|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
18.06.2016 21:31:32
|
|
|
| londiste kirjutas: |
oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha. |
Vahe oleks näha, kui pood paneks kõik telerid neid LG oledi sürre demovideoid näitama, mis põhiliselt ainult mustast koosnevadki
| tsitaat: |
Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...
|
Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
18.06.2016 23:26:25
|
|
|
Kõik räägivad siin OLEDi plussidest, aga keegi ei räägi negatiivsetest külgedest. OLED ekraanidel põleb pilt sisse nagu vanasti plasmadel, ilmselt küll mitte nii hullusti, aga siiski. Kes ei usu, mingi käigu kuskil Telias näppimas OLED ekraaniga mobiiltelefone, nt Samsung Galaxy S6 ja näete, kuidas tekst on sisse põlenud.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.06.2016 23:30:36
|
|
|
Mu s4 minil põles riba sisse........s6 pole probleeme
Aga samas, telekast staatilist pilti eriti ei vahi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 18.06.2016 23:31:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.06.2016 23:31:17
|
|
|
WRGB OLED vs AMOLED.
Erinev tehnoloogia, Samsungil oli üsna kindel põhjus, miks nad teleripaneelide tootmisest loobusid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
19.06.2016 09:39:00
|
|
|
Oledi probleemiks pidi olema veel see et eri värvustega dioodid vananevad erinevalt ja ajapikku võib tekkida värvitooni nihe. Aga tänapäeval vist ükski asi niikuinii kaua ei ela
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
19.06.2016 09:43:32
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha. |
Vahe oleks näha, kui pood paneks kõik telerid neid LG oledi sürre demovideoid näitama, mis põhiliselt ainult mustast koosnevadki
| tsitaat: |
Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...
|
Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas? |
Küsisin lihtsalt , et kas oleks võimalik telekanali pilti vaadata. Või siis mingit muud videot ( neil alati mälupulkadel mingid videod olemas) Vastus ikka , et neil pole TV kaablit taga ja Samsung ei luba teisi videosid neil näidata.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.06.2016 09:53:13
|
|
|
Oma kogemuse põhjal häirib OLEDi juures "near black banding and blotchiness".
Seda just madala bitratega materjali korral.
Samas seda pidavat ka LEDidel esinema.
Siin väike OLED ja LED tippmudelite võrdlus (küll eelmise aasta mudelite põhjal)
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
19.06.2016 10:19:21
|
|
|
| omang kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas? |
Küsisin lihtsalt , et kas oleks võimalik telekanali pilti vaadata. Või siis mingit muud videot ( neil alati mälupulkadel mingid videod olemas) Vastus ikka , et neil pole TV kaablit taga ja Samsung ei luba teisi videosid neil näidata.  |
Järelikult on siis neil midagi varjata. Paned mõne liiga kiire video peale ja hakkab veel jõnksutama Ilmselt on siiski tegemist müügiinimeste ülipüüdlikkusega või laiskusega. Samsung ei saa ju keelata ühegi video näitamist kliendi soovil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.06.2016 10:45:49
|
|
|
anubis, white-oled ja rgb-oled. amoled on viimase alamtüüp.
| -parun- kirjutas: |
Oledi probleemiks pidi olema veel see et eri värvustega dioodid vananevad erinevalt ja ajapikku võib tekkida värvitooni nihe. Aga tänapäeval vist ükski asi niikuinii kaua ei ela  |
eelkõige sinine on probleemne. õigemini on probleem sinise kiiremas väsimises võrreldes teiste värvidega.
rgb lahendus oli/on suurem sinine subpixel. woled puhul pole see probleem samal kujul (kuigi ma ei suutnud viimati välja kaevata kuidas see white-oled tegelikult töötab, tavaliste ledide puhul on valge tehtud sinisest).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.06.2016 11:02:21
|
|
|
Õige jah, londiste, lihtsalt nii harjumuspärane on seda AMOLEDiks nimetada. Minu mõte oli just tuua välja Samsungi probleeme millest nad üle ei saanudki.
Muidu jah, väga hea paneel (@OLED) toob igasugused signaali vead väga selgelt välja. Samas, kui investeerida korralikku paneeli siis loodetavasti sellega ainult Elioni DTVd ei vaata ja viitsitakse ka pildi seadistamisega veidi vaeva näha.
http://www.displaymate.com/LG_OLED_TV_ShootOut_1.htm
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
19.06.2016 12:01:38
|
|
|
| Kuidas nende upscalingu asjade on? Kas suidab siis SD kvaliteediga Elioni TV3 paremaks ka teha? Ma olen saanud aru, et see selle upscalingu eesmärk nagu olema peaks või eksin?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
19.06.2016 12:25:56
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Plasma sissepõlemise probleemi pole ammu kohanud @ Pana plasma since 2010. |
Põleb ikka sisse, mul ka 2010 mudel, peaks vist sama mis sinulgi olema. Mingi 4h järjest Eurospordist tennist vaadata siis on logo kenasti peale väljalülitamist näha. Samas muidugi kaob see muutuva pildi puhul kiiresti ära kah...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
19.06.2016 23:10:52
|
|
|
LG äpipoodi on ilmunud ametlik plex äpp webos2 telekale. Kas keegi on proovinud? Minul nagu eriti ei tööta...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
20.06.2016 13:23:40
|
|
|
Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta.....
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.06.2016 13:32:49
|
|
|
| Eesti rahvatarkus - "Liiga suurt telekat pole olemas"
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
20.06.2016 13:42:21
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta..... |
Kaugelt vaatad?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.06.2016 13:53:28
|
|
|
strohher, 75" oli ka suur pool päeva
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
20.06.2016 14:03:02
|
|
|
somnambuul, ~2m
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
20.06.2016 15:40:34
|
|
|
Mul kaugus 3m ja 65 tolli. Väiksemat enam mingil juhul ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
20.06.2016 21:20:02
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta..... |
Ma just selle pärast endale suurt telekat ei tahagi, et mul väsivadki silmad ära. Lisaks ei suuda kogu pilti ja subtiitreid korraga hoomata. Hetkel küll tänu kolimise vaatan 32" telekat ~3m kauguselt ja siin võiks isegi 40+" olla, aga mingit 55" või veel suuremat jurakat ma endale küll enam ei taha. Pigem ostan parema pildiga ja väiksema. Aga tundub, et ma vist ainuke siin, kellel sellised mured :/
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
20.06.2016 22:03:05
|
|
|
mul 42" plasma (veel) ja ETV jalka HD pildi puhul võiks juba lähemalt vaadata..ehk võiks 55" olla vabalt.. ülejäänu jaoks käib see väike plasma veel küll..
hetkel oleks ideaalne ost 55" VT pana plasma, kui veel kasutatuna kusagilt leiaks.. Soomest..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
20.06.2016 23:40:22
|
|
|
| Kus võiks leida teemat "Raspberry Pi" sarnastest asjadest telekale, Rasperry Pi ise vist 4k telekale hästi ei sobi, sest suudab max välja anda 15hz 4k resolutsiooni. Või oskab keegi siin midagi soovitada? Ideaalis tahaks midagi mis 4k suudab välja anda, ning millele SSD saab taha lükata, et sinna 4k filme (jah neid eriti palju ei ole) peale torrentida.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
20.06.2016 23:54:12
|
|
|
Sealt ehk leiab ühtteist:
HinnaVaatlus » Multimeedia- ja helifoorum » Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kui sa tahad sealt karbist 4K-d HDMI kaudu saada, siis kardan et ühele korralikule NUC-ile eriti alternatiivi ei pruugi olla.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
22.06.2016 14:01:19
|
|
|
| Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
22.06.2016 16:09:54
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne. |
Kahtlen väga, kas tänapäeval mõni Euroopa või Jaapani elektroonikatootja enda kodumaal enam üldse midagi kokku vorbib. Viimati nägin silti Made in Japan Canoni peegelkaameratel. Kus Panasonicu telereid tänapäeval kokku pannakse? Paljude jaoks on ka Hiina liiga kalliks tootmismaaks muutunud. Muide, vahepeal (võibolla ka praegu) oli huvitav trend panna osadele toodetele Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.06.2016 16:39:30
|
|
|
| tsitaat: |
Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada
|
Arvan, et see pole nende teha.
Poolakad üldjuhul toodavad suht kvaliteetseid asju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
22.06.2016 17:47:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada
|
Arvan, et see pole nende teha.
Poolakad üldjuhul toodavad suht kvaliteetseid asju |
Ei puuduta küll otseselt telekaid, aga nt autol mul Goodyeari rehvid (suvekad ja lamellid Made in Germany, aga kunagised naastukad Made in Poland). Isegi KIA toodab oma masinad Slovakkias ja Suzuki nt Ungaris.
Whirlpooli tootad tulevad meile vist kõik Poolast (kogemus eelmine aasta pesumasina tellimisel)
Sony telekas mul nt Made in Slovakia, LG soundbar aga hoopis Made in Malaysia.
Niiet jõle kirju värk nende tootjatega. Aga huvitav teada, kas miskite firmade erinevad telerimudelid ka hoopis erinevates maades toodetud või nt sama mudel, üks ostetud Eestist teine nt Soomest , aga erinevad tootjariigid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
22.06.2016 21:24:33
|
|
|
Võivadki olla erinevad tootjariigid. Näiteks LG telekaid pannakse kokku Koreas, Venemaal, Kasastanis, Tshehhis, Poolas. Seerianumbri alusel saab ka teada, kus see toodetud on. Minu LG on kokku pandud Poolas.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
22.06.2016 21:57:06
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne. |
Blaupunkt'i litsents on slovakkide UMC-l, nagu ka Sharp'i oma http://products.umc-slovakia.sk/about-umc/
Telefunkenid peaks jah türklaste Vesteli toodang olema https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
23.06.2016 00:22:46
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada? |
Sama on ka mitmete Eestis ja Lätis, Leedus tehtud toodetega, kõigil uhkelt peal kirjas Made in EU
Nädal tagasi ostetud LG 65UF800V on Poolas tehtud. Samas Indoneesias ostetud LG telekas on sealsamas kokku pandud, niisamuti Bridgestone rehvid on kohalikust tehasest pärit. Vähem bürokraatiat kohaliku toodanguga.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
23.06.2016 05:48:17
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
| Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada? |
Sama on ka mitmete Eestis ja Lätis, Leedus tehtud toodetega, kõigil uhkelt peal kirjas Made in EU
Nädal tagasi ostetud LG 65UF800V on Poolas tehtud. Samas Indoneesias ostetud LG telekas on sealsamas kokku pandud, niisamuti Bridgestone rehvid on kohalikust tehasest pärit. Vähem bürokraatiat kohaliku toodanguga. |
Oskad sa öelda ka, millistele Eestis tehtud toodetele EU peale pannakse? Eestlased alati uhked oma toodangu üle olnud ja üritavad igal juhul oma tooteid seostada Eestiga. Tegemist äkki mingi masstoodanguga, mille peakontor asub väljaspool Eestit?
Kuidas sinu telekal päritolumaa kirjas oli?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
23.06.2016 10:38:04
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
Oskad sa öelda ka, millistele Eestis tehtud toodetele EU peale pannakse? Eestlased alati uhked oma toodangu üle olnud ja üritavad igal juhul oma tooteid seostada Eestiga. Tegemist äkki mingi masstoodanguga, mille peakontor asub väljaspool Eestit?
Kuidas sinu telekal päritolumaa kirjas oli? |
Konkreetselt ei meenu, aga ehitusmaterjalides ja toiduainetes olen sellist silti näinud. See pidavatki olema EU soovitus ja ma usun, et väiksemate riikide tootjatel aitab see paremini oma toodet suuremates EU riikides müüa. Mitmetes Euroopa riikides pole inimesed eales kuulnud sõna Estonia ja nende jaoks võib see vabalt olla mingi koht kuskil Aafrikas.
Telekal on kirjas Made in Poland.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
23.06.2016 11:44:13
|
|
|
Telereid pannakse kokku Eu-s.
Pana Tsehhis,Hisense Tsehhis jne.
Ka Ungaris,Poolas, osad kallimad Philipsid Belgias jne.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.06.2016 23:06:33
|
|
|
| tsitaat: |
osad kallimad Philipsid Belgia
|
see kõva näitaja mida eraldada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
24.06.2016 00:15:31
|
|
|
Võib juhtuda ka nii et tellime ookeani tagant endale vinge asja ega saagi teada, et see tegelikult eestis tehtud on
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.06.2016 20:25:24
|
|
|
ei usu, liiga odav.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.06.2016 20:28:12
|
|
|
mul on vaja vanainimesele kustunud kineskoobi asemele midagi. homme lähen seda kaema. kui pult liiga pisikeste nuppudega pole ja pood lubab mul dvb-t otsingu teha, võtan ligi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
27.06.2016 09:09:26
|
|
|
Nonii. Eilne äike suutis 46f5200 ära lõhkuda ja nüüd vaja midagi asemele vaadata. Hinnaklass võiks jääda 500€ ümber. Peamiselt TeliaTV, HD filmid. Vaatamiskaugus umbes 2m. Paar lehte tagasi kiideti seda mudelit: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/609353/
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
27.06.2016 11:16:26
|
|
|
| av. kirjutas: |
| Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler? |
Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
27.06.2016 13:19:49
|
|
|
Tanel, on sul endal kogemust selle mudeliga. Küsin, kuna jäin ka ise vaatama seda paar päeva tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
27.06.2016 21:47:04
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
| av. kirjutas: |
| Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler? |
Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta. |
Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
27.06.2016 21:49:45
|
|
|
Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.
| blas kirjutas: |
| Raiku kirjutas: |
| av. kirjutas: |
| Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler? |
Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta. |
Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang). |
viimati muutis Six 27.06.2016 21:52:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|