|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
07.03.2016 22:52:49
|
|
|
| rex, skaleermine ehk pandud Center Image? paarkümmend musta pikslit ääres võib ehk märkamata jääda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.03.2016 23:29:07
|
|
|
Selles asi oligi, et kõik tundus superluks. Ma olen aastaid (et mitte juba öelda aastakümneid) arvutitega tegelenud. Ma tean, milline näeb välja native 1280x800 14" ekraanil. Täpselt selline ta oli. Ma ei osanud enne reinstalli isegi midagi kahtlustada.
Minu tegevus:
1 1.03 sain kätte müüja poolt suure tõenäosusega värskelt installitud W7 Ultraga läpaka. Device manageris oli paar videoadapteriga mitte seotud installimata asja (kollase hüüumärgiga "base device" vms, nagu nad ikka on). Video alamjaotus oli "puus" kinni ja ma algul isegi ei klikkinud seda lahti, kuna teadsin, et on Inteli videoga. Pildi suurus tundus õige, aga tähed natuke udused, seepärast vaatasin algul reso ja kuna see tundus õige, siis ikkagi juba ka device managerist videot. "Standard video adapter" annab vist Win, kui õiget pole.
2. Lenovo veebist õige Inteli draiver alla ja peale. Pilt jäi sama suureks, aga muutus teravaks (ma tean täpselt, milline on terav native resoga pilt ja oleks igasugust karvasust kohe kahtlustama hakanud). Rohkem sellele tähelepanu ei pööranud (isegi ei vaadanud reso seadeid) Kasutasin vahelduva eduga pea nädala.
3. Lasin täna puhta W7Pro OEM-i selga. Pärast installi nagu ikka, pilt väljavenitatud 1024x768. Ei näppinud isegi enne videodraiveri peale laskmist. Ja siis - voila! Kribu. Terav muidugi, aga seda ta oli ka eelneva nädala jooksul. Ei viitsi hetkel katsetada, kas on nii, et kui oled enne draiveri installi resot ülespoole lükanud, et kas siis jätab draiveri install selle muutmata, muidu aga muudab automaatselt native'i peale?
Ei usuks, kui poleks endaga just juhtunud. Pole suurem asi muinasjutuvestja ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
29.03.2016 23:44:37
|
|
|
Sooviks teada, kus Eestist saaks osta Lenovo W550S sisemist akut?(mitte välimist)
W550S´l on kaks akut ja mulle pakub huvi sisemine aku mis on korpusesse integreeritud ja mis ei käi arvuti küljest ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
01.04.2016 15:39:17
|
|
|
Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
01.04.2016 16:29:57
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| vaata, kas sa bioses saad videole antud mälu hulga ära defineerida. |
1gb ei saa tal video alla ikka minna kuna t60-l on inteli gma 950 graafika, mis on kuni 64-256mb seadistatav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taaviu
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2009
|
02.04.2016 09:20:38
|
|
|
Oskab keegi öelda T420s kõvaketta kaane part
numbrit? Vaja seda versiooni millel ID lugeja pesa ka, ehk siis peaks väiksem olema.
_________________ T. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.04.2016 14:21:39
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda  |
X1 peaks olema "reset" nublakas kõhu all. Proovi üks kord reset läbi teha, kui jälle jamab. Kindlasti veendu, et sul arvutis olevatest asjadest backup oleks. Kui pärast resetiprotseduuri samuti jamab, siis konsulteeri kasvõi telefonitsi garantiiga. IBM Eesti on väga hea teenindusega selles osas
http://help.wfu.edu/public/computers/thinkpads/manually-resetting-the-x1
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
02.04.2016 17:33:52
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Härrased ThinkPäd-de austajad!
Oskate nõua anda: TP X1 Carbon 2nd edition. Viimasel ajal anomaalia nii jutme otsas kui akutoitel, mõnikord käivitades ei näita toitenupust käivitades elumärki, aitab korra laadija lahtiühendamine/uuesti ühendamine ja siis saab toietnupust tööle jälle. Sama ka akutoitel laetud akuga.Ehk kellelgi head nõu anda. Garantii küll kenasti olemas aga ehk saab oma jõuga korda  |
Minul oli sama jama W550S´ga.Minul aitas see kui tõmbasin Lenovo kodukalt alla programmi mis kontrollib draiverite ja tarkvara uuendusi.
Ehk siis mingi draiveri viga oli.Sa pead vaatama mida Lenovo sinu arvutile pakub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
03.04.2016 14:39:29
|
|
|
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.04.2016 22:24:32
|
|
|
| flake kirjutas: |
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan |
Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.04.2016 22:37:49
|
|
|
| flake kirjutas: |
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan |
uus touch-fingerprint sensor toimib ka väga hästi. seni on kõik autendid esimesel korral õnnestunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.04.2016 10:11:03
|
|
|
mul veidi jamab kui näpp must on, aga jah.. üks parimaid sõrmejäljelugejaid mis ma PC peal kohanud olen. Õuna TouchID'le veel vastu ei saa tho.
Ekraaniheleduse kohta ei oska öelda. Enamiku ajast istub mul dokis.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.04.2016 11:06:52
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| flake kirjutas: |
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan |
Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti? |
... võrreldes T450s-iga, tundub ekraan natuke nagu teistsuguse heleduse-tumeduse suhtega küll, kuid kas seda nüüd otseselt "kammiks" saab nimetada, ei oska hetkel veel öelda. Siseruumide valgustusega pole ühtegi probleemi täheldanud, väljas ereda päiksevalguse käes pole jõudnud veel kasutada ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
04.04.2016 23:52:22
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| enigma kirjutas: |
| flake kirjutas: |
2 nädalat nüüd T460s seltsis veedetud (töömasin) .. väga aparaat. Piisavalt kerge, võimas, 1080p mattekraan on meeldivalt terav ja heade värvidega... polegi midagi ette heita. Aku tuleb sinna 6h nõks peale kanti (viimane Win10 insider build peal).
Soovitan |
Kas T460S oli mingi kamm ekraani heledusega ? Kas see oli ainult 200 või 250 nitti? |
... võrreldes T450s-iga, tundub ekraan natuke nagu teistsuguse heleduse-tumeduse suhtega küll, kuid kas seda nüüd otseselt "kammiks" saab nimetada, ei oska hetkel veel öelda. Siseruumide valgustusega pole ühtegi probleemi täheldanud, väljas ereda päiksevalguse käes pole jõudnud veel kasutada ... |
Selge.No mina olen ekraani friik.Mulle on kõige tähtsam sülearvuti juures hea ja ere IPS ekraan.250 nitised ekraanid on minu silmis väärtusetud.
Macbookidel on ekraanid üldse 380-400 nitti.Kuid 400 nitise ekraaniga PC läpakat võimatu leida.
viimati muutis enigma 05.04.2016 01:56:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.04.2016 00:06:59
|
|
|
Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
05.04.2016 02:02:53
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg. |
See on hea küsimus.Kui vaadata uusi mudeleid siis pakun et 14 tollist hea ekraaniga Lenovot sa ei saagi.(Vanematest mudelistest on norm. T450S mille ekraan 300 nitti)
350 nitti ekraaniga on W550S 3K ja P50S 3K ekraaniga.Aga need kõik 15.5 tollised.
Mõni spetsialist ehk seletab ära mis juhtus Lenovol uue T460 seeriaga.
Siin on ära toodud TOP25 parimate ekraanidega läpakad(seisuga aprill 2016) http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html
Saad ise vaadata mis sulle paremini sobib.Aga Lenovo läpakaid seal nimekirjas ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.04.2016 15:29:30
|
|
|
... mis olukorras sa seda maksimaalset heledust üldse kasutad? Mul on T450s tööarvutiks ja sellel hoian heleduse reeglina 30-40% kandis ja hämaras ruumis pigem isegi 20%. Üle 50% olen heledust ajanud vaid rongis-bussis, kui päike üritab ebasobiva nurga alt paista.
Juhul, kui ikka IPS võtta, siis pole T440s ekraanil kah midagi viga, TN on jubedus
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
06.04.2016 20:25:25
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mis olukorras sa seda maksimaalset heledust üldse kasutad? Mul on T450s tööarvutiks ja sellel hoian heleduse reeglina 30-40% kandis ja hämaras ruumis pigem isegi 20%. Üle 50% olen heledust ajanud vaid rongis-bussis, kui päike üritab ebasobiva nurga alt paista.
Juhul, kui ikka IPS võtta, siis pole T440s ekraanil kah midagi viga, TN on jubedus  |
Igas olukorras kasutan maksimum heledust.Välja arvatud pimedas kus keeran 10-15% heledust maha.
Minule jääb arusaamatuks miks mõned inimesed fännavad tuhmi ekraani.Üks variant on see et ei ole valikut ning et väga raske on leida hea ekraaniga PC *d
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.04.2016 21:28:52
|
|
|
Kui eelviimane viimasest natuke eristub, on piisav:
Spoiler 
Võrkkestasid ei ole mõtet niisama kärsatada.
Mu 24" Dell IPS lauakas on 35% peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
06.04.2016 23:37:32
|
|
|
Mul on tööl T430s. Päevasel ajal peab max. heledus olema (aken selja taga). Kui väljas hämar/pilves, siis võtan ekraani heledust vähemaks.
Vaatasin praegu järele. T430s 1600x900 ekraanil on 250 nitti, järelikult peaks T460s ka sobima.
Lisa: T460s-il on "kange" klaviatuur, seega peab T450s-i juurde jääma.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2016 09:56:07
|
|
|
... eks see ilmselt sõltub tõepoolest nägemisest, minu jaoks on maksimaalne heledus reeglina liiga hele ja silmadele väsitav. Seega reguleerin tavaliselt enda monitorid just sellisele heleduse tasemele, et tumedamaimad toonid on veel nibin-nabin eristatavad ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
08.04.2016 03:40:45
|
|
|
| Kas on normaalne, et BIOSis kettaparooli aktiveerides kustutatakse ketta partitsioonid ning alustatakse "puhtalt lehelt"? Täna oli ebameeldiv üllatus, kui otsustasin ssd parooli alla panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
08.04.2016 10:37:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ei. Mis arvutiga tegu? SSD on tehasest arvutiga kaasa tulnud või hiljem juurde ostetud? |
T460s. ssd on hiljem juurde pandud Intel 540S M.2 1TB (SSDSCKKW010X6).
ma eeldasin, et kõik riistvaras krüptot toetavad SSD-d by default krüptivadki andmeid, parooliga kaitstes lihtsalt ei saa andmetele enne ligi, kui parool sisestatud.
minu puhul aga tehti kettale wipe või reset. enam ei julge parooli muuta ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
08.04.2016 18:23:49
|
|
|
| heikis, ATA Security iseenesest ei eelda krüptot, kuigi mõned kettad seda teevad. Ma pakun, et su ketas on veel lukustatud, sest lukustatud ketta maht on süsteemile näha, kuid sisu mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.04.2016 00:14:15
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| Milline ThinkPad on ereda IPS ekraaniga? Ekraani suurus võiks olla ~14" ja arvuti kaal alla 1,5kg. |
See on hea küsimus.Kui vaadata uusi mudeleid siis pakun et 14 tollist hea ekraaniga Lenovot sa ei saagi.(Vanematest mudelistest on norm. T450S mille ekraan 300 nitti)
350 nitti ekraaniga on W550S 3K ja P50S 3K ekraaniga.Aga need kõik 15.5 tollised.
Mõni spetsialist ehk seletab ära mis juhtus Lenovol uue T460 seeriaga.
Siin on ära toodud TOP25 parimate ekraanidega läpakad(seisuga aprill 2016) http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html
Saad ise vaadata mis sulle paremini sobib.Aga Lenovo läpakaid seal nimekirjas ei ole. |
Egas tõesti, uued Lenovo läpakad on suht tuhmi pildiga, hetkel ise istun P50 taga 4K ekraaniga ning töö juures päeval valges kontoris tahaks ~30% heledamaks pilti keerata, õhtul pimedas toas istudes on 100% täitsa ok heledus. Samal ajal HP 840 14" FHD IPS ekraaniga on umbes 30% heledama pildiga ning ka valge värv on parem. Notebookchecki lehel on HP 820 suht kõrgel, egas HP 840 oma kaugele maha jää. Samal ajal kui võtta ette mõni T410s HD+ ekraaniga või W510 FHD ekraaniga, siis nende pilt on palju heledam, kui praeguste uute Lenovote oma. Samas, eks 6-7 aastat tagasi maksid ka laptopid rohkem ning mingi asja arvelt peab odavam hind tulema. Täna saab T460s FHD IPS ekraaniga kätte 1200-1300€ eest, omal ajal maksis T410s välja tulles 3-4k€+ nõme muidugi see, et ekraani arvelt säästetakse. Uute mudelite värvide kuvamise % on ikka naeruväärselt väike.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.04.2016 00:25:19
|
|
|
| wirx, ega sa juhuslikult T460s wqhd ekraani pole proovinud? Peaks olema 50 nitti eredama, aga kas ta reaalselt on ka parem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.04.2016 02:26:23
|
|
|
Seda ei ole, aga kui võrdlen P50 300nitti vs T460s 250nitti, siis eks P50 ole tibake eradam, aga kokkuvõttes on ikkagist mõlemal tume ekraan, kui võrrelda HP IPS ekraaniga.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.04.2016 02:35:29
|
|
|
| Kuuldused levivad, et kumbki neist ei vasta reaalsusele ja on tegelikult ikka omajagu tumedamad kui reklaamivad. 250 reklaamitavat nitti on reaalsuses 217 ja 300 oli rohkem 270 löpp midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.04.2016 13:16:16
|
|
|
| Täitsa uskumatu, kui halvad paneelid neil siis ikkagi on. Eks näeb kui Thinkpad Retro tuleb, siis ilmselt tuleb see ikka vötta, mis sest kui ta maksab 3000+ EUR, saab vähemalt korraliku läppari. Enda X300 ja X230 on siiani parimad läpparid, uute Thinkpadide vastu ausalt öeldes siiani ei taha vahetada. Eriti veel kui Retro tuleb nagu X300, mis väidetavalt peaks töele vastama, siis vöib küll "järjekorras" seista ja oodata seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.05.2016 22:38:36
|
|
|
Tundub et lihtsalt 2 kruvi ja näpud taha Ise lammutanud pole aga arvatavasti palju väikseid nagasi mis tahavad katki minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
12.05.2016 13:30:31
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ekraanid pole küll selle põhjuseks. Kõikidel arvutitootjatel läheb praegu kehvemini. Mõnel rohkem, mõnel vähem. |
Olgem ausad.Väga raske on leida halva ekraaniga nutitelefoni.Aga proovi sa leida väga hea ekraaniga PC sülearvutit.
Ostjad on lihtsalt otsuse teinud-aitab kräpist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.05.2016 13:56:12
|
|
|
enigma, mine palun vaata mõnes poes seda ekraani, võrdle teistega ja siis kommenteeri. Numbriliste parameetritega ei tee alati vahet, kui hea või halb pilt täpselt on. Minu käest on nüüdseks läbi käinud õige mitu FHD IPS ekraaniga T460s-i ja viletsaks ma seda pilti küll ei nimetaks ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
13.05.2016 23:21:46
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| enigma, mine palun vaata mõnes poes seda ekraani, võrdle teistega ja siis kommenteeri. Numbriliste parameetritega ei tee alati vahet, kui hea või halb pilt täpselt on. Minu käest on nüüdseks läbi käinud õige mitu FHD IPS ekraaniga T460s-i ja viletsaks ma seda pilti küll ei nimetaks ... |
Lenovo T460S 240 nitist paneeli pead sa väga heaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.05.2016 00:41:39
|
|
|
... ma ei tea, mis on sinu mõistes "väga hea" aga minu mõistes see kindlasti vilets pole, ekraani headust ei määra ainult selle heledus ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
01.06.2016 01:01:06
|
|
|
Kas meil siin eestikeses neid touchpadi kleepse ka liigub ? Vaatasin ,et mu t420si oma on väga rõvedaks kulunud ,aga läpakas ise on veel vägagi pädev.
_________________ Tere. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
01.06.2016 10:48:32
|
|
|
Tänks. Paras röövimine ,aga mis teha.
_________________ Tere. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.06.2016 09:52:54
|
|
|
Imelik anomaalia DisplayPordiga T410 ThinkPadi puhul. Arvuti oli ühendatud Philipsi televiisoriga DP -> HDMI kaabli kaudu. Kõik toimis, aga pärast lahtiühendamist ei võta DP kaudu peale antud televiisori mitte ühegi teise ekraaniga pilti ette. Ühendad selle televiisoriga DP -> HDMI kaudu ja pilt automaatselt ees. Ühendad DP > DP kaudu midagi muud, läpaka ekraan lülitub välja, aga välisele ekraanile ei tule samuti miskit peale teate, et No Signal ja ekraan läheb sleepi. Kaablid ja ekraanid kontrollitud - teiste arvutitega töötavad DP -> DP kaudu.
VGA-ga töötab samuti kenasti. Panin siis nii VGA kui ka DP korraga külge ühe välise ekraani taha. Device Manageris on Display Devices all näha kenasti Delli ekraan DP märgiga, mis kaob, kui DP lahti ühendada. Windowsi ekraaniseadistustes näeb samamoodi, et Delli ekraan DP kaudu küljes, aga seda peamiseks ekraaniks valides on pilt jälle läinud.
Olen ekraani Device Managerist uninstallinud koos driverite ja muu kamaga. Inteli videokaardi driverid samuti eemaldatud. Tolku ei miskit. Viga peab olema kusagil konkreetses arvutis, aga kus?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
28.09.2016 15:40:12
|
|
|
100 Mhz pole mingi argument
Tänapäeval loeb konfigureeritavus rohkem, st, kui palju RAM toetab emaplaat, kas prose on upgradetav, milliseid mälusiini kiirusi toetab emaplaat jne. Trend ilmselt sinna, kus varsti on kõik ühes trükkplaadile joodetud ja välja vahetada pole võimalik, st kui vahetada, siis kogu plaat, nagu praegu nutitelefonid juba on.
5 aasta lõikes on tegelikult suht vähe muutunud. Protsessorite mõõtmed on küll suurusjärgus 14 nanomeetrit, kui 5 aastat tagasi oli tavaline suurus 35 nanomeetrit- suurim progress voolutarbe-taktsageduse suhte muutumine, kus väiksem CPU teeb sama või väiksema energiatarbega suurema töö ära. Kui kaugele on sellega võimalik minna, on raske ennustada, ilmselt on küsimus praegu materjalitehnoloogia arengus- pole leitud efektiivsemat materjali, mida kannataks odavamalt toota, et seda massidesse müüa, enam ei saa nii nagu 60-ndatel, kus arvutid olid vaid suurtel ülikoolidel ja valitsuste luureasutustel. Globaalne majandus on- Kõik müügiks. Mingi osa eliittehnoloogiast, mis oli 20 aastat tagasi kasutusel militaarias on nüüd veidi modifitseeritult kasutusel ka tsiviilkäibes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|