toob sulle võrreldes STV samalaadse kokkupandud paketiga aastas 60euri lisakulu ka. |
Vanematel tuli võrreldavate pakettide hinnavahe täpselt 3x kahe teleka peale. On mida säästa.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2016 21:58:05
|
|
|
starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.08.2016 22:08:51
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema. |
STV'l on see tasuta. Analoogsignaal, aga 28" CRT telerile polegi rohkemat vaja. Starmanis tuleb nii või teisiti maksta.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.08.2016 22:34:33
|
|
|
Miks ja mismoodi te neid tv operaatoreid üldse hinnastuse osas võrdlete, samahästi võiks võrdlusse tuua TasutaTV. Sisuteenused on kõikidel turul olevatel pakkujatel täiesti erinevad.
Samas on see ilmselt OT selles teleri teemas, va kanaliotsingu toimivus teleritel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
28.08.2016 22:55:12
|
|
|
| 10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.08.2016 23:21:10
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| 10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid? |
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
29.08.2016 16:48:05
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| 10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid? |
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant. |
Võtsin telku lahti ja PSU plaadil tunduvad (teisel pildil üleval paremal) kaks kondekat (35V 1000uF) punnis olevat. Kas see võib viga põhjustada?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2016 17:47:42
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema. |
STV'l on see tasuta. Analoogsignaal, aga 28" CRT telerile polegi rohkemat vaja. Starmanis tuleb nii või teisiti maksta. |
stv hakkab oma anaal-loogi koomale keerama. vähemalt pärnus on stv anaal-loog nii "kehv", et proua ei uskunud oma silmi juba siis kui telekale scardiga digiboks külge sai. põhjus, miks see anaal-loog neil veel püsti on, on selles, et võrk on digi jaoks nii piisavalt si-tt, et nad jäävad klientidest lihtsalt ilma. "parem varblane peos kui tuvi katusel". põhjus, miks neil asi natuke töötab, on selles, et võimendid on " peale keeratud" ning üleliigne tambitakse TAPiga jaguritega maha. enamus STV võrkudest kaabelmodemiga ületulijate võrgud on sellise,d et keerad koridorist starmani kaabli peale ning toas modemi samasse kohta, kus stv oma oli, on -20db. ehk siis toas on signaalilangus ca 30db. ehk siis tagasi selle juures, mille eest sa maksad seda sa ka saad.
time123, vaheta lüüdid ära. vanade monitoridega sarnane teema.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
29.08.2016 19:45:28
|
|
|
time123, Ilma konkreetse teleka service manuali nägemata ei oska enamat arvata. Kindel on see et niisugused punnis kondekad tuleks asendada. Kas see ka Sinu mure lahendab, seda ei julge öelda...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jakera
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2016 20:48:15
|
|
|
mida sa selle telekaga tegema hakkad?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jakera
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2005
|
29.08.2016 20:49:46
|
|
|
Filmide ja seriaalide vaatamine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2016 20:51:06
|
|
|
ehk siis lihtsalt ekraan.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jakera
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2005
|
29.08.2016 20:51:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ehk siis lihtsalt ekraan. |
Jah, ekraan vast kõige tähtsam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
30.08.2016 18:57:08
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| 10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid? |
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant. |
Võtsin telku lahti ja PSU plaadil tunduvad (teisel pildil üleval paremal) kaks kondekat (35V 1000uF) punnis olevat. Kas see võib viga põhjustada?
 |
Vahetasin kaks punnis kondensaatorit välja ja probleem lahenes. Huvitav, et paruni mainitud kõrgepingesektsiooni CCFL toiteks ma telku seest ei leidnudki.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
30.08.2016 18:59:05
|
|
|
Sama, mis eelmise aasta CS630E, aga parema hinnaga.
Pildiga olen rahul küll. SD kanalid ka vaadatavad. Ja üks tähtsamaid asju minu jaoks - soap opera effekti saab välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.08.2016 22:35:41
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Vahetasin kaks punnis kondensaatorit välja ja probleem lahenes. Huvitav, et paruni mainitud kõrgepingesektsiooni CCFL toiteks ma telku seest ei leidnudki. |
Ma vaatasin hoolega neid fotosid ja ka ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
31.08.2016 20:49:33
|
|
|
nii äkki targad oskavad aidata.
Nimelt arvuti ühendatud hdmi kaabli ja telekaga
Aga jama selles, et film laagib, ning asi pole filmis. Sai proovitud erinevaid filme ja ikka. Samu filme mälupulgalt mägides jookseb kõik sujuvalt.
Läpakal 2 videokaarti( Intel HD graphics 4000 ja geforce GT 740M) . Driverid kõik uuendatud ja erinevaid mängijaid proovitud( BSplayer ning VLC)
ˇNimelt jama hakkas siis pihta kui ma vahetasin duplicate displayt (1366 *768) Extend display peale. (1080p)
Ning kui arvutist youtube lahti võtta ning sealt mõni 1080p video tööle panna ei ole laagi.
Äkki on kellelgi soovitusi kuidas jamast lahti saada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2016 21:12:39
|
|
|
proovi vaid
Kas siis ka läägib?
Selline tunne, et arvuti ei jaksa 2 displayd toita korraga, kuigi peaks seda probleemivabalt tegema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
31.08.2016 21:15:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
proovi vaid
Kas siis ka läägib?
Selline tunne, et arvuti ei jaksa 2 displayd toita korraga, kuigi peaks seda probleemivabalt tegema |
jep, teeb seda ikka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
31.08.2016 21:21:20
|
|
|
Lülita BIOSis eraldiseisev GPU välja, peaks saama. Proovi siis.
Kas paigaldatud on läpaka tootjalehelt viimased driverid või inteli/nvidia omad?
Kas viimane saadaolev BIOS on läpakale paigaldatud?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MX300
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2016
|
31.08.2016 21:36:27
LG 49uf8007 ja Starman |
|
|
Tere
selline küsimus, et kas uutel teleritel tuleb enne kasutamist pildi seadistamine läbi viia? Mure on nimelt selles, et ostsin uue teleri LG 49UF8007 ning võtsin Starmani S telekanalite paketi. Teler on Starboxiga ühendatud läbi HDMI kaabli, kuid ainukesed kanalid, mida vaadata kannatab on ETV HD kanalid. Ülejäänud kanalite pildikvaliteet jätab minu meelest tugevalt soovida. Kas asi võib olla teleris või Starmanis? Ei tahaks hakata telerit sõbra juurde tassima, et seda Telia ühenduse taga proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.08.2016 21:40:02
|
|
|
No kui ta sul poe või tehaseseades on, siis võiks natuke ju näppida. Samas väga hull pilt isegi tehaseseadetega olla ei tohiks (kahjuks ma ei tea starmanist midagi)
zuumtv töötas normaalselt out of box telekaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
31.08.2016 21:41:54
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Lülita BIOSis eraldiseisev GPU välja, peaks saama. Proovi siis.
Kas paigaldatud on läpaka tootjalehelt viimased driverid või inteli/nvidia omad?
Kas viimane saadaolev BIOS on läpakale paigaldatud? |
Kui aus olla siis pole väga osav selles, vaatasin aga ei leidnud küll kus saaks .
Läpakale uuendatud kõik driverid , mõlemile videokaardile.
Viimasele küsimusele jään vastuse võlgu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
31.08.2016 21:46:27
|
|
|
Mis läpakas, ütle, saab aidata
| MX300 kirjutas: |
Tere
selline küsimus, et kas uutel teleritel tuleb enne kasutamist pildi seadistamine läbi viia? Mure on nimelt selles, et ostsin uue teleri LG 49UF8007 ning võtsin Starmani S telekanalite paketi. Teler on Starboxiga ühendatud läbi HDMI kaabli, kuid ainukesed kanalid, mida vaadata kannatab on ETV HD kanalid. Ülejäänud kanalite pildikvaliteet jätab minu meelest tugevalt soovida. Kas asi võib olla teleris või Starmanis? Ei tahaks hakata telerit sõbra juurde tassima, et seda Telia ühenduse taga proovida. |
Teretulemast karmi reaalsusesse. UHD teler + SD signaal =
viimati muutis anubis 31.08.2016 21:48:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|