Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 21:31:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha.

Vahe oleks näha, kui pood paneks kõik telerid neid LG oledi sürre demovideoid näitama, mis põhiliselt ainult mustast koosnevadki icon_smile.gif

tsitaat:
Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...
Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 23:26:25 vasta tsitaadiga

Kõik räägivad siin OLEDi plussidest, aga keegi ei räägi negatiivsetest külgedest. OLED ekraanidel põleb pilt sisse nagu vanasti plasmadel, ilmselt küll mitte nii hullusti, aga siiski. Kes ei usu, mingi käigu kuskil Telias näppimas OLED ekraaniga mobiiltelefone, nt Samsung Galaxy S6 ja näete, kuidas tekst on sisse põlenud.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2016 23:30:36 vasta tsitaadiga

Mu s4 minil põles riba sisse........s6 pole probleeme
Aga samas, telekast staatilist pilti eriti ei vahi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 18.06.2016 23:31:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 23:30:51 vasta tsitaadiga

Plasma sissepõlemise probleemi pole ammu kohanud @ Pana plasma since 2010.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 23:31:17 vasta tsitaadiga

WRGB OLED vs AMOLED.

Erinev tehnoloogia, Samsungil oli üsna kindel põhjus, miks nad teleripaneelide tootmisest loobusid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 09:39:00 vasta tsitaadiga

Oledi probleemiks pidi olema veel see et eri värvustega dioodid vananevad erinevalt ja ajapikku võib tekkida värvitooni nihe. Aga tänapäeval vist ükski asi niikuinii kaua ei ela icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.06.2016 09:43:32 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
londiste kirjutas:
oledi peamine eelis on must ja sellest tulenev kontrast.
eredalt valgustatud poes, kus telekad on kõik hästi kirkaks keeratud, ei pruugi vahet tõesti näha.

Vahe oleks näha, kui pood paneks kõik telerid neid LG oledi sürre demovideoid näitama, mis põhiliselt ainult mustast koosnevadki icon_smile.gif

tsitaat:
Ja mis värk sellega on , et Samsungi telekatel nad muud contenti näidata ei taha, peale nende Samsungi oma videote? Nii euronicsis kui ka onoffis sama teema...
Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas?


Küsisin lihtsalt , et kas oleks võimalik telekanali pilti vaadata. Või siis mingit muud videot ( neil alati mälupulkadel mingid videod olemas) Vastus ikka , et neil pole TV kaablit taga ja Samsung ei luba teisi videosid neil näidata. icon_eek.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 09:53:13 vasta tsitaadiga

Oma kogemuse põhjal häirib OLEDi juures "near black banding and blotchiness".
Seda just madala bitratega materjali korral.
Samas seda pidavat ka LEDidel esinema.
Siin väike OLED ja LED tippmudelite võrdlus (küll eelmise aasta mudelite põhjal)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 10:19:21 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
-parun- kirjutas:
Tahtsid mingit enda kaasavõetud contenti vaadata? Kuidas see põhjendus täpsemalt kõlas?


Küsisin lihtsalt , et kas oleks võimalik telekanali pilti vaadata. Või siis mingit muud videot ( neil alati mälupulkadel mingid videod olemas) Vastus ikka , et neil pole TV kaablit taga ja Samsung ei luba teisi videosid neil näidata. icon_eek.gif

Järelikult on siis neil midagi varjata. Paned mõne liiga kiire video peale ja hakkab veel jõnksutama icon_smile.gif Ilmselt on siiski tegemist müügiinimeste ülipüüdlikkusega või laiskusega. Samsung ei saa ju keelata ühegi video näitamist kliendi soovil icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 10:45:49 vasta tsitaadiga

anubis, white-oled ja rgb-oled. amoled on viimase alamtüüp.

-parun- kirjutas:
Oledi probleemiks pidi olema veel see et eri värvustega dioodid vananevad erinevalt ja ajapikku võib tekkida värvitooni nihe. Aga tänapäeval vist ükski asi niikuinii kaua ei ela icon_smile.gif
eelkõige sinine on probleemne. õigemini on probleem sinise kiiremas väsimises võrreldes teiste värvidega.
rgb lahendus oli/on suurem sinine subpixel. woled puhul pole see probleem samal kujul (kuigi ma ei suutnud viimati välja kaevata kuidas see white-oled tegelikult töötab, tavaliste ledide puhul on valge tehtud sinisest).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 11:02:21 vasta tsitaadiga

Õige jah, londiste, lihtsalt nii harjumuspärane on seda AMOLEDiks nimetada. Minu mõte oli just tuua välja Samsungi probleeme millest nad üle ei saanudki.

Muidu jah, väga hea paneel (@OLED) toob igasugused signaali vead väga selgelt välja. Samas, kui investeerida korralikku paneeli siis loodetavasti sellega ainult Elioni DTVd ei vaata ja viitsitakse ka pildi seadistamisega veidi vaeva näha.

http://www.displaymate.com/LG_OLED_TV_ShootOut_1.htm
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 12:01:38 vasta tsitaadiga

Kuidas nende upscalingu asjade on? Kas suidab siis SD kvaliteediga Elioni TV3 paremaks ka teha? Ma olen saanud aru, et see selle upscalingu eesmärk nagu olema peaks või eksin?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 12:25:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Plasma sissepõlemise probleemi pole ammu kohanud @ Pana plasma since 2010.
Põleb ikka sisse, mul ka 2010 mudel, peaks vist sama mis sinulgi olema. Mingi 4h järjest Eurospordist tennist vaadata siis on logo kenasti peale väljalülitamist näha. Samas muidugi kaob see muutuva pildi puhul kiiresti ära kah...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.06.2016 14:30:44 vasta tsitaadiga

Minu sõelale lõpuks on nüüd jäänud 3 varianti:

LG eelmise aasta 9 seeria

http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-lg-55uf950v-led-55-smart-3d-5357.html

Samsungi eelmise aasta 8 seeria
https://www.euronics.ee/t/66030/televiisorid/3d-55-nogus-suhd-4k-led-lcd-teler-samsung/ue55js8502txxh

või siis + 300 eurot

http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-samsung-ue55js9002-led-55-smart-3d-5012.html

Oskab keegi öelda mis vahe 8 vs 9 seeria Samsungil ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 14:43:05 vasta tsitaadiga

Kui 3d oluline pole, siis pigem midagi samsungi selle aasta valikust - https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=55ks&minPrice=&maxPrice=
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 14:52:14 vasta tsitaadiga

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/d5cd165a

omang kirjutas:

Oskab keegi öelda mis vahe 8 vs 9 seeria Samsungil ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 23:10:52 vasta tsitaadiga

LG äpipoodi on ilmunud ametlik plex äpp webos2 telekale. Kas keegi on proovinud? Minul nagu eriti ei tööta...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.06.2016 13:23:40 vasta tsitaadiga

Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta.....

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 13:32:49 vasta tsitaadiga

Eesti rahvatarkus - "Liiga suurt telekat pole olemas"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 13:42:21 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta.....


Kaugelt vaatad?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2016 13:53:28 vasta tsitaadiga

strohher, 75" oli ka suur pool päeva
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.06.2016 14:03:02 vasta tsitaadiga

somnambuul, ~2m
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 15:40:34 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
somnambuul, ~2m

Mul kaugus 3m ja 65 tolli. Väiksemat enam mingil juhul ei tahaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 20.06.2016 21:20:02 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Lihtsalt jagan kogemust. 2 nädalat tagasi, kui tassisin uue 55" LG tuppa ja hakkasin vaatama, oli esimene emotsioon, et viin poodi tagasi ja tulen sõiman siin kõigil näod täis, et mida krdit te idikad soovitate, silmad väsivad ära ühest äärest teise jooksmisega. Suur, liiga suur, see pole enam normaalne. Häbi ka kui keegi külla tuleb, et lolliks läinud oled. Paar päeva olin kindel, et ei rsk, see asi läheb poodi tagasi.
Eile filmi vaadates mõtlesin...no tegelikult oleks võinud vabalt ju 60" ka osta.....

Ma just selle pärast endale suurt telekat ei tahagi, et mul väsivadki silmad ära. Lisaks ei suuda kogu pilti ja subtiitreid korraga hoomata. Hetkel küll tänu kolimise vaatan 32" telekat ~3m kauguselt ja siin võiks isegi 40+" olla, aga mingit 55" või veel suuremat jurakat ma endale küll enam ei taha. Pigem ostan parema pildiga ja väiksema. Aga tundub, et ma vist ainuke siin, kellel sellised mured :/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 22:03:05 vasta tsitaadiga

mul 42" plasma (veel) ja ETV jalka HD pildi puhul võiks juba lähemalt vaadata..ehk võiks 55" olla vabalt.. ülejäänu jaoks käib see väike plasma veel küll..
hetkel oleks ideaalne ost 55" VT pana plasma, kui veel kasutatuna kusagilt leiaks.. Soomest..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 20.06.2016 23:40:22 vasta tsitaadiga

Kus võiks leida teemat "Raspberry Pi" sarnastest asjadest telekale, Rasperry Pi ise vist 4k telekale hästi ei sobi, sest suudab max välja anda 15hz 4k resolutsiooni. Või oskab keegi siin midagi soovitada? Ideaalis tahaks midagi mis 4k suudab välja anda, ning millele SSD saab taha lükata, et sinna 4k filme (jah neid eriti palju ei ole) peale torrentida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 23:54:12 vasta tsitaadiga

Sealt ehk leiab ühtteist:
HinnaVaatlus » Multimeedia- ja helifoorum » Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kui sa tahad sealt karbist 4K-d HDMI kaudu saada, siis kardan et ühele korralikule NUC-ile eriti alternatiivi ei pruugi olla.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2016 14:01:19 vasta tsitaadiga

Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 22.06.2016 16:09:54 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne.
Kahtlen väga, kas tänapäeval mõni Euroopa või Jaapani elektroonikatootja enda kodumaal enam üldse midagi kokku vorbib. Viimati nägin silti Made in Japan Canoni peegelkaameratel. Kus Panasonicu telereid tänapäeval kokku pannakse? Paljude jaoks on ka Hiina liiga kalliks tootmismaaks muutunud. Muide, vahepeal (võibolla ka praegu) oli huvitav trend panna osadele toodetele Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2016 16:39:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada

Arvan, et see pole nende teha.
Poolakad üldjuhul toodavad suht kvaliteetseid asju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2016 17:47:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada

Arvan, et see pole nende teha.
Poolakad üldjuhul toodavad suht kvaliteetseid asju


Ei puuduta küll otseselt telekaid, aga nt autol mul Goodyeari rehvid (suvekad ja lamellid Made in Germany, aga kunagised naastukad Made in Poland). Isegi KIA toodab oma masinad Slovakkias ja Suzuki nt Ungaris.

Whirlpooli tootad tulevad meile vist kõik Poolast (kogemus eelmine aasta pesumasina tellimisel)

Sony telekas mul nt Made in Slovakia, LG soundbar aga hoopis Made in Malaysia.

Niiet jõle kirju värk nende tootjatega. Aga huvitav teada, kas miskite firmade erinevad telerimudelid ka hoopis erinevates maades toodetud või nt sama mudel, üks ostetud Eestist teine nt Soomest , aga erinevad tootjariigid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2016 21:24:33 vasta tsitaadiga

Võivadki olla erinevad tootjariigid. Näiteks LG telekaid pannakse kokku Koreas, Venemaal, Kasastanis, Tshehhis, Poolas. Seerianumbri alusel saab ka teada, kus see toodetud on. Minu LG on kokku pandud Poolas.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2016 21:57:06 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Kuna om erinevate e-poodide pakkumistesse tekkinud ka telereid firmadelt Telefunken ja Blaupunkt (müüakse ka Bluepunkt all - miks küll nihuke värdkaubamärk), et kas on ikka veel tegu ausa saksakvaliteediga või on turbanitega poisid kaubamärgid omandanud (nagu Grundigi puhul) ja vehivad neid Türgimaal teha. Kas on kellelgi kogemusi nende telekatega, et mis on karul kõhus (paneel, tarkvara, analoogia mingi teise kaubamärgiga). Hind tundub sümpaatne.


Blaupunkt'i litsents on slovakkide UMC-l, nagu ka Sharp'i oma http://products.umc-slovakia.sk/about-umc/

Telefunkenid peaks jah türklaste Vesteli toodang olema https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 00:22:46 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada?

Sama on ka mitmete Eestis ja Lätis, Leedus tehtud toodetega, kõigil uhkelt peal kirjas Made in EU icon_smile.gif

Nädal tagasi ostetud LG 65UF800V on Poolas tehtud. Samas Indoneesias ostetud LG telekas on sealsamas kokku pandud, niisamuti Bridgestone rehvid on kohalikust tehasest pärit. Vähem bürokraatiat kohaliku toodanguga.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 23.06.2016 05:48:17 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kopz kirjutas:
Made in EU, mis tähendas, et tegemist on Poolaga. Huvitav, kas poolakad tõesti häbenevad nii väga enda kodumaad ja tootmiskvaliteeti, et ei julge Made in Poland kirjutada?

Sama on ka mitmete Eestis ja Lätis, Leedus tehtud toodetega, kõigil uhkelt peal kirjas Made in EU icon_smile.gif

Nädal tagasi ostetud LG 65UF800V on Poolas tehtud. Samas Indoneesias ostetud LG telekas on sealsamas kokku pandud, niisamuti Bridgestone rehvid on kohalikust tehasest pärit. Vähem bürokraatiat kohaliku toodanguga.

Oskad sa öelda ka, millistele Eestis tehtud toodetele EU peale pannakse? Eestlased alati uhked oma toodangu üle olnud ja üritavad igal juhul oma tooteid seostada Eestiga. Tegemist äkki mingi masstoodanguga, mille peakontor asub väljaspool Eestit?

Kuidas sinu telekal päritolumaa kirjas oli?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 10:38:04 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Oskad sa öelda ka, millistele Eestis tehtud toodetele EU peale pannakse? Eestlased alati uhked oma toodangu üle olnud ja üritavad igal juhul oma tooteid seostada Eestiga. Tegemist äkki mingi masstoodanguga, mille peakontor asub väljaspool Eestit?

Kuidas sinu telekal päritolumaa kirjas oli?

Konkreetselt ei meenu, aga ehitusmaterjalides ja toiduainetes olen sellist silti näinud. See pidavatki olema EU soovitus ja ma usun, et väiksemate riikide tootjatel aitab see paremini oma toodet suuremates EU riikides müüa. Mitmetes Euroopa riikides pole inimesed eales kuulnud sõna Estonia ja nende jaoks võib see vabalt olla mingi koht kuskil Aafrikas.

Telekal on kirjas Made in Poland.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 11:44:13 vasta tsitaadiga

Telereid pannakse kokku Eu-s.
Pana Tsehhis,Hisense Tsehhis jne.
Ka Ungaris,Poolas, osad kallimad Philipsid Belgias jne.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2016 23:06:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

osad kallimad Philipsid Belgia

icon_lol.gif see kõva näitaja mida eraldada icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2016 00:15:31 vasta tsitaadiga

Võib juhtuda ka nii et tellime ookeani tagant endale vinge asja ega saagi teada, et see tegelikult eestis tehtud on icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2016 19:43:48 vasta tsitaadiga

http://www.kodumasinad.ee/koduelektroonika/telerid/hitachi-32hbt01-led-teler.html

keegi seda ka kasutab?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2016 20:25:24 vasta tsitaadiga

ei usu, liiga odav. thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2016 20:28:12 vasta tsitaadiga

mul on vaja vanainimesele kustunud kineskoobi asemele midagi. homme lähen seda kaema. kui pult liiga pisikeste nuppudega pole ja pood lubab mul dvb-t otsingu teha, võtan ligi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2016 20:35:29 vasta tsitaadiga

laurx, 10 EUR odavam, kui eesmärk natuke säästa
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/724261/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2016 20:42:11 vasta tsitaadiga

kodumasinates oli ka 1 10 ka võrra odavam 32ne.

http://www.kodumasinad.ee/koduelektroonika/telerid/lasker-32d277-led-lcd-teler.html

eks ma saan neid kottida. mul on vaja sinna c+ moodul.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 09:09:26 vasta tsitaadiga

Nonii. Eilne äike suutis 46f5200 ära lõhkuda ja nüüd vaja midagi asemele vaadata. Hinnaklass võiks jääda 500€ ümber. Peamiselt TeliaTV, HD filmid. Vaatamiskaugus umbes 2m. Paar lehte tagasi kiideti seda mudelit: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/609353/
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 10:19:21 vasta tsitaadiga

av., kaalu ka seda: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633480/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 11:16:26 vasta tsitaadiga

av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?

Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 13:19:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
av., kaalu ka seda: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/633480/


Tanel, on sul endal kogemust selle mudeliga. Küsin, kuna jäin ka ise vaatama seda paar päeva tagasi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 27.06.2016 21:47:04 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?

Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.


Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:49:45 vasta tsitaadiga

Sama nagu FHD peal.
UHD on üldse natuke ülehinnatud.
Kui võrrelda korralikku 1080p bluray rippi ja 2160p bluray rippi, siis ega eriti vahet ei tee.

blas kirjutas:
Raiku kirjutas:
av. kirjutas:
Oleks selle hinna eest mõni parem valik või oleks mõttekam võtta samast hinnaklassist mõni 4k teler?

Mina arvan küll, et oleks mõtet 4K poole vaadata, sarnaste omadustega 4k aparaat ei tohiks praegu enam väga palju rohkem maksta.


Keegi ilma vastust saamata küsis varem ka, kuidas 4K peal SD telepilt välja näeb. Praktiline vaatajakogemus oleks huvitav (mudel, ekraani suurus, subjektiivne hinnang).


viimati muutis Six 27.06.2016 21:52:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.