Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:30:24 vasta tsitaadiga

Uus Titan siis juba 2. august ja siin ei ole midagi üllatavat. Pascal on populaarne ja konkurentsi pole. HBM2-ni läheb aega, ilmselt tuleb sellega Titan ja teised kõrgema otsa kaardid välja 2017. Pascal näitab, et inimestel on raha ja seega on aeg selliseks liigutuseks. Ilmselge samm ärilises mõttes. Mis järgmiseks, 1080Ti talve poole?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:31:35 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
1060 - $249 ~ 226€, km otsa 272€, saksas alates 279€, eestis alates 353€ (hv järgi 1060t eestis kohal pole)
1070 - $379 ~ 344€, km otsa 413€, saksas alates 439€, eestis alates 499€
1080 - $599 ~ 544€, km otsa 653€, saksas alates 676€, eestis alates 749€
dollari ja euro tänane kurss (loe: tegelik vahetuskurss on natukene halvem), numbrid hetkeseisuga.


Sellise hinnaga reaalne saadavus kah on? Ei valda piisavalt saksa keelt, et mõista. Hetkel tunduvad kahtlased tähelepanu pälvimise webi poed reaalse poe ja garantiita.

Ülejäänud hinnad on suht samma aku mis meil või 30-50€ odavamad.

Ütleks, et GTX 1080 hind on alates ~750€ kusagil.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 22.07.2016 09:33:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 09:33:36 vasta tsitaadiga

Killhoven, kevadel pigem. aga see oleneb ennekõike amd vastusest - kas ja kui palju vega 1080le ära lajatab.
angel, need on laos hinnad (kui vaatad, siis mõnel on seal mittelaos asju odavamaid ka kirjas).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:10:55 vasta tsitaadiga

No kui titan juba 2 augustil tuleb siis ei saa 1080ti enam kaugel olla aga miks jälle TITAN X, eelmisega sassi ei lähe ? icon_eek.gif
Neid hindu vaadates jääb küll mulje et tuleb oma 980ti otsas veel tükk aega istuda thumbs_down.gif


viimati muutis pots4t4j4 22.07.2016 11:19:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:14:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Killhoven, kevadel pigem. aga see oleneb ennekõike amd vastusest - kas ja kui palju vega 1080le ära lajatab.
angel, need on laos hinnad (kui vaatad, siis mõnel on seal mittelaos asju odavamaid ka kirjas).


Võimalik, et kevadel. Muidugi kui maxwelli vaadata siis 970/980 tulid 2014. september. Titan tuli vist 2015 märts/aprill ja suve alguses juunis juba 980ti. See võib ju olla ka lihtsalt hea meetod lammastelt raha koorida ja siis sama asi 1080ti näol välja lasta üsna ruttu.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:15:30 vasta tsitaadiga

Pealkirja tuleks mudida teemal, nüüd siis juba P100/GP102/GP104/GP106 olemas.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:26:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Uus Titan X. GDDR5X esimene pettumus. Ilmselt viitab sellele, et kasutabki GP102 mitte GP100. 12GB pole ka enam nii ennekuulmatu number tänapäeval. Oleks oodanud 24GB arvestades mis hinda küsima hakatakse. Võibolla on siis kiirem versioon vähemalt arvestades, et GTX 1080 peal istuv läheb vabalt 11Gbps peale.
11 TFLOPS samuti pole midagi erilist. Oleks oodanud 15 minimaalselt.
Juhul kui hind tuleb 999$ MSRP, siis absoluutne miinimum meil saab olema 1100€ (vaadake praeguste Titanite hindu). Tõenäoliselt aga 1200-1300€ ja kindlasti mõni pood lajatab ka 1500€ ära arvestades, et kõik Pascali kaardid on meil miskipärast ülehinnatud (1070 kõige vähem ja 1080 kõige rohkem). Tuletaks meelde, et viimati panin meie GTX 1060 hindadega täppi.

- hbm võit gddr5x üle ei pruugi tänase seisuga nii suur olla (näiteks hbm1 vs gddr5 fury ja 980ti võrdluses ei andnud oodatud võitu) ja nagu näha, siis vähemalt hinna osas ilmselgelt ei tasu (veel) ära.
- gp102 kasutamine on täiesti loogiline samm, gp100 kasutamine oleks puhas lollus. müügijutust hoolimata (compute ja whatnot) on titan siiski selgelt graafikakaardiks mõeldud ja kogu dp raud on kasutu.
- mälu osas on pettumus ebaratsionaalne, lihtsalt eeldus et ebamõistliku hinnaga kaardil võiks olla ebamõistlik hulk mälu. mingit head vajadust rohkema kui 12gb järgi lähiajal ei ole. gddr5x puhul täiesti võimalik, et rohkema kasutamist takistavad tarneprobleemid või lihtsalt piisavalt suurte gddr5x kivide puudumine.
- 11tflops (10974 takti pealt arvutatuna, boost) on napilt rohkem kui p100 teslad (10.6 või 9.1 olenevalt liidesest). 1080 peal olev gp104 teeb boostiga 9tflops kanti (8873), ehk titan on 24% kiirem.

edit:
tegelikult joonistub päris huvitav pilt välja üle pascali seeria, kus 10x0 kaardid lähevad +640sp kaupa ja takti tõttu on performance efektiivsuse sweetspot 1080 peal, mis titanx jaoks juba tuntavalt kukub.
protsendid on eelmise nõrgema kaardiga võrreldes. teoreetilised numbrid kõik.
1060 - 1280 sp - 4372 gflops - 3.42 gflops/sp
1070 - 1920 sp (+50%) - 6463 tflops (+48%) - 3.37 gflops/sp
1080 - 2560 sp (+33%) - 8873 tflops (+37%) - 3.47 gflops/sp
titanx - 3584 sp (+40%) - 10974 tflops (+24%) - 3.06 gflops/sp

eeldusel et nvidia neid täpselt loogika järgi ehitab + titanist välja võtta nii palju kui annab, siis on soolas veel 1080ti 3200sp.
3584 on imelik arv sp-de jaoks. võib vist julgelt spekuleerida, et tegemist on lõigutud kiviga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 22.07.2016 11:43:17, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:31:47 vasta tsitaadiga

HBM2 hoitakse Volta jaoks - muidu pole midagi "erilist" mida sinna toppida ja sisi uuesti "revolutionary" kaardi eest raha lüpsta aasta pärast.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.07.2016 11:45:49 vasta tsitaadiga

Augusti l6pus tuleb ka Titan Pst juttu. Too juba HBM2ga.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 11:58:06 vasta tsitaadiga

Krt see marketing on ikka bullshit, no milleks 2 titanit?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:01:04 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Krt see marketing on ikka bullshit, no milleks 2 titanit?

Et sa ostaks kogemata seisma jäänud vana äkki ära icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:02:52 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Augusti l6pus tuleb ka Titan Pst juttu. Too juba HBM2ga.
titan p kõlakad on kõik varasemast ajast, ma nii kindel ei oleks.
see mis praegu välja karjuti on "titan x pascal".

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:12:51 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Pealkirja tuleks mudida teemal, nüüd siis juba P100/GP102/GP104/GP106 olemas.
Tehtud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:26:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
anubis kirjutas:
Pealkirja tuleks mudida teemal, nüüd siis juba P100/GP102/GP104/GP106 olemas.
Tehtud.


*GP100 ei ole veel, P100/GP102 thumbs_up.gif

P = Pascal
GP = Graphics Pascal
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:43:17 vasta tsitaadiga

Mida teadjamad mehed ennustada oskavad. Millal võib eestis 1060(evga näiteks) saada kätte alla 300eur, ala 279eur vms? Oktoober? Detsember ?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 12:45:17 vasta tsitaadiga

[veix], kasutaja liiv käest saab juba praegu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 13:16:55 vasta tsitaadiga

[veix], https://www.computeruniverse.net/en/props/30001069/10000361/30248069/pci-express-graphics-cards-nvidia-geforce-gtx-1060.asp post dhl ca14€
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 14:30:42 vasta tsitaadiga

2 kuud hilinenud aga anandtechi kirjutised on vähemalt tehnilise poole pealt hea lugemine - arhitektuurilised muutused (või nende puudumine), natukene tausta, gddr5x jne.
ei midagi uut aga päris hästi ühes kohas koos.
http://www.anandtech.com/show/10325/the-nvidia-geforce-gtx-1080-and-1070-founders-edition-review/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 15:01:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
2 kuud hilinenud aga anandtechi kirjutised on vähemalt tehnilise poole pealt hea lugemine - arhitektuurilised muutused (või nende puudumine), natukene tausta, gddr5x jne.
ei midagi uut aga päris hästi ühes kohas koos.
http://www.anandtech.com/show/10325/the-nvidia-geforce-gtx-1080-and-1070-founders-edition-review/

Lootusetult hilja thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.07.2016 17:06:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste kirjutas:
2 kuud hilinenud aga anandtechi kirjutised on vähemalt tehnilise poole pealt hea lugemine - arhitektuurilised muutused (või nende puudumine), natukene tausta, gddr5x jne.
ei midagi uut aga päris hästi ühes kohas koos.
http://www.anandtech.com/show/10325/the-nvidia-geforce-gtx-1080-and-1070-founders-edition-review/

Lootusetult hilja thumbs_down.gif
mitte neile, kes esimese lennuga kohe upgrade wagonile ei hüpanud thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 17:10:38 vasta tsitaadiga

nagu ma juba kirjutasin, anandi lugu on väärt pigem esimese 15-16 lehekülje pärast, kus on kokku võetud muutused, tehnoloogiad ja need on enamasti väga hästi lahti seletatud. lisaks kõik ühes kohas.
benchid benchideks, nende tulemused on ammu teada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.07.2016 17:55:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
nagu ma juba kirjutasin, anandi lugu on väärt pigem esimese 15-16 lehekülje pärast, kus on kokku võetud muutused, tehnoloogiad ja need on enamasti väga hästi lahti seletatud. lisaks kõik ühes kohas.
benchid benchideks, nende tulemused on ammu teada.
sõna, konkreetne revüü on ka ikka tõsine
ei ole mingi chit-chat, vaid infot, mida senini polegi olnud võimalik leida thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 19:10:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow, su mängude salvestamise teema? Miks sa Quicksynci ei kasuta selleks? Nagunii iGPU seisab sul seal niisama ja 1080p salvestamisega saab kenasti hakkama. Lisaks pakub paremat pildikvaliteeti.

Aga palju see 1060 nüüd siis seinast tirib mängides? Mingit ülevaadet lugesin, per W oli kenasti 480-st tükk maad üle aga seal alhtris kus elektritarvet võrreldi, 1060 puudus icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 19:10:14 vasta tsitaadiga

Mis te arvate 1060 kaardi kohta? Kui võrrelda GTX 1060 ja RX 480 siis mis võimsam?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.07.2016 19:19:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tomorrow, su mängude salvestamise teema? Miks sa Quicksynci ei kasuta selleks? Nagunii iGPU seisab sul seal niisama ja 1080p salvestamisega saab kenasti hakkama. Lisaks pakub paremat pildikvaliteeti.

Aga palju see 1060 nüüd siis seinast tirib mängides? Mingit ülevaadet lugesin, per W oli kenasti 480-st tükk maad üle aga seal alhtris kus elektritarvet võrreldi, 1060 puudus icon_neutral.gif
geforce experience 3.0 betas on juba 130Mps videot võimalik salvestada, pole küll uncompressed, kuid niikui kuhugi portaali jagad, siis endiselt ei ole
ideaalne case oleks, kui salvestad formaati ja youtubed ja muud ei konverteeriks, vaid näitaks salvestatud videot, kuid seda ei eksisteeri ning tulemus võib olla, et parema kvaliteediga videot nussitakse rohkem, kui korra juba encodetud

ise olen kasutanud nvidia shadowplay'd algusest peale, minutine klipp keskmiselt 320MB, piisavalt väike, et kiirelt üles lasta ja kvaliteet jääb youtubes ka norm 60fps juures
proovisin ka seda 130Mbps ja see klipp jäi ikka üle 1GB - 4k salvestamisel on sellest ribalaiusest ilmselt ka kasu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 19:32:22 vasta tsitaadiga

salatoimik, 1060 120w, rx480 160w.
Spoiler Spoiler Spoiler
tulemused erinevates reviewdes veidi varieeruvad, vahe jääb sama 35-40w juurde.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 20:32:44 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Mis te arvate 1060 kaardi kohta? Kui võrrelda GTX 1060 ja RX 480 siis mis võimsam?


Tore 1080p kaart, GTX 980 jõudlusega odavama hinna juures. Keskmiselt on GTX 1060 tubli 10% kiirem kui RX 480 üle paljude praegu väljas olevate mängude.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 21:34:07 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
erik111 kirjutas:
Mis te arvate 1060 kaardi kohta? Kui võrrelda GTX 1060 ja RX 480 siis mis võimsam?


Tore 1080p kaart, GTX 980 jõudlusega odavama hinna juures. Keskmiselt on GTX 1060 tubli 10% kiirem kui RX 480 üle paljude praegu väljas olevate mängude.


Hetkel on mürtsu-euro-eest suhtes RX 480 ees.
1080p jaoks on neist mõlemist maa ja ilm.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 21:58:20 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Hetkel on mürtsu-euro-eest suhtes RX 480 ees.


Milliste reaalsete hindade järgi?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 22:03:58 vasta tsitaadiga

Mina sain oma RX 480 €259ga kätte.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 22:23:45 vasta tsitaadiga

GTX 1060 on lihtsalt uuema tehnoloogiaga kaart, kui GTX 980. icon_biggrin.gif


Edit: 1440p peale see GTX 1060 sobib?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 22:29:25 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1060/26.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 22:55:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tomorrow, su mängude salvestamise teema? Miks sa Quicksynci ei kasuta selleks? Nagunii iGPU seisab sul seal niisama ja 1080p salvestamisega saab kenasti hakkama. Lisaks pakub paremat pildikvaliteeti.

ot:
Selleks, et QS kasutada peab olema emaplaat mis oskab iGPU kasutada. P67 seda ei oska. Selle jaoks oleks pidanud olema minimaalselt Z68.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 23:32:00 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Mina sain oma RX 480 €259ga kätte.


liiv müüb 279.- gtx 1060 custom jahutusega, ehk 259 *1,1= 285.. ja sul ref .. seega GTX odavam ja mitmes mõttes parem.

erik111 kirjutas:
GTX 1060 on lihtsalt uuema tehnoloogiaga kaart, kui GTX 980. icon_biggrin.gif


Edit: 1440p peale see GTX 1060 sobib?


See küsimus on hästi minule kuna olen aastaid 1440p@60Hz peal ja kasutasin pikalt GTX 970 OC @ ref 980 jõudlus (FireStrike 11097, extreme 6031, ultra 3107). Nüüd 1070 OC. GTX 1060 on umbes täpselt GTX 980 jõudlusega. Üldiselt AAA mängude jaoks ei sobi kui tahad kõike paremat, isegi kui oskad kompromisse teha jääb ultra miinus mõistlikud sätted FPS 30-60 vahele. Uimane paraku. Muidu 1070 on suurepärane 1440p kaart.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 23:40:10 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Killhoven kirjutas:
erik111 kirjutas:
Mis te arvate 1060 kaardi kohta? Kui võrrelda GTX 1060 ja RX 480 siis mis võimsam?


Tore 1080p kaart, GTX 980 jõudlusega odavama hinna juures. Keskmiselt on GTX 1060 tubli 10% kiirem kui RX 480 üle paljude praegu väljas olevate mängude.


Hetkel on mürtsu-euro-eest suhtes RX 480 ees.
1080p jaoks on neist mõlemist maa ja ilm.

Kui eelistad rohelisi võta 1060, kui punaseid siis 480.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 00:20:56 vasta tsitaadiga

Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks ajaks -- 2+ aastat -- võta 480. Nii ta käib. Pole mingit tiim vs tiim. On ainult ratsionaalsed valikud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 11:07:34 vasta tsitaadiga

amputech. kirjutas:
Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks ajaks -- 2+ aastat -- võta 480. Nii ta käib. Pole mingit tiim vs tiim. On ainult ratsionaalsed valikud.
Lühike ja konkreetne vastus, seda saaks korduvalt igalpool sarnases olukorras kasutada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 09:24:26 vasta tsitaadiga


Link


Keegi proovinud saab kella juurde?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.07.2016 16:04:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Vaikseks kiskus küll icon_biggrin.gif ennast huvitab ka
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2016 20:53:19 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/62649/nvidia-quadro-p6000-and-p5000-pictured
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 10:23:59 vasta tsitaadiga

samade quadrote teemal:
http://www.anandtech.com/show/10516/nvidia-announces-quadro-pascal-family-quadro-p6000-p5000

ehk siis titan ei ole täis kivi nagu arvata oligi. icon_sad.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 11:49:30 vasta tsitaadiga

londiste, Selge see, et pole aga vaadates, et isegi Quadrodel pole HBM2, siis on vist selge, et Pascalil me paremat, kui GDDR5X ei näe. Vb mingi GP100 variant tuleb Quadro/Tesla seeriale koos HBM2-ga, aga see saab olema superkallis ja ultra rariteet. 10k€ confirmed vms icon_lol.gif

Kusjuures see võib ka loogiline olla, kui vastab tõele, et Volta on toodud juba järgmisse aastasse: http://wccftech.com/nvidia-roadmap-2017-volta-gpu/
Selleks hetkel peaks ka 16nm olema juba nii küps, et toota 4000> CUDA tuumadega kaarte suuremas koguses. 10nm pole veel küps ja ega ausalt öelda ei igatse eriti kah, kuna 16nm täis potentsiaal on veel ära kasutamata. Peaasi, et me järgmised 5-6 aastat 16nm peal ei istu jälle...
Paistab, et hetkel võib rahulikult GTX 1080 peal istuda, kui Voltani on tõesti vähem, kui aasta jäänud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2016 11:52:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vb mingi GP100 variant tuleb Quadro/Tesla seeriale koos HBM2-ga

http://videocardz.com/nvidia/tesla/tesla-p100
http://videocardz.com/61213/nvidia-announces-tesla-p100-with-pci-express-interface
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 11:52:32 vasta tsitaadiga

Titani revjüüsid vôib siis 2.aug oodata? Vôi varem?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 11:57:55 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Vb mingi GP100 variant tuleb Quadro/Tesla seeriale koos HBM2-ga

http://videocardz.com/nvidia/tesla/tesla-p100
http://videocardz.com/61213/nvidia-announces-tesla-p100-with-pci-express-interface

Jäi kahe silma vahele icon_smile.gif . Huvitav on see, et seal nad suudavad 250W TDP kaardile passiivjahutuse panna, aga 120-180W GeForce kaartidel on ikka vurrid peal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 12:05:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow, hbm2 võiks hea olla aga kasutegurit ning hinnavahet me jätkuvalt ei tea. karta on, et hbm on väga oluliselt kallim kui gddr5x.
volta ongi kõigi eelduste järgi see järgmine samm hbm-iga. kuidas ja mis järjestuses kaardid tulevad, eks seda näha saab.

tootmistehnoloogiate suurus ja nimed ei ole enam nii ühesed. finfet ja muud kaasaegsed lahendused on selle joone laiuse numbrit korrallikult hägustamas. 14nm ja 16nm on tihtipeale mõlemad "10nm-class". "päris" 10nm on gpu-de jaoks käeolatusest väljas ilmselt veel väga mitu aastat.

p100 ei ole passiivjahutusega. 250w passiivis pci-e kaardi füüsilistes mõõtmetes pole võimalik ära jahutada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 13:16:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
hbm2 võiks hea olla aga kasutegurit ning hinnavahet me jätkuvalt ei tea.

Kasutegureid on mitmeid: tunduvalt suurem mälu bandwidth, madalam voolutarve isegi vs G5X ja minu meelest kõige parem: kompaktsus. Ainus miinus mida mina näen on hetkel hind.
londiste kirjutas:
p100 ei ole passiivjahutusega. 250w passiivis pci-e kaardi füüsilistes mõõtmetes pole võimalik ära jahutada.

Spoiler Spoiler Spoiler

Näed sa kuskil ventikaid siin pildil? Ok ma tunnistan, et TDP ei võrdu reaalselt tarbitav 250W voolu aga ikkagi. Sama lugu on single slot kaartidega mille tegemist takistab hetkel see kobakas DVI port pascali kaartidel. AMD saab küll edukalt ühele reale ära mahutada pordid ja workstation kaardid on osad koguni single slot (~sama voolutarve mis GTX 1070).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 13:19:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Sama lugu on single slot kaartidega mille tegemist takistab hetkel see kobakas DVI port pascali kaartidel. AMD saab küll edukalt ühele reale ära mahutada pordid ja workstation kaardid on osad koguni single slot (~sama voolutarve mis GTX 1070).


Ei takista see DVI kuskilt otsast single slot kaardi tegemist, 8800GT oli ju singleslot. icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja ma usun, et on palju kasutajaid peale minu veel, kes endale DVI´ta kaardi lihtsalt ostmata jätaksid.'
Igasugu kobakad adapterid ei ole paraku aktsepteeritav lahendus.

Tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Näed sa kuskil ventikaid siin pildil? Ok ma tunnistan, et TDP ei võrdu reaalselt tarbitav 250W voolu aga ikkagi.


Tesla on serveri kaart, ehk siis sellele "klotsile" puhutakse tagant otsast õhku sisse ca~4000RPM FAN`idega. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 26.07.2016 13:48:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.07.2016 13:25:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mitte dvi ei takista single sloti tegemist, vaid see, et mingi miljon erinevat display otsikut on väljamõeldud, ja kui mõni puudu on, siis nutt ja hala lahti. imho võiksid need dp ja hdmi junnid üldse olemata olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 13:28:26 vasta tsitaadiga

kuidas sa ilma displaypordita gsynci saad ? icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.