Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 14:32:09 vasta tsitaadiga

Jep R9 Nano killer igal juhul thumbs_up.gif . Odavam, tarbib vähem voolu ja on kiirem. Mõõtmed vist pole eriti suuremad. Iseasi on saadavus.
Pigem ma ei saa AMD hinnapoliitikast aru. Nvidia muudab pidevalt hindu (loe:langetab) vastavalt turusituatsioonile (nt 900 seeria hinnalangus nüüd alles oli) aga AMD müüb kivisse raiutud hindadega jätkuvalt kogu Fury seeriat (k.a Nano). Mõni ime siis, et nad konkurentsis pole icon_rolleyes.gif

Nädalavahetusel teen ka uue tabeli 1070/1080 custom mudelite saadvusest ja hindadest eestis. Niipalju saab öelda, et hinnad on jätkuvalt 50-80€ üle normi (EU-s on kohalolevad kaardid kõik alla 500) aga saadavus tundub, et on paranenud ja on isegi kohapeal kaarte (AT-s oli vahepeal 20tk ja tellitav 30tk).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 14:35:50 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
trip kirjutas:
http://videocardz.com/61743/gigabyte-announces-geforce-gtx-1070-mini-itx-oc
Toitepesa on mõningate korpuste jaoks ebameeldivas kohas
vastupidi, kui kaart on minimaalse pikkuse jaoks tehtud, siis on toitepesa väga õiges kohas icon_smile.gif
kuigi, ka sinu kommentaar on õige, vajadusel saab sellest mööda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2016 17:40:31 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
http://videocardz.com/61583/nvidia-geforce-gtx-1060-to-be-released-on-july-7th


sama allika baasil: http://wccftech.com/nvidia-gtx-1060-specifications-benchmarks-leaked/

Tundub kõva konkurent RX480-le.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 18:47:08 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:


sama allika baasil: http://wccftech.com/nvidia-gtx-1060-specifications-benchmarks-leaked/

Tundub kõva konkurent RX480-le.


See graafik seal on super icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 19:19:04 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
See graafik seal on super icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 01.07.2016 19:31:54 vasta tsitaadiga

Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.07.2016 19:41:28 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif



https://www.klick.ee/msi-pcie16-gtx970-4gb-gddr5


thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 19:44:41 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif

Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 19:48:38 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif

Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata.

transa otsa, siis vahe 30€. See 5% kaardi hinnast, ausalt öeldes ma nii väikse vahe puhul küll kaugelt tellima ei hakkaks. Kui just väga heade garantiitingimuste korral icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 01.07.2016 19:55:04 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif

Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata.

No on ju odavam 40 eurot sakslastele Euroopas. Aga vahet pole, kirves hind sellegipoolest arvestades, et tegu on xx70-lõpuga kaardiga, millele on korralik high-end hind külge kleebitud. ~200 eurone hinnatõus võrreldes nende eelmise 970 kaardiga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 01.07.2016 19:58:48 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Aga vahet pole, kirves hind sellegipoolest arvestades, et tegu on xx70-lõpuga kaardiga, millele on korralik high-end hind külge kleebitud. ~200 eurone hinnatõus võrreldes nende eelmise 970 kaardiga.


No 1070 on ikka tuntav edasiminek (mingi 11%) 980ti-st. Samas 970 on suht sama kui 780ti. Aga jah, nvidia lüpsab ikka mõnuga sest ükski kaart vastu ei saa. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 20:02:36 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif

Arvad et mujal palju odavam on ... sakasmaaal sama kaart 529€ pane post otsa ja saadki. Ja niikaua kuni selliste hindadega ostjaid on ei ole mõtet langust ka oodata.

Tegelikult on saksas 499 aga nendel pole saadavust. Odavaim laos olev on tõesti 529.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 20:52:26 vasta tsitaadiga

https://www.caseking.de/pc-komponenten/grafikkarten/nvidia/geforce-gtx-1070?sPage=1&sSort=3 inno3d gtx 1070 Twin X2 469€ saadaval
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.07.2016 22:46:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
GeForce GTX 1080 Giveaway
To thank GeForce Experience users for testing and providing feedback on the Beta, we're holding weekly giveaways of the most advanced gaming graphics card ever created: the flagship GeForce GTX 1080. Just log in to the GeForce Experience Beta with your NVIDIA account. Selected participants will be notified with an email. Check back often for new rewards, including game codes, early Beta access for upcoming games, and more.


http://www.geforce.com/geforce-experience/gfe-beta

panin beta peale ja sellega saab "shadowplay" hakkama ka window modes thumbs_up.gif, kahjuks veel forza apexiga ehk siis dx12 peladega toime ei tule

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fhjzbvfd
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2016




sõnum 02.07.2016 04:04:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tsitaat:
GeForce GTX 1080 Giveaway
To thank GeForce Experience users for testing and providing feedback on the Beta, we're holding weekly giveaways of the most advanced gaming graphics card ever created: the flagship GeForce GTX 1080. Just log in to the GeForce Experience Beta with your NVIDIA account. Selected participants will be notified with an email. Check back often for new rewards, including game codes, early Beta access for upcoming games, and more.


http://www.geforce.com/geforce-experience/gfe-beta

panin beta peale ja sellega saab "shadowplay" hakkama ka window modes thumbs_up.gif, kahjuks veel forza apexiga ehk siis dx12 peladega toime ei tule

eesti pole prolly eligible..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 09:05:34 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/61753/nvidia-geforce-gtx-1060-specifications-leaked-faster-than-rx-480

Nvidia marketing

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 02.07.2016 10:36:15 vasta tsitaadiga

Timoo87, Kust see hind välja on imetud. 250$ on ju igalpool.

fanboy photoshopitud pilt ilmselt.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 02.07.2016 10:37:48 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Timoo87, Kust see hind välja on imetud. 250$ on ju igalpool.

fanboy photoshopitud pilt ilmselt.


See on jah juba mitu päeva vana pilt mida kuskil nägin.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 13:08:23 vasta tsitaadiga

http://www.hardwareluxx.de/index.php/artikel/hardware/grafikkarten/39571-roundup-5x-geforce-gtx-1080-im-custom-design-im-test.html

https://www.computerbase.de/2016-07/geforce-gtx-1080-partnerkarten-vergleich-test/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.07.2016 13:29:39 vasta tsitaadiga

Zotac'il väga kena price/perf suhe.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 14:19:57 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
https://www.computerbase.de/2016-07/geforce-gtx-1080-partnerkarten-vergleich-test/

Gigabyte pole ikka üldse vaeva näinud aga küsivad sama hinda mis teised. ASUS küsib kah kõrgemat hinda ei tea mille eest (ROG branding?).
Gainward ja Palit on suht keskmikud aga Inno3d on kehvakene nii võimsa jahutuse kohta.

Zotac on vaieldamatult parima jahutusega ja vist ka suurima board power limiidiga (270W). EVGA on muidugi garantii ja koostekvaliteedi osas klass omaette - lisaks kõige kompaktsem aga väga efektiivse jahutusega.
Irooniline on pigem see, et miks Zotac ja EVGA on üldse vaevunud panema 2x8pin pardale, kui board power limiit on nt Zotacil 270W. Ehk siis 8pin+6pin suudaks vabalt ära toita (300W) ja jääks 30W varugi veel.

Seega jah EVGA ja Zotac on sellest pundist parimad. Gainward, Palit ja ASUS on keskel ja Inno3D ja Gigabyte on kehvimad.
Muidugi kaartide välimus on iseasi aga minul sellest suht ükstapuha, kuna olen ammu edasi liikunud valgustatud ja küljeklaasiga kastist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 15:56:43 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ma hindan jahuti väãrtust sellejårgi kui vaikne asi on zotac just ei hiilga, pigem palit jetstream/superjetstream/gamerock, gainwardi GS/GLH ja msi gaming x peaks need vaikseimad olema.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 16:41:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, MSI Gaming X on vaikseim. Seda oli ka TPU ülevaates näha.
Ehk siis kokkuvõttes hetkel (veel võimsamad mudelid pole välja tulnud):

Väikseim müra: Gaming X
Madalaimad tempid: AMP! Extreme
Madalaim hind: Aero/Armor
Kõrgeim OC potentsiaal/board power: AMP! Extreme
Kompaktseim 1070: Strix ITX 1070
Kompaktseim 1080: EVGA ACX 3.0 (SC, FTW).

Mida pole veel näinud on EVGA Classified, Kingpin & Hybrid Gaming. Lisaks ei tea veel MSI Sea Hawk tempe ja müra.
OC osas on muidugi silikooniloterii alati aga board power on oluline näitaja OC osas. Näiteks selle saksa lehe testis oli OC küll ~2050Mhz aga pärast 30min mängimist langetasid ka custom kaardid kellad 1987Mhz peale. Ma nii täpselt ei lugenud kas seal oli pandud max power nvidia sätetest peale või mitte.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 17:30:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Väikseim müra: Gaming X

MSI Gaming X tundub jah müra ning temperatuuride poolest päris hea valik olevat. Samas Palit GameRock ja Gainward Phoenix paistavad umbes täpselt sama head olevat.

Tomorrow kirjutas:
Madalaimad tempid: AMP! Extreme

Kust see info pärineb? Ma ei suuda küll ühtegi review'd leida, kus Zotac AMP oma jahutusega hiilgaks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 17:50:40 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Väikseim müra: Gaming X

MSI Gaming X tundub jah müra ning temperatuuride poolest päris hea valik olevat. Samas Palit GameRock ja Gainward Phoenix paistavad umbes täpselt sama head olevat.

Tomorrow kirjutas:
Madalaimad tempid: AMP! Extreme

Kust see info pärineb? Ma ei suuda küll ühtegi review'd leida, kus Zotac AMP oma jahutusega hiilgaks.


ta mõtles amp extreme...
amp versiooniga on üldse mingi kala ,et throttleb isegi 100% faniga... on mingeid vigased eksemplarid osadele sattund.
muidu firestrike jooksutades peaks korras kaart oleme 75 kanti default fan curviga.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 18:30:52 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Zotac'il väga kena price/perf suhe.

Zotac on üldse hea thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 18:31:09 vasta tsitaadiga

Vaikuse ja jahutuse poolelt julgen kiita ka
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-ARMOR-8G-OC.html#hero-overview

Spetsi järgi peaks olema takt 1797MHz, kuid töötab ilma midagi klokkimata 1936MHz peal out of the box.

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 02.07.2016 18:58:24 vasta tsitaadiga

On tavalise zotac amp ja amp extreme vahe väärt 50€?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 19:02:57 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Korralik hind on lükatud 1070 kaardile Eestis -- 569€ (Arvutitark). Mis see on mingi taoline loogika, et kui performance on 980ti'st üle, siis alla 980ti hinna ei saa 1070't müüa? icon_lol.gif

Loogika on selles, et on valida, kas ütelda kliendile, et ladu on tühi või öelda, et meil on laos olemas, aga kallis. Esimesel valikul on kisa oluliselt rohkem. Pealegi kallilt müües võib isegi natuke teenida mõne pealt, kellel muud elu ei ole kui see, et tal kõige uuem arvutijupp oma masinas on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 19:04:15 vasta tsitaadiga

MIna ei tea mis tabeleid te vaatand olete, aga numbriliselt on gigabyte näinud kõige rohkem vaeva ja hõivand sellega kaks kohta.
zotac ZOTAC GTX 1080 AMP Exteme on alles kolmas enda clockide poolest, Ainuke koht millega ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme gigabytele suuska tõmbab, on Bandwidth 346 GB/s

Msi-il on HAWK olemas nii X kui EK seeria ja mõlemad omavad samu clocke nagu seda MSI GTX 1080 GAMING X -il.
Inno3D iChill GTX 1080 X4 ja Inno3D iChill GTX 1080 X3 probleemiks lärmakuse suhtes on osaliselt kaetud ventilaatorid.

ASUS ROG STRIX GTX 1080 Gaming OC vaevleb samade probleemidega nagu seda 980ti DC3-l. lärmakas jahutus piiiiix kukkund radikas

Ainult mis nad eelmise radika kohta õpind on, vendika kinnitus raam on nüüd metallist ja ka mingid NN mälu radikad on tekkinud mäludele peale.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 23:40:18 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
MIna ei tea mis tabeleid te vaatand olete, aga numbriliselt on gigabyte näinud kõige rohkem vaeva ja hõivand sellega kaks kohta.
zotac ZOTAC GTX 1080 AMP Exteme on alles kolmas enda clockide poolest, Ainuke koht millega ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme gigabytele suuska tõmbab, on Bandwidth 346 GB/s

Mille poolest see gigabutt vaeva on näinud siis? Kasutab ref pcbd, ühed madalaimad kellad ja vaiksuse ega tempide poolest kah ei hiilga. Jutt käib siis nende G1 Gaming versioonist. Jah neil on Xtreme Gaming versioon aga selle saadavus on võrreldes G1-ga suht olematu veel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 23:48:05 vasta tsitaadiga

Karbi disainiga nägid vaeva
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 23:48:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow,

Sinu praeguse v'ite järgi võiks arvata ka seda et näiteks evga ACX 3.0 pole vaeva näinud või rog strix 1080 gaming. Ja neid näiteid on iga tootjal. Kas või veel msi armor icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 00:18:35 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, hea kaart ei pea alati parimate kelladega olema.... icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 01:54:23 vasta tsitaadiga

jeesus188,

Noo reaalselt on turul 48 erinevat 1080 kaarti, mida mõnda levitatakse siin rohkem, teist vähem, sama kehtib ka tootmisega ja see nimekiri pole veel lõplik. Asuselt tuleb veel kaart ja ka evga peaks varti uue kaardiga välja tulema.Ja nüüd hakata võrdlema ainult 8-t kaarti.... Noooo.
Juba ainuüksi nvidia FE 6 kaarti, ühelt ja samalt tootjalt on erinevus juba nii suur et te ise ka ei usuks seda.

Saanuks aru et see ülevaade hõlmaks kindlalt teatud sihtgruppile mõeldud kaarte näiteks võimalikult referenc clockidele ligidal isendeid millel peal aftermarket jahutus. Aga ei.
ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme on 13mhz aeglasem kui GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming või GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming Water Cooling
Aga ZOTAC GTX 1080 AMP! Exteme memory clock on 48mhz kiiremad kui seda GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming või GIGABYTE GTX 1080 XTREME Gaming Water Cooling.

Nii zotac kui gigabyte omamvad sama tüübi radikaid, 4 kuumatoru (erinevus võib olla radika kontakt pinnast, kas on täis tald või on pressitud torud)
Kaartide headust tuleb ka siis välja kui lahti lammutada nende bios. või kui halba pastat kasutatakse, ning ka asic kvaliteet on viimasel ajal kõneainet pakkund.

On ka veel neid näitajaid mis määravad kaarti võimekust, kas või emaplaat, või mälud.
Kokkuvõtteks võiksin öelda et see on nagu loto mängimine. kellel töötab kehvemate näitajatega kaart premini kui sama seeri teiselt tootjalt sama kaart.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 02:02:54 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Zotac AMP Extreme on 6 heatpipe siiski. Gigabyte Xtreme osas jään vastuse võlgu aga ju on sama.

Esimene Sea Hawk ülevaade kah: https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1080_sea_hawk_x_review,1.html
Tempid on super: 27c idle ja 48c load. OC on kah korralik @ 2164Mhz max boost. Kahjuks isegi nii madalate tempide juures Pascal ikka throttleb alla 2Ghz teatud oludes mis sakib thumbs_down.gif
Lisaks on Sea Hwk üks hetke kallimaid 1080 mudeleid ja saadavus on kehva. Ühtlasi kasutab ref pcb-d. Ühtlasi paneb muretsema mida see corsairi pump seal pikema aja peale teeb.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 02:07:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kaartide headust tuleb ka siis välja kui lahti lammutada nende bios.

mida ma just lugesin.......
Ega kaar ei koosne vaid radikatest ja torudest meeen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 03.07.2016 09:59:27 vasta tsitaadiga

Harald205 kirjutas:
Vaikuse ja jahutuse poolelt julgen kiita ka
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-ARMOR-8G-OC.html#hero-overview

Spetsi järgi peaks olema takt 1797MHz, kuid töötab ilma midagi klokkimata 1936MHz peal out of the box.

Rabasin omale kah sellise. Tõesti pole paha kaart. Defauldis auto settingutega jooksutan 2050 MHZ peal, 100% jahutusega pingutas mul 2160 MHz välja Furmarkis, ilma volte puutumata. Ning isegi 100% peal teevad ventikat lihtsalt soliidset mühinat vingumise asemel. Blower tüüpi jahutused on saatanast, radial ftw.

Üks asi on, mis natuke nõutuks teeb, nimelt loadi mahavõtmisel idle temperatuur taastub aeglaselt. Oma 30 sekundit läheb 70c pealt 40c peale kukkumiseks. Võimalik, et vilets(alt) termopasta peal. Hetkel ei viitsi lahti rebida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 13:07:56 vasta tsitaadiga

Võimalik et radikal on suur soojusmahtuvus .. ehk sellest. Pangetäis vett ka jahtub aeglasemalt kui kruusitäis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.07.2016 19:17:53 vasta tsitaadiga

Täna komistasin vähe naljaka asja otsa,nimelt sai soetatud omale dp kaabel ja mingi nalja tõttu oc pole enam stabiilne,proovi palju tahad siis selliseid nr kätte ma ei saanud.
Vahetasin tagasi DVI vastu ja head oc tulemused tagasi. 2126 mhz siis FE kaardil dp pani sellise nr juba ammu pange.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2016 20:23:25 vasta tsitaadiga

Lehys, sul see 2126 stabiilne või kukub loadis?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.07.2016 20:54:14 vasta tsitaadiga

kukub loadis ikka 2038 kanti ja jääb sinna püsima.
24/7 jooksevad mängud 2038/50 see siis def clock+ 200 gpu ja 500 mälud.

tundub suhteliselt hea kivi olema aga jahutus piirab kõvasti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 02:43:07 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Täna komistasin vähe naljaka asja otsa,nimelt sai soetatud omale dp kaabel ja mingi nalja tõttu oc pole enam stabiilne,proovi palju tahad siis selliseid nr kätte ma ei saanud.
Vahetasin tagasi DVI vastu ja head oc tulemused tagasi. 2126 mhz siis FE kaardil dp pani sellise nr juba ammu pange.

Ma olen sarnase müsteeriumi otsa kukkunud. DVI kaabilga ühendatud arvuti-monitor pole kunagi kokku jooksnud, kui panin HDMI kaabliga (ühendasin 55" OLED telekaga) siis jookseb vahel 3 korda päevas kokku
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 09:13:45 vasta tsitaadiga

lekib siis kui sellised anomaaliad tulevad
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:17:08 vasta tsitaadiga

GTX 1060 ref pildid: http://videocardz.com/61826/nvidia-geforce-gtx-1060-rumors-part-2
1x6pin. 50% GTX 1080 kiirusest. SLI ei saa kasutada (puuduvad pinnid). 3GB ja 6GB versioonid. 6pin on kusjuures kummaliselt mitte PCB peal vaid plastikosa küljes mingi extenderiga vms. Kummaline.
Vaatame mis hind tuleb. Ma pakun kuskil ~350€ kanti. Meil ilmselt kuni 400€ overpriced alguses.
Revieweritel on kaardid käes ja Neljapäeval näeb tulemusi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:18:58 vasta tsitaadiga

suht huvitav jah... kaart võiks olla ju oluliselt lühem ka?`
raiskavad plastikut:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:29:52 vasta tsitaadiga

Holy-spaghettimonster, mis hind icon_sad.gif

Placeholder ma eeldan, reaalsuses sellise hinnaga keeruline müüa vs GTX1070.

edit: kas ainult mina näen seda?



Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis anubis 04.07.2016 14:34:32, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:42:26 vasta tsitaadiga

350€ kanti? $325 msrp? kindlasti mitte.
ei adresseeri rx480t ja on liiga lähedal 1070-le.

siven kirjutas:
suht huvitav jah... kaart võiks olla ju oluliselt lühem ka?`
raiskavad plastikut:D
pikkus on samal põhjusel mis reference kaartidel läbi aja - blower vajab ruumi ja sinna kõrvale peab radikapinda ka mahtuma.
ma loodan, et 1060 ei saa katte all samasugust odavat radikat nagu rx480 oma. tõenäoline muidugi on, et reference 1060 jääb ainult launchimiseks ja pea kõik reaalselt turule tulevad asjad on vähemalt custom jahutusega.

anubis, ei, sa ei ole ainuke. ma vaatasin pildilt sedasama.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 04.07.2016 14:47:07 vasta tsitaadiga

ehk siis mida te seal nüüd näete? icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:50:36 vasta tsitaadiga

8 mälukivi. ei lähe kokku 3/6gb ja 192bit mälusiini jutuga.

edit:
https://www.techpowerup.com/223883/nvidia-geforce-gtx-1060-doesnt-support-sli-reference-pcb-difficult-to-mod kirjutas:
The rear PCB shot also seems to confirm the 192-bit memory bus, given how some memory chip pads are blanked out by lacking SMT components needed by the memory chip.
neil on suurem/parem pilt ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 04.07.2016 14:54:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.