Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 17:40:56 vasta tsitaadiga

Pole nvidia teemaga väga kursis, viimane roheline oli 6600gt. Aga sügisel plaanis vähe uuendada oma kasti. 1060 tundub tulema mõistliku hinna/võimsuse suhtega kaart, mis kanti võivad need hinnad siin kandis tulla?? ati 480 väga ei erutand oma jõudluse poolest.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 17:42:37 vasta tsitaadiga

lauri23, 1060 on rx480 otsene konkurent. nvidia praktikat arvestades pannakse sellele ette veidi kallim hind aga jõudlus on üldjoontes niikuinii samas augus.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 17:48:29 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Pole nvidia teemaga väga kursis, viimane roheline oli 6600gt. Aga sügisel plaanis vähe uuendada oma kasti. 1060 tundub tulema mõistliku hinna/võimsuse suhtega kaart, mis kanti võivad need hinnad siin kandis tulla?? ati 480 väga ei erutand oma jõudluse poolest.

300 kuni 350€
Ma väga ei usu, et alguses alla 300€ kätte saab. GTX 1060 peaks veidi kiirem tulema, kui RX 480, aga mitte tohutult. Samas voolutarbega lööb küll korralikult AMD-d.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 18:51:11 vasta tsitaadiga

Dreamlover, Gigabyte GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming Water Cooling €899 http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5919#kf

EDIT: Sa ju ei tahtnud AIO versiooni vaid veeplokiga. Ma saaks praegu MSI GTX 1080 SEA HAWK EK X aga ma ei julge sisse osta, kallis ja spetsiifiline. Toon ainult tellimise peale €839
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-SEA-HAWK-EK-X.html#hero-overview
Spoiler Spoiler Spoiler


ps. MSI GeForce GTX 1070 Sea Hawk EK X saaks €589
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1070-SEA-HAWK-EK-X.html#hero-overview


viimati muutis liiv 13.07.2016 03:02:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 12.07.2016 18:59:29 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
r2pt0r kirjutas:
PowerColorilt päris põneva disainiga kaart..

Spoiler Spoiler Spoiler


Seal pidi tähekese asemel ilmselt olema pentagramm, aga pandi täheke mida Iisraeli lipu pealt leiad icon_smile.gif


Haha, räme feil ikka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 18:59:59 vasta tsitaadiga

Ta vist tahab sellist, mille saaks oma ringiga liita, ehk mitte AIO'ga, vaid lihtsalt plokiga kaarti ?!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 20:32:04 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/62127/nvidia-geforce-gtx-1060-available-for-preorder
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 10:53:08 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:


Haha, räme feil ikka. icon_biggrin.gif


See Powercolor Devil 13 disain pole vale ja selle märgi nimi on heksagramm. Jätke see saatana ja juudi loba. Taaveti Tähel ei ole ringi ümber ja pentagramm on viisnurk.
Heksagrammi kasutatakse, kui soovid nõuandeid või teejuhte konkreetsel ajahetkel maksimaalse tulemuse saavutamiseks igapäevasele elule. Nagu jumalikku tarkust.
Seda märki kasutavad näiteks selgeltägijate ennustuse kaardid (üks kaart pakis), tähendab see vihjet millised on sinu võimalused praegusel hetkel.
Minu meelest lahe disain.

Huvitav on hoopis see, et varemalt on kõik Powercolor Devil seeria asjad kahe protsessoriga aga see on lihtsalt 8-pin kaart. Varasemad Devil 13: http://www.powercolor.com/event/devil13/

Enamus tõenäoliselt ei tea sellest tootjast midagi. Powercolor ja VTX3D kuuluvad Taiwani firma TUL Corporatsioon group alla (VTX3D oli varem India tootja).
Näib, et pleegi neil on. Neil on omanimelised pangad, korporatsioonil on käsi sees näiteks lennukite tootmises, toodatavad peale arvuti elektroonika näiteks satelliite, nutitelefone ja Audi Taiwan on nende koostööpartner.
Kui paljud teist teadsid, et Powercolor toodab Hiina sealse turu jaoks nime all Dataland : http://www.dataland.com.cn/
Spoiler Spoiler Spoiler

480x karbi disain pole teada, sellest valge karp

Üldiselt korralikud tooted. Imestan, et keegi pole viitsinud ette neid võtta. Euroopas polegi neil normaalset esindajat. Saksa ja Uk omad on ainukesed ja näib, et neil on ka suht suva (vaadake nende saksa ja inglis esindajate veebilehte, leiate mingit infi, oletame kui olete ostuhuviline?).
Oleks aega, klotsi ja viitsimist piisavalt, teeks Eestisse nende EU peakontori (lihtsalt mõte, enamus brandidel kuskil ilmaotsas mingi esindaja olemas, see niss on ju vaba).


sry fot ot!
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 11:15:50 vasta tsitaadiga

https://forums.geforce.com/default/topic/949984/htc-vive/htc-vive-and-dp/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 12:28:21 vasta tsitaadiga

agen008, viisakuse ja tsenseerimisega pole siin midagi pistmist. Tegu on Pascali teemaga, kui keegi soovib arutada okultismi üle siis selleks on teised kohad/teemad. Niigi on viimane leht siin asjassepuutumatut teksti veel täis. Seega veelkord - aitab!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 12:59:14 vasta tsitaadiga

link :: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Specs Leaked – Half The Video Memory And More Than A Few Changes Between 6GB Version

"We will be taking this leak with a grain of salt, but owing to the differences between both graphic cards, the 3GB version has been reported to retail for $149 USD, giving gamers on a very tight budget the freedom to enjoy the latest games with a large number of GPU taxing settings enabled at their highest configurable point. "
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 13:04:59 vasta tsitaadiga

Vot see oleks üks HEA asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 14:15:25 vasta tsitaadiga

tegelikult oleks see hea asi siis kui marketing ennast kokku võtaks ja arusaadavalt asju nimetaks.
lõhnab selle järgi, et tehakse 1060 6gb ja 1060 3gb, mis on loogiliselt arusaadava tooteliini mõttes täiesti lollakas lähenemine.
$149 msrp võiks iseenesest usutav olla aga asetusena turul läheb 1060 3gb siis rx470-ga kokku, samal ajal kui 1060 6gb läheb kokku 4/8gb rx480-ga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 13.07.2016 14:16:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 14:35:01 vasta tsitaadiga

Kuna tegemist nuditud kiviga siis oleks õigem nimetus GTX 1050, tegelikult.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 15:27:08 vasta tsitaadiga

midagi sellist, jah icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 10:51:25 vasta tsitaadiga

NVIDIA culls GeForce GTX 1060 3GB, will arrive as GTX 1050 in December
http://www.tweaktown.com/news/52996/nvidia-culls-geforce-gtx-1060-3gb-arrive-1050-december/index.html

NVIDIA has reportedly decided against the 3GB version of the GeForce GTX 1060, will release the GTX 1050 3GB in December instead

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2016 11:43:31 vasta tsitaadiga

Kuna's 1050 founders edition pre orderida saab.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 18:31:46 vasta tsitaadiga

Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 15.07.2016 18:40:02 vasta tsitaadiga

vali välja selline millel hea jahutus ja vaikne,selleks pead ülevaateid vaatama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.07.2016 18:41:00 vasta tsitaadiga

mõte nii võimast kaarti üldse võtta,kui kaart enamiku ajast idles... see 660ti võib ka siis ju edasi idles olla midagi sellest ei muutu icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 18:51:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mõte nii võimast kaarti üldse võtta,kui kaart enamiku ajast idles... see 660ti võib ka siis ju edasi idles olla midagi sellest ei muutu icon_lol.gif
normaalne inimene pealab siis, kui aega või tuju, mitte ei ela arvutis

aga kui juba mängida, siis kogu iluga, mitte nõksutada ja häälestada seadeid icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 19:21:17 vasta tsitaadiga

Timukas0 kirjutas:
Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles.


Ma võtaks kõige suurema OC'i ja mõistlikuma jahutusega isendi. Kõige mõistlikum kohal olevatest tundub see olevat: link

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 19:45:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Timukas0 kirjutas:
Plaanin endale GTX 1070 võtta, aga ise väga palju videokaartidest ei jaga. Vaatan Arvutitargast ja seal palju erinevaid versioone erinevate hindadega. Oskab keegi lühidalt seletada, mis nende erinevus või milline mulle võiks sobida: klokkima või muud moodi tuunima ei hakka ja enamiku ajast on kaart idles.


Ma võtaks kõige suurema OC'i ja mõistlikuma jahutusega isendi. Kõige mõistlikum kohal olevatest tundub see olevat: link
lol need 900€ ja 700€ ja misiganes olid selleks, et näidata nüüd mõistlikumat hinda nö tegeliku hinna kõrval icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.07.2016 20:20:02 vasta tsitaadiga

Mhmhh... "suur allahindlus"! icon_lol.gif
Aga hea, et ka meil hakkavad hinnad veidigi mõistlikumaks minema.
Varsti ehk saabki juba 1070 Eestist ostmise peale mõtlema hakata...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 20:31:44 vasta tsitaadiga

Ostke siis mustalt KM'i vabalt ilma garantii jms teenusetta. Netipoode euroopa täis. Jaurake, otsige, oodake ja ehk leiab midagi. Eesti turg olematu, hea et üldse midagi pakutakse icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.07.2016 20:55:08 vasta tsitaadiga

Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi. icon_smile.gif
Esimesest uudishimust ja impulssostust sain üle ja nüüd lihtsalt jälgin eesti netipoode.
Sa angel räägid nagu need Arvutitarga kaardid oleksid viimased, mis Eestisse tulid ja nagu oleks praegu viimane võimalus üldse Pascalit Eestis soetada... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 21:19:44 vasta tsitaadiga

eih räägi, aga seda peab tõdema, et nad on ainukesed vist kes reaalne kaup kohal suht Ok hinnaga. Teised midagi eriti ei paku hetke seisuga.

loodetakse saada km'i vaba hinnaga kaupa... eks näis kuidas sügiseks hinnad kujunenud on. beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 22:41:29 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mõte nii võimast kaarti üldse võtta,kui kaart enamiku ajast idles... see 660ti võib ka siis ju edasi idles olla midagi sellest ei muutu icon_lol.gif

Jep. Seda eriti 1200p monitori jaoks (1920x1200).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 22:44:20 vasta tsitaadiga

krt vaatasin neid ülevaateid siin ja võrdlustes on gtx970 vaat et 15-20fps kõrgem 1080p resol, kui vana 2500k prosega, mis 4GHz peal tiksub
tekkis juba moment, kus prose pidurdab 108 icon_rolleyes.gif icon_lol.gif 0 kaarti sedasamapalju, kui 2600k pidurdab gtx970

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 23:20:59 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi. icon_smile.gif
Õige! Need kes GTX 970 hindade normaliseerumist ootasid on juba võidus, hinnad on kohe ikka väga head. Need kes nelja sotiga haarasid punnitavad praegu €250
ps. Järgmise põlvkonna GPU ostu võiks ka kaaluda
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2016 23:25:32 vasta tsitaadiga

lust vaadata, kui aasta tagasi sai 300€ GTX970 ostetud, gigabyte G1 vms
ja hetkel oleks müügist 50-100€ hävingut, dream-deal icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.07.2016 10:10:09 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Vondur kirjutas:
Mina ootangi kohalike hindade normaliseerumist ja valiku laienemist, kiiret pole kuhugi. icon_smile.gif
Õige! Need kes GTX 970 hindade normaliseerumist ootasid on juba võidus, hinnad on kohe ikka väga head. Need kes nelja sotiga haarasid punnitavad praegu €250
ps. Järgmise põlvkonna GPU ostu võiks ka kaaluda
Ma kaalun jah järgmist põlvkonda. 1070 on väga ahvatlev, aga 500 euri on veel liiga toores hind, kindlasti läheb veel alla, 450 ja veel parem, alla selle, oleks juba hind mis paneks mind tegutsema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.07.2016 12:09:38 vasta tsitaadiga

time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 16.07.2016 15:46:20 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli icon_rolleyes.gif


VR ja palju mänge sul SLI'd toetavad ja kui hästi nad scali'vad?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.07.2016 18:41:28 vasta tsitaadiga

agen008, vr hetkel pole ja ei näe ka, et lähiajal see tehnoloogia taskukohaseks ja võimekuselt piisavaks muutuks. mängude kohta ei tea öelda. kui peale driveri vahetust ununeb sli sisse lülitada, siis hakkavad mängud kehvemini jooksma.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 16.07.2016 22:00:32 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
time spy benchi tulemusi vaadates ma ei näe mitte üks põhjus pascali peale üle minna. 1080 annab sama skoori, mis mu 970sli icon_rolleyes.gif


Sünteetiline test ei anna absoluutselt aimu kuidas nad mängudes käituvad.
Benchi sli tugi on hea aga see ei tähenda et mängudes on,kahjuks ja muidugi muud jebid selle sli-ga
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2016 11:03:54 vasta tsitaadiga

Paistab, et Nvidia parandab kõrge DPC latentsuse Hotfix draiveriga: http://www.kotaku.com.au/2016/07/nvidia-plans-driver-update-to-fix-gtx-1080-stuttering-problems/

Mängudes ma pole jõudluse poolelt seda märganud. Küll aga on audio mul kummaliselt käitunud. Samas ei saa seda 100% GTX 1080 süüks panna, kuna praegune win install on mitu aastat vana ja uut pole veel teinud.
Nii, et pole ka nvidia midagi nii veavaba draiverite osas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2016 11:12:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
microstutter on ka mõnus ? :D
kui sli ei toeta on vist ka hea (y)

microstutter on amd toodangu sünonüüm, mitte nv oma.

rx 480cf fraps numbrid kõikides mängudes on puhas kuld
http://www.hardocp.com/article/2016/07/11/amd_radeon_rx_480_8gb_crossfire_review/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.07.2016 12:24:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, sa vist oli see tüüp, kes ei suuda alla 200fps elada, kui ma ei eksi? mingit micro, macro ega mega stutterit ei ole täheldand ühegi mängu puhul. kunagi 8800gtx sli ja cmr dirt oli küll stutterit näha, aga praegu värskemate mängudega ja 970 sli'ga minu silm küll mingit stutterit ei registreeri.

Lehys, millised muud jebid? ainus jebi, mis mul sli'ga on see, et peale driveri clean installi tuleb see driverist sisse lülitada. ütleme nii, et see ei ole nüüd selline asi, mida jebiks nimetada. steamiga on kordades rohkem jebi näiteks, kui see otsustab mingi hetk lihtsalt mitte käivituda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2016 14:35:58 vasta tsitaadiga

NVIDIA GeForce GTX 1060 Custom / Non-Reference Models Round-Up
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 09:38:23 vasta tsitaadiga

Lõpuks ka midagi juba alla 500 icon_eek.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/757533/
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 09:41:56 vasta tsitaadiga

See kaart näeb ainult kohutavalt kole välja enda pika shroudi ja ainult kahe vendiga icon_sad.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 09:43:59 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
See kaart näeb ainult kohutavalt kole välja enda pika shroudi ja ainult kahe vendiga icon_sad.gif

Tõsi ta on aga kui waterblock peale panna siis vist väga vahet polegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.07.2016 11:50:48 vasta tsitaadiga

Kuidas saab ühe ja sama, mujal maailmas 400 eurise kaardi hind eesti poodides erineda peaaegu 200 euri võrra??? Arvutitark 499 euri, Digizone 685!
Kusjuures odavam Arvutitarga hind on samuti tugevalt üles punnitatud... Mis meie kaupmeestel viga on? Selline ahnus võtab lihtsalt sõnatuks. Kohalikud ärihaid on vist Eesti mingi pururikka Araabia naftariigiga segi ajanud.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 12:08:29 vasta tsitaadiga

Vondur, pigem on asi selles, et rendipinnad ja palgad on väga körgeks läinud, mille töttu on vaja hindasid kergitada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.07.2016 12:31:49 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Vondur, pigem on asi selles, et rendipinnad ja palgad on väga körgeks läinud, mille töttu on vaja hindasid kergitada.
400 eurosele kaardile 200 eurot otsa surada? See on nüüd küll midagi enamat kui hinna "kergitamine" selleks, et äri ellu jääks. Lisan veel, et mujal Euroopas on palgad palju suuremad ja rent palju kallim, kuid sellise räige "hinnatõusu" peale ei tule seal ükski peaga mõtlev kaupmees.
Ja minu teada pole Digizonel füüsilisi kauplusi, nad on lihtsalt vahendajad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 12:46:27 vasta tsitaadiga

Vondur, Digizone on mingi tundmatu jura, vaevalt keegi sealt ostab. See kommentaar oli pigem suunatud Arvutitarga poole.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.07.2016 13:00:19 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Vondur, Digizone on mingi tundmatu jura, vaevalt keegi sealt ostab. See kommentaar oli pigem suunatud Arvutitarga poole.
Ma sain aru küll, aga see fakt ise... täiesti põrunud olukord ja ega ka tuntumad poed digizone hinnalipikust palju maha ei jää. See ulmejutt, et sellised juurdehindlused on kaupmeeste raske elu pärast... see on täielik jama. Mõistliku hinnaga oleks ju ostjaid rohkem ja kasum suurem, aga nagu Eestis tavaline, mingu või mädanema, aga mõistlik hind on "nõrkadele"...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 13:37:53 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/62372/msi-geforce-gtx-1060-6gtoc-pictured

piilusilmadel esimene 1060 ülevaade vist
http://www.hkepc.com/14257/%E5%85%A8%E6%96%B0GP106%E7%B9%AA%E5%9C%96%E6%A0%B8%E5%BF%83_NVIDIA_GeForce_GTX_1060%E7%99%BB%E5%A0%B4/page/7#view
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 19.07.2016 14:13:09 vasta tsitaadiga

Vondur, 10xx hinnad on hetkel nagu on minu arust selle pärast, et tootmisega on olnud jamasid ja laoseisud on olnud kehvavõitu. See Gigabyte Windforce OC on amazonis hetkel 422 Euro'ga müügil.

https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-GDDR5-Windforce-GV-N1070WF2OC-8GD/dp/B01HHCA1IO

Saksa poodides ~470EUR

https://www.caseking.de/en/gigabyte-geforce-gtx-1070-oc-windforce-2x-8192-mb-gddr5-gcgb-145.html

Niiet Amazoni hinnale 77 EUR'i peale ei tundu nii hull, nagu sa seda üles krutid hetkel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.