Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 88, 89, 90  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.08.2016 19:30:55 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kaua tänapäeva prosedega akud kestavad? Ei ole mänguläpparit väga mitu aastat omanud. Kui tuleb paar tundi ära, siis võib tõesti rääkida seljakotiga mängimisest icon_smile.gif

Ma arvan, et lisaaku\suurema aku lisamine "kotti" pole ka mingi "raketiteadus" icon_wink.gif Ise mõtlesin, et lisaakud võiks näiteks reie "holster" panna, vahetad välja nagu kauboi filmis:P


viimati muutis Vael 16.08.2016 19:32:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 16.08.2016 19:33:12 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Hulga parem lahendus on backpack, juhe ei tolkne jalus ning 4-5kg "läpakas" annab veel omakorda paraja koormuse, jõusaali pole vaja minnagi;)

Tullakse mõistlikema jalgade töö jälgimisseadmetega välja kui seda on\olid igasugu "veskid": http://www.tomshardware.com/news/talaria-vr-locomotion-wearable-solution,32470.html

Jalgadele kinnitatakse rõhu- ja kiirendusandurid, mis Talaria süsteemi läbi töödeldakse liikumiseks rakenduses, kas läbi silmade vaates või kolmandas isikus vaates. Video on ka posti lõpu poole...


Rääkides mugavusest oleks mingi seljakott küll vales suunas minemine. Teeks asja veelgi rohkem keerukamaks ja kohmakamaks. Pigem siis juba see juhe. Selles videos olev "koha peal kõndimine" on küll täielik lollus.

Anyway see 5 kg selja peal ei vaheta küll jõusaali välja icon_biggrin.gif. Kui tahad kõhnaks saada, siis jah vb, aga kui lihaseid tahad kasvatada, siis peab ikka jõusaalis käima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2016 20:47:37 vasta tsitaadiga

Tänapäeva gamer läpakad on seal 2kg kandis. Ning kuna kohe on väljas palju voolusäästlikumad gen10 Nvidia videokaardid ka läpakatele, mis veelgi voolusäästlikumad. Seega 2h veab vabalt välja.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 10:31:50 vasta tsitaadiga

Enter - Intel & MS.
http://www.theverge.com/2016/8/16/12503948/intel-project-allow-vr-headset-cordless-mixed-reality

Today, Intel announced a new virtual reality reference design it's calling Project Alloy, a cordless system the company says contains everything you need to have a VR experience without extraneous components. That means the headset contains the computational and graphics power necessary to create the virtual images and an internal battery for power, as well as 3D cameras and sensors powered by Intel's RealSense motion tracking tech.

In a demo onstage at the Intel Developer Forum in San Francisco, a Project Alloy wearer was able to use a dollar bill in his physical hand as a lathe to shave down a virtual block of gold in a VR environment. Krzanich was also brought into the VR scene, by way of Project Alloy's onboard cameras. This is the promise of mixed reality, he said, where virtual environments can integrate everything from our limbs and handheld objects to entire virtual representations of other people captured by cameras and sensors.

INTEL PLANS ON MAKING PROJECT ALLOY OPEN SOURCE NEXT YEAR TO LET THIRD PARTIES BUILD HEADSETS

Of course, Project Alloy doesn't seem as precise or high-definition as something like the HTC Vive using Valve's Lighthouse laser tracking system. However, it does represent a leap toward merging the type of cordless, lower-budget system we see with Samsung's Gear VR with a higher-end set of capabilities you'd more likely to get with the Oculus Rift.

Windows Holographic platform, with which developers can make and run mixed reality apps, will come to all Windows 10 PCs next year. That means that any VR or AR headset, and not just the HoloLens, will be able to run 3D and even standard, 2D apps designed for Windows 10, Myerson said

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 10:51:44 vasta tsitaadiga

sealgi viidatud win10 nupuke on ilmselt suurema mõjuga:
http://www.theverge.com/2016/8/16/12503868/microsoft-windows-holographic-windows-10-shell-features

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.08.2016 16:55:16 vasta tsitaadiga

Aeron, huvitav, mis tasemel suudab? Telefoni FHD? Rohkem küll ette ei kujuta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 17:20:04 vasta tsitaadiga

see on inteli ja microsofti lükatav suund - mitte vr aga augmented/mixed reality. seal on vajadused või nõuded teistsugused ja antud kontekstis võiks piisaval tasemel suuta küll.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2016 18:08:03 vasta tsitaadiga

Saksas nüüd 2 pakkumist juba Riftile ka 699€ eest. Hakkab hind paistab normaliseeruma. Paraku Eestisse ei saadeta icon_sad.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.08.2016 21:22:40 vasta tsitaadiga

Equinox

Soomes Riftid saadaval, ainult momendil laost otsas.
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/15996/dnjmt/Oculus-Rift-VR-virtuaalilasit

Vive saadaval kohe.
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/59720/gbqhx/HTC-Vive-VR-jarjestelma

Tundub aga et väga nigelalt lähevad kaubaks. Rifte on müüdud sellest poest 25 tükki ja Vivesi 28 tükki.

Asjast kolmandasse. Siin väidavad, et Oculus Rifti pilt/värvid paranvad tunduvalt DisplayPort - HDMI adapteriga. Huvitav kas peab paika.
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/278996-Rift-hdmi-port-users
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/280914-CV1-Black-levels-finally-fixed-for-me!-Weird-solution
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2016 10:14:31 vasta tsitaadiga

https://www.kickstarter.com/projects/1226248519/eyeforce-vr-headset-no-black-parts-210-field-of-vi

4k, 210 fov, sub 20ms latency.

Pledge $399 or more
EYEFORCE STARTER PACK
You will receive the whole set of eyeForce including a headset with 210° field of view, a controller, a position tracking device and HDMI to DVI adapter.

ETA: 2017 MAI

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 18.08.2016 11:40:14 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
https://www.kickstarter.com/projects/1226248519/eyeforce-vr-headset-no-black-parts-210-field-of-vi

4k, 210 fov, sub 20ms latency.

Pledge $399 or more
EYEFORCE STARTER PACK
You will receive the whole set of eyeForce including a headset with 210° field of view, a controller, a position tracking device and HDMI to DVI adapter.

ETA: 2017 MAI


Selline asi vajaks eyetrackingut, et implementeerida foveated rendering tehnoloogiat, sest 4k stereo @ 90hz pilti saavutada normaalse graafikaga on rakse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2016 14:06:34 vasta tsitaadiga

Kui siit käis läbi mingi aeg Onwardi demo. Siis neid mitmikmängija VR mänge hakkab tasapisi tulema järjest juurde. Star Treki fännidele siis multicrew mäng tulemas sügisel mis VR-i arvestades üles ehitatud.
E3 demo:

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.08.2016 16:59:43 vasta tsitaadiga

Intel pole samas ainus mixed VR arendamas: LEAP pikemat aega juba tegelemas: http://www.wired.com/2016/04/magic-leap-vr/

Arvasin, et väljas juba: http://www.tomshardware.com/news/star-trek-bridge-crew-vr,32114.html juunist ülevaade. Paistab päris huvitav ise Enterprise juhtida.

(Mõlemad lingid vist varem ka üleval olnud)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2016 12:11:13 vasta tsitaadiga

Ah, sai ka siis plussid ja viirused kokku löödud ning Vive lõpuks ära tellitud. Peaks järgmise nädala keskel kohale jõudma.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.08.2016 22:39:14 vasta tsitaadiga

Kas eestist oktoobris playstation vr ka osta saab huvitav? Või realistlikum järgmine aasta?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2016 20:11:22 vasta tsitaadiga

Seda näitab tõenäoliselt oktoobriku icon_smile.gif Sõltub kuidas Sony Oculuse ja HTC probleemidest õppust on võtnud.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.08.2016 21:48:05 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Seda näitab tõenäoliselt oktoobriku icon_smile.gif Sõltub kuidas Sony Oculuse ja HTC probleemidest õppust on võtnud.

ma tean et mujal on eeltellimused juba läbi müüdud, siin pole veel reklaamegi olnud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2016 11:29:17 vasta tsitaadiga

Eks ta nii ongi, konnatiik nagu me oleme. HTC Vive-i pakub Eestis üks müüja tellimise peale, Oculust ei ole üldse saada. PSVR-i kohta ma soovitan sul PS Eestilt üle küsida, nemad vast oskavad kõige rohkem midagi sellest teemast arvata.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 23.08.2016 22:39:57 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ah, sai ka siis plussid ja viirused kokku löödud ning Vive lõpuks ära tellitud. Peaks järgmise nädala keskel kohale jõudma.


Õige valik, sai samuti HTC Vive ära proovitud ja peale hämmingut ka ära tellitud. Oculus Rift on ka proovitud ja paras bullshit tegelikult. Vive on tõeline VR kogemus ja inimene, kes tuleb ütlema, et VR on läbi kukkunud või gimmick, ei ole ilmselt ise korralikult erinevaid mänge, tundide viisi HTC Vive-ga proovinud. Tõesti, suurimad probleemid on veel juhtmete rägastik ja screendoor efekt, aga nii kui sa õige mänguga sisse elad, siis unustad sa selle ja ei pane enam tähele enam eriti, siis võtab sind enda sisse see virtuaalne maailm, mis on HTC Vive-ga väga hästi esile toodud, ja just tänu pultidele lihtsal super. Youtubes on päris palju videosi, mis ülistavad HTC Vive-i ja see ei tee tõesti südant pahaks, aga Rift--no ikka päris maha tehakse, et nagu oleks midagi, aga samas päris jama peale mõnda aega mängimist. Siin on näiteks üks VR mõlema headset-i ülevaade, mis päris põhjalik ja hea, soovitan tõesti vaadata https://www.youtube.com/watch?v=6pnLjkaXzW0 VR on tulevik, see ei ole põrmugi läbi kukkunud ja kui HTC oma ekraani tulevikus parandab ja kaotab juhtmed, säilitades vähemalt sama kvaliteedi, siis OMG, see oleks lihtsalt super.
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 08:49:57 vasta tsitaadiga

and12345, Vara veel öelda kas VR on läbi kukkunud või mitte. Eks paari aasta pärast oleme targemad. Pole see ju esimene VR üritus. Lisaks ükskõik kui super raud seal HMD-s on, siis lõpuks sõltub kõik ikka sisust. Kui korralikke AAA mänge pole ja ainsad elamused on 60€ demod, siis sellega kaugele ei purjeta. Siinkohal ma ütleks, et baseline raud on nüüd olemas aga sisu peab järgi jõudma. Ja kui VR mängud ei saa populaarseks, siis loodetavasti porno vähemalt hoiab asja pinnal icon_biggrin.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 24.08.2016 11:24:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pole see ju esimene VR üritus.


Praegusel kujul on küll esimene üritus. Selle Virtual Boy asjaga pole mõtet üldse võrreldagi, sest need on kaks täiesti erinevat tehnoloogiat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 12:08:38 vasta tsitaadiga

agen008. Esimene üritus ja küllaltki suur oli 1990 alates. Kindlasti märkad teatud sarnasust. icon_wink.gif
https://www.youtube.com/watch?v=rVn3H93Ysag
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 24.08.2016 12:39:12 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
agen008. Esimene üritus ja küllaltki suur oli 1990 alates. Kindlasti märkad teatud sarnasust. icon_wink.gif
https://www.youtube.com/watch?v=rVn3H93Ysag


See ei ole küll mingi mainstream "üritus". See on tech demo rikastele inimestele. 50,000$ - 200,000$ oli siis see tehnoloogia.

Tegelikult tuli mulle meelde nüüd VFX1. 1995, $695 ja consumer. Väga sarnane tehnoloogia tõesti.

Samas sellisel skaalal pole ikkagi asja enne tehtud seega on ikkagi see võrdlus mõttetu.

VR ei feilinud enne selle pärast, et VR on gimmick. Feilis, sest tehnoloogia ei olnud valmis. Nüüd on meil vähemalt bare minimum tehnoloogia poole pealt olemas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 12:54:46 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:

VR ei feilinud enne selle pärast, et VR on gimmick. Feilis, sest tehnoloogia ei olnud valmis. Nüüd on meil vähemalt bare minimum tehnoloogia poole pealt olemas.

Minu mõtted täitsa samad. Jah, ja lisaks võib üldse vaielda, et mis asi see õnnestumine või feilimine oleks. Näiteks simulaatorites on juba VR ennast tõestanud ka hetke tehnoloogiaga. Feilimist kui sellist ei saagi olla, asi saab ainult paremaks minna. Kui feilimiseks lugeda seda, et igaüks ei saa seda endale lubada või igalühel pole selle seadmega midagi peale hakata (ala pole teda huvitavat contenti) siis jah võib ju seda feilimiseks lugeda.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 24.08.2016 12:59:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 12:59:01 vasta tsitaadiga

agen008 ja Equinox. Muidugi 90 aastate seadmed olid täiesti erinevad ja algelised. Kõigele lisaks väga kallid jne. aga sellest hoolimata oli see minu meelest ikkagi esimene üritus ja sihtmärk oli küllalt sarnane tänase üritusega. Muide minu esimene proov oli just see VFX1. 1995, $695 ja consumer versioon (Soomes).
Mis puudutab tänast päeva, siis läbikukkumise all pean mina silmas seda, et praegused esimese põlvkonna VR tooted ei lähe massidesse, ning see pidurdab sisu valmistamist (mängud jne.). Lihtsalt ostjaid on veel liiga vähe, seega räägime automaatselt aastatest, et suuremat läbimurdu saavutada!
Isiklikult mina hoian pöijalt, et VR õnnestuks ja võimalikult kiirelt. Olgu selleks läbimurdjaks Oculus, Vive, Sony, või hoopis mingi uus tootja.thumbs_up.gif
Kahjuks minu skeptiline "sisehääl" ütleb, et see läbimurd ei ole veel lähedal.


viimati muutis Avot 24.08.2016 13:19:20, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 12:59:43 vasta tsitaadiga

Uudiseid kah. Tasapisi tuleb igasugu põnevat riistvara peale:
http://www.roadtovr.com/dexta-dexmo-exoskeleton-vr-glove-haptic-force-feedback-touch-vr/

Üks parimaid Vive vs Rift võrdlusi mida vaadanud(väga huvitavaid pointe toob see mees välja, mille peale ei osanud ise mõeldagi):

Link


Endal UPS helistas just, et Vive on Tallinnast Tartu poole teel beer_yum.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 13:43:20 vasta tsitaadiga

Alles siis kui näeme VR tue ka sellistes mängudes, võime rääkida VR läbimurdest, praegune seis on aga kurb, ning amatööride soperdus.
Üks esim., milleni VR-il tuleb püüelda, et saavutada ostjaid : https://www.youtube.com/watch?v=4pY3hlQEOc0

https://www.youtube.com/watch?v=ymwXbF1VTKU
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 13:45:42 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Alles siis kui näeme VR tue ka sellistes mängudes, võime rääkida VR läbimurdest, praegune seis on aga kurb, ning amatööride soperdus.
Üks esim., milleni VR-il tuleb püüelda, et saavutada ostjaid : https://www.youtube.com/watch?v=4pY3hlQEOc0
https://www.youtube.com/watch?v=ymwXbF1VTKU

Läbimurdeni on kindlasti veel aega siin ei ole küsimust. Hetkel on "Year One" alles icon_smile.gif Aga minuarust sellega juba tegeletakse, see samune Onward ju midagi sellist olema hakkabki nagu ma aru olen saanud. Seeb kindlasti väga äge mäng olema.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 13:59:38 vasta tsitaadiga

Equinox. Kindlasti see tuleb hea mäng olema ja süda tilgub lausa verd, et momendil vastavaid mänge veel Headsetiga mängida ei saa. Kui siis ainult Virtual desktopi kaudu. Aga ehk "homme" siis juba korralikult VR versioonina.

Sinule häid elamusi ja mängurõõmu Vive saabudes. beer_yum.gif Ise ootan enda Riftile Touche, kuna Vivet enam esimese põlvkonna puhul Riftile lisaks ostma ei hakka.


viimati muutis Avot 24.08.2016 14:09:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 14:01:34 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:

Sinule häid elamusi ja mängurõõmu Vive saabudes. beer_yum.gif

Kõigepealt tuleb ilmselt pikem setup maraton icon_razz.gif Pean veel natuke tuppa ruumi ka tegema, et seda roomscale-i proovida. Mingi 3mx2m peaks saama ruumi kokku vast peale mõningasi ümberkorraldusi toas icon_lol.gif Lisaks peab vaatama kuidas need majakad omale normaalse asukoha leiavad ja toite saavad.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2016 14:02:46 vasta tsitaadiga

mis year one, kui pead tellima ja olema mingis spets riigis, tootmine on selline tegema hakatakse seadet siis, kui sa tellid ja sisuks on mingid minecraft sarnased mittemidagi ütlevad soperdised.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 14:16:10 vasta tsitaadiga

Equinox. Ei tohiks mingi väga pikk maraton olla. Paljud on isegi poole tunniga hakkama saanud. thumbs_up.gif Ühel tuttaval oli veidi probleeme trakinguga ja akendele kardinate ette tõmbamisega probleem lahenes. Mingi "kala" on vist läikivate/peegeldavate pindadega toas Vive puhul. Parandage Vive omanikud, kui eksin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 14:38:12 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mis year one, kui pead tellima ja olema mingis spets riigis, tootmine on selline tegema hakatakse seadet siis, kui sa tellid ja sisuks on mingid minecraft sarnased mittemidagi ütlevad soperdised.

Antud juhul käis jutt tarkvarast ehk sisust seadmetele. See on niigi selge, et pildikvaliteedi osas on pikalt veel minna. Year One aga kehtib ikkagi samamoodi ka VR tarkvarale, see on samamoodi alles lapsekingades. Nagu Avot ka mainis siis on vaja esimest killerappi ala CS:GO vms need kõige rohkem mängitavad või masse liigutama panevad jupstükid on hetkel. Mind shuuterid ei huvita aga sõidu/lennusimud küll ning need on juba täna täitsa korralikud olemas VR toega. Elamused on väga head.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.08.2016 15:27:07 vasta tsitaadiga

Kuidas neid VR filme vaadata on, väsitav?
Midagi säärast ka on kus saad vaadata kuhu tahad v6i isegi asukohta muuta?

Umbes nagu siin.


Link

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 24.08.2016 15:49:38 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kuidas neid VR filme vaadata on, väsitav?
Midagi säärast ka on kus saad vaadata kuhu tahad v6i isegi asukohta muuta?

Umbes nagu siin.


Link


Need mitte stereoskoopilised 360 clipid on mõttetud ja ei ole VR. Mis väsitav peaks olema? Pea liigutamine väsitab ära? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.08.2016 15:57:09 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:


Need mitte stereoskoopilised 360 clipid on mõttetud ja ei ole VR. Mis väsitav peaks olema? Pea liigutamine väsitab ära? icon_biggrin.gif


2+ tundi järjest kahte molu silmade ees hoida

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 24.08.2016 16:06:52 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
agen008 kirjutas:


Need mitte stereoskoopilised 360 clipid on mõttetud ja ei ole VR. Mis väsitav peaks olema? Pea liigutamine väsitab ära? icon_biggrin.gif


2+ tundi järjest kahte molu silmade ees hoida


Läätsed on fokuseeritud "to infinity" seega su silmad on koguaeg puhke positsioonis ja ei tohiks olla mitte mingisugust silmade väsimust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 17:07:47 vasta tsitaadiga

silmad väsivad sest on ühes punktis ja see kuivatab neid ka ning koosmõju ongi halb.
vr'is su silmad ei kuiva, sest liigutad neid ringi ja vaatad igale poole ning seega nad saavad nagu tava elus niisutatud/liigutatud.
telekas/monitor ei ole kahjulikud, sest nad on silma lähedal ühesõnaga.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 19:34:54 vasta tsitaadiga

Aeron. Ei tea kas minu eesti keel on roostes, või milles asi? Igaljuhul sinu viimane sõnum on minule arusaamatu. Mida pead silmas esimese lausega ja kuidas see on seotud kahe järgmise lausega?

Isiklik kogemus Riftiga on, et silmad saavad ikka korraliku "paugu" kui tundide kauppa Riftiga mängid, filme vaatad jne. Mina olen igal juhul saanud enda silmad täiesti punaseks (järgmine päev), kuigi kasutan veel enda silmadele möeldud läätse, millel silmi kaitsev omadus. Mäletan et ennem kui neid läätse veel ei olnud, pidin paaril korral mängimise lausa lõpetama, kuna silmad hakkasid vett jooksma jne. Silmi kurnab ka vilets pilt (reso) ja silmad teevad kogu aeg tööd, et piltti korralikult fookusesse/teravaks saada.
https://vr-lens-lab.com/blueguard-vr/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 24.08.2016 21:52:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka mitte tuhkagi aru Aeron'i viimasest postitusest. What in the actual fuck. icon_biggrin.gif

Avot kirjutas:
Silmi kurnab ka vilets pilt (reso) ja silmad teevad kogu aeg tööd, et piltti korralikult fookusesse/teravaks saada.
https://vr-lens-lab.com/blueguard-vr/

Siis on sul midagi paigast ikka ära. Kas läätsed on ikka vale retseptiga või Rift on asetatud valesse positsiooni ja "sweet spot" ei ole täpselt silma keskel. Pilt peaks olema koguaeg ilusti fookuses ja silma lihased puhke positsioonis. Fokuseerimist ei peaks üldse olema, sest tänapäeva HMD'del on 3D fookuse informatsioon puudulik (lightfield jne). Reso ei puutu asja ka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.08.2016 22:36:25 vasta tsitaadiga

agen008. Läätsed on õige retseptiga (kontrollitud) ja Rift on õieti peas, ning kõik on õieti reguleeritud. Silmade väsimist on ka paljudel teistel. Võibolla väljendasin seda focust veidi valesti, pean silmas pildi teravust jne. mis vähegi kaugemal, pildi äärtes jne. Kõigele lisaks ärme unusta SDE efekti, millest kogu aeg läbi peame vaatama. Madal resolutsioon mõjub siia minu arusaamist mööda otseselt?
Kaua ise oled järjest headsetti peas hoidnud ja kas sina ei märkka mingit silmade väsimist, võrreldes nüüd kasvõi tava monitori kasutamisega? Muidugi on võimalik, et see asi on individuaalne ja võib sõltuda ka vanusest jne. Lühidalt mina märkan selget silmade väsimist peale kahe tunnist kasutamist, väikse pausi järgi võib aga jätkata, aga mitte lõpmatuseni.

PS. Silmad puhkavad kui me magame ja silmad on kinni. Headsetti aktiivselt kasutades on asi silmade "puhkusest" väga kaugel. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 25.08.2016 00:42:28 vasta tsitaadiga

No samas on ka võimalik, et selle reaalse 3D fookuse puudumise tõttu võib hoopis tekkida silmade väsimus. Meelte vahel on vastuolud. Näiteks silmade parralax ütleb ajule, et mingi object on otse silme ees. Selle peale silmad proovivad fokuseerida selle objekti peale, aga asi läheb asi hoopis fookusest ära, kuna kõik on tegelikult sama "fookuse kaugusel". Kujutan ette, et see võib mõne inimese silmadele stressi tekitada, jah. Mul endal seda probleemi ei ole.

tsitaat:
PS. Silmad puhkavad kui me magame ja silmad on kinni. Headsetti aktiivselt kasutades on asi silmade "puhkusest" väga kaugel. icon_wink.gif


Ära hakka jääle targutama siin ja mu sõnu ümber keerama. Ma selgelt rääkisin silmade lihaste puhke positsioonist. Need töötavad samat moodi nagu kõik teised lihased kehas. Fokuseerimiseks peavad nad kokku tõmbuma, mis väsitab neid. Neutraalses fookuses need lihased on puhke positioonis.

Anyway Vive'ga väike jama juba mul. Alla kuu aega kasutamist ja ühe kontrolleriga probleem. Nimelt ei funka enam trackpadi peal vasak, parem ja ülemine nupp. "Klõpsu" häält nad enam ei tee ja ei tööta.

Pms. on tegemist laialt levinud probleemiga ja selle jaoks on fix olemas:
https://www.reddit.com/r/Vive/comments/4fyk6p/vive_pre_trackpads_broken_click_fix/

Loomulikult selle kontrolleri garantii läheks ära, kui seda fix'i kasutada, aga teine alternariiv oleks hakata huiama selle Saksa firmaga ja siis kurat teab kui kaua ootama.

Õnneks ei ole kiiret asjaga hetkel, sest need mängud, mida mängin hetkel, ei kasuta neid nuppe. Siiski suht loll asi ikka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.08.2016 01:52:49 vasta tsitaadiga

agen008.Ära kohe liiga tõsiselt võta, lihtsalt lõõpisin, kuna tundus kuidagi väga naljakana sinu ütlus "puhkuse positsioon", sest minu silmi väsitab Rift ikka korralikult.icon_biggrin.gif Sain väga hästi aru mida silmas pidasid, lihtsalt juhin tähelepanu sellele, et tegelikkuses teevad silmad vägagi palju tööd Headsetti kasutades ja mingis puhke positsioonis nad ei ole kohe kindlasti!. Seda eriti praegu läbi SDE efekti vaadates ja tänu viletsale resole kus kaugeid objektid ebatäpsed. rääkimata sellest, et sinule juhitakse läbi "suurendus klaaside" valgust paari sentrimeetri kauguselt otse silma. Mina ei alahindaks silmade tööd VR maailmas ja kaldun arvama, et Headset väsitab/rikub silmi tunduvalt rohkem kui tavaline monitor. PS. võin ka eksida.

viimati muutis Avot 25.08.2016 01:55:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2016 01:56:10 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:
No samas on ka võimalik, et selle reaalse 3D fookuse puudumise tõttu võib hoopis tekkida silmade väsimus. Meelte vahel on vastuolud. Näiteks silmade parralax ütleb ajule, et mingi object on otse silme ees. Selle peale silmad proovivad fokuseerida selle objekti peale, aga asi läheb asi hoopis fookusest ära, kuna kõik on tegelikult sama "fookuse kaugusel". Kujutan ette, et see võib mõne inimese silmadele stressi tekitada, jah. Mul endal seda probleemi ei ole.
ei teki mingit vastuolu. sama asi, mis kinos 3D filmi vaadates. silmad teevad sama tööd mõlemal juhul. kinos vb isegi ehk raskem, kuna seal olenevalt operaatori tööst ja filmis toimuvast on kiirelt liikuvaid kaadreid ja objekte palju, ning seal kipuvad silmad ära väsima küll.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 25.08.2016 02:08:12 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
rääkimata sellest, et sinule juhitakse läbi "suurendus klaaside" valgust paari sentrimeetri kauguselt otse silma. Mina ei alahindaks silmade tööd VR maailmas ja kaldun arvama, et Headset väsitab/rikub silmi tunduvalt rohkem kui tavaline monitor. PS. võin ka eksida.


Nagu ma aru saan on ekraani liiga lähedalt vaatamine silmadele halb ainult selle pärast, et lähedalt vaadates peavad nad olema pidevalt pinges/fokuseeritud, aga läätsed muudavad fookise kauguse ära. Seega ei tohiks enam samasugust mõju avaldala.

NATAS999 kirjutas:
ei teki mingit vastuolu. sama asi, mis kinos 3D filmi vaadates. silmad teevad sama tööd mõlemal juhul. kinos vb isegi ehk raskem,


No kuidas ei teki siis? Ma ei saa aru, mida sa selle 3D kino jutuga taha öelda, aga 3D kinos on täpselt sama mõju. Meelte vastuolu. Silmade parralax räägib ajule ühte juttu, aga silmade fookus teist. Sellest probleemist on räägitud palju ja soovitan lähemalt uurida. Üks potentsiaalsetest lahendustest oleks kasutada nn. lightfield tehnoloogiat, mis võimaldaks kasutajate silmadel fokuseerida erinevate objektide peale vastavalt nende kaugusele. Praegustel HMD'del on kogu pilt ühes fookuses ja sügavus taju tuleb ainult parralax kujul. See aga pole ainus viis, kuidas aju sügavust tunnetab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2016 10:36:16 vasta tsitaadiga

agen008, aju vaatab, et pilt on selge ja ühes tükis, järelikult kõik korras, kogu loogika. vastuolu tekib siis, kui üritad sbs pilte kokku viia kõõritades, okei, pildi saad veel kokku, aga fookusesse on raske saada. kusjuures sellise meetodiga saab lühinägelikkust leevendada. olen proovind ja toimib.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.08.2016 12:04:21 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Uudiseid kah. Tasapisi tuleb igasugu põnevat riistvara peale:
http://www.roadtovr.com/dexta-dexmo-exoskeleton-vr-glove-haptic-force-feedback-touch-vr/

Üks parimaid Vive vs Rift võrdlusi mida vaadanud(väga huvitavaid pointe toob see mees välja, mille peale ei osanud ise mõeldagi):
Spoiler Spoiler Spoiler


Endal UPS helistas just, et Vive on Tallinnast Tartu poole teel beer_yum.gif


Vähe reaalsem ülevaade.

Link


Nagu ma arvasingi see jama on ikka veel totaalselt embrüo kingades! thumbs_down.gif

_________________
zero


viimati muutis 486 29.08.2016 18:46:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 16:25:33 vasta tsitaadiga

486, leidsin ühe eriti negatiivse ja tegid selle alusel järelduse. Hea töö /sarkasm.
Mine proovi parem ja otsusta siis.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 25.08.2016 16:45:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
and12345, Vara veel öelda kas VR on läbi kukkunud või mitte. Eks paari aasta pärast oleme targemad. Pole see ju esimene VR üritus. Lisaks ükskõik kui super raud seal HMD-s on, siis lõpuks sõltub kõik ikka sisust. Kui korralikke AAA mänge pole ja ainsad elamused on 60€ demod, siis sellega kaugele ei purjeta. Siinkohal ma ütleks, et baseline raud on nüüd olemas aga sisu peab järgi jõudma. Ja kui VR mängud ei saa populaarseks, siis loodetavasti porno vähemalt hoiab asja pinnal icon_biggrin.gif


Seda, mis toimub praegu ei anna ju üldsegi võrrelda 20 - 25 aasta taguste üritustega. Kuidas nad tol ajal üldse kujutasid ette oma tolleaegsete arvutivõimsustega, et VR peaks toimima, see on ikka täielikult arusaamatu. Tehnoloogia ei olnud lihtsalt selleks valmis. Praegu on täiesti valmis - 4K eraanid, uued prosed on võimsad ja uued võimsamad Pascali kaardid teevad suurepäraselt töö ära, aga kallis on ja vaja natuke veel arendada. Kuskilt pidi asi alguse saama ja see on hea, paljud kiidavad, mõned laidavad. Ükskõik kui hea asi pole, on ka alati vingujaid. Perfektselt midagi teha ilmselt võimatu. 100-st üks ikka vingub ja ei ole rahul. Paljude probleem on ju ka see, et saada seda tõelist kogemust, peab sul tõesti olema vähemalt GTX 980 miinimum, et nendel vähe vingematel mängudel see 90FPS-i kätte saada, alla selle läheb asi natuke jamaks ja rikub kogemust. Paljud ju mängivad oma GTX 970-e peal ja sellega jääb asi natuke häirivalt läägima paljude mängude puhul. Mind isiklikult häirib kõige rohkem vaateväli, mis on natuke liiga kitsas ikkagi ja need kuramuse pikslid, aga kui mäng on hea, siis unustad need pikslid ja elamus on ikakgu super. Ma väga loodan, et järgmiste VR prillidega on vaateväli paranenud ja pikslid kadunud, muus osas on asi ikka väga vinge ja võrreldamatu varasemate üritustega. Tohutult on ka juba mänge ja lähima aasta jooksul tuleb päris palju väga häid mänge juba ka, mis spetsiaalselt VR jaoks välja töötatud.
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.08.2016 17:32:13 vasta tsitaadiga

and12345. Milline on sinu meelest hea VR mäng? Too kas või yks näide, ühestki VR mängust, mis vastaks tänapäevaste (uute) mängude taset. Simulaatorid ja demod ei ole mängud! Momendil saadaval ainult amatööride soperdisi, mida "mängudeks" nimetada minu meelest üldse ei saa. Praegused VR "mängud" oma taseme kohta on liiga kallid, puudulikult tehtud ja kõigele lisaks lühikesed. Pildi kvaliteedi kohapealt hoian suu täitsa kinni. Mina olen momendil suurema osa saadaval olevatest "mängudest" läbi mänginud (peale ralli mängude, mis ei meeldi) ja olen ootaval seisukohal. Uuesti neid "mänge" mängima ei kipu, lihtsalt liiga viletsad ja liiga algelised. VR efektiga/immersiooniga olen juba ammu ära harjunud ja tahaks midagi tunduvalt paremat näha. Momendil aga midagi uut saadaval lihtsalt ei ole, mis vähegi pinget pakuks. Seega 486 välja toodud videol on vägagi naelapea pihta saamise moment sees. See on ainult minu nägemus ja kellelgi "herneid ninna" sellepärast tõmmata ei ole mõtet.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 88, 89, 90  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.