Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.07.2016 13:30:04 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust juhtmega PS4 pulti saada v6i kuidas olemasolevat wired mode tööle saada?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.07.2016 13:36:30 vasta tsitaadiga

486, eraldi wired-only DS4 ei ole olemas. Tööle saad sellega.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.07.2016 14:33:55 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
486, eraldi wired-only DS4 ei ole olemas. Tööle saad sellega.


nagu ma sealt aru sain on to PC-dele.

Ma tahan PS4-le juhtmega pulti.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 14:37:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma tahan PS4-le juhtmega pulti.

Mis selle põhjuseks oleks?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.07.2016 14:39:41 vasta tsitaadiga

ei talu seda kiirgust okse.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.07.2016 16:01:47 vasta tsitaadiga

486, link - osta blackout-kleeps ja asi korras.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.07.2016 16:55:47 vasta tsitaadiga

igatahes leidsin ise mida vaja. K6igil kellel samad probleemid siin on lahendus.

juhtmega PS4 pult

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 21:24:40 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
igatahes leidsin ise mida vaja. K6igil kellel samad probleemid siin on lahendus.

juhtmega PS4 pult


Kahtlen kas 3nda osapoole pult on sama hea, kvaliteetne ja toimiv nagu Sony enda toodetud junn. + osa funskioone on puudu -> NOTE: does NOT include headphone port and does NOT support light bar function, the vibration function and the motion sensor function.

tundub, et ka puldi sisene kõlar on puudu, suht efektne osades mängudes thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 21:59:58 vasta tsitaadiga

angel, Hori on suhteliselt kvaliteetne Jaapani tootja thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 22:30:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
angel, Hori on suhteliselt kvaliteetne Jaapani tootja thumbs_up.gif


Selge, aga puudulik funktsionaalsus ei ole siiski meeldiv. Osa PS4 puldi "vidinatest" on täitsa toredad mõnes mängus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 01.07.2016 22:56:05 vasta tsitaadiga

Ma küll xboxi pulti pole never käes hoidnud, aga ei tundu võrreldes ps4 omaga just väga käepärane. Ja nuppude asetus ka ebaloogiline mulle. Miks ma seda räägin, on see, et meenutab xboxi pulti lihtsalt! Ja nagu mainitud, siis pordid ja vibrad on jah head hüved osades mängudes! icon_neutral.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 22:59:20 vasta tsitaadiga

Originaal Xbox360 pulti arvuti taga kasutuses ja peaks ütlema, et väga mugav ja mõnus pult on. Vähemalt minujaoks. Xbox'i pole kunagi omanud. Pult töötab Win'i all veatult (m$ oma, arvata on , et töötab). PS4 pult on kah täitsa mõnus seega vahet ei ole kumba kasutada. PS3 pult on/oli ainult üks paras käkkerdis. Kuidagi ei sobinud kätte ja trigerid olid okse.gif.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 17:59:34 vasta tsitaadiga

Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 18:04:21 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks?


kui ootad seda kangemat siis see väidetavalt tuleb alles järgmine aasta.

Muidugi on mõistlik osta, vali lähim pood kus konsooli müüakse ja võta ligi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 18:28:06 vasta tsitaadiga

edaj, võimalik, et sügisel (Tokyo Game Show või Paris Games Week) Sony avaldab midagi Neo kohta...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 19:40:55 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks?

kui ootad kangemat siis ega sa seda kohe osta ei raatsiks ka.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 20:01:23 vasta tsitaadiga

Ilmselt võtan siit foorumist ligi kui mõni hea kasutatud PS4 pakkumine silma hakkab. Tänan vastuste eest!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 02.07.2016 22:51:56 vasta tsitaadiga

Kui osta tahad, siis pole imo väga võtet oodata, ostad ära ja ongi kogu lugu. Kui oodata tahad, siis tasub oodata ikka järgmise põlvkonna konsooli icon_wink.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 02.07.2016 23:48:10 vasta tsitaadiga

KES VEEL EI TEA!!
PS4 Full Range!!

Important, since all TV's label it differently, but all these terms mean the same thing, observe:
Full : High/Normal : Wide : RGB 0-255 = all equate to Full RGB setting on PS4
Limited : Low : Narrow : RGB 16-235 = all equate to Limited RGB setting on PS4

In summary: Your TV and PS4 need to match. Full to Full. Or Limited to Limited. As others have said, it's not like one is necessarily 'better' than the other. They just have to be the same between devices. And don't trust the PS4's Automatic setting, depending on the type of TV, the PS4 and TV do not necessarily communicate proper RGB color ranges properly. Check your TV and PS4 and make sure they match up and SET IT UP MANUALLY.

PS4 Limited + TV Limited = You're Good
PS4 Full + TV Full = You're Good
PS4 Full + TV Limited = Not Good. Crushed Blacks. You'll get a more vibrant image, but don't be fooled, this is not good since games will start being overly dark, especially in darker areas, it'll be impossible to see.
PS4 Limited + TV Full = Not Good. Washed out, dull, flat image. Everything seems too over-exposed, and blacks appear "greyish"
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 08:17:59 vasta tsitaadiga

Ma mitte mingit vahet mängudes ei näe limited või full settingutes
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 11:51:10 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Ma mitte mingit vahet mängudes ei näe limited või full settingutes


kui konsool on full rpg peal ja ekraan/telekas ei toeta seda siis on vahe väga suur. Enamus musta/halli varjundeid on kadunud kuna ekraan/telekas ei toeta formaati mida konsool väljastab. Ehk siis kui võtta ette test kus on erineva tasemega tumedad/hallid ette antud siis mingist piirist ei ole pildil hallid/mustad eristatavad. Ise sai kunagi teadmatusest sedasi käitutud ja imestasin miks enamik detaile gta 4 öösel jms tumedamad kohad puudulikud olid + silmadele hakkas.

Seda kui on limited või full ja ekraan toetab mõlemaid eriti vahet ei tee. Võimalik kui saaks 1:1 kõrvuti võrrelda teeks mõnes kohas erinevustel vahet. Tooni erinevus on ehk icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 12:12:20 vasta tsitaadiga

seega ilmselt tasub panna Limited nagu ma netist lugesin. Väidetavalt enamus telekaid pidid toetama ainult LIMITED Range värve

sellise hea testi pildi leidsin ka: Et ku näed seal kõiki 28 ruutu, siis telekas toetab FULL Range, kui ei näe siis pane LIMITED

Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 03.07.2016 13:14:04 vasta tsitaadiga

Minul on näiteks Limited peal ps4 väga halb pilt musta asemel rohkem hall!
Aga ma siin katsetasin kõvasti PC mode ja Game mode aga minu Lg sobis ikka kõige paremini nii!
Et PS4 full ja telekas Black level High!
Mis muidu on neil tavaliselt LOW!
PC mode oli ka hea reageerimis aeg aga seal polnud jälle seda seaded nagu Super resulotion! (ilma selleta on pilt väga halb!)
Siis muidugi saab ka LG telekatel Expert profiiliga jamada aga lõpuks jäin ikka Game mode peale ja Black Level HIGH!
Millegipärast PS4 ja TV automaatselt neid seadeid ei pane!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 13:43:57 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
seega ilmselt tasub panna Limited nagu ma netist lugesin. Väidetavalt enamus telekaid pidid toetama ainult LIMITED Range värve

sellise hea testi pildi leidsin ka: Et ku näed seal kõiki 28 ruutu, siis telekas toetab FULL Range, kui ei näe siis pane LIMITED



Sellega saigi kunagi testitud. Alguses ei jaganud matsu ära, et panin full siis oli natuke pilt tumedam muud vahet ei märganud. Ehk siis selline mure oli vanema telekaga. Uuematest ehk toetab enamik full rpg range'i. Enda odavama otsa sony käkkerdis igatahes toetab. Enne kui sony FW pekki keeras tundis telekas ka PS4 'ja ära ja pani automaatselt asjad paika (game mode etc).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 03.07.2016 14:13:37 vasta tsitaadiga

Head võrdlus pildid!
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=91441288&postcount=152
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 21:21:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on õnnestunud PSN soome regioonis kasutada oma paypal kontot? Mulle saadab errori: Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments. Või on süsteem nii tark et kontrollib kas mul reaalselt paypalis eesti v soome krediitkaart?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 21:33:34 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas kellelgi on õnnestunud PSN soome regioonis kasutada oma paypal kontot? Mulle saadab errori: Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments. Või on süsteem nii tark et kontrollib kas mul reaalselt paypalis eesti v soome krediitkaart?


kontrollib krediit kaarti...
psn on totter eestit ei toeta. osta endale psn kaarte sama teeb välja suht.
kätte saad kohe.
gamecards.com või eesti enda oma punktid.ee mis ikka seal pead vaevad pasaga.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 21:39:57 vasta tsitaadiga

Nõme, et midagi osta pean valima 20 ja 50 eurose prepaid kaardi vahel. Imelik et sõbral paypal töötab ja ta samamoodi eestlane. Peab uurima mis kaart tal seal paypali kontol on.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 21:42:05 vasta tsitaadiga

Kas Paypaliga peab ilmtingimata kaart ühendatud olema? Kui ei pea, siis ehk ta laseb kuidagi muudmoodi Paypali kontole raha panna ja selle eest ostab?
Mingi lehe kaudu ju sai Eesti pangast raha kanda Paypali kontole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 21:44:28 vasta tsitaadiga

Nii kui psn lehelt add funds valid ja paypali vahendajaks valid, viskab kohe paypali konto koos paypalile lisatud krediitkaardi numbriga ette. Ma ei sa üldse aru milleks paypali variant seal maksmiseks on, kui käib ikka asi läbi krediit kaardi konkreetselt. Selle jaoks on ju add credit card variant olemas, miks see paypali variant üldse eksisteerib.

Edit: Sain teada et sõbral Skrill mastercard on paypal kontol, sellega töötab eestis

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 23:00:11 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Nii kui psn lehelt add funds valid ja paypali vahendajaks valid, viskab kohe paypali konto koos paypalile lisatud krediitkaardi numbriga ette. Ma ei sa üldse aru milleks paypali variant seal maksmiseks on, kui käib ikka asi läbi krediit kaardi konkreetselt. Selle jaoks on ju add credit card variant olemas, miks see paypali variant üldse eksisteerib.

Edit: Sain teada et sõbral Skrill mastercard on paypal kontol, sellega töötab eestis



skrill jah töötab. skrilli kodukal saad teha virtuaalse kredo ka ju.
sellega töötab ka psnis.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 06.07.2016 10:28:45 vasta tsitaadiga

See ikka nii nõme ette ei saa Eestis enda krediitkaartiga maksta! Kas neil on siis tõesti nii palju tööd selleks et Eestis ka toetaks või lihtsalt Eesti on tõesti olematult väike neile! Niigi tänapäeval lähevad mängud suht digitaalseks ära ju siis nad võiks ju ka mingi vabaduse/võimaluse anda! Jah tean et osta kaart saad ka aga alles hiljuti oli et PSN jäi sind 99senti puudu ja ikka pidin selleks 5 naelase kaardi ostma haige minu arust!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 11:05:27 vasta tsitaadiga

vaido6, Eesti eraldi turuna on kindlasti Sony jaoks väga väike/olematu. Baltikum turuna oleks juba realistlikum, samas kuni eelmise aastani ei olnud euro kõigis veel käibel.
Kindlasti on ka kolme baltiriigi autoriõiguste jms. seadusandlustes erinevusi jne.
Aga kirjuta PlayStation Eesti esindusele ja nõua selgitust icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 06.07.2016 21:00:11 vasta tsitaadiga

vaido6, +1

Kui alguses konsooli soetasin, ja krediiti tahtsin kasutada või osta midagi, oli frustratsioon meeletu, kuna esimene konsool ka, siis ei teadnud nendest rahakaartidest ja muudest asjadest ikka üldse kohe mitte kui midagi!! Nüüd enamvähem, aga ikka jah, 20€ v50€ icon_neutral.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 21:01:47 vasta tsitaadiga

Mina tellin kaarte https://www.offgamers.com saab tava pangakaartidega ka ülekannet teha
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.07.2016 20:28:59 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma vist pole ainuns, kellel Soome regiooni registreeritud PSN Network on maas?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 20:36:15 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Tundub, et ma vist pole ainuns, kellel Soome regiooni registreeritud PSN Network on maas?


Sa pole ainus jah. Tahtsin just Psn+ uuendada ja mängu osta, aga võta näpust.

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.07.2016 20:38:36 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.07.2016 15:08:39 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pakun, et "investorite huvi" seal põhjusena välja ei toodud?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 17:43:18 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Tiiger15 kirjutas:
Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pakun, et "investorite huvi" seal põhjusena välja ei toodud?
Eks ikka sama üldine jama, et teenust paremaks muuta. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 14:23:47 vasta tsitaadiga

PS4 Neo presentation document (PowerPoint) has been leaked
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=el&tl=en&u=http%3A%2F%2Fbusted.gr%2Fdierrefsan-archia-gia-ps4-neo%2F

Ehk siis Sony ja Microsoft on valinud kaks täiesti erinevat teed..Sony jääb endiselt peamiselt FHD juurde, kui Microsofti plaan on 4K peale ära kolida.

"Neo supports 4K gaming" on pigem lihtsamad arcade mängud kui suured AAA tiitlid nagu Battlefield 1..aga ei ütleks, et kumbi on vale tee valinud, lihtsalt näevad tulevikku erinevalt..


viimati muutis virx 15.07.2016 14:24:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 14:24:09 vasta tsitaadiga

Kuidas üldse 4k saavutatakse. Hetkel kõige kõigem VGA ei suuda isegi veel 4k korralikult grafaga vedada. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 01.08.2016 21:46:14 vasta tsitaadiga

Kas kelllegi on lahendusi PS4 puldi ühilduvus probleemidega seoses? Nimelt töötas kõik tänaseni tip-top, kuniks tegin fast system initialise...lasin kõik laadimised ilusti lõpuni viia. Komsool tegi restardi ning viis mind algus ekraanile, kus käskis ühendada PS4 puldi USB kaabliga. Panin järgi aga pole tolku, pult lihsalt ei ühildu enam. Proovisin vähemalt 4 erinevat juhet (ps4 originaal kaasa arvatud). Kui masin töötab ja panen juhtme järgi läheb puldi tuli korraks oranžiks ja siis kustub. Kui vajutan PS nuppu vilgub valge tuli 2 korda ja siis kustub. Kõik lahendused mis google pakkus on juba läbi proovitud nagu reset nupp ja erinevat moodi restardid (kord juhe järgi, kord ilma).

Täitsa nõutu olen juba, ehk keegi oskab aidata icon_neutral.gif

_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 02:05:28 vasta tsitaadiga

kas mingi teise puldi oled järgi saanud?
võimalik ,et ei võta ühtegi pulti enam järgi siis on ainult garantii laks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 15:19:23 vasta tsitaadiga

kas pult vigane või siis konsool. Olen näinud paari sellist konsooli, mis mingil hetkel ei taha enam ühtegit pulti järgi noppida, proovi kuidas jaksad.
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 03.08.2016 17:15:55 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kas mingi teise puldi oled järgi saanud?
võimalik ,et ei võta ühtegi pulti enam järgi siis on ainult garantii laks.

Shade kirjutas:
kas pult vigane või siis konsool. Olen näinud paari sellist konsooli, mis mingil hetkel ei taha enam ühtegit pulti järgi noppida, proovi kuidas jaksad.

Sain siis täna proovida ühe teise puldiga konsooli taga (tänud Alzgameri abivalmile töötajale thumbs_up.gif ), ja vahi imet, teine pult haakis ennast kohe konsooli külge. Minu pult aga ei võta kuidagi omaks...eks siis viga ikkagi minu puldis....naljakas lihtsalt, et toimis siiamaani ideaalselt ja nüüd peale factory settinguid pole nagu mingit tolku enam. Igastahes võtsin ühendust müüjaga, kes oli nõus puldi garantiiremonti võtma, aga kuna see pidi toimuma kusagil saksamaal siis peab arvestama 3-4 nädalase ooteajaga.

_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2016 12:28:19 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2016-08-10-playstation-4k-reveal-date-set-for-7th-september
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 12:27:24 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
Kasutan peamiselt digitaalselt ostetud mänge ja harva mängin plaatidega, ning olen täheldanud, et PS4 viskab täiesti lambisel ajal plaadi välja,
vahepeal mängimise ajal, vahepeal rest modes, kui plaat on sisse jäänud. Kas kellelgi on sellist probleemi olnud? Netist otsides suhteliselt levinud probleem, pakutakse igast häkke,
aga ei viitsi küll hakata sellega ise häkkima.
Kas sellise probleemi puhul on võimalik pöörduda garantii poole?
Lihtsalt updateks, et sain euronicsist täiesti uue playstationi valida pärast garantiiotsust.

Tahaks küsida, kas keegi kasutab PLEX äppi playstationis? tahaks saada kuidagi viaplay livestreami playstationisse.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 14:34:40 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
klauskp kirjutas:
Kasutan peamiselt digitaalselt ostetud mänge ja harva mängin plaatidega, ning olen täheldanud, et PS4 viskab täiesti lambisel ajal plaadi välja,
vahepeal mängimise ajal, vahepeal rest modes, kui plaat on sisse jäänud. Kas kellelgi on sellist probleemi olnud? Netist otsides suhteliselt levinud probleem, pakutakse igast häkke,
aga ei viitsi küll hakata sellega ise häkkima.
Kas sellise probleemi puhul on võimalik pöörduda garantii poole?
Lihtsalt updateks, et sain euronicsist täiesti uue playstationi valida pärast garantiiotsust.

Tahaks küsida, kas keegi kasutab PLEX äppi playstationis? tahaks saada kuidagi viaplay livestreami playstationisse.


Playstationil on ju Viaplay app olemas?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 17.08.2016 11:13:05 vasta tsitaadiga

Ega keegi tea kas oktoobris kuskilt Playstation VR'i ka siin osta võimalik on? Mujal juba ammu eeltellimused läbi müüdud aga kohalikud kaupmehed justkui ei maini sellist seadet kuskil.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.