Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 16:54:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
no nii, ootab esimesed benchid ära, kui tõesti saab 980-e jõudluse miski 250€ eest icon_eek.gif
GTX980 liigub praegu juba natuke alla 300 euro eest, muide. Muidugi kui saaks poest uuena AMD 480'e sama raha eest ning kui lausa oleks mälu ka 8GB - siis oleks hea diil. Aga muidu on HV järelturul ka täitsa arvestatavaid pakkumisi.


Kas tõesti saab 980-si sellise hinnaga.
Tean et paar referenc jahutusega isendite hinnad olnud 320€ ja enam, üks oli gigabyte.
Muudes eesti müügikohtades, näiteks soov ja mis iganes nad ka pole on hinnad pigem 400 ja ülespoole.
780ti hinda tahetakse tõeseti alla 200€ anda aga pole siiani ühtegi Müüjat näinud kes oleks all 200€ raha eest ära andma.

Ebay hinnad võrreldes eestiga ikka kõvasti kõrgemad. Keskeltläbi 40€ teenitakse vanemate nvidia kaartide pealt rohkem seal.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 18:06:52 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4noslj/rx480_leaksrumors_timeline_megathread/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 18:17:19 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas single-slot kaardid tulevad tagasi? Voolutarve on juba mõistlikult väike thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 15:33:51 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/61015/watch-amd-pc-gaming-show-here
5h ja 26min pärast peaks veel miskit näidatama
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 23:14:54 vasta tsitaadiga

jõuab täpselt jalka lõpuks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

RX460 ja 470 nägid valgust thumbs_up.gif "2,7x more efficient than previous generation" arvatavasti võtab siis oluliselt vähem voolu kui 370 ja on samas tunduvalt kiirem.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 23:53:16 vasta tsitaadiga

Iseasi kas reaalne või mingi BS aga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 00:40:12 vasta tsitaadiga

see pilt of FAKE. Tegu on TitanX skooriga, mis on Photoshoppi saanud. Alumine(mitte OC) skoor peaks õige olema.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 12:41:05 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/61005/new-amd-radeon-rx-480-3dmark-benchmarks

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 19:04:33 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
http://videocardz.com/61005/new-amd-radeon-rx-480-3dmark-benchmarks

Spoiler Spoiler Spoiler


Pagan, piilusin kõrvale oma GTX 970 OC tulemusi: Ultra 3147, Extreme 6031 ja tavaline 11097.. icon_neutral.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 21:52:16 vasta tsitaadiga

Liiga lahjad skoorid on selle RX480 kohta, kas asi ei toimi vana dx-iga hästi või mingi muu jama.
Uus GCN, suurem klokk, väiksem nm ja 2300 shaderit peaksid siiski kiiremad olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:16:00 vasta tsitaadiga

gcn uuendusi pole palju, võrreldes 390x-ga on takt vaid ~25% kiirem, mis enam-vähem tasakaalustab vähemaid shadereid ja kitsam mälusiin mängib ilmselt ka oma rolli ära.
suhteliselt õiges kandis tulemused ju. 290x/390x kanti ja 980st veidi kiirem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:44:49 vasta tsitaadiga

980-ist peaks ikka omajagu kiirem olema nende näitajate juures, korraliku klokiga täiesti teisest klassist.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:51:06 vasta tsitaadiga

Winterwind, korralik võrreldes millega? mitte kuskilt otsast numbrid mingit meeletut edu ei ennusta.
ära unusta, et 390/390x on $329/$429 kaardid, samal performance tasemel hinna märgatavalt alla toomine võiks nagu juba hea olla.

290x/390x on 2816 ja 290/390 2560 shaderit. rx480ne 2304 shaderit tähendab seda, et vahe 390x on 22%. 390x takt on 1050mhz - sellega võrdne olemiseks on rx480l vaja takti 1283mhz (ja 1166mhz 290/390 klassis olemiseks).
siinkohal - 256 GB/s mälu ribalaiust vs hawaii 384 MB/s ei mõju kindlasti hästi, seda eriti suurematel resodel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 14.06.2016 22:55:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:51:50 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/61064/amd-polaris-10-and-polaris-11-specifications
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:53:29 vasta tsitaadiga

irw, hakkab amd poolt ka sama värk pihta nagu nvidia just tegi.
linki lugedes - rx480 on ikka sitaks kiirem kui r9 380, eks? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:56:47 vasta tsitaadiga

Ongi ju kordades kiirem ja Su arvutused on kõik väga õiged aga uus GCN võiks ka siiski miskit juurde anda.
See mälu läbilase ei mõjuta küll suurt miskit, eriti veel selle shaderite arvu juures.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:57:40 vasta tsitaadiga

R9 380 on $199 kaart thumbs_up.gif Paneb asjad perspektiivi, vast.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 23:01:26 vasta tsitaadiga

ee... risti vastupidi. kui shadereid palju ja need ei bloki, siis läheb mälu läbilase pudelikaelaks.
viimati oli amd mälusiini liikluse pakkimine tunduvalt halvem kui nvidial ja 1080 (üsna räige klokiga gddr5x) on reviewde oc katsete pealt vaadates mälu poolt piiratud.

uue gcni kohta pole amd midagi öelnud. võib vist kihla vedada, et muutused on minimaalsed, eriti shaderite endi osas.
muide, nvidia ütles 1080 presentatsioonil ära, et kõrgete taktide saavutamiseks pidid nad vaeva nägema ja natukene perfis tagasi andma. testitulemuste analüüs vaevumärgatavat tagasiminekut nii-öelda ipc osas ka näitab.

Winterwind kirjutas:
Ongi ju kordades kiirem
?
see on odavam ja jahedam 390. that's it.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 23:07:46 vasta tsitaadiga

Sa rääkisid ennist R9 380-st, see ei ole küll kuskilt otsast jahedam ja odavam 290/390
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 23:21:33 vasta tsitaadiga

kus ta ei ole siis?
RX480 on 380 järglane. Jahedam ja odavam 390 pmst.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 23:24:31 vasta tsitaadiga

Et üks on Tonga ja teine Hawaii aga kuna mõlemad AMD/ATi siis ikka kõik sama?
Ja 380 vs 390X vahe on ikka enam kui korralik.

tsitaat:
linki lugedes - rx480 on ikka sitaks kiirem kui r9 380, eks?


viimati muutis Winterwind 14.06.2016 23:27:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 08:21:54 vasta tsitaadiga

link :: AMD confirms Polaris 10 and Polaris 11 specifications

"It is now confirmed that Polaris 10 has 36 Compute Units (2304 Stream Processors), while it’s slower brother features 16 CUs (1024 Stream Processors). Smaller Polaris chip is also confirmed to feature 128-bit memory bus."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 09:41:11 vasta tsitaadiga

Winterwind, aa, selle peale kommenteerisid seda kiirust.
pigem pidasin silmas seda, et amd enda kajastus on täpselt nagu nvidia seda just tegi - 1070 on mingi 70% kiirem kui 970 ja 1080 on mingi 70% kiirem kui 980, jättes 980ti/titanx pildilt välja. samal ajal karjudes, et nüüd on uus high-end.
amd küll ei kilka high-endist (okei, tegelikult kilkas aga nüüd on tagasi tõmmanud) aga 390ga võrreldes ei oleks rx480 eriti impressive. tehtud-mõeldud, võrdleme 380ga icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 10:39:28 vasta tsitaadiga

RX470 benchmarks.

Päris hea ütleks mina.
R9-290 tasemel ja ainult 110W!
http://www.guru3d.com/news-story/radeon-rx-470-benchmarks.html

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 10:44:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

BTW theres also mention of a mobile part called AMD Radeon RX 480M based on Polaris 11:

Testing conducted by AMD Performance Labs as of May 10, 2016 on 3DMark 11 and 3DMark Firestrikeusing a test system comprising of an i7-4600M, 8GB, AMD Radeon driver 16.20. AMD Radeon R9 M280X (14CUs) scored 5700 and 3500 with a board power of 82W. AMD Radeon RX 480M (16CUs) scored 7200 and 4070 with a board power of 35W. Using Performance/Board power, the resulting average across the 2 different titles was a perf per watt of 2.8X vs the Radeon R9 M280X .


R9 280x jõudlus 35W eest, toredad ajad. thumbs_up.gif


viimati muutis anubis 15.06.2016 11:04:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 10:56:54 vasta tsitaadiga

Wow thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:01:29 vasta tsitaadiga

Ehh, ajasin sassi. Firestrike tulemus ikka 4070, ehk siis HD7850 kanti jõudlus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:13:05 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Päris hea ütleks mina.
R9-290 tasemel ja ainult 110W!
http://www.guru3d.com/news-story/radeon-rx-470-benchmarks.html
amd kontekstis awesome.
aga üldpildis oleks muljetavaldavam kui sealsamas graafikul ei oleks 28nm gtx970 veidi kõrgemal. gtx970 tdp ja reaalne tarve on max 145w.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:20:58 vasta tsitaadiga

http://wccftech.com/amd-rx-480-faster-than-nano-980/

Vaikselt tilgub infot ka selle fakti kohta, et tootjakaartidel saab hind olema märgatavalt kõrgem (~$299 MSRP) kuid sellega kaasneb reaalselt märgatavalt laiem OC võimekus/karbist välja jõudlus. Olen ise seda juba kahest erinevast allikast kuulnud.


viimati muutis anubis 15.06.2016 11:24:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:23:24 vasta tsitaadiga

Ei tea, TPU järgi ref 970 avg tarve 163, peak 181, custom kaartidel veel rohkem.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:24:31 vasta tsitaadiga

ot:
Winterwind, mul on olnud 2 erinevat 970-t. tdp on nende voolutarbele üsna hard limit.
tpu pole reference 970 ülevaadet teinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 15.06.2016 11:32:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2016 11:31:46 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
http://wccftech.com/amd-rx-480-faster-than-nano-980/

Vaikselt tilgub infot ka selle fakti kohta, et tootjakaartidel saab hind olema märgatavalt kõrgem (~$299 MSRP) kuid sellega kaasneb reaalselt märgatavalt laiem OC võimekus/karbist välja jõudlus. Olen ise seda juba kahest erinevast allikast kuulnud.


Kui hind tõuseb 50% ja jõudlus ei tõuse enamvähem samas joones, siis tundub kahtlane selle värgi atraktiivsus. $199 on killer price point, $299 ei ole seda enam kuidagi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:34:27 vasta tsitaadiga

Kui RX480 reference saab olema optimeeritud ~100W voolutarbe jaoks ja jõudlus on R9 Fury ja R9 Nano vahele, siis võiks ~40% OC tema jõudlusele tõepoolest päris hästi mõjuda.

Inimesed on valmis GTX1080 vs GTX1070 jõudluse kasvu eest €200 maksma icon_wink.gif


viimati muutis anubis 15.06.2016 11:37:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 11:36:12 vasta tsitaadiga

erick, see lugu ju ei ütle üldse seda.
kinnitab vaid teadaolevat - rx480 4gb €199, rx480 8gb $229/$239 ja custom kaardid kuidas tootja saab. näiteks tuuakse siis mingid overengineered mudelid, mis ilmselt taevasse klokkuvad ja nende hind võiks $299 olla. +$60/$70 custom pcb, jahutuse ja oc eest ei ole ei ennenägematu ega ka väga kallis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 14:20:18 vasta tsitaadiga

http://www.gamemachines.de/ lehelt
gaming desktops-> kasti valida ja paremal "konfiguriert" nupp vajutada
nimekiri komponentidest tuleb
tsitaat:
AMD® Radeon RX 460 mit 2GB Speicher [+79€]
AMD® Radeon RX 470 mit 4GB Speicher [+149€]
AMD® Radeon RX 480 mit 4GB Speicher [+209€]
AMD® Radeon RX 480 mit 8GB Speicher [+249€]
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 14:32:29 vasta tsitaadiga

DefaultGPU on masinatel Geforce 730 (~€50).

Arvestades, et nad ~€50 igale kaardile lisahinda panevad siis tuleb RX470 ikka tõeline 1080p mängimiseks €150 säästupüss.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 19:29:33 vasta tsitaadiga

200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 19:31:16 vasta tsitaadiga

DVI pesa on väga hea, ei pea xl2411z prügimäele viskama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 19:33:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:01:47 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.
mul teisel kastil senimaani monitor VGA kaabliga taga (DVI to VGA siis). Põhjuseks kuna satibox on HDMI-ga ja displayporti pole kummagil...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:04:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaevalt et nii lihtsa kaabliga pääseb, pigem vaja $100 maksvat aktiivset kaablit
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.06.2016 20:26:46 vasta tsitaadiga

Piisab küll tavalisest kaablist
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 21:17:30 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
http://www.gamemachines.de/ lehelt
gaming desktops-> kasti valida ja paremal "konfiguriert" nupp vajutada
nimekiri komponentidest tuleb
tsitaat:
AMD® Radeon RX 460 mit 2GB Speicher [+79€]
AMD® Radeon RX 470 mit 4GB Speicher [+149€]
AMD® Radeon RX 480 mit 4GB Speicher [+209€]
AMD® Radeon RX 480 mit 8GB Speicher [+249€]

Loodetavasti jäävad meilgi hinnad sellistesse piiridesse (odavamad ilmselt ei tule?) ning custom jahutuse/PCB'ga paarkümmend euri kallimad. Praegu kaldun oma R9 380't RX 480 8GB vastu välja vahetama, kuid eks lõpliku otsuse saab langetada siis kui ülevaated väljas ja meie hinnad teada.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 21:47:47 vasta tsitaadiga

A-Circus., oota vastasleeri 1060ti, 1060, 1050 ka ära, ehk leiad sealt midagi head.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.06.2016 14:34:05 vasta tsitaadiga

http://wccftech.com lubas täna õhtul RX480 OC tulemused postitada.
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 10:23:10 vasta tsitaadiga

http://wccftech.com/radeon-rx-470-crossfire-3dmark-11-benchmarks/

edit: ja hakkab tilkuma ka infot OC võimekuse kohta

http://wccftech.com/amd-rx-480-1500mhz-overclocking-tool-voltage-control/


viimati muutis anubis 17.06.2016 10:42:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 17.06.2016 10:33:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
heretic666 kirjutas:
200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.
mul teisel kastil senimaani monitor VGA kaabliga taga (DVI to VGA siis). Põhjuseks kuna satibox on HDMI-ga ja displayporti pole kummagil...


degreal kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaevalt et nii lihtsa kaabliga pääseb, pigem vaja $100 maksvat aktiivset kaablit


von Wu kirjutas:
Piisab küll tavalisest kaablist


Kui ma nüüd õigesti aru saan siis aktiivset kaablit läheb vaja kui DisplayPort ei ole DP++ toega. DP++ kaardid, nagu AMD Fury seeria paistis olevat, peaks töötama passiivse kaabliga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 10:36:22 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
http://wccftech.com/radeon-rx-470-crossfire-3dmark-11-benchmarks/

edit: ja hakkab tilkuma ka infot OC võimekuse kohta

http://wccftech.com/amd-rx-480-1500mhz-overclocking-tool-voltage-control/

OC kohta ka infot tilgub


Väga huvitav, et väidetavalt lubab amd enda uuema overdrive versiooniga volte näppida thumbs_up.gif ootan huviga vee all OC tulemusi
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 10:38:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ma nüüd õigesti aru saan siis aktiivset kaablit läheb vaja kui DisplayPort ei ole DP++ toega. DP++ kaardid, nagu AMD Fury seeria paistis olevat, peaks töötama passiivse kaabliga.

HDMI to DVI on ka alati option, ning ei ole seal ka mingit aktiivkablat vaja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 11:31:36 vasta tsitaadiga

Ma olen kuulnud salajutte ~2Ghz kelladest ja stock GTX1080 lähedasest/veidi ületavast jõudlusest. Mitte 24/7 stabiilne, loomulilkult. Samas on inimesed väga lühikest aega mängida saanud.

Võtta suure lusikatäie soolaga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.