Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 14:02:36 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Athunik kirjutas:
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.

Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.


Ise ka häkid vä?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 15:43:09 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Markokene kirjutas:
Athunik kirjutas:
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.

Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.


Ise ka häkid vä?

Iga päev panen enda online kontole hackitega miljardeid. Kuidas muidu endale ilusa garaaži soetada sain.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 18:39:20 vasta tsitaadiga

mnjah imo igasugune cheatimine ja häxximine on suht hale ja tobe... tore on kui bänne selle eest jagataks aga tundub, et nad ei suuda nii kiiresti bänniga virutada kui palju probleeme ja nende tekitajaid on.

neile võiks mingi oma servu olla kuhu suunatakse automaatselt. selline häxxe täis ja mõnusalt suure pingiga icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.06.2016 23:07:10 vasta tsitaadiga

angel, mingi teema isegi oli kunagi, et kui sa oled korra saanud bani mingi häkkimise eest, siis edaspidi saad ainult spetsiaalsetes serverites mängida. Kas see muidugi tõsi ka on, seda ma jällegi ei tea..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:02:54 vasta tsitaadiga

Kõvakettal format ja uus windows.

Lasin mängu uuesti peale ja kõik on läinud. Millegipärast arvasin, et kuna see jura naguinii läbi interneti kõik käib, siis ta sealt kusagilt kontolt suudab taastadaseisu mis oli varem.

On mul mingeid võimalusi veel enda seisu tagasi saada või peabki nüüd nullist jälle mängu läbi mängima ja nullist onlines alustama ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:14:40 vasta tsitaadiga

SP save'i ta ei lae jah pilve. Ainult salvestab arvutisse. Online'i karakter on Social Clubi pilves ning selle seis on kõik alles.
SP puhul üks võimalus on internetist mingi save game tõmmata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:15:05 vasta tsitaadiga

Online seis on alles ja seda saad jätkata ilusti.
Aga SP save on läinud thumbs_down.gif (kui sa just ei taasta kettalt vana vms).
Endalgi läks kaduma(teadsin küll et vaja varundada aga unustasin), mäng oli läbi aga tahtsin missioone kullale teha. Uuesti niipea läbi mängima ei hakka, imho oli story suhteliselt igav GTA kohta.

Kahju et mängule ei tulnud korralikku SP lisa nagu IVs. Online ei tõmba, algul tundus wow aga natuke mängida muutus üksluiseks+aeglane ja kohmakas.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:17:34 vasta tsitaadiga

Võib ju veel tulla SP story lisa. Kunagi isegi RG Support ise ütles, et on tulekul, kuid siiani pole sellest midagi rohkemat mainitud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 13:04:50 vasta tsitaadiga

Thomson TG784 pordid suletud.
Googeldasin isegi juhendit, tegin kõik nii nagu kirjas oli, ikka suletud.
On keegi tegelenud sellega varem? Ideid?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.06.2016 13:21:24 vasta tsitaadiga

puik17, kas mitte Teliale ei pidanud helistama/saatma e-maili või kasutama toda kliendituge veebilehel? Mina kunagi ammu saatsin neile ja siis nad avasid pordid, aga muidugi siis tuli see pikk kammajaa "Kas olete ikka nõus? Portide avamine on väga ohtlik arvutile."
Igatahes peale seda mul õnnestus alles edukalt läbi veebiliidese vastavad pordid suunata vms. Veebiliidesesse saad pärast siit http://192.168.1.1/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 14:37:41 vasta tsitaadiga

puik17, teleri ekraanilt saad ka sätete alt vaadata, et kas on avatud pordid ja kui pole, siis saad sealtkaudu ka avamise kohe tellida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 15:41:24 vasta tsitaadiga

Ei tea kas asi minus või milles, aga ei tööta mul online pool.
Täna ei saa isegi mängu enam, ütleb, et teenus pole saadaval ja kogu lugu.
Money well spent thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 16:35:31 vasta tsitaadiga

Pordid suunatud/avatud?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2016 02:28:34 vasta tsitaadiga

puik17, proovi uuesti installer tõmmata ja mängule repair teha, mul aitas
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 22:33:13 vasta tsitaadiga

coe on täitsa katki. Üksinda mitte midagi teha pole võimalik, isegi kui üksi lobis. aina toodab miinust. teed 16 lao jagu müüki ja saab miinust 50k siia pole veel lisatud eelnevalt kulunud ammo ja armorit.
Ühte 16 kohalist ladu täidab keskelt läbi 8- 12 tundi, vaata et sõidu õnnestumis tõenäosus on 10% juurde

Viima müük ebaõnnestus 90% sest kaks kopterit kes lennuki taha tulid, lasid lennuki ühest kuulide laviinist pihta ja kohe lennuk põlema. maandusin küll kiiresti ja tulin lennukist välja, aga nemad lasid mind nii lugematu kord maha ilma et oleks jõudnud relva võtta, see jama kesti 20 minutit, ennem kui sain ühe kopteri maha mis mind rape-is. lennuk põles maha ja fail.

Nüüdseks alles raha 127$ icon_biggrin.gif
contact mission-s toimub porr lähed tegema siis kas lastakse maha ja trollitakse või lihtsalt oldakse afk nii et halb hakkab ja heist-e pole mõtet tegema minnagi, kas jääd ootama või siis lahkutakse enne heist-i lõppu.
Et üksinda pole mõtet gta 5 mängid, võid kohe uninstal teha mängule.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.06.2016 10:47:39 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
coe on täitsa katki. Üksinda mitte midagi teha pole võimalik, isegi kui üksi lobis. aina toodab miinust. teed 16 lao jagu müüki ja saab miinust 50k siia pole veel lisatud eelnevalt kulunud ammo ja armorit.
Ühte 16 kohalist ladu täidab keskelt läbi 8- 12 tundi, vaata et sõidu õnnestumis tõenäosus on 10% juurde

Viima müük ebaõnnestus 90% sest kaks kopterit kes lennuki taha tulid, lasid lennuki ühest kuulide laviinist pihta ja kohe lennuk põlema. maandusin küll kiiresti ja tulin lennukist välja, aga nemad lasid mind nii lugematu kord maha ilma et oleks jõudnud relva võtta, see jama kesti 20 minutit, ennem kui sain ühe kopteri maha mis mind rape-is. lennuk põles maha ja fail.

Nüüdseks alles raha 127$ icon_biggrin.gif
contact mission-s toimub porr lähed tegema siis kas lastakse maha ja trollitakse või lihtsalt oldakse afk nii et halb hakkab ja heist-e pole mõtet tegema minnagi, kas jääd ootama või siis lahkutakse enne heist-i lõppu.
Et üksinda pole mõtet gta 5 mängid, võid kohe uninstal teha mängule.

Endal kõik need misioonid mida kirjeldasid 100% õnnestunud ja loomulikult üksi, ainus tingimus, et pead sesooni kuidagi üksi jääma, vahetevahel kui avastan, et kõik teised on sesoonist välja visatud olen terve päeva coe_d teinud, sellegi poolest täielik jama, raha tiksub väga vähe peale ja mingit stiimulit pole, coe teha on ainult huvi pärast, et midagi uut saab teha.
Tahaks midagi sellist teha kus raha kõvasti peale tiksub, pole midagi sellis leidnud, soetasin isegi uue kasutaja ja seal ka juba üle 120 leveli tehtud kuid raha ei tule kuidagi peale, kaleid autosid pole ainsatki soetanud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2016 17:53:31 vasta tsitaadiga

Keegi online'i tahab teha? ei ole mul mikrit ja online'is pole liiga palju tegutsenud. A mõtlesin et äkki huvi pärast prooviks jälle..
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 18:35:14 vasta tsitaadiga

Deem icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.06.2016 19:27:48 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Deem icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas neid ekraani pilte teha saab.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JDF
HV vaatleja
JDF

liitunud: 15.01.2003




sõnum 29.06.2016 20:24:25 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
kert06 kirjutas:
Deem icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas neid ekraani pilte teha saab.

F12 teeb pilti Steami versioonil.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.06.2016 21:56:41 vasta tsitaadiga

Marie, kui sul Social Clubi versioon, siis lisa mäng omal Steamis non-steamiks ning pärast võimalik sul F12 klahviga teha pilte. Muidugi arvestada tuleb sellega, et Steam teeb paraku üsna halva kvaliteediga pilte, niiet küllap mingi Dxtory või Fraps oleks veel parem valik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 20:18:29 vasta tsitaadiga

kas keegi tahab farmida vip misioone?
see kõige kiirem viis raha teha priva lobbys.
2 inimest oleks juurde vaja kellel on office ostetud.
4 kesi tehes pole ootamist kuna misioonil cooldown 8min
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 06.07.2016 20:33:02 vasta tsitaadiga

siven, see on paras sandi kopikas mis nendest CEO/VIP missioonidest saab. Ennem mõttekas farmida Pacific Standard heisti, igavaks võib kiskuda, aga see-eest on see hulga kasulikum. Peale selle, enamus võivad pangas lihtsalt niisama seista, kui seifi tühjendatakse ja ainult üks inimene peab üksi garaaži sprintima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 21:22:55 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
siven, see on paras sandi kopikas mis nendest CEO/VIP missioonidest saab. Ennem mõttekas farmida Pacific Standard heisti, igavaks võib kiskuda, aga see-eest on see hulga kasulikum. Peale selle, enamus võivad pangas lihtsalt niisama seista, kui seifi tühjendatakse ja ainult üks inimene peab üksi garaaži sprintima.

21k mingi 3 minuti eest on vähe v? 4 kesi cooldown ka puudub kuna kordamööda paneb ei ütleks ,et see vähe on.

igatahes lisage steami tahaks raha teha gta-s siv3neesti
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 06.07.2016 21:49:52 vasta tsitaadiga

siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.

Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 21:56:57 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.

Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.


ma ei räägi ju warehouse missioonidest.
vaid VIP tapad mingi 4 targeti ära ja 21000 tuleb kõigile rinse and repeat.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 21:59:01 vasta tsitaadiga

111 CEO paki eest saad ~1.5mil kasumit.
Kaua nende kogumine aega võtab? 3 pakki = ~10min?
Ehk siis kogumine ~370min + 15min "müümine"? Muidugi ebaõnnestumise risk samuti.
Kui õiged arvutused, siis peaks tulema 200k/h+

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 06.07.2016 22:06:33 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Athunik kirjutas:
siven, paraku on katsetatud varemgi, et milline asi toob kõige rohkem sisse GTA's. Kui ma nüüd tõsiselt matemaatikaga pange ei pannud, siis sa tahad öelda, et sa saad oma $420,000/tunnis? See on üsnagi vähe usutav, ehk $200,000 oleks natukene reaalsem summa siin. Mis paraku ei tähenda, et see nüüd parim viis oleks raha teenimiseks.. Samal ajal kui korraliku tiimiga venitaks Pacific Standardis ehk $300,000 ilma mingisuguse probleemita ära. Siin üks mees tegi ka testi ja uuris palju saab tunnis CEO Warehouse'i missioonide pealt ja see oli peaaegu $350,000 kanti, aga ülejäänud tiimist said kõigest $50,000.

Not to mention, viimases Pacific Standardis peaks siiani veel eksisteerima glitch millega võib tuua tunnis sisse $1,500,000 ilma mingisuguse probleemita. Niiet there you go, Pacific Standard on siiani üks parimaid viise kuidas teenida omale hunnikus raha.


ma ei räägi ju warehouse missioonidest.
vaid VIP tapad mingi 4 targeti ära ja 21000 tuleb kõigile rinse and repeat.


Siven tundub, et Athunik vastas sulle juba oma esimese 2-3 lausega.
Vip töid iseenesest jube kuiv teha ja samuti võib öelda kastide lattu tassimisega.
On olemas paremad tegevusi millele terve päev alla panna imo.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 22:11:00 vasta tsitaadiga

no whatever farmime siis pacificut:D
tahaks 2m teha lisage sivenHV
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 08.07.2016 21:40:12 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 22:27:34 vasta tsitaadiga

Sai sutz mängitud onlines täna niisama: sõidan oma baigiga ringi, mingi helikopter lock-on ja laseb mind õhku, sünnin, helikopter lendab mu suunas, võtan sniperi välja ja lasen juhi maha. "CYKAA BLYATTTTT" Siis mingi 10+ korda tulistan veel maha ja sõim jätkub.

Kas rockstar mingi vene regiooni Eestlased pannud? Viimasel ajal suht tihti ainult venelased sessioonis.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 08.07.2016 22:56:47 vasta tsitaadiga

Kui keegi praegu mängus ja Lamari Missione viitsib teha, siis Liiverr on steamis nimi ja võib mängus ühendust võtta thumbs_up.gif
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.07.2016 03:27:15 vasta tsitaadiga

kert06, aga näiteks Steami järgi on Eesti kolmanda maailma riikide all. Mitte ainult Eesti vaid ka Läti ja Leedu, niiet ma üldiselt ei imestaks. Tean näiteks juhtumit, kus inimene ostis omale mängu Eestis ja pärast sõitis Soome ning enam polnud võimalik ei allalaadida ega ka mängida. Muidugi need Rockstari serverid erinevad Steami omadest, aga lihtsalt üks näide kuidas Eestit liigitatakse. Eesti üldiselt igal pool CIS nimekirjas, küllap selle pärast pannaksegi sibulatega igal pool kokku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 09.07.2016 18:00:09 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
kert06, aga näiteks Steami järgi on Eesti kolmanda maailma riikide all. Mitte ainult Eesti vaid ka Läti ja Leedu, niiet ma üldiselt ei imestaks. Tean näiteks juhtumit, kus inimene ostis omale mängu Eestis ja pärast sõitis Soome ning enam polnud võimalik ei allalaadida ega ka mängida. Muidugi need Rockstari serverid erinevad Steami omadest, aga lihtsalt üks näide kuidas Eestit liigitatakse. Eesti üldiselt igal pool CIS nimekirjas, küllap selle pärast pannaksegi sibulatega igal pool kokku.

Aga kes siin siis elavad kui mitte venelased, eestlased teevad siit minekut ja pagulased tuuakse asemele, samuti ei austa eestlased oma keelt mitte raasugi, mitu uut mängu on millel eestikeelne tõlge kas või subtiitritena.
Lewis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Järjekordne mõttetus, kas GTA V on mingi rallistimulaator.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 18:30:46 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Järjekordne mõttetus, kas GTA V on mingi rallistimulaator.


GTA on ju open-world mäng.
Ehk vabadus teha kõike.
Ole kasvõi pitsakuller icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.07.2016 19:55:05 vasta tsitaadiga

Marie, aga kui paljud reaalselt kasutavad näiteks eesti keelset Windowsit? Olgugi, et näiteks vanematele inimestele võib see väga kasulik olla - mina ei kannataks sellist Windowsit silma otsas ka. Kui näiteks Linuxist rääkida, siis see inimene kes aitas Ubuntu tõlkida eesti keelde, sellel on isegi häbi seda kuskil mainida, sest see on üks rõveduse tipp.
Aga üldiselt.. ma ei näe reaalset põhjust miks üldse tuua näiteks eesti keelset tõlget mängudele. Eestis üldiselt õpetatakse lastele juba esimesest klassist peale inglise keelt, niiet iga noor inimene peaks oskama rääkida ja lugeda. Mis tähendab seda, et tõlkija näeks rohkem vaeva, kui asi seda väärt on. Praktiliselt ainult käputäis keeli ongi vaja ühele mängule või programmile. Peamised oleks vast inglise- ja vene keel ning sinna juurde ehk prantsuse- või saksa keel ning ongi kõik. icon_wink.gif

Mis puutub sellesse Cunning Stuntsi, siis see võib tegelt päris vinge olla. Kunagi väiksena sai palju Trackmaniat mängitud ning sellel uuel DLC'l on kangesti Trackmania hõngu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 09:45:31 vasta tsitaadiga

Eks toodetakse neid lisategevusi, et mängijatel igav ei hakkaks ning jumala eest mängust eemale ei läheks ning investeeriks sinna rohkem ja rohkem aega ning seejärel järjekordselt raskem loobuda, sest investeering on suur. Nagu MMO.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 10.07.2016 11:30:27 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Eks toodetakse neid lisategevusi, et mängijatel igav ei hakkaks ning jumala eest mängust eemale ei läheks ning investeeriks sinna rohkem ja rohkem aega ning seejärel järjekordselt raskem loobuda, sest investeering on suur. Nagu MMO.

Selles ongi probleem, et kõik need uued lisad ajavad une peale, viimane täielik ämber oli see CEO ja ka VIP

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 14:23:07 vasta tsitaadiga

Korralikku heistide DLC-d oleks vaja - kasvõi tasulist. See oleks küll instabuy ning tõmbaks kohe mängu uuesti käima.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 14:29:37 vasta tsitaadiga

Minu arust võiks olla rohkem lobby RPG elemente. Mingid pätid-politsei, mängusisene "töökoht", passiivne äri loomise võimalus jne.
San Andreasel oli/on mingi äge rollimängu võimalus, kunagi sai seda ka proovida ning täitsa mõnus.
Trollijaid on alati, aga see annab lobby-s mõnusalt tegevust ning ei pea suvalistega heiste "feilima" pidevalt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.07.2016 14:48:43 vasta tsitaadiga

LKits, See on tüütu jah, suvalistega Heiste teha. Kes ei oska, saab surma, kes ei saa aru, kes lahkub. Koguaeg mingi feilimine käib.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.07.2016 14:59:42 vasta tsitaadiga

LKits, karjääri võimalus oleks päris huvitav isegi. Aga kui näiteks mendina tööd teha ja oled kohustatud reaalseid mängijaid püüdma, siis see kisub päris kindlasti korralikuks deathmatchiks.
Muideks, siin vahepeal taheti teha sarnast modi nagu SA:MP, aga Take2 sulges selle. Nüüd üritatakse sama uuesti ellu äratada http://fivereborn.com/
Omalt poolt ütlen selle kohta seda, et kuna Rockstar Games on väidetavalt modide eest banninud inimesi, siis ka FiveReborn võib tuua selle riski.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 15:03:28 vasta tsitaadiga

No see päti-politsei näide oli lihtsalt üks. Et näiteks oleks võimalus osta mängusiseselt poode (toidu-, relvapood, autode töökoda) jpm.

Eks näis, hetkel on mäng veidi igav ning ainus võimalus on raha "grindida" selleks, et paremaid asju osta - rollimängu elemendid vähesed.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 11.07.2016 01:37:30 vasta tsitaadiga

LKits, Nõus thumbs_up.gif Vahest hea pullida aga pikas perspektiivis kisub hetkel igavaks.

redux-mod
http://wccftech.com/gta-v-redux-mod-graphics-gameplay/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 09:08:53 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
LKits, Nõus thumbs_up.gif Vahest hea pullida aga pikas perspektiivis kisub hetkel igavaks.

redux-mod
http://wccftech.com/gta-v-redux-mod-graphics-gameplay/



http://gta5redux.com/ kodulehel uus trailer ka. Tundub paljulubav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.07.2016 23:38:43 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt on näha ka kas enda või teise kasutaja alt mitu korda kasutaja banni on saanud, kuidagi kahtlaseks kisub üks kasutaja kes korra on banni saanud saab kohe uue banni, teine sama tegevuse eest kes banni pole saanud ei saanud ka seekord banni, see banni saav kasutaja on mul külapealt ostetud, võib-olla ta seepärast selle kasutaja maha müüs, et pidevalt banni sai. Tirisin X80 garaažist välja tuunisin ära läksin riidepoodi uudistama ja bann icon_lol.gif , ei julgegi teise kasutajaga X80 sõita, lähevad kaetusest roheliseks ja annavad banni. Väga huvitav, et kui garaaž on täis ja kogemata T20 peale vajutasin olin tast kohe ilma, odavamate masinate puhul tõstetakse aga see auto teise maja garaaži.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 08:56:32 vasta tsitaadiga

Pigem tekib siis küsimus, kust raha said, et X80 osta? icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.07.2016 13:10:12 vasta tsitaadiga

666mb on uus update.. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 15:32:50 vasta tsitaadiga

äkki saab ka üle saja aasta korra lauaarvuti käima lükata siis. sõidupõhised asjad on pigem rohkem mokkamööda.
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.07.2016 18:58:24 vasta tsitaadiga

Heal juhul viitsib selle uuendusega rajad korra läbi sõita ja on asi täiesti mõttetu ja igav jälle.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.