Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
blas kirjutas:
Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?
Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.
Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).
Kuna algallikas neile mõlemale raudselt miski 720p(max.1080p). Ega kunstlikult pildipunkte lisades erilist vahet ei teki jah. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
No vaevalt UltraHD bluray algmaterjal on max 1080p.
Või rääkisid sa SD algmaterjalist...
jägaja kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
blas kirjutas:
Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?
Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.
Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).
Kuna algallikas neile mõlemale raudselt miski 720p(max.1080p). Ega kunstlikult pildipunkte lisades erilist vahet ei teki jah.
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.
Ma pidasin silmas, et võtad kaks samas mõõdus telekat, üks on FHD, teine UHD.
Ja kui nüüd vaatad ühest korralikku 1080p bluray rippi ja teisest 2160p bluray rippi, siis erinevus on praktiliselt olematu.
Julgeks isegi pakkuda, et kui ei tea, mis on mis telekas, siis on väga raske öelda, milline neist on UHD.
-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.
Ma pidasin silmas, et võtad kaks samas mõõdus telekat, üks on FHD, teine UHD.
Ja kui nüüd vaatad ühest korralikku 1080p bluray rippi ja teisest 2160p bluray rippi, siis erinevus on praktiliselt olematu.
Julgeks isegi pakkuda, et kui ei tea, mis on mis telekas, siis on väga raske öelda, milline neist on UHD.
-parun- kirjutas:
Six kirjutas:
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
Eks ekraani suurus ja vaatamiskaugus avaldavad ka mõju. Samas on suurema ekraaniga telerite hulgas veel vaid üksikud mudelid FHD resolutsiooniga. Tõenäoliselt mõne aasta pärast 55+ suurusega FHD paneele enam niikuinii ei toodeta.
Sellega iseenesest täitsa nõus. Enda 65" telekat vaatan 3m pealt ja ega FHD ja UHD pildil mingit karjuvat vahet polegi
Selle kauguse peal polegi silm võimeline vahet tegema. Nii nagu ei saa 30cm pealt aru kas 6,5" telefoni ekraan on uhd või fhd. Isegi 720p eristamisega võib küsimusi tekkida kuigi silm juba lubab.
Suurim sobiv diagonaal fhd puhul on 25" iga vaatamiskauguse meetri kohta ja uhd-l juba 50". Nii et kes ninapidi telekas ei istu siis vahet pole. Kui just mingit kandilist arvutigraafikat ei vaata, aga seal pole ka enam piksli kui sellise nägemine vaid heleduse erinevused. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Suurim sobiv diagonaal fhd puhul on 25" iga vaatamiskauguse meetri kohta ja uhd-l juba 50". Nii et kes ninapidi telekas ei istu siis vahet pole. Kui just mingit kandilist arvutigraafikat ei vaata, aga seal pole ka enam piksli kui sellise nägemine vaid heleduse erinevused.
Kui televisioon tuleb Teliast, siis on selle LG eeliseks Telia äpi olemasolu. Kui vaataja mingi eriline friik ei ole, siis võiks ju LG päris mõistlik valik olla. WebOS ka päris mugav asi. _________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Tõsi ta on, suhtlesin kah Teliaga sellel teemal. Pilti näitas umbes paar sekundit ka ilma inteno ruuterita, siis natuke laadimis ikooni ja pilt, mis käskis poodi uue ruuteri järgi minna, ainutl 79.99.-
Öeldi, et mingit tehnilist põhjust ei olegi, see mulle parema teenuse tagamiseks
Tõsi ta on, suhtlesin kah Teliaga sellel teemal. Pilti näitas umbes paar sekundit ka ilma inteno ruuterita, siis natuke laadimis ikooni ja pilt, mis käskis poodi uue ruuteri järgi minna, ainutl 79.99.-
Öeldi, et mingit tehnilist põhjust ei olegi, see mulle parema teenuse tagamiseks
Selle ahistamisjuhtumi lahendamisest võiks saada mõnele juura eriala tudengile kursusetöö Kui heade argumentidega kohtusse minna...
DG301 ruuter on elioni poest üldse maha võetud, nääd siis LG telia pilti ei näitagi enam https://pood.elion.ee/teenuste-seadmed-ruuterid _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Miks LG äpp ei tööta 4G kodulahendusega, mingi kindel põhjus?
LG äpp on TeliaTV teenuste tarbimiseks, 4G võrgus toimib minuTV.
Striimid ja pildikvaliteet erinev, TeliaTV jookseb eraldi vlanides ja oleks 4G võrgule liiga koormav. Telia TV on multicast ehk üks etv striim jookseb kõikidele klientidele, 4G võrgus seda rakendada ei saaks.
Äppi ei saa ka multifunktsionaalseks teha mõlema sisu jaoks. Võimalik, et kunagi tuleb ehk minutv äpp mõnele telerile, näiteks android teleritesse saab käsitsi peale panna androidi minutv äpi kuid selle kasutamine pole just kõige mugavam.
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Telia võiks panna iseteenindusse mingi nupukese, mille abil klient saaks ise blokeeringud eeemaldada, nõustudes eelnevalt tingimustega. Oleks hundid söönud ja lambad terved.
Lugedes välismaiseid telerifoorumeid on küll selline mulje jäänud, et teatud aja vältel teleri poodi tagastamine pole mingisugune probleem isegi siis kui otsest defekti pole. Piisab sellest kui ostja pole rahul konkreetse mudeli pildikvaliteediga. Meil ei võeta telerit tagasi ega vahetata välja isegi siis kui on ilmne defekt... _________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
No hea, et asi lahendatud sai, aga ma ausalt öeldes ei saanud aru, kas otegemist oli led või OLED telekaga, vahe on tegelikult suht suur.
tsitaat:
Nii pood kui tootjafirma esindaja ei nõustunud, et tegemist on defektiga vaid nimetasid seda „OLED-teleri eripäraks".
tsitaat:
Peagi sai teleriomanik Photopointilt vastuse, et ekraani servas olev lainetus ei ole remonditav ning et tegemist on LED-ekraanide eripäraga
Aga üldiselt kallima telka puhul tasuks kodukindlustust omada, kui põik piixu saadavad, siis viimane võimalus on, et kodus telekas kukkus vastu maad või kärbes tegi ekraani katki _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas mõni e-poodidest kui neilt teler osta vana teleri utiliseerimiseks tagasi ka võtavad. Tavapoed seda teevad, vähemalt muu tehnika osas seda kogetud (pliit, pesumasin). Kodutehnika.ee sai küll vana pesumasin kulleriga kaasa antud (kuigi need ei teadnud asjast muhvigi), sest see firma pakub võimalust vana asi neile saata ja ostes uut sai vastavasse kohta märge tehtud.On kellelgi kogemusi telerite osas.
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .
Telia serverite ärapetmiseks samale liinile Intenot ikka oled "näitanud"?
-parun-, see ärapetmine on lühiajaline, kuniks mingi kontroll seda petekat ei blokeeri uuesti. Hakkadki siis kahe ruuteri vahel juhtmeid alatasa ümber tõstma?
Vöin muidugi ka eksida. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kuidas tõlgendaks juura tundeng olukorda kus lg äpp töötab vaid inteno ruuteriga ja Telia ei teavita sellest klienti igas kanalis.
Jah tv striim töötaks ka suvalise ruuteriga aga TeliaTV teenus on tervik mille eest klient maksab, seega tuleb thomsonitest hiljem loodud äpp lubada ka vaid samaaegselt arendatud ruuterile.
LG äpp töötab kõigi ruuteritega mida telia on sellest ajast välja lasknud ehk DG301 ja ka DG200 ning tulevane DG400
Minul igatahes töötab lg app ja tplink 1043 openwrtga nii kanalid kui filmiriiul ja järelvaatamine .
Telia serverite ärapetmiseks samale liinile Intenot ikka oled "näitanud"?
Võibolla on siis blokeering juba vaikselt maha võetud ja me haugume siin ilmaasjata _________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
-parun-, alles nädalajagu päevi siin keegi kurtis, et tal LG teleris äpp ei tööta. TG784 oli tal ka ruuteriks. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Nõustu tingimustega kui ostad lg ja paigalda inteno, simpel as that. Telia võib midaiganes teha aga ei ole ei üks ega teine kliendile parim.
inteno on 109€ või 3€/kuus.
erinevalt thomsoni karbist, mida jagati tähtajalise lepinguga "tasuta" näiteks. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Võibolla on siis blokeering juba vaikselt maha võetud ja me haugume siin ilmaasjata
Kaua jutustate, siis keeratakse kontroll ülepäevaseks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Indrek, kas on teada millal inteno 400 (5 GHz AC wifi) rentima hakatakse? Hirmsasti tahaks selle loodusõnnetuse dg301 poodi tagasi viia. _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Indrek, kas on teada millal inteno 400 (5 GHz AC wifi) rentima hakatakse?
Hoiaks jumal et seda kunagi ei juhtu, siis pole kortermajas enam üldse võimalik wifit tarbida... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Alustuseks kassist šašlõkk, siis vaata samsa ja LG tippe- Samsa puhul paraku enam sirget versiooni ei saa(vist mingi seeria veel oli äkki)....mis minu puhul välistab automaatselt selle firma. sony ja philips must maa, lg järelikult
ikka 4k jah _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tanel, Tänud. Aga ühe toreda kaaskodaniku abil tuleb seal hinnast kenasti alla.
Aga jah. Eks loomulikult vaatan üle ennem mujalt ka. _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kass ajas. Naine magas juba see kell. Mul üks täitsa lollakas. _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill.
Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill.
Paljudel teleritel on vist see kinnitamise nõue aga kes see ikka tahab selliselt auke seina või kapi külge teha. Nagu Ikea kappidegagi, kukuvad ümber, kuigi seinakinnituse nõue on olemas.
Enda teleril on samuti kinnitamise nurgad olemas, aga ta mul seinaraami peal niikuinii. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Ümber ajas vist hoopis laps. Ja veel mitte minu oma.
Aga uue jah lasen laua külge julmalt kinni.
Tahaks proovida seda kurvilist uueks. Kuidas siin muljed on? _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.