Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 14.08.2016 13:03:46 vasta tsitaadiga

Ostsin ka odavama otsa Philips 43PUS6101, üsna suur pettumus STV TV3 pilt on ikka väga suure müraga. Kas LG 42LF652V kohta oskab keegi midagi öelda või peaks LG 43LH6047 võtma, soov ikkagi FullHD vastu see pHilips vahetada.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 14.08.2016 15:48:54 vasta tsitaadiga

Tobe küsimus:
Ostsin Grundig 40 VLE 6520 BH
Kasutan Telia baaspaketti, vahel on Motorola 1003 ja Thompson, tüüpiline komplekt.
Oma naiivsuses ja ka pealiskaudsuses arvasin, et kui ruuterist otse juhe telkusse visata, saan ka kanaleid vahetada teleka puldiga, aga muffigi. Nett toimib, aga telekas pakub ainult kas kaablit või sisseehitatud digiboxi kanalite kuvamiseks.
LAN varianti pole. Et kas nii ongi, et nutitelekas, aga kanalite vaatamiseks vajalik ikkagi digibox? Või olen ma loll. icon_eek.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 16:09:40 vasta tsitaadiga

Telekas ja digibox peavad omavahel üle mingi protokolli suhtlema, siis saab küll.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 16:32:28 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Ostsin ka odavama otsa Philips 43PUS6101, üsna suur pettumus STV TV3 pilt on ikka väga suure müraga. Kas LG 42LF652V kohta oskab keegi midagi öelda või peaks LG 43LH6047 võtma, soov ikkagi FullHD vastu see pHilips vahetada.

Ega sellest su TV3 pilt paremaks ei lähe. TV3 on sitt ja jääb viletaks veel pikaks ajaks. Isegi nutiseadmes vaadata tv3 järgi on selline tunne nagu vaataks youtube kõige halvema kvaliteediga.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 16:45:40 vasta tsitaadiga

Sitast saia ei tee ka 10k maksev teler
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 16:52:15 vasta tsitaadiga

vipi666, loll oled. Ainult lg l o telia äpp.grundingi tarkteevee sul youtube mängib 100/?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.08.2016 16:52:50 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Tobe küsimus:
Ostsin Grundig 40 VLE 6520 BH
Kasutan Telia baaspaketti, vahel on Motorola 1003 ja Thompson, tüüpiline komplekt.
Oma naiivsuses ja ka pealiskaudsuses arvasin, et kui ruuterist otse juhe telkusse visata, saan ka kanaleid vahetada teleka puldiga, aga muffigi. Nett toimib, aga telekas pakub ainult kas kaablit või sisseehitatud digiboxi kanalite kuvamiseks.
LAN varianti pole. Et kas nii ongi, et nutitelekas, aga kanalite vaatamiseks vajalik ikkagi digibox? Või olen ma loll. icon_eek.gif


Iga teler teeb seda mis talle sisse ehitatud on. Antud teler on õhu- ja kaabeldigi sõber.
Juhtme võid järgi panna ja tema nutikus ilmselt piirdub youtube äpiga ning nutiseadmest piltide ja videote vaatamisega.

Telia TV äpiga telereid on üsna piiratud kogus poodides müügil, nendeks on eelmise aasta LG telerid, näiteks see:
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-lg-lf630v/40LF630V.AEE?filter=1458-17293

vajavad need aga ka uuemat Inteno ruuterit, siis saad digiboksist lahti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.08.2016 21:35:47 vasta tsitaadiga

Pean siinkohal ütlema, et kui panna samas telekas kõrvuti näiteks Fox kanal Telia paketist ja sama kanal Starmani ZuumTV paketist, siis viimase pilt on parem. Vähemalt silmale tundub see parem. Võimalik, et on "udusem", aga kokkuvõttes on see parem kui ruudulisi kompressiooni artefakte täis pilt.
Kogen seda ikka ja jälle, kui ühelt teisele ja tagasi ümber lülitan teleka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 23:16:57 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Pean siinkohal ütlema, et kui panna samas telekas kõrvuti näiteks Fox kanal Telia paketist ja sama kanal Starmani ZuumTV paketist, siis viimase pilt on parem. Vähemalt silmale tundub see parem. Võimalik, et on "udusem", aga kokkuvõttes on see parem kui ruudulisi kompressiooni artefakte täis pilt.
Kogen seda ikka ja jälle, kui ühelt teisele ja tagasi ümber lülitan teleka.
Eks siin ole põhjuseks see õnnetu CBR vs. VBR ja mingil määral ka MPEG2 vs MPEG4. Aminodele oleks aeg juba vesi peale tõmmata... Tegelikult kurioosne et mingist mux-ist, kus 15 kanalit kokku pressitud on, tuleb parem pilt...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 23:19:50 vasta tsitaadiga

aminotel on üks hea omadus vanadele telekatele - annavad üle antennikaabli välja analoogkanalit.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 14.08.2016 23:24:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vipi666, loll oled. Ainult lg l o telia äpp.grundingi tarkteevee sul youtube mängib 100/?


100% jah. Naised, lapsed vahivad torus Shanonit hetkel icon_lol.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2016 23:33:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
aminotel on üks hea omadus vanadele telekatele - annavad üle antennikaabli välja analoogkanalit.

Seda jah aga usun et neid antennisisendi sunnitud kasutajaid on väga vähe. Palju rohkem on neid, kes on juba ammu ostnud uue HD-võimelise teleri aga kasutavad ikka veel Aminot. Alles paari päeva eest üks niisugune tuttav kaebas mulle oma jukerdava Amino üle. Ütlesin talle et aeg oleks see lootusetult vananenud seade uue vastu vahetada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2016 00:00:12 vasta tsitaadiga

ma olen aru saanud, et kui lillud on sulle ühe boksi juba tasuta andnud, uut enam tasuta ei saa. jukerdab või mitte aga pead maksma. ma pigem paneks sinna telekasse CI+ mooduli ja kaardi kui mingit käkki hakkaks ostma täie pastaga. vipi666, paar viimast grundingit, mis mu näppu on sattunud, suutsid mingite sinutoru failide peale rese teha.. not fun. aga sul pole ilmselt muud kui oma telku pult lillude digiboksipuldiga paaritada, telekavaatamiseks seda kasutada aga smardi jaoks kasutada originaali (sest minuteada oskab ainult see antud funktsionaalsust sisse ja välja lülitada ) ning juhtmeta hiirt ja klavi. kindla peale minek on logitech, mingit A4techi ei suutnud eelmine nädal thompson tuvastada näiteks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 15.08.2016 08:41:00 vasta tsitaadiga

On hea telekas?
https://www.euronics.ee/t/72973/televiisorid/65-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue65ku6072uxxh
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2016 08:43:45 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir, palun anname viite ikka HV tootele, liiati kui Euronicsil pole hinnapakkumist küljes
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730515/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.08.2016 09:18:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma olen aru saanud, et kui lillud on sulle ühe boksi juba tasuta andnud, uut enam tasuta ei saa. jukerdab või mitte aga pead maksma. ma pigem paneks sinna telekasse CI+ mooduli ja kaardi kui mingit käkki hakkaks ostma täie pastaga.


icon_rolleyes.gif Lihtsam on majale hakata antennisüsteemi välja ehitama (loe ostma) ja siis võib veel selguda tõde, et leviga pole kõige paremas positsioonis? Pealegi ZuumTV pole nagu TeliaTV teenusega eriti võrreldav, ei sisu ega hinna poolest. Kõik mida klient soovib, peab olema ka maksettu, mingit tasuta asja pole, olgu sul mis operaator tahes. Detailidesse ei hakka laskuma.
Jääme ikka telerite teema juurde.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.08.2016 10:52:19 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Ostsin ka odavama otsa Philips 43PUS6101, üsna suur pettumus STV TV3 pilt on ikka väga suure müraga. Kas LG 42LF652V kohta oskab keegi midagi öelda või peaks LG 43LH6047 võtma, soov ikkagi FullHD vastu see pHilips vahetada.


Mis selle Philipsi juures siis kõige rohkem häiris? Halb SD / 480p TV pilt (enamus "4K" paneelide ja ka FHD puhul, on SD pilti kõigil ruuduline ja müraga, s**** saia ei tee nagu öeldakse. Ka minu praeguse 720p teleril on SD pilt ikka päris kole)? Kuidas aga muu HD contentiga ja PC taga pilt on? Kuidas sellel 6101 ekraanil ka valge / hall / must pilt (nn Uniformity) on? On sul võimalus mingit test pilti nendega teha? Kuidas ekraani nurgad on, kas tumedamad kui ülejäänud ekraan?

Kuidas hv.ee foorumi kasutajate konsensus Philipsi kohapealt on icon_biggrin.gif ? Tasub seda osta või pigem LG ja Samsa (Hitachi?) juurde jääda?

Kui hv.ee hindu vaadata siis Philips peaks pakkuma kõige soodsamat hinda 4k ekraanide hulgas.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=7769b5e589d4bbc7cee18963798e5aa7&Order=MinPrice&Sort=0
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2016 12:45:00 vasta tsitaadiga

ot:
indrekp, kasutaja laurx teeb omale lihtsalt varjatud reklaami. Tal ju vaja vastavat tööd et sai ikka libedamalt alla läheks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.08.2016 12:58:24 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:


Kuidas hv.ee foorumi kasutajate konsensus Philipsi kohapealt on icon_biggrin.gif ? Tasub seda osta või pigem LG ja Samsa (Hitachi?) juurde jääda?

Kui hv.ee hindu vaadata siis Philips peaks pakkuma kõige soodsamat hinda 4k ekraanide hulgas.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=7769b5e589d4bbc7cee18963798e5aa7&Order=MinPrice&Sort=0


mina ise olen kindel Philipsi pooldaja, eelkõige just Ambilighti pärast ja ega pildil ka midagi viga ple...mul omal 6a vana 7-seeria mudel. AGA kui peaksin täna uue ostma, siis võtaks OLED-i aga siin peale LG suurt midagi valida ple.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 13:06:52 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:


Kuidas hv.ee foorumi kasutajate konsensus Philipsi kohapealt on icon_biggrin.gif ? Tasub seda osta või pigem LG ja Samsa (Hitachi?) juurde jääda?

Kui hv.ee hindu vaadata siis Philips peaks pakkuma kõige soodsamat hinda 4k ekraanide hulgas.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=7769b5e589d4bbc7cee18963798e5aa7&Order=MinPrice&Sort=0


On ka muid tootjaid. Hea pildiga neist näiteks Sony ja Panasonic. "Soodsaima hinnaga 4K" muidugi annab alust arvata, et vahet vist pole...

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.08.2016 13:31:36 vasta tsitaadiga

Nõus, odavaimad, mis iganes klassis, kas FHD või 4K paneelide juures, on ikka mingi tugeva mööndusega ja seda kindlasti ka pildi kvaliteedi juures. Igasugu smart ja muu tulede tilu-lilu mind niiväga "ekraani" juures ei huvitagi, peaasi, et connectivity oleks piisav. Aga kui isegi staatilist pilti on halb vaadata siis on muidugi väga kehva lugu küll. Kuna mul endal oleks vajadust seda ka arvuti külge ühendada siis huvitakski just võimalikult suure resoga telerid. 1080p jääb justkui väheks. Et kas võtta ~400EUR juures kõige odavam 4K ekraan või üldine arvamus oleks võtta juba kvaliteetsem 1080p? Kuna reso olulisem siis sinna 1080 juurde nagu minna ka ei tahaks. Kas ka 2016a 4K paneelid, ka kõige odavama otsa omad, on siis nii hullud, et kannata pikemat vaatamist/kasutamist? Veel, kas keegi oskab öelda, kas kusagil on see odava otsa Philips väljas ka vaatamiseks?

Kui kasutaja cummel rääkis 6101 seeria, 2016a 4K telerist, siis isegi veel odavama, 2015 aasta 4900 seeria kohapealt ollakse ka suhteliselt heal arvamusel (see on ka hv.ee andmeil kõige odavaim 43" 4K ekraan hetkel) -

https://www.avforums.com/threads/philips-43put4900-early-impressions.2007013/

Võta siis nüüd kinni mida arvata...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 17.08.2016 20:43:13 vasta tsitaadiga

d_m, odavama otsa 4K Philipsitel, nagu ilmselt ka teiste tootjate teleritel on inputlag päris kõrge. Ma küll ei lugenud välja, millise eesmärgiga sa telekat arvuti taha tahad ühendada, aga mängimiseks ei ole need kindlasti parim valik. Keerulisem teema on see, kas telekas ka sinu videokaardiga korralikult ühildub. Siin foorumi müügiteemas on just üks odava otsa 4K Philips sellepärast müügis.
Muidu 4K pildi kohta ei ole ülevaadetes väga nurinat näinud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.08.2016 22:14:40 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte mängimise eesmärgiga, või vähemalt pole mängimine kunagi primaarne olnud. Nr 1 kasutus oleks TV ja muu audio-visuaalne sisu esitamine, seejärel alles nö office arvuti taga kasutamine kui peaks tarvis olema. Videokaardi kohta oskan öelda vaid, et eelkõige Inteli integreeritud - alates Haswell >> Skylake toodang, üle HDMI ja DisplaPort'i jne. Paraku enamus kontori läpparid sellised. Või karta on, et korralikku, native resos, pilti need ei suuda Inteli küljes näidata?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 17.08.2016 22:53:55 vasta tsitaadiga

d_m, vaatasin, et see probleem, millest eelnevalt rääkisin oli seotud Nvidia 9xxti kaardiga, mis ei suutnud telekaga koostöös 60Hz peal 4K pilti edastada. Töötas vaid 30Hz peal. Telekas ise oli PUT6400 seeria. Teiste videokaartide ja telekate kokkusobivuse kohta ei oska ma kahjuks midagi öelda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 23:17:17 vasta tsitaadiga

Palju seda 4k sisu sealt tulema hakkaks ja kas eelarve ongi 400?
Selles hinnaklassis suurt vahet ei ole, mida osta. Kõik on suht samasse auku. Proovi osta kõrgemat seeriat, kui leiad "sobiva" kandidaadi siis vaata ega netist mingit suurt ikaldust antud mudeliperekonna kohta ei paista ja vea koju.
"Parem pilt" on tavaliselt seal 8-ga ja 9-ga algavate mudelite kandis suhteliselt olenemata tootjast. 7-ga on ka tavaliselt suht ok. Viimaseid trende pole jälginud, aga põlvkond-paar tagasi oli see suht lollikindel lähenemine. a'la Sony 805 ja selle variatsioonid oli enam-vähem kindla peale minek.
OS-id, ergonoomika ja muu pudru on muidugi omaette teema...

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.