|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
02.08.2016 15:28:10
|
|
|
anubis, mis krdi asja sa teed, et sul rauda niimoodi käest läbi käib või ostadki lihtsalt proovimise mõttes endale?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.08.2016 16:00:22
|
|
|
Puhkus ¯\_(ツ)_/¯ ja otsin normaalset GPUd oma mängukasti.
Aga karvane tunne, et jään hetkel GTX1060 peale pidama. Steam in home streaming töötab Nvidial paremini, AMD'l on HW encoding katki.
Kiirusevahe RX480 ja GTX1060 vahel on reaalselt olematu mängudes. Ei ole võimalik vahet teha ilma näpuga logis järge ajamata.
(aga jah, oma rahaga ostetud oma tarbeks)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2016 16:19:11
|
|
|
anubis, osta 1080 ära ja ongi normaalne käes, kaua otsid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.08.2016 16:28:53
|
|
|
Kui 1080Ti välja tuleb ja hinnad normaliseeruvad siis miks mitte.
Ei mängi niipalju, et ta oma letihinda väärt oleks mulle
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
02.08.2016 16:38:06
|
|
|
1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
1060 - hea 1080p jaoks, samuti nagu rx480 ja vanad 970/980/290(x)/390(x)
1070 - hea 1440p jaoks, samuti nagu 980ti/furyx
1080 on 1440p jaoks tore aga okeilt hakkama saava 1070 kõrval üsna räigelt kallimalt. samal ajal uhd jaoks on 1080st liiga vähe.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
02.08.2016 16:44:58
|
|
|
| Nii on alati selle päris hetke hi-endiga. Saad 10-15-20% äärmisel juhul juurde, aga hind on peaaegu, et topelt.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
02.08.2016 16:47:30
|
|
|
seda küll, aga vahe seekord asjaolus, et hüppeks 1440p pealt uhd peale on vaja rohkem kui see 20%.
edit: kui nii mõelda, siis on see ilmselt kaart kõigile nendele 3440x1440 monitoride omanikele
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 02.08.2016 16:51:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 16:51:38
|
|
|
Ma ei tea ei saa see 1080 selle 1440p jakkama midagi witcheris algab fps vahest number kolmega
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.08.2016 17:45:34
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Ma ei tea ei saa see 1080 selle 1440p jakkama midagi witcheris algab fps vahest number kolmega  |
sul see hairworks vms sees, sellepärast tulebki
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 18:08:19
|
|
|
| Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.08.2016 18:09:19
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada. |
Eeldamine, on kõikide perssekeeramiste ema...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.08.2016 18:09:20
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kõik on nii põhjas kui saab aga võiks ju eeldada, et kui eile oli see kiireim saadaolev kaart siis võiks kaart ju sellega hakkama saada. |
hairworksi ei saa sa ilmselt ka titaniga jooksma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 18:11:39
|
|
|
| motion blur, blur ja bloom ka maha võetud need ka minu mäletamist mööda just kaasa ei aidanud fpsile
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 18:29:11
|
|
|
Olen kursis, samas kui igat seadet näppida tahaks, et playable fps saada oleks võinud gtx 970 rahus edasi kasutada
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
02.08.2016 19:22:04
|
|
|
Vahetasin kah oma vana ASUS R9 270X DirectCU II välja uue Gainward GTX 1060 Phoenix vastu. Jõle paks kaart see Phoenix küll, võtab ära lausa 3 sloti. Hindan vaikust ja toatemperatuuri, seega 180W pealt 120W peale minek peaks päris hea olema. See Phoenix jahutus on päris tore, isegi 1080p flash streami vaadates on fan RPM 0 ja kaart 40 kraadi. Palju koormata pole veel jõudnud, kuid esmamuljed head.
Mul on suhteliselt vana CPU, i7 860 @ 2.60 GHz. Otsustasin natuke Dota 2 benchmarkida, ehk pakuvad tulemused ka mõnele teisele nõrgema CPU omanikule huvi. Eriti kuna enamus GTX 1060 reviewd netis on Skylake ja muude sarnaste juppidega.
Mäng on siis Dota 2. Kasutasin source engine'i timedemo benchmark tööriista. Materjaliks valisin ühe oma eilse teamfighti, kus on minut aega järjest pidev 5v5 kaklus buybackidega. Jooksutasin igat render süsteemi 5x ja võtsin keskmise. Muud programmid olid suletud ja arvuti värskelt restarditud. Iga timedemo jooksu vahel restartisin ka mängu. CPU turbo oli automaatses režiimis. Dota 2 x64 versioon 2016-08-02 08:00 (selle päeva 2. patch), 1080p @ max settings. Driverid kah kõige uuemad - 16.7.3 & 368.81. Windows 7 SP1 x64.
ASUS R9 270X DirectCU II (16.7.3)
DX9 81,94 fps
DX11 83,96 fps
Vulkan 76,46 fps |
Gainward GTX 1060 Phoenix (368.81)
DX9 90,22 fps
DX11 93,14 fps
Vulkan LUL |
nVidia vs AMD
DX9 +10%
DX11 +11%
Vulkan -100% |
Netis reviewde sirvimisega mulje jäänud, et korraliku 2016 masinaga peaks GTX 1060 olema keskmiselt +100% üle 270X. Nagu näeme siis nõrgema CPU ja pigem CPU-limited mängumootoriga nagu Source 2 on tulu tunduvalt väiksem, kuhugi +10% juurde.
Kõige suurem üllatus mu jaoks oli aga hoopis see, et GTX 1060 jaoks ei tundu eksisteerivat Vulkan drivereid. nVidia väidab, et kõige uuem Vulkan toega Windows driver on 368.69. Selle driveri supported products on GTX 1080 & 1070, kuid mitte 1060. Tõepoolest kui proovida installida siis tuleb veateade, et "Can't find any compatible hardware". See driver on vanem kui GTX 1060 ise. Uuem driver, 368.81, on GTX 1060 toega kuid ei sisalda Vulkan tuge. Seega mu pingsalt oodatud vulkan võrdlus peab ootama kuni nVidia otsustab Vulkan tuge GTX 1060-le ametlikult pakkuma hakata.
PS. DX9/DX11 on kiirem kui Vulkan siin testis, sest need rendering süsteemid on saanud aastaid lihvimist ja ehk veel tähtsama märkena, dota 2 on ehitatud DX9 limiite silmas pidades, seega draw callid on madalad. Vulkan muutub kiiremaks tehislikes olukordades, nagu nt. kaamerat välja zoomides või siis custom game modesi mängides, kus on tohutu particle clusterfuck.
viimati muutis Strom 03.08.2016 21:49:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
02.08.2016 19:45:59
|
|
|
| londiste kirjutas: |
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
|
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.08.2016 19:50:10
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
|
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned |
Hind ju, enamus otsivad lihtsalt funktsionaalset kaarti parima bangforbuckiga, nii hea ja äge kui see kaart ka poleks, jõudluse/hinna suhe siiski natuke paigast.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.08.2016 20:25:58
|
|
|
| londiste kirjutas: |
1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
1060 - hea 1080p jaoks, samuti nagu rx480 ja vanad 970/980/290(x)/390(x)
1070 - hea 1440p jaoks, samuti nagu 980ti/furyx
1080 on 1440p jaoks tore aga okeilt hakkama saava 1070 kõrval üsna räigelt kallimalt. samal ajal uhd jaoks on 1080st liiga vähe. |
| londiste kirjutas: |
seda küll, aga vahe seekord asjaolus, et hüppeks 1440p pealt uhd peale on vaja rohkem kui see 20%.
edit: kui nii mõelda, siis on see ilmselt kaart kõigile nendele 3440x1440 monitoride omanikele  |
Lisaks 1440p 165Hz . Kui jutt käiks 1440p 60Hz, siis oleks GTX 1080 tõesti raiskamine. Samas 165Hz jaoks sobib hästi ja jääb veel puudugi.
Igatahes PG279Q-ga klapib hästi ja mängimise jaoks soovitan absoluutselt Freesync/Gsync monitori sõltuvalt kasutuselolevast kaardist. Saab vsync, triple buffering jms kuradile saata.
| liiv kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
1070 on 980ti võrreldes jõudluse osas meh.
|
6
Siis minu tehases äärmuseni kellatud Asus 20th Anniversary Gold Edition GTX 980 Ti on tegelikult isegi pisut võimsam kui näiteks GTX 1070 Founders Edition?
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe. Poole aasta jooksul 1 foorumlane huvi tundnud ja vsjoo
Peab jälle sammud Ebay poole seadma. Seal jälle kelmitamise konsentratsioon liiga kõrged ja ebay-paypal kah mõlemad ahned |
Ajastus. 6 kuud tagasi oleksin endalegi ostnud selle ehk, aga tänasel päeval ei taha keegi eriti 28nm kaarte osta (eriti entusiastide turu kõrgemas otsas). Eriti, kui see on kallim nn über versioon. Kui odava raha eest laojääke saab, siis iseasi.
Pealegi selliste kaartide turg on alati väga väike ja neid tasuks sisse osta eeltellimuse peale mitte igaks juhuks...
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.08.2016 20:26:47
|
|
|
| tsitaat: |
Arusaamatu kuidas selline innovatiinne ja haruldane kaart ära ei lähe.
|
Šveitsis läheks jah, riigis kus iga kolmas töötaja saab alla 550 euro vms netos kätte on raske müüa kaarti mis mõnel pea 2 kuupalka maksab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
02.08.2016 21:04:32
|
|
|
Paliti insenerid suht saamatud ikka. Palit GTX 1070 Dual kaardil 0-dB tech ei tööta, ehk siis vendid ei jää seisma idles kui temperatuur alla 50 celsius-e
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
02.08.2016 21:53:08
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
1080 on üsna nõmedas kohas kaart tegelikult.
Samas 165Hz jaoks sobib hästi ja jääb veel puudugi.
Igatahes PG279Q-ga klapib hästi ja mängimise jaoks soovitan absoluutselt Freesync/Gsync monitori sõltuvalt kasutuselolevast kaardist. Saab vsync, triple buffering jms kuradile saata.
Ajastus. 6 kuud tagasi oleksin endalegi ostnud selle ehk, aga tänasel päeval ei taha keegi eriti 28nm kaarte osta (eriti entusiastide turu kõrgemas otsas). Eriti, kui see on kallim nn über versioon. Kui odava raha eest laojääke saab, siis iseasi.
Pealegi selliste kaartide turg on alati väga väike ja neid tasuks sisse osta eeltellimuse peale mitte igaks juhuks... |
Sa mainid oma tekstis PG279Q, et nagu selle jaoks on on 980 Ti ideaalne. Täna just ostsin kliendile selle monitori. Kas on tõesti kui PG278Q, kas see 165Hz on tuntav ja IPS annab on nendevahelises võrdluses niipalju parem TNT ees, et vahetusega saadav kahju ära tasub. Reaktsiooniaeg on ka uuel kehvem. Tõttöelda olen mina PG278Q kvaliteedis äärimselt pettunud. Ma olen 3 mudelit garantiisse saatnud, sealhulgas ka enda oma. Viimati tuli uus asendus ja oli pakist välja võttes juba perzes.
Asuse juubelikaardist rääkides siis ma tellisin selle kaardi eelmise aasta novembris, kätte sain veebruaris. Kogu lao peale tuli 7 kaarti. Ma oletan, et olen Eestis ainus omanik ja leida on seda ikka raske. Hind ju väga segane polnud, omahind oli €840.
Asusel värdjalik marketingi poliitika. Lasta tipkaart välja mõned kuud enne täiesti uut sarja
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
02.08.2016 22:29:37
|
|
|
liiv, igal juhul IPS. TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number, nagu köögisangal, mis kirjade järgi on 500W megapower, aga tegelikult hea kui sealt 10W'gi tuleb. TN võib olla max mingi 19" kui niigi palju, vaatenurk on üliväike ja natukene pead liigutades värvid juba pekkis.
asus ei oska monitore teha, endal LG juba hakkab vaikselt 10 aastat saama.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 22:30:42
|
|
|
Läägi edasi oma 60hz otsas
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
02.08.2016 22:38:15
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Läägi edasi oma 60hz otsas  |
ma näen su profiilist samuti läägivat monitori. kvaaki mängitakse ikka crt taga.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.08.2016 22:54:08
|
|
|
Näita mõnda LG monitori mida kasutada kõlbab? Põhiline argument neil kes 144hz monitoridest aru ei saa või lihtsalt pimedad on, et need on ainult quake või cs mängimiseks ?
Aga äkki saaks ükskord aru, et absoluutselt kõik mängud on nende taga oluliselt sujuvamad, ja kui Gsync lisaks siis ei ole 60hz ilma syncita monitoridega enam üldse mingit võrdlust.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
02.08.2016 23:16:10
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number |
Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest
Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
03.08.2016 09:16:59
|
|
|
pots4t4j4, W2600HP-BF
ei tea, minu silm tn paneeli poolt toodetud halli pläga ei kannata. horisontaalne vaatenurk kui on veel peaaegu talutav, siis vertikaalne on täielik pask ja ma ei kujuta ette, kuidas üle 17" widescreeni on võimalik sellega elada.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.08.2016 10:28:11
|
|
|
Testisin kõrvuti GTX980 (reference) ja GTX1060 (Palit Dual Fan) 3Dmark Firestrikes - http://www.3dmark.com/compare/fs/8690546/fs/9609517
Reference GTX980 on igas punktis grammike parem. Vahe on küll mõõtevea piirides kuid siiski olemas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.08.2016 10:33:37
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| TN on täispeldik ja mitte keegi ei tohiks neid osta. reaktsiooniaeg TN paneelil on mingi pastakast välja imetud number |
Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest
Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP |
Asi vast selles, et natasel oli aastal 2003 mingisugune eelajaloolilne TN ja siis arvab, et tänapäev on kõik samasugused või, et mängides on vaja kordamööda ronida redeli otsa ja laealt vaadata või siis lauaalt aga mitte istuda monitori ees.
Enivei, see mis mängurile hea on suhteline - endale UW mollid eriti ei imponeeri kuna kuigi uued mängud neid kõik toetavad ja vilme vaadata ju ka vahva siis olles ka ise üsna palju retrogamer jääks tohutu hulk ekraanipinda kasutamata. Ehk siis eks seal olegi nüüd ,et emb kumb - kas 34+ tolli UW või siis 27 tolli isend.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.08.2016 10:36:42
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| kas see 165Hz on tuntav ja IPS annab on nendevahelises võrdluses niipalju parem TN ees, et vahetusega saadav kahju ära tasub. |
165Hz võrreldes millega? vs 60Hz on muidugi tuntav. Juba ainuüksi desktopil aknaid liigutada on sujuvam rääkimata mängudest. Vs 144Hz muidugi mitte enamus inimestele, kuna see on suht väike vahe.
| liiv kirjutas: |
| Reaktsiooniaeg on ka uuel kehvem. |
1ms vs 5ms pole midagi ulmeliselt aeglasemat. IPS alla 5ms ei lähegi.
| liiv kirjutas: |
| Asusel värdjalik marketingi poliitika. Lasta tipkaart välja mõned kuud enne täiesti uut sarja |
Ju siis läks aega, et see valmis ehitada. Eriversioonid (Lightning, Kingpin, Matrix jne) tavaliselt tulevadki hiljem, kuna sinna läheb rohkem inseneride tööjõudu ja siis võibki tulla olukord, kus vana GPU eriversioon tuleb enne uue gpu väljalaset väga väikse ajavahega. GTX 1080 väljalaskest on näiteks mitu kuud möödas ja isegi Classified versiooni pole veel saada rääkimata Kingpin-st.
| liiv kirjutas: |
| Ometi oli järjekord, mina seal hulgas ja tehas ei suutnud varustada. Kuidas siis kõik vaimustatud olid kehvast tootest |
PG278Q oli väljatulles unikaalne, kuna kombineeris omavahel 1440p reso, 144Hz värkendussageduse ja Gsync toe. Enne seda polnud olnud ühtegi monitori millel oleks kõik need kolm omadust korraga. Mõni ime, et hardcore mängurid tormasid ostma.
| liiv kirjutas: |
| Mis monitor oleks siis mängurile hea? ASUS PG348Q, 86,36 cm, 100Hz Widescreen, G-SYNC - DP |
See on LG IPS paneeliga. Niipalju probleeme ma pole kuulnud nagu PG279Q-ga on/oli (AU Optronics IPS paneel) aga veavaba ta pole. Lisaks hind on ju seal uue Titan X kandis, seega isegi mina mõtleks kolm korda enne ostu.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.08.2016 11:14:51
|
|
|
Huvitava anomaalia avastasin GTX1060'l, mingitel hetkedel keerab ta oma core 1506 ja mälu 1906Mhz peale - voolutarbelimiit lukustatud 47,6% TDP peale. Hetkel tundub, et see juhtub peale remote sessiooni masinasse.
Suhteliselt äärmuslik stsenaarium, paljudel ei tuleks vast väljagi kuid mind mõjutab, kuna kasutan mänguarvutit Steam in home streaminguga, elab 1Gbit juhtme otsas keldris koos muu arvutikolaga.
Aitab ainult restart.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
03.08.2016 11:25:35
|
|
|
mul mingi asi keeras eile 1070 max takti 835mhz peale. üle ei läinud, mida iganes ma ka ei teinud. allapoole töötas kõik normaalselt. samuti restart aitas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.08.2016 11:29:11
|
|
|
Mis TDP protsentuaalselt on sellel sagedusel?
Äkki miski ettevalmistav BIOSi säte 1060M ja 1070M jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.08.2016 11:41:24
|
|
|
33-37% kiirem kui GTX 1080, maksab 2x rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.08.2016 11:42:46
|
|
|
| 980Ti SLI asendajaks nagu hea, samas hind on kole..
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.08.2016 15:44:22
|
|
|
Mul näitas GPUz kaardi voolutarbeks 47% TDP juures ~50W
Olematu, jep.
Nvidia saab tuua välja ilma toitepistikuta GTX1050, ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
03.08.2016 19:07:58
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| erick kirjutas: |
33-37% kiirem kui GTX 1080, maksab 2x rohkem. |
33% @ 1440p on rohkem kui ma arvasin (see on muidugi keskmine) aga jah ostma ei torma . Eriti kui potentsiaalne Ti võimalus on veel olemas ja Volta tõesti juba järgmine aasta tuleb. |
miks see volta nii k6va sõna on? On midagi kindlad teada?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.08.2016 19:16:31
|
|
|
Kiirem kui Pascal, pmõtteliselt
HBM2 muidu.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
03.08.2016 21:01:00
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| GTX 1160 = GTX 1080 jõudlus |
Ei usu, et sellist asja rohkem näeme, 760 polnud 680 perfiga ja 960 780 perfiga samuti mitte, eriti kui AMD jälle sama kiipi 3 aastat rebrandib.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.08.2016 23:33:15
|
|
|
Spoiler 
vroom vroom , endale ei raatsi isegi ühte osta mõned võtavad 4tk
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.08.2016 23:46:47
|
|
|
kui aastane sissetulek 1m€, siis milleks koonerdada
6k€ ei ole ka just mingi yolotamine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agen008
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
03.08.2016 23:50:29
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Spoiler 
vroom vroom , endale ei raatsi isegi ühte osta mõned võtavad 4tk |
Ma kuulsin, et Nvidia lõpetas 3-way ja 4-way SLI toetuse. Hakkaksid need üldse koos enam tööle?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.08.2016 00:05:52
|
|
|
töötavad praegu mingi fixi kallal, ei tea kas just for benching või ka mängudes, anyway single titan xp saab 4k peal enamus asjadega üle 60fpsi hakkama niiet ülejäänud on niisama for fun and benching
| tsitaat: |
TITANXP @ 2050/11GHZ
1080 @ 2050/11GHZ
1080 SLI @ 2050/11GHZ
Heaven 1440p 8XAA
1080 - 69.2FFPS
1080SLI - 129FPS
TitanXP - 103.4FPS
Valley 1440p 8XAA
1080 - 69.7FPS
1080SLI - 120.8FPS
TitanXP - 104.2FPS
Division 1440p Fully Maxed
1080 - avg 83.1FPS
1080SLI - avg 118.7FPS
titanXP - avg 108.6FPS
Mordor 1440p Fully Maxed
1080 - avg 113.22FPS
1080SLI - avg 198FPS
TitanXP - avg 161,29FPS
Doom 1440p Fully Maxed
1080 - 148.9FPS
1080SLi - 151.3FPS
TtianXP - 200FPS pegged (thats max FPS)
Far Cry Primal 1440p Fully Maxed
1080 - avg 82FPS
1080SLI - avg 87FPS
TitanXP - avg 103FPS
Witcher 3 1440p Fully Maxed
1080 - 68FPS
1080SLI -101FPS
TitanXP -94.2FPS
ROTR 1440p Fully Maxed DX11
1080 - 94.18FPS
1080SLI - 122.76FPS
TitanXP - 124.56FPS |
Ühest teisest foorumist keegi testis, eriline püss see uus titan X(P) ikka
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|