Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.
Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.
Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.
Ise ka häkid vä?
Iga päev panen enda online kontole hackitega miljardeid. Kuidas muidu endale ilusa garaaži soetada sain.
mnjah imo igasugune cheatimine ja häxximine on suht hale ja tobe... tore on kui bänne selle eest jagataks aga tundub, et nad ei suuda nii kiiresti bänniga virutada kui palju probleeme ja nende tekitajaid on.
neile võiks mingi oma servu olla kuhu suunatakse automaatselt. selline häxxe täis ja mõnusalt suure pingiga _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
angel, mingi teema isegi oli kunagi, et kui sa oled korra saanud bani mingi häkkimise eest, siis edaspidi saad ainult spetsiaalsetes serverites mängida. Kas see muidugi tõsi ka on, seda ma jällegi ei tea..
Lasin mängu uuesti peale ja kõik on läinud. Millegipärast arvasin, et kuna see jura naguinii läbi interneti kõik käib, siis ta sealt kusagilt kontolt suudab taastadaseisu mis oli varem.
On mul mingeid võimalusi veel enda seisu tagasi saada või peabki nüüd nullist jälle mängu läbi mängima ja nullist onlines alustama ?
SP save'i ta ei lae jah pilve. Ainult salvestab arvutisse. Online'i karakter on Social Clubi pilves ning selle seis on kõik alles.
SP puhul üks võimalus on internetist mingi save game tõmmata.
Online seis on alles ja seda saad jätkata ilusti.
Aga SP save on läinud (kui sa just ei taasta kettalt vana vms).
Endalgi läks kaduma(teadsin küll et vaja varundada aga unustasin), mäng oli läbi aga tahtsin missioone kullale teha. Uuesti niipea läbi mängima ei hakka, imho oli story suhteliselt igav GTA kohta.
Kahju et mängule ei tulnud korralikku SP lisa nagu IVs. Online ei tõmba, algul tundus wow aga natuke mängida muutus üksluiseks+aeglane ja kohmakas.
puik17, kas mitte Teliale ei pidanud helistama/saatma e-maili või kasutama toda kliendituge veebilehel? Mina kunagi ammu saatsin neile ja siis nad avasid pordid, aga muidugi siis tuli see pikk kammajaa "Kas olete ikka nõus? Portide avamine on väga ohtlik arvutile."
Igatahes peale seda mul õnnestus alles edukalt läbi veebiliidese vastavad pordid suunata vms. Veebiliidesesse saad pärast siit http://192.168.1.1/
Ei tea kas asi minus või milles, aga ei tööta mul online pool.
Täna ei saa isegi mängu enam, ütleb, et teenus pole saadaval ja kogu lugu.
Money well spent
coe on täitsa katki. Üksinda mitte midagi teha pole võimalik, isegi kui üksi lobis. aina toodab miinust. teed 16 lao jagu müüki ja saab miinust 50k siia pole veel lisatud eelnevalt kulunud ammo ja armorit.
Ühte 16 kohalist ladu täidab keskelt läbi 8- 12 tundi, vaata et sõidu õnnestumis tõenäosus on 10% juurde
Viima müük ebaõnnestus 90% sest kaks kopterit kes lennuki taha tulid, lasid lennuki ühest kuulide laviinist pihta ja kohe lennuk põlema. maandusin küll kiiresti ja tulin lennukist välja, aga nemad lasid mind nii lugematu kord maha ilma et oleks jõudnud relva võtta, see jama kesti 20 minutit, ennem kui sain ühe kopteri maha mis mind rape-is. lennuk põles maha ja fail.
Nüüdseks alles raha 127$
contact mission-s toimub porr lähed tegema siis kas lastakse maha ja trollitakse või lihtsalt oldakse afk nii et halb hakkab ja heist-e pole mõtet tegema minnagi, kas jääd ootama või siis lahkutakse enne heist-i lõppu.
Et üksinda pole mõtet gta 5 mängid, võid kohe uninstal teha mängule. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
coe on täitsa katki. Üksinda mitte midagi teha pole võimalik, isegi kui üksi lobis. aina toodab miinust. teed 16 lao jagu müüki ja saab miinust 50k siia pole veel lisatud eelnevalt kulunud ammo ja armorit.
Ühte 16 kohalist ladu täidab keskelt läbi 8- 12 tundi, vaata et sõidu õnnestumis tõenäosus on 10% juurde
Viima müük ebaõnnestus 90% sest kaks kopterit kes lennuki taha tulid, lasid lennuki ühest kuulide laviinist pihta ja kohe lennuk põlema. maandusin küll kiiresti ja tulin lennukist välja, aga nemad lasid mind nii lugematu kord maha ilma et oleks jõudnud relva võtta, see jama kesti 20 minutit, ennem kui sain ühe kopteri maha mis mind rape-is. lennuk põles maha ja fail.
Nüüdseks alles raha 127$
contact mission-s toimub porr lähed tegema siis kas lastakse maha ja trollitakse või lihtsalt oldakse afk nii et halb hakkab ja heist-e pole mõtet tegema minnagi, kas jääd ootama või siis lahkutakse enne heist-i lõppu.
Et üksinda pole mõtet gta 5 mängid, võid kohe uninstal teha mängule.
Endal kõik need misioonid mida kirjeldasid 100% õnnestunud ja loomulikult üksi, ainus tingimus, et pead sesooni kuidagi üksi jääma, vahetevahel kui avastan, et kõik teised on sesoonist välja visatud olen terve päeva coe_d teinud, sellegi poolest täielik jama, raha tiksub väga vähe peale ja mingit stiimulit pole, coe teha on ainult huvi pärast, et midagi uut saab teha.
Tahaks midagi sellist teha kus raha kõvasti peale tiksub, pole midagi sellis leidnud, soetasin isegi uue kasutaja ja seal ka juba üle 120 leveli tehtud kuid raha ei tule kuidagi peale, kaleid autosid pole ainsatki soetanud _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Keegi online'i tahab teha? ei ole mul mikrit ja online'is pole liiga palju tegutsenud. A mõtlesin et äkki huvi pärast prooviks jälle.. _________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Marie, kui sul Social Clubi versioon, siis lisa mäng omal Steamis non-steamiks ning pärast võimalik sul F12 klahviga teha pilte. Muidugi arvestada tuleb sellega, et Steam teeb paraku üsna halva kvaliteediga pilte, niiet küllap mingi Dxtory või Fraps oleks veel parem valik.
kas keegi tahab farmida vip misioone?
see kõige kiirem viis raha teha priva lobbys.
2 inimest oleks juurde vaja kellel on office ostetud.
4 kesi tehes pole ootamist kuna misioonil cooldown 8min
siven, see on paras sandi kopikas mis nendest CEO/VIP missioonidest saab. Ennem mõttekas farmida Pacific Standard heisti, igavaks võib kiskuda, aga see-eest on see hulga kasulikum. Peale selle, enamus võivad pangas lihtsalt niisama seista, kui seifi tühjendatakse ja ainult üks inimene peab üksi garaaži sprintima.
siven, see on paras sandi kopikas mis nendest CEO/VIP missioonidest saab. Ennem mõttekas farmida Pacific Standard heisti, igavaks võib kiskuda, aga see-eest on see hulga kasulikum. Peale selle, enamus võivad pangas lihtsalt niisama seista, kui seifi tühjendatakse ja ainult üks inimene peab üksi garaaži sprintima.
21k mingi 3 minuti eest on vähe v? 4 kesi cooldown ka puudub kuna kordamööda paneb ei ütleks ,et see vähe on.
igatahes lisage steami tahaks raha teha gta-s siv3neesti
siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.
Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.
siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.
Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.
ma ei räägi ju warehouse missioonidest.
vaid VIP tapad mingi 4 targeti ära ja 21000 tuleb kõigile rinse and repeat.
siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.
Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.
ma ei räägi ju warehouse missioonidest.
vaid VIP tapad mingi 4 targeti ära ja 21000 tuleb kõigile rinse and repeat.
Siven tundub, et Athunik vastas sulle juba oma esimese 2-3 lausega.
Vip töid iseenesest jube kuiv teha ja samuti võib öelda kastide lattu tassimisega.
On olemas paremad tegevusi millele terve päev alla panna imo.
Sai sutz mängitud onlines täna niisama: sõidan oma baigiga ringi, mingi helikopter lock-on ja laseb mind õhku, sünnin, helikopter lendab mu suunas, võtan sniperi välja ja lasen juhi maha. "CYKAA BLYATTTTT" Siis mingi 10+ korda tulistan veel maha ja sõim jätkub.
Kas rockstar mingi vene regiooni Eestlased pannud? Viimasel ajal suht tihti ainult venelased sessioonis.
Kui keegi praegu mängus ja Lamari Missione viitsib teha, siis Liiverr on steamis nimi ja võib mängus ühendust võtta _________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
kert06, aga näiteks Steami järgi on Eesti kolmanda maailma riikide all. Mitte ainult Eesti vaid ka Läti ja Leedu, niiet ma üldiselt ei imestaks. Tean näiteks juhtumit, kus inimene ostis omale mängu Eestis ja pärast sõitis Soome ning enam polnud võimalik ei allalaadida ega ka mängida. Muidugi need Rockstari serverid erinevad Steami omadest, aga lihtsalt üks näide kuidas Eestit liigitatakse. Eesti üldiselt igal pool CIS nimekirjas, küllap selle pärast pannaksegi sibulatega igal pool kokku.
kert06, aga näiteks Steami järgi on Eesti kolmanda maailma riikide all. Mitte ainult Eesti vaid ka Läti ja Leedu, niiet ma üldiselt ei imestaks. Tean näiteks juhtumit, kus inimene ostis omale mängu Eestis ja pärast sõitis Soome ning enam polnud võimalik ei allalaadida ega ka mängida. Muidugi need Rockstari serverid erinevad Steami omadest, aga lihtsalt üks näide kuidas Eestit liigitatakse. Eesti üldiselt igal pool CIS nimekirjas, küllap selle pärast pannaksegi sibulatega igal pool kokku.
Aga kes siin siis elavad kui mitte venelased, eestlased teevad siit minekut ja pagulased tuuakse asemele, samuti ei austa eestlased oma keelt mitte raasugi, mitu uut mängu on millel eestikeelne tõlge kas või subtiitritena.
Marie, aga kui paljud reaalselt kasutavad näiteks eesti keelset Windowsit? Olgugi, et näiteks vanematele inimestele võib see väga kasulik olla - mina ei kannataks sellist Windowsit silma otsas ka. Kui näiteks Linuxist rääkida, siis see inimene kes aitas Ubuntu tõlkida eesti keelde, sellel on isegi häbi seda kuskil mainida, sest see on üks rõveduse tipp.
Aga üldiselt.. ma ei näe reaalset põhjust miks üldse tuua näiteks eesti keelset tõlget mängudele. Eestis üldiselt õpetatakse lastele juba esimesest klassist peale inglise keelt, niiet iga noor inimene peaks oskama rääkida ja lugeda. Mis tähendab seda, et tõlkija näeks rohkem vaeva, kui asi seda väärt on. Praktiliselt ainult käputäis keeli ongi vaja ühele mängule või programmile. Peamised oleks vast inglise- ja vene keel ning sinna juurde ehk prantsuse- või saksa keel ning ongi kõik.
Mis puutub sellesse Cunning Stuntsi, siis see võib tegelt päris vinge olla. Kunagi väiksena sai palju Trackmaniat mängitud ning sellel uuel DLC'l on kangesti Trackmania hõngu.
Eks toodetakse neid lisategevusi, et mängijatel igav ei hakkaks ning jumala eest mängust eemale ei läheks ning investeeriks sinna rohkem ja rohkem aega ning seejärel järjekordselt raskem loobuda, sest investeering on suur. Nagu MMO.
LKits, See on tüütu jah, suvalistega Heiste teha. Kes ei oska, saab surma, kes ei saa aru, kes lahkub. Koguaeg mingi feilimine käib. _________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
LKits, karjääri võimalus oleks päris huvitav isegi. Aga kui näiteks mendina tööd teha ja oled kohustatud reaalseid mängijaid püüdma, siis see kisub päris kindlasti korralikuks deathmatchiks.
Muideks, siin vahepeal taheti teha sarnast modi nagu SA:MP, aga Take2 sulges selle. Nüüd üritatakse sama uuesti ellu äratada http://fivereborn.com/
Omalt poolt ütlen selle kohta seda, et kuna Rockstar Games on väidetavalt modide eest banninud inimesi, siis ka FiveReborn võib tuua selle riski.
Kas kuskilt on näha ka kas enda või teise kasutaja alt mitu korda kasutaja banni on saanud, kuidagi kahtlaseks kisub üks kasutaja kes korra on banni saanud saab kohe uue banni, teine sama tegevuse eest kes banni pole saanud ei saanud ka seekord banni, see banni saav kasutaja on mul külapealt ostetud, võib-olla ta seepärast selle kasutaja maha müüs, et pidevalt banni sai. Tirisin X80 garaažist välja tuunisin ära läksin riidepoodi uudistama ja bann , ei julgegi teise kasutajaga X80 sõita, lähevad kaetusest roheliseks ja annavad banni. Väga huvitav, et kui garaaž on täis ja kogemata T20 peale vajutasin olin tast kohe ilma, odavamate masinate puhul tõstetakse aga see auto teise maja garaaži. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
äkki saab ka üle saja aasta korra lauaarvuti käima lükata siis. sõidupõhised asjad on pigem rohkem mokkamööda. _________________ ükskord me võidame niikuinii
Heal juhul viitsib selle uuendusega rajad korra läbi sõita ja on asi täiesti mõttetu ja igav jälle. _________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.