|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
29.06.2016 09:34:08
|
|
|
Mul ka kohal nädalaga - alguses lubati 04.07. Seega kiire tulemine. Saab OPO edasi pärandada
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.06.2016 09:52:51
|
|
|
Veab Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.
On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JDF
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2003
|
29.06.2016 18:23:32
|
|
|
Mina sain täna kätte, tellisin 21.06 öösel. Kirjutasid küll, et tuleb 11.07 aga päris kiirelt tegutsesid. Teele pidid ka panema alles 28.06
Esmamulje on väga hea, igatahes nexus 5'est on peajagu üle... Esimeset korda kui käima panin enda sim'ga siis ei saanud helistada, vajas restarti.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hos7age
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2005
|
29.06.2016 19:23:02
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Veab Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.
On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise? |
Mul on igatahes tehasest pandud kaitseklaas peal.
2 päeva kasutanud , seni väga rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üpris ideaalilähedaselt, väga kiiresti n shit, S5 plusi omast kõvasti üle.
Käes üpris mugav, laeb ülikiiresti. Nüüd tuleb ainult omajagu juhtmeid ümber vahetada, autos , suvilas jne, usb c peale.
Aku oli hommikul 81% , päeval omajagu kasutanud, helistanud, kõik viled on sees olnud. Praegu 36%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.06.2016 21:44:48
|
|
|
Hos7age, USB-C liidesega seadmete kasutajatel ilmselt enamusel selline adapter rahakoti vahel, et kui peaks olemavajadus kusagil laadida.
Spoiler 
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.06.2016 22:26:46
|
|
|
| Hos7age kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
Veab Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.
On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise? |
Mul on igatahes tehasest pandud kaitseklaas peal.
2 päeva kasutanud , seni väga rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üpris ideaalilähedaselt, väga kiiresti n shit, S5 plusi omast kõvasti üle.
Käes üpris mugav, laeb ülikiiresti. Nüüd tuleb ainult omajagu juhtmeid ümber vahetada, autos , suvilas jne, usb c peale.
Aku oli hommikul 81% , päeval omajagu kasutanud, helistanud, kõik viled on sees olnud. Praegu 36%. |
Kile või "klaas" ?
No siis pole ju hullu aku osas, natuke need aku jutud hirmutanud. Kui õhtul juhtme järgi peab viskama, siis minu jaoks suht savi. Praegune sony ka tavaliselt magama minnes ~50%, aga ikkagi panen juhtme järgi.
Kuidas kellelegi kohale tuli? Mul näitab, et kell 22:13 Leedust, Vilniusest edasi teele, eeldan, et läheb Riiga? Kas on mingit lootust, et reedeks kätte saan?
Poolast Leetu jõudis päevaga igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
29.06.2016 22:56:56
|
|
|
| Vilniusest järgmine peatus on Tallinn.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.06.2016 08:42:02
|
|
|
mikk36, võib vabalt ka Stockholm või Kopenhagen olla. Päris tõsiselt, vaadates viimase DHL paki teekonda. Kaks korda käis skandinaavia ja poola vahet.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.06.2016 09:27:16
|
|
|
| Mul vist vedas siis, igatahes täna hommikul oli juba Tallinnas. Äkki suudavad täna isegi kätte toimetada mulle selle.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hos7age
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2005
|
30.06.2016 09:36:15
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Mul vist vedas siis, igatahes täna hommikul oli juba Tallinnas. Äkki suudavad täna isegi kätte toimetada mulle selle. |
Kui kogemata soome ei saadeta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
30.06.2016 10:23:21
|
|
|
24 tellisin, võtsin priority shippingu, 28 oli kohal (lubati 4.). Super telefon, soovitan igati, siiani polegi veel midagi leidnud,mis viga oleks.
edit: Tellisin 1 telefoni veel ja Carbon tagakaane, eks kommenteerin selle kvaliteedi kohta kui kohal.
viimati muutis PAUKA 30.06.2016 14:50:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
30.06.2016 12:03:50
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Hos7age, USB-C liidesega seadmete kasutajatel ilmselt enamusel selline adapter rahakoti vahel, et kui peaks olemavajadus kusagil laadida.
Spoiler 
|
sai endalegi Alist väike pinu neid tellitud:) Terveid juhtmeid ei viitsi küll välja vahetama hakata...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.06.2016 18:27:57
|
|
|
DHList helistati, saan ikka täna õhtul juba kätte, eks siis annan omapoolset tagasisidet ka. Saab huvitav olema, sest olen ainult Sony toodangut kasutanud.
EDIT:
Pill käes, tundub väga asjalik. Kuidas ma oma kontaktid vanast kätte saan?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.06.2016 22:35:40
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
DHList helistati, saan ikka täna õhtul juba kätte, eks siis annan omapoolset tagasisidet ka. Saab huvitav olema, sest olen ainult Sony toodangut kasutanud.
EDIT:
Pill käes, tundub väga asjalik. Kuidas ma oma kontaktid vanast kätte saan? |
Enda elu tegin androidi kasutama asudes lihtsaks - kõik kontaktid google contacts alla salvestada, siis jooksevad igasse masinasse kaasa kus google kontoga sisse logid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.06.2016 23:12:49
|
|
|
Ei saa mina neid kontakte sinna gmaili. Tegin oldschooli, kopeerisin simile ja edasi uude telefoni
Natuke libe mu jaoks ikka, jään oma silikon kesta ootama, hakkab äkki paremini käes püsima.
Ja kas uuel oneplusil pole seda süsteemi, et ekraan kellaaega pidevalt kuvab? Sõbra s7 täheldasin sellist lisa.
Aku poole pealt... kell 17:30 sain kätte, aku oli ~30% ja praegu on 3%, enamus ajast olen nokkinud ikka.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.07.2016 19:43:04
|
|
|
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
03.07.2016 21:16:09
|
|
|
| Ak_47 kirjutas: |
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad. |
Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.07.2016 22:16:14
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Ak_47 kirjutas: |
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad. |
Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada. |
Aku pidamine on vist ainuke asi mida kurdetakse veebis ja ka siin teemas on läbi käinud.
Samas - sama või vähema raha eest paremat jõudlust vast ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
03.07.2016 22:29:15
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Ak_47 kirjutas: |
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad. |
Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada. |
Aku pidamine on vist ainuke asi mida kurdetakse veebis ja ka siin teemas on läbi käinud.
Samas - sama või vähema raha eest paremat jõudlust vast ei leia. |
Selle jõudlusega pole midagi peale hakata, kui telefon sureb kergemaid asju tehes juba kiirelt ära Aku suuruse vähendamise otsusest ma ise aru ei saa, muutsid telefoni õhemaks (tõsi, see on hea) aga see-eest on nüüd nagu mingi libesti. Paksem (kuni 9-10mm) + kumer tagukaan Sandstone materjalist oleks olnud väga hää.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
04.07.2016 00:43:50
|
|
|
| Aku kestab kauem kui eelmise telefoniga, nii et ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.07.2016 06:47:12
|
|
|
| Ma ei sa sellest aku teemast aru, mul peab väga ilusti. Õhtuks 25-30% järgi ikka. Nädalavahetusel sai Waze kasutatud, pildistatud ja niisama ka nokitud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
04.07.2016 09:59:09
|
|
|
| Samuti võin öelda, et akuga probleeme ei ole. Telefon üldjoones on super ja mingit probleemi pole senini täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XxSSxX
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2013
|
04.07.2016 12:12:39
|
|
|
Kaasas olev seinaadapter on ikka Eestisse sobiv?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.07.2016 12:26:49
|
|
|
| Jah. See ikkagi EU mudel.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hos7age
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2005
|
04.07.2016 16:16:26
|
|
|
Kuna unustasin laadija maale siin nädalavahetusel siis aku kohapealt niipalju:
Jõudes arusaamale, et laadija on maal panin igaks juhuks battery saveri peale. Akut oli tol hetkel 83% ja kell oli kolm laupäeva päeval. Kasutasin õhtul telefoni helistamiseks nii kogusena ca 40minutit kõnelemist ja ka sai teha pilte, käia internetis.
Pühapäeval käisin Riias, telefoni laadinud ei olnud. Andmeside oli enamasti sees, lõiguti sai Waze kasutatud. Edasine kasutus oli ka pigem tavaline, helistamist väga palju ei olnud, aga olude sunnil sai igavusest erinevaid äppe kastuatud küll. Igaks juhuks ostsin ühe usb c juhtmejupi Alfast(suure otsimise peale leidsin),et tagasiteel saaks ka waze kasutada.Kell oli kaheksa õhtul ja akut oli siis veel järgi ca 18%. Vb tundus aga battery saveri peal on sõrmejäljelugeja kõvasti kehvem kui tavaseisundis. Muus osas midagi erilist ei märganud, toimis küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
04.07.2016 19:47:49
|
|
|
| Karbon tagakaas on igatahes sweet as f¤ck, tõeliselt mõnus materjal käes.
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.07.2016 20:26:31
|
|
|
Kui nüüd keegi tellima hakkab, siis võtke ühendust, ma sooviks ka ühte kaitsekaant sealt saada
Ja millist auto hoidikut keegi kasutab/soovitab?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
04.07.2016 22:48:14
|
|
|
Sain ka siis hommikul kätte. Tellisin 27. kohal oli juba 1. aga siis olin ise linnast ära.
Esimesed emotsioonid väga positiivsed. Aku oli 53% kui kätte sain, laadis u 20min 100% peale. Lõunast saati näppinud ning hetkel 60%. Sõrmejälje lugeja uskumatult kiire.
Tellitud sai kohe Otterboxiga ja musta flip kaanega.
Ekraan väga mõnus. Minu käe jaoks pole ka telefon väga hullult suur. Igatahes siit pool suur sellele masinale.
[edit]
Kes uuendust soovib, aga oodata ei viitsi: https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/4r7jvs/psa_for_those_who_want_oos_320_right_now/
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
05.07.2016 10:33:48
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
sRGB  |
Eile õhtul OP3 "default" seadelt sRGB'le üle minnes oli küll harjumatu, aga täna hommikul tundub ikka pilt loogilisem.
Neti avarustest lugedes, et osadel jookseb seistes aku tühjaks. Endal siis peale 9h uinakut oli akut kulunud täpselt 1%.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2ckinside
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
05.07.2016 17:41:17
|
|
|
| Kust osta kiirlaadja autosse? Oneplusi ends lehel pikemat aega out of stock ja hind ka mu arust kallis. On ka mingeid alternatiive?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
05.07.2016 18:10:47
|
|
|
| h2ckinside kirjutas: |
| Kust osta kiirlaadja autosse? Oneplusi ends lehel pikemat aega out of stock ja hind ka mu arust kallis. On ka mingeid alternatiive? |
Uuri Oppo VOOC laadijaid.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antonio1
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2004
|
06.07.2016 12:07:43
|
|
|
| Tellisin samuti. Sain kätte. Kuna soov see ettevõttele võtta tekkis küsimus, kuidas neilt arve saab? Karbis polnud, nende saidil sisse logides samuti ei leidnud peale tellimuse midagi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
06.07.2016 13:29:12
|
|
|
| antonio1 kirjutas: |
| Tellisin samuti. Sain kätte. Kuna soov see ettevõttele võtta tekkis küsimus, kuidas neilt arve saab? Karbis polnud, nende saidil sisse logides samuti ei leidnud peale tellimuse midagi. |
Minul on tellimuse lehel "Print Receipt" link täiesti olemas Subtotal / Shipping / Grand total rea all.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
07.07.2016 16:20:40
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Kui nüüd keegi tellima hakkab, siis võtke ühendust, ma sooviks ka ühte kaitsekaant sealt saada
Ja millist auto hoidikut keegi kasutab/soovitab? |
Sama siin - ühineks tellijaga väikse kompi eest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
07.07.2016 17:27:23
|
|
|
Ehk leiab keegi aega vastata mu küsimustele: Oleks plaan täna/homme ära tellida
Kust EU -versiooni tellida siis saab? Kas ikka lehelt https://oneplus.net/ee/3 ?
Levi korras ja 4G töötab ilusti ?
Kuidas hiljem garantiiliselt hakkab olema ?
viimati muutis owndyaa 07.07.2016 18:03:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
07.07.2016 17:46:46
|
|
|
| Kas ressurssi nõudval kasutamisel - a'la ulme graafikaga mängud nt., gps-äpid või FHD video vaatamine/striimimine ajavad tagakaane/ekraani kuumaks ka?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
07.07.2016 17:50:28
|
|
|
On need kaaned reaalselt enda raha väärt ka?
Kuidas nüüd pikemalt kasutajatel akuga lood on? Kahju, et veel Geenius.ee pole enda review'd ära avaldanud
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
07.07.2016 19:20:16
|
|
|
| owndyaa kirjutas: |
Ehk leiab keegi aega vastata mu küsimustele: Oleks plaan täna/homme ära tellida
Kust EU -versiooni tellida siis saab? Kas ikka lehelt https://oneplus.net/ee/3 ?
Levi korras ja 4G töötab ilusti ?
Kuidas hiljem garantiiliselt hakkab olema ? |
Ametlikult lehelt ikka jah, sama link mis lisasid.
Leviga probleeme pole täheldanud, 4G toimib igalpool sama edukalt nagu eelmise sonyga.
Garantiiga küll kokku pole puutunud, kuid kodulehel on mingi koht, kuhu saad avalduse teha. Ilmselt see protsess ikka veidi keerulisem ja pikemaajalisem kui muude föönidega mida siinsed kauplused müüvad ja mttc garantiid teostab.
Mina olen jätkuvalt väga rahul, alguses olin ka veidi kahtlev, peale nädalast kasutamist küll mingeid etteheiteid pole.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
07.07.2016 22:41:46
|
|
|
Sai tellitud. Eks siis näis
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
07.07.2016 22:44:32
|
|
|
Absoluutsdlt pole aru saada, et kuumeneks.
Ise tellisin Otterbox kaaned ja siis flipcase. Praegu selle otterboxiga kasutanud. Mugav ja annab turvalise tunde. Flipcase näeb lihtsalt soliidne välja ja ootab vastavat üritust.
Kiidaks veel kord laadimiskiirust. Lihtsalt ulme! Hommikul 19% ja pärast hommikusöögi lõpetamist 96%.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
10.07.2016 16:37:37
|
|
|
Kas see telefon suudab suhelda usb vahendusel auto helisüsteemiga? ST, et saan maha mängida muusikat läbi auto raadio ja suhtleb roolil olevate nuppudega? Või on see ainult iphone pärusmaa?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shenris
HV kasutaja
liitunud: 03.09.2013
|
10.07.2016 17:41:31
|
|
|
Võiks siis vähemalt autot mainida. Rohkem on kinni auto tarkvaras, kas androidi telefonid töötavad ka peale apple.
Bluetoothiga enamasti pole probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
10.07.2016 18:10:23
|
|
|
2011 Honda CRV, eraldi usb raadio ühenduseks kindalaeka juures originaalis.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
11.07.2016 18:02:50
|
|
|
Kuidas käes istub naked ja koos mingi tehasekattega? Plehku ei pane?
Keegi pool tolli väiksema seadme pealt ka OP3 peale liikunud?
OP2-st käepärasem?
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
11.07.2016 18:42:17
|
|
|
Lõpuks ülevaade, kus räägitakse nigelast akust ka. Ikka päris jube kuidas nad akuga just mööda panid - eelnevad aastad nagu otsest probleemi sellega ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|