Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.06.2016 21:49:54 vasta tsitaadiga

43" LG-l on normaalne. Mudelit ei mäleta.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:52:36 vasta tsitaadiga

55'' philipsi peal 3-4 meetri pealt vaadatav. 60'' Samsungi plasma peal oli oluliselt kehvem. Elion vs zoombox ka muidugi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.06.2016 08:18:38 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

blas kirjutas:
Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?

Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.


Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).


Kuna algallikas neile mõlemale raudselt miski 720p(max.1080p). Ega kunstlikult pildipunkte lisades erilist vahet ei teki jah. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 08:41:27 vasta tsitaadiga

No vaevalt UltraHD bluray algmaterjal on max 1080p.
Või rääkisid sa SD algmaterjalist...

jägaja kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

blas kirjutas:
Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?

Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.


Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).


Kuna algallikas neile mõlemale raudselt miski 720p(max.1080p). Ega kunstlikult pildipunkte lisades erilist vahet ei teki jah. icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:25:21 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:39:09 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas, et võtad kaks samas mõõdus telekat, üks on FHD, teine UHD.
Ja kui nüüd vaatad ühest korralikku 1080p bluray rippi ja teisest 2160p bluray rippi, siis erinevus on praktiliselt olematu.
Julgeks isegi pakkuda, et kui ei tea, mis on mis telekas, siis on väga raske öelda, milline neist on UHD.

-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 19:51:47 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ma pidasin silmas, et võtad kaks samas mõõdus telekat, üks on FHD, teine UHD.
Ja kui nüüd vaatad ühest korralikku 1080p bluray rippi ja teisest 2160p bluray rippi, siis erinevus on praktiliselt olematu.
Julgeks isegi pakkuda, et kui ei tea, mis on mis telekas, siis on väga raske öelda, milline neist on UHD.

-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.

Sellega iseenesest täitsa nõus. Enda 65" telekat vaatan 3m pealt ja ega FHD ja UHD pildil mingit karjuvat vahet polegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 23:02:35 vasta tsitaadiga

Selle kauguse peal polegi silm võimeline vahet tegema. Nii nagu ei saa 30cm pealt aru kas 6,5" telefoni ekraan on uhd või fhd. Isegi 720p eristamisega võib küsimusi tekkida kuigi silm juba lubab.
Suurim sobiv diagonaal fhd puhul on 25" iga vaatamiskauguse meetri kohta ja uhd-l juba 50". Nii et kes ninapidi telekas ei istu siis vahet pole. Kui just mingit kandilist arvutigraafikat ei vaata, aga seal pole ka enam piksli kui sellise nägemine vaid heleduse erinevused.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 00:23:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:

Suurim sobiv diagonaal fhd puhul on 25" iga vaatamiskauguse meetri kohta ja uhd-l juba 50". Nii et kes ninapidi telekas ei istu siis vahet pole. Kui just mingit kandilist arvutigraafikat ei vaata, aga seal pole ka enam piksli kui sellise nägemine vaid heleduse erinevused.

75 tolli tundus rahakoti jaoks liiga valus veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 04.07.2016 13:25:56 vasta tsitaadiga

Tekkis soov vanematele uus televiisor hankida, kriteeriumid olid:
suurus kuni 50"
hind kuni ~800€

Hetkel jäi sõelale eelmise aasta LG 8.seeria - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633468/
Kas see võiks olla selliste kriteeriumite järgi mõistlik valik või leidub veel mingeid asjalikke isendeid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 18:50:12 vasta tsitaadiga

https://pood.elion.ee/productInfo/55/50-led-teler-samsung-ju6872u/UE50JU6872UXXH?filter=806-4461_813-52688
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 22:38:54 vasta tsitaadiga

Kui televisioon tuleb Teliast, siis on selle LG eeliseks Telia äpi olemasolu. Kui vaataja mingi eriline friik ei ole, siis võiks ju LG päris mõistlik valik olla. WebOS ka päris mugav asi.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 23:19:47 vasta tsitaadiga

hea teada - lg äpp eeldab inteno ruuterit.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 14:25:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
hea teada - lg äpp eeldab inteno ruuterit.


Tõsi ta on, suhtlesin kah Teliaga sellel teemal. Pilti näitas umbes paar sekundit ka ilma inteno ruuterita, siis natuke laadimis ikooni ja pilt, mis käskis poodi uue ruuteri järgi minna, ainutl 79.99.-
Öeldi, et mingit tehnilist põhjust ei olegi, see mulle parema teenuse tagamiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 16:27:06 vasta tsitaadiga

mikk351 kirjutas:
londiste kirjutas:
hea teada - lg äpp eeldab inteno ruuterit.


Tõsi ta on, suhtlesin kah Teliaga sellel teemal. Pilti näitas umbes paar sekundit ka ilma inteno ruuterita, siis natuke laadimis ikooni ja pilt, mis käskis poodi uue ruuteri järgi minna, ainutl 79.99.-
Öeldi, et mingit tehnilist põhjust ei olegi, see mulle parema teenuse tagamiseks thumbs_up.gif


Selle ahistamisjuhtumi lahendamisest võiks saada mõnele juura eriala tudengile kursusetöö icon_smile.gif Kui heade argumentidega kohtusse minna...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2016 19:15:28 vasta tsitaadiga

DG301 ruuter on elioni poest üldse maha võetud, nääd siis LG telia pilti ei näitagi enam icon_cool.gif
https://pood.elion.ee/teenuste-seadmed-ruuterid

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 05:48:40 vasta tsitaadiga

Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 07:57:26 vasta tsitaadiga

Miks LG äpp ei tööta 4G kodulahendusega, mingi kindel põhjus?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:55:00 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Miks LG äpp ei tööta 4G kodulahendusega, mingi kindel põhjus?

LG äpp on TeliaTV teenuste tarbimiseks, 4G võrgus toimib minuTV.
Striimid ja pildikvaliteet erinev, TeliaTV jookseb eraldi vlanides ja oleks 4G võrgule liiga koormav. Telia TV on multicast ehk üks etv striim jookseb kõikidele klientidele, 4G võrgus seda rakendada ei saaks.
Äppi ei saa ka multifunktsionaalseks teha mõlema sisu jaoks. Võimalik, et kunagi tuleb ehk minutv äpp mõnele telerile, näiteks android teleritesse saab käsitsi peale panna androidi minutv äpi kuid selle kasutamine pole just kõige mugavam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 10:55:42 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 11:03:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400

Telia võiks panna iseteenindusse mingi nupukese, mille abil klient saaks ise blokeeringud eeemaldada, nõustudes eelnevalt tingimustega. Oleks hundid söönud ja lambad terved.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 11:11:28 vasta tsitaadiga

Nõustu tingimustega kui ostad lg ja paigalda inteno, simpel as that. Telia võib midaiganes teha aga ei ole ei üks ega teine kliendile parim.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 11:25:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Nõustu tingimustega kui ostad lg ja paigalda inteno, simpel as that. Telia võib midaiganes teha aga ei ole ei üks ega teine kliendile parim.

Kui mina LG ostsin, siis blokeeringut polnud ja polnud ka võimalik sellega nõustuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 06.07.2016 12:54:00 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/klient-avastas-tuhandeid-eurosid-maksnud-oled-teleri-ekraani-juures-olulise-probleemi-pood-see-on-ekraani-eripara?id=74993085

Huvitav teada mis võib juhtuda kurvilise ekraaniga telekaga. Ja et LG garantii peab sellist defekti ekraani eripäraks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 13:37:31 vasta tsitaadiga

Lugedes välismaiseid telerifoorumeid on küll selline mulje jäänud, et teatud aja vältel teleri poodi tagastamine pole mingisugune probleem isegi siis kui otsest defekti pole. Piisab sellest kui ostja pole rahul konkreetse mudeli pildikvaliteediga. Meil ei võeta telerit tagasi ega vahetata välja isegi siis kui on ilmne defekt... thumbs_down.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 19:04:20 vasta tsitaadiga

No hea, et asi lahendatud sai, aga ma ausalt öeldes ei saanud aru, kas otegemist oli led või OLED telekaga, vahe on tegelikult suht suur.
tsitaat:

Nii pood kui tootjafirma esindaja ei nõustunud, et tegemist on defektiga vaid nimetasid seda „OLED-teleri eripäraks".


tsitaat:

Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga


Aga üldiselt kallima telka puhul tasuks kodukindlustust omada, kui põik piixu saadavad, siis viimane võimalus on, et kodus telekas kukkus vastu maad või kärbes tegi ekraani katki thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 05:26:37 vasta tsitaadiga

Kas mõni e-poodidest kui neilt teler osta vana teleri utiliseerimiseks tagasi ka võtavad. Tavapoed seda teevad, vähemalt muu tehnika osas seda kogetud (pliit, pesumasin). Kodutehnika.ee sai küll vana pesumasin kulleriga kaasa antud (kuigi need ei teadnud asjast muhvigi), sest see firma pakub võimalust vana asi neile saata ja ostes uut sai vastavasse kohta märge tehtud.On kellelgi kogemusi telerite osas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 10:23:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400

Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 11:23:08 vasta tsitaadiga

inah kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400

Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .

Telia serverite ärapetmiseks samale liinile Intenot ikka oled "näitanud"?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2016 11:33:58 vasta tsitaadiga

-parun-, see ärapetmine on lühiajaline, kuniks mingi kontroll seda petekat ei blokeeri uuesti. Hakkadki siis kahe ruuteri vahel juhtmeid alatasa ümber tõstma?
Vöin muidugi ka eksida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 13:41:56 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
inah kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400

Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .

Telia serverite ärapetmiseks samale liinile Intenot ikka oled "näitanud"?

teine kuu läheb juba ...
Intenot pole näidanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 14:22:32 vasta tsitaadiga

Võibolla on siis blokeering juba vaikselt maha võetud ja me haugume siin ilmaasjata icon_biggrin.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2016 14:24:10 vasta tsitaadiga

-parun-, alles nädalajagu päevi siin keegi kurtis, et tal LG teleris äpp ei tööta. TG784 oli tal ka ruuteriks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 14:37:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Nõustu tingimustega kui ostad lg ja paigalda inteno, simpel as that. Telia võib midaiganes teha aga ei ole ei üks ega teine kliendile parim.
inteno on 109€ või 3€/kuus.
erinevalt thomsoni karbist, mida jagati tähtajalise lepinguga "tasuta" näiteks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 15:01:39 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Võibolla on siis blokeering juba vaikselt maha võetud ja me haugume siin ilmaasjata icon_biggrin.gif

Kaua jutustate, siis keeratakse kontroll ülepäevaseks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 15:51:42 vasta tsitaadiga

Indrek, kas on teada millal inteno 400 (5 GHz AC wifi) rentima hakatakse? Hirmsasti tahaks selle loodusõnnetuse dg301 poodi tagasi viia.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 15:52:43 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Indrek, kas on teada millal inteno 400 (5 GHz AC wifi) rentima hakatakse?


Hoiaks jumal et seda kunagi ei juhtu, siis pole kortermajas enam üldse võimalik wifit tarbida... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 21:02:44 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
dex kirjutas:
Indrek, kas on teada millal inteno 400 (5 GHz AC wifi) rentima hakatakse?


Hoiaks jumal et seda kunagi ei juhtu, siis pole kortermajas enam üldse võimalik wifit tarbida... icon_neutral.gif


ot:
Telia võiks kõigile ilma wifita ruutereid pakkuda, siis oleks eeter veel puhtam icon_idea.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 22:58:40 vasta tsitaadiga

Kuna kassi raisk ajas ümber mu 65" Samsungi teleri siis peaks uue valima. icon_neutral.gif

Oluline on hea pilt. Muu teisejärguline.

Soovitusi?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 23:00:02 vasta tsitaadiga

oled. 4k ja 65". suvaline selline mudel.
kui rahakott kannatab icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 23:02:06 vasta tsitaadiga

Alustuseks kassist šašlõkk, siis vaata samsa ja LG tippe- Samsa puhul paraku enam sirget versiooni ei saa(vist mingi seeria veel oli äkki)....mis minu puhul välistab automaatselt selle firma. sony ja philips must maa, lg järelikult icon_rolleyes.gif
ikka 4k jah

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 23:14:28 vasta tsitaadiga

Kassi raisk tahtsin maha lüüa küll rsk. Aga ei saanud kätte.

Pm. Peaks see ok olema https://www.euronics.ee/t/73322/televiisorid/65-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue65ju6472uxxh

?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2016 04:00:51 vasta tsitaadiga

Palun anname viiteid vastavate toodete HV lehekülgedele (kui just mujal tunduvalt soodsam pole - antud juhul hind Euronicis üks kirvemaid)
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/572504/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 07:59:26 vasta tsitaadiga

Tanel, Tänud. Aga ühe toreda kaaskodaniku abil tuleb seal hinnast kenasti alla.

Aga jah. Eks loomulikult vaatan üle ennem mujalt ka.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 08:29:17 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
kassi raisk ajas ümber mu 65" Samsungi teleri

kuda see võimalik on? Kassist pilti?
Äkki ajas naine ja ajas kassi süüks, nagu ka moosi ärasöömise icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 08:55:47 vasta tsitaadiga

Kass ajas. Naine magas juba see kell. Mul üks täitsa lollakas. icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 09:36:21 vasta tsitaadiga

Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 11:18:13 vasta tsitaadiga

amputech. kirjutas:
Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill.
Manus

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.07.2016 11:32:48 vasta tsitaadiga

Paljudel teleritel on vist see kinnitamise nõue aga kes see ikka tahab selliselt auke seina või kapi külge teha. Nagu Ikea kappidegagi, kukuvad ümber, kuigi seinakinnituse nõue on olemas.
Enda teleril on samuti kinnitamise nurgad olemas, aga ta mul seinaraami peal niikuinii.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 12:26:58 vasta tsitaadiga

Ümber ajas vist hoopis laps. Ja veel mitte minu oma.

Aga uue jah lasen laua külge julmalt kinni. icon_smile.gif

Tahaks proovida seda kurvilist uueks. Kuidas siin muljed on?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.