|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.07.2016 13:30:04
|
|
|
Keegi teab kust juhtmega PS4 pulti saada v6i kuidas olemasolevat wired mode tööle saada?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.07.2016 13:36:30
|
|
|
| 486, eraldi wired-only DS4 ei ole olemas. Tööle saad sellega.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.07.2016 14:33:55
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| 486, eraldi wired-only DS4 ei ole olemas. Tööle saad sellega. |
nagu ma sealt aru sain on to PC-dele.
Ma tahan PS4-le juhtmega pulti.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.07.2016 14:37:56
|
|
|
| tsitaat: |
Ma tahan PS4-le juhtmega pulti.
|
Mis selle põhjuseks oleks?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.07.2016 14:39:41
|
|
|
ei talu seda kiirgust
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.07.2016 16:01:47
|
|
|
| 486, link - osta blackout-kleeps ja asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.07.2016 16:55:47
|
|
|
igatahes leidsin ise mida vaja. K6igil kellel samad probleemid siin on lahendus.
juhtmega PS4 pult
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.07.2016 21:24:40
|
|
|
| 486 kirjutas: |
igatahes leidsin ise mida vaja. K6igil kellel samad probleemid siin on lahendus.
juhtmega PS4 pult |
Kahtlen kas 3nda osapoole pult on sama hea, kvaliteetne ja toimiv nagu Sony enda toodetud junn. + osa funskioone on puudu -> NOTE: does NOT include headphone port and does NOT support light bar function, the vibration function and the motion sensor function.
tundub, et ka puldi sisene kõlar on puudu, suht efektne osades mängudes
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.07.2016 21:59:58
|
|
|
angel, Hori on suhteliselt kvaliteetne Jaapani tootja
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.07.2016 22:30:35
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
angel, Hori on suhteliselt kvaliteetne Jaapani tootja  |
Selge, aga puudulik funktsionaalsus ei ole siiski meeldiv. Osa PS4 puldi "vidinatest" on täitsa toredad mõnes mängus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
01.07.2016 22:56:05
|
|
|
Ma küll xboxi pulti pole never käes hoidnud, aga ei tundu võrreldes ps4 omaga just väga käepärane. Ja nuppude asetus ka ebaloogiline mulle. Miks ma seda räägin, on see, et meenutab xboxi pulti lihtsalt! Ja nagu mainitud, siis pordid ja vibrad on jah head hüved osades mängudes!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.07.2016 22:59:20
|
|
|
Originaal Xbox360 pulti arvuti taga kasutuses ja peaks ütlema, et väga mugav ja mõnus pult on. Vähemalt minujaoks. Xbox'i pole kunagi omanud. Pult töötab Win'i all veatult (m$ oma, arvata on , et töötab). PS4 pult on kah täitsa mõnus seega vahet ei ole kumba kasutada. PS3 pult on/oli ainult üks paras käkkerdis. Kuidagi ei sobinud kätte ja trigerid olid .
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
02.07.2016 17:59:34
|
|
|
| Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.07.2016 18:04:21
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks? |
kui ootad seda kangemat siis see väidetavalt tuleb alles järgmine aasta.
Muidugi on mõistlik osta, vali lähim pood kus konsooli müüakse ja võta ligi.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.07.2016 18:28:06
|
|
|
edaj, võimalik, et sügisel (Tokyo Game Show või Paris Games Week) Sony avaldab midagi Neo kohta...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.07.2016 19:40:55
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Kas praegu oleks PS4 mõistlik ost või tasuks oodata seda kangema videoga versiooni? Ja kui, siis kust osta tasuks? |
kui ootad kangemat siis ega sa seda kohe osta ei raatsiks ka.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
02.07.2016 20:01:23
|
|
|
| Ilmselt võtan siit foorumist ligi kui mõni hea kasutatud PS4 pakkumine silma hakkab. Tänan vastuste eest!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
02.07.2016 22:51:56
|
|
|
Kui osta tahad, siis pole imo väga võtet oodata, ostad ära ja ongi kogu lugu. Kui oodata tahad, siis tasub oodata ikka järgmise põlvkonna konsooli
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
02.07.2016 23:48:10
|
|
|
KES VEEL EI TEA!!
PS4 Full Range!!
Important, since all TV's label it differently, but all these terms mean the same thing, observe:
Full : High/Normal : Wide : RGB 0-255 = all equate to Full RGB setting on PS4
Limited : Low : Narrow : RGB 16-235 = all equate to Limited RGB setting on PS4
In summary: Your TV and PS4 need to match. Full to Full. Or Limited to Limited. As others have said, it's not like one is necessarily 'better' than the other. They just have to be the same between devices. And don't trust the PS4's Automatic setting, depending on the type of TV, the PS4 and TV do not necessarily communicate proper RGB color ranges properly. Check your TV and PS4 and make sure they match up and SET IT UP MANUALLY.
PS4 Limited + TV Limited = You're Good
PS4 Full + TV Full = You're Good
PS4 Full + TV Limited = Not Good. Crushed Blacks. You'll get a more vibrant image, but don't be fooled, this is not good since games will start being overly dark, especially in darker areas, it'll be impossible to see.
PS4 Limited + TV Full = Not Good. Washed out, dull, flat image. Everything seems too over-exposed, and blacks appear "greyish"
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
03.07.2016 08:17:59
|
|
|
| Ma mitte mingit vahet mängudes ei näe limited või full settingutes
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.07.2016 11:51:10
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Ma mitte mingit vahet mängudes ei näe limited või full settingutes |
kui konsool on full rpg peal ja ekraan/telekas ei toeta seda siis on vahe väga suur. Enamus musta/halli varjundeid on kadunud kuna ekraan/telekas ei toeta formaati mida konsool väljastab. Ehk siis kui võtta ette test kus on erineva tasemega tumedad/hallid ette antud siis mingist piirist ei ole pildil hallid/mustad eristatavad. Ise sai kunagi teadmatusest sedasi käitutud ja imestasin miks enamik detaile gta 4 öösel jms tumedamad kohad puudulikud olid + silmadele hakkas.
Seda kui on limited või full ja ekraan toetab mõlemaid eriti vahet ei tee. Võimalik kui saaks 1:1 kõrvuti võrrelda teeks mõnes kohas erinevustel vahet. Tooni erinevus on ehk
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
03.07.2016 12:12:20
|
|
|
seega ilmselt tasub panna Limited nagu ma netist lugesin. Väidetavalt enamus telekaid pidid toetama ainult LIMITED Range värve
sellise hea testi pildi leidsin ka: Et ku näed seal kõiki 28 ruutu, siis telekas toetab FULL Range, kui ei näe siis pane LIMITED
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
03.07.2016 13:14:04
|
|
|
Minul on näiteks Limited peal ps4 väga halb pilt musta asemel rohkem hall!
Aga ma siin katsetasin kõvasti PC mode ja Game mode aga minu Lg sobis ikka kõige paremini nii!
Et PS4 full ja telekas Black level High!
Mis muidu on neil tavaliselt LOW!
PC mode oli ka hea reageerimis aeg aga seal polnud jälle seda seaded nagu Super resulotion! (ilma selleta on pilt väga halb!)
Siis muidugi saab ka LG telekatel Expert profiiliga jamada aga lõpuks jäin ikka Game mode peale ja Black Level HIGH!
Millegipärast PS4 ja TV automaatselt neid seadeid ei pane!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.07.2016 13:43:57
|
|
|
| firemark kirjutas: |
seega ilmselt tasub panna Limited nagu ma netist lugesin. Väidetavalt enamus telekaid pidid toetama ainult LIMITED Range värve
sellise hea testi pildi leidsin ka: Et ku näed seal kõiki 28 ruutu, siis telekas toetab FULL Range, kui ei näe siis pane LIMITED
 |
Sellega saigi kunagi testitud. Alguses ei jaganud matsu ära, et panin full siis oli natuke pilt tumedam muud vahet ei märganud. Ehk siis selline mure oli vanema telekaga. Uuematest ehk toetab enamik full rpg range'i. Enda odavama otsa sony käkkerdis igatahes toetab. Enne kui sony FW pekki keeras tundis telekas ka PS4 'ja ära ja pani automaatselt asjad paika (game mode etc).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.07.2016 21:33:34
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kas kellelgi on õnnestunud PSN soome regioonis kasutada oma paypal kontot? Mulle saadab errori: Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments. Või on süsteem nii tark et kontrollib kas mul reaalselt paypalis eesti v soome krediitkaart? |
kontrollib krediit kaarti...
psn on totter eestit ei toeta. osta endale psn kaarte sama teeb välja suht.
kätte saad kohe.
gamecards.com või eesti enda oma punktid.ee mis ikka seal pead vaevad pasaga.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
04.07.2016 21:42:05
|
|
|
Kas Paypaliga peab ilmtingimata kaart ühendatud olema? Kui ei pea, siis ehk ta laseb kuidagi muudmoodi Paypali kontole raha panna ja selle eest ostab?
Mingi lehe kaudu ju sai Eesti pangast raha kanda Paypali kontole.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.07.2016 23:00:11
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
Nii kui psn lehelt add funds valid ja paypali vahendajaks valid, viskab kohe paypali konto koos paypalile lisatud krediitkaardi numbriga ette. Ma ei sa üldse aru milleks paypali variant seal maksmiseks on, kui käib ikka asi läbi krediit kaardi konkreetselt. Selle jaoks on ju add credit card variant olemas, miks see paypali variant üldse eksisteerib.
Edit: Sain teada et sõbral Skrill mastercard on paypal kontol, sellega töötab eestis |
skrill jah töötab. skrilli kodukal saad teha virtuaalse kredo ka ju.
sellega töötab ka psnis.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
06.07.2016 10:28:45
|
|
|
| See ikka nii nõme ette ei saa Eestis enda krediitkaartiga maksta! Kas neil on siis tõesti nii palju tööd selleks et Eestis ka toetaks või lihtsalt Eesti on tõesti olematult väike neile! Niigi tänapäeval lähevad mängud suht digitaalseks ära ju siis nad võiks ju ka mingi vabaduse/võimaluse anda! Jah tean et osta kaart saad ka aga alles hiljuti oli et PSN jäi sind 99senti puudu ja ikka pidin selleks 5 naelase kaardi ostma haige minu arust!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.07.2016 11:05:27
|
|
|
vaido6, Eesti eraldi turuna on kindlasti Sony jaoks väga väike/olematu. Baltikum turuna oleks juba realistlikum, samas kuni eelmise aastani ei olnud euro kõigis veel käibel.
Kindlasti on ka kolme baltiriigi autoriõiguste jms. seadusandlustes erinevusi jne.
Aga kirjuta PlayStation Eesti esindusele ja nõua selgitust
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
06.07.2016 21:00:11
|
|
|
vaido6, +1
Kui alguses konsooli soetasin, ja krediiti tahtsin kasutada või osta midagi, oli frustratsioon meeletu, kuna esimene konsool ka, siis ei teadnud nendest rahakaartidest ja muudest asjadest ikka üldse kohe mitte kui midagi!! Nüüd enamvähem, aga ikka jah, 20€ v50€
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.07.2016 20:28:59
|
|
|
Tundub, et ma vist pole ainuns, kellel Soome regiooni registreeritud PSN Network on maas?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
13.07.2016 20:36:15
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
| Tundub, et ma vist pole ainuns, kellel Soome regiooni registreeritud PSN Network on maas? |
Sa pole ainus jah. Tahtsin just Psn+ uuendada ja mängu osta, aga võta näpust.
_________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.07.2016 20:38:36
|
|
|
Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
14.07.2016 15:08:39
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!!  |
Pakun, et "investorite huvi" seal põhjusena välja ei toodud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.07.2016 17:43:18
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
Huvitav on see, et täna lugesin Sony põhjendusi sellele, et miks PSN+ tasuline peab olema!!!  |
Pakun, et "investorite huvi" seal põhjusena välja ei toodud? |
Eks ikka sama üldine jama, et teenust paremaks muuta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
15.07.2016 14:23:47
|
|
|
PS4 Neo presentation document (PowerPoint) has been leaked
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=el&tl=en&u=http%3A%2F%2Fbusted.gr%2Fdierrefsan-archia-gia-ps4-neo%2F
Ehk siis Sony ja Microsoft on valinud kaks täiesti erinevat teed..Sony jääb endiselt peamiselt FHD juurde, kui Microsofti plaan on 4K peale ära kolida.
"Neo supports 4K gaming" on pigem lihtsamad arcade mängud kui suured AAA tiitlid nagu Battlefield 1..aga ei ütleks, et kumbi on vale tee valinud, lihtsalt näevad tulevikku erinevalt..
viimati muutis virx 15.07.2016 14:24:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.07.2016 14:24:09
|
|
|
Kuidas üldse 4k saavutatakse. Hetkel kõige kõigem VGA ei suuda isegi veel 4k korralikult grafaga vedada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mercury1
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
01.08.2016 21:46:14
|
|
|
Kas kelllegi on lahendusi PS4 puldi ühilduvus probleemidega seoses? Nimelt töötas kõik tänaseni tip-top, kuniks tegin fast system initialise...lasin kõik laadimised ilusti lõpuni viia. Komsool tegi restardi ning viis mind algus ekraanile, kus käskis ühendada PS4 puldi USB kaabliga. Panin järgi aga pole tolku, pult lihsalt ei ühildu enam. Proovisin vähemalt 4 erinevat juhet (ps4 originaal kaasa arvatud). Kui masin töötab ja panen juhtme järgi läheb puldi tuli korraks oranžiks ja siis kustub. Kui vajutan PS nuppu vilgub valge tuli 2 korda ja siis kustub. Kõik lahendused mis google pakkus on juba läbi proovitud nagu reset nupp ja erinevat moodi restardid (kord juhe järgi, kord ilma).
Täitsa nõutu olen juba, ehk keegi oskab aidata
_________________ By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
03.08.2016 02:05:28
|
|
|
kas mingi teise puldi oled järgi saanud?
võimalik ,et ei võta ühtegi pulti enam järgi siis on ainult garantii laks.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.08.2016 15:19:23
|
|
|
kas pult vigane või siis konsool. Olen näinud paari sellist konsooli, mis mingil hetkel ei taha enam ühtegit pulti järgi noppida, proovi kuidas jaksad.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mercury1
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
03.08.2016 17:15:55
|
|
|
| siven kirjutas: |
kas mingi teise puldi oled järgi saanud?
võimalik ,et ei võta ühtegi pulti enam järgi siis on ainult garantii laks. |
| Shade kirjutas: |
| kas pult vigane või siis konsool. Olen näinud paari sellist konsooli, mis mingil hetkel ei taha enam ühtegit pulti järgi noppida, proovi kuidas jaksad. |
Sain siis täna proovida ühe teise puldiga konsooli taga (tänud Alzgameri abivalmile töötajale ), ja vahi imet, teine pult haakis ennast kohe konsooli külge. Minu pult aga ei võta kuidagi omaks...eks siis viga ikkagi minu puldis....naljakas lihtsalt, et toimis siiamaani ideaalselt ja nüüd peale factory settinguid pole nagu mingit tolku enam. Igastahes võtsin ühendust müüjaga, kes oli nõus puldi garantiiremonti võtma, aga kuna see pidi toimuma kusagil saksamaal siis peab arvestama 3-4 nädalase ooteajaga.
_________________ By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
15.08.2016 12:27:24
|
|
|
| klauskp kirjutas: |
Kasutan peamiselt digitaalselt ostetud mänge ja harva mängin plaatidega, ning olen täheldanud, et PS4 viskab täiesti lambisel ajal plaadi välja,
vahepeal mängimise ajal, vahepeal rest modes, kui plaat on sisse jäänud. Kas kellelgi on sellist probleemi olnud? Netist otsides suhteliselt levinud probleem, pakutakse igast häkke,
aga ei viitsi küll hakata sellega ise häkkima.
Kas sellise probleemi puhul on võimalik pöörduda garantii poole? |
Lihtsalt updateks, et sain euronicsist täiesti uue playstationi valida pärast garantiiotsust.
Tahaks küsida, kas keegi kasutab PLEX äppi playstationis? tahaks saada kuidagi viaplay livestreami playstationisse.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
15.08.2016 14:34:40
|
|
|
| klauskp kirjutas: |
| klauskp kirjutas: |
Kasutan peamiselt digitaalselt ostetud mänge ja harva mängin plaatidega, ning olen täheldanud, et PS4 viskab täiesti lambisel ajal plaadi välja,
vahepeal mängimise ajal, vahepeal rest modes, kui plaat on sisse jäänud. Kas kellelgi on sellist probleemi olnud? Netist otsides suhteliselt levinud probleem, pakutakse igast häkke,
aga ei viitsi küll hakata sellega ise häkkima.
Kas sellise probleemi puhul on võimalik pöörduda garantii poole? |
Lihtsalt updateks, et sain euronicsist täiesti uue playstationi valida pärast garantiiotsust.
Tahaks küsida, kas keegi kasutab PLEX äppi playstationis? tahaks saada kuidagi viaplay livestreami playstationisse. |
Playstationil on ju Viaplay app olemas?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
17.08.2016 11:13:05
|
|
|
| Ega keegi tea kas oktoobris kuskilt Playstation VR'i ka siin osta võimalik on? Mujal juba ammu eeltellimused läbi müüdud aga kohalikud kaupmehed justkui ei maini sellist seadet kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|