Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 09:34:08 vasta tsitaadiga

Mul ka kohal nädalaga - alguses lubati 04.07. Seega kiire tulemine. Saab OPO edasi pärandada icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 09:52:51 vasta tsitaadiga

Veab icon_smile.gif Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.

On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JDF
HV vaatleja
JDF

liitunud: 15.01.2003




sõnum 29.06.2016 18:23:32 vasta tsitaadiga

Mina sain täna kätte, tellisin 21.06 öösel. Kirjutasid küll, et tuleb 11.07 aga päris kiirelt tegutsesid. Teele pidid ka panema alles 28.06 thumbs_up.gif
Esmamulje on väga hea, igatahes nexus 5'est on peajagu üle... Esimeset korda kui käima panin enda sim'ga siis ei saanud helistada, vajas restarti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hos7age
HV vaatleja
Hos7age

liitunud: 27.11.2005




sõnum 29.06.2016 19:23:02 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Veab icon_smile.gif Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.

On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise?


Mul on igatahes tehasest pandud kaitseklaas peal.

2 päeva kasutanud , seni väga rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üpris ideaalilähedaselt, väga kiiresti n shit, S5 plusi omast kõvasti üle.
Käes üpris mugav, laeb ülikiiresti. Nüüd tuleb ainult omajagu juhtmeid ümber vahetada, autos , suvilas jne, usb c peale.
Aku oli hommikul 81% , päeval omajagu kasutanud, helistanud, kõik viled on sees olnud. Praegu 36%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2016 21:44:48 vasta tsitaadiga

Hos7age, USB-C liidesega seadmete kasutajatel ilmselt enamusel selline adapter rahakoti vahel, et kui peaks olemavajadus kusagil laadida.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 22:26:46 vasta tsitaadiga

Hos7age kirjutas:
Fuz kirjutas:
Veab icon_smile.gif Minu oma pandi ka eile DHLi, täna hommikul kl 8:30 on Poolast Varssavist välja saadetud, niiet ehk jõuab ka selle nädala sees kohale.

On keegi juba mingi panzer kaitseklaasi ka peale pannud? Kui jah, siis millise?


Mul on igatahes tehasest pandud kaitseklaas peal.

2 päeva kasutanud , seni väga rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üpris ideaalilähedaselt, väga kiiresti n shit, S5 plusi omast kõvasti üle.
Käes üpris mugav, laeb ülikiiresti. Nüüd tuleb ainult omajagu juhtmeid ümber vahetada, autos , suvilas jne, usb c peale.
Aku oli hommikul 81% , päeval omajagu kasutanud, helistanud, kõik viled on sees olnud. Praegu 36%.

Kile või "klaas" ?
No siis pole ju hullu aku osas, natuke need aku jutud hirmutanud. Kui õhtul juhtme järgi peab viskama, siis minu jaoks suht savi. Praegune sony ka tavaliselt magama minnes ~50%, aga ikkagi panen juhtme järgi.

Kuidas kellelegi kohale tuli? Mul näitab, et kell 22:13 Leedust, Vilniusest edasi teele, eeldan, et läheb Riiga? Kas on mingit lootust, et reedeks kätte saan? icon_biggrin.gif
Poolast Leetu jõudis päevaga igatahes.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.06.2016 22:56:56 vasta tsitaadiga

Vilniusest järgmine peatus on Tallinn.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.06.2016 08:42:02 vasta tsitaadiga

mikk36, võib vabalt ka Stockholm või Kopenhagen olla. Päris tõsiselt, vaadates viimase DHL paki teekonda. Kaks korda käis skandinaavia ja poola vahet. icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 09:27:16 vasta tsitaadiga

Mul vist vedas siis, igatahes täna hommikul oli juba Tallinnas. Äkki suudavad täna isegi kätte toimetada mulle selle.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hos7age
HV vaatleja
Hos7age

liitunud: 27.11.2005




sõnum 30.06.2016 09:36:15 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Mul vist vedas siis, igatahes täna hommikul oli juba Tallinnas. Äkki suudavad täna isegi kätte toimetada mulle selle.


Kui kogemata soome ei saadeta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 10:23:21 vasta tsitaadiga

24 tellisin, võtsin priority shippingu, 28 oli kohal (lubati 4.). Super telefon, soovitan igati, siiani polegi veel midagi leidnud,mis viga oleks.

edit: Tellisin 1 telefoni veel ja Carbon tagakaane, eks kommenteerin selle kvaliteedi kohta kui kohal.


viimati muutis PAUKA 30.06.2016 14:50:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 12:03:50 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hos7age, USB-C liidesega seadmete kasutajatel ilmselt enamusel selline adapter rahakoti vahel, et kui peaks olemavajadus kusagil laadida.
Spoiler Spoiler Spoiler


sai endalegi Alist väike pinu neid tellitud:) Terveid juhtmeid ei viitsi küll välja vahetama hakata...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 18:27:57 vasta tsitaadiga

DHList helistati, saan ikka täna õhtul juba kätte, eks siis annan omapoolset tagasisidet ka. Saab huvitav olema, sest olen ainult Sony toodangut kasutanud.

EDIT:
Pill käes, tundub väga asjalik. Kuidas ma oma kontaktid vanast kätte saan?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 21:11:04 vasta tsitaadiga

Peale softiuuendust üks täpsema ekraaniga telefone. Magic!

http://www.anandtech.com/show/10445/revisiting-the-oneplus-3/2
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 22:35:40 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
DHList helistati, saan ikka täna õhtul juba kätte, eks siis annan omapoolset tagasisidet ka. Saab huvitav olema, sest olen ainult Sony toodangut kasutanud.

EDIT:
Pill käes, tundub väga asjalik. Kuidas ma oma kontaktid vanast kätte saan?


Enda elu tegin androidi kasutama asudes lihtsaks - kõik kontaktid google contacts alla salvestada, siis jooksevad igasse masinasse kaasa kus google kontoga sisse logid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 23:12:49 vasta tsitaadiga

Ei saa mina neid kontakte sinna gmaili. Tegin oldschooli, kopeerisin simile ja edasi uude telefoni icon_biggrin.gif
Natuke libe mu jaoks ikka, jään oma silikon kesta ootama, hakkab äkki paremini käes püsima.

Ja kas uuel oneplusil pole seda süsteemi, et ekraan kellaaega pidevalt kuvab? Sõbra s7 täheldasin sellist lisa.

Aku poole pealt... kell 17:30 sain kätte, aku oli ~30% ja praegu on 3%, enamus ajast olen nokkinud ikka.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 19:43:04 vasta tsitaadiga

Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 21:16:09 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad.

Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 22:16:14 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Ak_47 kirjutas:
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad.

Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada.


Aku pidamine on vist ainuke asi mida kurdetakse veebis ja ka siin teemas on läbi käinud.
Samas - sama või vähema raha eest paremat jõudlust vast ei leia.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 03.07.2016 22:29:15 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Fuz kirjutas:
Ak_47 kirjutas:
Kuidas antud telefoni hinda arvustaksite. Kas 399€ selle toote eest on liiast teie meelest või õigustatud?
Huvitavad ka igapäevases kasutamises tekkivad puudujäägid, miinused - küsin seda, sest endal on varsti aeg telefoni vahetuseks ja hetkel uurin/kuulan maad.

Mina olen nüüd 3 päeva kasutanud ja julgen küll soovitada. 399€ eest on asja küll ja rohkemgi veel, kindlasti parim valik selle summa eest.
Sõbra samsung s7 saab ka aegajalt nokitud, mulle isiklikult meeldib oneplus rohkem, korralik tugev metallkorpus, mulle see klaasi teema ei istu. Foto kvaliteet on minu silma järgi sama nagu samsungil. Oneplusil puudub igasugune pudi-padi, suht puhas android, tänu sellele liigub väga nobedalt ja sujuvalt ja noo see sõrmejäljelugeja on ikka super, sellist reaktsiooni pole ühelgi teisel telefonil näinud, hetkega on telefon lahti.
Hetkel pole suutnud ühtegi miinust täheldada.


Aku pidamine on vist ainuke asi mida kurdetakse veebis ja ka siin teemas on läbi käinud.
Samas - sama või vähema raha eest paremat jõudlust vast ei leia.


Selle jõudlusega pole midagi peale hakata, kui telefon sureb kergemaid asju tehes juba kiirelt ära icon_biggrin.gif Aku suuruse vähendamise otsusest ma ise aru ei saa, muutsid telefoni õhemaks (tõsi, see on hea) aga see-eest on nüüd nagu mingi libesti. Paksem (kuni 9-10mm) + kumer tagukaan Sandstone materjalist oleks olnud väga hää.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 04.07.2016 00:43:50 vasta tsitaadiga

Aku kestab kauem kui eelmise telefoniga, nii et ei kurda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 06:47:12 vasta tsitaadiga

Ma ei sa sellest aku teemast aru, mul peab väga ilusti. Õhtuks 25-30% järgi ikka. Nädalavahetusel sai Waze kasutatud, pildistatud ja niisama ka nokitud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 04.07.2016 09:37:51 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel huvi kaante või kaitseklaaside vastu Amazonist?
Ise kavatsen õhtul sellise https://www.amazon.co.uk/Protector-MYRIANN-Hardness-Tempered-Lifetime/dp/B01H4S8G06/ref=sr_1_7?s=telephone&ie=UTF8&qid=1467613930&sr=1-7&keywords=oneplus+3 tellida, ja kes Tartus elab, saab kampa, et postikulu jagada icon_wink.gif Kirjutage PM'i
Originaal klaas oli telefoni tellides otsas.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 09:59:09 vasta tsitaadiga

Samuti võin öelda, et akuga probleeme ei ole. Telefon üldjoones on super ja mingit probleemi pole senini täheldanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XxSSxX
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 12:12:39 vasta tsitaadiga

Kaasas olev seinaadapter on ikka Eestisse sobiv? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 12:26:49 vasta tsitaadiga

Jah. See ikkagi EU mudel.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hos7age
HV vaatleja
Hos7age

liitunud: 27.11.2005




sõnum 04.07.2016 16:16:26 vasta tsitaadiga

Kuna unustasin laadija maale siin nädalavahetusel siis aku kohapealt niipalju:
Jõudes arusaamale, et laadija on maal panin igaks juhuks battery saveri peale. Akut oli tol hetkel 83% ja kell oli kolm laupäeva päeval. Kasutasin õhtul telefoni helistamiseks nii kogusena ca 40minutit kõnelemist ja ka sai teha pilte, käia internetis.
Pühapäeval käisin Riias, telefoni laadinud ei olnud. Andmeside oli enamasti sees, lõiguti sai Waze kasutatud. Edasine kasutus oli ka pigem tavaline, helistamist väga palju ei olnud, aga olude sunnil sai igavusest erinevaid äppe kastuatud küll. Igaks juhuks ostsin ühe usb c juhtmejupi Alfast(suure otsimise peale leidsin),et tagasiteel saaks ka waze kasutada.Kell oli kaheksa õhtul ja akut oli siis veel järgi ca 18%. Vb tundus aga battery saveri peal on sõrmejäljelugeja kõvasti kehvem kui tavaseisundis. Muus osas midagi erilist ei märganud, toimis küll icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 16:49:38 vasta tsitaadiga

Uuendus tulemas https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-3-2-0-ota-update-will-start-soon-on-oneplus-3.453875/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 19:47:49 vasta tsitaadiga

Karbon tagakaas on igatahes sweet as f¤ck, tõeliselt mõnus materjal käes.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 20:26:31 vasta tsitaadiga

Kui nüüd keegi tellima hakkab, siis võtke ühendust, ma sooviks ka ühte kaitsekaant sealt saada icon_smile.gif

Ja millist auto hoidikut keegi kasutab/soovitab?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 04.07.2016 22:48:14 vasta tsitaadiga

Sain ka siis hommikul kätte. Tellisin 27. kohal oli juba 1. aga siis olin ise linnast ära.

Esimesed emotsioonid väga positiivsed. Aku oli 53% kui kätte sain, laadis u 20min 100% peale. Lõunast saati näppinud ning hetkel 60%. Sõrmejälje lugeja uskumatult kiire.

Tellitud sai kohe Otterboxiga ja musta flip kaanega.

Ekraan väga mõnus. Minu käe jaoks pole ka telefon väga hullult suur. Igatahes siit pool suur thumbs_up.gif sellele masinale.

[edit]
Kes uuendust soovib, aga oodata ei viitsi: https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/4r7jvs/psa_for_those_who_want_oos_320_right_now/

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 05.07.2016 10:13:39 vasta tsitaadiga

sRGB thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 05.07.2016 10:33:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sRGB thumbs_up.gif


Eile õhtul OP3 "default" seadelt sRGB'le üle minnes oli küll harjumatu, aga täna hommikul tundub ikka pilt loogilisem.

Neti avarustest lugedes, et osadel jookseb seistes aku tühjaks. Endal siis peale 9h uinakut oli akut kulunud täpselt 1%.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2ckinside
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 17:41:17 vasta tsitaadiga

Kust osta kiirlaadja autosse? Oneplusi ends lehel pikemat aega out of stock ja hind ka mu arust kallis. On ka mingeid alternatiive?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2016 18:10:47 vasta tsitaadiga

h2ckinside kirjutas:
Kust osta kiirlaadja autosse? Oneplusi ends lehel pikemat aega out of stock ja hind ka mu arust kallis. On ka mingeid alternatiive?

Uuri Oppo VOOC laadijaid.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antonio1
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2004




sõnum 06.07.2016 12:07:43 vasta tsitaadiga

Tellisin samuti. Sain kätte. Kuna soov see ettevõttele võtta tekkis küsimus, kuidas neilt arve saab? Karbis polnud, nende saidil sisse logides samuti ei leidnud peale tellimuse midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.07.2016 13:29:12 vasta tsitaadiga

antonio1 kirjutas:
Tellisin samuti. Sain kätte. Kuna soov see ettevõttele võtta tekkis küsimus, kuidas neilt arve saab? Karbis polnud, nende saidil sisse logides samuti ei leidnud peale tellimuse midagi.

Minul on tellimuse lehel "Print Receipt" link täiesti olemas Subtotal / Shipping / Grand total rea all.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 16:20:40 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Kui nüüd keegi tellima hakkab, siis võtke ühendust, ma sooviks ka ühte kaitsekaant sealt saada icon_smile.gif


Ja millist auto hoidikut keegi kasutab/soovitab?


Sama siin - ühineks tellijaga väikse kompi eest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 17:27:23 vasta tsitaadiga

Ehk leiab keegi aega vastata mu küsimustele: Oleks plaan täna/homme ära tellida

Kust EU -versiooni tellida siis saab? Kas ikka lehelt https://oneplus.net/ee/3 ?
Levi korras ja 4G töötab ilusti ?
Kuidas hiljem garantiiliselt hakkab olema ?


viimati muutis owndyaa 07.07.2016 18:03:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 17:46:46 vasta tsitaadiga

Kas ressurssi nõudval kasutamisel - a'la ulme graafikaga mängud nt., gps-äpid või FHD video vaatamine/striimimine ajavad tagakaane/ekraani kuumaks ka?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 07.07.2016 17:50:28 vasta tsitaadiga

On need kaaned reaalselt enda raha väärt ka?

Kuidas nüüd pikemalt kasutajatel akuga lood on? Kahju, et veel Geenius.ee pole enda review'd ära avaldanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 19:20:16 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Ehk leiab keegi aega vastata mu küsimustele: Oleks plaan täna/homme ära tellida

Kust EU -versiooni tellida siis saab? Kas ikka lehelt https://oneplus.net/ee/3 ?
Levi korras ja 4G töötab ilusti ?
Kuidas hiljem garantiiliselt hakkab olema ?

Ametlikult lehelt ikka jah, sama link mis lisasid.
Leviga probleeme pole täheldanud, 4G toimib igalpool sama edukalt nagu eelmise sonyga.
Garantiiga küll kokku pole puutunud, kuid kodulehel on mingi koht, kuhu saad avalduse teha. Ilmselt see protsess ikka veidi keerulisem ja pikemaajalisem kui muude föönidega mida siinsed kauplused müüvad ja mttc garantiid teostab.

Mina olen jätkuvalt väga rahul, alguses olin ka veidi kahtlev, peale nädalast kasutamist küll mingeid etteheiteid pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 22:41:46 vasta tsitaadiga

Sai tellitud. Eks siis näis icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 07.07.2016 22:44:32 vasta tsitaadiga

Absoluutsdlt pole aru saada, et kuumeneks.

Ise tellisin Otterbox kaaned ja siis flipcase. Praegu selle otterboxiga kasutanud. Mugav ja annab turvalise tunde. Flipcase näeb lihtsalt soliidne välja ja ootab vastavat üritust.

Kiidaks veel kord laadimiskiirust. Lihtsalt ulme! Hommikul 19% ja pärast hommikusöögi lõpetamist 96%.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 16:37:37 vasta tsitaadiga

Kas see telefon suudab suhelda usb vahendusel auto helisüsteemiga? ST, et saan maha mängida muusikat läbi auto raadio ja suhtleb roolil olevate nuppudega? Või on see ainult iphone pärusmaa?
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shenris
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 10.07.2016 17:41:31 vasta tsitaadiga

Võiks siis vähemalt autot mainida. Rohkem on kinni auto tarkvaras, kas androidi telefonid töötavad ka peale apple.
Bluetoothiga enamasti pole probleeme.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 18:10:23 vasta tsitaadiga

2011 Honda CRV, eraldi usb raadio ühenduseks kindalaeka juures originaalis.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 11.07.2016 17:58:04 vasta tsitaadiga

Siin ka siis ülevaade: http://geenius.ee/test/oneplus-3-koik-nii-kallis-aga-kokkuhoid-maksab-ikkagi-katte
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 18:02:50 vasta tsitaadiga

Kuidas käes istub naked ja koos mingi tehasekattega? Plehku ei pane?
Keegi pool tolli väiksema seadme pealt ka OP3 peale liikunud?
OP2-st käepärasem?
Aitäh
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 11.07.2016 18:42:17 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Siin ka siis ülevaade: http://geenius.ee/test/oneplus-3-koik-nii-kallis-aga-kokkuhoid-maksab-ikkagi-katte


Lõpuks ülevaade, kus räägitakse nigelast akust ka. Ikka päris jube kuidas nad akuga just mööda panid - eelnevad aastad nagu otsest probleemi sellega ei olnud.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.