Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 745, 746, 747 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:37:10 vasta tsitaadiga

Oot-oot, FOXplay pidi ju ilma reklaamideta olema icon_question.gif icon_biggrin.gif Troonide mängu hetkel 15 minutit vaadanud ja juba teine reklaamipaus icon_lol.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.04.2016 15:42:15 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
Ruuteri tarkvaraks ELION3.4.3-160209 (pakun, et Sul samuti)


Täpselt nii.

Kui ühendusest, siis minul, või kusagil kaugemal?


Seda ei oska öelda. Teh tugi saanuks vastata. Ruuter ise võis olla "hulluks" läinud, miskit oli jaama posdis (katkestused) vms. Ku iliini pikkus on väga pikk, tehnoloogia on DSL, siis mõju on seal kindlasti. Mitmete tingimuste kokkulangevus ja ühendus ei läindu läbi.

Mainisid, et mummuke jäi jooksma, kui sisenesid FOXplaysse (jt sümptomid, mis juurde lisasid). See andis ühe ilmingu ühenduse ebastabiilsusest. Kui TV baasiga suhtlus läbi ei lähe (või lähevad väga vaevaliselt), võibki tulemuseks olla sümptom, millele tähelepanu pöörasid.

ivokas kirjutas:
Oot-oot, FOXplay pidi ju ilma reklaamideta olema icon_question.gif icon_biggrin.gif Troonide mängu hetkel 15 minutit vaadanud ja juba teine reklaamipaus icon_lol.gif


FOX paneb need ise striimifaili kaasa. Tegemist on FOX ja FOXlife kanalitel jooksva sisu reklaamidega, mis tavaliselt on väga lühikesed - 10..30 sekundit. Meie ise neid ei lisa, samuti ei võta neid hiljem ära ega lisa juurde ka FOX. Parem variant ikka, kui SD ja 10 minutilised reklaamipausid. Juba kerimine võtab rohkem kui FP üks sarja promo. Vähemalt pole pesupulbri, ravimite ja hambapasta reklaame.


viimati muutis armjan 26.04.2016 15:45:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:44:16 vasta tsitaadiga

armjan, aga samas nutitv enda menüü jooksis normaalselt. See siis ei loe?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.04.2016 15:57:34 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
armjan, aga samas nutitv enda menüü jooksis normaalselt. See siis ei loe?


Kui boks töötas ja sel ajal ühendusega mure tekib, töötab menüü ikka edasi. Kui teed menüüs valiku, mille jaoks on peab STB suhtlema TV baasiga, siis tekib mure. Eks see ole teema meie kapssaaeda, et sellist olukorda paremini kontrollida (TV baas maas on, tuleb "safemode" režiim. See ei rakendunud, kuna ühendus nagu oli aga polnud kah, pakun:)) FOXplay keskkonda sisenemisel päritakse andmeid icon_wink.gif

Kui TV baasiga suhtlus täiesti maas, ei töötaks korralikult ka menüü. Võib aga tõenäosus suur, et mitte. Selle järgi on võimalik üks analüüsi osa ära teha. Viga viitab ühendusele ja sealt saab edasi vaadata. Kui eksiti, saab see kiirelt teada ja liigutakse edasi järgmise võimaliku põhjustaja juurde.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:58:19 vasta tsitaadiga

Sebisin ka eile vähe, et fox playst esimest korda legaalselt GoT vaadata. Minu Samsale seda siiski veel ei pakutud ja kui oleks teadnud, et juttudele vaatamata on reklaamidega, siis ei oleks hakanud üldse vaeva nägema icon_smile.gif.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.04.2016 16:00:04 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Sebisin ka eile vähe, et fox playst esimest korda legaalselt GoT vaadata. Minu Samsale seda siiski veel ei pakutud ja kui oleks teadnud, et juttudele vaatamata on reklaamidega, siis ei oleks hakanud üldse vaeva nägema icon_smile.gif.


Dex, kui saad mahti näha, proovi ikka icon_smile.gif Pole see nii hull kui sõnas tunnetad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 16:46:49 vasta tsitaadiga

Tegelikult jah, 50 minuti peale kokku ca poolteist minutit on köömes.

edit: Mulle väga meeldib helpdeski asjalik suhtumine. Pole mingit ebamäärast iba, ega nunnutamist.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 17:36:06 vasta tsitaadiga

armjan, FOX reklaamid on õnneks suhtkoht täpselt 5 minutilised, nii 30sek +-. Vähemalt sel seriaalil mida mina vaatan. Salvestusel lükkan aga +5min otsa ja läbi nad ongi. thumbs_up.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 20:15:27 vasta tsitaadiga

Naine ennist ütles, et Foxplay pealt Troonide mängul lõpus lihtsalt 3 minutit enne lõppu jääb seisma ja kõik. Uue hooaja esimesel osal siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 27.04.2016 09:55:03 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Samsa F8000-l tuli täna Telia äpile mingi uuendus.
SmartHubis näitab versiooniks 4.03301, kuupäevaks 2016/04/26.
Äpis aga ikka versioon 5.4.11.
Tuleb vist veel sama kaua oodata, millal ükskord 5.6.13(14) kohale jõuab, et Foxplayd näha.
Kui sama tempo jätkub, siis 5.7.1 tuleb raudselt peale jaanipäeva icon_biggrin.gif

Mis äpi versioon Sul enne oli? 4.030 või 4.033? Mul on ilmselt üldse mingi vanem versioon, aga laeb 5.7.1

4.033 ja 4.03301 erinevus on ainult äpi nimi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 10:42:49 vasta tsitaadiga

Starmani äppi jõudis tv3 ja tv6(nii õues kui toas, ükskõik mis võrgus). Ei tea kas Telia ka selle nimel edasi pingutab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 10:46:22 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis mul enne oli.

JazZ kirjutas:
Six kirjutas:
Samsa F8000-l tuli täna Telia äpile mingi uuendus.
SmartHubis näitab versiooniks 4.03301, kuupäevaks 2016/04/26.
Äpis aga ikka versioon 5.4.11.
Tuleb vist veel sama kaua oodata, millal ükskord 5.6.13(14) kohale jõuab, et Foxplayd näha.
Kui sama tempo jätkub, siis 5.7.1 tuleb raudselt peale jaanipäeva icon_biggrin.gif

Mis äpi versioon Sul enne oli? 4.030 või 4.033? Mul on ilmselt üldse mingi vanem versioon, aga laeb 5.7.1

4.033 ja 4.03301 erinevus on ainult äpi nimi icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 11:12:49 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Starmani äppi jõudis tv3 ja tv6(nii õues kui toas, ükskõik mis võrgus). Ei tea kas Telia ka selle nimel edasi pingutab icon_rolleyes.gif


Ikka, pole senini Viasati poolt lubatud, kui üks sai, siis on vaid aja küsimus millal Telias ka tuleb.
Hetkel on minuTVga olemas, kuid vaid Arrise digiboksiga ja Telia Koduinternet 4G küljes.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azex
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 28.04.2016 11:22:13 vasta tsitaadiga

Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 13:38:40 vasta tsitaadiga

Tere, Nimi
!
Täname Teid, et olete Telia televisiooniteenuse klient!

Soovime Teile alati pakkuda parimaid teenuseid. Seoses TV teenuse pakkumiseks vajalike kulude tõusuga ja Telia TV teenuste ühtlustamisega, muutub ka vana nutiTV hinnastus.

Alates 01.06.2016 on Teie tellitud vana nutiTV põhipaketi hinnaks 5 € (varasem hind 3 €).

Soovitame Teil üle tulla uuema Telia TV versiooni peale, mille kuumakse on vaid 5 €, pakkudes Teile aga kiiremat, kaasaegsemat ja rikkalikumat sisuelamust.


Ei pidavat arendatama. Aga nüüd hakkab rohkem raha võtma? oehh
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 13:49:20 vasta tsitaadiga

Tra ikka tuleb sajaga koorida
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadCow
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2016 14:01:21 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-teeb-vanale-nuti-tv-le-uuenduse-ning-keskendub-edaspidi-vaid-uusimale-versioonile?id=74370673
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 14:06:22 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Tra ikka tuleb sajaga koorida

Peaks kriitilise pilguga oma teenused nüüd üle vaatama, kui peab juba hakkama korra süvenema. Tõenäoliselt panen paar tellimust kinni. Lõppkokkuvõttes tuleb ikka kokkuhoid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 14:07:51 vasta tsitaadiga

MadCow, icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=675006
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.04.2016 14:37:21 vasta tsitaadiga

Küsimus nüüd kas vanad lisakanalite tellimused ka tühistatakse?
St uue all pead uuesti kokku laduma. Saan aru, et hetkel tõuseks hind 2.- kordus tv arvelt.
Mulle jääb vägisi mulje, et halvemal juhul tuleb otsa 5-6.-
Ei tapa, aga arvestades, et eramajade piirkonnas ikka üle 20 mega kiiruseks ei saa...nojah thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 14:44:13 vasta tsitaadiga

Mis juhtub minu praeguste salvestustega, kui ma lähen uuel nuti tv´le üle?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 14:45:21 vasta tsitaadiga

Kah kasutanud kõige lihtsamat vana NutiTV paketti. Ilmselt siis polekski mõtet vana nutiTV juurde jääda kui hind samaks jääb?

Kui on otsus, et uut pulti ei osta, siis mis funktsioonid kasutamata jäävad?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2016 15:25:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telia teavitas ka oma vana nuti-TV versiooni kasutavaid kliente e-kirjaga, et hinnatõus ees seisab ning ühtlasi soovitas uuema versiooni peale üle minna ning osta uus pult, mis maksab 13 eurot.




Ma tahaks ka seda kirja saada icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 16:11:23 vasta tsitaadiga

... Juuni alguses seisavad nuti TV vanemal versioonil ees ka muudatused: seni eraldi tellitav lisateenus kordus TV hakkab senise 2 euro asemel maksma 0 eurot kuus....
...Samal ajal tõstetakse vana versiooni kasutajate kuumaksu uuega samale tasemele. Hinnatõus on 2 eurot...
icon_biggrin.gif
Tasuta kordus TV icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 16:45:48 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Tasuta kordus TV icon_razz1.gif

Sama nali tehti ju omal ajal ka uue nutiga, väänati tuimalt mõttetu teenuse tasu paketi hinnale otsa ja siis kiideti, et nüüd saate kordusTV "tasuta".
Ja kui kunagi peaks selguma, et salvestusteenuse tellijaid on samuti loodetust vähem, siis väänatakse kuutasule 5€ otsa ja antakse ka salvestusteenus "tasuta". icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 17:13:38 vasta tsitaadiga

Kõlab lihtsa strateegiana, nii vana kui uue hind ühtlustatakse mis kiirendab omakorda veel viimaste vana nuti kasutajate üleminekut uuele ja ühtsele teenusele. Hiljem saab vana serveripargi seinast välja tõmmata.
Tänaseks on juba 2/3 klientidest uue peal. Põhipaketi hinnamuudatus puudutab vaid neid kliente kes täna ei kasutanud kordusTVd.
Üksikud noppekanalid pealekauba.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 17:16:53 vasta tsitaadiga

Telia ametlikud vastused:

tsitaat:

Küsimus nüüd kas vanad lisakanalite tellimused ka tühistatakse? St uue all pead uuesti kokku laduma. Saan aru, et hetkel tõuseks hind 2.- kordus tv arvelt.
Mulle jääb vägisi mulje, et halvemal juhul tuleb otsa 5-6.-

Kui klient otsustab vana nutiTV pealt uue Telia TV peale kolida, tuleb tal oma lisakanalite pakett ja noppekanalite valik soovi korral uuesti komplekteerida. Kui klient aga otsustab vana nutiTV kasutajaks jääda, siis juunis jõustuv muudatus olemasolevate kanalite valikut ei mõjuta.


tsitaat:
Kah kasutanud kõige lihtsamat vana NutiTV paketti. Ilmselt siis polekski mõtet vana nutiTV juurde jääda kui hind samaks jääb?
Omalt poolt soovitame kindlasti uue Telia TV kasuks otsustada, kuna sama põhipaketi hinna eest saab tunduvalt laiema teenuste valiku: 26 populaarsemat telekanalit, moodsa telekava, tasuta Filmiriiuli, lisatasuta FOXplay keskkonna


tsitaat:
Kui on otsus, et uut pulti ei osta, siis mis funktsioonid kasutamata jäävad?
Uue keskkonna vaatamiseks on vajalik uus pult. Sellekohast nõu ja infot saab küsida Telia klienditeenindusest

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2016 17:39:19 vasta tsitaadiga

Saaks arrise, motorolaga ei pes närvid vastu icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.04.2016 17:39:32 vasta tsitaadiga

Azex kirjutas:
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.


Kuidas teistel? Peab olema nähtav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 18:12:58 vasta tsitaadiga

6. hooaja 1. osa pakub nii Motorola kui ka LG äpp.
Samsungiga võib panni lakkuda.

armjan kirjutas:
Azex kirjutas:
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.


Kuidas teistel? Peab olema nähtav.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 28.04.2016 18:22:09 vasta tsitaadiga

Monopol laseb täie hooga, alguses reklaamiti suurelt "vabadus valida" nüüd taandareng 10 aastat et olla mingi mõttetute seebikate sisutootja. Millal siis 300gb "andmeplaan" ja siis 50€ piiramatu "andmeplaan" tuleb kui keegi enam seda mõttetut TVd ei vaata? Comcast ees Telia järgi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 18:23:49 vasta tsitaadiga

Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 18:26:12 vasta tsitaadiga

kevku, kuule kuule, comast tõstis just data capi 1 tera peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 18:27:00 vasta tsitaadiga

Kui kasutad Samsa või LG äpiga S3, S4, S5 pulti siis NutiTV nupp avab sisendite valiku.
Digiboksiga pead ikka teleri enda pulti kasutama.

S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


viimati muutis Six 28.04.2016 18:27:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 18:27:06 vasta tsitaadiga

S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 18:31:48 vasta tsitaadiga

See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.


Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 18:47:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.


Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.

See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 19:52:34 vasta tsitaadiga

S.W.A.T. kirjutas:
Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)

Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.

Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.
See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud.


Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks icon_wink.gif
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1

viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes

Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 20:23:22 vasta tsitaadiga

Äkki saab tulevikus 1 hdmi pordiga telekat ka osta. Aga tänan soovituste eest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 20:38:50 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.


Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.


Tundub , et siin mingi ebakõla telerite mudelite vahel. Arris toimib ideaalselt. Motorolaga osatakse ainult telerit CEC abiga käima panna. A noh parem , kui mitte midagi. icon_biggrin.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 20:43:45 vasta tsitaadiga

Minu meelest on see arris ka uimane, nii palju, kui ma näinud olen. Millal arrise mõtteline eluiga telia jaoks läbi saab - veel mitu aastat?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 21:35:19 vasta tsitaadiga

Pailaps, ebakõla on vast jah ja päris suur. Mul ka Arris majandab Philipsiga ideaalselt.

S.W.A.T., nõustun icon_sad.gif . Kunagi kui Arris välja tuli, siis oli nagu ilus ja kiire kõik. Aga aasta või rohkem on nüüd olnud uimane thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 29.04.2016 00:38:47 vasta tsitaadiga

Ei saa mainimata jätta, et see post võtab kokku Telia suhtumise klienti: s***agi te ei tea ja ei oska asju kasutada ja peate tegema seda mida meie ütleme.

Olen ka võrrelnud praegust olukorda ja olukorda peale Uue nutile üleminekut. Asi pole 2 euris. Asi on ikka hulka rohkemates eurides. Ma olen nõus kohe uue võtma kui jäetakse minu praegused kanalid.Olen isegi nõus kasvõi 3 euri peale maksma. Hetkel on müügimeeste ja muidumeeste kõlavad sloganid ja reaalsusest targalt vaikitakse.



indrekp kirjutas:


Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks icon_wink.gif
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1

viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes

Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 07:42:21 vasta tsitaadiga

ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.

Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.

Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 07:53:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa

Täpsuse huvides, millisest pressikonverentsist jutt?
Viimasel, kuhu mind kutsuti (20. aprillil), räägiti Telia finantstulemustest ja Telia TV tulevikuplaanidest (muuhulgas 4K oli presentatsioonis konkreetselt maha kriipsutatud), aga mitte sõnagi hinnatõusust.
Vastav pressiteade icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=674371

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 08:01:24 vasta tsitaadiga

Tanel, pressiteade=pressikonverents
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 08:04:16 vasta tsitaadiga

indrekp, mis sa nüüd öelda tahtsid?
Pressiteade ei võrdu pressikonverents.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 08:41:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.

Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.

Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.

Mul pole isegi kuskilt võimalik võrrelda vana põhipakett + lisakanalid vs uus põhipakett + lisakanalid. Ma arvan, et see võrdlus ei ole väga ilus, sellepärast seda polegi kuskil välja toodud.
Pealegi ma olen üsna kindel, et kui viimased vana Nuti TV kasutajad uue peale üle kolitakse tehakse poole aasta jooksul väga rasvane hinnatõus uues paketis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 08:57:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
indrekp, mis sa nüüd öelda tahtsid?
Pressiteade ei võrdu pressikonverents.

no jään siis sõnastuse pressiteade juurde, teine oleks pressi kokku kutsumine, esimene pressile teate edastamine.
eile oli siis avalikkuse teavitus (pressiteade, kodulehe uudis, kliendikirjad)
Siiski mitte pisike kiri arvel, et 1.jun tõuseb hind.

Uue ja vana hinnad on hinnakirjades olemas, eilne muudatus on uudises kirjas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:02:51 vasta tsitaadiga

Kas motorola peal on uus nutiTV keskkond ka kuidagimoodi aeglasem/kiirem kui vana?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 745, 746, 747 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.