Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 15:04:44 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/3dm/13804743
http://www.3dmark.com/3dm/13804841
http://www.3dmark.com/spy/197227
http://www.3dmark.com/fs/9606570
http://www.3dmark.com/fs/9606610
http://www.3dmark.com/fs/9606663
http://www.3dmark.com/sd/4224572
http://www.3dmark.com/cg/3738201
http://www.3dmark.com/is/3896446

Vahva jubin see GTX1060 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 15:28:10 vasta tsitaadiga

anubis, mis krdi asja sa teed, et sul rauda niimoodi käest läbi käib või ostadki lihtsalt proovimise mõttes endale?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:00:22 vasta tsitaadiga

Puhkus ¯\_(ツ)_/¯ ja otsin normaalset GPUd oma mängukasti.

Aga karvane tunne, et jään hetkel GTX1060 peale pidama. Steam in home streaming töötab Nvidial paremini, AMD'l on HW encoding katki.

Kiirusevahe RX480 ja GTX1060 vahel on reaalselt olematu mängudes. Ei ole võimalik vahet teha ilma näpuga logis järge ajamata.

(aga jah, oma rahaga ostetud oma tarbeks)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:12:55 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/62766/first-gaming-benchmarks-of-nvidia-titan-x-are-here
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:19:11 vasta tsitaadiga

anubis, osta 1080 ära ja ongi normaalne käes, kaua otsid icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:28:53 vasta tsitaadiga

Kui 1080Ti välja tuleb ja hinnad normaliseeruvad siis miks mitte.

Ei mängi niipalju, et ta oma letihinda väärt oleks mulle
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:38:06 vasta tsitaadiga

1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
1060 - hea 1080p jaoks, samuti nagu rx480 ja vanad 970/980/290(x)/390(x)
1070 - hea 1440p jaoks, samuti nagu 980ti/furyx

1080 on 1440p jaoks tore aga okeilt hakkama saava 1070 kõrval üsna räigelt kallimalt. samal ajal uhd jaoks on 1080st liiga vähe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:44:58 vasta tsitaadiga

Nii on alati selle päris hetke hi-endiga. Saad 10-15-20% äärmisel juhul juurde, aga hind on peaaegu, et topelt.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:47:30 vasta tsitaadiga

seda küll, aga vahe seekord asjaolus, et hüppeks 1440p pealt uhd peale on vaja rohkem kui see 20%.
edit: kui nii mõelda, siis on see ilmselt kaart kõigile nendele 3440x1440 monitoride omanikele icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 02.08.2016 16:51:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 16:51:38 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ei saa see 1080 selle 1440p jakkama midagi witcheris algab fps vahest number kolmega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2016 17:45:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea ei saa see 1080 selle 1440p jakkama midagi witcheris algab fps vahest number kolmega icon_biggrin.gif
sul see hairworks vms sees, sellepärast tulebki
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 18:08:19 vasta tsitaadiga

Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 18:09:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada.


Eeldamine, on kõikide perssekeeramiste ema... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2016 18:09:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada.
hairworksi ei saa sa ilmselt ka titaniga jooksma
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 18:11:39 vasta tsitaadiga

motion blur, blur ja bloom ka maha võetud need ka minu mäletamist mööda just kaasa ei aidanud fpsile
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 18:15:23 vasta tsitaadiga

http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 18:29:11 vasta tsitaadiga

Olen kursis, samas kui igat seadet näppida tahaks, et playable fps saada oleks võinud gtx 970 rahus edasi kasutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 19:22:04 vasta tsitaadiga

Vahetasin kah oma vana ASUS R9 270X DirectCU II välja uue Gainward GTX 1060 Phoenix vastu. Jõle paks kaart see Phoenix küll, võtab ära lausa 3 sloti. Hindan vaikust ja toatemperatuuri, seega 180W pealt 120W peale minek peaks päris hea olema. See Phoenix jahutus on päris tore, isegi 1080p flash streami vaadates on fan RPM 0 ja kaart 40 kraadi. Palju koormata pole veel jõudnud, kuid esmamuljed head.

Mul on suhteliselt vana CPU, i7 860 @ 2.60 GHz. Otsustasin natuke Dota 2 benchmarkida, ehk pakuvad tulemused ka mõnele teisele nõrgema CPU omanikule huvi. Eriti kuna enamus GTX 1060 reviewd netis on Skylake ja muude sarnaste juppidega.

Mäng on siis Dota 2. Kasutasin source engine'i timedemo benchmark tööriista. Materjaliks valisin ühe oma eilse teamfighti, kus on minut aega järjest pidev 5v5 kaklus buybackidega. Jooksutasin igat render süsteemi 5x ja võtsin keskmise. Muud programmid olid suletud ja arvuti värskelt restarditud. Iga timedemo jooksu vahel restartisin ka mängu. CPU turbo oli automaatses režiimis. Dota 2 x64 versioon 2016-08-02 08:00 (selle päeva 2. patch), 1080p @ max settings. Driverid kah kõige uuemad - 16.7.3 & 368.81. Windows 7 SP1 x64.

ASUS R9 270X DirectCU II (16.7.3)

DX9     81,94 fps
DX11    83,96 fps
Vulkan  76,46 fps


Gainward GTX 1060 Phoenix (368.81)

DX9     90,22 fps
DX11    93,14 fps
Vulkan  LUL


nVidia vs AMD

DX9     +10%
DX11    +11%
Vulkan  -100%


Netis reviewde sirvimisega mulje jäänud, et korraliku 2016 masinaga peaks GTX 1060 olema keskmiselt +100% üle 270X. Nagu näeme siis nõrgema CPU ja pigem CPU-limited mängumootoriga nagu Source 2 on tulu tunduvalt väiksem, kuhugi +10% juurde.

Kõige suurem üllatus mu jaoks oli aga hoopis see, et GTX 1060 jaoks ei tundu eksisteerivat Vulkan drivereid. nVidia väidab, et kõige uuem Vulkan toega Windows driver on 368.69. Selle driveri supported products on GTX 1080 & 1070, kuid mitte 1060. Tõepoolest kui proovida installida siis tuleb veateade, et "Can't find any compatible hardware". See driver on vanem kui GTX 1060 ise. Uuem driver, 368.81, on GTX 1060 toega kuid ei sisalda Vulkan tuge. Seega mu pingsalt oodatud vulkan võrdlus peab ootama kuni nVidia otsustab Vulkan tuge GTX 1060-le ametlikult pakkuma hakata.

PS. DX9/DX11 on kiirem kui Vulkan siin testis, sest need rendering süsteemid on saanud aastaid lihvimist ja ehk veel tähtsama märkena, dota 2 on ehitatud DX9 limiite silmas pidades, seega draw callid on madalad. Vulkan muutub kiiremaks tehislikes olukordades, nagu nt. kaamerat välja zoomides või siis custom game modesi mängides, kus on tohutu particle clusterfuck.


viimati muutis Strom 03.08.2016 21:49:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 19:45:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 19:50:10 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
londiste kirjutas:
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned


Hind ju, enamus otsivad lihtsalt funktsionaalset kaarti parima bangforbuckiga, nii hea ja äge kui see kaart ka poleks, jõudluse/hinna suhe siiski natuke paigast.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:25:58 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
1060 - hea 1080p jaoks, samuti nagu rx480 ja vanad 970/980/290(x)/390(x)
1070 - hea 1440p jaoks, samuti nagu 980ti/furyx

1080 on 1440p jaoks tore aga okeilt hakkama saava 1070 kõrval üsna räigelt kallimalt. samal ajal uhd jaoks on 1080st liiga vähe.

londiste kirjutas:
seda küll, aga vahe seekord asjaolus, et hüppeks 1440p pealt uhd peale on vaja rohkem kui see 20%.
edit: kui nii mõelda, siis on see ilmselt kaart kõigile nendele 3440x1440 monitoride omanikele icon_biggrin.gif

Lisaks 1440p 165Hz icon_wink.gif . Kui jutt käiks 1440p 60Hz, siis oleks GTX 1080 tõesti raiskamine. Samas 165Hz jaoks sobib hästi ja jääb veel puudugi.
Igatahes PG279Q-ga klapib hästi ja mängimise jaoks soovitan absoluutselt Freesync/Gsync monitori sõltuvalt kasutuselolevast kaardist. Saab vsync, triple buffering jms kuradile saata.
liiv kirjutas:
londiste kirjutas:
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned

Ajastus. 6 kuud tagasi oleksin endalegi ostnud selle ehk, aga tänasel päeval ei taha keegi eriti 28nm kaarte osta (eriti entusiastide turu kõrgemas otsas). Eriti, kui see on kallim nn über versioon. Kui odava raha eest laojääke saab, siis iseasi.
Pealegi selliste kaartide turg on alati väga väike ja neid tasuks sisse osta eeltellimuse peale mitte igaks juhuks...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 20:26:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe.

Šveitsis läheks jah, riigis kus iga kolmas töötaja saab alla 550 euro vms netos kätte on raske müüa kaarti mis mõnel pea 2 kuupalka maksab.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 21:04:32 vasta tsitaadiga

Paliti insenerid suht saamatud ikka. Palit GTX 1070 Dual kaardil 0-dB tech ei tööta, ehk siis vendid ei jää seisma idles kui temperatuur alla 50 celsius-e icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 21:53:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
Samas 165Hz jaoks sobib hästi ja jääb veel puudugi.
Igatahes PG279Q-ga klapib hästi ja mängimise jaoks soovitan absoluutselt Freesync/Gsync monitori sõltuvalt kasutuselolevast kaardist. Saab vsync, triple buffering jms kuradile saata.
Ajastus. 6 kuud tagasi oleksin endalegi ostnud selle ehk, aga tänasel päeval ei taha keegi eriti 28nm kaarte osta (eriti entusiastide turu kõrgemas otsas). Eriti, kui see on kallim nn über versioon. Kui odava raha eest laojääke saab, siis iseasi.
Pealegi selliste kaartide turg on alati väga väike ja neid tasuks sisse osta eeltellimuse peale mitte igaks juhuks...


Sa mainid oma tekstis PG279Q, et nagu selle jaoks on on 980 Ti ideaalne. Täna just ostsin kliendile selle monitori. Kas on tõesti kui PG278Q, kas see 165Hz on tuntav ja IPS annab on nendevahelises võrdluses niipalju parem TNT ees, et vahetusega saadav kahju ära tasub. Reaktsiooniaeg on ka uuel kehvem. Tõttöelda olen mina PG278Q kvaliteedis äärimselt pettunud. Ma olen 3 mudelit garantiisse saatnud, sealhulgas ka enda oma. Viimati tuli uus asendus ja oli pakist välja võttes juba perzes.

Asuse juubelikaardist rääkides siis ma tellisin selle kaardi eelmise aasta novembris, kätte sain veebruaris. Kogu lao peale tuli 7 kaarti. Ma oletan, et olen Eestis ainus omanik ja leida on seda ikka raske. Hind ju väga segane polnud, omahind oli €840.
Asusel värdjalik marketingi poliitika. Lasta tipkaart välja mõned kuud enne täiesti uut sarja
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.08.2016 22:29:37 vasta tsitaadiga

liiv, igal juhul IPS. TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number, nagu köögisangal, mis kirjade järgi on 500W megapower, aga tegelikult hea kui sealt 10W'gi tuleb. TN võib olla max mingi 19" kui niigi palju, vaatenurk on üliväike ja natukene pead liigutades värvid juba pekkis.

asus ei oska monitore teha, endal LG juba hakkab vaikselt 10 aastat saama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 22:30:42 vasta tsitaadiga

Läägi edasi oma 60hz otsas icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.08.2016 22:38:15 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Läägi edasi oma 60hz otsas icon_lol.gif
ma näen su profiilist samuti läägivat monitori. kvaaki mängitakse ikka crt taga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 22:54:08 vasta tsitaadiga

Näita mõnda LG monitori mida kasutada kõlbab? Põhiline argument neil kes 144hz monitoridest aru ei saa või lihtsalt pimedad on, et need on ainult quake või cs mängimiseks ?
Aga äkki saaks ükskord aru, et absoluutselt kõik mängud on nende taga oluliselt sujuvamad, ja kui Gsync lisaks siis ei ole 60hz ilma syncita monitoridega enam üldse mingit võrdlust.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 23:16:10 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number


Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest

Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.08.2016 09:16:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, W2600HP-BF

ei tea, minu silm tn paneeli poolt toodetud halli pläga ei kannata. horisontaalne vaatenurk kui on veel peaaegu talutav, siis vertikaalne on täielik pask ja ma ei kujuta ette, kuidas üle 17" widescreeni on võimalik sellega elada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 10:28:11 vasta tsitaadiga

Testisin kõrvuti GTX980 (reference) ja GTX1060 (Palit Dual Fan) 3Dmark Firestrikes - http://www.3dmark.com/compare/fs/8690546/fs/9609517

Reference GTX980 on igas punktis grammike parem. Vahe on küll mõõtevea piirides kuid siiski olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 10:33:37 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number


Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest

Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP


Asi vast selles, et natasel oli aastal 2003 mingisugune eelajaloolilne TN ja siis arvab, et tänapäev on kõik samasugused või, et mängides on vaja kordamööda ronida redeli otsa ja laealt vaadata või siis lauaalt aga mitte istuda monitori ees.



Enivei, see mis mängurile hea on suhteline - endale UW mollid eriti ei imponeeri kuna kuigi uued mängud neid kõik toetavad ja vilme vaadata ju ka vahva siis olles ka ise üsna palju retrogamer jääks tohutu hulk ekraanipinda kasutamata. Ehk siis eks seal olegi nüüd ,et emb kumb - kas 34+ tolli UW või siis 27 tolli isend.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 10:36:42 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
kas see 165Hz on tuntav ja IPS annab on nendevahelises võrdluses niipalju parem TN ees, et vahetusega saadav kahju ära tasub.

165Hz võrreldes millega? vs 60Hz on muidugi tuntav. Juba ainuüksi desktopil aknaid liigutada on sujuvam rääkimata mängudest. Vs 144Hz muidugi mitte enamus inimestele, kuna see on suht väike vahe.
liiv kirjutas:
Reaktsiooniaeg on ka uuel kehvem.

1ms vs 5ms pole midagi ulmeliselt aeglasemat. IPS alla 5ms ei lähegi.
liiv kirjutas:
Asusel värdjalik marketingi poliitika. Lasta tipkaart välja mõned kuud enne täiesti uut sarja

Ju siis läks aega, et see valmis ehitada. Eriversioonid (Lightning, Kingpin, Matrix jne) tavaliselt tulevadki hiljem, kuna sinna läheb rohkem inseneride tööjõudu ja siis võibki tulla olukord, kus vana GPU eriversioon tuleb enne uue gpu väljalaset väga väikse ajavahega. GTX 1080 väljalaskest on näiteks mitu kuud möödas ja isegi Classified versiooni pole veel saada rääkimata Kingpin-st.
liiv kirjutas:
Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest

PG278Q oli väljatulles unikaalne, kuna kombineeris omavahel 1440p reso, 144Hz värkendussageduse ja Gsync toe. Enne seda polnud olnud ühtegi monitori millel oleks kõik need kolm omadust korraga. Mõni ime, et hardcore mängurid tormasid ostma.
liiv kirjutas:
Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP

See on LG IPS paneeliga. Niipalju probleeme ma pole kuulnud nagu PG279Q-ga on/oli (AU Optronics IPS paneel) aga veavaba ta pole. Lisaks hind on ju seal uue Titan X kandis, seega isegi mina mõtleks kolm korda enne ostu.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 10:48:38 vasta tsitaadiga

hakkavad tekkima ülevaated:
the nvidia titan x 12gb performance review (hardware canucks)
nvidia titan x review: the pascal beast unleashed (hot hardware)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:14:51 vasta tsitaadiga

Huvitava anomaalia avastasin GTX1060'l, mingitel hetkedel keerab ta oma core 1506 ja mälu 1906Mhz peale - voolutarbelimiit lukustatud 47,6% TDP peale. Hetkel tundub, et see juhtub peale remote sessiooni masinasse.

Suhteliselt äärmuslik stsenaarium, paljudel ei tuleks vast väljagi kuid mind mõjutab, kuna kasutan mänguarvutit Steam in home streaminguga, elab 1Gbit juhtme otsas keldris koos muu arvutikolaga.

Aitab ainult restart.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:25:35 vasta tsitaadiga

mul mingi asi keeras eile 1070 max takti 835mhz peale. üle ei läinud, mida iganes ma ka ei teinud. allapoole töötas kõik normaalselt. samuti restart aitas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:29:11 vasta tsitaadiga

Mis TDP protsentuaalselt on sellel sagedusel?

Äkki miski ettevalmistav BIOSi säte 1060M ja 1070M jaoks?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.08.2016 11:41:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
hakkavad tekkima ülevaated:
the nvidia titan x 12gb performance review (hardware canucks)
nvidia titan x review: the pascal beast unleashed (hot hardware)




33-37% kiirem kui GTX 1080, maksab 2x rohkem.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:42:46 vasta tsitaadiga

980Ti SLI asendajaks nagu hea, samas hind on kole..
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 11:58:18 vasta tsitaadiga

nvidia titan x pascal 12gb review (tom's hardware)
the nvidia titan x (pascal) 12gb graphics card review (pc perspective)

tested: nvidia's new titan x is absolutely decadent in sli (pc world)

anubis kirjutas:
Mis TDP protsentuaalselt on sellel sagedusel?
Äkki miski ettevalmistav BIOSi säte 1060M ja 1070M jaoks?
ei vaadanud tdp%, voolutarve ise oli küll väga-väga väike.

edit:
gp102 on 471 mm². see on huvitav.
eelmine titan (ja 980ti, gm200) oli 601 mm² ja üle-eelmine (ja 780/780ti, gk110) 561 mm².
samas võrdluseks - 970/980 kivi (gm204) oli 398 mm².

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 15:44:22 vasta tsitaadiga

Mul näitas GPUz kaardi voolutarbeks 47% TDP juures ~50W

Olematu, jep.

Nvidia saab tuua välja ilma toitepistikuta GTX1050, ma arvan.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 19:02:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
londiste kirjutas:
hakkavad tekkima ülevaated:
the nvidia titan x 12gb performance review (hardware canucks)
nvidia titan x review: the pascal beast unleashed (hot hardware)




33-37% kiirem kui GTX 1080, maksab 2x rohkem.

33% @ 1440p on rohkem kui ma arvasin (see on muidugi keskmine) aga jah ostma ei torma icon_lol.gif . Eriti kui potentsiaalne Ti võimalus on veel olemas ja Volta tõesti juba järgmine aasta tuleb.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.08.2016 19:07:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
erick kirjutas:
londiste kirjutas:
hakkavad tekkima ülevaated:
the nvidia titan x 12gb performance review (hardware canucks)
nvidia titan x review: the pascal beast unleashed (hot hardware)




33-37% kiirem kui GTX 1080, maksab 2x rohkem.

33% @ 1440p on rohkem kui ma arvasin (see on muidugi keskmine) aga jah ostma ei torma icon_lol.gif . Eriti kui potentsiaalne Ti võimalus on veel olemas ja Volta tõesti juba järgmine aasta tuleb.


miks see volta nii k6va sõna on? On midagi kindlad teada?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 19:16:31 vasta tsitaadiga

Kiirem kui Pascal, pmõtteliselt icon_biggrin.gif

HBM2 muidu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 19:21:14 vasta tsitaadiga

HBM2 ja kui vaadata tavalist jõudlusekasvu mis iga uue põlvkonnaga tuleb, siis võiks midagi sellist spekuleerida:
GTX 1160 = GTX 1080 jõudlus
GTX 1170 = GTX Titan X jõudlus
GTX 1180 = GTX 1080 SLI jõudlus
GTX Titan V = Vastutustundetu icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 21:01:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
GTX 1160 = GTX 1080 jõudlus

Ei usu, et sellist asja rohkem näeme, 760 polnud 680 perfiga ja 960 780 perfiga samuti mitte, eriti kui AMD jälle sama kiipi 3 aastat rebrandib.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 23:33:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


vroom vroom icon_cool.gif, endale ei raatsi isegi ühte osta icon_lol.gif mõned võtavad 4tk
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2016 23:46:47 vasta tsitaadiga

kui aastane sissetulek 1m€, siis milleks koonerdada
6k€ ei ole ka just mingi yolotamine icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 03.08.2016 23:50:29 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


vroom vroom icon_cool.gif, endale ei raatsi isegi ühte osta icon_lol.gif mõned võtavad 4tk


Ma kuulsin, et Nvidia lõpetas 3-way ja 4-way SLI toetuse. Hakkaksid need üldse koos enam tööle?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2016 00:05:52 vasta tsitaadiga

töötavad praegu mingi fixi kallal, ei tea kas just for benching või ka mängudes, anyway single titan xp saab 4k peal enamus asjadega üle 60fpsi hakkama niiet ülejäänud on niisama for fun and benching thumbs_up.gif

tsitaat:

TITANXP @ 2050/11GHZ
1080 @ 2050/11GHZ
1080 SLI @ 2050/11GHZ


Heaven 1440p 8XAA
1080 - 69.2FFPS
1080SLI - 129FPS
TitanXP - 103.4FPS

Valley 1440p 8XAA
1080 - 69.7FPS
1080SLI - 120.8FPS
TitanXP - 104.2FPS

Division 1440p Fully Maxed
1080 - avg 83.1FPS
1080SLI - avg 118.7FPS
titanXP - avg 108.6FPS

Mordor 1440p Fully Maxed
1080 - avg 113.22FPS
1080SLI - avg 198FPS
TitanXP - avg 161,29FPS

Doom 1440p Fully Maxed
1080 - 148.9FPS
1080SLi - 151.3FPS
TtianXP - 200FPS pegged (thats max FPS)

Far Cry Primal 1440p Fully Maxed
1080 - avg 82FPS
1080SLI - avg 87FPS
TitanXP - avg 103FPS

Witcher 3 1440p Fully Maxed
1080 - 68FPS
1080SLI -101FPS
TitanXP -94.2FPS


ROTR 1440p Fully Maxed DX11
1080 - 94.18FPS
1080SLI - 122.76FPS
TitanXP - 124.56FPS


Ühest teisest foorumist keegi testis, eriline püss see uus titan X(P) ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.