|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.07.2016 17:42:37
|
|
|
lauri23, 1060 on rx480 otsene konkurent. nvidia praktikat arvestades pannakse sellele ette veidi kallim hind aga jõudlus on üldjoontes niikuinii samas augus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
12.07.2016 17:48:29
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Pole nvidia teemaga väga kursis, viimane roheline oli 6600gt. Aga sügisel plaanis vähe uuendada oma kasti. 1060 tundub tulema mõistliku hinna/võimsuse suhtega kaart, mis kanti võivad need hinnad siin kandis tulla?? ati 480 väga ei erutand oma jõudluse poolest. |
300 kuni 350€
Ma väga ei usu, et alguses alla 300€ kätte saab. GTX 1060 peaks veidi kiirem tulema, kui RX 480, aga mitte tohutult. Samas voolutarbega lööb küll korralikult AMD-d.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agen008
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
12.07.2016 18:59:29
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| r2pt0r kirjutas: |
PowerColorilt päris põneva disainiga kaart..
Spoiler 
|
Seal pidi tähekese asemel ilmselt olema pentagramm, aga pandi täheke mida Iisraeli lipu pealt leiad  |
Haha, räme feil ikka.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
12.07.2016 18:59:59
|
|
|
| Ta vist tahab sellist, mille saaks oma ringiga liita, ehk mitte AIO'ga, vaid lihtsalt plokiga kaarti ?!
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
13.07.2016 10:53:08
|
|
|
| agen008 kirjutas: |
Haha, räme feil ikka.  |
See Powercolor Devil 13 disain pole vale ja selle märgi nimi on heksagramm. Jätke see saatana ja juudi loba. Taaveti Tähel ei ole ringi ümber ja pentagramm on viisnurk.
Heksagrammi kasutatakse, kui soovid nõuandeid või teejuhte konkreetsel ajahetkel maksimaalse tulemuse saavutamiseks igapäevasele elule. Nagu jumalikku tarkust.
Seda märki kasutavad näiteks selgeltägijate ennustuse kaardid (üks kaart pakis), tähendab see vihjet millised on sinu võimalused praegusel hetkel.
Minu meelest lahe disain.
Huvitav on hoopis see, et varemalt on kõik Powercolor Devil seeria asjad kahe protsessoriga aga see on lihtsalt 8-pin kaart. Varasemad Devil 13: http://www.powercolor.com/event/devil13/
Enamus tõenäoliselt ei tea sellest tootjast midagi. Powercolor ja VTX3D kuuluvad Taiwani firma TUL Corporatsioon group alla (VTX3D oli varem India tootja).
Näib, et pleegi neil on. Neil on omanimelised pangad, korporatsioonil on käsi sees näiteks lennukite tootmises, toodatavad peale arvuti elektroonika näiteks satelliite, nutitelefone ja Audi Taiwan on nende koostööpartner.
Kui paljud teist teadsid, et Powercolor toodab Hiina sealse turu jaoks nime all Dataland : http://www.dataland.com.cn/
Spoiler 
480x karbi disain pole teada, sellest valge karp
Üldiselt korralikud tooted. Imestan, et keegi pole viitsinud ette neid võtta. Euroopas polegi neil normaalset esindajat. Saksa ja Uk omad on ainukesed ja näib, et neil on ka suht suva (vaadake nende saksa ja inglis esindajate veebilehte, leiate mingit infi, oletame kui olete ostuhuviline?).
Oleks aega, klotsi ja viitsimist piisavalt, teeks Eestisse nende EU peakontori (lihtsalt mõte, enamus brandidel kuskil ilmaotsas mingi esindaja olemas, see niss on ju vaba).
sry fot ot!
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.07.2016 12:28:21
|
|
|
| agen008, viisakuse ja tsenseerimisega pole siin midagi pistmist. Tegu on Pascali teemaga, kui keegi soovib arutada okultismi üle siis selleks on teised kohad/teemad. Niigi on viimane leht siin asjassepuutumatut teksti veel täis. Seega veelkord - aitab!
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.07.2016 13:04:59
|
|
|
Vot see oleks üks HEA asi
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2016 14:15:25
|
|
|
tegelikult oleks see hea asi siis kui marketing ennast kokku võtaks ja arusaadavalt asju nimetaks.
lõhnab selle järgi, et tehakse 1060 6gb ja 1060 3gb, mis on loogiliselt arusaadava tooteliini mõttes täiesti lollakas lähenemine.
$149 msrp võiks iseenesest usutav olla aga asetusena turul läheb 1060 3gb siis rx470-ga kokku, samal ajal kui 1060 6gb läheb kokku 4/8gb rx480-ga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 13.07.2016 14:16:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.07.2016 14:35:01
|
|
|
| Kuna tegemist nuditud kiviga siis oleks õigem nimetus GTX 1050, tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2016 15:27:08
|
|
|
midagi sellist, jah
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.07.2016 11:43:31
|
|
|
| Kuna's 1050 founders edition pre orderida saab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
15.07.2016 18:31:46
|
|
|
| Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
15.07.2016 18:40:02
|
|
|
| vali välja selline millel hea jahutus ja vaikne,selleks pead ülevaateid vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.07.2016 18:41:00
|
|
|
mõte nii võimast kaarti üldse võtta,kui kaart enamiku ajast idles... see 660ti võib ka siis ju edasi idles olla midagi sellest ei muutu
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2016 18:51:10
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mõte nii võimast kaarti üldse võtta,kui kaart enamiku ajast idles... see 660ti võib ka siis ju edasi idles olla midagi sellest ei muutu  |
normaalne inimene pealab siis, kui aega või tuju, mitte ei ela arvutis
aga kui juba mängida, siis kogu iluga, mitte nõksutada ja häälestada seadeid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.07.2016 19:21:17
|
|
|
| Timukas0 kirjutas: |
| Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles. |
Ma võtaks kõige suurema OC'i ja mõistlikuma jahutusega isendi. Kõige mõistlikum kohal olevatest tundub see olevat: link
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2016 19:45:56
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Timukas0 kirjutas: |
| Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles. |
Ma võtaks kõige suurema OC'i ja mõistlikuma jahutusega isendi. Kõige mõistlikum kohal olevatest tundub see olevat: link |
lol need 900€ ja 700€ ja misiganes olid selleks, et näidata nüüd mõistlikumat hinda nö tegeliku hinna kõrval
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.07.2016 20:20:02
|
|
|
Mhmhh... "suur allahindlus"!
Aga hea, et ka meil hakkavad hinnad veidigi mõistlikumaks minema.
Varsti ehk saabki juba 1070 Eestist ostmise peale mõtlema hakata...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.07.2016 20:31:44
|
|
|
Ostke siis mustalt KM'i vabalt ilma garantii jms teenusetta. Netipoode euroopa täis. Jaurake, otsige, oodake ja ehk leiab midagi. Eesti turg olematu, hea et üldse midagi pakutakse
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.07.2016 20:55:08
|
|
|
Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi.
Esimesest uudishimust ja impulssostust sain üle ja nüüd lihtsalt jälgin eesti netipoode.
Sa angel räägid nagu need Arvutitarga kaardid oleksid viimased, mis Eestisse tulid ja nagu oleks praegu viimane võimalus üldse Pascalit Eestis soetada...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.07.2016 21:19:44
|
|
|
eih räägi, aga seda peab tõdema, et nad on ainukesed vist kes reaalne kaup kohal suht Ok hinnaga. Teised midagi eriti ei paku hetke seisuga.
loodetakse saada km'i vaba hinnaga kaupa... eks näis kuidas sügiseks hinnad kujunenud on.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2016 22:44:20
|
|
|
krt vaatasin neid ülevaateid siin ja võrdlustes on gtx970 vaat et 15-20fps kõrgem 1080p resol, kui vana 2500k prosega, mis 4GHz peal tiksub
tekkis juba moment, kus prose pidurdab 108 0 kaarti sedasamapalju, kui 2600k pidurdab gtx970
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
15.07.2016 23:20:59
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi.  |
Õige! Need kes GTX 970 hindade normaliseerumist ootasid on juba võidus, hinnad on kohe ikka väga head. Need kes nelja sotiga haarasid punnitavad praegu €250
ps. Järgmise põlvkonna GPU ostu võiks ka kaaluda
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2016 23:25:32
|
|
|
lust vaadata, kui aasta tagasi sai 300€ GTX970 ostetud, gigabyte G1 vms
ja hetkel oleks müügist 50-100€ hävingut, dream-deal
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
16.07.2016 10:10:09
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi.  |
Õige! Need kes GTX 970 hindade normaliseerumist ootasid on juba võidus, hinnad on kohe ikka väga head. Need kes nelja sotiga haarasid punnitavad praegu €250
ps. Järgmise põlvkonna GPU ostu võiks ka kaaluda |
Ma kaalun jah järgmist põlvkonda. 1070 on väga ahvatlev, aga 500 euri on veel liiga toores hind, kindlasti läheb veel alla, 450 ja veel parem, alla selle, oleks juba hind mis paneks mind tegutsema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.07.2016 12:09:38
|
|
|
time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agen008
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
16.07.2016 15:46:20
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli  |
VR ja palju mänge sul SLI'd toetavad ja kui hästi nad scali'vad?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.07.2016 18:41:28
|
|
|
| agen008, vr hetkel pole ja ei näe ka, et lähiajal see tehnoloogia taskukohaseks ja võimekuselt piisavaks muutuks. mängude kohta ei tea öelda. kui peale driveri vahetust ununeb sli sisse lülitada, siis hakkavad mängud kehvemini jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
16.07.2016 22:00:32
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli  |
Sünteetiline test ei anna absoluutselt aimu kuidas nad mängudes käituvad.
Benchi sli tugi on hea aga see ei tähenda et mängudes on,kahjuks ja muidugi muud jebid selle sli-ga
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.07.2016 12:24:02
|
|
|
pots4t4j4, sa vist oli see tüüp, kes ei suuda alla 200fps elada, kui ma ei eksi? mingit micro, macro ega mega stutterit ei ole täheldand ühegi mängu puhul. kunagi 8800gtx sli ja cmr dirt oli küll stutterit näha, aga praegu värskemate mängudega ja 970 sli'ga minu silm küll mingit stutterit ei registreeri.
Lehys, millised muud jebid? ainus jebi, mis mul sli'ga on see, et peale driveri clean installi tuleb see driverist sisse lülitada. ütleme nii, et see ei ole nüüd selline asi, mida jebiks nimetada. steamiga on kordades rohkem jebi näiteks, kui see otsustab mingi hetk lihtsalt mitte käivituda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
19.07.2016 09:41:56
|
|
|
See kaart näeb ainult kohutavalt kole välja enda pika shroudi ja ainult kahe vendiga
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
19.07.2016 09:43:59
|
|
|
| Flab kirjutas: |
See kaart näeb ainult kohutavalt kole välja enda pika shroudi ja ainult kahe vendiga  |
Tõsi ta on aga kui waterblock peale panna siis vist väga vahet polegi
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.07.2016 11:50:48
|
|
|
Kuidas saab ühe ja sama, mujal maailmas 400 eurise kaardi hind eesti poodides erineda peaaegu 200 euri võrra??? Arvutitark 499 euri, Digizone 685!
Kusjuures odavam Arvutitarga hind on samuti tugevalt üles punnitatud... Mis meie kaupmeestel viga on? Selline ahnus võtab lihtsalt sõnatuks. Kohalikud ärihaid on vist Eesti mingi pururikka Araabia naftariigiga segi ajanud.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
19.07.2016 12:08:29
|
|
|
| Vondur, pigem on asi selles, et rendipinnad ja palgad on väga körgeks läinud, mille töttu on vaja hindasid kergitada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.07.2016 12:31:49
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Vondur, pigem on asi selles, et rendipinnad ja palgad on väga körgeks läinud, mille töttu on vaja hindasid kergitada. |
400 eurosele kaardile 200 eurot otsa surada? See on nüüd küll midagi enamat kui hinna "kergitamine" selleks, et äri ellu jääks. Lisan veel, et mujal Euroopas on palgad palju suuremad ja rent palju kallim, kuid sellise räige "hinnatõusu" peale ei tule seal ükski peaga mõtlev kaupmees.
Ja minu teada pole Digizonel füüsilisi kauplusi, nad on lihtsalt vahendajad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
19.07.2016 12:46:27
|
|
|
| Vondur, Digizone on mingi tundmatu jura, vaevalt keegi sealt ostab. See kommentaar oli pigem suunatud Arvutitarga poole.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.07.2016 13:00:19
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Vondur, Digizone on mingi tundmatu jura, vaevalt keegi sealt ostab. See kommentaar oli pigem suunatud Arvutitarga poole. |
Ma sain aru küll, aga see fakt ise... täiesti põrunud olukord ja ega ka tuntumad poed digizone hinnalipikust palju maha ei jää. See ulmejutt, et sellised juurdehindlused on kaupmeeste raske elu pärast... see on täielik jama. Mõistliku hinnaga oleks ju ostjaid rohkem ja kasum suurem, aga nagu Eestis tavaline, mingu või mädanema, aga mõistlik hind on "nõrkadele"...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agen008
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|