|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
01.07.2016 14:32:09
|
|
|
Jep R9 Nano killer igal juhul . Odavam, tarbib vähem voolu ja on kiirem. Mõõtmed vist pole eriti suuremad. Iseasi on saadavus.
Pigem ma ei saa AMD hinnapoliitikast aru. Nvidia muudab pidevalt hindu (loe:langetab) vastavalt turusituatsioonile (nt 900 seeria hinnalangus nüüd alles oli) aga AMD müüb kivisse raiutud hindadega jätkuvalt kogu Fury seeriat (k.a Nano). Mõni ime siis, et nad konkurentsis pole
Nädalavahetusel teen ka uue tabeli 1070/1080 custom mudelite saadvusest ja hindadest eestis. Niipalju saab öelda, et hinnad on jätkuvalt 50-80€ üle normi (EU-s on kohalolevad kaardid kõik alla 500) aga saadavus tundub, et on paranenud ja on isegi kohapeal kaarte (AT-s oli vahepeal 20tk ja tellitav 30tk).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.07.2016 14:35:50
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
|
Toitepesa on mõningate korpuste jaoks ebameeldivas kohas |
vastupidi, kui kaart on minimaalse pikkuse jaoks tehtud, siis on toitepesa väga õiges kohas
kuigi, ka sinu kommentaar on õige, vajadusel saab sellest mööda.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
01.07.2016 18:47:08
|
|
|
See graafik seal on super
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.07.2016 19:19:04
|
|
|
| parasitego kirjutas: |
See graafik seal on super  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
01.07.2016 19:31:54
|
|
|
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.07.2016 19:41:28
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
https://www.klick.ee/msi-pcie16-gtx970-4gb-gddr5
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
01.07.2016 19:44:41
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2016 19:48:38
|
|
|
| madest kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata. |
transa otsa, siis vahe 30€. See 5% kaardi hinnast, ausalt öeldes ma nii väikse vahe puhul küll kaugelt tellima ei hakkaks. Kui just väga heade garantiitingimuste korral
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
01.07.2016 19:55:04
|
|
|
| madest kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata. |
No on ju odavam 40 eurot sakslastele Euroopas. Aga vahet pole, kirves hind sellegipoolest arvestades, et tegu on xx70-lõpuga kaardiga, millele on korralik high-end hind külge kleebitud. ~200 eurone hinnatõus võrreldes nende eelmise 970 kaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
01.07.2016 19:58:48
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| Aga vahet pole, kirves hind sellegipoolest arvestades, et tegu on xx70-lõpuga kaardiga, millele on korralik high-end hind külge kleebitud. ~200 eurone hinnatõus võrreldes nende eelmise 970 kaardiga. |
No 1070 on ikka tuntav edasiminek (mingi 11%) 980ti-st. Samas 970 on suht sama kui 780ti. Aga jah, nvidia lüpsab ikka mõnuga sest ükski kaart vastu ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
01.07.2016 20:02:36
|
|
|
| madest kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata. |
Tegelikult on saksas 499 aga nendel pole saadavust. Odavaim laos olev on tõesti 529.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.07.2016 22:46:07
|
|
|
| tsitaat: |
GeForce GTX 1080 Giveaway
To thank GeForce Experience users for testing and providing feedback on the Beta, we're holding weekly giveaways of the most advanced gaming graphics card ever created: the flagship GeForce GTX 1080. Just log in to the GeForce Experience Beta with your NVIDIA account. Selected participants will be notified with an email. Check back often for new rewards, including game codes, early Beta access for upcoming games, and more. |
http://www.geforce.com/geforce-experience/gfe-beta
panin beta peale ja sellega saab "shadowplay" hakkama ka window modes , kahjuks veel forza apexiga ehk siis dx12 peladega toime ei tule
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fhjzbvfd
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2016
|
02.07.2016 04:04:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tsitaat: |
GeForce GTX 1080 Giveaway
To thank GeForce Experience users for testing and providing feedback on the Beta, we're holding weekly giveaways of the most advanced gaming graphics card ever created: the flagship GeForce GTX 1080. Just log in to the GeForce Experience Beta with your NVIDIA account. Selected participants will be notified with an email. Check back often for new rewards, including game codes, early Beta access for upcoming games, and more. |
http://www.geforce.com/geforce-experience/gfe-beta
panin beta peale ja sellega saab "shadowplay" hakkama ka window modes , kahjuks veel forza apexiga ehk siis dx12 peladega toime ei tule |
eesti pole prolly eligible..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
02.07.2016 10:36:15
|
|
|
Timoo87, Kust see hind välja on imetud. 250$ on ju igalpool.
fanboy photoshopitud pilt ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
02.07.2016 10:37:48
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
Timoo87, Kust see hind välja on imetud. 250$ on ju igalpool.
fanboy photoshopitud pilt ilmselt. |
See on jah juba mitu päeva vana pilt mida kuskil nägin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.07.2016 14:19:57
|
|
|
Gigabyte pole ikka üldse vaeva näinud aga küsivad sama hinda mis teised. ASUS küsib kah kõrgemat hinda ei tea mille eest (ROG branding?).
Gainward ja Palit on suht keskmikud aga Inno3d on kehvakene nii võimsa jahutuse kohta.
Zotac on vaieldamatult parima jahutusega ja vist ka suurima board power limiidiga (270W). EVGA on muidugi garantii ja koostekvaliteedi osas klass omaette - lisaks kõige kompaktsem aga väga efektiivse jahutusega.
Irooniline on pigem see, et miks Zotac ja EVGA on üldse vaevunud panema 2x8pin pardale, kui board power limiit on nt Zotacil 270W. Ehk siis 8pin+6pin suudaks vabalt ära toita (300W) ja jääks 30W varugi veel.
Seega jah EVGA ja Zotac on sellest pundist parimad. Gainward, Palit ja ASUS on keskel ja Inno3D ja Gigabyte on kehvimad.
Muidugi kaartide välimus on iseasi aga minul sellest suht ükstapuha, kuna olen ammu edasi liikunud valgustatud ja küljeklaasiga kastist.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.07.2016 15:56:43
|
|
|
| Ma ei tea ma hindan jahuti väãrtust sellejårgi kui vaikne asi on zotac just ei hiilga, pigem palit jetstream/superjetstream/gamerock, gainwardi GS/GLH ja msi gaming x peaks need vaikseimad olema.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.07.2016 16:41:53
|
|
|
pots4t4j4, MSI Gaming X on vaikseim. Seda oli ka TPU ülevaates näha.
Ehk siis kokkuvõttes hetkel (veel võimsamad mudelid pole välja tulnud):
Väikseim müra: Gaming X
Madalaimad tempid: AMP! Extreme
Madalaim hind: Aero/Armor
Kõrgeim OC potentsiaal/board power: AMP! Extreme
Kompaktseim 1070: Strix ITX 1070
Kompaktseim 1080: EVGA ACX 3.0 (SC, FTW).
Mida pole veel näinud on EVGA Classified, Kingpin & Hybrid Gaming. Lisaks ei tea veel MSI Sea Hawk tempe ja müra.
OC osas on muidugi silikooniloterii alati aga board power on oluline näitaja OC osas. Näiteks selle saksa lehe testis oli OC küll ~2050Mhz aga pärast 30min mängimist langetasid ka custom kaardid kellad 1987Mhz peale. Ma nii täpselt ei lugenud kas seal oli pandud max power nvidia sätetest peale või mitte.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
02.07.2016 17:30:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Väikseim müra: Gaming X |
MSI Gaming X tundub jah müra ning temperatuuride poolest päris hea valik olevat. Samas Palit GameRock ja Gainward Phoenix paistavad umbes täpselt sama head olevat.
| Tomorrow kirjutas: |
| Madalaimad tempid: AMP! Extreme |
Kust see info pärineb? Ma ei suuda küll ühtegi review'd leida, kus Zotac AMP oma jahutusega hiilgaks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
02.07.2016 17:50:40
|
|
|
| wrx123 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Väikseim müra: Gaming X |
MSI Gaming X tundub jah müra ning temperatuuride poolest päris hea valik olevat. Samas Palit GameRock ja Gainward Phoenix paistavad umbes täpselt sama head olevat.
| Tomorrow kirjutas: |
| Madalaimad tempid: AMP! Extreme |
Kust see info pärineb? Ma ei suuda küll ühtegi review'd leida, kus Zotac AMP oma jahutusega hiilgaks. |
ta mõtles amp extreme...
amp versiooniga on üldse mingi kala ,et throttleb isegi 100% faniga... on mingeid vigased eksemplarid osadele sattund.
muidu firestrike jooksutades peaks korras kaart oleme 75 kanti default fan curviga.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2016 18:30:52
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Zotac'il väga kena price/perf suhe. |
Zotac on üldse hea
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
02.07.2016 18:58:24
|
|
|
| On tavalise zotac amp ja amp extreme vahe väärt 50€?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
02.07.2016 19:02:57
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa?  |
Loogika on selles, et on valida, kas ütelda kliendile, et ladu on tühi või öelda, et meil on laos olemas, aga kallis. Esimesel valikul on kisa oluliselt rohkem. Pealegi kallilt müües võib isegi natuke teenida mõne pealt, kellel muud elu ei ole kui see, et tal kõige uuem arvutijupp oma masinas on.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
02.07.2016 19:04:15
|
|
|
MIna ei tea mis tabeleid te vaatand olete, aga numbriliselt on gigabyte näinud kõige rohkem vaeva ja hõivand sellega kaks kohta.
zotac ZOTAC GTX 1080 AMP Exteme on alles kolmas enda clockide poolest, Ainuke koht millega ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme gigabytele suuska tõmbab, on Bandwidth 346 GB/s
Msi-il on HAWK olemas nii X kui EK seeria ja mõlemad omavad samu clocke nagu seda MSI GTX 1080 GAMING X -il.
Inno3D iChill GTX 1080 X4 ja Inno3D iChill GTX 1080 X3 probleemiks lärmakuse suhtes on osaliselt kaetud ventilaatorid.
ASUS ROG STRIX GTX 1080 Gaming OC vaevleb samade probleemidega nagu seda 980ti DC3-l. lärmakas jahutus piiiiix kukkund radikas
Ainult mis nad eelmise radika kohta õpind on, vendika kinnitus raam on nüüd metallist ja ka mingid NN mälu radikad on tekkinud mäludele peale.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.07.2016 23:40:18
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
MIna ei tea mis tabeleid te vaatand olete, aga numbriliselt on gigabyte näinud kõige rohkem vaeva ja hõivand sellega kaks kohta.
zotac ZOTAC GTX 1080 AMP Exteme on alles kolmas enda clockide poolest, Ainuke koht millega ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme gigabytele suuska tõmbab, on Bandwidth 346 GB/s |
Mille poolest see gigabutt vaeva on näinud siis? Kasutab ref pcbd, ühed madalaimad kellad ja vaiksuse ega tempide poolest kah ei hiilga. Jutt käib siis nende G1 Gaming versioonist. Jah neil on Xtreme Gaming versioon aga selle saadavus on võrreldes G1-ga suht olematu veel.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.07.2016 23:48:05
|
|
|
| Karbi disainiga nägid vaeva
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
02.07.2016 23:48:44
|
|
|
Tomorrow,
Sinu praeguse v'ite järgi võiks arvata ka seda et näiteks evga ACX 3.0 pole vaeva näinud või rog strix 1080 gaming. Ja neid näiteid on iga tootjal. Kas või veel msi armor
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.07.2016 00:18:35
|
|
|
dohc-48v12, hea kaart ei pea alati parimate kelladega olema....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
03.07.2016 01:54:23
|
|
|
jeesus188,
Noo reaalselt on turul 48 erinevat 1080 kaarti, mida mõnda levitatakse siin rohkem, teist vähem, sama kehtib ka tootmisega ja see nimekiri pole veel lõplik. Asuselt tuleb veel kaart ja ka evga peaks varti uue kaardiga välja tulema.Ja nüüd hakata võrdlema ainult 8-t kaarti.... Noooo.
Juba ainuüksi nvidia FE 6 kaarti, ühelt ja samalt tootjalt on erinevus juba nii suur et te ise ka ei usuks seda.
Saanuks aru et see ülevaade hõlmaks kindlalt teatud sihtgruppile mõeldud kaarte näiteks võimalikult referenc clockidele ligidal isendeid millel peal aftermarket jahutus. Aga ei.
ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme on 13mhz aeglasem kui GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming või GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming Water Cooling
Aga ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme memory clock on 48mhz kiiremad kui seda GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming või GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming Water Cooling.
Nii zotac kui gigabyte omamvad sama tüübi radikaid, 4 kuumatoru (erinevus võib olla radika kontakt pinnast, kas on täis tald või on pressitud torud)
Kaartide headust tuleb ka siis välja kui lahti lammutada nende bios. või kui halba pastat kasutatakse, ning ka asic kvaliteet on viimasel ajal kõneainet pakkund.
On ka veel neid näitajaid mis määravad kaarti võimekust, kas või emaplaat, või mälud.
Kokkuvõtteks võiksin öelda et see on nagu loto mängimine. kellel töötab kehvemate näitajatega kaart premini kui sama seeri teiselt tootjalt sama kaart.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.07.2016 02:07:26
|
|
|
| tsitaat: |
Kaartide headust tuleb ka siis välja kui lahti lammutada nende bios.
|
mida ma just lugesin.......
Ega kaar ei koosne vaid radikatest ja torudest meeen
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
03.07.2016 09:59:27
|
|
|
Rabasin omale kah sellise. Tõesti pole paha kaart. Defauldis auto settingutega jooksutan 2050 MHZ peal, 100% jahutusega pingutas mul 2160 MHz välja Furmarkis, ilma volte puutumata. Ning isegi 100% peal teevad ventikat lihtsalt soliidset mühinat vingumise asemel. Blower tüüpi jahutused on saatanast, radial ftw.
Üks asi on, mis natuke nõutuks teeb, nimelt loadi mahavõtmisel idle temperatuur taastub aeglaselt. Oma 30 sekundit läheb 70c pealt 40c peale kukkumiseks. Võimalik, et vilets(alt) termopasta peal. Hetkel ei viitsi lahti rebida.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.07.2016 13:07:56
|
|
|
| Võimalik et radikal on suur soojusmahtuvus .. ehk sellest. Pangetäis vett ka jahtub aeglasemalt kui kruusitäis.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
03.07.2016 19:17:53
|
|
|
Täna komistasin vähe naljaka asja otsa,nimelt sai soetatud omale dp kaabel ja mingi nalja tõttu oc pole enam stabiilne,proovi palju tahad siis selliseid nr kätte ma ei saanud.
Vahetasin tagasi DVI vastu ja head oc tulemused tagasi. 2126 mhz siis FE kaardil dp pani sellise nr juba ammu pange.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
03.07.2016 20:23:25
|
|
|
| Lehys, sul see 2126 stabiilne või kukub loadis?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
03.07.2016 20:54:14
|
|
|
kukub loadis ikka 2038 kanti ja jääb sinna püsima.
24/7 jooksevad mängud 2038/50 see siis def clock+ 200 gpu ja 500 mälud.
tundub suhteliselt hea kivi olema aga jahutus piirab kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
04.07.2016 02:43:07
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
Täna komistasin vähe naljaka asja otsa,nimelt sai soetatud omale dp kaabel ja mingi nalja tõttu oc pole enam stabiilne,proovi palju tahad siis selliseid nr kätte ma ei saanud.
Vahetasin tagasi DVI vastu ja head oc tulemused tagasi. 2126 mhz siis FE kaardil dp pani sellise nr juba ammu pange. |
Ma olen sarnase müsteeriumi otsa kukkunud. DVI kaabilga ühendatud arvuti-monitor pole kunagi kokku jooksnud, kui panin HDMI kaabliga (ühendasin 55" OLED telekaga) siis jookseb vahel 3 korda päevas kokku
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
04.07.2016 09:13:45
|
|
|
| lekib siis kui sellised anomaaliad tulevad
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.07.2016 14:18:58
|
|
|
suht huvitav jah... kaart võiks olla ju oluliselt lühem ka?`
raiskavad plastikut:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.07.2016 14:42:26
|
|
|
350€ kanti? $325 msrp? kindlasti mitte.
ei adresseeri rx480t ja on liiga lähedal 1070-le.
| siven kirjutas: |
suht huvitav jah... kaart võiks olla ju oluliselt lühem ka?`
raiskavad plastikut:D |
pikkus on samal põhjusel mis reference kaartidel läbi aja - blower vajab ruumi ja sinna kõrvale peab radikapinda ka mahtuma.
ma loodan, et 1060 ei saa katte all samasugust odavat radikat nagu rx480 oma. tõenäoline muidugi on, et reference 1060 jääb ainult launchimiseks ja pea kõik reaalselt turule tulevad asjad on vähemalt custom jahutusega.
anubis, ei, sa ei ole ainuke. ma vaatasin pildilt sedasama.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
04.07.2016 14:47:07
|
|
|
ehk siis mida te seal nüüd näete?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.07.2016 14:50:36
|
|
|
8 mälukivi. ei lähe kokku 3/6gb ja 192bit mälusiini jutuga.
edit:
neil on suurem/parem pilt ka:
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 04.07.2016 14:54:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|