|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
12.06.2016 16:54:33
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
no nii, ootab esimesed benchid ära, kui tõesti saab 980-e jõudluse miski 250€ eest  |
GTX980 liigub praegu juba natuke alla 300 euro eest, muide. Muidugi kui saaks poest uuena AMD 480'e sama raha eest ning kui lausa oleks mälu ka 8GB - siis oleks hea diil. Aga muidu on HV järelturul ka täitsa arvestatavaid pakkumisi. |
Kas tõesti saab 980-si sellise hinnaga.
Tean et paar referenc jahutusega isendite hinnad olnud 320€ ja enam, üks oli gigabyte.
Muudes eesti müügikohtades, näiteks soov ja mis iganes nad ka pole on hinnad pigem 400 ja ülespoole.
780ti hinda tahetakse tõeseti alla 200€ anda aga pole siiani ühtegi Müüjat näinud kes oleks all 200€ raha eest ära andma.
Ebay hinnad võrreldes eestiga ikka kõvasti kõrgemad. Keskeltläbi 40€ teenitakse vanemate nvidia kaartide pealt rohkem seal.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.06.2016 18:17:19
|
|
|
Ei tea, kas single-slot kaardid tulevad tagasi? Voolutarve on juba mõistlikult väike .
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
13.06.2016 23:14:54
|
|
|
jõuab täpselt jalka lõpuks
RX460 ja 470 nägid valgust "2,7x more efficient than previous generation" arvatavasti võtab siis oluliselt vähem voolu kui 370 ja on samas tunduvalt kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.06.2016 23:53:16
|
|
|
Iseasi kas reaalne või mingi BS aga
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
14.06.2016 00:40:12
|
|
|
see pilt of FAKE. Tegu on TitanX skooriga, mis on Photoshoppi saanud. Alumine(mitte OC) skoor peaks õige olema.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
14.06.2016 19:04:33
|
|
|
Pagan, piilusin kõrvale oma GTX 970 OC tulemusi: Ultra 3147, Extreme 6031 ja tavaline 11097..
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.06.2016 21:52:16
|
|
|
Liiga lahjad skoorid on selle RX480 kohta, kas asi ei toimi vana dx-iga hästi või mingi muu jama.
Uus GCN, suurem klokk, väiksem nm ja 2300 shaderit peaksid siiski kiiremad olema.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.06.2016 22:16:00
|
|
|
gcn uuendusi pole palju, võrreldes 390x-ga on takt vaid ~25% kiirem, mis enam-vähem tasakaalustab vähemaid shadereid ja kitsam mälusiin mängib ilmselt ka oma rolli ära.
suhteliselt õiges kandis tulemused ju. 290x/390x kanti ja 980st veidi kiirem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.06.2016 22:44:49
|
|
|
| 980-ist peaks ikka omajagu kiirem olema nende näitajate juures, korraliku klokiga täiesti teisest klassist.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.06.2016 22:51:06
|
|
|
Winterwind, korralik võrreldes millega? mitte kuskilt otsast numbrid mingit meeletut edu ei ennusta.
ära unusta, et 390/390x on $329/$429 kaardid, samal performance tasemel hinna märgatavalt alla toomine võiks nagu juba hea olla.
290x/390x on 2816 ja 290/390 2560 shaderit. rx480ne 2304 shaderit tähendab seda, et vahe 390x on 22%. 390x takt on 1050mhz - sellega võrdne olemiseks on rx480l vaja takti 1283mhz (ja 1166mhz 290/390 klassis olemiseks).
siinkohal - 256 GB/s mälu ribalaiust vs hawaii 384 MB/s ei mõju kindlasti hästi, seda eriti suurematel resodel.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 14.06.2016 22:55:00, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.06.2016 22:53:29
|
|
|
irw, hakkab amd poolt ka sama värk pihta nagu nvidia just tegi.
linki lugedes - rx480 on ikka sitaks kiirem kui r9 380, eks?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.06.2016 22:56:47
|
|
|
Ongi ju kordades kiirem ja Su arvutused on kõik väga õiged aga uus GCN võiks ka siiski miskit juurde anda.
See mälu läbilase ei mõjuta küll suurt miskit, eriti veel selle shaderite arvu juures.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.06.2016 22:57:40
|
|
|
R9 380 on $199 kaart Paneb asjad perspektiivi, vast.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.06.2016 23:01:26
|
|
|
ee... risti vastupidi. kui shadereid palju ja need ei bloki, siis läheb mälu läbilase pudelikaelaks.
viimati oli amd mälusiini liikluse pakkimine tunduvalt halvem kui nvidial ja 1080 (üsna räige klokiga gddr5x) on reviewde oc katsete pealt vaadates mälu poolt piiratud.
uue gcni kohta pole amd midagi öelnud. võib vist kihla vedada, et muutused on minimaalsed, eriti shaderite endi osas.
muide, nvidia ütles 1080 presentatsioonil ära, et kõrgete taktide saavutamiseks pidid nad vaeva nägema ja natukene perfis tagasi andma. testitulemuste analüüs vaevumärgatavat tagasiminekut nii-öelda ipc osas ka näitab.
| Winterwind kirjutas: |
| Ongi ju kordades kiirem |
?
see on odavam ja jahedam 390. that's it.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.06.2016 23:07:46
|
|
|
| Sa rääkisid ennist R9 380-st, see ei ole küll kuskilt otsast jahedam ja odavam 290/390
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
14.06.2016 23:21:33
|
|
|
kus ta ei ole siis?
RX480 on 380 järglane. Jahedam ja odavam 390 pmst.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.06.2016 23:24:31
|
|
|
Et üks on Tonga ja teine Hawaii aga kuna mõlemad AMD/ATi siis ikka kõik sama?
Ja 380 vs 390X vahe on ikka enam kui korralik.
| tsitaat: |
| linki lugedes - rx480 on ikka sitaks kiirem kui r9 380, eks? |
viimati muutis Winterwind 14.06.2016 23:27:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.06.2016 08:21:54
|
|
|
link :: AMD confirms Polaris 10 and Polaris 11 specifications
"It is now confirmed that Polaris 10 has 36 Compute Units (2304 Stream Processors), while it’s slower brother features 16 CUs (1024 Stream Processors). Smaller Polaris chip is also confirmed to feature 128-bit memory bus."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.06.2016 09:41:11
|
|
|
Winterwind, aa, selle peale kommenteerisid seda kiirust.
pigem pidasin silmas seda, et amd enda kajastus on täpselt nagu nvidia seda just tegi - 1070 on mingi 70% kiirem kui 970 ja 1080 on mingi 70% kiirem kui 980, jättes 980ti/titanx pildilt välja. samal ajal karjudes, et nüüd on uus high-end.
amd küll ei kilka high-endist (okei, tegelikult kilkas aga nüüd on tagasi tõmmanud) aga 390ga võrreldes ei oleks rx480 eriti impressive. tehtud-mõeldud, võrdleme 380ga
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 10:44:31
|
|
|
| tsitaat: |
BTW theres also mention of a mobile part called AMD Radeon RX 480M based on Polaris 11:
Testing conducted by AMD Performance Labs as of May 10, 2016 on 3DMark 11 and 3DMark Firestrikeusing a test system comprising of an i7-4600M, 8GB, AMD Radeon driver 16.20. AMD Radeon R9 M280X (14CUs) scored 5700 and 3500 with a board power of 82W. AMD Radeon RX 480M (16CUs) scored 7200 and 4070 with a board power of 35W. Using Performance/Board power, the resulting average across the 2 different titles was a perf per watt of 2.8X vs the Radeon R9 M280X .
|
R9 280x jõudlus 35W eest, toredad ajad.
viimati muutis anubis 15.06.2016 11:04:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 11:01:29
|
|
|
| Ehh, ajasin sassi. Firestrike tulemus ikka 4070, ehk siis HD7850 kanti jõudlus.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.06.2016 11:13:05
|
|
|
amd kontekstis awesome.
aga üldpildis oleks muljetavaldavam kui sealsamas graafikul ei oleks 28nm gtx970 veidi kõrgemal. gtx970 tdp ja reaalne tarve on max 145w.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 11:20:58
|
|
|
http://wccftech.com/amd-rx-480-faster-than-nano-980/
Vaikselt tilgub infot ka selle fakti kohta, et tootjakaartidel saab hind olema märgatavalt kõrgem (~$299 MSRP) kuid sellega kaasneb reaalselt märgatavalt laiem OC võimekus/karbist välja jõudlus. Olen ise seda juba kahest erinevast allikast kuulnud.
viimati muutis anubis 15.06.2016 11:24:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.06.2016 11:23:24
|
|
|
| Ei tea, TPU järgi ref 970 avg tarve 163, peak 181, custom kaartidel veel rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.06.2016 11:24:31
|
|
|
| ot: |
Winterwind, mul on olnud 2 erinevat 970-t. tdp on nende voolutarbele üsna hard limit.
tpu pole reference 970 ülevaadet teinud. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 15.06.2016 11:32:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.06.2016 11:31:46
|
|
|
| anubis kirjutas: |
http://wccftech.com/amd-rx-480-faster-than-nano-980/
Vaikselt tilgub infot ka selle fakti kohta, et tootjakaartidel saab hind olema märgatavalt kõrgem (~$299 MSRP) kuid sellega kaasneb reaalselt märgatavalt laiem OC võimekus/karbist välja jõudlus. Olen ise seda juba kahest erinevast allikast kuulnud. |
Kui hind tõuseb 50% ja jõudlus ei tõuse enamvähem samas joones, siis tundub kahtlane selle värgi atraktiivsus. $199 on killer price point, $299 ei ole seda enam kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 11:34:27
|
|
|
Kui RX480 reference saab olema optimeeritud ~100W voolutarbe jaoks ja jõudlus on R9 Fury ja R9 Nano vahele, siis võiks ~40% OC tema jõudlusele tõepoolest päris hästi mõjuda.
Inimesed on valmis GTX1080 vs GTX1070 jõudluse kasvu eest €200 maksma
viimati muutis anubis 15.06.2016 11:37:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.06.2016 11:36:12
|
|
|
erick, see lugu ju ei ütle üldse seda.
kinnitab vaid teadaolevat - rx480 4gb €199, rx480 8gb $229/$239 ja custom kaardid kuidas tootja saab. näiteks tuuakse siis mingid overengineered mudelid, mis ilmselt taevasse klokkuvad ja nende hind võiks $299 olla. +$60/$70 custom pcb, jahutuse ja oc eest ei ole ei ennenägematu ega ka väga kallis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
15.06.2016 14:20:18
|
|
|
http://www.gamemachines.de/ lehelt
gaming desktops-> kasti valida ja paremal "konfiguriert" nupp vajutada
nimekiri komponentidest tuleb
| tsitaat: |
AMD® Radeon RX 460 mit 2GB Speicher [+79€]
AMD® Radeon RX 470 mit 4GB Speicher [+149€]
AMD® Radeon RX 480 mit 4GB Speicher [+209€]
AMD® Radeon RX 480 mit 8GB Speicher [+249€] |
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2016 14:32:29
|
|
|
DefaultGPU on masinatel Geforce 730 (~€50).
Arvestades, et nad ~€50 igale kaardile lisahinda panevad siis tuleb RX470 ikka tõeline 1080p mängimiseks €150 säästupüss.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.06.2016 19:29:33
|
|
|
| 200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.06.2016 19:31:16
|
|
|
| DVI pesa on väga hea, ei pea xl2411z prügimäele viskama.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.06.2016 19:33:17
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2016 20:01:47
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| 200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas. |
mul teisel kastil senimaani monitor VGA kaabliga taga (DVI to VGA siis). Põhjuseks kuna satibox on HDMI-ga ja displayporti pole kummagil...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.06.2016 20:04:25
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Spoiler 
|
Vaevalt et nii lihtsa kaabliga pääseb, pigem vaja $100 maksvat aktiivset kaablit
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
15.06.2016 20:26:46
|
|
|
Piisab küll tavalisest kaablist
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
15.06.2016 21:17:30
|
|
|
| trip kirjutas: |
http://www.gamemachines.de/ lehelt
gaming desktops-> kasti valida ja paremal "konfiguriert" nupp vajutada
nimekiri komponentidest tuleb
| tsitaat: |
AMD® Radeon RX 460 mit 2GB Speicher [+79€]
AMD® Radeon RX 470 mit 4GB Speicher [+149€]
AMD® Radeon RX 480 mit 4GB Speicher [+209€]
AMD® Radeon RX 480 mit 8GB Speicher [+249€] |
|
Loodetavasti jäävad meilgi hinnad sellistesse piiridesse (odavamad ilmselt ei tule?) ning custom jahutuse/PCB'ga paarkümmend euri kallimad. Praegu kaldun oma R9 380't RX 480 8GB vastu välja vahetama, kuid eks lõpliku otsuse saab langetada siis kui ülevaated väljas ja meie hinnad teada.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
15.06.2016 21:47:47
|
|
|
| A-Circus., oota vastasleeri 1060ti, 1060, 1050 ka ära, ehk leiad sealt midagi head.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
16.06.2016 14:34:05
|
|
|
http://wccftech.com lubas täna õhtul RX480 OC tulemused postitada.
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
17.06.2016 10:33:48
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| 200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas. |
mul teisel kastil senimaani monitor VGA kaabliga taga (DVI to VGA siis). Põhjuseks kuna satibox on HDMI-ga ja displayporti pole kummagil... |
| degreal kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Spoiler 
|
Vaevalt et nii lihtsa kaabliga pääseb, pigem vaja $100 maksvat aktiivset kaablit |
| von Wu kirjutas: |
| Piisab küll tavalisest kaablist |
Kui ma nüüd õigesti aru saan siis aktiivset kaablit läheb vaja kui DisplayPort ei ole DP++ toega. DP++ kaardid, nagu AMD Fury seeria paistis olevat, peaks töötama passiivse kaabliga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
17.06.2016 10:36:22
|
|
|
Väga huvitav, et väidetavalt lubab amd enda uuema overdrive versiooniga volte näppida ootan huviga vee all OC tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.06.2016 10:38:26
|
|
|
| tsitaat: |
Kui ma nüüd õigesti aru saan siis aktiivset kaablit läheb vaja kui DisplayPort ei ole DP++ toega. DP++ kaardid, nagu AMD Fury seeria paistis olevat, peaks töötama passiivse kaabliga.
|
HDMI to DVI on ka alati option, ning ei ole seal ka mingit aktiivkablat vaja.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.06.2016 11:31:36
|
|
|
Ma olen kuulnud salajutte ~2Ghz kelladest ja stock GTX1080 lähedasest/veidi ületavast jõudlusest. Mitte 24/7 stabiilne, loomulilkult. Samas on inimesed väga lühikest aega mängida saanud.
Võtta suure lusikatäie soolaga.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|