Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 22:52:49 vasta tsitaadiga

rex, skaleermine ehk pandud Center Image? paarkümmend musta pikslit ääres võib ehk märkamata jääda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 23:29:07 vasta tsitaadiga

Selles asi oligi, et kõik tundus superluks. Ma olen aastaid (et mitte juba öelda aastakümneid) arvutitega tegelenud. Ma tean, milline näeb välja native 1280x800 14" ekraanil. Täpselt selline ta oli. Ma ei osanud enne reinstalli isegi midagi kahtlustada.

Minu tegevus:

1 1.03 sain kätte müüja poolt suure tõenäosusega värskelt installitud W7 Ultraga läpaka. Device manageris oli paar videoadapteriga mitte seotud installimata asja (kollase hüüumärgiga "base device" vms, nagu nad ikka on). Video alamjaotus oli "puus" kinni ja ma algul isegi ei klikkinud seda lahti, kuna teadsin, et on Inteli videoga. Pildi suurus tundus õige, aga tähed natuke udused, seepärast vaatasin algul reso ja kuna see tundus õige, siis ikkagi juba ka device managerist videot. "Standard video adapter" annab vist Win, kui õiget pole.

2. Lenovo veebist õige Inteli draiver alla ja peale. Pilt jäi sama suureks, aga muutus teravaks (ma tean täpselt, milline on terav native resoga pilt ja oleks igasugust karvasust kohe kahtlustama hakanud). Rohkem sellele tähelepanu ei pööranud (isegi ei vaadanud reso seadeid) Kasutasin vahelduva eduga pea nädala.

3. Lasin täna puhta W7Pro OEM-i selga. Pärast installi nagu ikka, pilt väljavenitatud 1024x768. Ei näppinud isegi enne videodraiveri peale laskmist. Ja siis - voila! Kribu. Terav muidugi, aga seda ta oli ka eelneva nädala jooksul. Ei viitsi hetkel katsetada, kas on nii, et kui oled enne draiveri installi resot ülespoole lükanud, et kas siis jätab draiveri install selle muutmata, muidu aga muudab automaatselt native'i peale?

Ei usuks, kui poleks endaga just juhtunud. Pole suurem asi muinasjutuvestja ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 16:59:49 vasta tsitaadiga

Selline loll küsimus - kas X220 jaoks sobib samasugune touchpadi kleebis nagu T420 on? Vaja ühel X220 see välja vahetada.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 23:44:37 vasta tsitaadiga

Sooviks teada, kus Eestist saaks osta Lenovo W550S sisemist akut?(mitte välimist)
W550S´l on kaks akut ja mulle pakub huvi sisemine aku mis on korpusesse integreeritud ja mis ei käi arvuti küljest ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 15:39:17 vasta tsitaadiga

Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 16:29:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vaata, kas sa bioses saad videole antud mälu hulga ära defineerida.

1gb ei saa tal video alla ikka minna kuna t60-l on inteli gma 950 graafika, mis on kuni 64-256mb seadistatav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 09:20:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda T420s kõvaketta kaane part
numbrit? Vaja seda versiooni millel ID lugeja pesa ka, ehk siis peaks väiksem olema.

_________________
T.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 14:21:39 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda icon_biggrin.gif

X1 peaks olema "reset" nublakas kõhu all. Proovi üks kord reset läbi teha, kui jälle jamab. Kindlasti veendu, et sul arvutis olevatest asjadest backup oleks. Kui pärast resetiprotseduuri samuti jamab, siis konsulteeri kasvõi telefonitsi garantiiga. IBM Eesti on väga hea teenindusega selles osas thumbs_up.gif
http://help.wfu.edu/public/computers/thinkpads/manually-resetting-the-x1

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 14:26:27 vasta tsitaadiga

taaviu kirjutas:
Oskab keegi öelda T420s kõvaketta kaane part
numbrit? Vaja seda versiooni millel ID lugeja pesa ka, ehk siis peaks väiksem olema.

Eraldi ei tea, aga see HDD kaas on komplektis 04W1692, Part details: SYSTEM MISC PARTS KIT.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 17:33:52 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda icon_biggrin.gif


Minul oli sama jama W550S´ga.Minul aitas see kui tõmbasin Lenovo kodukalt alla programmi mis kontrollib draiverite ja tarkvara uuendusi.
Ehk siis mingi draiveri viga oli.Sa pead vaatama mida Lenovo sinu arvutile pakub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 14:39:29 vasta tsitaadiga

2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga thumbs_up.gif aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 22:24:32 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga thumbs_up.gif aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan


Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 22:37:49 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga thumbs_up.gif aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan


uus touch-fingerprint sensor toimib ka väga hästi. seni on kõik autendid esimesel korral õnnestunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 10:11:03 vasta tsitaadiga

mul veidi jamab kui näpp must on, aga jah.. üks parimaid sõrmejäljelugejaid mis ma PC peal kohanud olen. Õuna TouchID'le veel vastu ei saa tho.
Ekraaniheleduse kohta ei oska öelda. Enamiku ajast istub mul dokis.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 11:06:52 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
flake kirjutas:
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga thumbs_up.gif aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan


Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti?

... võrreldes T450s-iga, tundub ekraan natuke nagu teistsuguse heleduse-tumeduse suhtega küll, kuid kas seda nüüd otseselt "kammiks" saab nimetada, ei oska hetkel veel öelda. Siseruumide valgustusega pole ühtegi probleemi täheldanud, väljas ereda päiksevalguse käes pole jõudnud veel kasutada ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 23:52:22 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
enigma kirjutas:
flake kirjutas:
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga thumbs_up.gif aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan


Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti?

... võrreldes T450s-iga, tundub ekraan natuke nagu teistsuguse heleduse-tumeduse suhtega küll, kuid kas seda nüüd otseselt "kammiks" saab nimetada, ei oska hetkel veel öelda. Siseruumide valgustusega pole ühtegi probleemi täheldanud, väljas ereda päiksevalguse käes pole jõudnud veel kasutada ...


Selge.No mina olen ekraani friik.Mulle on kõige tähtsam sülearvuti juures hea ja ere IPS ekraan.250 nitised ekraanid on minu silmis väärtusetud.
Macbookidel on ekraanid üldse 380-400 nitti.Kuid 400 nitise ekraaniga PC läpakat võimatu leida.


viimati muutis enigma 05.04.2016 01:56:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 05.04.2016 00:06:59 vasta tsitaadiga

Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg.
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 02:02:53 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg.


See on hea küsimus.Kui vaadata uusi mudeleid siis pakun et 14 tollist hea ekraaniga Lenovot sa ei saagi.(Vanematest mudelistest on norm. T450S mille ekraan 300 nitti)
350 nitti ekraaniga on W550S 3K ja P50S 3K ekraaniga.Aga need kõik 15.5 tollised.
Mõni spetsialist ehk seletab ära mis juhtus Lenovol uue T460 seeriaga.
Siin on ära toodud TOP25 parimate ekraanidega läpakad(seisuga aprill 2016) http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html
Saad ise vaadata mis sulle paremini sobib.Aga Lenovo läpakaid seal nimekirjas ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 15:29:30 vasta tsitaadiga

... mis olukorras sa seda maksimaalset heledust üldse kasutad? Mul on T450s tööarvutiks ja sellel hoian heleduse reeglina 30-40% kandis ja hämaras ruumis pigem isegi 20%. Üle 50% olen heledust ajanud vaid rongis-bussis, kui päike üritab ebasobiva nurga alt paista.

Juhul, kui ikka IPS võtta, siis pole T440s ekraanil kah midagi viga, TN on jubedus thumbs_down.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 20:25:25 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mis olukorras sa seda maksimaalset heledust üldse kasutad? Mul on T450s tööarvutiks ja sellel hoian heleduse reeglina 30-40% kandis ja hämaras ruumis pigem isegi 20%. Üle 50% olen heledust ajanud vaid rongis-bussis, kui päike üritab ebasobiva nurga alt paista.

Juhul, kui ikka IPS võtta, siis pole T440s ekraanil kah midagi viga, TN on jubedus thumbs_down.gif




Igas olukorras kasutan maksimum heledust.Välja arvatud pimedas kus keeran 10-15% heledust maha.
Minule jääb arusaamatuks miks mõned inimesed fännavad tuhmi ekraani.Üks variant on see et ei ole valikut ning et väga raske on leida hea ekraaniga PC *d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 21:28:52 vasta tsitaadiga

Kui eelviimane viimasest natuke eristub, on piisav:
Spoiler Spoiler Spoiler

Võrkkestasid ei ole mõtet niisama kärsatada.

Mu 24" Dell IPS lauakas on 35% peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 06.04.2016 23:37:32 vasta tsitaadiga

Mul on tööl T430s. Päevasel ajal peab max. heledus olema (aken selja taga). Kui väljas hämar/pilves, siis võtan ekraani heledust vähemaks.
Vaatasin praegu järele. T430s 1600x900 ekraanil on 250 nitti, järelikult peaks T460s ka sobima.
Lisa: T460s-il on "kange" klaviatuur, seega peab T450s-i juurde jääma.

_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 09:56:07 vasta tsitaadiga

... eks see ilmselt sõltub tõepoolest nägemisest, minu jaoks on maksimaalne heledus reeglina liiga hele ja silmadele väsitav. Seega reguleerin tavaliselt enda monitorid just sellisele heleduse tasemele, et tumedamaimad toonid on veel nibin-nabin eristatavad ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 03:40:45 vasta tsitaadiga

Kas on normaalne, et BIOSis kettaparooli aktiveerides kustutatakse ketta partitsioonid ning alustatakse "puhtalt lehelt"? Täna oli ebameeldiv üllatus, kui otsustasin ssd parooli alla panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 09:38:29 vasta tsitaadiga

Ei. Mis arvutiga tegu? SSD on tehasest arvutiga kaasa tulnud või hiljem juurde ostetud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 10:37:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei. Mis arvutiga tegu? SSD on tehasest arvutiga kaasa tulnud või hiljem juurde ostetud?


T460s. ssd on hiljem juurde pandud Intel 540S M.2 1TB (SSDSCKKW010X6).
ma eeldasin, et kõik riistvaras krüptot toetavad SSD-d by default krüptivadki andmeid, parooliga kaitstes lihtsalt ei saa andmetele enne ligi, kui parool sisestatud.
minu puhul aga tehti kettale wipe või reset. enam ei julge parooli muuta ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 18:23:49 vasta tsitaadiga

heikis, ATA Security iseenesest ei eelda krüptot, kuigi mõned kettad seda teevad. Ma pakun, et su ketas on veel lukustatud, sest lukustatud ketta maht on süsteemile näha, kuid sisu mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 00:14:15 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
von Wu kirjutas:
Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg.


See on hea küsimus.Kui vaadata uusi mudeleid siis pakun et 14 tollist hea ekraaniga Lenovot sa ei saagi.(Vanematest mudelistest on norm. T450S mille ekraan 300 nitti)
350 nitti ekraaniga on W550S 3K ja P50S 3K ekraaniga.Aga need kõik 15.5 tollised.
Mõni spetsialist ehk seletab ära mis juhtus Lenovol uue T460 seeriaga.
Siin on ära toodud TOP25 parimate ekraanidega läpakad(seisuga aprill 2016) http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html
Saad ise vaadata mis sulle paremini sobib.Aga Lenovo läpakaid seal nimekirjas ei ole.


Egas tõesti, uued Lenovo läpakad on suht tuhmi pildiga, hetkel ise istun P50 taga 4K ekraaniga ning töö juures päeval valges kontoris tahaks ~30% heledamaks pilti keerata, õhtul pimedas toas istudes on 100% täitsa ok heledus. Samal ajal HP 840 14" FHD IPS ekraaniga on umbes 30% heledama pildiga ning ka valge värv on parem. Notebookchecki lehel on HP 820 suht kõrgel, egas HP 840 oma kaugele maha jää. Samal ajal kui võtta ette mõni T410s HD+ ekraaniga või W510 FHD ekraaniga, siis nende pilt on palju heledam, kui praeguste uute Lenovote oma. Samas, eks 6-7 aastat tagasi maksid ka laptopid rohkem ning mingi asja arvelt peab odavam hind tulema. Täna saab T460s FHD IPS ekraaniga kätte 1200-1300€ eest, omal ajal maksis T410s välja tulles 3-4k€+ nõme muidugi see, et ekraani arvelt säästetakse. Uute mudelite värvide kuvamise % on ikka naeruväärselt väike.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 00:25:19 vasta tsitaadiga

wirx, ega sa juhuslikult T460s wqhd ekraani pole proovinud? Peaks olema 50 nitti eredama, aga kas ta reaalselt on ka parem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 02:26:23 vasta tsitaadiga

Seda ei ole, aga kui võrdlen P50 300nitti vs T460s 250nitti, siis eks P50 ole tibake eradam, aga kokkuvõttes on ikkagist mõlemal tume ekraan, kui võrrelda HP IPS ekraaniga.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 02:35:29 vasta tsitaadiga

Kuuldused levivad, et kumbki neist ei vasta reaalsusele ja on tegelikult ikka omajagu tumedamad kui reklaamivad. 250 reklaamitavat nitti on reaalsuses 217 ja 300 oli rohkem 270 löpp midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 11:45:18 vasta tsitaadiga

Notebookchecki andmetel jah, muideks täna just tuli 14" WQHD ekraaniga X1 carboni review, 272 nitti keskel, 300 asemel. Dell E7470 on 380 nitti.
http://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-X1-Carbon-2016-Core-i7-WQHD-Ultrabook-Review.162631.0.html

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 13:16:16 vasta tsitaadiga

Täitsa uskumatu, kui halvad paneelid neil siis ikkagi on. Eks näeb kui Thinkpad Retro tuleb, siis ilmselt tuleb see ikka vötta, mis sest kui ta maksab 3000+ EUR, saab vähemalt korraliku läppari. Enda X300 ja X230 on siiani parimad läpparid, uute Thinkpadide vastu ausalt öeldes siiani ei taha vahetada. Eriti veel kui Retro tuleb nagu X300, mis väidetavalt peaks töele vastama, siis vöib küll "järjekorras" seista ja oodata seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 22:09:44 vasta tsitaadiga

Kas kusagil leidub juhis, kuidas T430s ekraaniraam (bezel) eemaldada? Ei suuda leida kusagilt videot ega ka adekvaatset juhendit. Juhendites kõikjal kirjas vaid "For access, remove the Battery pack." icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 22:38:36 vasta tsitaadiga

Tundub et lihtsalt 2 kruvi ja näpud taha icon_rolleyes.gif Ise lammutanud pole aga arvatavasti palju väikseid nagasi mis tahavad katki minna icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 22:43:03 vasta tsitaadiga

Ok, see on juba parem. Leidsin tõenäoliselt sama juhendi Lenovo lehelt, aga Opera ei suvatsenud pilte näidata mingil arusaamatul põhjusel. Tänud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2016 12:41:22 vasta tsitaadiga

Seda oligi arvata.Uued viletsate ekraanidega ThinkPad ´d ei lähe kaubaks:
http://tehnika.postimees.ee/3691121/maailma-suurima-arvutitootja-kohal-holjuvad-tumedad-pilved
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2016 12:56:31 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Seda oligi arvata.Uued viletsate ekraanidega ThinkPad ´d ei lähe kaubaks:
http://tehnika.postimees.ee/3691121/maailma-suurima-arvutitootja-kohal-holjuvad-tumedad-pilved

Ekraanid pole küll selle põhjuseks. Kõikidel arvutitootjatel läheb praegu kehvemini. Mõnel rohkem, mõnel vähem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2016 13:30:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
enigma kirjutas:
Seda oligi arvata.Uued viletsate ekraanidega ThinkPad ´d ei lähe kaubaks:
http://tehnika.postimees.ee/3691121/maailma-suurima-arvutitootja-kohal-holjuvad-tumedad-pilved

Ekraanid pole küll selle põhjuseks. Kõikidel arvutitootjatel läheb praegu kehvemini. Mõnel rohkem, mõnel vähem.


Olgem ausad.Väga raske on leida halva ekraaniga nutitelefoni.Aga proovi sa leida väga hea ekraaniga PC sülearvutit.
Ostjad on lihtsalt otsuse teinud-aitab kräpist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2016 13:56:12 vasta tsitaadiga

enigma, mine palun vaata mõnes poes seda ekraani, võrdle teistega ja siis kommenteeri. Numbriliste parameetritega ei tee alati vahet, kui hea või halb pilt täpselt on. Minu käest on nüüdseks läbi käinud õige mitu FHD IPS ekraaniga T460s-i ja viletsaks ma seda pilti küll ei nimetaks ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2016 23:21:46 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
enigma, mine palun vaata mõnes poes seda ekraani, võrdle teistega ja siis kommenteeri. Numbriliste parameetritega ei tee alati vahet, kui hea või halb pilt täpselt on. Minu käest on nüüdseks läbi käinud õige mitu FHD IPS ekraaniga T460s-i ja viletsaks ma seda pilti küll ei nimetaks ...


Lenovo T460S 240 nitist paneeli pead sa väga heaks? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2016 00:41:39 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, mis on sinu mõistes "väga hea" aga minu mõistes see kindlasti vilets pole, ekraani headust ei määra ainult selle heledus ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 01:01:06 vasta tsitaadiga

Kas meil siin eestikeses neid touchpadi kleepse ka liigub ? Vaatasin ,et mu t420si oma on väga rõvedaks kulunud ,aga läpakas ise on veel vägagi pädev.
_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 10:10:31 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsinud hakata neid eBayst tellima. Ostsin siit, kuna kohapeal olemas: http://www.lenovoarvutid.ee/leiunurk
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 10:48:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma ei viitsinud hakata neid eBayst tellima. Ostsin siit, kuna kohapeal olemas: http://www.lenovoarvutid.ee/leiunurk


Tänks. Paras röövimine ,aga mis teha.

_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 09:52:54 vasta tsitaadiga

Imelik anomaalia DisplayPordiga T410 ThinkPadi puhul. Arvuti oli ühendatud Philipsi televiisoriga DP -> HDMI kaabli kaudu. Kõik toimis, aga pärast lahtiühendamist ei võta DP kaudu peale antud televiisori mitte ühegi teise ekraaniga pilti ette. Ühendad selle televiisoriga DP -> HDMI kaudu ja pilt automaatselt ees. Ühendad DP > DP kaudu midagi muud, läpaka ekraan lülitub välja, aga välisele ekraanile ei tule samuti miskit peale teate, et No Signal ja ekraan läheb sleepi. Kaablid ja ekraanid kontrollitud - teiste arvutitega töötavad DP -> DP kaudu.
VGA-ga töötab samuti kenasti. Panin siis nii VGA kui ka DP korraga külge ühe välise ekraani taha. Device Manageris on Display Devices all näha kenasti Delli ekraan DP märgiga, mis kaob, kui DP lahti ühendada. Windowsi ekraaniseadistustes näeb samamoodi, et Delli ekraan DP kaudu küljes, aga seda peamiseks ekraaniks valides on pilt jälle läinud.
Olen ekraani Device Managerist uninstallinud koos driverite ja muu kamaga. Inteli videokaardi driverid samuti eemaldatud. Tolku ei miskit. Viga peab olema kusagil konkreetses arvutis, aga kus?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.09.2016 19:05:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata - mul oleks tarvis interneti adapterit, kuhu sisse kaabel lükata. Arvuti on x1 carbon. Guuugeldamine ei viinud ühelegi Eesti lingile. Juhe näeb välja selline: http://www.phoronix.net/image.php?id=lenovo-thinkpad-x1-carbon&image=lenovo_x1carbon_4_med
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 23:32:08 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/741498/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 15:25:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Niipalju siis progressist icon_smile.gif
Arvatavasti oleks Yoga marginaalselt kiirem olnud, kui oleks sees olnud PCIe SSD, aga siis oleks selle hind ka juba 2000€ kanti. Põhjus peitub T420s-i M protsessoris ning Yoga U protsessoris, benchmark testides on need pea sama kiired. Aga rahvas jookseb heameelega tormi, sest kasutusel on i7 ju. Hiljuti oli üks klient, kes jättis antud arvuti ostmata, sest kusagil välismaal olevat 100mhz kiirem i7-ga Yoga veel valmis tehtud ja tema tahtis just kõige kiiremat icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 28.09.2016 15:40:12 vasta tsitaadiga

100 Mhz pole mingi argument icon_biggrin.gif
Tänapäeval loeb konfigureeritavus rohkem, st, kui palju RAM toetab emaplaat, kas prose on upgradetav, milliseid mälusiini kiirusi toetab emaplaat jne. Trend ilmselt sinna, kus varsti on kõik ühes trükkplaadile joodetud ja välja vahetada pole võimalik, st kui vahetada, siis kogu plaat, nagu praegu nutitelefonid juba on.
5 aasta lõikes on tegelikult suht vähe muutunud. Protsessorite mõõtmed on küll suurusjärgus 14 nanomeetrit, kui 5 aastat tagasi oli tavaline suurus 35 nanomeetrit- suurim progress voolutarbe-taktsageduse suhte muutumine, kus väiksem CPU teeb sama või väiksema energiatarbega suurema töö ära. Kui kaugele on sellega võimalik minna, on raske ennustada, ilmselt on küsimus praegu materjalitehnoloogia arengus- pole leitud efektiivsemat materjali, mida kannataks odavamalt toota, et seda massidesse müüa, enam ei saa nii nagu 60-ndatel, kus arvutid olid vaid suurtel ülikoolidel ja valitsuste luureasutustel. Globaalne majandus on- Kõik müügiks. Mingi osa eliittehnoloogiast, mis oli 20 aastat tagasi kasutusel militaarias on nüüd veidi modifitseeritult kasutusel ka tsiviilkäibes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.