Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 357, 358, 359 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 10:56:31 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
rmc kirjutas:
2.5-3M vaatamiskaugus... nii suur kui selle eest saab, samas kvaliteetse pildiga..

Selle maa pealt alla 50" pole mõtet, ei jõua end pärast ära kiruda, ma ise sama lolluse teinud, säästa mingi millisekundi või hertsi vms sellise pealt, aga mitte suuruse.

Nii kaugel vaatamiseks on 55" ka väike,
3m pealt peaks valima 60"+ suuruseid.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2016 12:44:23 vasta tsitaadiga

Telerist kohalike teenusepakkujate edastatavate telekanalite jälgimiseks on 24-43 tolli ka hea ekraan.
Kui suure ekraani tunnetust promotakse, siis juba projektoriga saavutatav üleseina ekraani suurus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 13:27:12 vasta tsitaadiga

Tal ei mahu füüsiliselt sinna suurem ära lihtsalt.. endal on ka 42" ja vaatan 2m kauguselt, on ok. vahel vaatan sama telkat 4M kauguselt ja võiks suurem olla icon_biggrin.gif
Tal pigem 2.5M kui 3M , arvan, et händlib ära.

Kahju, et see pana nii väike on, muidu tunduks nagu parim neist.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2016 23:15:45 vasta tsitaadiga

best bang for the buck 32" TV arvutimonitoriks? kasutus: mängud (fifa, nba, battlefield, witcher jms) ja istumiskaugus 80cm - 110cm vahel. olen vaadanud netis ringi, displaylag.com jms saidid, aga ehk kellelgi on head soovitust oma kogemusest?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.08.2016 23:29:34 vasta tsitaadiga

Oma kogemusest väidan, et teler ei kõlba monitoriks, sest kõik tänapäevased telekad on läikiva ekraaniga.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 27.08.2016 01:52:04 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas läbi kaardimooduli digi-tv teenust kasutades ongi nii, et kõik kanalid on läbisegi, mille hulgas on enamus skrambleeritud kanalid? Kas on mingit lihtsat lahendust kanalite ümberpaigutamiseks ja ainult nende selekteerimiseks, mis paketis sisalduvad? Teenust pakub STV.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 17:05:36 vasta tsitaadiga

Ma pidin küll käsitsi paika panema, esimene kord võttis see lausa poolteist tundi aega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 20:12:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teenust pakub STV.

palju õnne. ise pead järjestama KUI telekas lubab. kui tuleb kanaliplaani uuendus, saad jälle seda teha. starmanil on asi lihtsam: korralik seade teeb otsingu selliselt, nagu kodulehel olevas PDF is kanalid numerdatud on. riigi vahetamisest on ka abi ja CLN vms ta ongi on ka abiks kohati järjestamisel. S(ääästu)TV loogikast pole kanalite paigutamisel aru saanud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.08.2016 20:21:57 vasta tsitaadiga

laurx, logical channel number (LCN) . See nagu DNLA icon_biggrin.gif icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 20:22:32 vasta tsitaadiga

thompsonikärakatega, millel on ainus viis kanaleid " õigesti" saada teha install saksamaa riigi alt, pakub seda kanaliotsingu lõpus. sama tarkvara leidub nt odavphilipsite ja finluxide ning funaide küljes..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.08.2016 02:36:25 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
Ma pidin küll käsitsi paika panema, esimene kord võttis see lausa poolteist tundi aega.
Siis on küll ebaõnn.

laurx kirjutas:
tsitaat:

Teenust pakub STV.

palju õnne. ise pead järjestama KUI telekas lubab. kui tuleb kanaliplaani uuendus, saad jälle seda teha. starmanil on asi lihtsam: korralik seade teeb otsingu selliselt, nagu kodulehel olevas PDF is kanalid numerdatud on. riigi vahetamisest on ka abi ja CLN vms ta ongi on ka abiks kohati järjestamisel. S(ääästu)TV loogikast pole kanalite paigutamisel aru saanud.

Tahad öelda, et Starmanil on läbi kaardimooduli teenust kasutades kanalid samamoodi paigas nagu digiboksi taga?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 09:28:55 vasta tsitaadiga

Ei ole kanalid paigas. See sõltub telekast.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 09:40:03 vasta tsitaadiga

Kopz, jah. 95% samsung ja lg teevad täpselt sellise nimekirja nagu vaja. grunding kah. vanemad sonyd tõstsid kaks kanalit nihkesse nii, et PBK oli mitte 60 vaid 62. vanemad LG d ja philipsid tahavad häälestamiseks riigiks "soome", eelpool mainitud tarkvaraga philipsi, funai, thompsoni, hitachi, lasker jms tahavad riigiks "saksamaa" ja hiljem mainit kolmetähelise lühendi abi aga jah, valdavalt saavad dvb-c s asjad kanaliplaanist starmanis enam-vähem nii aru, nagu lehel numeratsioon on. dvb-t s aga toodavad funai, lasker ja philips nimekirja "järjest".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.08.2016 13:02:54 vasta tsitaadiga

laurx, siis ei ole ju vahet, kes teenust pakub, kui kanalijärjestus ei sõltu temast, vaid telekast. Mis sa siis sellest STV'st ikka kirud?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 16:08:36 vasta tsitaadiga

Üks hirmutamine käib siin.. Starmani xl+14hd kanalit toob sulle võrreldes STV samalaadse kokkupandud paketiga aastas 60euri lisakulu ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 16:18:56 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal üldse on, mis järjestuses need kanalid on, kuniks nad olemas on? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 16:23:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis vahet seal üldse on, mis järjestuses need kanalid on, kuniks nad olemas on? icon_rolleyes.gif
no on ikka vahe küll icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 16:35:40 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, mul on küll totaalselt kama kas pbk on nüüd 60 või 62
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 18:25:32 vasta tsitaadiga

kui sul on S + " loodus ja teadus", "laste" ja mingi muusika " noppekanal" on väga oluline, mis numbrilt otsima peab. lisaks on väga kenad paberid ja pdf id olemas selleks, kus mingi kanal asub.

http://www.starman.ee/teenused/digitv/digitv/kanalid#1184446663

kui me nüüd tõmbame korraks teenusepakkujate manu siis ma olen korra "aparaadiga" mõõtnud mõlemate teenusepakkujate võrku. Säästuteevee mehed kohati ei viitsi sulle pakutavate kanalite vaatamiseks võimalusi tekitada. kui sa kurtma hakkad, kirjutatakse võrguremont kenasti arvele, nii töö kui materjalide näol. mis see remondi hinnakiri on, vaatab iga üks ise veebist. sai uutele liitujatele omal ajal aparaadiga kontroll tehtud, et mis ja kust tuleb ning vajadusel asendatud, küll mitte päris tasuta vaid materjalide hinnaga (0,6€ = 1m). signaali kvaliteedi seisukohast on väga oluline, et kaabel oleks jätkamata ja võimalikult ühes tükis siis antud säästuteevee meeste tegevusi on nähtud ka selliselt, et u 30 m kaabli peale on viis jätkamist, kõik tükid on erinevast kaablist ja klient tuleb üle, sest "telekapilt ei kannata kriitikat".

näide: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9109108#9109108
selliselt ei saa teenust pakkuda ning "60€ kuus vähem" maksta selle teenuse eest..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.08.2016 19:18:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
no ma ei tea, mul on küll totaalselt kama kas pbk on nüüd 60 või 62

+2

ehk siis Telia võrgus on nad ka minu jaoks segaselt järjestatud, tellid näiteks mõne lisakanali ja järjekord läheb järjekordselt segamini.
Sestap teangi, et mu vaadatav kanal asub numbril see ja see, ning liigungi paari nupuvajutusega puldil sinna.

See eelpool viidatud LCN on kanaliedastaja eelistus, mis enamasti ei ühti televaataja omaga.
Televaataja jaoks, kel vaja, on lausa lemmikkanaliloendi loomise võimalused loodud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 19:25:22 vasta tsitaadiga

kui ma teen dvb-t / t seadmega otsingu ja kui seade on " mõistlik", saan ma sealt väga kindla tulemuse. mulle nt meeldib, et kanalid on kindlates kohtades ja seda mitte ainult minu juures vaid ka mujal. 95% inimesi kasutab seda "paberijärjestust" ja 5% tahab teha mingit oma järjestust. neist viiest protsendist viis jäid endale kindlaks ka siis kui sai öeldud, et tegemist on tasulise teenusega ning kell läheb käima sellest hetkest kui kasutusjuhendit otsima hakatakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.08.2016 19:28:47 vasta tsitaadiga

laurx, icon_question.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 19:50:12 vasta tsitaadiga

mis arusaamatuks jäi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 28.08.2016 20:21:22 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas läbi kaardimooduli digi-tv teenust kasutades ongi nii, et kõik kanalid on läbisegi, mille hulgas on enamus skrambleeritud kanalid? Kas on mingit lihtsat lahendust kanalite ümberpaigutamiseks ja ainult nende selekteerimiseks, mis paketis sisalduvad? Teenust pakub STV.


Viimati kui kontrollisin siis STV ei kasutanud mingil põhjusel LCN'i. Sellisel juhul järjestab nii teler kui ka digiboks kanalid üldjuhul sellises järjekorras nagu nad otsingu ajal leidis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.08.2016 21:35:19 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
Üks hirmutamine käib siin.. Starmani xl+14hd kanalit toob sulle võrreldes STV samalaadse kokkupandud paketiga aastas 60euri lisakulu ka.
Vanematel tuli võrreldavate pakettide hinnavahe täpselt 3x kahe teleka peale. On mida säästa.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 21:58:05 vasta tsitaadiga

starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.08.2016 22:08:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema.

STV'l on see tasuta. Analoogsignaal, aga 28" CRT telerile polegi rohkemat vaja. Starmanis tuleb nii või teisiti maksta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 22:34:33 vasta tsitaadiga

Miks ja mismoodi te neid tv operaatoreid üldse hinnastuse osas võrdlete, samahästi võiks võrdlusse tuua TasutaTV. Sisuteenused on kõikidel turul olevatel pakkujatel täiesti erinevad.

Samas on see ilmselt OT selles teleri teemas, va kanaliotsingu toimivus teleritel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 22:55:12 vasta tsitaadiga

10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2016 23:21:10 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid?
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 16:48:05 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
time123 kirjutas:
10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid?
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant.


Võtsin telku lahti ja PSU plaadil tunduvad (teisel pildil üleval paremal) kaks kondekat (35V 1000uF) punnis olevat. Kas see võib viga põhjustada?

Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 17:47:42 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
laurx kirjutas:
starmani kaablis on lisavaatajakoht 1,99.. aga noh, see ei ole see teema.

STV'l on see tasuta. Analoogsignaal, aga 28" CRT telerile polegi rohkemat vaja. Starmanis tuleb nii või teisiti maksta.


stv hakkab oma anaal-loogi koomale keerama. vähemalt pärnus on stv anaal-loog nii "kehv", et proua ei uskunud oma silmi juba siis kui telekale scardiga digiboks külge sai. põhjus, miks see anaal-loog neil veel püsti on, on selles, et võrk on digi jaoks nii piisavalt si-tt, et nad jäävad klientidest lihtsalt ilma. "parem varblane peos kui tuvi katusel". põhjus, miks neil asi natuke töötab, on selles, et võimendid on " peale keeratud" ning üleliigne tambitakse TAPiga jaguritega maha. enamus STV võrkudest kaabelmodemiga ületulijate võrgud on sellise,d et keerad koridorist starmani kaabli peale ning toas modemi samasse kohta, kus stv oma oli, on -20db. ehk siis toas on signaalilangus ca 30db. ehk siis tagasi selle juures, mille eest sa maksad seda sa ka saad.

time123, vaheta lüüdid ära. vanade monitoridega sarnane teema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 19:45:28 vasta tsitaadiga

time123, Ilma konkreetse teleka service manuali nägemata ei oska enamat arvata. Kindel on see et niisugused punnis kondekad tuleks asendada. Kas see ka Sinu mure lahendab, seda ei julge öelda...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jakera
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2005




sõnum 29.08.2016 20:43:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata ja öelda, milline teler neist kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega on? icon_smile.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/727658/

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/597826/

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730097/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 20:48:15 vasta tsitaadiga

mida sa selle telekaga tegema hakkad?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jakera
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2005




sõnum 29.08.2016 20:49:46 vasta tsitaadiga

Filmide ja seriaalide vaatamine icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 20:51:06 vasta tsitaadiga

ehk siis lihtsalt ekraan.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jakera
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2005




sõnum 29.08.2016 20:51:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ehk siis lihtsalt ekraan.


Jah, ekraan vast kõige tähtsam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 00:48:15 vasta tsitaadiga

jakera kirjutas:
Kas keegi oskab aidata ja öelda, milline teler neist kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega on? icon_smile.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/727658/

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/597826/

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730097/

Nendest võtaks Panasonicu

https://www.youtube.com/watch?v=1f3pneGa8X8

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 18:57:08 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
-parun- kirjutas:
time123 kirjutas:
10a vana 32" Grundig LCD telkust kaob pilt 10-60s peale sisselülimist ära, heli jääb ja ka pult funktsioneerib edasi. Ideid?
Ekraani taustvalgustus kustub ära. 10 aasta vanusel telekal on valgustus kindlasti külmkatood-luminestsentslampidega (CCFL), mida toidetakse paari tuhande voldiga. Ilmselt see toiteallikas feilib või on lambid vanaks jäänud. Pigem esimene variant.


Võtsin telku lahti ja PSU plaadil tunduvad (teisel pildil üleval paremal) kaks kondekat (35V 1000uF) punnis olevat. Kas see võib viga põhjustada?



Vahetasin kaks punnis kondensaatorit välja ja probleem lahenes. thumbs_up.gif Huvitav, et paruni mainitud kõrgepingesektsiooni CCFL toiteks ma telku seest ei leidnudki.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 30.08.2016 18:59:05 vasta tsitaadiga

Sama, mis eelmise aasta CS630E, aga parema hinnaga.
Pildiga olen rahul küll. SD kanalid ka vaadatavad. Ja üks tähtsamaid asju minu jaoks - soap opera effekti saab välja lülitada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 22:35:41 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:

Vahetasin kaks punnis kondensaatorit välja ja probleem lahenes. thumbs_up.gif Huvitav, et paruni mainitud kõrgepingesektsiooni CCFL toiteks ma telku seest ei leidnudki.
Ma vaatasin hoolega neid fotosid ja ka ei leidnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 31.08.2016 20:49:33 vasta tsitaadiga

nii äkki targad oskavad aidata.
Nimelt arvuti ühendatud hdmi kaabli ja telekaga


Aga jama selles, et film laagib, ning asi pole filmis. Sai proovitud erinevaid filme ja ikka. Samu filme mälupulgalt mägides jookseb kõik sujuvalt.
Läpakal 2 videokaarti( Intel HD graphics 4000 ja geforce GT 740M) . Driverid kõik uuendatud ja erinevaid mängijaid proovitud( BSplayer ning VLC)
ˇNimelt jama hakkas siis pihta kui ma vahetasin duplicate displayt (1366 *768) Extend display peale. (1080p)
Ning kui arvutist youtube lahti võtta ning sealt mõni 1080p video tööle panna ei ole laagi.
Äkki on kellelgi soovitusi kuidas jamast lahti saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:12:39 vasta tsitaadiga

proovi vaid

Kas siis ka läägib?
Selline tunne, et arvuti ei jaksa 2 displayd toita korraga, kuigi peaks seda probleemivabalt tegema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 31.08.2016 21:15:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
proovi vaid

Kas siis ka läägib?
Selline tunne, et arvuti ei jaksa 2 displayd toita korraga, kuigi peaks seda probleemivabalt tegema


jep, teeb seda ikka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:21:20 vasta tsitaadiga

Lülita BIOSis eraldiseisev GPU välja, peaks saama. Proovi siis.
Kas paigaldatud on läpaka tootjalehelt viimased driverid või inteli/nvidia omad?
Kas viimane saadaolev BIOS on läpakale paigaldatud?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MX300
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2016




sõnum 31.08.2016 21:36:27 LG 49uf8007 ja Starman vasta tsitaadiga

Tere

selline küsimus, et kas uutel teleritel tuleb enne kasutamist pildi seadistamine läbi viia? Mure on nimelt selles, et ostsin uue teleri LG 49UF8007 ning võtsin Starmani S telekanalite paketi. Teler on Starboxiga ühendatud läbi HDMI kaabli, kuid ainukesed kanalid, mida vaadata kannatab on ETV HD kanalid. Ülejäänud kanalite pildikvaliteet jätab minu meelest tugevalt soovida. Kas asi võib olla teleris või Starmanis? Ei tahaks hakata telerit sõbra juurde tassima, et seda Telia ühenduse taga proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:40:02 vasta tsitaadiga

No kui ta sul poe või tehaseseades on, siis võiks natuke ju näppida. Samas väga hull pilt isegi tehaseseadetega olla ei tohiks (kahjuks ma ei tea starmanist midagi)
zuumtv töötas normaalselt out of box telekaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 31.08.2016 21:41:54 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Lülita BIOSis eraldiseisev GPU välja, peaks saama. Proovi siis.
Kas paigaldatud on läpaka tootjalehelt viimased driverid või inteli/nvidia omad?
Kas viimane saadaolev BIOS on läpakale paigaldatud?



Kui aus olla siis pole väga osav selles, vaatasin aga ei leidnud küll kus saaks .
Läpakale uuendatud kõik driverid , mõlemile videokaardile.
Viimasele küsimusele jään vastuse võlgu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:46:27 vasta tsitaadiga

Mis läpakas, ütle, saab aidata icon_wink.gif

MX300 kirjutas:
Tere

selline küsimus, et kas uutel teleritel tuleb enne kasutamist pildi seadistamine läbi viia? Mure on nimelt selles, et ostsin uue teleri LG 49UF8007 ning võtsin Starmani S telekanalite paketi. Teler on Starboxiga ühendatud läbi HDMI kaabli, kuid ainukesed kanalid, mida vaadata kannatab on ETV HD kanalid. Ülejäänud kanalite pildikvaliteet jätab minu meelest tugevalt soovida. Kas asi võib olla teleris või Starmanis? Ei tahaks hakata telerit sõbra juurde tassima, et seda Telia ühenduse taga proovida.


Teretulemast karmi reaalsusesse. UHD teler + SD signaal = okse.gif


viimati muutis anubis 31.08.2016 21:48:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 357, 358, 359 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.